Bieg pod Żyrafą

Tychy plac pod ŻYRAFA!
13.06.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Pituch Grzegorz1.Pituch Grzegorz74200:19:32:46K.S. Wysoka
2. Kurek Jacek2.Kurek Jacek47800:21:01:95Tychy40-latek Tychy SPLA
3. Malina Adam3.Malina Adam47900:21:05:36Bojszowy
4. Jakimiuk Piotr4.Jakimiuk Piotr46100:21:19:20WolaWolańskie Zakapiory
5. Białas Szymon5.Białas Szymon32500:21:29:10TychyMOSM Tychy
6. Martini Dawid6.Martini Dawid48400:21:48:66LędzinyLonger_7 - amator runner
7. Kozyra Waldemar7.Kozyra Waldemar47600:21:59:35KatowiceJRG III Katowice
8. Szerszeń Artur8.Szerszeń Artur52100:22:02:32Tychy
9. Czechowski Damian9.Czechowski Damian41400:22:21:51Bieruń
10. Nguyen Duy Mateusz10.Nguyen Duy Mateusz49200:22:31:60Tychy
11. Porwit Filip11.Porwit Filip50600:22:35:41TychyKocham Cię Sylwia :*
12. Szuplak Michał12.Szuplak Michał73900:22:41:53Tychy
13. Rajek Sebastian13.Rajek Sebastian50800:22:56:43Tychy
14. Palka Dawid14.Palka Dawid70600:23:01:11Tychy40-latek Tychy SPLA
15. Kwaśniewski Tadeusz15.Kwaśniewski Tadeusz74400:23:08:11Tychy
16. Madeja Krzysztof16.Madeja Krzysztof74500:23:12:03
17. Skworc Grzegorz17.Skworc Grzegorz51200:23:30:65Siemianowice Slaskie1987
18. Lis Paweł18.Lis Paweł73700:24:16:57Lędziny
19. Antosz Michał19.Antosz Michał30000:24:26:56BieruńTTA BIERUŃ
20. Siedlaczek Tomasz20.Siedlaczek Tomasz51100:25:13:95SGS TEAM
21. Sępioł Adam21.Sępioł Adam51000:25:17:96TychyWF SPORTRUN TEAM
22. Wieczorek Przemysław22.Wieczorek Przemysław52500:25:22:66Bieruń
23. Gralak Adam23.Gralak Adam45100:25:23:06Lędziny
24. Maguda Damian24.Maguda Damian72300:25:36:31Tychy
25. TOMCZYK PIOTR CZESŁAW25.TOMCZYK PIOTR CZESŁAW52300:25:39:81PiasekWild Runner's Club
26. Dawid Michał26.Dawid Michał43300:25:42:01Tychy40-latek Tychy SPLA
27. Nogal Leszek27.Nogal Leszek49300:25:51:86MikołówBBL Mikołów
28. Pajor Piotr28.Pajor Piotr74300:26:04:93Łazy
29. Marcinkowski Maciej29.Marcinkowski Maciej75200:26:43:53
30. BLASZCZAK HENRYK30.BLASZCZAK HENRYK33400:26:45:26TYCHY40-LATEK TYCHY
31. Bojarski Krzysztof31.Bojarski Krzysztof33600:26:53:23TychyBbl Mikołów
32. Boroń Tomasz32.Boroń Tomasz34800:26:59:03TychyLedwo Żywy
33. Kutynia Magdalena33.Kutynia Magdalena75000:27:01:86Tychy
34. Sornek Tomasz34.Sornek Tomasz60000:27:08:05Old Bojs GKS Tychy
35. Cieślak Jakub35.Cieślak Jakub40600:27:16:11Tychy
36. Kasperek Dominik36.Kasperek Dominik46800:27:18:80Chorzównight runners
37. Orkwiszewska Ola37.Orkwiszewska Ola49500:27:20:06BieruńTTA BIERUŃ
38. Chochorowska Aleksandra38.Chochorowska Aleksandra38100:27:30:23Tychy40-latek Tychy
39. Pławecki Leszek39.Pławecki Leszek50400:27:53:10PszczynaAmateur Club
40. Wika Sebastian40.Wika Sebastian52700:28:13:15Tychy40-latek Tychy SPLA
41. Latusek Krzysztof41.Latusek Krzysztof64700:28:18:66Tychy
42. Paluszkiewicz Wiesław42.Paluszkiewicz Wiesław71500:28:24:21Tychy40-latek Tychy SPLA
43. Hopkowicz Szymon43.Hopkowicz Szymon45900:28:28:53Lędziny
44. Podyma Klaudiusz44.Podyma Klaudiusz50500:28:29:91Tychy
45. Nowakowski Adam45.Nowakowski Adam49400:28:40:97TyChy-
46. Butyński Łukasz46.Butyński Łukasz35000:28:53:55
47. Spyra Zdzisław47.Spyra Zdzisław51700:28:59:32PszczynaŚląska Oficyna Drukarska
48. Kołucki Mateusz48.Kołucki Mateusz47500:29:14:33KatowiceMosm Tychy
49. Tresna Sebastian49.Tresna Sebastian75300:29:45:96Tychy
50. Mazurek Anna50.Mazurek Anna48700:29:54:36Bielsko-Biała
51. Frączek Kamil51.Frączek Kamil66900:29:59:06Chełm Śląski
52. Lubowiecki Krzysztof52.Lubowiecki Krzysztof72000:30:02:11Tychy
53. Wiatr Krystian53.Wiatr Krystian52400:30:02:36TychyWF Sportrun Team
54. Janko Anna54.Janko Anna74800:30:19:11Żory
55. Treska Piotr55.Treska Piotr74700:30:19:45Tychy
56. Moskwa Przemysław56.Moskwa Przemysław49100:30:51:97TychyWF Sportrun Team
57. Cofała Jan57.Cofała Jan40900:31:29:33TychyLeje na pokład
58. Harańczyk Natalia58.Harańczyk Natalia63000:31:30:76Tychy
59. Paszek Paulina59.Paszek Paulina50200:31:31:40TYCHY
60. Pyrsch Agnieszka60.Pyrsch Agnieszka50700:31:51:66Tychy40-latek Tychy SPLA
61. Majewska Ewelina61.Majewska Ewelina74100:32:06:26Tychy
62. Norek-Ciszak Beata62.Norek-Ciszak Beata68700:32:25:81Tychy
63. Belowska Anna63.Belowska Anna32300:32:45:36Tychy
64. Boroń Luiza64.Boroń Luiza73600:33:37:83Tychy
65. Gralak Urszula65.Gralak Urszula55300:33:50:51Ledziny
66. Hamerlak Sylwia66.Hamerlak Sylwia76200:33:54:23WF Sportrun TEAM
67. Wieczorek Wiesław67.Wieczorek Wiesław75400:33:57:91WF SportRun Team
68. Matyaszewska-Bołdys Agnieszka68.Matyaszewska-Bołdys Agnieszka76100:33:58:16TychyWarsztat Formy
69. Krawiec Katarzyna69.Krawiec Katarzyna74000:34:16:76Tychy
70. Osior Agnieszka70.Osior Agnieszka76000:34:49:83TychyZapł.
71. Bittner Łukasz71.Bittner Łukasz32900:35:01:33Tychy
72. Kurek Edward72.Kurek Edward74900:35:08:55
73. Kaszuba Grażyna73.Kaszuba Grażyna47400:35:35:56Tychy40-latek Tychy
74. Bal-Burzawa Renata74.Bal-Burzawa Renata30800:36:42:61Tychy
75. KASPEREK KATARZYNA75.KASPEREK KATARZYNA47200:41:27:47Chorzównight runners

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU