II BIEG UTOPCA DLA WOŚP

Bieruń
10.01.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Jamiński Adam1.Jamiński Adam63401:02:30:02TychyAZS AWF Katowice
2. Kovar Roman2.Kovar Roman70401:05:03:45Moravsky Beroun
3. Bartuś Adrian3.Bartuś Adrian23401:06:22:05Oświęcim
4. Czaja Roman4.Czaja Roman55901:06:53:85Oświęcim8. Baza Lotnictwa Transportowego
5. Bobla Walenty5.Bobla Walenty22201:07:21:57Bieruń1SecondStudio
6. Dorighi Wojciech6.Dorighi Wojciech4901:08:11:27CisownicaOlza Cieszyn
7. Wójcik Paweł7.Wójcik Paweł53401:08:38:72BrzeszczeZadyszka Oświęcim
8. Krupa Przemysław8.Krupa Przemysław55001:09:45:30MnichBiegiem przez Chybie
9. Senderski Przemysław9.Senderski Przemysław6601:09:54:42PrzytkowiceGLADIATORZY
10. Piekut Mariusz10.Piekut Mariusz64201:10:09:17Tychy
11. Koziarz Przemysław11.Koziarz Przemysław42301:10:21:72Jankowice
12. Lis Paweł12.Lis Paweł39201:10:27:00LędzinyKompletny amator
13. Skworc Grzegorz13.Skworc Grzegorz9701:11:41:30Siemianowice Śląskie
14. Malina Adam14.Malina Adam8801:11:52:69Bojszowyniezrzeszony
15. Matuszny Marek15.Matuszny Marek38701:11:57:80DzięgielówOlza Cieszyn
16. Mendecka Michalina16.Mendecka Michalina63201:12:37:67Łaziska GórneMOSiR Łaziska Górne/ 1 second team
17. Martini Dawid17.Martini Dawid5801:12:41:22LędzinyLonger_7 - amator runner
18. Ryszka Karol18.Ryszka Karol69201:12:41:42KatowiceGomola Trans Airco
19. Kot Remigiusz19.Kot Remigiusz8601:13:11:12Bielsko-BiałaBeskidy Tri Sport Team
20. Cieniawski Piotr20.Cieniawski Piotr28601:13:29:97Bytom
21. Sambak Tadeusz21.Sambak Tadeusz16201:13:42:79BrzeszczeZadyszka Oświęcim / Parkrun Chrzanów
22. Brol Marcin22.Brol Marcin31101:14:14:67KatowiceSport w Wielkim Miescie
23. Szczurek Marcin23.Szczurek Marcin24401:14:42:37Dębowiec
24. Szpak Damian24.Szpak Damian60001:14:47:20Tychy
25. Janicki Michał25.Janicki Michał9001:14:51:90Bytom
26. Noworyta Grzegorz26.Noworyta Grzegorz28301:14:52:22Rudze
27. Wybraniec Michał27.Wybraniec Michał24501:15:01:22Bieruń
28. Toporczyk Daniel28.Toporczyk Daniel30001:15:04:20Tychytrend BIERUŃ
29. Piekorz Marcin29.Piekorz Marcin56301:15:06:45Bojszowy
30. Adamski Robert30.Adamski Robert31501:15:06:77Bieruń
31. Gacek Krzysztof31.Gacek Krzysztof44801:15:07:92Wyźrał
32. Frank Pavel32.Frank Pavel70501:15:15:65Moravsky Beroun
33. Warcholik Marek33.Warcholik Marek7101:15:48:52Katowice
34. Dobrzyniecki Tomasz34.Dobrzyniecki Tomasz28401:15:53:47TychySPORTRUN TEAM
35. Piekorz Szymon35.Piekorz Szymon55101:15:53:99Bojszowy
36. Satława Adam36.Satława Adam29901:15:55:62TychyPracownia Rehabilitacji Adamed
37. Marszałek Piotr37.Marszałek Piotr62601:16:00:32Marklowice GórneUKS ZSZ - Jedynka Jastrzębie-Zdrój
38. Kwaśniewski Tadeusz38.Kwaśniewski Tadeusz66601:16:11:42LędzinyLonger_7
39. Szozda Arkadiusz39.Szozda Arkadiusz64601:16:30:72JaworznoKB MCKiS Jaworzno
40. Urbanek Zbigniew40.Urbanek Zbigniew51701:16:32:62PszczynaanilewE, diwaD, limaK
41. Badera Krzysztof41.Badera Krzysztof43201:16:32:92Jawiszowicemasters brzeszcze
42. Wysłuch Izabela42.Wysłuch Izabela48901:16:54:62SkoczówOlza Cieszyn/LKS Pogórze
43. Cieślak Bartłomiej43.Cieślak Bartłomiej32901:16:58:39TychyRUNHOGS TYCHY
44. Olszewski Jarosław44.Olszewski Jarosław55401:17:06:50KozyWódka Team Extreme
45. Sojka Adam45.Sojka Adam10701:17:08:12MikołówSTS Biegaton Mikołów
46. Gajda Marcin46.Gajda Marcin39001:17:24:99Tychy40-latek Tychy
47. Glik Dariusz47.Glik Dariusz17701:17:35:99SzymiszówGMINA Strzelce Opolskie
48. Jachimczyk Aleksandra48.Jachimczyk Aleksandra11001:17:40:27Chrzanówparkrun Chrzanów
49. Gaweł Bogdan49.Gaweł Bogdan11401:17:48:22OświęcimFestiwal Biegowy w Krynicy - Zdrój
50. Ołownia Łukasz50.Ołownia Łukasz39601:17:54:72Trzebiniaparkrun Chrzanów
51. Kania Karol51.Kania Karol20201:18:05:82Jastrzębie-ZdrójManiacSport Team
52. Stysło Łukasz52.Stysło Łukasz37701:18:22:09Wola
53. Kiepiela Dawid53.Kiepiela Dawid25701:18:25:50Jastrzębie-ZdrójKlub biegacza Fartlek
54. Kapuśnik Tomasz54.Kapuśnik Tomasz11201:18:28:27Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
55. Dejas Tomasz55.Dejas Tomasz15101:18:28:55Wesoła
56. Stojanowski Paweł56.Stojanowski Paweł6901:18:47:60Tychy
57. Fidelus Leszek57.Fidelus Leszek601:18:54:92Chrzanów
58. Gozdek Andrzej58.Gozdek Andrzej67301:19:14:02Trzebiniaparkrun Chrzanów
59. Wieczorek Damian59.Wieczorek Damian13001:19:14:22Katowice
60. Antosz Michał60.Antosz Michał1301:19:21:10BieruńTTA Bieruń
61. Kubis Witold61.Kubis Witold64001:19:31:22CzarkówRodzina
62. Kenig Maciej62.Kenig Maciej26801:19:44:00KrzeszowiceTurkucie Podjadki
63. Mzyk Grzegorz63.Mzyk Grzegorz55501:19:44:69LędzinyJCI / 40-LATEK TYCHY
64. Kastelik Mariusz64.Kastelik Mariusz53601:20:03:02OświęcimTTA Bieruń - Parkrun Chrzanów
65. Piechaczek Jacek65.Piechaczek Jacek19801:20:30:12Jastrzębie-ZdrójStare Babice Biegają
66. Petelczyc Piotr66.Petelczyc Piotr32201:20:38:69Tychy
67. Pachurka Ewa67.Pachurka Ewa27101:20:44:82Jarocin
68. De Paola Luigi68.De Paola Luigi66801:20:48:19RuffanoGruppo podistico 2000 Ruffano
69. Staniecko Michał69.Staniecko Michał43701:20:52:92Tychy
70. Chudy Dawid70.Chudy Dawid37101:20:54:97Przeciszów
71. Orkwiszewska Ola71.Orkwiszewska Ola60501:20:55:20BieruńTTA
72. Czechowski Damian72.Czechowski Damian41901:20:59:32BieruńSportowe Homera
73. Bortel Mirosław73.Bortel Mirosław33501:21:04:77Tychy40 latek Tychy Festiwal Biegowy Krynica
74. Mych Bartosz74.Mych Bartosz5701:21:09:09Tychy
75. Cupiał Jacek75.Cupiał Jacek35801:21:13:72Imielin
76. Brodacki Wiesław76.Brodacki Wiesław13401:21:26:60Tychy40-latek Tychy
77. Małysz Karol77.Małysz Karol20901:22:31:45Stara WieśBeskidy Tri Sport Team
78. Pawlik Przemysław78.Pawlik Przemysław38101:22:39:29OświęcimOKR Passionbike
79. Pyrsch Zbigniew79.Pyrsch Zbigniew30801:22:47:39Tychy40-latek Tychy
80. Kołtun Andrzej80.Kołtun Andrzej41001:22:54:19Tychy
81. Górski Jakub81.Górski Jakub16701:22:57:35Czechowice-DziedziceRYTM - Rozbiegamy to miasto
82. Kiec Mateusz82.Kiec Mateusz61101:22:59:85Bieruń
83. Lachendro Sławomir83.Lachendro Sławomir8501:23:45:80BieruńOpel Active Team
84. Sowa Łukasz84.Sowa Łukasz30601:23:49:42Katowice
85. Stokfisz Bogusław85.Stokfisz Bogusław31801:23:54:72BieruńBieruniok
86. Katolik Rafał86.Katolik Rafał41401:24:03:40TychyRUNNERS ROCK
87. Kamiński Piotr87.Kamiński Piotr23301:24:06:55SosnowiecFRACHT FWO POLSKA
88. Hejduk Tomasz88.Hejduk Tomasz2001:24:08:79Tychy
89. Panek Krzysztof89.Panek Krzysztof21101:24:10:47BieruńKrisOPoranku
90. Drobny Rafał90.Drobny Rafał29301:24:18:50Brzeszcze
91. Swoboda Piotr91.Swoboda Piotr60601:24:18:72Bieruń
92. Brożek Wojciech92.Brożek Wojciech4101:24:24:17Tychy
93. Kwaśniewicz Przemysław93.Kwaśniewicz Przemysław26401:24:27:39Tychybiegam bo chce
94. Nawrocki Tobiasz94.Nawrocki Tobiasz4301:24:31:32Tychy
95. Zifcak Ondrej95.Zifcak Ondrej69801:24:34:72Moravsky Beroun
96. Walkiewicz Marek96.Walkiewicz Marek1201:24:37:05BieruńKS PIAST
97. Mielczarek Wojciech97.Mielczarek Wojciech68601:24:39:92Tychy
98. Podemska Dominika98.Podemska Dominika2801:24:43:55TychySTS Biegaton
99. Fitrzyk Jakub99.Fitrzyk Jakub29801:24:48:69Mysłowiceboss
100. Nalepka Zdzisław100.Nalepka Zdzisław73201:24:54:01SosnowiecBiegiem przez góry, bieg dla Alka
101. Jarecka Monika101.Jarecka Monika13701:24:54:95Siemianowice ŚląskieŚCIEŻKI BIEGOWE
102. Matejek Tomasz102.Matejek Tomasz10001:24:54:97Ruda ŚląskaHazoki
103. Sępioł Adam103.Sępioł Adam9501:24:55:22Tychy
104. Lorek Dariusz104.Lorek Dariusz14801:25:03:75JasienicaWAPIENICKI TEAM
105. Kubacz Piotr105.Kubacz Piotr54701:25:23:47Mikołów
106. Langer Filip106.Langer Filip54301:25:28:40Trzebinia
107. Kęsicki Robert107.Kęsicki Robert29601:25:35:67KatowiceCrazy Team
108. Kasprzyk Jolanta108.Kasprzyk Jolanta16801:25:36:12Bachowice
109. Stroiński Kamil109.Stroiński Kamil45101:25:40:17Tychy
110. Anczykowski Nikodem110.Anczykowski Nikodem38201:25:41:55KatowiceEKOBET BUDUJEMY FORME
111. Wierzchowski Marek111.Wierzchowski Marek29701:25:52:60Będzinsam sobie biegam
112. Szklorz Sylwester112.Szklorz Sylwester52201:25:59:30Katowice
113. Kocur Marek113.Kocur Marek27901:26:05:75Bieruń
114. Gąszczak Michał114.Gąszczak Michał46801:26:10:27TychyRUNHOGS TYCHY
115. Malejka Katarzyna115.Malejka Katarzyna23601:26:12:40KatowiceADS Masna Krytyczna
116. Bednarczyk Rafał116.Bednarczyk Rafał61301:26:16:69Bojszowy
117. Gralak Adam117.Gralak Adam15301:26:25:79Lędziny
118. Rudzki Tomasz118.Rudzki Tomasz35501:26:26:07Bieruń
119. Hajduk Jan119.Hajduk Jan11701:26:30:32SosnowiecSTRONG HOUSE CZELADŹ
120. Tomaszewicz Krzysztof120.Tomaszewicz Krzysztof5301:26:37:65Tychy
121. Maj Przemysław121.Maj Przemysław25501:26:45:50Jastrzębie-ZdrójKlub Biegacza Fartlek
122. Zjawiony Adam122.Zjawiony Adam52401:26:50:32Katowice
123. Kaczor Sebastian123.Kaczor Sebastian36901:26:51:79TychyKOCHAM CIĘ ASIU
124. Kasprzak Michał124.Kasprzak Michał25601:26:51:81Mysłowice
125. Pieczara Krzysztof125.Pieczara Krzysztof69001:26:52:15JaworznoKB MCKiS Jaworzno
126. Kocoń Marcin126.Kocoń Marcin48001:26:56:82TychyIRON FRIENDS
127. Pilszek Adam127.Pilszek Adam49301:26:59:59TychyIRON Friends
128. Papała Leszek128.Papała Leszek15801:27:16:79Łaziska Górne
129. Gwóźdź Andrzej129.Gwóźdź Andrzej30401:27:17:77WolaAKB Maraton Wola
130. Sosna Kamil130.Sosna Kamil46001:27:24:22ĆwikliceIabytakdalej
131. Golba Przemysław131.Golba Przemysław18401:27:28:02BuczkowiceBeskidy Tri Sport Team
132. Dzienny Adrian132.Dzienny Adrian12001:27:28:49Tychy
133. Lenart Andrzej133.Lenart Andrzej47801:27:32:15BytomBTMRUNNERS
134. Dudek Mariusz134.Dudek Mariusz18801:27:51:15Ruda Śląska
135. Gabała Michał135.Gabała Michał69701:28:05:12SosnowiecW pogoni z duchem
136. Czekaj Krzysztof136.Czekaj Krzysztof7901:28:08:55Tychy40-latek Tychy
137. Mirocha Mariusz137.Mirocha Mariusz27501:28:09:99KrakówBESKIDY TRI SPORT TEAM
138. Stojanowski Dawid138.Stojanowski Dawid2201:28:11:52TychyRUNHOGS TYCHY
139. Janus Justyna139.Janus Justyna15201:28:14:52ChorzówNIGHT RUNNERS ŚLĄSK
140. Żogała Jan140.Żogała Jan35301:28:18:72Katowice
141. Dobiczek Łukasz141.Dobiczek Łukasz51201:28:21:09Lędziny
142. Szędzielorz Krystian142.Szędzielorz Krystian39901:28:23:97Siemianowice ŚląskieSilesia Runners Club
143. Kaszuba Bogdan143.Kaszuba Bogdan17601:28:26:02Tychy40-latek Tychy SPLA
144. Szczypka Piotr144.Szczypka Piotr39401:28:31:42ChybieBIEGIEM PRZEZ CHYBIE
145. Kostyra Dawid145.Kostyra Dawid73001:28:33:45BieruńLotej...!!!
146. Depta Aleksnder146.Depta Aleksnder43801:28:33:80Katowice
147. Pająk Michał147.Pająk Michał41201:28:55:59Dankowice
148. Czypek Damian148.Czypek Damian17301:28:59:52TychyUR MONTAŻ FIAT
149. Stroczyński Paweł149.Stroczyński Paweł10601:29:01:27Tychy
150. Bakalarz Ariel150.Bakalarz Ariel49901:29:28:07Jedlina
151. Kania Artur151.Kania Artur37301:29:29:02Jastrzębie-ZdrójManiacSport Team
152. Wyród Karol152.Wyród Karol7201:29:29:80TychyTubes International Gliwice
153. Seremak Łukasz153.Seremak Łukasz28201:29:31:10Bieruń
154. Cieślak Jakub154.Cieślak Jakub3501:29:33:45TychyRUNHOGS TYCHY
155. Kobak Krzysztof155.Kobak Krzysztof26201:29:33:95MysłowiceMysłowice
156. Dragon Jacek156.Dragon Jacek28901:29:40:42Łaziska Górne
157. Wróblewska Katarzyna157.Wróblewska Katarzyna6001:29:46:35Chorzów
158. Walkowski Kamil158.Walkowski Kamil5901:29:48:00Tychy
159. Małek Mirosław159.Małek Mirosław22801:29:48:32KatowiceWUJEK BIEGA
160. Nycz Krzysztof160.Nycz Krzysztof53801:29:48:79Oświęcim
161. Fąfrowicz Adriana161.Fąfrowicz Adriana24201:29:51:30CieszynBESKIDZKA160NARATY
162. Piechula Katarzyna162.Piechula Katarzyna17201:29:52:47Tychy
163. Pasecka Sylwia163.Pasecka Sylwia42401:29:59:55GliwiceNight Runners Gliwice
164. Kubiak Rafał164.Kubiak Rafał57001:30:05:70Chorzów
165. Bienioszek Grzegorz165.Bienioszek Grzegorz5501:30:06:55BieruńTTA BIERUŃ
166. Chwaja Michał166.Chwaja Michał69601:30:09:29Chrzanówparkrun Chrzanów
167. Tomaszewski Paweł167.Tomaszewski Paweł58401:30:11:22Tychy
168. Czapnik Mateusz168.Czapnik Mateusz31901:30:20:60TychyBieganie - sposób na bycie lepszym
169. Szust Marek169.Szust Marek50701:30:33:42Tychy
170. Maryniok Piotr170.Maryniok Piotr51001:30:35:49Katowice-
171. Blacha Marek171.Blacha Marek56201:30:35:51JankowiceLaski, wino i kasyno
172. Krzczuk Benedykt172.Krzczuk Benedykt16001:30:35:55Tychy
173. Witek Jacek173.Witek Jacek14901:30:35:57GliwiceOPEL ACTIVE TEAM
174. Hornik Łukasz174.Hornik Łukasz41101:30:37:05Katowice
175. Wilczewski Tomasz175.Wilczewski Tomasz20801:30:37:15TychyJCI / 40-latek Tychy
176. Replińska Magdalena176.Replińska Magdalena46301:30:47:59TrzebiniaPARKRUN CHRZANÓW
177. Kiślewski Wojciech177.Kiślewski Wojciech50301:30:50:60LibiążParkrun Chrzanów
178. Kułakowski Grzegorz178.Kułakowski Grzegorz35401:30:53:12Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchem
179. Stefański Antoni179.Stefański Antoni67601:30:58:15Lędziny
180. Habiak Piotr180.Habiak Piotr37801:31:00:50Tychy40-latek Tychy
181. Knapik Artur181.Knapik Artur50001:31:03:22ZabrzeOpel Active Team
182. Witkowski Maciej182.Witkowski Maciej40201:31:10:10Katowice
183. Socha Dorota183.Socha Dorota63901:31:14:62TychySPORTRUN
184. Zioło Paweł184.Zioło Paweł56901:31:17:90GliwiceNight Runners
185. Dawid Michał185.Dawid Michał19001:31:18:27Tychy40-latek Tychy
186. Kubiak Artur186.Kubiak Artur8101:31:19:02Mysłowice
187. Dombek Andrzej187.Dombek Andrzej35901:31:20:75Mysłowice
188. Belowski Dariusz188.Belowski Dariusz38401:31:23:92Tychy
189. Fic Roman189.Fic Roman40001:31:29:39TychyIrons
190. Kunert-Grudzień Katarzyna190.Kunert-Grudzień Katarzyna40301:31:34:67Chrzanówparkrun Chrzanów
191. Sieńko Angelika191.Sieńko Angelika41601:31:34:95TychySportowe Homera
192. Kroczek Hubert192.Kroczek Hubert47501:31:41:57Katowice
193. Haponiuk Robert193.Haponiuk Robert40401:31:43:55Imielin
194. Grzędziński Bartłomiej194.Grzędziński Bartłomiej67201:31:48:62SosnowiecSilesia Skating Team
195. Kudła Jarosław195.Kudła Jarosław62001:31:53:72PoznańKlub Biegacza KP/40-latek Tychy
196. Zasucha Grzegorz196.Zasucha Grzegorz41501:31:55:70KatowiceStowarzyszenie "Puls Śląska"
197. Wilk Damian197.Wilk Damian12801:31:58:59TychyJajosty
198. Fidor Michał198.Fidor Michał1901:32:06:62TychyRUNHOGS Tychy
199. Górski Mariusz199.Górski Mariusz45701:32:09:95Tychy
200. Bojda Grzegorz200.Bojda Grzegorz32601:32:15:89Bielsko-BiałaWapienicki Team
201. Nowotarski Michał201.Nowotarski Michał40101:32:23:60Pszczynatestyoutdoorowe.pl
202. Słonka Sebastian202.Słonka Sebastian15501:32:27:62Bielsko-Biała
203. Bienioszek Dariusz203.Bienioszek Dariusz56001:32:29:09JankowiceLaski, wino i kasyno
204. Łagosz Katarzyna204.Łagosz Katarzyna39801:32:33:00TychyCA AKTYWNI CA BROKER
205. Soiński Artur205.Soiński Artur32501:32:34:95Tychy
206. Zięba Łukasz206.Zięba Łukasz34101:32:42:99TychyRUNHOGS TYCHY
207. Pijanowski Leszek207.Pijanowski Leszek52101:32:46:55Katowice
208. Wykręt Kamil208.Wykręt Kamil47701:33:04:80PorąbkaDrużyna A :)
209. Sosna Kazimierz209.Sosna Kazimierz1501:33:14:47Jedlina
210. Bromboszcz Karol210.Bromboszcz Karol43601:33:20:87KatowiceTruchtacz-Mysłowice
211. Michalak Mirosław211.Michalak Mirosław33701:33:21:89Inowrocłąw
212. Brońka Dawid212.Brońka Dawid54501:33:22:67AndrychówAndrychów <3 running
213. Wójcik Dawid213.Wójcik Dawid54801:33:23:50AndrychówAndrychów Running
214. Żołneczko Marcin214.Żołneczko Marcin30301:33:25:99Racibórz
215. Kubaczka Adam215.Kubaczka Adam28801:33:36:29KatowiceNIGHT RUNNERS ŚLĄSK
216. Goraus Kamil216.Goraus Kamil22401:33:41:32Ruda ŚląskaADS MASNA KRYTYCZNA
217. Niemczok Daniel217.Niemczok Daniel33801:33:56:62Imielin
218. Humpa Filip218.Humpa Filip68701:33:58:80Katowice
219. Fojcik Asia219.Fojcik Asia60801:34:01:32Rybnik
220. Kuras Katarzyna220.Kuras Katarzyna41301:34:04:69Chełmek
221. Sobczak Adam221.Sobczak Adam15701:34:07:30Tychy
222. Masialska Magdalena222.Masialska Magdalena64101:34:08:45Podolsze
223. Dziubdziela Marcin223.Dziubdziela Marcin68901:34:08:97Katowice
224. Iwański Ireneusz224.Iwański Ireneusz45201:34:09:92Bieruńwww.libelle.pl
225. Miernik Piotr225.Miernik Piotr4601:34:13:02Bieruń
226. Klima Michał226.Klima Michał401:34:15:27BieruńTTA Bieruń
227. Cieniecka Ewelina227.Cieniecka Ewelina58601:34:16:30Wola
228. Lubowicka Anna228.Lubowicka Anna53001:34:17:72Tychy40 - latek Tychy
229. Cichoń Kinga229.Cichoń Kinga44601:34:18:15OświęcimZadyszka Oświęcim
230. Buda Michał230.Buda Michał51601:34:28:79PszczynaNight Runners Slonsk
231. Siwirski Michał231.Siwirski Michał47401:34:30:50Zabrze
232. Kumięga Joanna232.Kumięga Joanna45401:34:35:82Mysłowice
233. Paździorek Adam233.Paździorek Adam28701:34:39:30MikołówSTS Biegaton Mikołów
234. Kurowski Michał234.Kurowski Michał73501:34:48:35Ruda ŚląskaNight Runners Gliwice
235. Wojda Maksymilian235.Wojda Maksymilian60401:35:00:65Oświęcim
236. Porębski Marek236.Porębski Marek1001:35:01:19
237. Kwiek Maciej237.Kwiek Maciej49601:35:01:89Tychy
238. Szczepaniak Paweł238.Szczepaniak Paweł46201:35:02:90TychyHARRISDENT
239. Bielak Sławomir239.Bielak Sławomir3101:35:03:82BieruńLOTOMY DURCH
240. Miernik Sara240.Miernik Sara4701:35:04:25BieruńSKB "Waluś"
241. Chłap Elżbieta241.Chłap Elżbieta33201:35:05:10Katowicedoliniarze.com
242. Wójcik Justyna242.Wójcik Justyna58701:35:07:52Brzeszcze
243. Rybarz Artur243.Rybarz Artur36801:35:20:55BrzeszczeJAKOŚ LECI
244. Sikorski Piotr244.Sikorski Piotr49101:35:28:32TychyWF SportRun Team
245. Czyszczoń Wojciech245.Czyszczoń Wojciech13501:35:34:35BieruńTTA Bieruń
246. Jaworski Maciej246.Jaworski Maciej52601:35:41:72Tychy
247. Nowak Renata247.Nowak Renata10901:35:51:79Poręba Wielkaniezrzeszona
248. Granica Dani248.Granica Dani47601:35:54:49CieszynVirtual Runner Club
249. Stec Mariusz249.Stec Mariusz36601:36:14:02SzczyrkBeskidy Tri Sport Team
250. Reinert Aleksandra250.Reinert Aleksandra16901:36:18:12Pszczyna
251. Drewuszewski Maciej251.Drewuszewski Maciej33301:36:31:82Pławniowice
252. Marszałek Hanna252.Marszałek Hanna62501:36:33:99Marklowice GórneUKS ZSZ - Jedynka Jastrzębie-Zdrój
253. Wojcieszak Ewa253.Wojcieszak Ewa73101:36:50:62SosnowiecBiegiem przez góry, bieg dla Alka
254. Puchała Ewelina254.Puchała Ewelina58901:36:56:77KatowiceDa Vinci Team
255. Nastuła Mariusz255.Nastuła Mariusz54101:36:57:47BytomXIII
256. Dziubdziela Jarosław256.Dziubdziela Jarosław68801:37:01:02Katowice
257. Zięba Arkadiusz257.Zięba Arkadiusz49001:37:02:32Tychy
258. Lubowiecki Paweł258.Lubowiecki Paweł27201:37:02:41Tychy
259. Trzcionka Dawid259.Trzcionka Dawid65401:37:02:75Tychy
260. Sitko Pawel260.Sitko Pawel2501:37:07:90Katowice
261. Chwałek Ewelina261.Chwałek Ewelina20601:37:29:72BestwinaRozbiegamy to miasto Czechowice-Dziedzice
262. Bigos Grzegorz262.Bigos Grzegorz5601:37:37:29JaworznoGRAMMI
263. Kwiecień Zbyszek263.Kwiecień Zbyszek27301:37:41:07TychyFaudana
264. Gierez-Dobiczek Sylwia264.Gierez-Dobiczek Sylwia51301:37:44:62Lędziny
265. Kusak Adam265.Kusak Adam33001:37:45:15Oświęcim
266. Olczyk Cezary266.Olczyk Cezary37401:37:45:85Tychy
267. Smagorowicz Artur267.Smagorowicz Artur29401:37:46:59Sławkóww pogoni za duchem
268. Michura Daniel268.Michura Daniel34401:37:53:50Tychy
269. Adamik Magdalena269.Adamik Magdalena32401:37:53:85Tychy
270. Janusz Jarosław270.Janusz Jarosław47901:37:54:39Czechowice-DziedziceJMJ
271. Borowski Jarosław271.Borowski Jarosław26901:37:59:72BrzeszczeZadyszka Oświęcim
272. Podziemski Michał272.Podziemski Michał9301:38:00:60Tychy
273. Lenart Adrian273.Lenart Adrian47001:38:04:72BytomBTM Runners
274. Lisowska Joanna274.Lisowska Joanna23201:38:07:82MikołówSTS Biegaton
275. Ksepko Renata275.Ksepko Renata16601:38:09:12Bielsko-BiałaWAPIENICKI TEAM
276. Dudek Agnieszka276.Dudek Agnieszka11901:38:10:52Ruda ŚląskaNight Runners
277. Gołąbek Agnieszka277.Gołąbek Agnieszka66001:38:20:77TychyBBL Mikołów
278. Kubeczko Andrzej278.Kubeczko Andrzej39301:38:31:02Wola
279. Kozioł Tomasz279.Kozioł Tomasz3401:38:36:07Tychy
280. Głąb Mariusz280.Głąb Mariusz23101:38:36:35TychyIRON-FRIENDS
281. Bekus Marcin281.Bekus Marcin42501:38:41:22Wola
282. Faron Joanna282.Faron Joanna19601:38:45:30Mikołów
283. Faron Piotr283.Faron Piotr19701:38:45:99MikołówTKKF HADES MIKOŁÓW
284. Żołneczko Łukasz284.Żołneczko Łukasz10401:38:49:42Racibórz
285. Kost Wojciech285.Kost Wojciech69101:38:56:42Tychy
286. Grochowski Grzegorz286.Grochowski Grzegorz58001:39:04:42Piekary ŚląskieGrupa Nomax
287. Gołaszewska Karolina287.Gołaszewska Karolina37201:39:12:00TychyWarsztat Formy
288. Plata Marta288.Plata Marta40801:39:19:37Bytom
289. Pawlak Magdalena289.Pawlak Magdalena54201:39:19:60Chrzanowbrak
290. Syrakowski Witold290.Syrakowski Witold51501:39:19:99Tychy
291. Chrząszcz Mirosław291.Chrząszcz Mirosław65101:39:22:09ChrzanówParkRun Chrzanów
292. Ługowska Marzena292.Ługowska Marzena63301:39:23:02TychyALPEBIKE.PL
293. Spyra Zdzisław293.Spyra Zdzisław34501:39:26:05PszczynaŚląska Oficyna Drukarska
294. Danielczyk Szymon294.Danielczyk Szymon27001:39:27:92TychyBBL Mikołów
295. Micelski Jacek295.Micelski Jacek38901:39:36:09Mikołów
296. Szewerda Hanna 296.Szewerda Hanna 62901:39:36:35BytomBTM Runners
297. Hipner Marcin297.Hipner Marcin19101:39:37:17BabiceSPOT Pszczyna
298. Kijas Marcin298.Kijas Marcin57101:39:39:22Tychy
299. Chwałek Agnieszka299.Chwałek Agnieszka20501:39:43:62BestwinaRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
300. Czubala Michał300.Czubala Michał62801:39:44:17Dąbrowa Górnicza
301. Antosz Patrycja301.Antosz Patrycja63701:39:44:92PszczynaSPOT Pszczyna
302. Pasternak Krystian302.Pasternak Krystian44301:39:52:55Tychy
303. Kluska Krzysztof303.Kluska Krzysztof57501:40:05:15Tychy
304. Herok Joanna304.Herok Joanna15601:40:21:82Bielsko-BiałaWapienicki Team
305. Kułakowska Monika305.Kułakowska Monika11301:40:32:39Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchem
306. Bulanda Andrzej306.Bulanda Andrzej29201:40:37:59Bieruń
307. Kolny Łukasz307.Kolny Łukasz52301:40:43:87Tychy
308. Grzybowski Tomasz308.Grzybowski Tomasz44701:40:45:17Mysłowice
309. Kubica Patrycja309.Kubica Patrycja8701:41:03:62CieszynOlza Cieszyn
310. Skotnica Karolina310.Skotnica Karolina21601:41:06:92PszczynaSPOT Pszczyna
311. Porczyńska Patrycja311.Porczyńska Patrycja21701:41:07:17PszczynaSPOT Pszczyna
312. Witkowska Anna312.Witkowska Anna31001:41:12:87Zielonki
313. Jarolim Marcin313.Jarolim Marcin12201:41:17:00Goczałkowice-Zdrój
314. Dindorf Jacek314.Dindorf Jacek45901:41:22:00Oświęcim
315. Jarecki Ryszard315.Jarecki Ryszard17101:41:24:32Siemianowice Śląskie
316. Mzyk Fabian316.Mzyk Fabian25801:41:46:22OrzeszeBBL MIKOŁÓW
317. Wasztyl Sylwia317.Wasztyl Sylwia14601:41:48:42Bielsko-Białaamatorka
318. Mucha Krzysztof318.Mucha Krzysztof12501:42:15:79Tychy
319. Jaworski Grzegorz319.Jaworski Grzegorz52501:42:23:35Tychy
320. Sękowski Damian320.Sękowski Damian56101:42:30:65TychyWF SPORTRUN
321. Kostyra Damian321.Kostyra Damian48201:42:57:89Kraków
322. Czyrwik Sabina322.Czyrwik Sabina61601:42:59:19Świerczyniec
323. Bugajski Artur323.Bugajski Artur49201:43:15:60Dąbrowa Górnicza
324. Donat Romualda324.Donat Romualda13201:43:19:20Żywiec
325. Poniewierska Marzena325.Poniewierska Marzena3001:43:28:92TychySie Doleci
326. Dzida Jakub326.Dzida Jakub18901:43:30:97Pszczyna
327. Pacuła Piotr327.Pacuła Piotr26601:43:37:82PszczynaSPOT Pszczyna
328. Łata Waldemar328.Łata Waldemar11601:43:51:77Czeladź
329. Marcinowska Marta329.Marcinowska Marta62701:44:02:90JaworznoRUN & FUN JAWORZNO
330. Marcinowski Tomasz330.Marcinowski Tomasz63001:44:03:25JaworznoRUN & FUN JAWORZNO
331. Flasz Mateusz331.Flasz Mateusz8001:44:05:87Będzin
332. Urbanek Malgorzata332.Urbanek Malgorzata40701:44:08:02Bielsko-Białawapienicki team
333. Rapanicz Joanna333.Rapanicz Joanna64401:44:11:87ZielonkiTurkucie Podjadki
334. Kenig Katarzyna334.Kenig Katarzyna32301:44:12:12KrzeszowiceTurkucie Podjadki
335. Kryzia Emilia335.Kryzia Emilia8201:44:20:20Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchem
336. Kryzia Grzegorz336.Kryzia Grzegorz8301:44:20:42Dąbrowa GórniczaW pogoni za duchem
337. Kopczyk Krzysztof337.Kopczyk Krzysztof42201:44:24:25Tychy
338. Grygiel Katarzyna338.Grygiel Katarzyna26001:44:28:17Żarki LetniskoLeśne Ludki Żarki Letnisko
339. Kost Aleksandra339.Kost Aleksandra50101:44:30:72Studzionka
340. Wilk Barbara340.Wilk Barbara12901:44:57:90TychyJajosty
341. Strzelecki Andrzej341.Strzelecki Andrzej26301:45:43:49MikołówBiegaton Mikołów
342. Górny Magdalena342.Górny Magdalena55701:46:00:40LędzinyCA AKTYWNI / CA BROKER
343. Pniok Ania343.Pniok Ania2701:46:09:85Świerczyniec
344. Cofała Jan344.Cofała Jan48401:46:13:05TychyLeje na Pokład
345. Dudek Dariusz345.Dudek Dariusz29101:46:22:22Bieruń
346. Łochowska-Piotrowicz Magdalena346.Łochowska-Piotrowicz Magdalena2301:46:32:92Tychy
347. Banaszak Magdalena347.Banaszak Magdalena45601:46:35:92Trzebinia
348. Uniejewski Kamil348.Uniejewski Kamil1101:46:42:80Wola
349. Piekorz Jakub349.Piekorz Jakub44201:46:53:20Tychy
350. Rozmus Marzena350.Rozmus Marzena12701:47:11:12Bojszowy
351. Pieprzyca Mariusz351.Pieprzyca Mariusz4001:47:27:15Tychy
352. Holak Aleksandra352.Holak Aleksandra45301:47:58:57Głębowice
353. Kolankiewicz Rafał353.Kolankiewicz Rafał56801:48:05:40Katowice
354. Ludwig Marcin354.Ludwig Marcin12301:48:06:87Pławniowice
355. Kral Piotr355.Kral Piotr5001:48:07:92TychyRUNHOGS Tychy
356. Taraszka Magdalena356.Taraszka Magdalena32701:49:00:69KrzeszowiceTurkucie Podjadki
357. Rypuła Zenon357.Rypuła Zenon44101:49:01:27Lędziny
358. Nalepa Marcin358.Nalepa Marcin36001:49:27:15Zabrze
359. Nowożyn Joanna359.Nowożyn Joanna45801:49:51:92PszczynaSPOT Pszczyna
360. Nowak Piotr360.Nowak Piotr44901:49:58:80Tychy
361. Nalepa Marta361.Nalepa Marta34301:50:07:29Zabrze
362. Kruk Anna362.Kruk Anna53501:50:10:02Lędziny
363. Jaworska Patrycja363.Jaworska Patrycja20101:50:12:45Tychy
364. Grzebniewska Judyta364.Grzebniewska Judyta60201:50:28:07TychyWF Sport Run Team
365. Radzioch Andrzej365.Radzioch Andrzej31601:50:28:52Tychy
366. Brożek Teresa366.Brożek Teresa1601:50:54:80TychyWF SportRun Team / W pogoni za duchem
367. Płażyński Bartosz367.Płażyński Bartosz33901:50:55:00SosnowiecW pogoni za duchem
368. Skrzypczyk Aleksandra368.Skrzypczyk Aleksandra24001:51:12:49PszczynaSPOT pszczyna
369. Zajączkowska Grażyna369.Zajączkowska Grażyna28001:51:33:72Bielsko-BiałaKB FARTLEK
370. Zajączkowski Sebastian370.Zajączkowski Sebastian28101:51:33:95Bielsko-BiałaKB FARTLEK
371. Płoskonka Dagmara371.Płoskonka Dagmara44401:51:51:82TychyKB KP/ 40-latek Tychy
372. Pyrsch Agnieszka372.Pyrsch Agnieszka30701:51:53:89Tychy40-latek Tychy
373. Bajura Sara373.Bajura Sara65801:52:13:70Bieruń
374. Żółkiewicz Grzegorz374.Żółkiewicz Grzegorz55301:52:35:59TychyITPunkt Active Team
375. Majeran Iwona375.Majeran Iwona16301:52:42:82Katowice
376. Szczypiór Roman376.Szczypiór Roman16101:52:43:02Tychy
377. Kopczyk Katarzyna377.Kopczyk Katarzyna42001:52:59:32Tychy
378. Kliś Tomasz378.Kliś Tomasz17501:52:59:57Bielsko-BiałaBESKIDY TRI SPORT TEAM
379. Pokładnik Agata379.Pokładnik Agata64801:53:28:87Studzionka
380. Wlazło Damian380.Wlazło Damian66201:53:41:75TychyKolka Team :)
381. Sieja Tomasz381.Sieja Tomasz66701:53:41:95TychyKolka Team :)
382. Kuźbińska Magdalena382.Kuźbińska Magdalena24801:53:47:22Bieruń
383. Wdowiak Szymon383.Wdowiak Szymon48301:53:47:42Tychy42k.com.pl
384. Osior Agnieszka384.Osior Agnieszka45001:53:52:75Tychy
385. Babińska Ksymena385.Babińska Ksymena23801:54:40:67Wieprz
386. Moskwa Przemysław386.Moskwa Przemysław59801:55:03:52Tychy
387. Kołodziej Wojciech387.Kołodziej Wojciech47101:55:21:42Tychy
388. Rurarz Aleksandra388.Rurarz Aleksandra23501:55:21:92Tychy
389. Czyżewski Łukasz389.Czyżewski Łukasz22501:55:22:40Tychy
390. Guzik Agata390.Guzik Agata23901:55:28:27Andrychów
391. Suchoń Tomasz, Piotr391.Suchoń Tomasz, Piotr21201:55:58:02Tychy
392. Sitko Dorota392.Sitko Dorota2401:56:22:27Katowice
393. Pecyna Katarzyna393.Pecyna Katarzyna60901:56:57:97PiasekCA Aktywni CA Broker
394. Łach Żanetta394.Łach Żanetta62101:57:15:50JaworznoRun & fun Jaworzno
395. Fornagiel Katarzyna395.Fornagiel Katarzyna2101:58:20:92Oświęcim
396. Paszek Joanna396.Paszek Joanna21402:00:30:07Tychy
397. Paszek Paulina397.Paszek Paulina48702:00:54:69Tychy
398. Tyczyńska Paulina398.Tyczyńska Paulina18202:04:39:09Pogwizdów
399. Mokry Jaroslaw399.Mokry Jaroslaw3702:06:40:95BieruńBrak
400. Magrejan Agnieszka400.Magrejan Agnieszka13802:09:45:30Tychy
401. Frydrysiak Sylwia401.Frydrysiak Sylwia50602:09:45:59Katowice
402. Mikulska Karolina402.Mikulska Karolina58102:09:45:82BieruńSKB "Waluś'
403. Makowska Agnieszka403.Makowska Agnieszka34002:09:46:35SosnowiecW pogoni za duchem
404. Lech Aleksander404.Lech Aleksander48802:09:46:95Mysłowice
405. Madej Józef405.Madej Józef30902:10:55:75OświęcimZadyszka Oświęcim

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU