Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Bieg TROPEM WILCZYM w Przeworsku

Przeworsk

26.02.2017r.

Kategoria

Miasto

  • Błędowa Tyczyńska
  • Brzóza Królewska
  • Chałupki
  • Cieszanów
  • Dachnów
  • Dębóe
  • Dębów
  • Dębów Ul Wojciechówka 18
  • Dubiecko
  • Dynów
  • Gać
  • Gniewczyna Tryniecka
  • Jaroslaw
  • Jarosław
  • Jawornik Polski
  • Jodłówka
  • Kańczuga
  • Kraków
  • Krzeczowice
  • Leżachów
  • Łańcut
  • Łętownia
  • Łopuszka Wielka
  • Markowa
  • Mikulice
  • Mogielnica
  • Mrowla
  • Niżatyce
  • Nowosielce
  • Ostrów
  • Przeworsk
  • Rączyna
  • Ropczyce
  • Rozbórz
  • Rpz
  • Rudna Wielka
  • Rzeszów
  • Stalowa Wola
  • Studzian
  • Szówsko
  • Tryńcza
  • Trzciana
  • Trzebownisko
  • Tychy
  • Ułazów
  • Ustrzyki Dolne
  • Wierzbna
  • Wólka Małkowa
  • Wólka Ogryzkowa
  • Wólka Pełkińska
  • Wyżne
  • Zagórze
  • Zapałów
  • Zarzecze

Nazwa klubu

  • 20 Pułk Ułanów
  • 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
  • Active Team Brzóza Królewska
  • Aktywny Dynów
  • Bezklub
  • Biegam Bo Jurek Nie Może
  • Elektropomiar
  • Gniewczyna
  • Ipa Przemyśl
  • Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
  • Koliberki
  • Kp Psp Przeworsk
  • Kpp Jarosław
  • Lks Trzebownisk
  • Łtc Łańcut
  • Manhattan 71
  • Mnteam
  • Mtu Ae
  • Nm
  • Nowosarzyńska Grupa Biegowa
  • Perfect Runner Team/bbl Jarosław
  • Polmot
  • Przeworska Grupa Biegowa
  • Przeworska Grupa Biegowa
  • Przeworska Grupa Biegowa, Zsoiz Im. Króla Władysława Jagiełły W Przeworsku
  • Recepcja Team
  • Rzeszowski Klub Morsa "sopelek"
  • Rzeszowski Klub Morsów "sopelek"
  • Silver
  • Spartan Race Training Group Rzeszów
  • Srtg Rzeszów
  • Tynexpol
  • Uks "azymut" Dębów
  • Uks Azymut Dębów
  • Uks Azymut Dębów/ Zsoiz Przeworsk
  • Water Team
  • Zsoiz
  • Zsoiz Przeworsk
  • Zsoiz Przeworsk / Przeworska Grupa Biegowa
  • Zsz Przeworsk

1.

Grzegorz Bajdak

Kańczuga

B 6 km,

2.

Mateusz Banaś

Wierzbna

B 6 km,

Kpp Jarosław

3.

Dominik Bawor

Dębów

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

4.

Konrad Bawor

Dębów

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

5.

Karol Bednarz

Trzciana

B 6 km,

6.

Jacek Biały

Przeworsk

B 6 km,

Silver

7.

Piotr Brzyski

Stalowa Wola

B 6 km,

8.

Andrzej Bułdak

Rzeszów

B 6 km,

Polmot

9.

Mateusz Buryło

Jodłówka

B 6 km,

Perfect Runner Team/bbl Jarosław

10.

Józef Chajec

Wólka Małkowa

B 6 km,

11.

Kamil Chajec

Wólka Małkowa

B 6 km,

12.

Mariusz Cieśliński

Przeworsk

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

13.

Paweł Cieśliński

Krzeczowice

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

14.

Magda Ciupińska

Wólka Pełkińska

B 1,963 km,

15.

Kacper Curzytek

Dębóe

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

16.

Krystian Curzytek

Dębów

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

17.

Michał Cwykiel

Dębów

B 1,963 km,

18.

Małgorzata Cyma

Rzeszów

B 1,963 km,

19.

Michał Cyma

Rzeszów

B 6 km,

20.

Michał Cyma

Rzeszów

B 6 km,

21.

Jarosław Cyrek

Rzeszów

B 6 km,

22.

Sylwia Czepiel

Łopuszka Wielka

B 6 km,

Uks Azymut Dębów/ Zsoiz Przeworsk

23.

Paweł Dec

Rzeszow

B 1,963 km,

24.

Anna Domaradzka

Rzeszow

B 6 km,

25.

Bartosz Filipiński

Łańcut

B 6 km,

Bezklub

26.

Damian Gelmuda

Cieszanów

B 1,963 km,

27.

Marta Gelmuda

Cieszanów

B 1,963 km,

28.

Karolina Głąb

Studzian

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk / Przeworska Grupa Biegowa

29.

Marek Głuszyk

Dachnów

B 1,963 km,

30.

Paulina Głuszyk

Dachnów

B 6 km,

31.

Justyna Gwizdak

Rzeszów

B 6 km,

Water Team

32.

Ewa Hadam

Dynów

B 6 km,

Spartan Race Training Group Rzeszów

33.

Kamil Hałoń

Zarzecze

B 6 km,

5 Batalion Strzelców Podhalańskich

34.

Paweł Hawro

Przeworsk

B 6 km,

Recepcja Team

35.

Konrad Horodecki

Przeworsk

B 6 km,

36.

Karol Huba

Dębów

B 6 km,

Uks "azymut" Dębów

37.

Edyta Ignor

Rzeszów

B 6 km,

Spartan Race Training Group Rzeszów

38.

Jakub Jamrozik

Jawornik Polski

B 6 km,

39.

Daria Jankowska

Przeworsk

B 1,963 km,

Przeworska Grupa Biegowa

40.

Bartosz Kaczmarek

Rzeszów

B 6 km,

Nm

41.

Andrzej Kępka

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

42.

Katarzyna Kokoszka

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

43.

Cezary Kolano

Łętownia

B 1,963 km,

Nowosarzyńska Grupa Biegowa

44.

Gabriela Kołcz

Przeworsk

B 1,963 km,

45.

Karolina Kołodziej

Chałupki

B 1,963 km,

46.

Grzegorz Kornaga

Rudna Wielka

B 6 km,

47.

Grzegorz Kornaga

Mrowla

B 6 km,

48.

Łukasz Koryl

Rzeszów

B 6 km,

Mtu Ae

49.

Ireneusz Kotlarczyk

Kraków

B 6 km,

50.

Marcin Kruba

Jarosław

B 6 km,

Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

51.

Jakub Kruk

Studzian

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

52.

Justyna Kruk

Studzian

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

53.

Michał Kruk

Dębów

B 6 km,

54.

Zbigniew Kruk

Gać

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

55.

Krzysztof Kudła

Zarzecze

B 6 km,

56.

Jerzy Kukla

Przeworsk

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

57.

Joanna Kuryło

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

58.

Karol Kuryło

Przeworsk

B 1,963 km,

59.

Jacek Kuźma

Zagórze

B 1,963 km,

Zsz Przeworsk

60.

Paweł Kuźma

Zagórze

B 6 km,

Zsoiz

61.

Paweł Kuźma

Zagórze

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

62.

Aldona Ledźwoń

Rzeszów

B 6 km,

Koliberki

63.

Paweł Ledźwoń

Rzeszów

B 6 km,

Koliberki

64.

Daniel Leś

Łańcut

B 6 km,

65.

Agnieszka Leśnicka

Przeworsk

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

66.

Joanna Mac

Rączyna

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa, Zsoiz Im. Króla Władysława Jagiełły W Przeworsku

67.

Martyna Maca

Dębów

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

68.

Kamil Machała

Wólka Ogryzkowa

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

69.

Mateusz Machlarz

Rzeszów

B 6 km,

Spartan Race Training Group Rzeszów

70.

Marcin Majda

Dubiecko

B 6 km,

71.

Oliwia Majda

Dubiecko

B 1,963 km,

72.

Hubert Makowicz

Przeworsk

B 1,963 km,

73.

Marek Markiewicz

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

74.

Julia Markowska

Studzian

B 6 km,

Zsoiz

75.

Adam Markowski

Dębów

B 6 km,

76.

Piotr Maruszak

Nowosielce

B 1,963 km,

77.

Arkadiusz Maziarz

Stalowa Wola

B 6 km,

78.

Fabian Miara

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

79.

Maria Michalik

Przeworsk

B 1,963 km,

80.

Patryk Michno

Niżatyce

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

81.

Jerzy Mickiewicz

Jarosław

B 6 km,

82.

Franciszek Mróz

Kraków

B 1,963 km,

83.

Michał Mróz

Kraków

B 1,963 km,

84.

Piotr Mróz

Kraków

B 6 km,

85.

Marcin Mścisz

Rzeszów

B 6 km,

Koliberki

86.

Michał Mucha

Dębów Ul Wojciechówka 18

B 1,963 km,

87.

Angelika Niemczak

Markowa

B 1,963 km,

88.

Paweł Niezdropa

Ułazów

B 6 km,

89.

Anna Ozga

Mogielnica

B 6 km,

90.

Anna Ozga

Mogielnica

B 6 km,

91.

Jerzy Ożga

Szówsko

B 6 km,

92.

Grzegorz Pałys

Zagórze

B 6 km,

93.

Jerzy Pawlak

Zarzecze

B 6 km,

Elektropomiar

94.

Tomasz Pelczar

Kańczuga

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

95.

Robert Piątek

Ostrów

B 6 km,

96.

Miłosz Pleskacz

Ustrzyki Dolne

B 6 km,

Recepcja Team

97.

Jakub Płoskoń

Cieszanów

B 1,963 km,

98.

Renata Płoskoń

Cieszanów

B 1,963 km,

Biegam Bo Jurek Nie Może

99.

Łukasz Potym

Rpz

B 1,963 km,

100.

Rafał Przeszłowski

Przeworsk

B 1,963 km,

101.

Adam Rachfał

Gniewczyna Tryniecka

B 6 km,

Gniewczyna

102.

Józef Rojek

Ropczyce

B 6 km,

103.

Szymon Roman

Dębów

B 1,963 km,

Uks "azymut" Dębów

104.

Mateusz Rzemień

Rudna Wielka

B 6 km,

105.

Piotr Rzemień

Rudna Wielka

B 6 km,

106.

Kinga Rzeszutek

Rzeszów

B 6 km,

Koliberki

107.

Dariusz Samuś

Rzeszów

B 6 km,

Srtg Rzeszów

108.

Stanisław Sarzyński

Łańcut

B 6 km,

109.

Małgorata Sebzda

Błędowa Tyczyńska

B 6 km,

110.

Elżbieta Sękowska

Rzeszów

B 1,963 km,

Rzeszowski Klub Morsa "sopelek"

111.

Andrzej Sękowski

Rzeszów

B 1,963 km,

Rzeszowski Klub Morsów "sopelek"

112.

Katarzyna Sidor

Rzeszów

B 6 km,

Spartan Race Training Group Rzeszów

113.

Daniel Sidorko

Jaroslaw

B 6 km,

114.

Jacek Sikora

Wyżne

B 6 km,

Water Team

115.

Daniel Siwulec

Dynów

B 6 km,

Aktywny Dynów

116.

Marcin Śliwa

Przeworsk

B 6 km,

117.

Kacper Słoma

Dębów

B 1,963 km,

Uks Azymut Dębów

118.

Robert Smołkowicz

Rzeszów

B 6 km,

119.

Jakub Sobień

Przeworsk

B 6 km,

Kp Psp Przeworsk

120.

Ewa Sochacka

Dubiecko

B 1,963 km,

121.

Maciej Sochacki

Dubiecko

B 6 km,

Ipa Przemyśl

122.

Arkadiusz Solarz

Niżatyce

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

123.

Mirosław Stachurski

Rzeszów

B 6 km,

Mnteam

124.

Michał Stańczyk

Mikulice

B 6 km,

Zsoiz Przeworsk

125.

Justyna Świętoniowska

Rzeszów

B 6 km,

Spartan Race Training Group Rzeszów

126.

Wioletta Teresa Szablan

Jarosław

B 6 km,

Jarosławska Grupa Biegowa Sokół

127.

Jakub Szczęch

Brzóza Królewska

B 6 km,

Active Team Brzóza Królewska

128.

Jakub Szczepański

Łańcut

B 1,963 km,

129.

Adrianna Szerer

Rzeszów

B 6 km,

Koliberki

130.

Michał Szerer

Rzeszów

B 6 km,

Koliberki

131.

Michał Szostek

Rzeszów

B 6 km,

132.

Daniel Szpunar

Łańcut

B 6 km,

133.

Dorota Szubart

Łańcut

B 6 km,

Łtc Łańcut

134.

Mateusz Szwagiel

Trzebownisko

B 1,963 km,

Lks Trzebownisk

135.

Kaja Szybiak

Dubiecko

B 6 km,

136.

Waldemar Szydłowski

Tychy

B 6 km,

Manhattan 71

137.

Anna Tadla Szawan

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

138.

Konrad Tomczyk

Przeworsk

B 6 km,

139.

Andrzej Trzonek

Zapałów

B 6 km,

140.

Wojciech Wajda

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa

141.

Angelika Walanus

Przeworsk

B 1,963 km,

142.

Klaudia Walanus

Przeworsk

B 1,963 km,

143.

Andrzej Ważny

Rzeszów

B 6 km,

Tynexpol

144.

Nina Więcek

Rzeszów

B 6 km,

145.

Krzysztof Wiglusz

Gać

B 6 km,

146.

Beata Winiarz

Cieszanów

B 1,963 km,

147.

Igor Winiarz

Cieszanów

B 1,963 km,

148.

Aleksandra Worobel-Halejcio

Leżachów

B 6 km,

149.

Radosław Wywłoka

Rozbórz

B 6 km,

150.

Radosław Wywłoka

Rozbórz

B 6 km,

151.

Tomasz Zamorski

Tryńcza

B 6 km,

20 Pułk Ułanów

152.

Tomasz Zamorski

Tryńcza

B 1,963 km,

20 Pułk Ułanów

153.

Artur Żebrakowski

Rzeszów

B 6 km,

Spartan Race Training Group Rzeszów

154.

Łukasz Zięba

Łopuszka Wielka

B 6 km,

155.

Tomasz Żurawski

Przeworsk

B 6 km,

Przeworska Grupa Biegowa