Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Bieg IV - X GRAND PRIX TYCHÓW W BIEGACH DŁUGODYSTANSOWYCH

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy ul.Sikorskiego

29.01.2017r.

Kategoria

  • kobiety, Kobiety 15-29
  • kobiety, Kobiety 30-39
  • kobiety, Kobiety 40-49
  • kobiety, Kobiety 50-99
  • Mężczyzni, Mężczyźni 15-19
  • Mężczyzni, Mężczyźni 20-29
  • Mężczyzni, Mężczyźni 30-39
  • Mężczyzni, Mężczyźni 40-49
  • Mężczyzni, Mężczyźni 50-59
  • Mężczyzni, Mężczyźni 60-69
  • Mężczyzni, Mężczyźni 70-99

Miasto

  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bojszowy
  • Bojszowy Nowe
  • Bystra
  • Bytom
  • Chełmek
  • Chrzanów
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gliwice
  • Gostyn
  • Jawiszowice
  • Katowice
  • Kobiór
  • Kraków
  • Lędziny
  • Łaziska Górne
  • Mikołów
  • Orzesze
  • Oświęcim
  • Pszczyna
  • Świerczyniec
  • Tychy

Nazwa klubu

  • -
  • 40 Latek Tychy
  • 40 Latek Tychy / Adient Team
  • 40-Latek
  • 40-Latek Tychy
  • Amator
  • Brak
  • Brooklyn Fans
  • Choma Sport Trener
  • Chrzanów
  • Czapla Team
  • Firek Team
  • Gts Bojszowy
  • Jajosty
  • Kaczmarek-Electric
  • Kch
  • Klub Biegacza Kp
  • Ks Piast
  • Miłosz Team
  • Mz Sport Run Team Tychy
  • Niezrzeszona
  • Niezrzeszony
  • Piter Elmax
  • Runhogs
  • Runhogs / Sportowe Tychy
  • Runhogs Irons Tychy
  • Runhogs Tychy
  • Runner Bojszowy
  • Runtek44
  • Smart
  • Sokół Running Team
  • Sts Biegaton Mikołów
  • Świerczyniec Biega
  • Team Papry
  • Team Papry 20
  • Techniki Lakiernicze
  • Triatlon Dąbrowa Górnicza
  • Urodzeni Biegacze Www.bornrunners.pl
  • Zadyszka Oświęcim
  • Zadyszki Oświęcim
  • Żuczek Team

1.

Monika Duży

Bieruń

k, K 30-39

2.

Emilian Dziuba

Mikołów

M, M 40-49

Sts Biegaton Mikołów

3.

Marta Giedwiłło

Tychy

k, K 30-39

4.

Barbara Grabala

Tychy

k, K 30-39

Team Papry 20

5.

Adam Klima

Tychy

M, M 20-29

Runhogs / Sportowe Tychy

6.

Jacek Kowalski

Tychy

M, M 40-49

Kaczmarek-Electric

7.

Monika Kruczek

Tychy

k, K 30-39

Team Papry 20

8.

Artur Lenart

Chełmek

M, M 40-49

Zadyszka Oświęcim

9.

Joanna Lenart

Chełmek

k, K 40-49

Zadyszki Oświęcim

10.

Magdalena Macoń

Tychy

k, K 30-39

Runhogs Tychy

11.

Sabina Mai-Matacz

Tychy

k, K 30-39

Runhogs Tychy

12.

Sylwia Marczykiewicz

Tychy

k, K 30-39

Team Papry 20

13.

Agnieszka Matyaszewska-Bołdys

Tychy

k, K 40-49

Team Papry 20

14.

Bożena Muszyńska

Bieruń

k, K 40-49

15.

Piotr Muszyński

Bieruń

M, M 40-49

16.

Adam Ocylok

Oświęcim

M, M 40-49

Niezrzeszony

17.

Piotr Petelczyc

Tychy

M, M 40-49

Piter Elmax

18.

Tomasz Petkiewicz

Mikołów

M, M 30-39

Sts Biegaton Mikołów

19.

Rafał Piekarski

Tychy

M, M 30-39

Runhogs Tychy

20.

Agnieszka Rękas

Tychy

k, K 40-49

21.

Dariusz Róg

Tychy

M, M 30-39

22.

Łukasz Sokół

Tychy

M, M 30-39

Sokół Running Team

23.

Przemek Sołtysik

Tychy

M, M 30-39

Team Papry 20

24.

Artur Stępniewski

Tychy

M, M 20-29

Team Papry 20

25.

Kamil Stroiński

Tychy

M, M 30-39

26.

Danuta Sypuła

Mikołów

k, K 50-99

27.

Damian Szpak

Tychy

M, M 50-59

Team Papry 20

28.

Klaudia Węgrzynowicz

Tychy

k, K 30-39

Team Papry 20

29.

Agata Wiczok

Tychy

k, K 30-39

Team Papry

30.

Anna Wolna

Tychy

k, K 30-39

Miłosz Team