Charytatywny bieg dla Miłosza

Tychy, Paprocany
18.09.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Buczek Paweł1.Buczek Paweł2100:38:26:98
2. Walukiewicz Przemysław2.Walukiewicz Przemysław8400:38:42:00
3. Svic Pablos3.Svic Pablos11500:38:44:40
4. Sambak Tadeusz4.Sambak Tadeusz6100:39:05:62Brzeszcze
5. Bagiński Adam5.Bagiński Adam10800:39:58:59
6. Warcholik Marek6.Warcholik Marek5900:40:43:54
7. Rzeszutko Jarosław7.Rzeszutko Jarosław10100:41:12:61Tychy
8. Nowakowski Adaś8.Nowakowski Adaś8500:41:14:28Tychy
9. Habiak Piotr9.Habiak Piotr1800:41:19:44
10. Gruszczyk Paweł10.Gruszczyk Paweł3100:42:11:14Mikołów
11. Lubowicki Łukasz11.Lubowicki Łukasz10600:42:23:83Tychy40-Latek Tychy
12. Kopiec Przemysław12.Kopiec Przemysław8600:42:40:30
13. Pilszek Adam13.Pilszek Adam10200:43:22:43Tychy
14. Nowicki Artur14.Nowicki Artur4900:43:58:17Tychy
15. Skowroński Szymon15.Skowroński Szymon5800:44:03:44Tychy
16. Kud Jarosław16.Kud Jarosław6700:45:05:49Poznań
17. Zięba Arkadiusz17.Zięba Arkadiusz4200:45:22:34
18. Gałka Maciej18.Gałka Maciej3900:45:23:99Żmigród
19. Zioła Sebastian19.Zioła Sebastian7100:45:53:29Tychy
20. Podowski Jan20.Podowski Jan9500:46:00:99TychyAkuna
21. Muchniewski Bartek21.Muchniewski Bartek2900:46:03:20Łaziska Górne
22. Galant Radosław22.Galant Radosław10900:46:03:52
23. Ptak Zdzisław23.Ptak Zdzisław5300:46:19:64
24. Błaszczak Henryk24.Błaszczak Henryk1900:46:20:37
25. Baranowski Adam25.Baranowski Adam6000:46:21:49
26. Fidor Damian26.Fidor Damian2700:46:34:82
27. Fleischhacker Ian27.Fleischhacker Ian12200:46:38:24
28. Bzdyk Katarzyna28.Bzdyk Katarzyna3800:46:45:62
29. Muchniewski Jarosław29.Muchniewski Jarosław3000:47:08:41Łaziska Górne
30. Wróbel Marcin30.Wróbel Marcin200:47:09:24
31. Kula Mateusz31.Kula Mateusz1100:47:10:87Lędziny
32. Plewniak Jerzy32.Plewniak Jerzy10400:47:30:94Tychy40-Latek Tychy
33. Belowski Dariusz33.Belowski Dariusz7000:47:40:31
34. Dobrzyniecki Tomasz34.Dobrzyniecki Tomasz7200:47:40:54
35. Ficek Danuta35.Ficek Danuta11100:47:50:14
36. Wróbel Marta36.Wróbel Marta11200:47:50:92
37. Nitka Jacek37.Nitka Jacek2000:47:55:49
38. Maczuga Józef38.Maczuga Józef3400:47:55:77
39. Klima Adam39.Klima Adam700:48:25:03
40. Kaszuba Bogdan40.Kaszuba Bogdan600:49:07:18
41. Miśka Łukasz41.Miśka Łukasz7700:49:07:88
42. Hura Dariusz42.Hura Dariusz4300:49:18:48Bielsko-Biała
43. Niepsuj Przemysław43.Niepsuj Przemysław7800:49:25:28
44. Muszer Witold44.Muszer Witold2800:49:35:33Tychy
45. Wyszkowski Mateusz45.Wyszkowski Mateusz7500:50:02:07
46. Szczęsny Paweł46.Szczęsny Paweł7300:50:57:07Tychy
47. Kral Piotr47.Kral Piotr6200:51:27:53
48. Kaczkowski Jakub48.Kaczkowski Jakub800:51:28:33
49. Zaręba Bartłomiej49.Zaręba Bartłomiej7900:51:32:88
50. Paterek Leszek50.Paterek Leszek11300:51:39:81
51. Czyżewski Łukasz51.Czyżewski Łukasz8100:51:46:83
52. Okoński Kazimierz52.Okoński Kazimierz4500:51:52:33
53. Kawalec Grzegorz53.Kawalec Grzegorz8000:51:56:22Orzesze
54. Wiczok Joanna54.Wiczok Joanna10300:52:06:92
55. Bzdyk Iwona55.Bzdyk Iwona3500:52:07:54Katowice
56. Małek Marzena56.Małek Marzena10000:52:15:19
57. Stalmach Przemysław57.Stalmach Przemysław4100:52:18:67Bojszowy
58. Nowicka Monika58.Nowicka Monika5000:52:27:19Tychy
59. Pajączek Dominika59.Pajączek Dominika5100:53:15:94
60. Górski Mariusz60.Górski Mariusz5200:53:17:37
61. Norek-Ciszak Beata61.Norek-Ciszak Beata3700:53:57:51
62. Wiesner Michał62.Wiesner Michał11700:54:40:84
63. Zięba Łukasz63.Zięba Łukasz12100:54:47:74
64. Bartz Sławomir64.Bartz Sławomir8700:54:49:97
65. Mai-Matacz Sabina65.Mai-Matacz Sabina4600:54:58:47
66. Kruczek Monika66.Kruczek Monika11400:54:59:89
67. Styś Marek67.Styś Marek4700:55:01:27
68. Stojanowski Dawid68.Stojanowski Dawid9300:55:16:04Tychy
69. Bańka Beata69.Bańka Beata3600:55:45:34Tychy
70. Bojdoł Wojciech70.Bojdoł Wojciech2600:55:46:84Tychy
71. Kłakus Przemysław71.Kłakus Przemysław4000:56:09:04
72. Kozubska-Bryś Anna72.Kozubska-Bryś Anna8800:56:20:61Świerczyniec
73. Czajka Aleksandra73.Czajka Aleksandra9200:56:22:44Tychy
74. Herok Renata74.Herok Renata9800:56:23:52
75. Bryś Piotr75.Bryś Piotr9000:56:29:44Świerczniec
76. Małek Franciszek76.Małek Franciszek10700:56:45:99
77. Fuks Barbara77.Fuks Barbara4400:57:26:83Tychy
78. Łakwa Michał78.Łakwa Michał11000:57:29:87
79. Kurzeja Maciej79.Kurzeja Maciej5600:57:40:63Tychy
80. Wiśniewski Marcin80.Wiśniewski Marcin1500:57:43:73
81. Baran Dawid81.Baran Dawid1700:57:52:73
82. Bandzerewicz Agnieszka82.Bandzerewicz Agnieszka7400:59:03:13Tychy
83. Fidor Michał83.Fidor Michał9100:59:04:38Tychy
84. Dyba Karolina84.Dyba Karolina1300:59:05:33
85. Belowska Anna85.Belowska Anna6800:59:46:27
86. Herian Leszek86.Herian Leszek11901:01:48:84Tychy
87. Sambak Monika87.Sambak Monika6301:01:56:22
88. Macoń Magdalena88.Macoń Magdalena9901:02:16:61
89. Bobla Dawid89.Bobla Dawid5701:02:26:72
90. Kołodziejczyk Tomasz90.Kołodziejczyk Tomasz9701:02:30:87
91. Kaszuba Grażyna91.Kaszuba Grażyna501:03:24:22

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU