Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Lubiewo
24.07.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Suszczyński Maciej1.Suszczyński Maciej4600:13:33:49Hotel Mazurski Dworek Team
2. Sulewski Krzysztof2.Sulewski Krzysztof6000:13:38:74BarczewoBarczewo Biega
3. Worobiec Dawid3.Worobiec Dawid4100:13:49:93Team Kopeć Dhl Olsztyn
4. Ambroziak Marcin4.Ambroziak Marcin2500:14:43:41RynTeam Asd
5. Menziński Przemysław5.Menziński Przemysław6400:14:51:81BarczewoBarczewo Biega
6. Kwiatkowski Mateusz6.Kwiatkowski Mateusz3300:15:27:50OrzechowoSerduszko Team Ełk
7. Bubrowski Tomasz7.Bubrowski Tomasz400:15:38:24Mrągowo
8. Długosz Marek8.Długosz Marek6800:15:50:44MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
9. Piotrowski Wojciech9.Piotrowski Wojciech4200:15:59:41Olsztyn
10. Górski Daniel10.Górski Daniel5300:16:13:10
11. Brusiło Bartosz11.Brusiło Bartosz3900:16:18:37
12. Rubin Karol12.Rubin Karol2800:16:22:62OrzyszSerduszko Team Ełk
13. Dawidowski Roman13.Dawidowski Roman8300:16:45:87
14. Lenart Miłosz14.Lenart Miłosz4400:16:56:62KętrzynRunners Team Kętrzyn
15. Plona Jacek15.Plona Jacek700:17:02:88LubiewoPlona Team
16. Brusiło Ilona16.Brusiło Ilona4000:17:12:38
17. Cichowlas Marcin17.Cichowlas Marcin1900:17:20:17Słupia Wielka
18. Dąbrowski Jarosław18.Dąbrowski Jarosław3700:17:28:33
19. Filipiak Michał19.Filipiak Michał8100:17:44:49
20. Żebrowski Dariusz20.Żebrowski Dariusz4500:17:52:38WarszawaJacekbiega Running Team
21. Kozak Łukasz21.Kozak Łukasz8000:17:56:57Giżycko
22. Remiszewski Zbigniew22.Remiszewski Zbigniew7700:17:59:52Baranowo
23. Piskorz Justyna23.Piskorz Justyna4700:18:00:38
24. Węglarz Damian Dominik24.Węglarz Damian Dominik6700:18:02:23Barczewo Biega
25. Sobocińska Ewelina25.Sobocińska Ewelina7600:18:04:41Orzysz
26. Gajda Jacek26.Gajda Jacek1300:18:15:39MrągowoKaliniak Team
27. Oborski Ryszard27.Oborski Ryszard7800:18:20:78Mrągowo
28. Syczew Rafał28.Syczew Rafał6300:18:22:12MrągowoKpp Mrągowo
29. Limberger Janusz29.Limberger Janusz2600:18:25:37EłkSerduszko Team Ełk
30. Plona Kazimierz30.Plona Kazimierz5800:18:32:05Plona Team
31. Alicki Marcin31.Alicki Marcin4800:18:32:97
32. Zapadka Stanisław32.Zapadka Stanisław7200:18:38:03MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
33. Białecki Sebastian33.Białecki Sebastian600:18:49:08BarczewoBarczewo Biega
34. Szpendowski Marek34.Szpendowski Marek2900:18:50:06Olsztyn
35. Figarski Tomasz35.Figarski Tomasz5900:19:08:57Vegeruners
36. Dębowski Ryszard36.Dębowski Ryszard3500:19:17:39WoźniceBbl Mikołajki
37. Dobrydnio Ewelina37.Dobrydnio Ewelina7400:19:18:95EłkSerduszko Team Ełk
38. Wawrzynowicz Julia38.Wawrzynowicz Julia4300:19:19:02
39. Florczyk Zbigniew39.Florczyk Zbigniew7300:19:20:09GiżyckoEkodom Giżycko
40. Trąbiński Krzysztof40.Trąbiński Krzysztof6600:19:23:48Barczewo Biega
41. Głębocka Agata41.Głębocka Agata6200:19:40:91BarczewoBarczewo Biega
42. Raczkowski Albert42.Raczkowski Albert1600:19:52:77Kędzierzyn-Koźle
43. Murach Sylwia43.Murach Sylwia900:20:02:17LubiewoBbl Mikołajki
44. Murach Daniel44.Murach Daniel800:20:03:01LubiewoBbl Mikołajki
45. Zadroga Joanna45.Zadroga Joanna3000:20:34:37Pisz
46. Dąbrowski Andrzej46.Dąbrowski Andrzej1100:20:47:17DąbrówkaKlub Morsów Pisz
47. Bikowska Anna47.Bikowska Anna300:20:47:25Szeroki Bór PiskiKlub Morsów W Piszu
48. Nowak Monika48.Nowak Monika5200:20:51:48Pisz
49. Topka Agnieszka49.Topka Agnieszka5600:20:59:18PiszKlub Morsów W Piszu
50. Szramowski Łukasz50.Szramowski Łukasz6100:21:09:86BarczewoBarczewo Biega
51. Pronobis Beata Zofia51.Pronobis Beata Zofia7000:21:13:06Barczewo Biega
52. Limberger Katarzyna52.Limberger Katarzyna2700:21:23:38EłkSerduszko Team Ełk
53. Bikowski Robert53.Bikowski Robert200:21:33:58Szeroki Bór PiskiKlub Morsów W Piszu
54. Sulej-Dąbrowska Aleksandra54.Sulej-Dąbrowska Aleksandra3800:22:01:73
55. Saczuk Małgorzata55.Saczuk Małgorzata6500:22:02:91BarczewoBarczewo Biega
56. Stańczak Józef56.Stańczak Józef4900:22:10:45Dąbrowa
57. Gałka Szymon57.Gałka Szymon1000:22:12:73Pilec
58. Karbowski Jacek58.Karbowski Jacek7100:22:14:80MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
59. Zadroga Mariusz59.Zadroga Mariusz3100:22:16:07Pisz
60. Raczkowski Kamil60.Raczkowski Kamil7900:22:16:35
61. Kurpiewska Dorota61.Kurpiewska Dorota5400:22:27:27PiszKlub Morsów W Piszu
62. Cieloszczyk Ilona62.Cieloszczyk Ilona1800:22:34:54PiszKlub Morsów W Piszu
63. Błachnio Krzysztof63.Błachnio Krzysztof100:22:35:48Karwie 49B
64. Dabrowska Danuta64.Dabrowska Danuta500:22:40:96PiszPiszruchem
65. Stasilowicz Małorzata65.Stasilowicz Małorzata5100:22:54:48Mrągowo
66. Rozumek Marlena66.Rozumek Marlena3400:22:55:92MrągowoWomen's Team Of Hawk
67. Sulżycka Wioleta67.Sulżycka Wioleta7500:22:56:75Mrągowo
68. Filipiak Magdalena68.Filipiak Magdalena2000:23:13:59TargowoOsp Targowo
69. Sobiech Katarzyna69.Sobiech Katarzyna5700:23:22:04
70. Długosz Lidia70.Długosz Lidia6900:23:35:96MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
71. Sznajder Beata71.Sznajder Beata5500:24:05:32PiszPiszruchem
72. Gałka Magdalena72.Gałka Magdalena2200:24:25:10Pilec
73. Szałtanowicz Ryszard73.Szałtanowicz Ryszard3600:25:09:20
74. Przygoda Agnieszka74.Przygoda Agnieszka3200:25:12:39PiszKlub Morsów Pisz
75. Rybka Aldona75.Rybka Aldona5000:25:12:90
76. Buszyniewicz Alina Bogna76.Buszyniewicz Alina Bogna1700:26:19:62PiszKlub Morsów W Piszu
77. Dreszler Halina77.Dreszler Halina2100:30:53:67WydminyKlub Morsów W Piszu

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU