Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Bieg IV - X GRAND PRIX TYCHÓW W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy ul.Sikorskiego

29.01.2017r.

Kategoria

  • Kobiety, Kobiety 15-29
  • Kobiety, Kobiety 30-39
  • Kobiety, Kobiety 40-49
  • Kobiety, Kobiety 50-99
  • Mężczyzni, Mężczyźni 15-19
  • Mężczyzni, Mężczyźni 20-29
  • Mężczyzni, Mężczyźni 30-39
  • Mężczyzni, Mężczyźni 40-49
  • Mężczyzni, Mężczyźni 50-59
  • Mężczyzni, Mężczyźni 60-69
  • Mężczyzni, Mężczyźni 70-99

Miasto

  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bojszowy
  • Bojszowy Nowe
  • Brzeszcze
  • Bystra
  • Bytom
  • Cęstochowa
  • Chełmek
  • Chrzanów
  • Cieszyn
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gliwice
  • Gorzów
  • Gostyn
  • Jawiszowice
  • Katowice
  • Kobiór
  • Kraków
  • Lędziny
  • Łaziska Górne
  • Mikołów
  • Mysłowice
  • Mysłowice-Morgi
  • Orzesze
  • Oświęcim
  • Piasek
  • Przemyśl
  • Pszczyna
  • Serbia
  • Sosnowiec
  • Świerczyniec
  • Ttychy
  • Tychy
  • Wręczyca Wielka

Nazwa klubu

  • -
  • 40 Latek Tychy
  • 40 Latek Tychy
  • 40 Latek Tychy / Adient Team
  • 40-Latek
  • 40-Latek Tychy
  • 40-Latek Tychy / Kmp Tychy
  • 40-Latek Tychy / Multibiuro
  • 40-Latek Tychy Spla
  • 40-Latek Warsztat Formy
  • 40-Latektychy
  • 40Latek Tychy
  • 40Latek U Freda
  • Amator
  • Bbl Kraków
  • Bbl Mikołów
  • Biegam Z Pasją
  • Biegamyzsercem / Biegaton (Sek. Górska)
  • Bielsko-Biała
  • Brak
  • Brooklyn Fans
  • Choma Sport Trener
  • Chorzow Goggle Pae Team
  • Chrzanów
  • Cwałujące Dziadki
  • Czapla Team
  • Firek Team
  • Gomola Trans Airco
  • Gts Bojszowy
  • Jajosty
  • Kaczmarek-Electric
  • Katowice
  • Kch
  • Klub Biegacza Kp
  • Kocham Bastusia
  • Ks Piast
  • Miłosz Team
  • Mz Sport Run Team Tychy
  • Niezrzeszona
  • Niezrzeszony
  • Oldboys Truskolasy
  • Piter Elmax
  • Polpharma Triteam
  • Pracownia Rehabilitacji Dzieci I Niemowląt Tychy
  • Runhogs
  • Runhogs / Sportowe Tychy
  • Runhogs Irons Tychy
  • Runhogs Tychy
  • Runner Bojszowy
  • Runtek44
  • Serowy
  • Silesia Running Team
  • Smart
  • Sokół Running Team
  • Sts Biegaton Mikołów
  • Świerczyniec Biega
  • Team Papry
  • Team Papry 20
  • Techniki Lakiernicze
  • Tp20
  • Triass Tychy
  • Triatlon Dąbrowa Górnicza
  • Tychy
  • Urodzeni Biegacze Www.bornrunners.pl
  • Warsztat Formy Tychy
  • Zadyszka Oświęcim
  • Zadyszki Oświęcim
  • Zss B-Biała
  • Zss Bielsko Biała
  • Zss Bielsko-Biała
  • Żuczek Team

1.

Agata Biela

Tychy

K, K 30-39

2.

Marek Biela

Tychy

M, M 30-39

3.

Drago Boroja

Serbia

M, M 60-69

40Latek U Freda

4.

Joanna Buszta

Bielsko-Biała

K, K 40-49

Bielsko-Biała

5.

Joanna Buszta

Bielsko-Biała

K, K 40-49

Bielsko-Biała

6.

Anna Cieślak

Tychy

K, K 40-49

Runhogs Tychy

7.

Krzysztof Duda

Mikołów

M, M 40-49

Silesia Running Team

8.

Szymon Duda

M, M 20-29

9.

Szymon Duda

M, M 20-29

10.

Monika Duży

Bieruń

K, K 30-39

11.

Emilian Dziuba

Mikołów

M, M 40-49

Sts Biegaton Mikołów

12.

Zbigniew Fijałkowski

Orzesze

M, M 50-59

13.

Barbara Fuks

Tychy

K, K 30-39

Runhogs Tychy

14.

Marta Giedwiłło

Tychy

K, K 30-39

15.

Zenon Glanowski

M, M 60-69

16.

Henryk Górak

Tychy

M, M 60-69

40-Latek Tychy

17.

Barbara Grabala

Tychy

K, K 30-39

Team Papry 20

18.

Kamila Grabara

Bielsko-Biała

K, K 15-29

Zss Bielsko Biała

19.

Kamila Grabara

Bielsko-Biała

K, K 15-29

Zss Bielsko Biała

20.

Kamil Hernas

Tychy

M, M 30-39

21.

Jacek Jendrzejak

M, M 20-29

22.

Katarzyna Job

K, K 15-29

23.

Joanna Kaczor

Tychy

K, K 40-49

Kocham Bastusia

24.

Jakub Kastura

Bielsko-Biała

M, M 15-19

Zss Bielsko-Biała

25.

Damian Kauf

Tychy

M, M 30-39

26.

Justyna Kierepka

Przemyśl

K, K 15-29

27.

Adam Klima

Tychy

M, M 20-29

Runhogs / Sportowe Tychy

28.

Ewa Kocur

Tychy

K, K 15-29

40-Latek Tychy / Multibiuro

29.

Justyna Kolonko

K, K 40-49

Chorzow Goggle Pae Team

30.

Mirosław Kolonko

M, M 40-49

Chorzow Goggle Pae Team

31.

Piotr Kolonko

M, M 50-59

32.

Przemysław Kopiec

Tychy

M, M 20-29

33.

Jerzy Kopta

Kraków

M, M 70-99

Cwałujące Dziadki

34.

Jacek Kowalski

Tychy

M, M 40-49

Kaczmarek-Electric

35.

Krzysztof Kozioł

Gorzów

M, M 40-49

36.

Sebastian Krosny

Mikołów

M, M 30-39

Biegamyzsercem / Biegaton (Sek. Górska)

37.

Monika Kruczek

Tychy

K, K 30-39

Team Papry 20

38.

Piotr Kubacz

M, M 40-49

39.

Sandra Kubek

Bielsko-Biała

K, K 15-29

Zss Bielsko-Biała

40.

Michał Kuszka

Mikołów

M, M 30-39

Bbl Mikołów

41.

Grzegorz Lebuda

Tychy

M, M 40-49

42.

Sylwia Lebuda

Tychy

K, K 40-49

43.

Leszek Legierski

Cieszyn

M, M 20-29

44.

Artur Lenart

Chełmek

M, M 40-49

Zadyszka Oświęcim

45.

Artur Lenart

Chełmek

M, M 40-49

Zadyszka Oświęcim

46.

Joanna Lenart

Chełmek

K, K 40-49

Zadyszki Oświęcim

47.

Joanna Lenart

Chełmek

K, K 40-49

Zadyszki Oświęcim

48.

Mateusz Lewandowski

Tychy

M, M 20-29

49.

Anita Loska

Piasek

K, K 40-49

50.

Teresa Łochowska

Tychy

K, K 50-99

Team Papry

51.

Sławomir Łuczak

Tychy

M, M 50-59

52.

Magdalena Macoń

Tychy

K, K 30-39

Runhogs Tychy

53.

Sabina Mai-Matacz

Tychy

K, K 30-39

Runhogs Tychy

54.

Witold Maj

Wręczyca Wielka

M, M 50-59

Oldboys Truskolasy

55.

Witold Maj

Wręczyca Wielka

M, M 50-59

Oldboys Truskolasy

56.

Franciszek Małek

Tychy

M, M 50-59

57.

Marzena Małek

Tychy

K, K 30-39

58.

Sylwia Marczykiewicz

Tychy

K, K 30-39

Team Papry 20

59.

Agnieszka Matyaszewska-Bołdys

Tychy

K, K 40-49

Team Papry 20

60.

Magdalena Miśka-Nawrocka

Tychy

K, K 30-39

Warsztat Formy Tychy

61.

Sławomir Moskwa

Jawiszowice

M, M 30-39

62.

Bożena Muszyńska

Bieruń

K, K 40-49

63.

Piotr Muszyński

Bieruń

M, M 40-49

64.

Bernadeta Należniak

Tychy

K, K 50-99

40-Latek Tychy Spla

65.

Tadeusz Nazim

M, M 60-69

66.

Jacek Nitka

Tychy

M, M 50-59

40-Latek Tychy

67.

Adam Nowakowski

Tychy

M, M 40-49

68.

Adam Nowakowski

Tychy

M, M 40-49

69.

Adam Nowakowski

Tychy

M, M 40-49

70.

Adam Ocylok

Oświęcim

M, M 40-49

Niezrzeszony

71.

Kazimierz Okoński

Tychy

M, M 60-69

72.

Kazimierz Okoński

Tychy

M, M 60-69

73.

Svic Pablos

M, M 30-39

74.

Piotr Palej

Lędziny

M, M 50-59

75.

Wiesław Paluszkiewicz

Tychy

M, M 60-69

40-Latek Tychy

76.

Krystian Pasternak

Tychy

M, M 30-39

77.

Marek Pawlak

Tychy

M, M 70-99

40-Latek Tychy

78.

Franciszek Pendolski

Katowice

M, M 70-99

Katowice

79.

Piotr Petelczyc

Tychy

M, M 40-49

Piter Elmax

80.

Tomasz Petkiewicz

Mikołów

M, M 30-39

Sts Biegaton Mikołów

81.

Rafał Piekarski

Tychy

M, M 30-39

Runhogs Tychy

82.

Agata Pigan

K, K 30-39

83.

Marek Pilch

Kraków

M, M 60-69

84.

Grażyna Plewniak

Tychy

K, K 50-99

40-Latek Tychy

85.

Jerzy Plewniak

Tychy

M, M 60-69

40-Latek Tychy

86.

Mateusz Początko

Bielsko-Biała

M, M 20-29

Zss Bielsko-Biała

87.

Filip Porwit

Tychy

M, M 30-39

88.

Łucja Ptak

Tychy

K, K 50-99

40-Latek Tychy

89.

Zdzisław Ptak

Tychy

M, M 50-59

40-Latek Tychy

90.

Zdzisław Ptak

Tychy

M, M 50-59

40-Latek Tychy

91.

Janusz Pytel

Sosnowiec

M, M 50-59

Serowy

92.

Michał Rączka

Tychy

M, M 15-19

93.

Rafał Rakoczy

Tychy

M, M 30-39

40 Latek Tychy

94.

Dawid Rauer

Bielsko-Biała

M, M 15-19

Zss Bielsko Biała

95.

Agnieszka Rękas

Tychy

K, K 40-49

96.

Kaja Rekieć

Dąbrowa Górnicza

K, K 15-29

97.

Anna Rodenko

Bielsko-Biała

K, K 15-29

Zss Bielsko Biała

98.

Dariusz Róg

Tychy

M, M 30-39

99.

Stanisław Rogasch

Kraków

M, M 50-59

Bbl Kraków

100.

Stanisław Roskowski

Tychy

M, M 70-99

40-Latek Tychy Spla

101.

Stanisław Roskowski

Tychy

M, M 70-99

40-Latek Tychy Spla

102.

Stanisław Roskowski

Tychy

M, M 70-99

40-Latek Tychy Spla

103.

Grzegorz Ryś

Tychy

M, M 30-39

104.

Karolina Ryś

Tychy

K, K 30-39

105.

Tadeusz Sambak

Brzeszcze

M, M 40-49

Zadyszka Oświęcim

106.

Jacek Seweryn

Mysłowice

M, M 30-39

107.

Rafał Sierek

Tychy

M, M 40-49

Tp20

108.

Marcin Skrzypczyk

Tychy

M, M 30-39

109.

Jagoda Śleziona

Tychy

K, K 30-39

Pracownia Rehabilitacji Dzieci I Niemowląt Tychy

110.

Jagoda Śleziona

Tychy

K, K 30-39

Pracownia Rehabilitacji Dzieci I Niemowląt Tychy

111.

Michał Śmigielski

Tychy

M, M 30-39

Tychy

112.

Łukasz Sokół

Tychy

M, M 30-39

Sokół Running Team

113.

Mateusz Soliszewski

Bielsko-Biała

M, M 15-19

Zss B-Biała

114.

Mateusz Soliszewski

Bielsko-Biała

M, M 15-19

Zss B-Biała

115.

Przemek Sołtysik

Tychy

M, M 30-39

Team Papry 20

116.

Artur Stępniewski

Tychy

M, M 20-29

Team Papry 20

117.

Kamil Stroiński

Tychy

M, M 30-39

118.

Sandro Surwiło

Tychy

M, M 30-39

Triass Tychy

119.

Danuta Sypuła

Mikołów

K, K 50-99

120.

Janusz Szczepański

Mysłowice-Morgi

M, M 50-59

Niezrzeszony

121.

Damian Szpak

Tychy

M, M 50-59

Team Papry 20

122.

Rafał Szymuś

Bytom

M, M 40-49

123.

Damian Tomala

Cieszyn

M, M 30-39

124.

Barbara Tomaszewicz

Tychy

K, K 30-39

125.

Sławomir Topolnicki

Tychy

M, M 40-49

40-Latektychy

126.

Dawid Trzcionka

Tychy

M, M 30-39

127.

Ewa Trznadel

K, K 30-39

128.

Bartłomiej Tytko

Tychy

M, M 30-39

Tychy

129.

Klaudia Węgrzynowicz

Tychy

K, K 30-39

Team Papry 20

130.

Jerzy Wersel

Tychy

M, M 70-99

40Latek Tychy

131.

Agata Wiczok

Tychy

K, K 30-39

Team Papry

132.

Bogusława Wioska

K, K 30-39

133.

Anna Wolna

Tychy

K, K 30-39

Miłosz Team

134.

Rafał Zelech

M, M 30-39