I Bike Race Zamysłów

Rybnik - Zamysłów
02.07.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Alochna Daniel 151 PRO / M 19-35 Gierałtowice Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Bańczyk Artur 51 AMATOR / M 36-99 Świerklany
Zapłacone
Baryluk Andrzej 1 JUNIOR / M 17-18 Żernica Tomazi Bike Team
Zapłacone
Belkhayat Majid 152 PRO / M 36-49 Rybnik Nd
Biegesz Agata 52 AMATOR / K 36-99 Rybnik
Zapłacone
Biegesz Marek 153 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Binek Michał 53 AMATOR / M 19-35 Wodzisław Śląski
Zapłacone
Biskup Julia 2 JUNIOR / K 0-14 Rybnik Gk Viktoria Rybnik
Zapłacone
Biskup Marcin 154 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Bluszcz Dawid 3 JUNIOR / M 15-16 Zwonowice Mikesz Team
Zapłacone
Bluszcz Jarosław 54 AMATOR / M 36-99 Zwonowice
Zapłacone
Bluszcz Marcin 155 PRO / M 36-49 Zwonowice Mikesz Team
Zapłacone
Bluszcz Stefan 156 PRO / M 50-99 Swierklany Safrata Bochumin
Zapłacone
Bonk Tadeusz 157 PRO / M 50-99 Rybnik Beer Team
Zapłacone
Borek Joanna 158 PRO / K 36-49 Katowice Yellobike
Zapłacone
Boruta Szymon 159 PRO / M 19-35 Pruchna
Cebula Urszula 55 AMATOR / K 36-99 Rybnik
Zapłacone
Cebula Wojciech 56 AMATOR / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Chomiuk Patryk 160 PRO / M 19-35 Rybnik Tomazi Bike Team
Zapłacone
Chomiuk Remigiusz 161 PRO / M 19-35 Rybnik Tomazi Bike Team
Zapłacone
Chromik Szymon 162 PRO / M 19-35 Czechowice-Dziedzice
Zapłacone
Cichecki Zbigniew 57 AMATOR / M 36-99 Dupa Mokesz
Zapłacone
Cieśla Piotr 58 AMATOR / M 19-35 Wodzisław Śląski
Zapłacone
Cukrowski Eugeniusz 163 PRO / M 50-99 Rybnik
Zapłacone
Cwenar Michał 4 JUNIOR / M 0-14 Rybnik
Zapłacone
Cwieczek Lukasz 59 AMATOR / M 19-35 Rybnik Bicycle Brothers
Zapłacone
Cyroń Piotr 164 PRO / M 19-35 Gołkowice Mtb Jastrzębie Zdrój
Zapłacone
Dawidowicz Monika 60 AMATOR / K 36-99 Jastrzębie-Zdrój Free Way
Dudek Eliza 61 AMATOR / K 36-99 Rybnik
Dudek Jacek 62 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Dudek Jakub 5 JUNIOR / M 0-14 Rybnik
Dudek Maciej 63 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Dyszy Grzegorz 64 AMATOR / M 19-35 Bobrowniki
Zapłacone
Dziarski Marcin 165 PRO / M 19-35 Rybnik
Fiałkiewicz Filip 6 JUNIOR / M 0-14 Żory Fiołekteam
Fiałkiewicz Maciej 166 PRO / M 36-49 Żory Fiołekteam
Fiałkiewicz Ryszard 167 PRO / M 50-99 Żory Fiołekteam
Frystacka Monika 168 PRO / K 19-35 Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Gasidło Dariusz 65 AMATOR / M 36-99 Świerklany
Zapłacone
Gembala Eugeniusz 169 PRO / M 50-99 Bełk
Zapłacone
Głodek Grzegorz 170 PRO / M 36-49 Siemianowice Śląskie
Gorzelany Mariusz 171 PRO / M 50-99 Rybnik Mikesz Team
Zapłacone
Gromotka Tobiasz 7 JUNIOR / M 17-18 Świerklany Mtb Pressing Team
Grzegorzek Czesław 172 PRO / M 50-99 Palowice Ktk Wandrus Żory
Zapłacone
Halman Tomasz 173 PRO / M 19-35 Gliwice
Zapłacone
Hanak Krzysztof 66 AMATOR / M 36-99 Rydułtowy
Zapłacone
Hanak Małgorzata 67 AMATOR / K 36-99 Rydułtowy
Zapłacone
Iwan Piotr 174 PRO / M 19-35 Rybnik Rybnicka Brygada Triathlonowa
Jakubiak Arkadiusz 175 PRO / M 36-49 Gliwice Opel Active Team
Zapłacone
Janda Piotr 176 PRO / M 19-35 Żory
Zapłacone
Jankowski Andrzej 68 AMATOR / M 36-99 Rybnik-Stodoły
Zapłacone
Jasiński Michał 69 AMATOR / M 19-35 Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking
Zapłacone
Jasiński Miłosz 177 PRO / M 19-35 Rybnik Pasiu X-Tream
Zapłacone
Jędrzejewski Przemysław 8 JUNIOR / M 15-16 Rybnik G10 Bike Team
Kalamarz Kamil 178 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Kamiński Marcin 179 PRO / M 36-49 Gliwice Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Kasprus Tomasz 180 PRO / M 19-35 Zabrze
Zapłacone
Kasza Paweł 181 PRO / M 19-35 Racibórz
Zapłacone
Kawarski Jarosław 70 AMATOR / M 19-35 Rybnik Kawar Team
Zapłacone
Kawarski Maksymilian 9 JUNIOR / M 0-14 Rybnik Kawar Team
Zapłacone
Kempa Maciej 182 PRO / M 36-49 Pilchowice
Zapłacone
Kempa Piotr 10 JUNIOR / M 0-14 Pilchowice
Zapłacone
Kiszka Zbigniew 183 PRO / M 36-49 Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Klich Sebastian 184 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Kloch Bartłomiej 185 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Kobak Sebastian 11 JUNIOR / M 15-16 Pszów
Zapłacone
Kocemba Piotr 186 PRO / M 19-35 Rybnik Misiaty
Zapłacone
Koguciuk Grzegorz 187 PRO / M 19-35 Jastrzębie-Zdrój Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Kogut Paweł 188 PRO / M 19-35 Gliwice Pkd3D-Blog O Druku 3D
Zapłacone
Kolorz Łukasz 189 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Kornas Szymon 71 AMATOR / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Kubala Tomasz 190 PRO / M 36-49 Marklowice Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Kubala-Dorczak Małgorzata 72 AMATOR / K 19-35 Rybnik
Zapłacone
Kurdziej Agnieszka 73 AMATOR / K 36-99 Rybnik
Kurdziej Krzysztof 12 JUNIOR / M 15-16 Rybnik
Kurdziej Marcin 74 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Kurdziej Piotr 13 JUNIOR / M 0-14 Rybnik
Kurek Łukasz 191 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Kwiatkowski Kamil 14 JUNIOR / M 0-14 Żory Team Żory
Zapłacone
Kwiatkowski Krystian 192 PRO / M 36-49 Żory
Zapłacone
Lasota Iza 75 AMATOR / K 19-35 Rybnik
Zapłacone
Lewandowski Andrzej 193 PRO / M 19-35 Radlin Pasiu X-Tream Team
Zapłacone
Lipiecki Przemysław 194 PRO / M 19-35 Świętochłowice
Zapłacone
Liszka Mirosław 76 AMATOR / M 36-99 Rybnik Kdp Rekin
Zapłacone
Łachajczyk Rafał 195 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Łucki Dominik 15 JUNIOR / M 15-16 Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Łucki Tomasz 196 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Machacz Michał 197 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Machowski Artur 198 PRO / M 36-49 Bielsko-Biała
Zapłacone
Malinowski Mateusz 199 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Małysz Sławomir 200 PRO / M 36-49 Rybnik Mikesz Team
Zapłacone
Marcol Dawid 201 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Michalski Adam 77 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Michalski Błażej 78 AMATOR / M 19-35 Rybnik Bicycle Brothers
Zapłacone
Milkowski Rafal 202 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Możdżeń Szymon 203 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Mytnik Maciej 204 PRO / M 19-35 Żory Mikesz Team
Zapłacone
Napiórkowski Rafał 79 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Niemiec Krzysztof 205 PRO / M 36-49 Radlin
Zapłacone
Niesler Grzegorz 206 PRO / M 19-35 Ruda Slaska
Zapłacone
Nieszporek Kamil 80 AMATOR / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Nowacki Bartlomiej 207 PRO / M 19-35 Żory
Zapłacone
Orzeł Dominik 208 PRO / M 19-35 Rybnik Awf Katowice Mtb Team
Zapłacone
Ośliźlok Emilia 16 JUNIOR / K 0-14 Rybnik
Zapłacone
Ośliźlok Franciszek 17 JUNIOR / M 0-14 Rybnik
Zapłacone
Ostapiuk Marcin 209 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Pacan Zbigniew 210 PRO / M 50-99 Zdzieszowice
Zapłacone
Paszenda Arek 211 PRO / M 19-35 Rybnik Pressing Bike-System Ice-Went Team
Zapłacone
Pawlaszczyk Piotr 212 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Piechota Andrzej 81 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Pierzchalski Jerzy 213 PRO / M 50-99 Łódź Pierzchalski Cycling Team
Pieszko Damian 214 PRO / M 19-35 Świerklany Pressing Bike-System Ice-Went Team
Pigulak Rafal 82 AMATOR / M 36-99 Rybnik Jacob's Windmill Team
Piotrowski Andrzej 215 PRO / M 36-49 Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team
Pomykoł Dawid 216 PRO / M 19-35 Rybnik
Zapłacone
Pośpiech Julia 217 PRO / K 19-35 Żory
Zapłacone
Pośpiech Robert 218 PRO / M 36-49 Żory
Zapłacone
Przesdzienk Adam 83 AMATOR / M 36-99 Rybnik Sbd Energetyk
Zapłacone
Pukas-Stęclik Karolina 219 PRO / K 19-35 Rybnik
Pułtorak Paweł 84 AMATOR / M 19-35 Zory
Zapłacone
Puterczak Kamil 18 JUNIOR / M 15-16 Pszów
Zapłacone
Pytel Wojciech 220 PRO / M 19-35 Żytna Mikesz Team
Zapłacone
Raróg-Ośliźlok Dominika 85 AMATOR / K 36-99 Rybnik
Zapłacone
Rasek Dawid 86 AMATOR / M 19-35 Rybnik
Skiba Maciej 87 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Skrabel Mateusz 221 PRO / M 19-35 Rybnik
Skupień Marek 88 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Sładek Łukasz 89 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Słowik Adam 222 PRO / M 19-35 Bielsko-Biała
Smagorowicz Ireneusz 90 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Sobiecki Grzegorz 91 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Sobiecki Wojciech 19 JUNIOR / M 15-16 Rybnik
Zapłacone
Sobina Roksana 223 PRO / K 19-35 Jastrzębie-Zdrój Tomazi Bike Team
Zapłacone
Sotkiewicz Mariusz 92 AMATOR / M 36-99 Rybnik
Zapłacone
Stawarczyk Krystian 93 AMATOR / M 36-99 Rybnik Opel Active Team
Zapłacone
Stempel Grzegorz 224 PRO / M 19-35 Wodzisław Śl
Zapłacone
Sukiennik Dawid 225 PRO / M 19-35 Jankowice
Zapłacone
Szwengler Robert 94 AMATOR / M 19-35 Wodzislaw Slaski
Szymura Antoni 20 JUNIOR / M 0-14 Rybnik
Szymura Maciej 226 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Topolnicki Michał 95 AMATOR / M 19-35 Rybnik Sbd Energetyk Rybnik
Zapłacone
Wątroba Marcin 227 PRO / M 36-49 Jastrzębie Zdrój Tomazi Bike Team
Zapłacone
Wieczorek Adam 228 PRO / M 50-99 Rydultowy Amator
Wieczorek Filip 21 JUNIOR / M 0-14 Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Wieczorek Jan 22 JUNIOR / M 0-14 Rybnik Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
Wójcik Dariusz 229 PRO / M 36-49 Żory Żory
Zapłacone
Wójcik Igor 23 JUNIOR / M 0-14 Żory Żory
Zapłacone
Wojtysiak Łukasz 230 PRO / M 36-49 Rybnik
Zapłacone
Wojtysiak Maurycy 24 JUNIOR / M 0-14 Rybnik
Wycisk Lidia 231 PRO / K 36-49 Rybnik Sport Profit Team
Wystemp Ryszard 232 PRO / M 50-99 Czerwionka-Leszczyny
Zapłacone
Zając Łukasz 233 PRO / M 36-49 Ornontowice
Zarzycka Ewa 234 PRO / K 36-49 Jastrzębie Zdrój
Zimny Ireneusz 96 AMATOR / M 36-99 Rybnik

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU