I Bieg o Złotą Kaczkę

Toszek
09.05.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Bajon Bartłomiej1.Bajon Bartłomiej1200:28:15:27NieborowiceGKS Piast Gliwice Zapł.
2. Basa Przemysław2.Basa Przemysław9700:30:33:78Ruda ŚląskaKRS TKKF "Jastrząb" Ruda Śląska Zapł.
3. Stachura Mateusz3.Stachura Mateusz10500:30:47:88Zabrze
4. Mikos Wojciech4.Mikos Wojciech10700:30:57:53Dream Athletics
5. BAJDA Jacek5.BAJDA Jacek4800:31:03:38PILSZCZJW 4101 WKB META LUBLINIEC Zapł.
6. Wolny Dariusz6.Wolny Dariusz17700:31:10:78Strzelce Opolskoe Zapł.
7. ZIĘTEK GRZEGORZ7.ZIĘTEK GRZEGORZ20900:32:06:02BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
8. Kołak Szymon8.Kołak Szymon19700:32:24:38PyskowicePiast Gliwice Zapł.
9. Leskowski Sebastian9.Leskowski Sebastian15400:32:41:67
10. Sołoducha Hubert10.Sołoducha Hubert18800:32:52:07GliwiceJW 4115
11. Tomanek Angelika11.Tomanek Angelika23400:33:04:47Toszek Zapł.
12. Dziubański Grzegorz12.Dziubański Grzegorz700:33:12:88PyskowiceOAT
13. Śmigielski Krystian13.Śmigielski Krystian11900:33:18:15Strzelce OpolskieGMINA STRZELCE OPOLSKIE Zapł.
14. Kania Michał14.Kania Michał13000:33:50:99Rybnik
15. Pawłowski Jakub15.Pawłowski Jakub20200:34:03:85Kotulin
16. Pielka Erwin16.Pielka Erwin16000:34:21:67SłupskoOrczyk Słupsko Zapł.
17. Fajer Marek17.Fajer Marek21500:34:55:68Myszkówniezrzeszony
18. Adamczyk-Nowak Beata18.Adamczyk-Nowak Beata6300:34:56:63BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
19. Daniel Mariusz19.Daniel Mariusz1500:35:03:13Pisarzowice Zapł.
20. Szyguła Tomasz20.Szyguła Tomasz3100:35:06:52Zacharzowice Zapł.
21. Wawrzak Ryszard21.Wawrzak Ryszard19300:35:12:28GliwiceNiezrzeszony Zapł.
22. Gubała Roman22.Gubała Roman20100:35:24:18Bytom Zapł.
23. Wróblewski Robert23.Wróblewski Robert16800:35:31:85BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
24. Zwolenkiewicz Sławomir24.Zwolenkiewicz Sławomir6900:35:36:37Leśnica Zapł.
25. Pochwała Dariusz25.Pochwała Dariusz18700:35:36:97GłubczyceJW 4115
26. Klonek Krzysztof26.Klonek Krzysztof18500:35:46:77ToszekDream Athletics Zapł.
27. Wieczorek Dawid27.Wieczorek Dawid24700:35:49:42ZabrzePSYCHONAUCI Zapł.
28. Majda Kamil28.Majda Kamil24400:36:04:23gliwice Zapł.
29. Stępień Wojciech29.Stępień Wojciech9500:36:05:49GliwiceNight Runners Gliwice - eNeRGy Team Zapł.
30. Pandel Grzegorz30.Pandel Grzegorz20000:36:14:02BoguszyceSZUS BOGUSZYCE Zapł.
31. Smędzik Ewelina31.Smędzik Ewelina25000:36:27:77KotulinNiezrzeszona Zapł.
32. Kroczek Piotr32.Kroczek Piotr7800:36:37:68Bycina Zapł.
33. zieliński sebastian33.zieliński sebastian17600:36:49:99katowice Zapł.
34. Sobaszek Aureliusz34.Sobaszek Aureliusz24500:37:09:13Gliwice Zapł. Zapł.
35. Tkaczuk Marcin35.Tkaczuk Marcin12400:37:11:38GliwiceNigft Runners Gliwice Zapł.
36. Kwaśniok Rafał36.Kwaśniok Rafał16300:37:42:08ToszekNight Runners Gliwice Zapł.
37. Weis Mariusz37.Weis Mariusz11700:37:42:44Toszek Zapł.
38. Ogonowski Edward38.Ogonowski Edward7600:37:42:93OpoleŻółwik Opole Zapł.
39. Grzegorczyk Ewelina39.Grzegorczyk Ewelina21300:37:46:13Gliwice Zapł.
40. Mrozek marek40.Mrozek marek20300:37:48:97kOTULINOSP kotulin Zapł.
41. -- --41.-- --8400:38:05:58
42. Szędzielorz Rafał42.Szędzielorz Rafał8700:38:11:25BytomMGB Zapł.
43. Romik Krzysztof43.Romik Krzysztof19400:38:20:67PyskowiceFUNDACJA "TACY SAMI" Zapł.
44. Janik Janusz44.Janik Janusz7100:38:41:55GliwiceNight Runners Gliwice Zapł.
45. Matuć Dariusz45.Matuć Dariusz14500:38:47:83BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
46. WIŚNIEWSKI PAWEŁ46.WIŚNIEWSKI PAWEŁ13800:38:48:05GLIWICEJW 3940 Zapł.
47. -- --47.-- --3400:38:57:57
48. Orzeżewski Marek48.Orzeżewski Marek10400:39:01:93
49. Chwaliszewski Jarosław49.Chwaliszewski Jarosław10000:39:07:07GliwiceNight Runners GLIWICE - eNeRGy team Zapł.
50. Koprek Janusz50.Koprek Janusz17100:39:18:99Toszek- Zapł.
51. Witek Jacek51.Witek Jacek24900:39:21:99GliwiceOpel Active Team Zapł.
52. Smuda Andrzej52.Smuda Andrzej21000:40:00:87GliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice Zapł.
53. Smędzik Kamil53.Smędzik Kamil20600:40:13:72
54. Lisek Jozef54.Lisek Jozef22100:40:23:28Strzelce OpolskieGmina Strzelce Opolskie
55. Pondo Sebastian55.Pondo Sebastian16200:40:28:72
56. Bałabuch Damian56.Bałabuch Damian23100:40:29:17BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
57. Piskorz Krzysztof57.Piskorz Krzysztof16500:40:29:73BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
58. Kowalski-Neukirch Henryk58.Kowalski-Neukirch Henryk11600:40:54:49KatowiceTruchtacz Mysłowice Zapł.
59. Bujara Wiktoria59.Bujara Wiktoria10300:41:02:13
60. Dziewior Marek60.Dziewior Marek19500:41:13:28Miasteczko Śląskie Zapł.
61. Jendrysik Kinga61.Jendrysik Kinga18400:41:17:73ToszekNight Runners Gliwice Zapł.
62. Puc Marcin62.Puc Marcin5600:41:32:12Gliwice Zapł.
63. Obruśnik Adrian63.Obruśnik Adrian6000:41:32:78
64. Materla Julita64.Materla Julita15700:41:33:47Słupsko Zapł.
65. Materla Marek65.Materla Marek15800:41:37:68SłupskoZryw Słupsko Zapł.
66. Pawłowska-Deaki Aleksandra66.Pawłowska-Deaki Aleksandra16900:42:16:65ZabrzeJW 4115 Zapł.
67. BDZIONEK JOLANTA67.BDZIONEK JOLANTA19000:42:22:14WIELOWIEŚ Zapł.
68. Osiński Paweł68.Osiński Paweł20500:42:24:49GliwiceNight Runners Gliwice Zapł.
69. Wilczek Małgorzata69.Wilczek Małgorzata12500:42:42:15Toszek Zapł.
70. Milewski Aleksander70.Milewski Aleksander5100:43:17:13
71. Kiszkiel Paweł71.Kiszkiel Paweł18000:43:20:63Strzelce OpolskieZapł.
72. Pawłowski Marek72.Pawłowski Marek18900:43:32:38Kotulin Zapł.
73. Gabryś Jola73.Gabryś Jola24000:43:41:19Gliwice Zapł.
74. Węglarz Tomasz74.Węglarz Tomasz17200:43:59:03Toszek Zapł.
75. Gogolin Jerzy75.Gogolin Jerzy18200:44:03:52Zabrze Zapł.
76. Jakimowicz Krzysztof76.Jakimowicz Krzysztof11100:44:08:65Pisarzowice Zapł.
77. Gabryś Gerard77.Gabryś Gerard5900:44:26:05
78. Prześlica Jan78.Prześlica Jan10200:44:29:69Gliwiceniezrzeszony Zapł.
79. Donnerstag Bruno79.Donnerstag Bruno11200:44:33:22
80. Szczędzina Robert80.Szczędzina Robert12700:44:38:78
81. Bogulak Grzegorz81.Bogulak Grzegorz23000:44:43:63GliwiceRun! GB Run! Zapł.
82. Skóra Aneta82.Skóra Aneta13700:44:45:08Gliwice Zapł.
83. Benska Krystyna83.Benska Krystyna13200:44:59:88BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
84. Gogolin Anna84.Gogolin Anna18300:45:07:77
85. Jaklowska Izabela85.Jaklowska Izabela14600:45:10:35
86. Gabrysiak Dominik86.Gabrysiak Dominik15900:45:13:82Pisarzowice Zapł.
87. Kowal Beata87.Kowal Beata14100:45:16:05BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
88. Steindor-Kiszkiel Małgorzata88.Steindor-Kiszkiel Małgorzata18100:45:19:05Strzelce Opolskie Zapł.
89. CISZAK ZOFIA89.CISZAK ZOFIA20800:45:42:62BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
90. Czapla Katarzyna90.Czapla Katarzyna1900:45:49:85Gliwice Zapł.
91. Czapla Aleksander91.Czapla Aleksander12200:45:50:47Gliwice Zapł.
92. Donnerstag Maciej92.Donnerstag Maciej1400:45:54:78
93. MALSKA-WYROZUMSKA MAŁGORZATA93.MALSKA-WYROZUMSKA MAŁGORZATA13600:46:02:45GLIWICE Zapł.
94. HEHLMANN BEATA94.HEHLMANN BEATA4300:46:12:87KĘDZIERZYN-KOŻLE Zapł.
95. FOLTYN ARMIN95.FOLTYN ARMIN8000:46:13:12KĘDZIERZYN-KOŻLE Zapł.
96. Konowoł Szymon96.Konowoł Szymon17400:46:16:28Słupsko
97. Adamczyk Kamil97.Adamczyk Kamil12300:46:20:78Toszek Zapł. Zapł.
98. Brzezina Sebastian98.Brzezina Sebastian21600:46:33:58Rybnik Zapł.
99. -- --99.-- --12800:46:37:69
100. Legieżyński Krzysztof100.Legieżyński Krzysztof21400:46:43:99Gliwice Zapł.
101. Rall Monika101.Rall Monika22600:46:44:38Toszek Zapł.
102. Pawłowski Kazimierz102.Pawłowski Kazimierz5500:46:57:55Toszek Zapł.
103. -- --103.-- --23200:47:04:38
104. Gębski Andrzej104.Gębski Andrzej7400:47:10:18BytomMiechowicka Grupa Biegowa
105. Konieczka Katarzyna105.Konieczka Katarzyna16600:47:20:92BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
106. -- --106.-- --16700:47:33:65
107. Strzelczyk Andrzej107.Strzelczyk Andrzej24800:47:34:15Pyskowice
108. Zawada Piotr108.Zawada Piotr10900:47:43:18
109. Jaklowski Błażej109.Jaklowski Błażej1300:47:47:13
110. -- --110.-- --22200:47:47:87
111. WINICKA DARIA111.WINICKA DARIA17500:47:52:83TOSZEK Zapł.
112. Kołodziej Jacek112.Kołodziej Jacek2400:47:54:99GliwiceNight Runners Gliwice Zapł.
113. Nitecki Damian113.Nitecki Damian7500:47:57:22Bytom Zapł.
114. Łukawski Henryk114.Łukawski Henryk4100:48:00:17Kotulin Zapł.
115. MATUĆ ALEKSANDRA115.MATUĆ ALEKSANDRA14400:48:00:69BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA Zapł.
116. Kędzierski Zbigniew116.Kędzierski Zbigniew19200:48:07:65
117. Matlik Agnieszka117.Matlik Agnieszka22500:48:22:13KaletyGB "Bwarek" Tarnowskie Góry Zapł.
118. Czapek Anna118.Czapek Anna23500:48:23:49gliwicebieg sikornik Zapł.
119. Pielka Marek119.Pielka Marek9900:48:25:02PoniszowiceAmator Zapł.
120. Czapek Marek120.Czapek Marek23600:48:25:03gliwicebieg sikornik Zapł.
121. Renkiel Tomasz121.Renkiel Tomasz7000:48:46:73Gliwice Zapł.
122. Urbańska Justyna122.Urbańska Justyna13100:49:32:47BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
123. Kałmug Ilona123.Kałmug Ilona2000:50:01:62
124. Piskorz Aleksandra124.Piskorz Aleksandra16400:50:08:18BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
125. Pyrek Marek125.Pyrek Marek18600:50:34:58LaryszówTOROS DE ESPANA
126. Ostrowski Roman126.Ostrowski Roman19600:50:43:55GliwiceAKMB Pędziwiatr Gliwice Zapł.
127. Lipok Małgorzata127.Lipok Małgorzata14900:50:47:77BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
128. Juszczak Kalina128.Juszczak Kalina24100:50:51:78Gliwice Zapł.
129. wilczek iwona129.wilczek iwona15600:51:20:24toszek Zapł.
130. klak agnieszka130.klak agnieszka15500:51:20:43Toszekamator Zapł.
131. Sobelska Monika131.Sobelska Monika14800:52:20:08Pniówamator Zapł.
132. Golas Jan132.Golas Jan12600:52:28:25
133. Nalepka Katarzyna133.Nalepka Katarzyna11000:52:48:72BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
134. Stokłosa Magdalena134.Stokłosa Magdalena11400:54:13:95GliwicePWMS
135. -- --135.-- --11500:54:14:87
136. Kaczkiewicz Agnieszka136.Kaczkiewicz Agnieszka13400:54:19:49Gliwice Zapł.
137. Kaczkiewicz Damian137.Kaczkiewicz Damian13500:54:19:68Gliwice Zapł.
138. Lewicka Beata138.Lewicka Beata19800:56:20:82GliwiceNIGHT RUNNERS GLIWICE Zapł.
139. Brzezińska Teresa139.Brzezińska Teresa17000:56:20:84GliwiceNighy Runners Gliwice Zapł.
140. Błażytko Alfred140.Błażytko Alfred14300:56:40:37Pisarzowice Zapł.
141. Lipok Iwona141.Lipok Iwona15101:02:00:38BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
142. Krochmalska Jadwiga142.Krochmalska Jadwiga10101:03:44:97BytomMiechowicka Grupa Biegowa Zapł.
143. Milewska Ewa143.Milewska Ewa4701:06:25:08ToszekAmator Zapł.

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU