II Rogoźnicki Bieg na 5-kę

Rogoźnik Park
17.09.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Krawczyk Kamil1.Krawczyk Kamil13700:19:44:00DobieszowiceSportowe Piekary
2. Wylężek Paweł2.Wylężek Paweł8700:20:51:00Piekary ŚląskieSportowe Piekary
3. Odróbka Stanisław3.Odróbka Stanisław11700:21:40:00Siemianowice Śląskie
4. Pająk Roch4.Pająk Roch11500:21:54:00SosnowiecHarpagan Sosnowiec
5. Drabiński Mariusz5.Drabiński Mariusz19200:22:27:00JaworznoKb Mckis Jaworzno
6. Olejniczak Paweł6.Olejniczak Paweł9100:22:42:00Wojkowice
7. Zięba Aleksander7.Zięba Aleksander2100:22:57:00StrzyżowiceStrzyżowice Team
8. Stachowiak Sebastian8.Stachowiak Sebastian12300:23:14:00KatowiceStadion Śląski
9. Kasprzyk Łukasz9.Kasprzyk Łukasz8600:24:31:00Będzin
10. Dzik Andrzej10.Dzik Andrzej3400:24:57:00Miasteczko ŚląskieWkb Meta Lubliniec
11. Pitas Kacper11.Pitas Kacper7100:25:04:00RogoźnikZapierdalacze
12. Płoszej Sebastian12.Płoszej Sebastian17900:25:04:00
13. Rus Michał13.Rus Michał8400:25:05:00Ruda Śląska
14. Grabowski Sławomir14.Grabowski Sławomir900:25:08:00Bytom
15. Dyszy Grzegorz15.Dyszy Grzegorz7900:25:23:00Bobrowniki
16. Sulej Grzegorz16.Sulej Grzegorz10100:26:01:00Piekary ŚląskieBrak
17. Mucha Mateusz17.Mucha Mateusz18200:26:24:00Siemianowice Śląskie
18. Piech Mateusz18.Piech Mateusz6900:26:37:00Radzionków
19. Witkowski Patryk19.Witkowski Patryk14100:26:51:00Bobrowniki
20. Klimowicz Piotr20.Klimowicz Piotr19000:26:57:00Piekary Śląskie
21. Lassota-Bujak Mariola21.Lassota-Bujak Mariola13000:27:01:00Czeladź#czeladźbiega#
22. Galas Zbigniew22.Galas Zbigniew6000:27:11:00Czeladz Piaski
23. Kacprzyk Martyna23.Kacprzyk Martyna14600:27:29:00Sosnowiec#czeladzbiega
24. Pawłowski Kamil24.Pawłowski Kamil10800:27:35:00Czeladź#czeladźbiega
25. Grochowski Zbigniew25.Grochowski Zbigniew5600:27:47:00Bytom
26. Szukalski Dariusz26.Szukalski Dariusz3300:28:02:00WojkowiceDamon
27. Cichoń Mariusz27.Cichoń Mariusz6300:28:09:00Wojkowice
28. Mikolajczyk Lukasz28.Mikolajczyk Lukasz14700:28:09:00Czeladź
29. Zawiślak Dawid29.Zawiślak Dawid12500:28:13:00Piekary Śląskie
30. Faska Ryszard30.Faska Ryszard8300:28:13:00Piekary ŚląskieBrak
31. Drozd Marcin31.Drozd Marcin9400:28:16:00Dąbrowa Górnicza
32. Pyka Dawid32.Pyka Dawid10000:28:17:00Dobieszowice
33. Banerek Arkadiusz33.Banerek Arkadiusz18700:28:20:00
34. Grygierek Krzysztof34.Grygierek Krzysztof12800:28:22:00Rogoźnik
35. Lach Mateusz35.Lach Mateusz13500:28:36:00Dobieszowice
36. Chruściel Tomasz36.Chruściel Tomasz5900:28:37:00Bedzin Grodziec
37. Szewczyk Marcin37.Szewczyk Marcin4700:28:46:00Piekary Śląskie
38. Hanć Patryk38.Hanć Patryk12900:28:46:00Piekary Śląskie
39. Schroeder Tomasz39.Schroeder Tomasz12200:28:49:00RogoźnikHam Solo
40. Jeleśniański Roman40.Jeleśniański Roman2400:28:54:00Bobrowniki
41. Pitas Marcin41.Pitas Marcin16700:29:19:00Wojkowice
42. Ciochoń Rafał42.Ciochoń Rafał2300:29:29:00Bytom
43. Hanasiewicz Marcin43.Hanasiewicz Marcin4100:29:42:00Czeladź
44. Milka Michał44.Milka Michał9000:29:43:00Strzyżowice
45. Konieczko Tomasz45.Konieczko Tomasz7300:29:58:00Dobieszowice
46. Maciaszek Monika46.Maciaszek Monika16500:29:59:00Ruda Śląska-
47. Kucharski Rafał47.Kucharski Rafał15000:30:03:00Sosnowiec
48. Hyla Mateusz48.Hyla Mateusz16000:30:06:00Miasteczko Śląskie
49. Ernt Grzegorz49.Ernt Grzegorz11100:30:29:00Bobrowniki
50. Skrzypczak Tomasz50.Skrzypczak Tomasz16800:30:46:00BytomKfpr
51. Kurzyński Krzysztof51.Kurzyński Krzysztof100:30:58:00Rogoźnik
52. Fornicki Dariusz52.Fornicki Dariusz14500:31:04:00Czeladź#czeladzbiega
53. Zamarski Karol53.Zamarski Karol17100:31:10:00CzeladźNiezrzeszony
54. Drabiński Jacek54.Drabiński Jacek9300:31:18:00Jaworzno
55. Olejnik Mariusz55.Olejnik Mariusz1100:31:48:00Strzyżowice
56. Dwojna Natalia56.Dwojna Natalia7800:31:49:00Katowice
57. Wawrzoła Magdalena57.Wawrzoła Magdalena1900:31:59:00Rogoźnik
58. Najbor Rafał58.Najbor Rafał4500:31:59:00Czeladź#czeladzbiega
59. Urbańczyk Aleksandra59.Urbańczyk Aleksandra1800:31:59:00Piekary ŚląskieBiegam Bo Lubię
60. Czempiel Mateusz60.Czempiel Mateusz10400:32:04:00Piekary ŚląskiePromilki Z Piekar
61. Kłębek Barbara61.Kłębek Barbara6800:32:06:00WojkowiceRunners Wojkowice Team
62. Krolikowska Gabriela62.Krolikowska Gabriela2600:32:08:00KatowiceJozefinka
63. Bezkorowejny Łukasz63.Bezkorowejny Łukasz17500:32:20:00
64. Bobrowski Mariusz64.Bobrowski Mariusz12000:32:24:00Rogoźnik
65. Bobrowska Paulina65.Bobrowska Paulina11900:32:26:00Rogoźnik
66. Wójcik Karolina66.Wójcik Karolina800:32:35:00Bobrowniki
67. Gaweł Artur67.Gaweł Artur15800:32:39:00Piekary Śląskie
68. Ferdyn-Grygierek Joanna68.Ferdyn-Grygierek Joanna12600:32:43:00Rogoźnik
69. Mazan Justyna69.Mazan Justyna11200:32:46:00Twardowice
70. Maslanka Krzysztof70.Maslanka Krzysztof16600:32:46:00Czeladz
71. Szukalska Monika71.Szukalska Monika3200:32:49:00WojkowiceDamon
72. Filik Ania72.Filik Ania13600:32:50:00Czeladź#czeladźbiega#
73. Bloch Michał73.Bloch Michał11800:32:56:00Psary
74. Filipczyk Basia74.Filipczyk Basia10500:33:02:00Będzin
75. Królicki Karol75.Królicki Karol16300:33:12:00Sosnowiec
76. Dziki Marek76.Dziki Marek700:33:18:00RogoźnikSynowie Rambo
77. Bartosik Monika77.Bartosik Monika3900:33:34:00Czeladź#czeladzbiega
78. Majchrzyk Dorota78.Majchrzyk Dorota1000:33:35:00Czeladź#czeladzbiega
79. Opacki Łukasz79.Opacki Łukasz14000:33:58:00Bytom
80. Bombelka Dagmara80.Bombelka Dagmara15100:34:15:00Siemianowice Śląskie
81. Bargiela Alina81.Bargiela Alina3800:34:21:00Radzionków
82. Olesiński Łukasz82.Olesiński Łukasz13900:34:24:00PsaryExploteam
83. Detko Anna83.Detko Anna500:34:31:00Czeladź
84. Żmuda Tomasz84.Żmuda Tomasz5000:34:55:00Radzionków
85. Cop Martyna85.Cop Martyna5100:35:09:00Strzyżowice
86. Paszek Marek86.Paszek Marek18800:35:36:00
87. Żokowski Rafał87.Żokowski Rafał14800:35:42:00Czeladź#czeladzbiega
88. Ducka Patrycja88.Ducka Patrycja15500:35:57:00Siemonia
89. Solik Krystyna89.Solik Krystyna3000:36:35:00Siemianowice Śląskie
90. Śliwa Grzegorz90.Śliwa Grzegorz8500:36:55:00Chorzów
91. Boraczyński Jacek91.Boraczyński Jacek15200:37:17:00Sosnowiec
92. Solik Krzysztof92.Solik Krzysztof1200:37:24:00Siemianowice Śląskie
93. Florecka Jolanta93.Florecka Jolanta13400:37:42:00GliwiceAkmb Pędziwiatr Gliwice
94. Lazar Teresa94.Lazar Teresa16400:37:43:00Siemonia
95. Lazar Aleksandra95.Lazar Aleksandra17200:37:43:00SiemoniaBrak Klubu
96. Krupa-Szczęsny Izabela96.Krupa-Szczęsny Izabela10700:38:45:00Czeladź#czeladzbiega
97. Wieszała Marzena97.Wieszała Marzena2000:39:06:00Siemianowice Śląskie
98. Czok Robert98.Czok Robert15400:39:11:00Katowice-
99. Czok Agnieszka99.Czok Agnieszka15300:39:17:00Katowice-
100. Polak Małgorzata100.Polak Małgorzata2900:40:14:00Ruda ŚląskaOpel Active Team
101. Winiarczyk Hanna101.Winiarczyk Hanna12400:43:46:00Rogoźnik
102. Gębska Joanna102.Gębska Joanna12700:44:22:00Sosnowiec
103. Bakalaski Grzegorz103.Bakalaski Grzegorz17400:44:22:00
104. Piątek Okiwia104.Piątek Okiwia17600:45:34:00
105. Opacka Karolina105.Opacka Karolina13100:45:37:00Sosnowiec
106. Polak Jakub106.Polak Jakub2700:46:00:00Ruda ŚląskaOpel Active Team
107. Polak Krzysztof107.Polak Krzysztof2800:46:01:00Ruda ŚląskaOpel Active Team
108. Maj Małgorzata108.Maj Małgorzata9500:57:24:00Sosnowiec
109. Ochal Gabriela109.Ochal Gabriela9801:06:31:00Czeladź
110. Jankowska Aleksandra110.Jankowska Aleksandra16101:06:31:00Czeladź

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU