Biegowe Grand Prix Mikołajek Biegam Bo Lubię Polską Wieś

Stare Sady
20.08.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Sulewski Krzysztof1.Sulewski Krzysztof3700:17:20:07BarczewoBarczewo Biega
2. Długosz Marek2.Długosz Marek1100:18:49:19MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
3. Bubrowski Tomasz3.Bubrowski Tomasz1200:19:00:84Mrągowo-------------------------------------------
4. Górski Daniel4.Górski Daniel5200:19:58:51ElkPowiatowa Akademia Sportu I Rekreacji
5. Kiśluk Jarosław5.Kiśluk Jarosław6100:20:12:92MikołajkiBbl Mikołajki
6. Gajek Grzegorz6.Gajek Grzegorz1500:20:20:20CzółnaWieś Tańczy I Biega
7. Dawidowski Roman7.Dawidowski Roman4600:20:24:76
8. Plona Jacek8.Plona Jacek2600:20:35:96LubiewoPlona Team
9. Kozak Łukasz9.Kozak Łukasz1700:21:00:18Giżycko
10. Sternicki Tomasz10.Sternicki Tomasz5300:21:05:22MrągowoKaliniak Team
11. Remiszewski Zbigniew11.Remiszewski Zbigniew5900:21:27:02Baranowo
12. Sobocińska Ewelina12.Sobocińska Ewelina3000:21:37:82Orzysz
13. Oborski Ryszard13.Oborski Ryszard3800:21:55:44Mrągowo
14. Gajek Magdalena14.Gajek Magdalena1400:21:59:75LublinWieś Tańczy I Biega
15. Syczew Rafał15.Syczew Rafał2500:22:08:69MrągowoKpp Mrągowo
16. Zapadka Stanisław16.Zapadka Stanisław4400:22:17:92MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
17. Limberger Janusz17.Limberger Janusz2000:22:23:52EłkSerduszko Team Ełk
18. Trąbiński Krzysztof18.Trąbiński Krzysztof3500:22:37:18Barczewo Biega
19. Kostrzewa Jarosław19.Kostrzewa Jarosław3100:22:40:42BarczewoBarczewo Biega
20. Białecki Sebastian20.Białecki Sebastian3300:22:53:28BarczewoBarczewo Biega
21. Dębowski Ryszard21.Dębowski Ryszard2700:23:19:31WoźniceBbl Mikołajki
22. Samsel Kuba22.Samsel Kuba6500:23:31:85Osp Ukta
23. Rogowski Jan23.Rogowski Jan3900:23:49:79MikołajkiBbl Mikołajki
24. Sieczkowski Tomasz24.Sieczkowski Tomasz5800:24:10:32
25. Stańko Wojciech25.Stańko Wojciech2200:24:15:96
26. Zadroga Joanna26.Zadroga Joanna1300:24:24:81Pisz
27. Pronobis Beata Zofia27.Pronobis Beata Zofia3600:24:28:89Barczewo Biega
28. Wawrzynowicz Julia28.Wawrzynowicz Julia6200:24:38:88
29. Murach Sylwia29.Murach Sylwia2900:24:52:44LubiewoBbl Mikołajki
30. Murach Daniel30.Murach Daniel2800:24:53:85LubiewoBbl Mikołajki
31. Dąbrowski Andrzej31.Dąbrowski Andrzej6700:24:55:56DąbrówkaKlub Morsów Pisz
32. Bikowska Anna32.Bikowska Anna1800:25:07:77Szeroki Bór PiskiKlub Morsów W Piszu
33. Limberger Katarzyna33.Limberger Katarzyna2100:25:29:68EłkSerduszko Team Ełk
34. Radomska Janina34.Radomska Janina600:25:33:58RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
35. Dymarski Bartosz35.Dymarski Bartosz4300:25:39:19Bushido
36. Rogowska Paula36.Rogowska Paula4000:25:41:54Bbl Mikołajki
37. Zadroga Mariusz37.Zadroga Mariusz2300:25:43:73Pisz
38. Radomski Mirosław38.Radomski Mirosław800:25:46:13RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
39. Stańczak Józef39.Stańczak Józef500:25:51:83Wodzisław Śląski
40. Silski Marek40.Silski Marek3400:25:54:64Barczewo Biega
41. Masiak Iwona41.Masiak Iwona700:26:01:58RydzewoGrupa Aktywni Razem Rydzewo
42. Rozumek Marlena42.Rozumek Marlena300:26:18:64Mrągowo
43. Szramowski Łukasz43.Szramowski Łukasz3200:26:32:22BarczewoBarczewo Biega
44. Kurpiewska Dorota44.Kurpiewska Dorota4700:26:38:47PiszKlub Morsów W Piszu
45. Jarosińska Liwia45.Jarosińska Liwia1600:26:44:87MaradkiKlub Biegacza Mrągowo
46. Karbowski Jacek46.Karbowski Jacek4500:26:53:09MrągowoKlub Biegacza Mrągowo
47. Dąbrowska Danuta47.Dąbrowska Danuta400:26:58:77PiszPiszruchem
48. Gałka Szymon48.Gałka Szymon5600:27:13:61Pilec
49. Błachnio Krzysztof49.Błachnio Krzysztof6600:27:27:51Karwie
50. Kaczorowska Emilia50.Kaczorowska Emilia5400:27:32:01Mikołajki
51. Sobiech Katarzyna51.Sobiech Katarzyna4900:27:49:54
52. Długosz Lidia52.Długosz Lidia1000:27:54:57MragowoKlub Biegacza Mrągowo
53. Gałka Magdalena53.Gałka Magdalena5500:28:48:30Pilec
54. Rogowska Wioletta54.Rogowska Wioletta4100:28:49:81MikołajkiBbl Mikołajki
55. Petryk Marcin55.Petryk Marcin6300:28:55:32Gawra
56. Dymarska Marzena56.Dymarska Marzena4200:29:14:83Bushido
57. Filipiak Magdalena57.Filipiak Magdalena900:29:15:71TargowoOsp Targowo
58. Patalan Alicja58.Patalan Alicja5100:29:17:95Pisz
59. Bikowski Robert59.Bikowski Robert2400:29:34:59Szeroki Bór PiskiŁączą Nas Wspólne Pasje
60. Modrakowska Ewa60.Modrakowska Ewa5700:29:54:82
61. Buszyniewicz Alina61.Buszyniewicz Alina5000:30:53:15PiszKlub Morsów W Piszu
62. Kocur Krystian62.Kocur Krystian6400:31:43:26Gawra
63. Długosz Katarzyna63.Długosz Katarzyna4800:33:44:12Klub Biegacza Mrągowo

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU