Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Faszcze
06.08.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Sulewski Krzysztof1.Sulewski Krzysztof6300:18:14:10BarczewoBarczewo Biega
2. Ambroziak Marcin2.Ambroziak Marcin100:18:53:86RynTeam Asd
3. Długosz Marek3.Długosz Marek1500:19:05:23MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
4. Bubrowski Tomasz4.Bubrowski Tomasz800:19:18:63Mrągowo
5. Górski Daniel5.Górski Daniel2900:19:51:48ElkPowiatowa Akademia Sportu I Rekreacji
6. Kiśluk Jarosław6.Kiśluk Jarosław8900:20:55:08MikołajkiBbl Mikołajki
7. Rubin Karol7.Rubin Karol5700:21:10:25OrzyszSerduszko Team Ełk
8. Kiśluk Adam8.Kiśluk Adam7500:21:34:40
9. Sternicki Tomasz9.Sternicki Tomasz6200:21:51:62Mrągowo
10. Kozak Łukasz10.Kozak Łukasz3300:22:06:84Giżycko
11. Alicki Marcin11.Alicki Marcin7800:22:13:47
12. Gajda Jacek12.Gajda Jacek2600:22:17:34MragowoKaliniak Team
13. Stolarczyk Ania13.Stolarczyk Ania9300:22:29:98MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
14. Limberger Janusz14.Limberger Janusz3600:22:32:86EłkSerduszko Team Ełk
15. Radomski Jakub15.Radomski Jakub5200:22:39:88RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
16. Oborski Ryszard16.Oborski Ryszard9100:22:42:80Mrągowo
17. Ruszczyk Łukasz17.Ruszczyk Łukasz5800:22:43:81Ryn
18. Remiszewski Zbigniew18.Remiszewski Zbigniew5400:22:45:37Baranowo
19. Szpendowski Marek19.Szpendowski Marek7000:22:52:44Olsztyn
20. Dubowski Szymon20.Dubowski Szymon1900:22:53:69Olsztyn
21. Zapadka Stanisław21.Zapadka Stanisław9000:22:58:59MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
22. Dobrydnio Ewelina22.Dobrydnio Ewelina1600:23:10:06EłkSerduszko Team Ełk
23. Kostrzewa Jarosław23.Kostrzewa Jarosław3200:23:11:16BarczewoBarczewo Biega
24. Syczew Rafał24.Syczew Rafał6600:23:30:71MrągowoKpp Mrągowo
25. Białecki Sebastian25.Białecki Sebastian400:23:42:10BarczewoBarczewo Biega
26. Trąbiński Krzysztof26.Trąbiński Krzysztof8600:23:49:86
27. Florczyk Zbigniew27.Florczyk Zbigniew2400:24:10:16GiżyckoEkodom Giżycko
28. Wawrzynowicz Julia28.Wawrzynowicz Julia7700:24:27:54
29. Zadroga Joanna29.Zadroga Joanna7200:24:55:03Pisz
30. Kiśluk Anna30.Kiśluk Anna7400:25:10:72
31. Polak Justyna31.Polak Justyna4800:25:23:08Marciszów
32. Rogowski Jan32.Rogowski Jan8400:25:24:14MikołajkiBbl Mikołajki
33. Pronobis Beata Zofia33.Pronobis Beata Zofia8700:25:30:22Barczewo Biega
34. Nowak Monika34.Nowak Monika4300:25:32:22Pisz
35. Dąbrowski Andrzej35.Dąbrowski Andrzej1200:25:35:09DąbrówkaKlub Morsów Pisz
36. Bikowska Anna36.Bikowska Anna500:25:48:50Szeroki Bór PiskiŁączą Nas Wspólne Pasje
37. Sulżycki Cezary37.Sulżycki Cezary6500:25:50:27Mrągowo15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
38. Radomska Janina38.Radomska Janina5100:26:02:93RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
39. Błachnio Krzysztof39.Błachnio Krzysztof700:26:07:54Mrągowo
40. Limberger Katarzyna40.Limberger Katarzyna3700:26:19:40EłkSerduszko Team Ełk
41. Ostaszkiewicz Magdalena41.Ostaszkiewicz Magdalena8000:26:24:51
42. Balashov Katarzyna42.Balashov Katarzyna200:26:25:38Jora WielkaPoldek 2000
43. Zadroga Mariusz43.Zadroga Mariusz7300:26:27:12Pisz
44. Radomski Mirosław44.Radomski Mirosław5300:26:28:20RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
45. Traszkuć Anna45.Traszkuć Anna9500:26:30:96
46. Kurpiewska Dorota46.Kurpiewska Dorota3400:26:32:34PiszKlub Morsów W Piszu
47. Saczuk Małgorzata47.Saczuk Małgorzata5900:26:37:78BarczewoBsb Barczewo Biega
48. Polak Wojciech48.Polak Wojciech4900:26:42:29Mat
49. Silski Marek49.Silski Marek8800:26:51:00
50. Stańczak Józef50.Stańczak Józef6000:27:05:00Wodzisław Śląski
51. Rozumek Marlena51.Rozumek Marlena5600:27:10:42Mrągowo
52. Dąbrowska Danuta52.Dąbrowska Danuta1100:27:15:28PiszPiszruchem
53. Kiśluk Krzysiek53.Kiśluk Krzysiek7900:27:21:73
54. Masiak Iwona54.Masiak Iwona3800:27:22:54RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
55. Niemczycki Ignacy55.Niemczycki Ignacy4200:27:28:40Jora WielkaKs Jora
56. Sulżycka Wioleta56.Sulżycka Wioleta6400:27:30:32Mrągowo
57. Kołłowska Iwona57.Kołłowska Iwona7600:27:34:73
58. Gałka Szymon58.Gałka Szymon2800:27:42:35Pilec
59. Kiśluk Renata59.Kiśluk Renata8300:27:47:94
60. Kaczorowska Emilia60.Kaczorowska Emilia9200:28:19:98Mikołajki
61. Cieloszczyk Ilona61.Cieloszczyk Ilona1000:28:20:62PiszKlub Morsów W Piszu
62. Filipiak Magdalena62.Filipiak Magdalena2300:28:42:10TargowoOsp Targowo
63. Olesińska Katarzyna Julia63.Olesińska Katarzyna Julia4400:28:52:39Jora WielkaWks Jora Wielka
64. Jarosińska Liwia64.Jarosińska Liwia3000:29:00:55MaradkiKlub Biegacza Mrągowo
65. Długosz Lidia65.Długosz Lidia1400:29:02:16MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
66. Karbowski Jacek66.Karbowski Jacek3100:29:02:62MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
67. Gałka Magdalena67.Gałka Magdalena2700:29:26:72Pilec
68. Rogowska Wioletta68.Rogowska Wioletta8500:29:27:87MikołajkiBbl Mikołajki
69. Buszyniewicz Alina Bogna69.Buszyniewicz Alina Bogna900:30:37:95PiszKlub Morsów Pisz
70. Szałtanowicz Ryszard70.Szałtanowicz Ryszard6800:31:13:82
71. Szajewska Kasia71.Szajewska Kasia6700:31:22:99Jora WielkaHooliruns
72. Litwinek Joanna72.Litwinek Joanna9400:31:23:06
73. Bańkowska Agata73.Bańkowska Agata300:32:14:15Jora WielkaBania
74. Rozmus Martyna74.Rozmus Martyna5500:32:14:63Ostrów Mazowiecka
75. Palmowska Cindy75.Palmowska Cindy8100:32:37:49
76. Bikowski Robert76.Bikowski Robert600:33:28:08Szeroki Bór PiskiŁączą Nas Wspólne Pasje
77. Patalan Alicja77.Patalan Alicja4600:33:28:32PiszKlub Morsów W Piszu
78. Sznajder Beata78.Sznajder Beata6900:33:28:42PiszPiszruchem
79. Przygoda Agnieszka79.Przygoda Agnieszka5000:33:28:48PiszPisz

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU