Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Woźnice/k. Mikołajek
25.06.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Sulewski Krzysztof1.Sulewski Krzysztof8000:16:34:64BarczewoBarczewo Biega
2. Menziński Przemysław2.Menziński Przemysław4200:17:17:11BarczewoBarczewo Biega
3. Bubrowski Tomasz3.Bubrowski Tomasz700:17:37:48Mrągowo-------------------------------------------
4. Siudej Marcin4.Siudej Marcin7100:18:14:38MrągowoTeam Asd
5. Duchnowski Łukasz5.Duchnowski Łukasz2100:18:43:91EłkTeam Asd
6. Rubin Karol6.Rubin Karol6700:19:37:46OrzyszSerduszko Team Ełk
7. Plona Jacek7.Plona Jacek4900:19:42:37Lubiewo
8. Sternicki Tomasz8.Sternicki Tomasz7800:20:15:45MrągowoKaliniak Team
9. Madany Krzysztof9.Madany Krzysztof4000:20:40:78Gizycko
10. Gajda Jacek10.Gajda Jacek2300:20:45:36MrągowoKaliniak Team
11. Oborski Ryszard11.Oborski Ryszard9500:20:54:71Mrągowo
12. Kacicki Piotr12.Kacicki Piotr2700:21:01:95BydgoszczKacicki Team
13. Remiszewski Zbigniew13.Remiszewski Zbigniew5800:21:05:39Baranowo
14. Stolarczyk Ania14.Stolarczyk Ania7900:21:08:44MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
15. Limberger Janusz15.Limberger Janusz3800:21:41:82EłkSerduszko Team Ełk
16. Syczew Rafał16.Syczew Rafał8300:21:47:23MrągowoKpp Mrągowo
17. Białecki Sebastian17.Białecki Sebastian400:22:10:23BarczewoBarczewo Biega
18. Florczyk Zbigniew18.Florczyk Zbigniew2200:22:24:12Giżycko
19. Zapadka Stanisław19.Zapadka Stanisław9700:22:33:06Mrągowo
20. Dobrydnio Ewelina20.Dobrydnio Ewelina1900:22:46:56EłkSerduszko Team Ełk
21. Romankiewicz Dariusz21.Romankiewicz Dariusz6400:23:00:42Piecki
22. Dębowski Ryszard22.Dębowski Ryszard1600:23:21:50WoźniceBbl Mikołajki
23. Sulżycki Cezary23.Sulżycki Cezary8100:23:35:27Mrągowo
24. Murach Sylwia24.Murach Sylwia4400:23:36:91LubiewoBbl Mikołajki
25. Murach Daniel25.Murach Daniel4300:23:41:12LubiewoBbl Mikołajki
26. Dąbrowski Andrzej26.Dąbrowski Andrzej1500:23:41:32DąbrówkaKlub Morsów Pisz
27. Zadroga Joanna27.Zadroga Joanna9000:23:45:81Pisz
28. Bikowska Anna28.Bikowska Anna300:23:56:65Szeroki Bór PiskiKlub Morsów W Piszu
29. Radomski Mirosław29.Radomski Mirosław5700:24:33:78RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
30. Nowak Monika30.Nowak Monika4500:24:37:03Pisz
31. Szramowski Łukasz31.Szramowski Łukasz8500:24:42:87BarczewoBarczewo Biega
32. Radomska Janina32.Radomska Janina5600:24:44:68RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
33. Śmiarowski Kamil33.Śmiarowski Kamil7500:25:15:20Pisz
34. Błachnio Krzysztof34.Błachnio Krzysztof600:25:41:51Mrągowo
35. Saczuk Małgorzata35.Saczuk Małgorzata7000:25:45:48BarczewoBarczewo Biega
36. Limberger Katarzyna36.Limberger Katarzyna3900:25:49:36EłkSerduszko Team Ełk
37. Kurpiewska Dorota37.Kurpiewska Dorota3600:25:51:11PiszKlub Morsów W Piszu
38. Lenkiewicz-Bardzińska Agata38.Lenkiewicz-Bardzińska Agata3700:26:01:67LutowiskaMks Halicz Ustrzyki Dolne, Nadleśnictwo Lutowiska
39. Zadroga Mariusz39.Zadroga Mariusz9100:26:07:01Pisz
40. Stańczak Józef40.Stańczak Józef9800:26:20:78Wodzisław Śląski
41. Stasiłowicz Małgorzata41.Stasiłowicz Małgorzata7700:26:24:26Mrągowo
42. Rozumek Marlena42.Rozumek Marlena6600:26:29:66MrągowoWomen's Team Of Hawk
43. Swat Katarzyna43.Swat Katarzyna8200:26:40:17Piecki
44. Gałka Szymon44.Gałka Szymon2500:26:40:55Pilec
45. Bikowski Robert45.Bikowski Robert500:26:41:13Szeroki Bór PiskiKlub Morsów W Piszu
46. Kamila Bączek46.Kamila Bączek9600:26:46:38Mikołajki
47. Kaczorowska Emilia47.Kaczorowska Emilia2800:26:54:92Mikołajki
48. Romankiewicz Wisława48.Romankiewicz Wisława6500:27:32:43Piecki
49. Bartnicki Grzegorz49.Bartnicki Grzegorz200:28:10:93Przemyśl
50. Papszun Łukasz50.Papszun Łukasz9400:28:42:85Olsztyn
51. Przygoda Agnieszka51.Przygoda Agnieszka5300:28:47:76Pisz
52. Sznajder Beata52.Sznajder Beata8400:28:56:79PiszPiszruchem
53. Gałka Magdalena53.Gałka Magdalena2400:29:06:70Pilec
54. Patalan Alicja54.Patalan Alicja4800:29:13:29Pisz
55. Śmiarowska Bożena55.Śmiarowska Bożena7400:29:13:51Pisz
56. Kołodziejczyk Agnieszka56.Kołodziejczyk Agnieszka3200:29:26:24RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
57. Masiak Iwona57.Masiak Iwona4100:29:28:40RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
58. Buszyniewicz Alina58.Buszyniewicz Alina900:29:42:26PiszKlub Morsów W Piszu
59. Czubak Aleksandra59.Czubak Aleksandra1300:29:48:30MrągowoPko Bank Polski Biegajmy Razem
60. Śmiarowski Mariusz60.Śmiarowski Mariusz7600:30:06:83PiszPiszruchem

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU