I Rogoźnicki Półmaraton Leśny

Rogoźnik Park
17.09.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Jagieła Adam1.Jagieła Adam38901:28:26:00Siemianowice ŚląskieKrs Tkkf
2. Ryszka Karol2.Ryszka Karol39801:30:46:00KatowiceGomola Trans Airco
3. Czech Robert3.Czech Robert40901:30:50:00KrakówAzs Awf Kraków Masters
4. Warcholik Marek4.Warcholik Marek36201:32:55:00Katowice
5. Korzusznik Wojciech5.Korzusznik Wojciech34801:37:43:00Czerwionka-LeszczynyLuxtorpeda Czerwionka
6. Wymysło Andrzej6.Wymysło Andrzej37301:39:58:00Piekary ŚląskiePrzegląd Piekarski
7. Szynawa Marcin7.Szynawa Marcin37901:39:59:00Si
8. Bazyl Adam8.Bazyl Adam33701:43:53:00Dąbrowa GórniczaW Pogoni Z Duchem
9. Skworc Grzegorz9.Skworc Grzegorz33001:44:48:00Siemianowice Śląskie
10. Skrzydelski Tomasz10.Skrzydelski Tomasz32401:46:44:00Piekary Śląskie
11. Zawiślak Patryk11.Zawiślak Patryk38101:48:34:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
12. Wachowiak Krzysztof12.Wachowiak Krzysztof31501:48:39:00ChorzówJedynak Runerski
13. Myrta Artur13.Myrta Artur31701:48:45:00Wojkowice
14. Żywczak Piotr14.Żywczak Piotr42001:49:26:00Siemianowice ŚląskieBrak
15. Kopiec Piotr15.Kopiec Piotr30901:49:37:00Bielsko-Biała
16. Gwóźdź Piotr16.Gwóźdź Piotr35501:49:57:00Piekary ŚląskiePsp
17. Cieśla Wojciech17.Cieśla Wojciech39301:50:08:00WojkowiceBrak
18. Szpara Paweł18.Szpara Paweł36601:50:13:00Rogoźnik
19. Betleja Marek19.Betleja Marek38201:51:05:00Będzin
20. Olszewski Łukasz20.Olszewski Łukasz30201:51:14:00Dąbrowa GórniczaIrun4Fun.pl
21. Fijołek Stanisław21.Fijołek Stanisław34001:53:08:00Sączów
22. Kluszczyk Mariusz22.Kluszczyk Mariusz30701:53:17:00Siemonia
23. Siwy Krzysztof23.Siwy Krzysztof41201:53:22:00Miasteczko Śląskie
24. Pracki Dariusz24.Pracki Dariusz32901:53:32:00Miasteczko Śląskie
25. Gralak Adam25.Gralak Adam38401:53:40:00Lędziny
26. Chojna Zygmunt26.Chojna Zygmunt39501:54:07:00Piekary ŚląskieSocios Górnik
27. Ligocki Tomasz27.Ligocki Tomasz35701:54:09:00Siemianowice ŚląskieChop Ze Żelaza Tri Team
28. Kowal Tomasz28.Kowal Tomasz34501:54:19:00BedzinW Pogoni Za Duchem
29. Woźniczka Marek29.Woźniczka Marek41901:54:30:00Siemianowice ŚląskieNonstop Adventure
30. Torbus Mateusz30.Torbus Mateusz35801:55:44:00Sosnowiec
31. Gabała Michał31.Gabała Michał38301:55:58:00SosnowiecW Pogoni Z Duchem
32. Grabiec Tomasz32.Grabiec Tomasz35201:56:30:00BytomPomagamyinnym
33. Pajak Daniel33.Pajak Daniel41401:56:48:00Siemianowice Śląskie
34. Niedźwiecki Ryszard34.Niedźwiecki Ryszard42901:57:22:00
35. Płachta Łukasz35.Płachta Łukasz36001:57:56:00Dąbrowa Górnicza
36. Borowiak Piotr36.Borowiak Piotr32201:58:08:00Bytom
37. Malik Tomasz37.Malik Tomasz36901:58:13:00SosnowiecExploteam
38. Plata Michał38.Plata Michał40001:59:01:00Piekary ŚląskieTarnogórski Klub Taternictwa Jaskiniowego
39. Muc Tomasz39.Muc Tomasz38601:59:49:00Lędziny
40. Kańtoch Paweł40.Kańtoch Paweł41001:59:54:00TwardowiceBrak
41. Klimek-Marszałek Kamila41.Klimek-Marszałek Kamila33802:00:04:00SosnowiecW Pogoni Za Duchem
42. Bieniecki Mirosław42.Bieniecki Mirosław42202:00:04:00
43. Wnuk Piotr43.Wnuk Piotr41802:01:18:00Dąbrowa GórniczaSaint-Gobain Squad
44. Skrzypczak Mirosław44.Skrzypczak Mirosław42302:02:17:00
45. Mączka Bronisław45.Mączka Bronisław36102:03:18:00
46. Boruta Marcin46.Boruta Marcin33502:04:06:00Czeladź#czeladzbiega
47. Knap Jarosław47.Knap Jarosław37602:04:40:00Będzin
48. Witkowska Monika48.Witkowska Monika33102:04:47:00Bobrowniki-
49. Kurowski Michał49.Kurowski Michał31802:04:48:00Ruda ŚląskaNight Runner`s Gliwice
50. Wiethy Michał50.Wiethy Michał30502:04:55:00RzeszówGoń Zajączka Sqad
51. Papesz Tomasz51.Papesz Tomasz41502:05:11:00Ruda ŚląskaOpel Active Team
52. Bednarski Bartłomiej52.Bednarski Bartłomiej37702:05:20:00Jaworzno
53. Wolny Damian53.Wolny Damian35402:06:17:00Świętochłowice
54. Lazar Henryk54.Lazar Henryk35602:06:49:00Twardowice
55. Gaida Jan55.Gaida Jan31002:07:36:00Miasteczko Śląskie-ŻyglinBiegam Bo Chcę
56. Milka Neuman Aleksandra56.Milka Neuman Aleksandra40202:07:57:00Będzin
57. Glombik Agnieszka57.Glombik Agnieszka33602:08:30:00Czeladź#czeladźbiega#
58. Bielecki Mariusz58.Bielecki Mariusz33402:08:33:00Czeladź#czeladzbiega
59. Krzyżaniak Joanna59.Krzyżaniak Joanna40402:08:38:00Dąbrowa Górnicza
60. Ziaja Robert60.Ziaja Robert37402:09:30:00Siemianowice ŚląskieRobert-Alkocholik
61. Florecki Andrzej61.Florecki Andrzej39702:09:51:00GliwiceAkmb Pędziwiatr Gliwice
62. Warmuz Ewa62.Warmuz Ewa30302:09:56:00Rogoźnik
63. Ciszowski Łukasz63.Ciszowski Łukasz33202:11:15:00Czeladź#czeladzbiega
64. Pracka Danuta64.Pracka Danuta32802:12:12:00Miasteczko Śląskie
65. Minta Maciej65.Minta Maciej33902:13:04:00BędzinW Pogodni Za Duchem
66. Kocot Patrycja66.Kocot Patrycja41102:13:06:00Nowa WieśAmator
67. Skrzypczyk Aleksandra67.Skrzypczyk Aleksandra35002:13:06:00PrzeczyceMierzęcice Runners Team
68. Woźniak Marek68.Woźniak Marek37202:14:57:00WojkowicePogoria Biega
69. Kur Mariusz69.Kur Mariusz32502:15:44:00Zawiercie
70. Bujoczek Magdalena70.Bujoczek Magdalena30602:15:54:00Tarnowskie GóryRunaways
71. Rup Wieslaw71.Rup Wieslaw34102:15:55:00WojkowiceBrak Klubu
72. Kowalski-Neukirch Henryk72.Kowalski-Neukirch Henryk36502:19:02:00KatowiceTruchtacz Mysłowice
73. Porada Anna73.Porada Anna41702:20:01:00ZdzieszowiceRajsport Active
74. Kocoj Dominika74.Kocoj Dominika42702:21:31:00
75. Rodko Marta75.Rodko Marta40102:21:53:00CzeladźSekcja Piaski
76. Dziekańska Marta76.Dziekańska Marta34302:22:02:00BędzinW Pogoni Z Duchem
77. Goniewicz Aleksandra77.Goniewicz Aleksandra34602:22:02:00SosnowiecW Pogodni Za Dauchem
78. Proń Agnieszka78.Proń Agnieszka37002:22:46:00Katowice
79. Wizner Czesław79.Wizner Czesław42102:22:49:00
80. Proń Adam80.Proń Adam37102:23:52:00KatowiceIpronman
81. Nowak Łukasz81.Nowak Łukasz37802:25:52:00Czeladź#czeladzbiega
82. Kłębek Kamil82.Kłębek Kamil36802:28:11:00ChorzówRunners Wojkowice Team
83. Kita Ewa83.Kita Ewa31202:28:33:00Kędzierzyn-Koźle
84. Rostkowski Szymon84.Rostkowski Szymon36302:28:40:00Jaworzno
85. Dachowski Patryk85.Dachowski Patryk39602:28:40:00Jaworzno
86. Zemła Krzysztof86.Zemła Krzysztof34202:30:39:00Malinowice
87. Mól Wioletta87.Mól Wioletta33302:30:57:00Czeladź#czeladzbiega
88. Jakubczyk Barbara88.Jakubczyk Barbara31102:32:34:00PsaryTkkf Czeladż
89. Sindera Mirosław89.Sindera Mirosław31402:32:34:00PsaryTkkf Czeladż
90. Ploch Tomasz90.Ploch Tomasz39402:35:11:00GliwiceToka Bhp
91. Chylinska Dorota91.Chylinska Dorota32102:37:34:00GrudziądzAkademia Biegania Grudziądz
92. Nowak Roman92.Nowak Roman37502:52:21:00Chorzów

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU