Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

III Bieg Mikołajkowy - kobiety i mężczyźni

Radom

04.12.2016r.

Kategoria

  • Bieg, Kobiety 16-29
  • Bieg, Kobiety 30-49
  • Bieg, Kobiety 50-99
  • Bieg, Mężczyźni 16-29
  • Bieg, Mężczyźni 30-49
  • Bieg, Mężczyźni 50-64
  • Bieg, Mężczyźni 65-99

Miasto

  • Białobrzegi
  • Biejków
  • Bielicha
  • Ciechostowice
  • Cielądz
  • Domaniów
  • Grabowiec
  • Iłża
  • Jastrząb
  • Jedlińsk
  • Kiedrzyn
  • Kielce
  • Klwatka Królewska
  • Małęczyb
  • Mirów Stary
  • Ossala
  • Pawliczka
  • Pionki
  • Radom
  • Rydułtowy
  • Rzeczniów
  • Rzeczniów Kolonia
  • Siekierki Wielkiie
  • Skaryszew
  • Starachowice
  • Szydlowiec
  • Warszawa
  • Wierzbica
  • Wolanów
  • Zwoleń

Nazwa klubu

  • 1Sp
  • Aktywni
  • Bbl Radom
  • Biegam Bo Lubię
  • Biegam Dla Siebie
  • Biegiem Radom!
  • Biegiem Radom
  • Biegiem Radom !
  • Biegiem Radom!
  • Biegiemradom!
  • Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać
  • Biegusiem.pl
  • Ceramika Primus
  • Ciechostowice
  • Cross Fit Radom
  • Crossfit Radom
  • Endzior
  • Iłża Pędzi
  • Jw 4938 Radom
  • Kaczmarczyk Team
  • Mrs Sporty
  • Niezależny
  • Niezrzeszony
  • Politechnika Warszawska
  • Rtl Zte Radom
  • Szalona_Jadzia_Team
  • Team Białobrzegi
  • Uks Technik Radom
  • Vege Runnres
  • Wemes
  • Wożniak Team
  • Www.personalbest.pl
  • Zabiegany Skaryszew
  • Zebrra.tv
  • Zte Radom

1.

Kamil Adamiec

Radom

B, M 30-49

0

2.

Karolina Anioł

Radom

B, K 30-49

0

3.

Mateusz Anioł

Radom

B, M 16-29

0

4.

Adam Bajorski

Radom

B,

Zte Radom

0

5.

Ireneusz Bajorski

Radom

B, M 30-49

Cross Fit Radom

0

6.

Marcin Bernaciak

Radom

B, M 30-49

0

7.

Magdalena Białas

Radom

B, K 16-29

0

8.

Robert Bojara

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom

0

9.

Hanna Borkowska

Radom

B, K 50-99

Biegiem Radom!

0

10.

Jerzy Borkowski

Radom

B, M 50-64

Biegiem Radom!

0

11.

Jerzy Borkowski

Radom

B, M 50-64

Biegiem Radom!

0

12.

Sebastian Borkowski

Radom

B, M 30-49

0

13.

Wojciech Brewczyński

Radom

B, M 30-49

0

14.

Paweł Bródka

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom!

0

15.

Jolanta Brzeska

Radom

B, K 50-99

Biegiem Radom

0

16.

Mirosław Brzeski

Radom

B, M 50-64

Biegiem Radom !

0

17.

Michał Czarnecki

Rzeczniów

B, M 16-29

0

18.

Michał Czarnecki

Rzeczniów Kolonia

B, M 16-29

Aktywni

0

19.

Wojciech Czekaj

Radom

B, M 50-64

Biegiem Radom !

0

20.

Rafał Dąbrowski

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom!

0

21.

Jadwiga Dobrzeniecka

Jedlińsk

B, K 30-49

Szalona_Jadzia_Team

0

22.

Darek Dolega

Pionki

B, M 30-49

Biegiem Radom!

0

23.

Luiza Doroszyńska

Grabowiec

B, K 16-29

0

24.

Maciej Fortuna

Radom

B, M 30-49

0

25.

Marta Gajęcka

Siekierki Wielkiie

B, K 16-29

0

26.

Marta Gajęcka

Radom

B, K 16-29

0

27.

Jakub Gałasiewicz

Radom

B, M 16-29

Uks Technik Radom

0

28.

Zbyszek Głogowski

Radom

B, M 50-64

Biegiem Radom !

0

29.

Katarzyna Gomszczyńska

Radom

B, K 30-49

Biegiem Radom!

0

30.

Renata Górka

Radom

B, K 30-49

Biegam Bo Lubię

0

31.

Ireneusz Górnik

Rydułtowy

B, M 16-29

Www.personalbest.pl

0

32.

Karol Grabda

Mirów Stary

B, M 30-49

Biegiem Radom !

0

33.

Paweł Grabski

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom!

0

34.

Damian Grzegorzewski

Radom

B, M 30-49

0

35.

Michał Grzybowski

Radom

B, M 16-29

Rtl Zte Radom

0

36.

Michał Grzybowski

Radom

B, M 16-29

0

37.

Angelika Jabłońska

Radom

B, K 16-29

Endzior

0

38.

Damian Jagiełło

Klwatka Królewska

B, M 16-29

0

39.

Kacper Jagiełło

Klwatka Królewska

B, M 16-29

0

40.

Agnieszka Jaroszek

Iłża

B, K 30-49

Iłża Pędzi

0

41.

Łukasz Jaworski

Biejków

B, M 16-29

0

42.

Marek Jóźwik

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom !

0

43.

Andrzej Kacprzak

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom!

0

44.

Adam Kaczmarczyk

Radom

B, M 30-49

Kaczmarczyk Team

0

45.

Inga Kaczmarczyk

Radom

B, K 30-49

Kaczmarczyk Team

0

46.

Aldona Kaim

Radom

B, K 30-49

Biegiem Radom!

0

47.

Radosław Kalbarczyk

Radom

B, M 30-49

0

48.

Emil Kapusta

Radom

B, M 16-29

Biegam Dla Siebie

0

49.

Andrzej Kiciński

Ossala

B, M 30-49

Jw 4938 Radom

0

50.

Kazimierz Kielewicz

Radom

B, M 50-64

0

51.

Dagmara Kisiel

Radom

B, K 30-49

0

52.

Joanna Klimkowska

Radom

B, K 30-49

0

53.

Grzegorz Kończyk

Warszawa

B, M 30-49

0

54.

Janusz Kowalczyk

Radom

B, M 50-64

Biegiem Radom!

0

55.

Jerzy Kowalczyk

Radom

B, M 30-49

Niezrzeszony

0

56.

Michał Kowalczyk

Radom

B, M 16-29

Biegiem Radom!

0

57.

Aneta Kozłowska

Wierzbica

B, K 30-49

0

58.

Tadeusz Kraska

Radom

B, M 65-99

Biegiem Radom !

0

59.

Kamil Krawczak

Radom

B, M 30-49

Biegusiem.pl

0

60.

Dawid Król

Jedlińsk

B,

0

61.

Dawid Król

Jedlińsk

B,

0

62.

Maciej Król

Radom

B, M 30-49

0

63.

Małgorzata Krzemińska

Rzeczniów

B, K 16-29

0

64.

Wioleta Krzyżanowska

Radom

B, K 16-29

0

65.

Krzysztof Krzyżanowski

Radom

B, M 50-64

0

66.

Marcin Krzyżanowski

Radom

B, M 16-29

Crossfit Radom

0

67.

Karina Kubara

Radom

B, K 30-49

Biegiem Radom!

0

68.

Łukasz Kukla

Kielce

B, M 30-49

0

69.

Krzysztof Kulig

Radom

B, M 30-49

0

70.

Marcin Kumiszczo

Radom

B, M 16-29

Mrs Sporty

0

71.

Andrzej Kurenda

Radom

B, M 30-49

Jw 4938 Radom

0

72.

Andrzej Kurenda

Radom

B, M 30-49

Jw 4938 Radom

0

73.

Maja Kwaśniewska

Radom

B, K 16-29

0

74.

Antoni Kwiatkowski

Radom

B,

0

75.

Andrzej Leśniewski

Zwoleń

B, M 50-64

Politechnika Warszawska

0

76.

Rafał Lewocha

Jastrząb

B, M 30-49

Wożniak Team

0

77.

Marcin Ługowski

Radom

B, M 16-29

Biegnę, Żeby Bartek Mógł Biegać

0

78.

Słąwomir Majchrzak

Starachowice

B, M 30-49

Wemes

0

79.

Paweł Majchrzyk

Starachowice

B, M 30-49

Niezależny

0

80.

Pawel Majewski

Radom

B, M 30-49

Ceramika Primus

0

81.

Daria Mąka

Iłża

B, K 16-29

0

82.

Beata Morawska

Bielicha

B, K 30-49

0

83.

Mirosław Morawski

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom!

0

84.

Marcin Nogaj

Skaryszew

B, M 30-49

Zabiegany Skaryszew

0

85.

Basia Okorska-Bombińska

Radom

B, K 30-49

0

86.

Tomasz Orman

Szydlowiec

B, M 50-64

0

87.

Ewelina Pilc

Wolanów

B, K 16-29

0

88.

Paweł Polak

Kiedrzyn

B, M 16-29

0

89.

Andrzej Połoński

Radom

B, M 50-64

Biegiem Radom !

0

90.

Tereska Prasek

Białobrzegi

B, K 30-49

Team Białobrzegi

0

91.

Tomasz Prokop

Radom

B, M 50-64

0

92.

Jarosław Puszka

Domaniów

B, M 16-29

0

93.

Paweł Rejtczak

Radom

B, M 30-49

0

94.

Mariusz Rogowski

Cielądz

B, M 16-29

0

95.

Sławomir Rusak

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom

0

96.

Kamila Sałas-Kwiatkowska

Radom

B, K 30-49

0

97.

Kamila Sałas-Kwiatkowska

Radom

B, K 30-49

0

98.

Tomasz Skobel

Radom

B, M 30-49

Biegiem Radom!

0

99.

Jacek Skóra

Pawliczka

B, M 16-29

Endzior

0

100.

Monika Stanikowska

Radom

B, K 16-29

Zebrra.tv

0

101.

Monika Stanikowska

Radom

B, K 16-29

0

102.

Magdalena Staniszewska

Radom

B, K 30-49

0

103.

Edyta Stompor

Radom

B, K 30-49

0

104.

Krzysztof Stopa

Ciechostowice

B, M 50-64

Ciechostowice

0

105.

Krzysztof Stopa

Ciechostowice

B, M 50-64

Ciechostowice

0

106.

Michał Stopa

Szydlowiec

B, M 16-29

Ciechostowice

0

107.

Kamil Strzelecki

Radom

B, M 30-49

0

108.

Maciej Stysiek

Radom

B, M 16-29

0

109.

Mikołaj Święty

Radom

B, M 65-99

Biegiem Radom !

0

110.

Bożena Tarnowska

Radom

B, K 50-99

0

111.

Kowalczyk Tomasz

Radom

B, M 30-49

0

112.

Artur Traczyk

Radom

B, M 30-49

0

113.

Artur Traczyk

Radom

B, M 30-49

0

114.

Tadeusz Tymirski

Radom

B, M 65-99

Biegiem Radom!

0

115.

Piotr Warchoł

Małęczyb

B, M 16-29

0

116.

Katarzyna Weselak

Radom

B, K 16-29

0

117.

Paweł Wieczorek

Radom

B, M 30-49

Biegiemradom!

0

118.

Hanna Winter

Radom

B,

1Sp

0

119.

Kacper Witczak

Radom

B, M 16-29

0

120.

Anna Witkowska

Radom

B, K 16-29

Vege Runnres

0

121.

Mateusz Wnukowski

Radom

B, M 16-29

0

122.

Sebastian Wnukowski

Radom

B, M 30-49

0

123.

Rafał Zatoń

Radom

B, M 30-49

Bbl Radom

0

124.

Agnieszka Żukowska-Kowalik

Radom

B, K 30-49

0