Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Diablak Beskid Extreme Triathlon 2017

Żywiec

17.06.2017r.

Kategoria

  • Triathlon, Kobiety 16-99
  • Triathlon, Mężczyźni 16-99

Miasto

  • Bełchatów
  • Bielsk Podlaski
  • Bieruń
  • Braniewo
  • Bytom
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Goczałkowice-Zdrój
  • Grodzisk Mazowiecki
  • Inowrocław
  • Jasienica
  • Jesteburg / Niemcy
  • Katowice
  • Kielce
  • Kraków
  • Kuczwały 55
  • Lesznowola
  • Łódż
  • Mogilany
  • Nowy Dwór Mazowiecki
  • Olsztyn
  • Opalenica
  • Piastów
  • Pielgrzymka
  • Piła
  • Płaza
  • Poznań
  • Pruszków
  • Puławy
  • Racibórz
  • Radomsko
  • Rzeszów
  • Siemianowice Śląskie
  • Stawiguda
  • Sulejowek
  • Szczecin
  • Szklary Górne
  • Szydłowiec
  • Tomaszów Mazowiecki
  • Toruń
  • Tychy
  • Warszawa
  • Warta
  • Wilkszyn
  • Władysławowo
  • Włoszakowice
  • Wołów
  • Wroclaw
  • Ząbki
  • Zawiercie
  • Zboiska
  • Zielona Góra
  • Żywiec

Nazwa klubu

  • -
  • 1978
  • 1981
  • 218 Crew
  • 35 Plus
  • 4 Run Team Piła / Giro Di Zawada
  • 40Latek Tychy
  • Activextreme
  • Aktywna Strona Życia
  • Atol Bike Puławy
  • Biegam Z Radości
  • Complexsports / Kwt
  • Coukrzysia.blogspot.com/
  • Coukrzysia.blogspot.com///
  • Endorfina Szydłowiec
  • Fabryka Triathlonu
  • Gomola Trans Airco
  • Jurata Zatoka Cafe
  • Kb Goch Bytów
  • Km Sport Irt Zielona Góra
  • Kozal
  • Ks Kandahar / Gj Gopr
  • Kt
  • Kt "żywiec"
  • Kt Żywiec
  • Lombardi
  • Maly_Trenuje
  • Niemaniemogę / #artneoteam / Tri Negu / Olsztyńskie Ustawki Biegowe
  • Niezrzeszony
  • Night Runners Śląsk
  • Nogi Mnie Bolą...
  • Od-Dech.pl Tri-Sea Władysławowo
  • Olaws Złotoryja
  • Rafako S.a.
  • Rm Terra
  • Rowerzyści W Radomsku
  • Spartanie Dzieciom
  • Sport Innowacje Tri Klub / Aktywna Strona Zycia
  • Tim Małego
  • Time4Running
  • Triathlon Club / Vege Runners
  • Triathlon X-Team
  • Triathlon Ymca Kraków
  • Tricarbon.pl
  • Trinergy/ Tdamazonek
  • Triwawa
  • Trtc
  • Unlimited Triathlon Club
  • Vege Ultra Runners
  • Wołów Biega
  • Wtp
  • Wtp / Absolute Bikes
  • Www.pomagamynatalii.pl

1.

Lukasz Andrzejewski

Poznan

T, M 16-99

Kozal

2.

Adam Borowski

Inowrocław

T, M 16-99

Activextreme

3.

Marta Borzyńska

Warszawa

T, K 16-99

Triwawa

4.

Jerzy Chrześcijański

Zboiska

T, M 16-99

Niezrzeszony

5.

Krzysztof Dąbkowski

Włoszakowice

T, M 16-99

35 Plus

6.

Paweł Dargiel

Kraków

T, M 16-99

7.

Rafał Dereczenik

Szklary Górne

T, M 16-99

8.

Adam Frankowski

Katowice

T,

9.

Jakub Gałuszka

Żywiec

T, M 16-99

Kt

10.

Jakub Gałuszka

Żywiec

T, M 16-99

Kt "żywiec"

11.

Andrzej Gamza

Siemianowice Śląskie

T, M 16-99

12.

Henryk Jaworek

Jesteburg / Niemcy

T, M 16-99

13.

Arkadiusz Kierlik

Radomsko

T, M 16-99

Rowerzyści W Radomsku

14.

Andrzej Kołkowski

Braniewo

T, M 16-99

Spartanie Dzieciom

15.

Janusz Korczak

Żywiec

T, M 16-99

Kt Żywiec

16.

Janusz Korczak

Żywiec

T, M 16-99

Kt Żywiec

17.

Wojciech Kościelny

Żywiec

T, M 16-99

Nogi Mnie Bolą...

18.

Łukasz Kowalski

Kuczwały 55

T, M 16-99

19.

Paweł Kozowicz

Katowice

T, M 16-99

Ks Kandahar / Gj Gopr

20.

Rafal Kranich

Toruń

T, M 16-99

Trtc

21.

Robert Krawenda

Płaza

T, M 16-99

22.

Dawid Kurek

Bytom

T, M 16-99

23.

Robert Kurnyta

Gdynia

T, M 16-99

Complexsports / Kwt

24.

Robert Lewandowski

Łódż

T, M 16-99

Biegam Z Radości

25.

Robert Lewandowski

Łódż

T, M 16-99

Biegam Z Radości

26.

Marcin Maćkowski

Goczałkowice-Zdrój

T, M 16-99

-

27.

Grzegorz Maj

Kielce

T, M 16-99

28.

Wojciech Mazurkiewicz

Kraków

T, M 16-99

Sport Innowacje Tri Klub / Aktywna Strona Zycia

29.

Marcin Mieszczak

Żywiec

T, M 16-99

30.

Radek Mieszkowski

Piastów

T, M 16-99

Rm Terra

31.

Sylwester Myga

Zawiercie

T, M 16-99

32.

Piotr Nadulski

Piła

T, M 16-99

33.

Mariola Powroźna

Katowice

T, K 16-99

Night Runners Śląsk

34.

Wojciech Przygoda

Rzeszów

T, M 16-99

Lombardi

35.

Wojciech Przygoda

Rzeszów

T, M 16-99

36.

Arkadiusz Ptak

Wilkszyn

T, M 16-99

Spartanie Dzieciom

37.

Marcin Rabenda

Pielgrzymka

T, M 16-99

Olaws Złotoryja

38.

Rafał Rakoczy

Tychy

T, M 16-99

40Latek Tychy

39.

Przemysław Rybak

Puławy

T, M 16-99

Atol Bike Puławy

40.

Paweł Rząsa

Kraków

T, M 16-99

Triathlon Ymca Kraków

41.

Łukasz Sacha

Warszawa

T, M 16-99

Triwawa

42.

Piotr Sikorski

Piła

T, M 16-99

4 Run Team Piła / Giro Di Zawada

43.

Tomasz Solecki

Bieruń

T, M 16-99

Gomola Trans Airco

44.

Piotr Szałański

Bełchatów

T, M 16-99

-

45.

Marcin Urbańczyk

Nowy Dwór Mazowiecki

T, M 16-99

Trinergy/ Tdamazonek

46.

Marcin Urbańczyk

Nowy Dwór Mazowiecki

T, M 16-99

Trinergy/ Tdamazonek

47.

Tomasz Urbaś

Jasienica

T, M 16-99

48.

Arkadiusz Walenda

Lesznowola

T, M 16-99

Vege Ultra Runners

49.

Mirosław Wójcik

Tomaszów Mazowiecki

T, M 16-99

Time4Running

50.

Filip Zając

Kielce

T, M 16-99

Coukrzysia.blogspot.com/

51.

Tomasz Zapart

Warszawa

T, M 16-99

Jurata Zatoka Cafe

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

750.00

(wymagany do płatności on-line)