Biegu Konstytucji 3 Maja

Radom
03.05.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. WÓJCIK BARTŁOMIEJ1.WÓJCIK BARTŁOMIEJ21600:20:21:63
2. Gałasiewicz Jakub2.Gałasiewicz Jakub13800:20:29:67RadomUKS Technik Radom :)
3. GRABDA KAROL3.GRABDA KAROL21700:20:41:45BIEGIEM RADOM
4. KUCHARSKI JAROSŁAW4.KUCHARSKI JAROSŁAW22200:20:55:46PG JEDLIŃSK
5. Leśniewski Andrzej5.Leśniewski Andrzej20200:21:03:66ZwoleńPolitechnika Warszawska
6. Kamusinski Paweł6.Kamusinski Paweł15400:21:04:09RadomWindoor Radom
7. Kacprzak Andrzej7.Kacprzak Andrzej18800:21:04:59RadomBiegiem Radom!
8. ORMAN TOMASZ8.ORMAN TOMASZ22600:21:41:79SZYDŁOWIEC
9. SEREMAK MICHAŁ9.SEREMAK MICHAŁ23300:22:04:79ZWOLEŃ BIEGA
10. GOŁĄBEK HENRYK10.GOŁĄBEK HENRYK21500:22:17:58BIEGIEM RADOM
11. KUCHARSKI MARCIN11.KUCHARSKI MARCIN21800:22:19:94Radom
12. SŁOMKA MATEUSZ12.SŁOMKA MATEUSZ22300:22:21:08PG JEDLIŃSK
13. POŁOŃSKI ANDRZEJ13.POŁOŃSKI ANDRZEJ19100:22:22:31RADOMBIEGIEM RADOM !
14. SEREMAK MAREK14.SEREMAK MAREK23400:22:27:18TCZÓW
15. Michałowski Łukasz15.Michałowski Łukasz16200:22:29:48RadomSPPP Radom
16. Kiepiel Grzegorz16.Kiepiel Grzegorz15600:22:39:25Jedlnia-Letnisko
17. RUDNICKI-MATRACKI ARTUR17.RUDNICKI-MATRACKI ARTUR24200:22:41:49BIEGIEM RADOM
18. WZIĄTEK DARIUSZ18.WZIĄTEK DARIUSZ23500:22:48:19Radom
19. SOBULSKI KAMIL19.SOBULSKI KAMIL22800:22:48:89LIPSKO
20. WOJTUNIAK RAFAŁ20.WOJTUNIAK RAFAŁ21200:23:09:98MałęczynBiegiem Radom
21. Jóźwik Marek21.Jóźwik Marek18700:23:18:58RadomBIEGIEM RADOM !
22. Ługowski Marcin22.Ługowski Marcin16000:24:19:08RadomBiegnę, żeby Bartek mógł biegać
23. Wojcieszek Sławomir23.Wojcieszek Sławomir17800:24:41:13Radom
24. Posuniak Kacper24.Posuniak Kacper16300:24:41:99
25. Czekaj Wojciech25.Czekaj Wojciech19800:24:47:83RadomBiegiemRadom!
26. CZUBAK MILENA26.CZUBAK MILENA56000:24:50:58RLTL ZTE RADOM
27. Puszka Jarosław27.Puszka Jarosław16600:24:56:57Domaniów
28. PAWELEC NORBERT28.PAWELEC NORBERT24800:25:10:35Radom
29. GÓRKA PAWEŁ29.GÓRKA PAWEŁ24900:25:22:43Radom
30. Zając Paweł30.Zając Paweł17900:25:26:36Jedlnia Letnisko
31. BORKOWSKI DANIEL31.BORKOWSKI DANIEL24600:25:30:87Radom
32. Jóśko Krzysztof32.Jóśko Krzysztof15100:25:35:67MARKIPEGAS
33. GOMUŁA GRZEGORZ33.GOMUŁA GRZEGORZ21000:25:39:35BIEGIEM RADOM
34. NOWAK BARTŁOMIEJ34.NOWAK BARTŁOMIEJ23700:25:40:28Radom
35. Bojara Robert35.Bojara Robert18200:25:41:40Rybiczyzna
36. Prokop Michał36.Prokop Michał16400:25:49:08Radom
37. Sygocki Cezary37.Sygocki Cezary17100:25:49:65Dąbrowa Jastrzębska 41A
38. Bartnik Grzegorz38.Bartnik Grzegorz13000:25:57:17Radom
39. BIRKOWSKI DARIUSZ39.BIRKOWSKI DARIUSZ18100:26:09:68RADOM
40. GAWOR TOMASZ40.GAWOR TOMASZ22100:26:11:18Radom
41. GRABIEC-CYWKA AGATA41.GRABIEC-CYWKA AGATA55900:26:13:48ZWOLEŃ
42. Gruszczyński Przemek42.Gruszczyński Przemek14200:26:16:19RadomRLTL ZTE Radom
43. SPUTOWSKI JERZY43.SPUTOWSKI JERZY22900:26:17:00Radom
44. Borkowski Jerzy44.Borkowski Jerzy19700:26:17:11RadomBiegiem Radom
45. Krakowiak Bartosz45.Krakowiak Bartosz15700:26:19:11Radom
46. MORAWSKI MIROSŁAW46.MORAWSKI MIROSŁAW22700:26:20:83BIEGIEM RADOM
47. WIDZINIEWICZ JAROSŁAW47.WIDZINIEWICZ JAROSŁAW23000:26:27:17Radom
48. FAJDEK STEFAN48.FAJDEK STEFAN22400:26:29:83BIEGIEM RADOM
49. Jesionek Piotr49.Jesionek Piotr25100:26:54:55Radom
50. DĄBROWSKI RAFAŁ50.DĄBROWSKI RAFAŁ18300:26:54:98RadomBiegiem Radom!
51. Mazur Katrzyna51.Mazur Katrzyna53000:26:59:37Radom
52. Miernik Jacek52.Miernik Jacek19000:27:01:64Radom
53. Kacprzak Mateusz53.Kacprzak Mateusz20500:27:08:83RadomRLTL ZTE Radom
54. BŁASZCZYK ANNA54.BŁASZCZYK ANNA51300:27:13:78RADOM
55. Wojtuniak Jarosław55.Wojtuniak Jarosław19500:27:19:03MałęczynBiegiem Radom!
56. ORLIK SEBASTIAN56.ORLIK SEBASTIAN21300:27:25:27Radom
57. Adamski Zbigniew57.Adamski Zbigniew19600:27:26:37Radom
58. GŁOGOWSKI ZBIGNIEW58.GŁOGOWSKI ZBIGNIEW19900:27:28:28RADOMBIEGIEM RADOM !
59. Stysiek Maciej59.Stysiek Maciej17000:27:29:33Radom
60. Napiórkowski Jarosław60.Napiórkowski Jarosław20300:27:32:89RadomBiegiem Radom
61. STALA MARCIN61.STALA MARCIN24700:27:33:42Radom
62. Żyliński Bartłomiej62.Żyliński Bartłomiej18000:27:37:92
63. Kostecka Agnieszka63.Kostecka Agnieszka52500:27:38:36Radom
64. KOWALCZYK JANUSZ64.KOWALCZYK JANUSZ22000:27:42:89BIEGIEM RADOM
65. KARCZEWSKI ANDRZEJ65.KARCZEWSKI ANDRZEJ22500:27:48:18BIEGIEM RADOM
66. KAPUSTA MARCIN66.KAPUSTA MARCIN15500:27:50:01RADOMRADWAG RADOM
67. PIROSZ WOJCIECH67.PIROSZ WOJCIECH23900:27:50:33
68. JÓŹWIK PAWEŁ68.JÓŹWIK PAWEŁ15200:27:51:33RADOMRADWAG RADOM
69. FALKIEWICZ ANNA69.FALKIEWICZ ANNA54400:27:51:66RADOMRADWAG RADOM
70. CHOJNACKI TOMASZ70.CHOJNACKI TOMASZ13300:27:51:88RADOMRADWAG RADOM
71. Bidas Piotr71.Bidas Piotr13100:27:54:81Radom
72. Szarpak Michał72.Szarpak Michał17200:28:13:73Radom
73. Jaskólski Michał73.Jaskólski Michał14800:28:24:55Radom
74. Dygas Adrian74.Dygas Adrian13600:28:28:96Radom
75. Watier Timothee75.Watier Timothee17500:28:35:21Radom
76. Bajorski Ireneusz76.Bajorski Ireneusz23200:28:43:79Radom
77. Stolarczyk Daniel77.Stolarczyk Daniel19400:28:49:54SkaryszewZabiegany Skaryszew
78. DŁUŻEWSKA MAGDALENA78.DŁUŻEWSKA MAGDALENA54300:28:59:90RADOM
79. CHAMERSKI JERZY79.CHAMERSKI JERZY24100:29:04:72Radom
80. Witczak Maria80.Witczak Maria53900:29:14:26Radom
81. Kacperski Paweł81.Kacperski Paweł15300:29:27:46Radom
82. Orczykowski Dariusz82.Orczykowski Dariusz23600:29:41:75Radom
83. Jeliński Mariusz83.Jeliński Mariusz15000:29:44:68Pionki
84. Piękoś Maria84.Piękoś Maria53100:29:51:04Radom
85. Kubara Karina85.Kubara Karina54800:29:51:62Radom
86. GÓRKA MONIKA86.GÓRKA MONIKA56300:29:55:99Radom
87. Imiołek Adam87.Imiołek Adam18600:30:00:23Kępiny
88. Stankiewicz Katarzyna88.Stankiewicz Katarzyna53600:30:03:15Sadków
89. Stankiewicz Mirosław89.Stankiewicz Mirosław19300:30:04:43Sadków
90. Grudziecka Aleksandra90.Grudziecka Aleksandra52200:30:06:49Radom
91. Stanikowska Monika91.Stanikowska Monika53500:30:08:88Radom
92. SADOWSKI MARIUSZ92.SADOWSKI MARIUSZ16700:30:09:73RADOM
93. Wilk Paweł93.Wilk Paweł17600:30:10:59Radom
94. Kwaśniewska Maja94.Kwaśniewska Maja56200:30:11:26
95. GÓRKA WERONIKA95.GÓRKA WERONIKA56500:30:17:00Radom
96. MADEJ ARTUR96.MADEJ ARTUR23100:30:24:86Radom
97. Bukalska Julita97.Bukalska Julita51500:30:25:26Brzezinki - Pionki
98. Nowosadko Beata98.Nowosadko Beata55100:30:42:97Radom
99. SOŁŚNIA DARIUSZ99.SOŁŚNIA DARIUSZ23800:30:45:21Radom
100. Górnik Damian100.Górnik Damian21100:30:55:06Radom
101. Sałuda Norbert101.Sałuda Norbert21900:30:57:89Radom
102. WOJTUNIAK MARCIN102.WOJTUNIAK MARCIN24500:31:02:68Radom
103. BALCEREK ALEKSANDRA103.BALCEREK ALEKSANDRA56400:31:16:59Radom
104. GIERAT MARCIN104.GIERAT MARCIN24400:31:21:77Radom
105. Czaban Krzysztof105.Czaban Krzysztof13400:31:23:72Radom
106. BEDNAREK JAKUB106.BEDNAREK JAKUB20900:31:27:38Radom
107. Moskwa Eleonora107.Moskwa Eleonora55000:31:50:25Radom
108. Borkowska Hanna108.Borkowska Hanna55500:31:53:72RadomBiegiem Radom
109. Roczniak-Szarpak Berenika109.Roczniak-Szarpak Berenika53400:32:49:00Radom
110. Wolińska Renata110.Wolińska Renata55400:33:00:60Radom
111. Sujka Aneta111.Sujka Aneta55300:33:04:67Radom
112. GOŁĄBEK TERESA112.GOŁĄBEK TERESA55800:33:53:79
113. MORAWSKA JULIA113.MORAWSKA JULIA56600:34:02:28BIELICHA
114. MARKWET KRZYSZTOF114.MARKWET KRZYSZTOF24300:34:09:26Radom
115. Zychowicz Monika115.Zychowicz Monika54200:34:50:47RadomBiegiem Radom!
116. Malik Iwona116.Malik Iwona54900:35:10:04Radom
117. CZERWIEC JACEK117.CZERWIEC JACEK25300:35:10:85Radom
118. Czaban Iwona118.Czaban Iwona51600:36:40:73Radom
119. ZAWADZKI JACEK119.ZAWADZKI JACEK25000:37:07:78Radom
120. Wziątek Tytus120.Wziątek Tytus20600:37:45:36RadomTytus Biega !
121. SURMA KAZIMIERZ121.SURMA KAZIMIERZ24000:38:15:62JEDLNIA LETNISKO

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU