IV Dycha po Piachu

Smołdzino
01.05.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Bajc Dorota 56 10 km / K 35-44 S Smołdzino

Zapłacone

Bancewicz Tomasz 28 10 km / M 35-44 Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk

Zapłacone

Baumgart Jacek 5 10 km / M 55-64 Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Białas Arkadiusz 54 10 km / M 35-44 Słupsk Stopa

Zapłacone

Bober Jakub - 10 km / M 16-24 Miastko Akademia Pomorska

Niezapłacone

Borys Michał 50 10 km / M 45-54 Ruda Śląska

Zapłacone

Budzaj Magdalena 2 10 km / K 35-44 Jaktorów Neptunet

Zapłacone

Budzaj Robert 3 10 km / M 35-44 Jaktorów Neptunet Team

Zapłacone

Burżacki Dawid - 10 km / M 16-24 S Żelazo

Niezapłacone

Burzyński Aleksander - 10 km / M 35-44 Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Chamera Krzysztof 19 10 km / M 45-54 Słupsk Bmg

Zapłacone

Cischke Michał 25 10 km / M 35-44 Ciemino Biegam Dla Siebie

Zapłacone

Czajkowska Karolina 13 10 km / K 16-24 Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Dęga Ryszard 36 10 km / M 55-64 Ustka Tupot Ustka

Zapłacone

Duda Grzegorz 48 10 km / M 35-44 Bukówka

Zapłacone

Gajek Artur 41 10 km / M 35-44 Kępice Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Garska Joanna - 10 km / K 35-44 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

Garski Kryspin - 10 km / M 35-44 Bytów Świat Płytek U Kryspina

Niezapłacone

Gorczyński Sebastian 49 10 km / M 35-44 Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka

Zapłacone

Grachel Darek 23 10 km / M 25-34 Słupsk #biegoholizm

Zapłacone

Gregorczyk Piotr 4 10 km / M 35-44 Słupsk

Zapłacone

Grochowski Henryk 26 10 km / M 45-54 Słupsk Groszki

Zapłacone

Gutarowicz Robert 34 10 km / M 25-34 Smołdziński Las

Zapłacone

Helicki Andrzej 6 10 km / M 45-54 Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Jankowski Adam - 10 km / M 25-34 Przodkowo Fenster Keller Polska

Niezapłacone

Jarzewicz Kowalska Sylwia 77 10 km / K 35-44 S Stojcino

Zapłacone

Jaworski Krzysztof 24 10 km / M 25-34 Słupsk

Zapłacone

Kamiński Marek 17 10 km / M 25-34 Warszawa Edc Runners

Zapłacone

Kamionka Henryk - 10 km / M 45-54 Lębork Biegam Bo Kocham To....

Niezapłacone

Koprowski Marcin 16 10 km / M 35-44 Olsztyn Km Umk Toruń

Zapłacone

Kordyjak Patryk 58 10 km / M 35-44 O Gardna Wlk. Osp Gardna Wlk.

Zapłacone

Korzeniowski Przemek 35 10 km / M 25-34 Gdynia Wypad Na Miasto

Zapłacone

Kosicki Tomasz 32 10 km / M 35-44 Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Kotuła Andrzej 76 10 km / M 55-64 O Szczenurze Szczenurze Team

Zapłacone

Kotuła-Gibas Dominika 71 10 km / K 25-34 Gdansk Blue Media Team

Zapłacone

Kowalski Aleksander 78 10 km / M 45-54 S Stojcino

Zapłacone

Królik Dawid 52 10 km / M 35-44 Ostrów Wielkopolski

Zapłacone

Kuklińska-Nurkowska Lucyna 72 10 km / K 35-44 Ustka Lks Jantar Ustka

Zapłacone

Kuźmiński Andrzej 53 10 km / M 55-64 84-300 Lębork Lkb Im. Braci Petk Lębork

Zapłacone

Lange Renata 18 10 km / K 45-54 Słupsk

Zapłacone

Laskowski Grzegorz - 10 km / M 25-34 Parnowo

Niezapłacone

Makowski Rafał 15 10 km / M 35-44 Smołdzino

Zapłacone

Malek Andrzej 75 10 km / M 65-100 Koscierzyna Pozytywna Endorfina

Zapłacone

Malicki Grzegorz 33 10 km / M 45-54 Nowy Kazanów Kb Pasat

Zapłacone

Marczak Małgorzata 43 10 km / Żelkowo

Zapłacone

Markowska Maja 46 10 km / K 16-24 Osielsko

Zapłacone

Markowska-Baumgart Aneta 14 10 km / Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Mazur Jakub 12 10 km / M 16-24 Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Mazur Krzysztof 11 10 km / M 55-64 Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Mazurek Sebastian 73 10 km / M 35-44 Szczypkowice

Zapłacone

Mazurkiewicz Monika 20 10 km / K 25-34 Warszawa

Zapłacone

Mierzlikin Natalia 74 10 km / K 25-34 Słupsk

Zapłacone

Mikucki Marek 7 10 km / M 35-44 Warszawa

Zapłacone

Mizera Agnieszka - 10 km / K 45-54 Lędowo Osiedle Byledobiec Anin

Niezapłacone

Modzelewski Krzysztof 22 10 km / M 45-54 Orle 42.195 Wejherowo

Zapłacone

Obreda Magdalena 44 10 km / K 35-44 Wierzbięin

Zapłacone

Papierkiewicz Paulina 31 10 km / K 25-34 Słupsk

Zapłacone

Paprocka Anna 64 10 km / K 35-44 Gdańsk

Zapłacone

Paprocki Adam 67 10 km / M 16-24 Gdańsk

Zapłacone

Paprocki Maciej 66 10 km / M 16-24 Gdańsk

Zapłacone

Paprocki Marcin 65 10 km / M 35-44 Gdańsk

Zapłacone

Piszczalski Wiesław 21 10 km / M 65-100 S Smołdzino

Zapłacone

Pokorska Witosława 10 10 km / K 35-44 Objazda

Zapłacone

Polacka Jadwiga 9 10 km / K 35-44 Osielsko Biegaj Z Dębami

Zapłacone

Przysiecka Anna 39 10 km / K 35-44 S Gardna Wielka

Zapłacone

Przysiecka Kasia 40 10 km / K 16-24 S Gardna Wielka

Zapłacone

Rogoza Mateusz 37 10 km / M 25-34 Zielin 22 Night Runners Słupsk

Zapłacone

Rutecka Sylwia - 10 km / K 35-44 O Ustka Tupot Ustka

Niezapłacone

Rzymska Sylwia 60 10 km / K 35-44 Płock Biegampłock Team

Zapłacone

Sadowski Paweł 68 10 km / M 35-44 Słupsk Stopa Słupsk

Zapłacone

Sobczyński Maciej 57 10 km / M 35-44 S Smołdzino

Zapłacone

Soska Michał 45 10 km / M 35-44 Wisła

Zapłacone

Stankiewicz Mariusz - 10 km / M 35-44 Malbork Grupa Malbork

Niezapłacone

Stawicki Marek 1 10 km / M 45-54 O Smołdzino Osp Smołdzino

Zapłacone

Stawicki Zbigniew 29 10 km / M 45-54 Płock Biegampłock Team

Zapłacone

Strzelecki Zbigniew 42 10 km / M 55-64 Korzybie Korzybskie Rekiny

Zapłacone

Świercz Iwona 69 10 km / K 45-54 Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

Świercz Jacek 70 10 km / M 45-54 Warszawa Byledobiec Anin

Zapłacone

Szpilarewicz Ola 30 10 km / K 25-34 S Stojcino

Zapłacone

Tajchman Michał 47 10 km / M 35-44 Włoszczowa

Zapłacone

Tonder Mateusz 55 10 km / M 25-34 Bydgoszcz

Zapłacone

Walach Agnieszka 63 10 km / K 45-54 S Żelazo

Zapłacone

Walach Arkadiusz 61 10 km / M 45-54 O Żelazo

Zapłacone

Walach Paulina 62 10 km / K 16-24 S Żelazo

Zapłacone

Wąsicki Jacek - 10 km / M 35-44 Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Węgrowicz Wojtek 38 10 km / M 35-44 Gdynia Wypad Na Miasto

Zapłacone

Went Jakub 51 10 km / M 35-44 Łeba

Zapłacone

Wielgus Aleksandra 8 10 km / K 25-34 Darżyno M&w Transposrt Spedycja

Zapłacone

Wierzejski Sławomir - 10 km / M 45-54 Bytów Szkoła Podstawowa Nr 2 Bytów

Niezapłacone

Wojtycki Grzegorz 59 10 km / M 45-54 Płock Biegampłock Team

Zapłacone

Wybraniec Karolina 27 10 km / K 25-34 Słupsk

Zapłacone

Ziółkowski Wojciech - 10 km / M 35-44 Okonek Goch Bytów

Niezapłacone

Żylicz Paweł - 10 km / M 16-24 Słupsk Stopa Słupsk

Niezapłacone

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU