Bieg na Molo

Osiek
15.10.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Górkiewicz Michał1.Górkiewicz Michał21800:34:29:42OsiekAzs Agh
2. Gregorczyk Mariusz2.Gregorczyk Mariusz32800:37:41:30OsiekBeskidzkie
3. Polanek Robert3.Polanek Robert30800:38:06:56SpytkowiceSpyt-Aktiv
4. Żmuda Krzysiek4.Żmuda Krzysiek36600:38:32:37SpytkowiceSpytaktiv
5. Kwiatkowski Rafał5.Kwiatkowski Rafał13900:38:53:22Chrzanów
6. Grubka Bartosz6.Grubka Bartosz3500:39:07:05OsiekShut Up Legs
7. Sambak Tadeusz7.Sambak Tadeusz400:39:10:21BrzeszczeZadyszka Oświęcim
8. Kiepiela Dawid8.Kiepiela Dawid4100:39:17:23Jastrzębie ZdrójKlub Biegacza Fartlek Jastrzębie-Zdrój
9. Przewoźnik Marek9.Przewoźnik Marek30300:39:56:57BrzeszczeZadyszka Oświęcim /drużyna Jezusa
10. Urbanek Zbigniew10.Urbanek Zbigniew12300:40:04:90PszczynaAnilewe, Diwad, Limak
11. Kobosko Paweł11.Kobosko Paweł26000:40:10:00RajskoZadyszka Oświęcim
12. Ochowicz Andrzej12.Ochowicz Andrzej31500:40:23:36ChrzanówKch
13. Wąsik Wojciech13.Wąsik Wojciech22700:40:27:94OsiekLks Brzezina Osiek
14. Szubert Mateusz14.Szubert Mateusz600:40:34:97Poręba WielkaTta Bieruń
15. Małysz Jarosław15.Małysz Jarosław9500:40:41:07HażlachOlza Cieszyn
16. Górny Mirosław16.Górny Mirosław3800:40:55:93Bielsko-BiałaModelarnia Biega
17. Musik Łukasz17.Musik Łukasz35800:40:56:26Bielsko-BiałaUltrabeskidsport
18. Kmieć Katarzyna18.Kmieć Katarzyna22500:40:56:62Oświęcim-Broszkowice
19. Kornacki Adrian19.Kornacki Adrian31200:41:00:22CieszynGs Olza Cieszyn
20. Lutyński Zbigniew20.Lutyński Zbigniew25000:41:29:53Oświęcim
21. Pawlik Przemysław21.Pawlik Przemysław26800:41:34:94OświęcimOkr Passionbike
22. Błasiak Leszek22.Błasiak Leszek35400:41:43:49Kobiernice
23. Oliinyk Nazar23.Oliinyk Nazar36500:41:48:18Oświęcim-Broszkowice
24. Wasztyl Tomasz24.Wasztyl Tomasz11900:41:52:86Bielsko-Biała
25. Jędrusik Mateusz25.Jędrusik Mateusz38900:42:16:47Brzeszcze
26. Górka Krzysztof Guras26.Górka Krzysztof Guras7400:42:16:72JawiszowiceSpeed Team Brzeszcze/z Bieganiem Mi Do Gór
27. Kasperek Janusz27.Kasperek Janusz15200:42:18:08PisarzowiceNierzeszony
28. Łacny Sebastian28.Łacny Sebastian6400:42:24:93Oświęcim-Broszkowice
29. Gaweł Bogdan29.Gaweł Bogdan10200:42:28:52Oświęcim-ZaborzeFestiwal Biegowy W Krynicy-Zdrój
30. Polaczek Tomasz30.Polaczek Tomasz33900:42:32:06BojszowyTta Bieruń
31. Antoniak Jan31.Antoniak Jan29200:42:36:99KętyKęckie Harpagany
32. Jachimczyk Aleksandra32.Jachimczyk Aleksandra33800:42:53:49ChrzanówParkrun Chrzanów
33. Tomczyk Piotr Czesław33.Tomczyk Piotr Czesław27400:43:01:92PiasekWild Runners Club
34. Kuczek Przemyslaw34.Kuczek Przemyslaw38200:43:08:95Nowa Sarzyna
35. Gawlik Zbigniew35.Gawlik Zbigniew15600:43:10:55LubliniecMafia Team Lubliniec
36. Czapiewski Janusz36.Czapiewski Janusz22100:43:28:27Oświęcim-Broszkowice
37. Lenart Artur37.Lenart Artur32600:43:33:58ChełmekZadyszka Oświęcim
38. Korczyk Dariusz38.Korczyk Dariusz31000:43:43:12Kęty
39. Kubis Witold39.Kubis Witold16200:43:45:69CzarkówRodzina
40. Łyczko Janusz40.Łyczko Janusz4200:43:49:02Bielsko-BałaBiegamsobie
41. Młocek Ignacy41.Młocek Ignacy24200:43:52:20Rzyki
42. Madej Maciej42.Madej Maciej18600:44:03:66KętyKęckie Harpagany
43. Jóźwiak Marcin43.Jóźwiak Marcin34400:44:04:40Kutno16Bpd
44. Kóska Michał44.Kóska Michał1700:44:19:02Osiek
45. Kupczak Tadeusz45.Kupczak Tadeusz10800:44:26:85Brzusnik
46. Gutek Jakub46.Gutek Jakub34900:44:38:50Pszczyna
47. Pawelak Wojciech47.Pawelak Wojciech7600:44:46:17Kęty;)
48. Fałowska Sonia48.Fałowska Sonia14500:44:52:35Andrychów
49. Więzik Jacek49.Więzik Jacek14900:44:53:70WitkowiceKogucik50
50. Galos Zbigniew50.Galos Zbigniew36100:44:55:00Płaza
51. Kupczak Bogusława51.Kupczak Bogusława10900:44:57:33BrzusnikK.s. Halny Węgierska Górka
52. Wantulok Paweł52.Wantulok Paweł2400:45:08:66Cieszyn
53. Marszałek Łukasz53.Marszałek Łukasz5700:45:16:28Szczyrk
54. Chudy Dawid54.Chudy Dawid14100:45:21:34Przeciszów
55. Talaga Jacek55.Talaga Jacek24500:45:26:36TomiceTeam-Dać Szanse
56. Lubecki Tomasz56.Lubecki Tomasz10500:45:31:53OświęcimNiezrzeszony
57. Rusek Krzysztof57.Rusek Krzysztof21100:45:41:68Nowa WieśKęckie Harpagany
58. Orkwiszewska Ola58.Orkwiszewska Ola14300:45:48:56BieruńTta Bieruń
59. Jędrusiak Przemysław59.Jędrusiak Przemysław37900:45:51:60Dankowice3W Team
60. Saternus Lucjan60.Saternus Lucjan27600:45:55:23Oświęcim22Bpg
61. Słowik Łukasz61.Słowik Łukasz2700:45:55:67Katowice
62. Majkowski Konrad62.Majkowski Konrad12800:46:00:83Polanka Wielka
63. Mojżyszek Mariusz63.Mojżyszek Mariusz5500:46:04:36BronówBiegam Z Siostrą
64. Bizoń Tomasz64.Bizoń Tomasz14400:46:04:91Andrychów
65. Kastelik Mariusz65.Kastelik Mariusz17300:46:05:59BrzeszczeSpeed Team Brzeszcze
66. Badalewski Łukasz66.Badalewski Łukasz12400:46:05:89GrudziądzPbwuk
67. Kasperek Paulina67.Kasperek Paulina9300:46:06:54BulowiceKęckie Harpagany
68. Kołodziej Zbigniew68.Kołodziej Zbigniew4400:46:06:67KętyKęckie Harpagany
69. Macharzyński Piotr69.Macharzyński Piotr5200:46:43:03Jastrzębie-ZdrójKlub Biegacza Fartlek
70. Mrozik Dariusz70.Mrozik Dariusz700:46:43:98Bojszowy
71. Pyza Łukasz71.Pyza Łukasz24000:46:44:31OsiekSamosponsoring Sp. Z. O. O.
72. Grabowska-Szyszka Elżbieta72.Grabowska-Szyszka Elżbieta30200:46:47:33Brzezinka
73. Madej Zdzisław73.Madej Zdzisław17000:47:04:47KętyKęckie Harpagany
74. Wiktorzak Michał74.Wiktorzak Michał37100:47:13:57OświęcimQuechua Team
75. Mardzyńska Magdalena75.Mardzyńska Magdalena13400:47:15:27GilowiceKlub Biegających Leśników
76. Grzyb Leszek76.Grzyb Leszek4300:47:18:80Łąka
77. Żołneczko Marcin77.Żołneczko Marcin12600:47:23:31Sosnowiec
78. Bukowczan Marian78.Bukowczan Marian23300:47:24:01OświęcimZadyszka Oświęcim
79. Bęben Monika79.Bęben Monika11200:47:24:73Libiąż
80. Nogal Leszek80.Nogal Leszek15500:47:28:62Mikołów
81. Kolonko Roksana81.Kolonko Roksana12200:47:31:32MiędzyrzeczeSpeed Team Brzeszcze
82. Trombik Daniel82.Trombik Daniel2300:47:36:06Cieszyn
83. Szwed Renata83.Szwed Renata5300:47:39:26Czechowice-DziedziceZf Trw
84. Bartula Jan84.Bartula Jan19000:47:58:84LibiążParkrun Chrzanów
85. Mynarski Damian85.Mynarski Damian9400:48:01:12Janowice
86. Kopijasz Leonard86.Kopijasz Leonard15300:48:04:53BrzeszczeZadyszka Oświęcim
87. Pławny Michał87.Pławny Michał15700:48:29:28Wadowice
88. Filapek Bartosz88.Filapek Bartosz10400:48:29:35Brzeszcze
89. Cisiński Marek89.Cisiński Marek27700:48:36:53Kęty
90. Merta Marek90.Merta Marek32500:48:47:09Zasole Bielańskie
91. Lurka Tomasz91.Lurka Tomasz7700:48:48:09KętyKęckie Harpagany
92. Dróżdż Beata92.Dróżdż Beata100:48:51:69Jastrzębie-ZdrójKobiety Na 5+
93. Rapacz Adam93.Rapacz Adam18900:48:56:33Kęty
94. Kuras Janusz94.Kuras Janusz12000:48:58:15Chełmek
95. Janik Paweł95.Janik Paweł17200:48:59:56KętyTuptusie
96. Rusek Tomasz96.Rusek Tomasz8500:49:03:19Nowa WieśKęckie Harpagany
97. Furman Zbyszek97.Furman Zbyszek4800:49:06:90Poręba Wielka
98. Machaczka Dominik98.Machaczka Dominik2800:49:08:17Osiek
99. Mędrysa Michał99.Mędrysa Michał7000:49:08:35Pławy
100. Wójcik Jerzy100.Wójcik Jerzy39300:49:12:79Oświęcim-Broszkowice
101. Woźniak Daniel101.Woźniak Daniel29900:49:13:70Kęty
102. Komraus Sławomir102.Komraus Sławomir8000:49:16:57Pszczyna
103. Bożek Barbara103.Bożek Barbara16000:49:20:86Oświęcim
104. Jasiński Łukasz104.Jasiński Łukasz3400:49:22:85Oświęcim-Broszkowice
105. Wojciech Jasiński105.Wojciech Jasiński22400:49:22:87Oświęcim-Broszkowice
106. Bik Mateusz106.Bik Mateusz30500:49:28:66Oświęcim
107. Mardzyński Dariusz107.Mardzyński Dariusz13500:49:31:94GilowiceOpel Active Team
108. Menżyk Joanna108.Menżyk Joanna3700:49:33:97Mysłowice
109. Dudek Kinga109.Dudek Kinga6600:49:37:89Brzezinka
110. Ryszka Piotr110.Ryszka Piotr9700:49:38:2532-615 Grojec
111. Kałuża Barbara111.Kałuża Barbara26200:49:42:29Bielsko-BiałaSzybkie Żółwie
112. Bartuś Marcin112.Bartuś Marcin1100:49:48:06LasSpeed Team Brzeszcze/zadyszka Oświęcim
113. Naglik Marcin113.Naglik Marcin21500:50:03:67Jawiszowice
114. Kusak Sylwia114.Kusak Sylwia21300:50:04:03Oświęcim
115. Wilk Damian115.Wilk Damian29800:50:07:90TychyJajosty
116. Kincer Łukasz116.Kincer Łukasz25100:50:29:58BieruńDaw Fit Gym
117. Kuras Katarzyna117.Kuras Katarzyna9200:50:36:23Chełmek
118. Kruczała Jakub118.Kruczała Jakub27800:50:37:58Oświęcim
119. Stanisz Zbigniew119.Stanisz Zbigniew21700:50:45:54Czechowice-DziedziceCms Biegacze / Rytm Czechowice-Dz
120. Kościelniak Józef120.Kościelniak Józef800:50:49:99Łaziska Górne
121. Wąsowicz Jolanta121.Wąsowicz Jolanta3000:50:55:34Nowa Wieś
122. Kościelniak Milena122.Kościelniak Milena7800:50:56:94Mikołów
123. Ocylok Adam123.Ocylok Adam14600:51:01:19Oświęcim
124. Gastecki Arkadiusz124.Gastecki Arkadiusz39700:51:30:29Bojszowy
125. Pala Mariusz125.Pala Mariusz8300:51:33:07PszczynaKoko Dżambo I Do Przodu!
126. Czech Damian126.Czech Damian29300:51:33:47Bielsko-Biała
127. Paszek Eligiusz127.Paszek Eligiusz8900:51:40:77Oświęcim
128. Dąbrowski Jarosław128.Dąbrowski Jarosław34200:52:18:15Nowa Wieś
129. Dudek Tomasz129.Dudek Tomasz24100:52:25:13Oświęcim
130. Wieczorek Michał130.Wieczorek Michał12500:52:25:86Czeladź
131. Kozłowski Michał131.Kozłowski Michał27200:52:27:82Bielsko-BiałaBb_Biegam
132. Wąsowicz Marian132.Wąsowicz Marian3100:52:31:53Nowa Wieś
133. Jarzyna Adam133.Jarzyna Adam13700:52:34:19Polanka Wielka
134. Wieczorek Maciej134.Wieczorek Maciej33200:52:37:28OświęcimSpeed Team Brzeszcze/zadyszka Oświęcim
135. Wieczorek Wojciech135.Wieczorek Wojciech6000:52:37:84Skawina
136. Piekarczyk Marcin136.Piekarczyk Marcin13800:52:40:92RajskoSpeed Team Brzeszcze
137. Mozgała Łukasz137.Mozgała Łukasz16400:52:44:07Osiek
138. Zieliński Michał138.Zieliński Michał37200:52:47:10Bielsko-Biała
139. Wójcik Tomasz139.Wójcik Tomasz32300:52:49:69Rudze
140. Mędrala Bartłomiej140.Mędrala Bartłomiej30100:52:57:30Pisarzowice
141. Tkocz Łukasz141.Tkocz Łukasz28200:53:02:27Tarnowskie Góry
142. Wiewiórka Bartosz142.Wiewiórka Bartosz29600:53:13:16Łaziska Górne
143. Pyza Maciej143.Pyza Maciej6500:53:16:52OsiekLks Biegam Sam
144. Zieliński Maciej144.Zieliński Maciej36200:53:18:27Bielsko-BiałaStrong Side
145. Wojda Maksymilian145.Wojda Maksymilian25300:53:27:63Oświęcim
146. Kuwik Waldemar146.Kuwik Waldemar22900:53:31:04Oświęcim-Broszkowice
147. Pudelek Tomasz147.Pudelek Tomasz20400:53:33:14Bielsko-Biała
148. Grzesik Paweł148.Grzesik Paweł14700:53:34:76BabiceNiezrzeszony
149. Babinski Zbigniew149.Babinski Zbigniew8400:53:37:60Bulowice
150. Mieszczak Krzysztof150.Mieszczak Krzysztof27900:53:46:31Oświęcim
151. Dziubek Piotr151.Dziubek Piotr32100:53:50:98Bielany
152. Ochmanek Krzysztof152.Ochmanek Krzysztof36000:53:57:81Nowa Wieś
153. Strycharski Michał153.Strycharski Michał6100:54:00:11Stara Wieś
154. Grzesina Arkadiusz154.Grzesina Arkadiusz16300:54:02:60Oświęcim
155. Cetnarski Wojciech155.Cetnarski Wojciech26900:54:04:87Jawiszowice
156. Dawid Piotr156.Dawid Piotr26700:54:04:88Jasienica
157. Januszek Marcin157.Januszek Marcin17400:54:30:91Pierściec
158. Małek Mateusz158.Małek Mateusz20900:54:46:34Kozy
159. Żołneczko Łukasz159.Żołneczko Łukasz14200:54:49:11RacibórzŻołneczko Team
160. Karczmarz Damian160.Karczmarz Damian33300:54:53:11Kęty
161. Skorupa Mateusz161.Skorupa Mateusz36900:54:54:93Oświęcim---
162. Chwałek Mirosław162.Chwałek Mirosław2900:55:01:43Bielsko-Biała
163. Lalik Małgorzata163.Lalik Małgorzata8200:55:09:37Oświęcim
164. Gurdek Iwona164.Gurdek Iwona5400:55:23:55Oświęcim
165. Pacia Ryszard165.Pacia Ryszard12900:55:26:33ChrzanówParkrun Chrzanów
166. Biba Kazimierz166.Biba Kazimierz28000:55:33:47Wilamowice
167. Danek Zdzisław167.Danek Zdzisław25900:55:34:71Wilamowice
168. Łecki Andrzej168.Łecki Andrzej24700:55:38:14KętyVictoria Witkowice
169. Leśniak Janusz169.Leśniak Janusz25800:55:40:78Osiek-
170. Pociennik Justyna170.Pociennik Justyna31100:55:45:52BieruńBrykająca Grupa Biegowa
171. Smolarek Mirosław171.Smolarek Mirosław11000:55:50:68Oświęcim-Broszkowice
172. Ficek Tomasz172.Ficek Tomasz15800:56:08:93WieprzPress Glass Biegamy I Wspieramy
173. Korczyk Anna173.Korczyk Anna11400:56:12:75RajskoFizjo-Forma
174. Kocemba Halna174.Kocemba Halna30400:56:46:13OsiekNiezrzeszona
175. Warchał Katarzyna175.Warchał Katarzyna26400:56:55:40Kęty
176. Warchał Sławomir176.Warchał Sławomir26300:56:56:41Kęty
177. Hylińska Żaneta177.Hylińska Żaneta11500:56:59:96Rajsko
178. Kadlubicki Robert178.Kadlubicki Robert38300:57:02:78Kęty
179. Stachura Barbara179.Stachura Barbara38000:57:05:45Włosienica
180. Jeziorkowska Anna180.Jeziorkowska Anna28300:57:11:81Oświęcim
181. Malinowska Daria181.Malinowska Daria38600:57:13:39OświęcimZadyszka Oświęcim
182. Skibicki Krzysztof182.Skibicki Krzysztof2500:57:16:32OświęcimZadyszka Oświęcim
183. Antczak Bartosz183.Antczak Bartosz35000:57:36:48Poznań
184. Kuczek Elżbieta184.Kuczek Elżbieta13100:58:05:39Międzyrzecze
185. Kotlarczyk Bożena185.Kotlarczyk Bożena11600:58:08:98Oświęcim-Broszkowice
186. Chojna Paweł186.Chojna Paweł33000:58:09:33Kety
187. Czarnik Krzysztof187.Czarnik Krzysztof11800:58:09:63Nowa Wieś
188. Treszczyński Krzysztof188.Treszczyński Krzysztof16700:58:13:42Osiek
189. Zając Kamil189.Zając Kamil28700:58:14:98BrzeszczeSporysz Band
190. Cich Ryszard190.Cich Ryszard34300:58:26:52Spytkowice
191. Kożuch Tomasz191.Kożuch Tomasz37300:58:27:79Włosienica
192. Bucki Piotr192.Bucki Piotr37400:58:28:30Oświęcim
193. Wójcik Szymon193.Wójcik Szymon33100:58:30:56Grojec
194. Baran Anna194.Baran Anna26100:59:00:75Tomice
195. Sambak Oliwia195.Sambak Oliwia31700:59:05:37BrzeszczeZadyszka Oświęcim
196. Fornagiel Katarzyna196.Fornagiel Katarzyna18300:59:12:93Oświęcim
197. Białek Adrianna197.Białek Adrianna29100:59:13:14Oświęcim
198. Ogórek Tomasz198.Ogórek Tomasz39500:59:25:03Bielsko-Biała
199. Kasperczyk Anna199.Kasperczyk Anna24400:59:39:47Oświęcim
200. Płonka Wojciech200.Płonka Wojciech37500:59:41:87Grojec
201. Bugiel Adam201.Bugiel Adam30701:00:00:78Brzeźnica
202. Badowska Elżbieta202.Badowska Elżbieta6201:00:07:02Kęty
203. Luranc Magdalena203.Luranc Magdalena6301:00:10:43Osiek
204. Madej Marek204.Madej Marek3301:00:10:55HecznarowiceKęckie Harpagany
205. Jasinski Roman205.Jasinski Roman12101:00:10:64Kety
206. Szafran Magdalena206.Szafran Magdalena28601:00:16:91LibiążCa Aktywni Ca Broker
207. Gryzowski Tomasz207.Gryzowski Tomasz301:00:24:25Oświęcim
208. Kołoczek Agata208.Kołoczek Agata2101:00:29:45Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
209. Gibner Daniela209.Gibner Daniela36301:00:29:53Bielsko-BiałaStrong Side
210. Liszewski Tadeusz210.Liszewski Tadeusz4901:00:40:97Oświęcim-Broszkowice
211. Zygmunt Adam211.Zygmunt Adam16101:01:12:75Osiek
212. Bartula Jolanta212.Bartula Jolanta11701:01:29:54Grojec
213. Wawrzyniak Kamil213.Wawrzyniak Kamil33401:01:35:41Kęty
214. Wasztyl Sylwia214.Wasztyl Sylwia35301:01:40:56Bielsko-BiałaWapienicki Team
215. Hałatek Bernadeta215.Hałatek Bernadeta18701:01:50:84Oświęcim-Broszkowice
216. Żak Joanna216.Żak Joanna1301:02:09:53Oświęcim-Broszkowice
217. Semik Mirosław217.Semik Mirosław1201:02:21:16Oświęcim
218. Górny Jolanta218.Górny Jolanta3901:02:33:09Bielsko-BiałaModelarnia Biega
219. Kobosko Katarzyna219.Kobosko Katarzyna36801:02:42:09RajskoZadyszka Oświęcim
220. Gawron Dorota220.Gawron Dorota19201:02:44:57Kęty
221. Otrębski Tomasz221.Otrębski Tomasz17801:03:32:79Zaborze
222. Jung Kinga222.Jung Kinga27001:04:22:55Oświęcim
223. Kowalczyk Paweł223.Kowalczyk Paweł5801:04:25:67KetyTeam Nutrilite Kety
224. Tracz Agnieszka224.Tracz Agnieszka18201:04:35:13Brzezinka
225. Morawski Janusz225.Morawski Janusz16901:04:45:43Pszczyna
226. Płonka Małgorzata226.Płonka Małgorzata39401:05:17:00Oświęcim
227. Płonka Paulina227.Płonka Paulina6701:06:03:71Oświęcim-Broszkowice
228. Węgrzyn Wojciech228.Węgrzyn Wojciech37601:06:04:68Grojec
229. Gawlik Grzegorz229.Gawlik Grzegorz10301:06:25:37LubliniecMafia Team Lubliniec
230. Bies Sylwia230.Bies Sylwia2001:06:26:01HecznarowiceKęckie Harpagany
231. Jarominska Angela231.Jarominska Angela1901:06:29:67Hecznarowice
232. Bies Tomasz232.Bies Tomasz1401:06:31:13HecznarowiceKęckie Harpagany
233. Gruszka Maciej233.Gruszka Maciej19501:06:42:18KętyUmks Kęczanin
234. Dźwigoń Andrzej234.Dźwigoń Andrzej19701:06:42:43Nowa WieśUmks Kęczanin
235. Pocik Karolina235.Pocik Karolina27501:06:53:14Kobiernice
236. Góral Angelika236.Góral Angelika30901:07:32:22Kęty
237. Żmudka Anna237.Żmudka Anna31901:08:17:11Syców
238. Ocylok Dominika238.Ocylok Dominika21601:08:17:16Oświęcim-Niestowarzyszony
239. Gajda Katarzyna239.Gajda Katarzyna32401:08:17:81Oświęcim
240. Waligóra Barbara240.Waligóra Barbara5901:08:19:72GorzówBiegacz Indywidualny
241. Atembordzki Marcin241.Atembordzki Marcin10101:08:22:40Sosnowiec
242. Kciuk Barbara242.Kciuk Barbara28101:09:10:17Oświęcim
243. Chojna Karolina243.Chojna Karolina18501:10:01:61Kety
244. Pelka Ewelina244.Pelka Ewelina18401:10:01:66Kęty
245. Stachura Danuta245.Stachura Danuta33501:11:15:24Łazy
246. Madej Józef246.Madej Józef21201:11:15:46OświęcimZadyszka Oświęcim
247. Przesór Barbara247.Przesór Barbara26501:13:23:81Brzezinka
248. Szyszka Maria248.Szyszka Maria1801:14:11:31Oświęcim-Broszkowice
249. Treszczyńska Marta249.Treszczyńska Marta16601:14:13:03Osiek
250. Węgrzyn Krzysztof250.Węgrzyn Krzysztof28801:15:05:97Oświęcim-Broszkowice
251. Bociąga Olimpia251.Bociąga Olimpia38501:15:06:00TychyDaw Fit Gym
252. Solarz Dawid252.Solarz Dawid17501:15:06:18TychyDaw Fit Gym
253. Komendera Agnieszka253.Komendera Agnieszka10601:15:06:45Oświęcim-Broszkowice
254. Konior Joanna254.Konior Joanna39601:15:50:74Radziechowy
255. Korbut Mirosław255.Korbut Mirosław33601:17:13:18LibiążParkrun Chrzanów
256. Hodur Jacek256.Hodur Jacek39001:17:13:36LibiążKkb Dystans Kraków
257. Klęczar Artur257.Klęczar Artur20101:17:14:55Osiek
258. Pecyna Katarzyna258.Pecyna Katarzyna39901:17:15:11PiasekCa Aktywni / Ca Broker

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU