I Rogoźnicki Bieg pod Pochodniami

Rogoźnik Park
11.06.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Krawczyk Kamil1.Krawczyk Kamil15900:17:09:00DobieszowiceSportowe Piekary
2. Formicki Rafał2.Formicki Rafał17700:17:28:00ZawiercieVictoria Zawiercie
3. Jagieła Adam3.Jagieła Adam24100:17:56:00Siemianowice ŚląskieKrs Tkkf
4. Wylężek Paweł4.Wylężek Paweł23200:18:49:00Piekary ŚląskieSportowe Piekary
5. Szczurek Marcin5.Szczurek Marcin26400:18:58:00Dębowiec/wapienica
6. Surowiec Michał6.Surowiec Michał5900:19:01:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
7. Zięba Aleksander7.Zięba Aleksander7700:19:12:00StrzyżowiceStrzyżowice
8. Regiec Mateusz8.Regiec Mateusz25200:19:21:00BrzeskoGypsy Runner's
9. Pruciak Krzysztof9.Pruciak Krzysztof24400:19:22:00OławaRun-Log.com
10. Lisok Mateusz10.Lisok Mateusz26200:19:46:00TychyAwf Katowice
11. Brzdąk Łukasz11.Brzdąk Łukasz26600:20:08:00KatowiceNight Runners
12. Cieśla Wojciech12.Cieśla Wojciech27200:20:12:00Wojkowice
13. Szafraniec Mikołaj13.Szafraniec Mikołaj2100:20:16:00Orzesze
14. Sawicki Michał14.Sawicki Michał28300:20:17:00Łazy
15. Olejniczak Paweł15.Olejniczak Paweł17000:20:20:00Wojkowice
16. Skworc Grzegorz16.Skworc Grzegorz1700:20:24:00Siemianowice Śląskie
17. Zawislak Patryk17.Zawislak Patryk9700:20:25:00Wojkowice
18. Książek Rafał18.Książek Rafał29700:20:48:00Bytom
19. Wasiołka Adam19.Wasiołka Adam28800:21:05:00Katowice
20. Wildner Witold20.Wildner Witold4100:21:13:00BytomAktywny Rozbark
21. Piszczek Krzysztof21.Piszczek Krzysztof24300:21:23:00KatowiceMp
22. Witkowski Przemysław22.Witkowski Przemysław24600:21:26:00ChorzówAktywny Rozbark
23. Nowakowski Marcin23.Nowakowski Marcin25800:21:32:00Rogoźnik
24. Dyczka Robert24.Dyczka Robert13700:21:33:00BytomAktywny Rozbark
25. Noga Łukasz25.Noga Łukasz27600:21:38:00SosnowiecZdzieraj Kapcie Www.agatsu.pl
26. Myrta Artur26.Myrta Artur11800:21:45:00Wojkowice
27. Wymysło Andrzej27.Wymysło Andrzej2000:21:48:00Piekary ŚląskiePrzegląd Piekarski
28. Kluszczyk Mariusz28.Kluszczyk Mariusz8000:21:55:00Siemonia
29. Paliga Rafał29.Paliga Rafał10400:21:56:00Toporowice
30. Szpara Paweł30.Szpara Paweł6700:21:58:00Rogoźnik
31. Rutkowski Andrzej31.Rutkowski Andrzej8600:21:59:00BobrownikiZorza Bobrowniki
32. Bacia Błażej32.Bacia Błażej3100:22:02:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
33. Żychoń Krzysztof33.Żychoń Krzysztof23400:22:07:00Katowice
34. Fojt Robert34.Fojt Robert15500:22:10:00SiemoniaSilesia Runners Club
35. Chrzanowska Barbara35.Chrzanowska Barbara27100:22:12:00BędzinZdzieraj Kapcie Www.agatsu.pl
36. Faska Ryszard36.Faska Ryszard25000:22:18:00Piekary ŚląskieBrak
37. Piotrowski Rafał37.Piotrowski Rafał5700:22:24:00Rogoźnik
38. Grząś Rafał38.Grząś Rafał11000:22:28:00Twardowice
39. Czaja Tomasz39.Czaja Tomasz22900:22:38:00Katowice
40. Czaja Joanna40.Czaja Joanna22800:22:40:00Katowice
41. Ścibiorski Paweł41.Ścibiorski Paweł8900:22:41:00Piekary ŚląskieLufthanysa/morsy Rogoźnik
42. Czapla Marcin42.Czapla Marcin17600:22:45:00Nowa WieśMierzęcice Runners Team
43. Zydek Ania43.Zydek Ania18700:22:50:00Dobieszowice
44. Dudka Artur44.Dudka Artur18200:23:02:00Rogoźnik
45. Kalinowski Paweł45.Kalinowski Paweł13500:23:03:00Rogoźnik
46. Kańtoch Paweł46.Kańtoch Paweł10300:23:10:00Twardowice
47. Piskorz Agnieszka47.Piskorz Agnieszka30000:23:12:00Sosnowiec
48. Zieliński Kamil48.Zieliński Kamil23900:23:17:00Bobrowniki
49. Malejka Katarzyna49.Malejka Katarzyna29800:23:18:00KatowiceAds Masna Krytyczna
50. Malejka Piotr50.Malejka Piotr29900:23:18:00KatowiceAds Masna Krystyczna
51. Skwarek Krzysztof51.Skwarek Krzysztof4300:23:22:00Siemianowice Śląskie
52. Błaszczyk Brajan52.Błaszczyk Brajan15400:23:24:00Rogoźnik
53. Bieniecki Marek53.Bieniecki Marek500:23:25:00
54. Soj Przemysław54.Soj Przemysław5800:23:32:00Katowice
55. Bilski Adam55.Bilski Adam8400:23:34:00BytomAktywny Rozbark
56. Krawczyk Łukasz56.Krawczyk Łukasz5000:23:35:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
57. Kocot Patryk57.Kocot Patryk19200:23:37:00Dobieszowice
58. Sindera Mirosław58.Sindera Mirosław25600:23:37:00PsaryTkkf Czeladż
59. Woźniak Marek59.Woźniak Marek18100:23:39:00WojkowicePogoria Biega
60. Czapkiewicz Gosia60.Czapkiewicz Gosia3300:23:43:00RogoźnikAktywny Rozbark
61. Bomba Robert61.Bomba Robert23500:23:45:00BędzinDare2Run.pl
62. Warmuz Ewa62.Warmuz Ewa15000:23:47:00Rogoźnik
63. Krawczyk Marek63.Krawczyk Marek19700:23:52:00DobieszowiceDobieszowice Experiment
64. Pitas Kacper64.Pitas Kacper100:24:04:00RogoźnikZapierdalacze
65. Lechowicz Marcin65.Lechowicz Marcin20500:24:04:00ChorzówCzapeczkie Z Nad Rzeczki
66. Olejnik Mariusz66.Olejnik Mariusz20700:24:14:00Strzyżowice
67. Ulatowski Tomasz67.Ulatowski Tomasz28700:24:14:00Mierzęcice
68. Rychlik Sławomir68.Rychlik Sławomir23300:24:15:00CynkówMoże Dobiegne
69. Wildner Kamil69.Wildner Kamil24700:24:17:00BytomAktywny Rozbark
70. Kuczborski Jarosław70.Kuczborski Jarosław3000:24:32:00SosnowiecHarpagan Sosnowiec
71. Kuna Małgorzata71.Kuna Małgorzata4000:24:37:00BytomAktywny Rozbark
72. Ciochoń Rafał72.Ciochoń Rafał23100:24:39:00Bytom
73. Szweda Dariusz73.Szweda Dariusz2200:24:39:00Orzesze
74. Skrzypczyk Aleksandra74.Skrzypczyk Aleksandra17900:24:40:00PrzeczyceMierzęcice Runners Team
75. Dyr Dorian75.Dyr Dorian11700:24:46:00BytomAktywny Rozbark / Czarni Bytom
76. Wiśniewska Beata76.Wiśniewska Beata15100:24:50:00Siemianowice Śląskie
77. Sitek Marcin77.Sitek Marcin300:25:05:00
78. Bochynek Tomasz78.Bochynek Tomasz4200:25:13:00Bobrowniki
79. Grygierek Krzysztof79.Grygierek Krzysztof12000:25:14:00Rogoźnik
80. Krzyżaniak Joanna80.Krzyżaniak Joanna22000:25:14:00Dąbrowa Górnicza
81. Chytra Przemysław81.Chytra Przemysław23000:25:14:00Bytom
82. Drozd Marcin82.Drozd Marcin1300:25:14:00Dąbrowa Górnicza
83. Orczyk Marcin83.Orczyk Marcin26000:25:22:00Czeladź
84. Dyr Krzysztof84.Dyr Krzysztof3400:25:24:00BytomAktywny Rozbark / Lufthanysa / Morsy Rogoźnik
85. Saft Sebastian85.Saft Sebastian14800:25:26:00Chorzów
86. Mielczarek Przemysław86.Mielczarek Przemysław19800:25:29:00Wymysłów
87. Lach Mateusz87.Lach Mateusz20400:25:30:00DobieszowiceBrak Klubu
88. Zając Iwona88.Zając Iwona6600:25:37:00BytomAktywny Rozbark
89. Domański Paweł89.Domański Paweł27300:25:37:00Częstochowa
90. Zrałek Piotr90.Zrałek Piotr29000:25:39:00Sączów
91. Wieczorek Michał91.Wieczorek Michał8700:25:41:00Kraków
92. Schroeder Tomasz92.Schroeder Tomasz29500:25:42:00RogoźnikDark Star
93. Milka-Neuman Aleksandra93.Milka-Neuman Aleksandra22100:25:44:00Będzin
94. Gawroński Konrad94.Gawroński Konrad29100:25:45:00BobrownikiNiezrzeszony
95. Sołek Mariusz95.Sołek Mariusz5600:25:47:00Będzin
96. Trefon Iwona96.Trefon Iwona6200:25:48:00Rogoźnik
97. Korytowski Jakub97.Korytowski Jakub18300:25:48:00Rogoźnik
98. Gałuszka Katarzyna98.Gałuszka Katarzyna4500:25:49:00Rogoźnik
99. Biniecki Paweł99.Biniecki Paweł23600:25:49:00Siemianowice Śląskie
100. Sar Tomasz100.Sar Tomasz1500:26:13:00Nowa WieśSilesian Highland Marathon
101. Woźniak Wojciech101.Woźniak Wojciech24500:26:13:00Bobrowniki
102. Szafruga Rafał102.Szafruga Rafał13300:26:18:00Rogoźnik
103. Pitas Piotr103.Pitas Piotr200:26:20:00RogoźnikZapierdalacze
104. Wawrzoła Magdalena104.Wawrzoła Magdalena10800:26:22:00Rogoźnik
105. Juszczyk Łukasz105.Juszczyk Łukasz1400:26:28:00BytomAktywny Rozbark
106. Saft Kornelia106.Saft Kornelia14700:26:34:00Chorzów
107. Deka Adam107.Deka Adam10100:26:36:00Bytom
108. Gabryś Tomasz108.Gabryś Tomasz10200:26:36:00Bytom
109. Wojciechowski Krzysztof109.Wojciechowski Krzysztof6500:26:38:00Rogoźnik
110. Brzdąk Klaudia110.Brzdąk Klaudia26500:26:41:00KatowiceNight Runners
111. Kurzyński Krzysztof111.Kurzyński Krzysztof5200:26:47:00Rogoźnik
112. Szymczak Ewa112.Szymczak Ewa28400:26:47:00BędzinDare2Run.pl
113. Zawiślak Dawid113.Zawiślak Dawid11500:26:48:00Piekary Śląskie
114. Wojciechowska Paulina114.Wojciechowska Paulina6400:26:49:00Rogoźnik
115. Szweda Mateusz115.Szweda Mateusz2300:26:55:00Orzesze
116. Krawczyk Dawid116.Krawczyk Dawid27400:27:03:00WiesiółkaBiegaj Z Bananem
117. Kozik Łukasz117.Kozik Łukasz15800:27:09:00Tychy
118. Wieczorek Ciuk Marta118.Wieczorek Ciuk Marta8200:27:11:00Wojkowice
119. Jeleśniański Roman119.Jeleśniański Roman6800:27:14:00Bobrowniki
120. Smandek Pawel120.Smandek Pawel22400:27:15:00Bytom OdrzańskiKlub Kakałko
121. Lisik Paweł121.Lisik Paweł29400:27:30:00RogoźnikNiezrzeszony
122. Kwiecień Michał122.Kwiecień Michał5300:27:35:00RogoźnikBrak Klubu
123. Konieczko Tomasz123.Konieczko Tomasz19600:27:36:00Dobieszowice
124. Kowalik Grzegorz124.Kowalik Grzegorz2700:27:39:00Rogoźnik
125. Jakubczyk Barbara125.Jakubczyk Barbara13600:27:42:00PsaryTkkf Czeladz
126. Milka Michał126.Milka Michał16800:27:47:00Wojkowice
127. Flak Konrad127.Flak Konrad9100:27:50:00Dobieszowice
128. Nikodem Andrzej128.Nikodem Andrzej12500:27:57:00WojkowiceAmator Piaski
129. Syjut Karolina129.Syjut Karolina15300:27:57:00Wojkowice
130. Masłoń Sebastian130.Masłoń Sebastian2800:28:10:00Rogoźnik-
131. Kuc Maciej131.Kuc Maciej3900:28:15:00BytomAktywny Rozbark
132. Najbor Rafał132.Najbor Rafał21200:28:15:00Czeladź#czeladzbiega
133. Wnuk Aneta133.Wnuk Aneta21900:28:21:00Wojkowice
134. Niedbała Agnieszka134.Niedbała Agnieszka13900:28:22:00Siemonia
135. Kopacka Agata135.Kopacka Agata23700:28:22:00Rogoźnik
136. Klebek Barbara136.Klebek Barbara3700:28:23:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
137. Wykurz Liliana137.Wykurz Liliana8300:28:23:00Wojkowice1975
138. Rozmus Marzena138.Rozmus Marzena8500:28:23:00Bojszowy Nowe@matork@
139. Bobrowska Paulina139.Bobrowska Paulina9900:28:24:00Rogoźnik
140. Karcz Anna140.Karcz Anna4800:28:30:00Wrocław
141. Musiała Paulina141.Musiała Paulina20600:28:38:00ChorzówCzapeczkie Z Nad Rzeczki
142. Lip Adrian142.Lip Adrian18800:28:39:00Bytom
143. Dziki Marek143.Dziki Marek4700:28:40:00Rogoźnik
144. Dziekan Piotr144.Dziekan Piotr13100:28:44:00Rogoźnik
145. Papesz Marcel145.Papesz Marcel27800:28:48:00Ruda Śląska
146. Krupa-Szczęsny Izabela146.Krupa-Szczęsny Izabela14600:29:01:00Czeladź#czeladzbiega
147. Wawrzoła Antoni147.Wawrzoła Antoni10700:29:19:00Siemianowice Śląskie
148. Rzeźniczek Klaudia148.Rzeźniczek Klaudia17200:29:24:00Bobrowniki
149. Plewa Zofia149.Plewa Zofia26300:29:27:00Jaworzno
150. Nikodem Dorota150.Nikodem Dorota12600:29:32:00WojkowiceAmator Piaski
151. Organizator 162151.Organizator 16216200:29:38:00
152. Wojtała Magdalena152.Wojtała Magdalena26900:29:38:00Bytom
153. Kozok Małgorzata153.Kozok Małgorzata29600:29:41:00Łaziska GórneKia Etrans, Sts Biegaton Mikołów
154. Augustyn Aleksandra154.Augustyn Aleksandra24000:29:42:00BytomAktywny Rozbark
155. Papesz Tomasz155.Papesz Tomasz28100:29:57:00Ruda ŚląskaOpel Active Team
156. Orczyk Joanna156.Orczyk Joanna25900:30:02:00Czeladź
157. Kuc Dawid157.Kuc Dawid7000:30:04:00BytomAktywny Rozbark
158. Papesz Martyna158.Papesz Martyna27900:30:13:00Ruda Śląska
159. Organizator 160159.Organizator 16016000:30:14:00
160. Randak Marek160.Randak Marek22300:30:14:00Będzin
161. Renc Aleksandra161.Renc Aleksandra21100:30:14:00Wojkowice
162. Brzezina Ania162.Brzezina Ania7800:30:17:00BytomAktywny Rozbark
163. Łyżwińska Małgorzata163.Łyżwińska Małgorzata24200:30:18:00Czeladź
164. Koj Adam164.Koj Adam8100:30:22:00BytomAktywny Rozbark
165. Chryczyk Jaroslaw165.Chryczyk Jaroslaw10900:30:26:00Szczawnica
166. Kuc Małgorzata166.Kuc Małgorzata5100:30:27:00BytomAktywny Rozbark
167. Piątek Magdalena167.Piątek Magdalena2400:30:31:00Siemonia
168. Kulasek Marcin168.Kulasek Marcin17800:30:42:00Siemianowice Śląskie
169. Kozak Patrycja169.Kozak Patrycja4900:30:46:00Wymysłów
170. Szewior Sebastian170.Szewior Sebastian13800:30:48:00Katowice
171. Pałka Sonia171.Pałka Sonia17100:30:52:00Rogoźnik
172. Szczygieł Damian172.Szczygieł Damian14900:30:53:00Katowice
173. Mondry Piotr173.Mondry Piotr25700:30:53:00Ruda ŚląskaRudziole
174. Glombik Agnieszka174.Glombik Agnieszka14200:30:58:00Czeladź#czeladźbiega#
175. Machura Piotr175.Machura Piotr18400:31:12:00BobrownikiMikster
176. Bobrowski Mariusz176.Bobrowski Mariusz10000:31:15:00Rogoźnik
177. Kozik Anna177.Kozik Anna15700:31:31:00Goczałkowice-Zdrój
178. Ulatowska Monika178.Ulatowska Monika28500:31:31:00Mierzęcice
179. Ulatowska Oliwia179.Ulatowska Oliwia28600:31:31:00Mierzęcice
180. Jeziorowski Paweł180.Jeziorowski Paweł16600:31:40:00WojkowiceMikster
181. Gałęza Marcin181.Gałęza Marcin3500:31:44:00Rogoźnik
182. Grzmilas Justyna182.Grzmilas Justyna4600:31:56:00Dąbrowa Górnicza
183. Organizator 7183.Organizator 7700:32:00:00
184. Skalmierska Natalia184.Skalmierska Natalia400:32:13:00
185. Zub Mateusz185.Zub Mateusz24900:32:23:00Czeladź#czeladźbiega#
186. Detko Anna186.Detko Anna14000:32:27:00Czeladź
187. Marcinkowska Beata187.Marcinkowska Beata18500:32:30:00Czeladź#czeladźbiega#
188. Bujak-Kapa Dorota188.Bujak-Kapa Dorota2500:32:30:00Czeladź#czeladzbiega
189. Tchórzewski Aleksander189.Tchórzewski Aleksander18000:32:33:00Tarnowskie Góry
190. Miś Lilianna190.Miś Lilianna22600:32:39:00BytomCsc Nordic Academy
191. Olejnik Katarzyna191.Olejnik Katarzyna21300:32:45:00Strzyżowice
192. Zub Łukasz192.Zub Łukasz7600:32:49:00CzeladźCzeladź Biega
193. Ferdyn Jolanta193.Ferdyn Jolanta26800:32:51:00Rogoźnik
194. Brzezina Elżbieta194.Brzezina Elżbieta7900:33:06:00BytomAktywny Rozbark
195. Wawrowska Ewa195.Wawrowska Ewa21500:33:50:00Strzyżowice
196. Wojtasik Patrycja196.Wojtasik Patrycja7400:34:06:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
197. Sieminska Natalia197.Sieminska Natalia7300:34:06:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
198. Szadkowska Anna198.Szadkowska Anna6000:34:15:00BytomAktywny Rozbark
199. Rydzkowska Michalina199.Rydzkowska Michalina28200:34:30:00Kalety
200. Żerko Edward200.Żerko Edward28900:34:30:00Tarnowskie Góry
201. Kaczor Asia201.Kaczor Asia12300:34:39:00TychyKocham Bastusia
202. Kaczor Bastek202.Kaczor Bastek12400:34:39:00TychyRunhogs Tychy
203. Jajszczok Aleksandra203.Jajszczok Aleksandra22700:34:51:00Piekary Śląskie
204. Solik Krzysztof204.Solik Krzysztof11100:34:54:00Siemianowice Śląskie
205. Wieszała Marzena205.Wieszała Marzena12800:34:55:00Siemianowice Śląskie
206. Kasperek Tomasz206.Kasperek Tomasz3600:35:02:00BytomAktywny Rozbark
207. Dyr Wioleta207.Dyr Wioleta8800:35:06:00BytomAktywny Rozbark / Morsy Rogoźnik
208. Hudzik Danuta208.Hudzik Danuta14300:35:20:00BytomAktywny Rozbark
209. Tylikowska Małgorzata209.Tylikowska Małgorzata16500:35:39:00CzeladźMikster
210. Neuman Sara210.Neuman Sara22200:35:41:00Będzin
211. Stach Ilona211.Stach Ilona2900:35:52:00GliwiceElektryka Sport Team
212. Konarski Rafał212.Konarski Rafał11200:35:59:00RogoźnikCzorne Hanysy
213. Organizator 161213.Organizator 16116100:36:00:00
214. Ziołkowska Barbara214.Ziołkowska Barbara21600:36:02:00Świętochłowice
215. Świder Tomasz215.Świder Tomasz21400:36:04:00Bytom
216. Olejniczak Marian216.Olejniczak Marian16900:36:06:00Wojkowice
217. Lazar Teresa217.Lazar Teresa9400:36:12:00Siemonia
218. Lazar Aleksandra218.Lazar Aleksandra9200:36:12:00Siemonia
219. Lazar Henryk219.Lazar Henryk9300:36:13:00Twardowice
220. Kuklok Dorota220.Kuklok Dorota19900:36:14:00Siemianowice Śląskie
221. Wanot Mariusz221.Wanot Mariusz19500:36:15:00Siemianowice Śląskie
222. Kuklok Monika222.Kuklok Monika20000:36:17:00Siemianowice Śląskie
223. Organizator 9223.Organizator 9900:36:23:00
224. Organizator 8224.Organizator 8800:36:26:00
225. Bacia Slawomir225.Bacia Slawomir3200:36:51:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
226. Złotnik Dorota226.Złotnik Dorota15200:37:18:00BytomAktywny Rozbark
227. Wojciechowska Anna227.Wojciechowska Anna17500:37:26:00BytomAktywny Rozbark
228. Wojciechowska Natalia228.Wojciechowska Natalia17400:37:26:00BytomAktywny Rozbark
229. Bobrowska Ewa229.Bobrowska Ewa9800:38:45:00Rogoźnik

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU