Bieg IV - X GRAND PRIX TYCHÓW W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy ul.Sikorskiego
29.01.2017

Opłać swój udział

Brak zawodów
Nazwisko i imięNazwisko i imięKlas./Kat.KrajMiejscowośćKlub
Biela AgataBiela AgataK / K 30-39Tychy
Biela MarekBiela MarekM / M 30-39Tychy
Boroja DragoBoroja DragoM / M 60-69Serbia40Latek U Freda
Buszta JoannaBuszta JoannaK / K 40-49Bielsko-BiałaBielsko-Biała
Buszta JoannaBuszta JoannaK / K 40-49Bielsko-BiałaBielsko-Biała
Cieślak AnnaCieślak AnnaK / K 40-49TychyRunhogs Tychy
Duda KrzysztofDuda KrzysztofM / M 40-49MikołówSilesia Running Team
Duda SzymonDuda SzymonM / M 20-29
Duda SzymonDuda SzymonM / M 20-29
Duży MonikaDuży MonikaK / K 30-39Bieruń
Dziuba EmilianDziuba EmilianM / M 40-49MikołówSts Biegaton Mikołów
Fijałkowski ZbigniewFijałkowski ZbigniewM / M 50-59Orzesze
Fuks BarbaraFuks BarbaraK / K 30-39TychyRunhogs Tychy
Giedwiłło MartaGiedwiłło MartaK / K 30-39Tychy
Glanowski ZenonGlanowski ZenonM / M 60-69
Górak HenrykGórak HenrykM / M 60-69Tychy40-Latek Tychy
Grabala BarbaraGrabala BarbaraK / K 30-39TychyTeam Papry 20
Grabara KamilaGrabara KamilaK / K 15-29Bielsko-BiałaZss Bielsko Biała
Grabara KamilaGrabara KamilaK / K 15-29Bielsko-BiałaZss Bielsko Biała
Hernas KamilHernas KamilM / M 30-39Tychy
Jendrzejak JacekJendrzejak JacekM / M 20-29
Job KatarzynaJob KatarzynaK / K 15-29
Kaczor JoannaKaczor JoannaK / K 40-49TychyKocham Bastusia
Kastura JakubKastura JakubM / M 15-19Bielsko-BiałaZss Bielsko-Biała
Kauf DamianKauf DamianM / M 30-39Tychy
Kierepka JustynaKierepka JustynaK / K 15-29Przemyśl
Klima AdamKlima AdamM / M 20-29TychyRunhogs / Sportowe Tychy
Kocur EwaKocur EwaK / K 15-29Tychy40-Latek Tychy / Multibiuro
Kolonko JustynaKolonko JustynaK / K 40-49Chorzow Goggle Pae Team
Kolonko MirosławKolonko MirosławM / M 40-49Chorzow Goggle Pae Team
Kolonko PiotrKolonko PiotrM / M 50-59
Kopiec PrzemysławKopiec PrzemysławM / M 20-29Tychy
Kopta JerzyKopta JerzyM / M 70-99KrakówCwałujące Dziadki
Kowalski JacekKowalski JacekM / M 40-49TychyKaczmarek-Electric
Kozioł KrzysztofKozioł KrzysztofM / M 40-49Gorzów
Krosny SebastianKrosny SebastianM / M 30-39MikołówBiegamyzsercem / Biegaton (Sek. Górska)
Kruczek MonikaKruczek MonikaK / K 30-39TychyTeam Papry 20
Kubacz PiotrKubacz PiotrM / M 40-49
Kubek SandraKubek SandraK / K 15-29Bielsko-BiałaZss Bielsko-Biała
Kuszka MichałKuszka MichałM / M 30-39MikołówBbl Mikołów
Lebuda GrzegorzLebuda GrzegorzM / M 40-49Tychy
Lebuda SylwiaLebuda SylwiaK / K 40-49Tychy
Legierski LeszekLegierski LeszekM / M 20-29Cieszyn
Lenart ArturLenart ArturM / M 40-49ChełmekZadyszka Oświęcim
Lenart ArturLenart ArturM / M 40-49ChełmekZadyszka Oświęcim
Lenart JoannaLenart JoannaK / K 40-49ChełmekZadyszki Oświęcim
Lenart JoannaLenart JoannaK / K 40-49ChełmekZadyszki Oświęcim
Lewandowski MateuszLewandowski MateuszM / M 20-29Tychy
Loska AnitaLoska AnitaK / K 40-49Piasek
Łochowska TeresaŁochowska TeresaK / K 50-99TychyTeam Papry
Łuczak SławomirŁuczak SławomirM / M 50-59Tychy
Macoń MagdalenaMacoń MagdalenaK / K 30-39TychyRunhogs Tychy
Mai-Matacz SabinaMai-Matacz SabinaK / K 30-39TychyRunhogs Tychy
Maj WitoldMaj WitoldM / M 50-59Wręczyca WielkaOldboys Truskolasy
Maj WitoldMaj WitoldM / M 50-59Wręczyca WielkaOldboys Truskolasy
Małek FranciszekMałek FranciszekM / M 50-59Tychy
Małek MarzenaMałek MarzenaK / K 30-39Tychy
Marczykiewicz SylwiaMarczykiewicz SylwiaK / K 30-39TychyTeam Papry 20
Matyaszewska-Bołdys AgnieszkaMatyaszewska-Bołdys AgnieszkaK / K 40-49TychyTeam Papry 20
Miśka-Nawrocka MagdalenaMiśka-Nawrocka MagdalenaK / K 30-39TychyWarsztat Formy Tychy
Moskwa SławomirMoskwa SławomirM / M 30-39Jawiszowice
Muszyńska BożenaMuszyńska BożenaK / K 40-49Bieruń
Muszyński PiotrMuszyński PiotrM / M 40-49Bieruń
Należniak BernadetaNależniak BernadetaK / K 50-99Tychy40-Latek Tychy Spla
Nazim TadeuszNazim TadeuszM / M 60-69
Nitka JacekNitka JacekM / M 50-59Tychy40-Latek Tychy
Nowakowski AdamNowakowski AdamM / M 40-49Tychy
Nowakowski AdamNowakowski AdamM / M 40-49Tychy
Nowakowski AdamNowakowski AdamM / M 40-49Tychy
Ocylok AdamOcylok AdamM / M 40-49OświęcimNiezrzeszony
Okoński KazimierzOkoński KazimierzM / M 60-69Tychy
Okoński KazimierzOkoński KazimierzM / M 60-69Tychy
Pablos SvicPablos SvicM / M 30-39
Palej PiotrPalej PiotrM / M 50-59Lędziny
Paluszkiewicz WiesławPaluszkiewicz WiesławM / M 60-69Tychy40-Latek Tychy
Pasternak KrystianPasternak KrystianM / M 30-39Tychy
Pawlak MarekPawlak MarekM / M 70-99Tychy40-Latek Tychy
Pendolski FranciszekPendolski FranciszekM / M 70-99KatowiceKatowice
Petelczyc PiotrPetelczyc PiotrM / M 40-49TychyPiter Elmax
Petkiewicz TomaszPetkiewicz TomaszM / M 30-39MikołówSts Biegaton Mikołów
Piekarski RafałPiekarski RafałM / M 30-39TychyRunhogs Tychy
Pigan AgataPigan AgataK / K 30-39
Pilch MarekPilch MarekM / M 60-69Kraków
Plewniak GrażynaPlewniak GrażynaK / K 50-99Tychy40-Latek Tychy
Plewniak JerzyPlewniak JerzyM / M 60-69Tychy40-Latek Tychy
Początko MateuszPoczątko MateuszM / M 20-29Bielsko-BiałaZss Bielsko-Biała
Porwit FilipPorwit FilipM / M 30-39Tychy
Ptak ŁucjaPtak ŁucjaK / K 50-99Tychy40-Latek Tychy
Ptak ZdzisławPtak ZdzisławM / M 50-59Tychy40-Latek Tychy
Ptak ZdzisławPtak ZdzisławM / M 50-59Tychy40-Latek Tychy
Pytel JanuszPytel JanuszM / M 50-59SosnowiecSerowy
Rączka MichałRączka MichałM / M 15-19Tychy
Rakoczy RafałRakoczy RafałM / M 30-39Tychy40 Latek Tychy
Rauer DawidRauer DawidM / M 15-19Bielsko-BiałaZss Bielsko Biała
Rękas AgnieszkaRękas AgnieszkaK / K 40-49Tychy
Rekieć KajaRekieć KajaK / K 15-29Dąbrowa Górnicza
Rodenko AnnaRodenko AnnaK / K 15-29Bielsko-BiałaZss Bielsko Biała
Róg DariuszRóg DariuszM / M 30-39Tychy
Rogasch StanisławRogasch StanisławM / M 50-59KrakówBbl Kraków
Roskowski StanisławRoskowski StanisławM / M 70-99Tychy40-Latek Tychy Spla
Roskowski StanisławRoskowski StanisławM / M 70-99Tychy40-Latek Tychy Spla
Roskowski StanisławRoskowski StanisławM / M 70-99Tychy40-Latek Tychy Spla
Ryś GrzegorzRyś GrzegorzM / M 30-39Tychy
Ryś KarolinaRyś KarolinaK / K 30-39Tychy
Sambak TadeuszSambak TadeuszM / M 40-49BrzeszczeZadyszka Oświęcim
Seweryn JacekSeweryn JacekM / M 30-39Mysłowice
Sierek RafałSierek RafałM / M 40-49TychyTp20
Skrzypczyk MarcinSkrzypczyk MarcinM / M 30-39Tychy
Śleziona JagodaŚleziona JagodaK / K 30-39TychyPracownia Rehabilitacji Dzieci I Niemowląt Tychy
Śleziona JagodaŚleziona JagodaK / K 30-39TychyPracownia Rehabilitacji Dzieci I Niemowląt Tychy
Śmigielski MichałŚmigielski MichałM / M 30-39TychyTychy
Sokół ŁukaszSokół ŁukaszM / M 30-39TychySokół Running Team
Soliszewski MateuszSoliszewski MateuszM / M 15-19Bielsko-BiałaZss B-Biała
Soliszewski MateuszSoliszewski MateuszM / M 15-19Bielsko-BiałaZss B-Biała
Sołtysik PrzemekSołtysik PrzemekM / M 30-39TychyTeam Papry 20
Stępniewski ArturStępniewski ArturM / M 20-29TychyTeam Papry 20
Stroiński KamilStroiński KamilM / M 30-39Tychy
Surwiło SandroSurwiło SandroM / M 30-39TychyTriass Tychy
Sypuła DanutaSypuła DanutaK / K 50-99Mikołów
Szczepański JanuszSzczepański JanuszM / M 50-59Mysłowice-MorgiNiezrzeszony
Szpak DamianSzpak DamianM / M 50-59TychyTeam Papry 20
Szymuś RafałSzymuś RafałM / M 40-49Bytom
Tomala DamianTomala DamianM / M 30-39Cieszyn
Tomaszewicz BarbaraTomaszewicz BarbaraK / K 30-39Tychy
Topolnicki SławomirTopolnicki SławomirM / M 40-49Tychy40-Latektychy
Trzcionka DawidTrzcionka DawidM / M 30-39Tychy
Trznadel EwaTrznadel EwaK / K 30-39
Tytko BartłomiejTytko BartłomiejM / M 30-39TychyTychy
Węgrzynowicz KlaudiaWęgrzynowicz KlaudiaK / K 30-39TychyTeam Papry 20
Wersel JerzyWersel JerzyM / M 70-99Tychy40Latek Tychy
Wiczok AgataWiczok AgataK / K 30-39TychyTeam Papry
Wioska BogusławaWioska BogusławaK / K 30-39
Wolna AnnaWolna AnnaK / K 30-39TychyMiłosz Team
Zelech RafałZelech RafałM / M 30-39

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU