Bieg III - X GRAND PRIX TYCHÓW W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy ul.Sikorskiego
11.12.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Długosz Agata1.Długosz Agata1500:20:21:08TychyBiegam Z Pasją
2. Majewska Ewelina2.Majewska Ewelina4400:21:11:22Tychy40-Latek Tychy/ Vege Runners
3. Podemska Dominika3.Podemska Dominika12100:21:31:52TychyUrodzeni Biegacze Www.bornrunners.pl
4. Knapik Katarzyna4.Knapik Katarzyna4800:21:54:35Humansport
5. Marczykiewicz Sylwia5.Marczykiewicz Sylwia10500:22:22:42TychyTeam Papry 20
6. Papuga Iwona6.Papuga Iwona19500:22:29:02JawiszowiceZadyszka Oświęcim
7. Loska Aleksandra7.Loska Aleksandra13400:22:33:17Katowice
8. Grabala Barbara8.Grabala Barbara7000:22:37:70TychyTeam Papry 20
9. Szymuś Magdalena9.Szymuś Magdalena500:23:02:85Bytom
10. Duży Monika10.Duży Monika5100:23:24:49Bieruń
11. Kuras Katarzyna11.Kuras Katarzyna2000:23:24:77ChełmekZadyszka Oświęcim
12. Muszyńska Joanna12.Muszyńska Joanna800:23:34:77Tychy40-Latek Tychy
13. Skwiercz Agata13.Skwiercz Agata24300:23:39:62Ruda Śląska
14. Juroszek Dominika14.Juroszek Dominika3700:23:56:95
15. Grabowska Paulina15.Grabowska Paulina8900:23:59:00MysłakowiceUks Chomik Mysłowice
16. Karpuk Natalia16.Karpuk Natalia5400:24:12:59Tychy
17. Rekieć Kaja17.Rekieć Kaja4600:24:21:72Dąbrowa Górnicza
18. Tomaszewicz Basia18.Tomaszewicz Basia1300:24:33:59Tychy
19. Mai-Matacz Sabina19.Mai-Matacz Sabina24700:24:35:92TychyRunhogs
20. Traczykiewicz Regina20.Traczykiewicz Regina5300:24:43:65Tychy
21. Herok Renata21.Herok Renata1700:24:57:35TychyRunhogs Tychy
22. Pajączek Dominika22.Pajączek Dominika2900:25:08:57Tychy
23. Muszyńska Bożena23.Muszyńska Bożena10600:25:09:80Bieruń
24. Małek Marzena24.Małek Marzena6700:25:19:02Tychy
25. Lenart Joanna25.Lenart Joanna8300:25:27:92Zadyszka
26. Jasnoch Bogumiła26.Jasnoch Bogumiła4900:25:38:49Mikołów
27. Warzocha Katarzyna27.Warzocha Katarzyna17800:25:41:15
28. Wiczok Agata28.Wiczok Agata23800:25:46:05TychyTeam Papry
29. Strzelczyk Magdalena29.Strzelczyk Magdalena18200:25:47:19TychyTeam Papry 20
30. Kruczek Monika30.Kruczek Monika6600:25:51:77TychyTeam Papry 20
31. Zazakowny Katarzyna31.Zazakowny Katarzyna26500:25:56:62TychyTeam Papry 20
32. Śleziona Jagoda32.Śleziona Jagoda11900:26:06:52TychyPracownia Rehabilitacji Dzieci I Niemowląt Tychy
33. Fuks Barbara33.Fuks Barbara6000:26:06:82TychyRunhogs Tychy
34. Matyaszewska-Bołdys Agnieszka34.Matyaszewska-Bołdys Agnieszka9400:26:07:12TychyTeam Papry 20
35. Stukator Teresa35.Stukator Teresa19600:26:14:19Tychy40 Latek Tychy
36. Cieślak Anna36.Cieślak Anna22800:26:29:19TychyRunhogs Tychy
37. Baron Aniela37.Baron Aniela21100:26:39:00Gostyn
38. Grabara Karolina38.Grabara Karolina15100:26:47:67Bielsko-BiałaZss Bielsko Biała
39. Grabara Kamila39.Grabara Kamila15000:26:48:22Bielsko-BiałaZss Bielsko Biała
40. Giedwiłło Marta40.Giedwiłło Marta3400:26:50:95Tychy
41. Wilk Brabara41.Wilk Brabara9100:26:53:22Tychy
42. Kozubska-Bryś Anna42.Kozubska-Bryś Anna9300:26:55:00ŚwierczyniecRunhogs Tychy
43. Norek-Ciszak Beata43.Norek-Ciszak Beata22200:27:07:02Tychy
44. Szydło Jolanta44.Szydło Jolanta22600:27:12:22Łaziska Górne-
45. Bednarska Bernadetta45.Bednarska Bernadetta11200:27:19:17Tychy
46. Boroń Luiza46.Boroń Luiza21200:27:25:87TychyRunhogs Tychy
47. Kaleta Agnieszka47.Kaleta Agnieszka300:27:31:72Tychy40-Latek Tychy
48. Ryniak Joanna48.Ryniak Joanna14400:27:31:92Tychy40-Latek Tychy
49. Miśka-Nawrocka Magdalena49.Miśka-Nawrocka Magdalena9800:27:36:32TychyWarsztat Formy Tychy
50. Litwińska Bożena50.Litwińska Bożena21300:27:39:66Tychy
51. Kozok Małgorzata51.Kozok Małgorzata8000:27:42:82Łaziska GórneSts Biegaton Mikołow
52. Szmigiel Anna52.Szmigiel Anna11600:27:45:09Tychy
53. Macoń Magdalena53.Macoń Magdalena4500:27:46:52TychyRunhogs Tychy
54. Rozmus Marzena54.Rozmus Marzena14300:27:47:62Bojszowy NoweAmator
55. Brandys Aneta55.Brandys Aneta2400:28:05:82
56. Ryś Karolina56.Ryś Karolina1800:28:16:77Tychy
57. Plewniak Grażyna57.Plewniak Grażyna11700:28:17:35Tychy40-Latek Tychy
58. Kuszka Anna58.Kuszka Anna16300:28:34:62MikołówBbl Mikołów
59. Loska Anita59.Loska Anita13500:28:34:97Piasek
60. Sypuła Danuta60.Sypuła Danuta18400:28:52:52Mikołów
61. Bandyk Ewa61.Bandyk Ewa10400:29:14:12Tychy
62. Dziuba Magda62.Dziuba Magda2600:29:15:57Tychy
63. Biela Agata63.Biela Agata10900:30:01:37Tychy
64. Kaszuba Grażyna64.Kaszuba Grażyna5600:30:17:67Tychy40-Latek Tychy
65. Ptak Łucja65.Ptak Łucja1000:30:36:07Tychy40-Latek Tychy
66. Kaczor Joanna66.Kaczor Joanna3000:30:41:09TychyKocham Bastusia
67. Pytel Agata67.Pytel Agata2200:30:56:89TychySerowy
68. Buszta Joanna68.Buszta Joanna10100:31:52:77Bielsko-BiałaBielsko-Biała
69. Jendyczek Anna69.Jendyczek Anna7100:32:20:72Tychy
70. Sieńko-Kowalczyk Helena70.Sieńko-Kowalczyk Helena11400:32:21:00Tychy
71. Należniak Bernadeta71.Należniak Bernadeta25000:32:26:15Tychy40-Latek Tychy Spla
72. Sagan Irena72.Sagan Irena14800:35:39:47Tychy40 Latek Tychy
73. Drozdek Katarzyna73.Drozdek Katarzyna25500:35:46:02Tychy
74. Muchowska Maria74.Muchowska Maria2300:35:54:10GliwiceAmatorka
75. Rodenko Anna75.Rodenko Anna15600:36:11:82Bielsko-BiałaZss Bielsko Biała
76. Kubek Sandra76.Kubek Sandra15400:39:03:85Bielsko-BiałaZss Bielsko-Biała
77. Gil Dominika77.Gil Dominika17200:42:16:45SiemianowiceEndurance Team
78. Wolna Anna78.Wolna Anna11100:43:36:13TychyMiłosz Team

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU