III Nocny Bieg z Gwiazdami

Wodzisław Śląski
08.07.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Andrusik Danusia 153 BIEG 5 KM / K 30-44 Rydułtowy

Zapłacone

Balcar Ela 110 BIEG 5 KM / K 30-44 Lyski

Zapłacone

Barański Adam 25 BIEG 5 KM / M 40-49 Radlin

Zapłacone

Bartas Agnieszka - BIEG 5 KM / K 30-44 Katowice W Pogoni Za Duchem

Niezapłacone

Bartosik Krzysztof 69 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski Krs Morsy

Zapłacone

Bartosik Patryk - BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śl Krs Morsy

Niezapłacone

Bartosik Sebastian 77 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Slaski Krs Morsy.pl

Zapłacone

Basik Paweł 251 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Bazułka Aleksandra 232 BIEG 5 KM / K 14-29 Katowice

Zapłacone

Bedka Daria - BIEG 5 KM / K 14-29 Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Niezapłacone

Bernat Bartłomiej 157 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Bernat Katarzyna - BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Bernat Krzysztof 158 BIEG 5 KM / M 40-49 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Białas Bożena 240 BIEG 5 KM / K 30-44 Orzesze

Zapłacone

Białas Klaudia 248 BIEG 5 KM / K 14-29 Orzesze

Zapłacone

Bibak Piotr 171 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Bierza Alina 142 BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Błaszczyk Dominik 28 BIEG 5 KM / M 14-29 Kalety Night Runners

Zapłacone

Błażejewska Magdalena 245 BIEG 5 KM / K 30-44 Żory

Zapłacone

Bombik Edyta 243 BIEG 5 KM / K 30-44 Jankowice

Zapłacone

Bończyk Adriana 62 BIEG 5 KM / K 14-29 Rybnik

Zapłacone

Bończyk Zdzisław 63 BIEG 5 KM / M 50-99 Rybnik

Zapłacone

Brachman Nicola - BIEG 5 KM / K 14-29 Czyżowice

Niezapłacone

Brauner Wojciech 34 BIEG 5 KM / M 30-39 Rydułtowy Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Broczkowska Sylwia 233 BIEG 5 KM / K 30-44 Żory

Zapłacone

Brodiuk Norbert - BIEG 5 KM / M 40-49 Gliwice Sbrt Night Runners

Niezapłacone

Bryda Dorota 92 BIEG 5 KM / K 45-99 Brzeg Eurudent Łosiów

Zapłacone

Buchalik Magdalena - BIEG 5 KM / K 14-29 Rybnik

Niezapłacone

Bugla Dominika - BIEG 5 KM / K 30-44 Rydułtowy

Niezapłacone

Bugla Robert 181 BIEG 5 KM / M 14-29 Rydultowy Pasiu X-Tream Team

Zapłacone

Bugla Wieslaw 91 BIEG 5 KM / M 40-49 Wodzisław Sląski

Zapłacone

Bujna Tomasz 167 BIEG 5 KM / M 40-49 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Burda Andrzej 267 BIEG 5 KM / M 14-29 Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Burnagiel Agata - BIEG 5 KM / K 45-99 Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

Buryba Jacek 19 BIEG 5 KM / M 30-39 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Burzyńska Żaneta 106 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Bywalec Stanislaw 2 BIEG 5 KM / M 40-49 Wodzislaw Sl

Zapłacone

Caniboł Anna 219 BIEG 5 KM / K 14-29 Gołkowice

Zapłacone

Chodak Magdalena 210 BIEG 5 KM / K 30-44 Pszów

Zapłacone

Chojnowska Monika 4 BIEG 5 KM / K 30-44 Rogów

Zapłacone

Chromik Aleksander - BIEG 5 KM / M 40-49 Bluszczów Ks Forma Wodzisław

Niezapłacone

Cielebucka Marta 250 BIEG 5 KM / K 14-29 Żory Ks Morsy

Zapłacone

Cieślikiewicz Urszula 10 BIEG 5 KM / K 45-99 Racibórz

Zapłacone

Cofalik Gabriela 197 BIEG 5 KM / K 30-44 Świerklany Akademia Biegania W Świerklanach

Zapłacone

Cylc Agnieszka 152 BIEG 5 KM / K 30-44 Rydułtowy

Zapłacone

Czyż Katarzyna 231 BIEG 5 KM / K 30-44 Ruda Śląska Tl Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

Czyżykowski Marcin - BIEG 5 KM / M 40-49 Świętochłowice

Niezapłacone

Dąbal Fryderyk 96 BIEG 5 KM / M 30-39 Racibórz Berserkers Team Racibórz

Zapłacone

Daiczmanek Aleksandra 86 BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzislaw Slaski

Zapłacone

Damec Aleksander 73 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik Ochajorun&friends

Zapłacone

Damec Aleksandra 230 BIEG 5 KM / K 45-99 Rybnik Ochajo Run & Friends

Zapłacone

Diduch Karolina 252 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Domadaj Anna 235 BIEG 5 KM / K 14-29 Żory

Zapłacone

Donga-Kurc Magda - BIEG 5 KM / K 30-44 Czernica Czernica Team

Niezapłacone

Duda Łukasz 118 BIEG 5 KM / M 30-39 Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Duda Michał 82 BIEG 5 KM / M 30-39 Czyżowice Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Dul Justyna - BIEG 5 KM / K 30-44 Zory Kmiecik Team

Niezapłacone

Dulewicz Leszek - BIEG 5 KM / M 30-39 Orzesze

Niezapłacone

Duźniak Dominik 150 BIEG 5 KM / M 30-39 Czyżowice Step-Dance Run Gliwice

Zapłacone

Dziuba Krzysztof - BIEG 5 KM / M 14-29 Lubliniec Mafia Team Lubliniec

Niezapłacone

Dziuba Patryk - BIEG 5 KM / M 14-29 Lubliniec Mafia Team Lubliniec

Niezapłacone

Emessaouden Florentyna 144 BIEG 5 KM / K 45-99 Katowice

Zapłacone

Fabia Sylwia - BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzislaw Slaski

Niezapłacone

Fajfer Jacek - BIEG 5 KM / M 50-99 Gruszczyn

Niezapłacone

Ficek Hania 126 BIEG 5 KM / K 30-44 Jejkowice

Zapłacone

Fiedosiuk Bogumiła - BIEG 5 KM / K 45-99 Jastrzębie-Zdrój

Niezapłacone

Filec Wiktoria - BIEG 5 KM / K 14-29 Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Fojcik Artur 83 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Franek Agata - BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Ślaski

Niezapłacone

Frycz Lukasz 67 BIEG 5 KM / M 30-39 Tworków Amator

Zapłacone

Frydecka Mirosława 198 BIEG 5 KM / K 45-99 Świerklany Akademia Biegania W Świerklanach

Zapłacone

Frydecki Robert 237 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik

Zapłacone

Gadaj Grzegorz 8 BIEG 5 KM / M 30-39 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Gadomski Kamil 249 BIEG 5 KM / M 14-29 Katowice Golden State Katowice

Zapłacone

Gatnarczyk Mateusz - BIEG 5 KM / M 14-29 Radlin

Niezapłacone

Gatnarczyk Sonia - BIEG 5 KM / K 14-29 Radlin

Niezapłacone

Gembala Eugeniusz - BIEG 5 KM / M 50-99 Bełk

Niezapłacone

Gembala Szymon - BIEG 5 KM / M 30-39 Bełk

Niezapłacone

Gembala Violetta 165 BIEG 5 KM / K 45-99 Bełk

Zapłacone

Główka Emilia 114 BIEG 5 KM / K 14-29 Racibórz Instal-Tech Team

Zapłacone

Główka Ewelina 115 BIEG 5 KM / K 30-44 Racibórz Instal-Tech Team

Zapłacone

Główka Marcin 116 BIEG 5 KM / M 30-39 Racibórz Instal-Tech Team

Zapłacone

Głuszak Adam 99 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Opel Activ Team

Zapłacone

Goik Agnieszka 175 BIEG 5 KM / K 30-44 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Góra Marek 225 BIEG 5 KM / M 50-99 Tarnowskie Góry

Zapłacone

Góra Mateusz 211 BIEG 5 KM / M 14-29 Tarnowskie Góry

Zapłacone

Górecki Adam 53 BIEG 5 KM / M 14-29 Racibórz

Zapłacone

Gorzelany Rafał 156 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Pasiu X-Tream Team

Zapłacone

Grabarczyk Damian 3 BIEG 5 KM / M 30-39 Świerklany Akademia Biegania Świerklany

Zapłacone

Grebowicz Thomas 117 BIEG 5 KM / M 14-29 Nordhorn Instal-Tech Team

Zapłacone

Grzelak Katarzyna 21 BIEG 5 KM / K 14-29 Racibórz

Zapłacone

Hanusz Kamila 229 BIEG 5 KM / K 14-29 Turza Śląska

Zapłacone

Heine Andrzej 238 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Pko Bank Polski

Zapłacone

Hejna Artur 206 BIEG 5 KM / M 40-49 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Hejna Izabela 207 BIEG 5 KM / K 45-99 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Helwing Karol 273 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik

Zapłacone

Himel Adrian - BIEG 5 KM / M 14-29 Krzanowice Easyrun

Niezapłacone

Hoszycki Mirosław 23 BIEG 5 KM / M 50-99 Rydułtowy

Zapłacone

Jakubowska Aleksandra 48 BIEG 5 KM / K 30-44 Jastrzębie

Zapłacone

Jamioła Mateusz 119 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski -

Zapłacone

Janicki Krzysztof 36 BIEG 5 KM / M 40-49 Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Janowska Michalina - BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

Jasiński Miłosz 159 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Pasiu X-Tream

Zapłacone

Jaśkiewicz Karolina - BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik Czernica Team

Niezapłacone

Jaszek-Świerczek Sandra 174 BIEG 5 KM / K 14-29 Rogów

Zapłacone

Jaworek Monika 239 BIEG 5 KM / K 30-44 Rydułtowy

Zapłacone

Jaworucka Mirosława 5 BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik Brak

Zapłacone

Jaworucki Maciej 6 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik Brak

Zapłacone

Jeżyszek Mateusz - BIEG 5 KM / M 14-29 Kokoszyce

Niezapłacone

Jochlik Szymon 255 BIEG 5 KM / M 14-29 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Jońca Michał 1 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Jucha Monika 100 BIEG 5 KM / K 30-44 Bielsko-Biała Brak

Zapłacone

Juraszczyk Rafał 242 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Nogiwbetonie

Zapłacone

Kadłubowski Imkad@vp.pl 17 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik

Zapłacone

Kądziela Julia 187 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kajtoch Ewa 45 BIEG 5 KM / K 30-44 Swierklany Akademia Biegania W Świerklanach

Zapłacone

Kanczkowski Janusz - BIEG 5 KM / M 30-39 Racibórz

Niezapłacone

Kaźmierczak Szymon 38 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kiliarska Valentyna - BIEG 5 KM / K 14-29 Nikolaev Lkb Rudnik

Niezapłacone

Klepczyńska Sabina 224 BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik

Zapłacone

Klim Tomasz 141 BIEG 5 KM / M 14-29 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Kłosek Ewa 121 BIEG 5 KM / K 30-44 Bielsko-Biała

Zapłacone

Kłosek Jacek 244 BIEG 5 KM / M 14-29 Racibórz Instal-Tech Team

Zapłacone

Kłosok Adam 226 BIEG 5 KM / M 40-49 Marklowice Inżynieria Biegania

Zapłacone

Kmita Tomasz 274 BIEG 5 KM / M 14-29 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Knura Piotr 215 BIEG 5 KM / M 50-99 Marklowice Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kobus Michał 90 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Ślaski Monsun Sport

Zapłacone

Koczot Bartłomiej 161 BIEG 5 KM / M 14-29 Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Koczy Martyna 61 BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kołodziej Ilona 75 BIEG 5 KM / K 30-44 Lyski

Zapłacone

Kołtuniak Łukasz 214 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Sl

Zapłacone

Korbel Leszek - BIEG 5 KM / M 40-49 Szczerbice

Niezapłacone

Kordyaczny Krzysztof 170 BIEG 5 KM / M 50-99 Pawłowiczki Amator

Zapłacone

Kosmala Stasia 155 BIEG 5 KM / K 45-99 Rybnik

Zapłacone

Kot Klaudia 272 BIEG 5 KM / K 30-44 Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

Kotarski Marek 98 BIEG 5 KM / M 50-99 Wodzisław Śląski Tkkf Relax Wodzisław

Zapłacone

Kowalczyk Grzegorz 176 BIEG 5 KM / M 40-49 Gliwice Biegaj Z Trenerami

Zapłacone

Kowalczyk-Stachowska Barbara - BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski Monsun Sport

Niezapłacone

Kowalski Tomasz 202 BIEG 5 KM / M 14-29 Żory

Zapłacone

Kowol Anita - BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Kowol Arkadiusz - BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Kozioł Damian 183 BIEG 5 KM / M 30-39 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Kozioł Paulina 203 BIEG 5 KM / K 14-29 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Koziołek Julia 193 BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik

Zapłacone

Kożuchowski Łukasz 29 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski Bez Klubu

Zapłacone

Kręcisz Zbigniew - BIEG 5 KM / M 50-99 Racibórz Raciborska Grupa Outdoorowa

Niezapłacone

Kretek Łukasz 188 BIEG 5 KM / M 14-29 Lyski

Zapłacone

Król Przemysław 189 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Fenomen. Mój Klub.

Zapłacone

Krzaczek Aleksandra 178 BIEG 5 KM / K 45-99 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Kubiak Edyta 13 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kubik Arkadiusz 22 BIEG 5 KM / M 40-49 Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Kuczek Kinga 130 BIEG 5 KM / K 14-29 Radlin -

Zapłacone

Kuczera Agata - BIEG 5 KM / K 14-29 Sosnowiec

Niezapłacone

Kuczera Bernadeta 107 BIEG 5 KM / K 30-44 Czernica Czernica Team

Zapłacone

Kuczera Ewa 104 BIEG 5 KM / K 30-44 Tworków

Zapłacone

Kuder Marek 199 BIEG 5 KM / M 40-49 Wodzisław Slaski Ks M.e.t.a.

Zapłacone

Kufel-Stec Barbara 218 BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Kufieta Dawid - BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski Uks Strzał Wodzisław Śl/gms3

Niezapłacone

Kujańska Aleksandra 216 BIEG 5 KM / K 14-29 Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Kulesza Łukasz 70 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Kumiega Joanna 127 BIEG 5 KM / K 30-44 Mysłowice

Zapłacone

Kurcius Grzegorz 265 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pedzimy Razem

Zapłacone

Kurdyś Małgorzata 81 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzislaw Slaski

Zapłacone

Kuś Anna - BIEG 5 KM / K 14-29 Suszec Pasiu X-Treame Team

Niezapłacone

Kuśka Adam - BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Azs Awf Katowice

Niezapłacone

Labziuk Oleksandr - BIEG 5 KM / M 30-39 Winnica Achilles Leszno

Niezapłacone

Landziński Jacek 154 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Lasek Tomasz 162 BIEG 5 KM / M 40-49 Opole Opoleteam

Zapłacone

Lechocka Patrycja - BIEG 5 KM / K 30-44 Pszów Easy Run Racibórz

Niezapłacone

Leleniewski Jacek 228 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Brak

Zapłacone

Lewandowski Andrzej 179 BIEG 5 KM / M 14-29 Radlin Pasiu X-Tream Team

Zapłacone

Lipiński Sebastian 95 BIEG 5 KM / M 30-39 Racibórz Berserkers Team Racibórz

Zapłacone

Lisowska Dominika - BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski Wab

Niezapłacone

Liszka Adrian 80 BIEG 5 KM / M 30-39 Czerwionka-Leszczyny Ks Hałdy Czerwionka

Zapłacone

Liszka Grzegorz 37 BIEG 5 KM / M 14-29 Leszczyny Nieudacznicy

Zapłacone

Liszka Mirosław 120 BIEG 5 KM / M 50-99 Rybnik Kdp Rekin Liszka Mirosław

Zapłacone

Lukasik Aldona 269 BIEG 5 KM / K 30-44 Zory

Zapłacone

Luleczko Justyna 30 BIEG 5 KM / K 45-99 Radlin

Zapłacone

Lupiezowiec Marian 68 BIEG 5 KM / M 40-49 Knurów

Zapłacone

Luszczymak Tadeusz 52 BIEG 5 KM / M 50-99 Radlin Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Łatka Łukasz - BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik

Niezapłacone

Łatka Marek 108 BIEG 5 KM / M 40-49 Rudziczka

Zapłacone

Łopatka Michał 145 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Łuszczyk Sergiusz 39 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Macheta Sabina 134 BIEG 5 KM / K 14-29 Racibórz Dystans Lubomia

Zapłacone

Macionczyk Agata 182 BIEG 5 KM / K 14-29 Radlin

Zapłacone

Magiera Janusz 160 BIEG 5 KM / M 50-99 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Magoń Marcin 177 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik Amator

Zapłacone

Malak Przemek 9 BIEG 5 KM / M 40-49 Żory

Zapłacone

Marcisz Natalia 47 BIEG 5 KM / K 30-44 Krostoszowice Interaktywni

Zapłacone

Marcol Sebastian 85 BIEG 5 KM / M 14-29 Gaszowice

Zapłacone

Markiewicz Tomasz 97 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Markowicz Grzegorz 33 BIEG 5 KM / M 40-49 Racibórz

Zapłacone

Masłowska Patrycja 123 BIEG 5 KM / K 14-29 Rybnik Brak

Zapłacone

Masłowski Przemysław 125 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Brak

Zapłacone

Matuszczyk Marek - BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa

Niezapłacone

Matuszek Tomasz 20 BIEG 5 KM / M 30-39 Turza Śląska

Zapłacone

Mazur Marek 166 BIEG 5 KM / M 40-49 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Melnarowicz Bajor Barbara - BIEG 5 KM / K 30-44 Racibórz

Niezapłacone

Mencewicz Paweł - BIEG 5 KM / M 40-49 Gołkowice Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Mendel Beata 186 BIEG 5 KM / K 30-44 Orzesze Studio Fitness Beata Mendel

Zapłacone

Mentel Piotr 122 BIEG 5 KM / M 14-29 Żywiec

Zapłacone

Michalczyk Wojciech 87 BIEG 5 KM / M 50-99 Racibórz Easy Run Racibórz

Zapłacone

Michna Aleksander - BIEG 5 KM / M 40-49 Tworków

Niezapłacone

Michna Seweryn - BIEG 5 KM / M 14-29 Tworków

Niezapłacone

Michulec Tomasz 128 BIEG 5 KM / M 14-29 Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Mika Damian 46 BIEG 5 KM / M 40-49 Racibórz

Zapłacone

Mika Jakub 246 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzislaw Slaski

Zapłacone

Mika Łukasz - BIEG 5 KM / M 30-39 Rydułtowy Fundacja Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie

Niezapłacone

Mikołajczak-Barczyk Aleksandra - BIEG 5 KM / K 30-44 Gliwice

Niezapłacone

Mizerska Katarzyna - BIEG 5 KM / K 30-44 Poznan

Niezapłacone

Mojżesz Piotr 146 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Morawski Janusz 258 BIEG 5 KM / M 40-49 Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

Mrowiec Bernard 76 BIEG 5 KM / M 50-99 Tworków Amator

Zapłacone

Mrówka Mateusz - BIEG 5 KM / M 14-29 Radlin Tl Row Rybnik

Niezapłacone

Musioł Helena - BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik

Niezapłacone

Muszewski Bartłomiej 32 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Mutwil Oliwia - BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski Myśl Pozytywnie Działaj Odważnie

Niezapłacone

Myśliwiec Monika 136 BIEG 5 KM / K 30-44 Pszów

Zapłacone

Nalepka Paweł 24 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski K. S Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Nawrat Monika - BIEG 5 KM / K 14-29 Katowice

Niezapłacone

Niedźwiecka Barbara 42 BIEG 5 KM / K 45-99 Rybnik Amator

Zapłacone

Niedzwiecki Zenon 41 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik

Zapłacone

Noga Krystian 40 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Noga Olga 185 BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Nowak Agata 66 BIEG 5 KM / K 30-44 Cieszyn

Zapłacone

Nowak Magdalena 65 BIEG 5 KM / K 14-29 Cieszyn Gte Cieszyn

Zapłacone

Nowak Marcin 64 BIEG 5 KM / M 40-49 Cieszyn Bs.cieszyn.pl

Zapłacone

Oczadły Łukasz 31 BIEG 5 KM / M 14-29 Nowa Wioska

Zapłacone

Olbrich Artur 195 BIEG 5 KM / M 30-39 Tworków

Zapłacone

Olech Norbert - BIEG 5 KM / M 30-39 Gliwice

Niezapłacone

Olejniczak Beata 241 BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik

Zapłacone

Oślizło Mateusz 135 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Ostrowski Bartosz - BIEG 5 KM / M 30-39 Czyżowice Mosir "centrum"

Niezapłacone

Otorowski Marcin 200 BIEG 5 KM / M 30-39 Pszów

Zapłacone

Paletta Małgorzata - BIEG 5 KM / K 45-99 Pietrowice Wielkie

Niezapłacone

Paletta Norbert - BIEG 5 KM / M 50-99 Pietrowice Wielkie

Niezapłacone

Pałka Sandra 266 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Parzych Katarzyna - BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Paszenda Adam 180 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Pasiu X-Tream Team

Zapłacone

Patas Magdalena 149 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Pawelczyk Józef 71 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik

Zapłacone

Petryna Bartosz 7 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Incognito Runners

Zapłacone

Piechaczek Jacek - BIEG 5 KM / M 40-49 Jastrzębie-Zdrój Inżynieria Biegania Team

Niezapłacone

Piejko Laura 268 BIEG 5 KM / K 14-29 Rybnik Katowicki Klub Karate Kyokushin

Zapłacone

Pietroszek Rafał 148 BIEG 5 KM / M 14-29 Strumień Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Pingielska Małgorzata 191 BIEG 5 KM / K 30-44 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Pingielski Sławomir 192 BIEG 5 KM / M 40-49 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Pinoczek Mariola 264 BIEG 5 KM / K 45-99 Rybnik Brak

Zapłacone

Piotrowski Bogdan - BIEG 5 KM / M 30-39 Jejkowice

Niezapłacone

Pisaniec Karolina 54 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski Amator

Zapłacone

Pisaniec Krzysztof 35 BIEG 5 KM / M 40-49 Wodzisław Amator

Zapłacone

Piwko Anna 18 BIEG 5 KM / K 30-44 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Piwońska Adriana 208 BIEG 5 KM / K 30-44 Podbucze Ineraktywni

Zapłacone

Plewnia Dawid 204 BIEG 5 KM / M 14-29 Bąków

Zapłacone

Plewnia Irena 93 BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Plewnia Szymon - BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Pniak Szymon - BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Pasiu X-Tream Team

Niezapłacone

Podleśny Rafał 236 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik

Zapłacone

Połomska Edyta 102 BIEG 5 KM / K 30-44 Rydułtowy Połomscy Team

Zapłacone

Połomski Grzegorz 103 BIEG 5 KM / M 30-39 Rydułtowy Połomscy Team

Zapłacone

Popek Barbara 44 BIEG 5 KM / K 45-99 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Popek Łukasz 84 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik

Zapłacone

Popek Marcin 43 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Popiel Ewelina 213 BIEG 5 KM / K 30-44 Radlin Radlin Miasto Z Sercem

Zapłacone

Pradela Eugeniusz 11 BIEG 5 KM / M 50-99 Racibórz

Zapłacone

Prochera Łukasz 59 BIEG 5 KM / M 30-39 Grudynia Wielka Run Grudynia Wielka

Zapłacone

Przebieracz Edward 275 BIEG 5 KM / M 50-99 Lubliniec Wydawnictwo Św. Macieja Apostoła Lubliniec

Zapłacone

Przeliorz Oktawian 147 BIEG 5 KM / M 30-39 Żory

Zapłacone

Przybyła Daria - BIEG 5 KM / K 14-29 Mszana

Niezapłacone

Ptaszyńska Justyna - BIEG 5 KM / K 30-44 Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Ptaszyński Piotr - BIEG 5 KM / M 40-49 Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Pytlik Wojtek 223 BIEG 5 KM / M 14-29 Bogunice Heineken Krakow Running Team

Zapłacone

Rajwa Jan - BIEG 5 KM / M 14-29 Jastrzębie-Zdrój Bziegacz

Niezapłacone

Rajwa Roman - BIEG 5 KM / M 14-29 Jastrzębie-Zdrój/bzie Kb Mosir Jastrzębie/bziegacze

Niezapłacone

Rakoczy Rafał - BIEG 5 KM / M 30-39 Tychy 40 Latek Tychy

Niezapłacone

Rawski Dariusz - BIEG 5 KM / M 40-49 Bytków

Niezapłacone

Rduch Grzegorz 94 BIEG 5 KM / M 40-49 Świerklany Ślęzak Team

Zapłacone

Rek Katarzyna 205 BIEG 5 KM / K 30-44 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Rodak Paweł 88 BIEG 5 KM / M 14-29 Gliwice

Zapłacone

Roezner Jakub - BIEG 5 KM / M 14-29 Radlin

Niezapłacone

Rudnicka Karolina 143 BIEG 5 KM / K 14-29 Dobków

Zapłacone

Rupek Małgorzata 101 BIEG 5 KM / K 45-99 Wodzisław

Zapłacone

Rzepka Magdalena 172 BIEG 5 KM / K 30-44 Gliwice

Zapłacone

Samulski Grzegorz 60 BIEG 5 KM / M 40-49 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Sap Karolina 74 BIEG 5 KM / K 14-29 Gliwice Pro Run Wroclaw

Zapłacone

Sawicka Aleksandra - BIEG 5 KM / K 30-44 Gliwice Stamina Team

Niezapłacone

Sikorska Iza - BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski Ks Ski Team Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Skowrońska Hanna 163 BIEG 5 KM / K 45-99 Szczerbice Spokorun

Zapłacone

Skowroński Mariusz 164 BIEG 5 KM / M 50-99 Szczerbice Spokorun

Zapłacone

Skrabel Mateusz 133 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik

Zapłacone

Skupień Natalia - BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Skurak Justyna 173 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Śledziński Krzysztof - BIEG 5 KM / M 30-39 Hażlach Edu-Space Hażlach

Niezapłacone

Smokowski Michael - BIEG 5 KM / M 14-29 Leszczyny Absortio Gym

Niezapłacone

Sobeczko Rafał 253 BIEG 5 KM / M 14-29 Gaszowice

Zapłacone

Sobotka Dominika 222 BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Sosz Anna 260 BIEG 5 KM / K 30-44 Szczejkowice

Zapłacone

Sosz Katarzyna 261 BIEG 5 KM / K 14-29 Szczejkowice

Zapłacone

Sosz Sebastian 262 BIEG 5 KM / M 40-49 Szczejkowice

Zapłacone

Sporysz Marek - BIEG 5 KM / M 14-29 Gołkowice

Niezapłacone

Sporysz Sylwia - BIEG 5 KM / K 14-29 Gołkowice

Niezapłacone

Stabik Dawid - BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Stachowski Ireneusz 51 BIEG 5 KM / M 40-49 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Staniczek Adam 78 BIEG 5 KM / M 14-29 Nowa Wioska

Zapłacone

Stanoch Mateusz - BIEG 5 KM / M 30-39 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

Stec Arkadiusz 129 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik Active Silesia

Zapłacone

Stefaniak Bożena 257 BIEG 5 KM / K 45-99 Żory Roszada Żory

Zapłacone

Stempel Grzegorz 151 BIEG 5 KM / M 14-29 Wodzisław Śl

Zapłacone

Suchodolska Wioletta 111 BIEG 5 KM / K 45-99 Radlin

Zapłacone

Szajbel Sabina 234 BIEG 5 KM / K 30-44 Ruda Śląska

Zapłacone

Szczepankiewicz Justyna 184 BIEG 5 KM / K 30-44 Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Szczepankiewicz Mariusz 169 BIEG 5 KM / M 40-49 Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

Szczepańska Anna 112 BIEG 5 KM / K 30-44 Bytom Sucha Góra

Zapłacone

Szczepański Rafał 113 BIEG 5 KM / M 40-49 Bytom Opel Active Team

Zapłacone

Szczurek Marcin 124 BIEG 5 KM / M 14-29 Dębowiec

Zapłacone

Szczyrbowski Piotr 196 BIEG 5 KM / M 50-99 Rybnik Amator

Zapłacone

Szpilowska Paulina 137 BIEG 5 KM / K 14-29 Pyskowice Ks Olkusz

Zapłacone

Szuba Czesław 201 BIEG 5 KM / M 50-99 Rybnik 1961

Zapłacone

Szulerecki Piotr 254 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław

Zapłacone

Szulik Grzegorz 50 BIEG 5 KM / M 30-39 Jastrzebie Zdroj Zsrg Sp Z.o.o/kb Mosir Jastrzębie

Zapłacone

Szymura Adrian - BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik Golejów City

Niezapłacone

Tarnowska Anna 139 BIEG 5 KM / K 14-29 Skrbeńsko Pszczółkowski Team

Zapłacone

Tarnowski Krzysztof 138 BIEG 5 KM / M 14-29 Skrbeńsko Kw Opole

Zapłacone

Terka Paweł 194 BIEG 5 KM / M 50-99 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Test Test - BIEG 5 KM / M 14-29 Rydułtowy

Niezapłacone

Tets Test - BIEG 5 KM / M 14-29 Rydułtowy

Niezapłacone

Trella Dawid 212 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Ucher Henryk 49 BIEG 5 KM / M 50-99 Rybnik-Niedobczyce

Zapłacone

Veretskyi Pavlo - BIEG 5 KM / M 30-39 Donetsk Lkb Rudnik

Niezapłacone

Walecki Michał - BIEG 5 KM / M 40-49 Czarków

Niezapłacone

Warło Agata 227 BIEG 5 KM / K 14-29 Wodzislaw Slaski

Zapłacone

Wątroba-Pawlus Bogusław 27 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Węglarczyk Krzysztof 221 BIEG 5 KM / M 40-49 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wereszczyński Kamil 109 BIEG 5 KM / M 30-39 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Wernik Katarzyna 55 BIEG 5 KM / K 45-99 Radlin

Zapłacone

Weygand Patryk 58 BIEG 5 KM / M 30-39 Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Wiechowska Sabina 140 BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski Monsun Sport

Zapłacone

Wilk Wojciech 26 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski Rossbiegani & Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Winiarska Monika 105 BIEG 5 KM / K 30-44 Żory Runteam Pawłowice

Zapłacone

Wita Krzysztof 14 BIEG 5 KM / M 30-39 Turza Śląka

Zapłacone

Włodarek Piotr 259 BIEG 5 KM / M 30-39 Częstochowa

Zapłacone

Wodecka Ewelina 209 BIEG 5 KM / K 30-44 Rybnik Forma Wodzisław Śl

Zapłacone

Wodecka Sabina 89 BIEG 5 KM / K 30-44 Wodzisław Śląski Monsun Sport

Zapłacone

Wójcik Dariusz 271 BIEG 5 KM / M 40-49 Żory Żory

Zapłacone

Wojtysiak Łukasz 270 BIEG 5 KM / M 30-39 Rybnik

Zapłacone

Wolnik Mateusz 256 BIEG 5 KM / M 14-29 Lyski Amator

Zapłacone

Wróbel Karolina 220 BIEG 5 KM / K 14-29 Bytom

Zapłacone

Wybraniec Rafał 247 BIEG 5 KM / M 30-39 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wycisk Darek 168 BIEG 5 KM / M 14-29 Pszów Berserkers Team Racibórz

Zapłacone

Wysocka Agnieszka 131 BIEG 5 KM / K 30-44 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Wysocki Tomasz 132 BIEG 5 KM / M 40-49 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

Zajonz Marcin 72 BIEG 5 KM / M 14-29 Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

Zawadzki Dariusz 16 BIEG 5 KM / M 40-49 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Zawadzki Karol 15 BIEG 5 KM / M 14-29 Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Zawlocki Daniel 79 BIEG 5 KM / M 14-29 Syrynia Amator

Zapłacone

Zdancewicz Wieńczysław 56 BIEG 5 KM / M 50-99 Wodzisław Śląski

Zapłacone

Zdancewicz Wioletta 57 BIEG 5 KM / K 45-99 Wodzisław Śląski Fitolka

Zapłacone

Zielinski Rafal - BIEG 5 KM / M 30-39 Jastrzebie Kb Mosir Jastrzebie

Niezapłacone

Zimny Ireneusz 190 BIEG 5 KM / M 40-49 Rybnik

Zapłacone

Zimoń Dawid 12 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik

Zapłacone

Zmuda Krzysztof 217 BIEG 5 KM / M 40-49 Gorzyczki Ks M.e.t.a.

Zapłacone

Żołna Jakub - BIEG 5 KM / M 14-29 Pszczyna Fulfill Dreams Team Pszczyna

Niezapłacone

Żymełka Piotr 263 BIEG 5 KM / M 14-29 Rybnik

Zapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU