I Bieg RUNda Przechlewska

Przechlewo
15.07.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Augustynska Iwona 182 10km / K 16-29 Warszawa Orzechowe Szaleństwo
Zapłacone
Augustyńska Mirosława 19 10km / K 50-59 Charzykowy
Zapłacone
Bajerski Andrzej 23 10km / M 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Balcerkowski Krzysztof 2 10km / M 30-39 Poznan
Zapłacone
Baranowska Agnieszka 134 10km / K 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Baranowska Kinga 184 10km / K 30-39 Człuchów
Zapłacone
Bartczak Jakub 105 10km / M 16-29 Człuchów
Zapłacone
Barton Krystyna 133 10km / K 50-59 Przechlewo Przechlewskie Morsy
Zapłacone
Białek Martyna 60 10km / K 16-29 Charzykowy Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Bocian Maciej 152 10km / M 30-39 Charzykowy
Zapłacone
Brodziak Grzegorz 39 10km / M 40-49 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Brzeziński Rafał 79 10km / M 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Brzostek Piotr 144 10km / M 30-39 Toruń
Zapłacone
Buczko Bartosz 164 10km / M 16-29 Człuchów Cmkl Człuchów
Zapłacone
Buczko Dariusz 7 10km / M 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Buczko Krzysztof 12 10km / M 16-29 Gdańsk Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Cabaj Jacek 168 10km / M 16-29 Człuchów
Zapłacone
Chrobocinski Patryk 114 10km / M 30-39 Człuchów
Zapłacone
Cygan Małgorzata 135 10km / K 30-39 Szczecinek Borne Biega
Zapłacone
Czapiewski Lukasz 172 10km / M 30-39 Chojnice
Zapłacone
Czarnowski Łukasz 17 10km / M 30-39 Przechlewo Tripaka
Zapłacone
Dąbrowski Roman - 10km / M 30-39 Chojniczki Sulechowska Grupa Biegowa
Brak miejsc
Danielska Monika 52 10km / K 40-49 Charzykowy Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Demko Krystian 88 10km / M 16-29 Pawłówko Vege Runners
Zapłacone
Dorawa Tomasz 56 10km / M 16-29 Konarzyny
Zapłacone
Drozd Zygmunt 90 10km / M 40-49 Przechlewo
Zapłacone
Frączyk Bogusław 148 10km / M 30-39 Przechlewo Czteropak.pl
Zapłacone
Gałan Jacek - 10km / M 30-39 Człuchów
Brak miejsc
Gańcza Krystian 89 10km / M 30-39 Człuchów
Zapłacone
Gappa Krystian 120 10km / M 30-39 Czluchow
Zapłacone
Garski Kryspin - 10km / M 16-29 Bytów Świat Płytek/sexyrunners
Brak miejsc
Gawin Rafał - 10km / M 40-49 Kościerzyna
Brak miejsc
Gierszewski Łukasz 1 10km / M 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Golińska Anita 14 10km / K 40-49 Przechlewo
Zapłacone
Gomol Olga 128 10km / K 30-39 Rokietnica
Zapłacone
Gomol Tomasz 127 10km / M 16-29 Rokietnica Dat-Schaub Suchy Las
Zapłacone
Grabowska Kinga - 10km / K 30-39 Słupsk
Brak miejsc
Grela Maciej - 10km / M 16-29 Szczecinek Follow Me Szczecinek
Brak miejsc
Grochowski Jakub - 10km / M 30-39 Witosław Jw1515
Brak miejsc
Groskop Grzegorz 31 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
Zapłacone
Guentzel Elżbieta 65 10km / K 50-59 Chojnice Zks Contra
Zapłacone
Guziński Jarosław 87 10km / M 40-49 Chojnice No Limits Chojnice
Zapłacone
Habułyk Tomasz 85 10km / M 50-59 Przechlewo
Zapłacone
Hapka Dagmara 4 10km / K 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Hernes Maciej 142 10km / M 30-39 Poznań
Zapłacone
Hetmanski Patryk 47 10km / M 16-29 Bytow
Zapłacone
Holownia Wojciech 113 10km / M 60-100 Bydgoszcz
Zapłacone
Horba Adam 123 10km / M 16-29 Przechlewo
Zapłacone
Jabłońska-Borowiak Monika 177 10km / K 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Jakubek Patryk - 10km / M 16-29 Bytów Świat Płytek U Kryspina
Brak miejsc
Jankowska Monika - 10km / K 16-29 Szczecinek Follow Me Szczecinek
Brak miejsc
Jankowski Grzegorz - 10km / M 40-49 Bytów Świat Płytek U Kryspina
Brak miejsc
Jasiński Krystian 173 10km / M 16-29 Chojnice
Zapłacone
Jażdziewski Dawid 195 10km / M 16-29 Chojnice
Zapłacone
Jesionowska-Łaskawiec Agnieszka 163 10km / K 16-29 Czarne
Zapłacone
Jeszka Adrianna 155 10km / K 16-29 Toruń
Zapłacone
Jeszka Dariusz 154 10km / M 40-49 Powałki
Zapłacone
Kaak Henryk 139 10km / M 50-59 Raciąż K/tucholi Biegampoborach
Zapłacone
Kaczmarski Darek 116 10km / M 50-59 Człuchów Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Kaczyński Daniel 83 10km / M 30-39 Starogard Gdański Crosselite Ebrogym
Zapłacone
Kamińska Aleksandra 11 10km / K 30-39 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Kaminska Maja 16 10km / K 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Kamyszek Edward 193 10km / M 30-39 Przechlewo Tripaka
Zapłacone
Kannenberg Maciej 82 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
Zapłacone
Karabasz Krzysztof - 10km / M 40-49 Złotów
Brak miejsc
Karabasz Sylwia - 10km / K 40-49 Złotów
Brak miejsc
Kaszuba Artur 147 10km / M 40-49 Debrzno
Zapłacone
Kazyaka Katarzyna 151 10km / K 16-29 Gdynia Biegamyrazem.pl
Zapłacone
Kinder Monika 15 10km / K 30-39 Przechlewo Tripaka
Zapłacone
Klaybor Dawid 169 10km / M 16-29 Żagań 34 Bkpanc / Chojniczanka Chojnice
Zapłacone
Kloskowski Adam 99 10km / M 30-39 Bydgoszcz Iwsp Sz Bydgoszcz
Zapłacone
Kloskowski Leszek 178 10km / M 16-29 Człuchów
Zapłacone
Kochan Robert 132 10km / M 40-49 Chojnice
Zapłacone
Kokolska Sandra 165 10km / K 30-39 Szczecinek
Zapłacone
Kopczak Grzegorz 107 10km / M 30-39 Zalesie Jw 4580 Czarne
Zapłacone
Kordykiewicz Dominik 130 10km / M 40-49 Człuchów
Zapłacone
Kosiarkiewicz Krzysztof - 10km / M 40-49 Nowe Gronowo
Brak miejsc
Kostrzewski Michał 174 10km / M 16-29 Konarzyny
Zapłacone
Kostusiak Adriana 180 10km / K 16-29 Przechlewo
Zapłacone
Kowalczyk Waldemar 131 10km / M 40-49 Chojnice
Zapłacone
Kowalski Jarosław 24 10km / M 30-39 Człuchów
Zapłacone
Krauze Hanna 181 10km / K 30-39 Chojnice
Zapłacone
Krawczuk-Kiełb Anna - 10km / K 40-49 Darłowo Żyj Z Energią
Brak miejsc
Król Michał 42 10km / M 30-39 Przechlewo #tripaka
Zapłacone
Krotla Bartłomiej 91 10km / M 16-29 Człuchów Człuchowski Miedzyszkolny Klub Lekkoatletyczny
Zapłacone
Kryzel Tomasz 13 10km / M 16-29 Człuchów
Zapłacone
Krzoska Dorota 86 10km / K 40-49 Brusy
Zapłacone
Kuchczyński Adam 80 10km / M 50-59 Bydgoszcz-Swornegacie Ból To Ściema
Zapłacone
Kuchczyński Jakub 81 10km / M 16-29 Bydgoszcz-Swornegacie Bks Bydgoszcz
Zapłacone
Kujszczyk Wojtek 53 10km / M 30-39 Człuchów Kartony.pl
Zapłacone
Kuklinski Maciej 71 10km / M 40-49 Miroszewo
Zapłacone
Kula Adam 74 10km / M 30-39 Chojnice
Zapłacone
Kuzan Sławek - 10km / M 16-29 Czarne Czarne Biega
Brak miejsc
Kwiatkowski Łukasz 143 10km / M 30-39 Toruń
Zapłacone
Kwietniewska Agnieszka 41 10km / K 30-39 Przechlewo #tripaka Przechlewo
Zapłacone
Kwietniewski Piotr 44 10km / M 30-39 Przechlewo #tripaka Przechlewo
Zapłacone
Laskowski Marcin - 10km / M 30-39 Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda
Brak miejsc
Lenio Beata 48 10km / K 40-49 Czluchow
Zapłacone
Lietz Renata 149 10km / K 30-39 Chojnice
Zapłacone
Lisowski Radek 43 10km / M 40-49 Człuchow
Zapłacone
Litkowski Jakub 76 10km / M 30-39 Chojnice Canpol Triteam
Zapłacone
Lubińska Magdalena 115 10km / K 16-29 Przechlewo
Zapłacone
Lubiński Tomasz 55 10km / M 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Lyczywek Johny - 10km / M 40-49 Chojnice Johny Latawiec
Brak miejsc
Łaskawiec Paweł 162 10km / M 16-29 Czarne
Zapłacone
Ławecki Darek 62 10km / M 30-39 Człuchów Www.laweccy.pl
Zapłacone
Macugowski Paweł 92 10km / M 30-39 Człuchów -
Zapłacone
Majerowski Zbigniew 197 10km / M 50-59 Słupsk -
Zapłacone
Majkowski Tomasz 185 10km / M 16-29 Skórcz Aktywni Kociewiacy
Zapłacone
Makselon Anna 66 10km / K 30-39 Szczecinek
Zapłacone
Makselon Maciej 68 10km / M 30-39 Szczecinek Torpedo Szczecinek
Zapłacone
Malicki Grzegorz 138 10km / M 40-49 Nowy Kazanów
Zapłacone
Maślanka Michał 146 10km / M 40-49 Przechlewo Superkajak
Zapłacone
Matuszewski Przemysław 126 10km / M 30-39 Osieczna Dat-Schaub
Zapłacone
Matysik Maciej 61 10km / M 40-49 Przechlewo
Zapłacone
Michałowski Dariusz 104 10km / M 40-49 Czarne Czarne Biega
Zapłacone
Michorzewski Maciej 118 10km / M 30-39 Chojnice Alkamamaja
Zapłacone
Mielcarz Karol 8 10km / M 30-39 Krępsk Jrg Człuchów
Zapłacone
Mielniczek-Drezner Marzena 84 10km / K 30-39 Gdańsk
Zapłacone
Miernik Szymon 46 10km / M 16-29 Chojnice
Zapłacone
Mierzwa Damian 50 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
Zapłacone
Minschinski Daniel - 10km / M 16-29 Kłodnia Www.stronanowoczesna.pl
Brak miejsc
Modrzejewski Wojciech 20 10km / M 40-49 Chojnice Jw 3775 Chojnice
Zapłacone
Mrugalski Stanisław 117 10km / M 50-59 Miastko
Zapłacone
Nachyła Tadeusz 150 10km / M 50-59 Człuchów
Zapłacone
Napiórkowska Joanna 67 10km / K 16-29 Przechlewo Tri Paka
Zapłacone
Napiórkowski Piotr 119 10km / M 30-39 Sąpolno
Zapłacone
Napiórkowski Przemysław 156 10km / M 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Napiórkowski Sławomir 3 10km / M 30-39 Przechlewo Superkajak.pl
Zapłacone
Nawrocka Bogumiła - 10km / K 40-49 Chojnice
Brak miejsc
Nowacki Rafał - 10km / M 40-49 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Brak miejsc
Nowak Jakub 190 10km / M 16-29 Koszalin
Zapłacone
Nowak Paweł 28 10km / M 40-49 Koszalin Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Nowak Piotr - 10km / M 30-39 Czarne Czarne Biega
Brak miejsc
Nowak Roma 191 10km / K 30-39 Koszalin
Zapłacone
Nowakowski Wojciech 188 10km / M 30-39 Poznań Night Runners
Zapłacone
Nowicki Tomasz 37 10km / M 40-49 Przechlewo #tripaka Przechlewo
Zapłacone
Odejewski Dariusz 78 10km / M 30-39 Gdynia Canpol Triteam
Zapłacone
Ogrodziński Dariusz 27 10km / M 40-49 Przechlewo #tripaka Przechlewo
Zapłacone
Ollik Katarzyna 38 10km / K 16-29 Parszczenica
Zapłacone
Olszewska Magda 129 10km / K 30-39 Poznań Dat-Schaub
Zapłacone
Olszewski Mariusz 21 10km / M 30-39 Słupsk Mariusz Olszewski
Zapłacone
Ostrowski Marian 166 10km / M 60-100 Złocieniec Senior 54
Zapłacone
Owczarski Marcin - 10km / M 30-39 Chojnice Psp Człuchów
Brak miejsc
Paliga Antoni 34 10km / M 50-59 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
Zapłacone
Paliga Mateusz 35 10km / M 16-29 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
Zapłacone
Pawłowska Marlena 108 10km / K 40-49 Człuchów
Zapłacone
Pfajfer Marek 109 10km / M 30-39 Legbąd Spójnia Białe Błota
Zapłacone
Piekarz Małgorzata 29 10km / K 40-49 Słupsk Biegam Bo Lubię
Zapłacone
Pionk Rafał 141 10km / M 30-39 Miszewo Studio S7 Banino
Zapłacone
Piórczyńska Katarzyna 179 10km / K 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Piotraschke Paweł - 10km / M 30-39 Słupsk Zacisze Przechlewo
Brak miejsc
Piotraschke Paweł - 10km / M 30-39 Słupsk Szkoła Policji Słupsk,lkb Braci Petk Lębork
Brak miejsc
Piskozub Maciej - 10km / M 30-39 Człuchów
Brak miejsc
Płuciennik Agnieszka 170 10km / K 40-49 Podgaj Janikowo Na Sportowo
Zapłacone
Płuciennik Paweł 171 10km / M 40-49 Podgaj Janikowo Na Sportowo
Zapłacone
Poć Magdalena 140 10km / K 30-39 Przechlewo Dirty Sparrows
Zapłacone
Połubiński Paweł 97 10km / M 30-39 Borne Sulinowo 1979
Zapłacone
Prus Tomasz - 10km / M 30-39 Przechlewo
Brak miejsc
Ramutkowski Zbigniew 187 10km / M 30-39 Chojnice
Zapłacone
Remplakowska Małgorzata 102 10km / K 30-39 Rosnowo We Run
Zapłacone
Remplakowski Krzysztof 101 10km / M 40-49 Rosnowo We Run
Zapłacone
Rosiak Adam - 10km / M 30-39 Miejscowość
Brak miejsc
Rosiek Robert 161 10km / M 30-39 Kraków
Zapłacone
Rudnik Marcin 192 10km / M 30-39 Chojnice
Zapłacone
Rutkowski Artur 25 10km / M 50-59 Przechlewo #tripaka Przechlewo
Zapłacone
Rutkowski Wojciech 26 10km / M 16-29 Przechlewo #tripaka Przechlewo
Zapłacone
Rychter Antonina - 10km / K 30-39 Szczecinek Mkl Szczecinek
Brak miejsc
Ryś Agata 98 10km / K 16-29 Osława Dąbrowa Audiołąka Team
Zapłacone
Rytlewski Michał 200 10km / M 30-39 Śliwice Biegające Śliwice
Zapłacone
Sadowski Maciej 96 10km / M 40-49 Debrzno Osp Debrzno
Zapłacone
Schalkowski Dawid - 10km / M 16-29 Starogard Gdański City Security
Brak miejsc
Siódmiak Igor - 10km / M 16-29 Szczecinek Mkp Szczecinek / Triathlon
Brak miejsc
Skrzypek Remigiusz 40 10km / M 60-100 Przechlewo
Zapłacone
Skwierawski Wiesław 194 10km / M 50-59 Ostrowite Koło Chojnic Florian Chojnice
Zapłacone
Słomion Mariusz 63 10km / M 30-39 Człuchów
Zapłacone
Smolinska Joanna 18 10km / K 40-49 Człuchów
Zapłacone
Spiczak-Brzeziński Paweł 22 10km / M 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Staszewska Aneta - 10km / K 40-49 Szczecinek
Brak miejsc
Stawiarz Karolina 103 10km / K 16-29 Człuchów
Zapłacone
Stec Adam 176 10km / M 30-39 Człuchów
Zapłacone
Stec Katarzyna 175 10km / K 30-39 Człuchów
Zapłacone
Stępień Marta 45 10km / K 16-29 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Szambor Radek 100 10km / M 16-29 Gdańsk
Zapłacone
Szczerbiak Marian 10 10km / M 50-59 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Szopiński Dariusz 122 10km / M 30-39 Przechlewo Urząd Gminy Przechlewo / Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Szpera Magdalena 160 10km / K 16-29 Charzykowy
Zapłacone
Szultka Michał 158 10km / M 16-29 Przechlewo
Zapłacone
Szultka Natalia 159 10km / K 30-39 Kołdowo
Zapłacone
Szultka Szymon 157 10km / M 30-39 Kołdowo Tripaka
Zapłacone
Szultka Tomasz 77 10km / M 16-29 Chojnice Canpol Triteam
Zapłacone
Szultka Tomasz 75 10km / M 16-29 Przechlewo Ktoś Musi Być Ostatni
Zapłacone
Szwarc Rafał 198 10km / M 30-39 Tuchola Tucholanka Tuchola
Zapłacone
Szymanska Ania 111 10km / K 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Szymańska Mariola 124 10km / K 50-59 Warszawa
Zapłacone
Szymański Tomasz 121 10km / M 50-59 Mysiadło
Zapłacone
Szymecka Monika 69 10km / K 30-39 Chojniczki Charzykowskie
Zapłacone
Tajchert Krzysztof 73 10km / M 40-49 Chojnice
Zapłacone
Talaga Michał - 10km / M 30-39 Raba Wyżna Mok Mszana Dolna
Brak miejsc
Tomczak Dorota - 10km / K 40-49 Gdańsk
Brak miejsc
Tomczyk Michał 30 10km / M 30-39 Człuchów
Zapłacone
Treder Paweł 137 10km / M 16-29 Osława Dąbrowa Audiołąka Team
Zapłacone
Treptow Alina 196 10km / K 30-39 Przechlewo Królowajesttylkojedna
Zapłacone
Trykowska Sylwia 112 10km / K 40-49 Chełmno
Zapłacone
Trzupek Michał 72 10km / M 30-39 Człuchów Komenda Powiatowa Policji W Człuchowie
Zapłacone
Tyborski Seweryn 110 10km / M 40-49 Przechlewo
Zapłacone
Warczak Ewa 186 10km / K 30-39 Człuchów
Zapłacone
Wąsik Damian - 10km / M 16-29 Przechlewo Sekcja Osir
Brak miejsc
Wąsik Michał 145 10km / M 16-29 Przechlewo
Zapłacone
Werner Krzysztof 49 10km / M 40-49 Chojnice Charzykowskie Termo(R)Sy
Zapłacone
Wesiora Mariusz 94 10km / M 40-49 Drzycim Biegam Bo Chce
Zapłacone
Więckowski Dariusz 57 10km / M 30-39 Bydgoszcz Akademia Mistrzów Sportu (Ams)
Zapłacone
Wielgosz Ania 153 10km / K 16-29 Przechlewko
Zapłacone
Wilczyński Andrzej 167 10km / M 60-100 Człuchów
Zapłacone
Wiligała Hanna 93 10km / K 30-39 Charzykowy
Zapłacone
Winiecka Adriana 58 10km / K 30-39 Przechlewo
Zapłacone
Wiórek Maciej 199 10km / M 30-39 Szczecinek Rdlp W Szczecinku
Zapłacone
Wirkus Łukasz - 10km / M 16-29 Lipnica Talex-Borzytuchom
Brak miejsc
Wirkus Waldemar 64 10km / M 40-49 Charzykowy
Zapłacone
Włodarczyk Maciek 189 10km / M 30-39 Poznań Verist.pl
Zapłacone
Włodarczyk Wojciech 54 10km / M 60-100 Łódź
Zapłacone
Wojciechowska Anna 32 10km / K 30-39 Swinoujscie Team Wojciechowski
Zapłacone
Wojciechowski Dariusz 70 10km / M 40-49 Swornegacie Kwatery U Wojciechowskich
Zapłacone
Wojciechowski Jaroslaw 33 10km / M 30-39 Swinoujscie Team Wojciechowski
Zapłacone
Wojtas Stefan 6 10km / M 30-39 Człuchów Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Wróblewski Tomasz 125 10km / M 30-39 Suchy Las
Zapłacone
Wyroda Aleksandra 183 10km / K 16-29 Gdynia
Zapłacone
Wysocki Piotr 36 10km / M 30-39 Sępólno Krajeńskie Run Team Sępólno Krajeńskie
Zapłacone
Zaborowska Beata 95 10km / K 40-49 Drzycim Biegam Bo Lubie
Zapłacone
Zagórny Marcin - 10km / M 16-29 Krosno Odrzańskie Tomato Krosno Odrzanskie
Brak miejsc
Zając Andrzej 106 10km / M 30-39 Człuchów Drużyna Szpiku
Zapłacone
Żakowski Piotr 136 10km / M 40-49 Plewiska Team Insect
Zapłacone
Zieliński Leszek 5 10km / M 40-49 Przechlewo Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Zmija Dariusz 51 10km / M 40-49 Charzykowy Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Zmija Julia 59 10km / K 16-29 Charzykowy Tripaka Przechlewo
Zapłacone
Żmija Liliana 9 10km / K 16-29 Zwierzyn Kb Pento Strzelce Krajeńskie
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU