IV Nadmorski Bieg Uzdrowiskowy - Dąbki 2017

Dąbki
30.07.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Adamkiewicz Michał 1 10 km / M 30-39 Lodz K.s Głowno W Biegu
Zapłacone
Antosik Grażyna 2 10 km / K 30-39 Sławsko Ks Olszewski I Synowie
Zapłacone
Antosik Grzegorz 3 10 km / M 40-49 Masłowice Kb Bryza Postomino, Jw 1223
Zapłacone
Bagińska Agnieszka 4 10 km / K 30-39 Koszalin
Zapłacone
Bąk Magdalena - 10 km / K 20-29 Bolechowice Zabierzów Biega
Bąk Zbigniew 5 10 km / M 30-39 Darłowo Runnerswalde Darłowo
Zapłacone
Balcerzak Bogdan 6 10 km / M 50-59 Darłowo Zsm Darłowo
Zapłacone
Banasiak Mirka - 10 km / K 40-49 Witnica Rozbiegajmy Witnice
Zapłacone
Bancewicz Tomasz 293 10 km / M 30-39 Swochowo Salon Kosmetyczny Diament Słupsk
Zapłacone
Baranowski Piotr 7 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Bartnik Marian 294 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Bartosik Tomasz - 10 km / M 40-49 Korzybie Korzybskie Rekiny
Bednarz Katarzyna 8 10 km / K 40-49 Kołobrzeg
Zapłacone
Bednarz Paweł 9 10 km / M 30-39 Koszalin-Nacław 13-Ty Fun Club Asi Chmiel
Zapłacone
Bereska Artur 295 10 km / M 30-39 Piotrkow Trybunalski
Zapłacone
Białas Krzysztof 10 10 km / M 50-59 Opoczno Lks Feniks Opoczno
Zapłacone
Białczyk Mariusz 11 10 km / M 30-39 Piła Lokator Nieruchomości
Zapłacone
Białek Jarosław 12 10 km / M 50-59 Darłowo Bryza Postomino
Zapłacone
Biernacki Adam - 10 km / M 50-59 Warszawa Triwawa
Zapłacone
Biernacki Michał - 10 km / M 16-19 Warszawa Mofarach Team
Zapłacone
Bies Mariusz 13 10 km / M 30-39 Kęty Kęckie Harpagany
Zapłacone
Blazejczyk Maciej 296 10 km / M 30-39 Glasgow Polski Biegacz
Zapłacone
Błach Piotr 14 10 km / M 30-39 Sławoboze Sławoborze
Zapłacone
Błaszczuk Michał - 10 km / M 20-29 Chełm
Błaszczyk Tadeusz 15 10 km / M 50-59 Stary Jarosław
Zapłacone
Błażejczyk Magdalena 16 10 km / K 30-39 Glasgow
Zapłacone
Bojkowski Janusz 17 10 km / M 40-49 Jezierzany Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Bonisławska Małgosia 18 10 km / K 30-39 Sławno Zuza&zosia Team
Zapłacone
Bonisławski Jarosław 19 10 km / M 30-39 Sławno Www.fadomoda.pl Team
Zapłacone
Borkowska-Kowalczyk Daria - 10 km / K 30-39 Koszalin Womens Fight Club Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Borowicki Jarosław 20 10 km / M 40-49 Chojnice
Zapłacone
Borowik Łukasz 297 10 km / M 30-39 Oleśnica Cała Oleśnica Biega
Zapłacone
Bortnik Joanna 298 10 km / K 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Boruta Anna 21 10 km / K 50-59 Siedlce
Zapłacone
Borzęcki Norbert - 10 km / M 30-39 Koszalin
Breszka Paweł 22 10 km / M 40-49 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Brugier Anna 23 10 km / K 40-49 Kowalewice
Zapłacone
Brygała Magdalena 299 10 km / K 30-39 Darłowo
Zapłacone
Brygała Tomasz 300 10 km / M 30-39 Darłowo
Zapłacone
Bryś Sebastian 24 10 km / M 30-39 Bielsko-Biała
Zapłacone
Brzezina Arkadiusz 25 10 km / M 30-39 Tarnowskie Góry
Zapłacone
Brzotowska Ewa 26 10 km / K 30-39 Pieńkowo Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Buda Ola 27 10 km / K 16-19 Kielce
Zapłacone
Budnik Bartosz - 10 km / M 16-19 Inowrocław
Budzyńska Elżbieta 28 10 km / K 50-59 Słupsk
Zapłacone
Buze Małgorzata 29 10 km / K 40-49 Sławno
Zapłacone
Całka Magdalena - 10 km / K 20-29 Słupsk Night Runners Słupsk
Chodor Izabela - 10 km / K 30-39 Gorzebądz Tkkf Koszalin
Chodor Martyna - 10 km / K 30-39 Koszalin Tkkf Koszalin
Chojnacka Ewa - 10 km / K 40-49 Dąbki
Chrabąszcz Izabela 30 10 km / K 30-39 Częstochowa Zabiegani Częstochowa
Zapłacone
Chudy Henryk 31 10 km / M 60-100 Sławsko K S Olszewski I Synowie
Zapłacone
Ciećko Magdalena 301 10 km / K 40-49 Przemyśl Zatkało Kakało
Zapłacone
Ciupa Marcin - 10 km / M 30-39 Koszalin H2Design
Cyl Dawid 302 10 km / M 30-39 Bydgoszcz Fordonrunners
Zapłacone
Czajczyńska Klaudia 303 10 km / K 20-29 Szczecin
Zapłacone
Czarnecki Mirosław 32 10 km / M 50-59 Złotów
Zapłacone
Czech Roman 304 10 km / M 60-100 Słupsk Goch Bytów
Zapłacone
Czepiel Iwona 33 10 km / K 30-39 Kępice
Zapłacone
Czepiel Łukasz 34 10 km / M 30-39 Kępice
Zapłacone
Czerchawska Marta 35 10 km / K 20-29 Siemianice
Zapłacone
Czerchawski Janusz 36 10 km / M 40-49 Siemianice
Zapłacone
Czerski Piotr 37 10 km / M 50-59 Koszalin
Zapłacone
Czyżnielewska Aleksandra 38 10 km / K 30-39 Lodz
Zapłacone
Czyżnielewski Arkadiusz 39 10 km / M 30-39 Łódź Łódź
Zapłacone
Dąbrowska Alicja 40 10 km / K 50-59 Sianów Tkkf Koszalin
Zapłacone
Dąbrowski Grzegorz 41 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Dęga Ryszard 305 10 km / M 60-100 Ustka Tupot-Ustka
Zapłacone
Delong Sebastian 42 10 km / M 30-39 Rybnik
Zapłacone
Depta Krzysztof - 10 km / M 30-39 Birmingham 4Run Team, Pbwuk
Zapłacone
Dereń Grzegorz 43 10 km / M 40-49 Świdwin K.b.sprint Świdwin
Zapłacone
Domitrz Kasia 44 10 km / K 30-39 76-150 Żyj Z Energią Darłowo
Zapłacone
Domka Katarzyna - 10 km / K 30-39 Gdynia Rezerwowe Psy
Domka Krzysztof - 10 km / M 30-39 Iława Rezerwowe Psy
Dubacki Kazimierz 306 10 km / M 30-39 Słupsk
Zapłacone
Duda Grzegorz - 10 km / M 30-39 Bukówka
Dudkiewicz Leszek 307 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Dudziak Piotr 45 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Dwulit Dominik 46 10 km / M 20-29 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Dyśko Wojciech 47 10 km / M 30-39 Słupsk
Zapłacone
Emilit Grzegorz 48 10 km / M 30-39 Karlino Dziesiątka Białogard
Zapłacone
Emilit Sylwia - 10 km / K 30-39 Karlino Dziesiątka Białogard
Fabich Adrian 308 10 km / M 20-29 Ustka Aśnaebeam
Zapłacone
Ferenc Rafał - 10 km / M 30-39 Miastko
Filipiak Anna 49 10 km / K 30-39 Łódź
Zapłacone
Filipów Tadeusz 309 10 km / M 60-100 Lębork Niezrzeszony
Zapłacone
Filipowicz Marian 310 10 km / M 60-100 Wroclaw Niezrzeszony
Zapłacone
Fiłonowicz Monika 50 10 km / K 30-39 Szczecinek
Zapłacone
Frej Sebastian 51 10 km / M 30-39 Radzionków Cidry Lotajom
Zapłacone
Frontczak Izabela - 10 km / K 20-29 Szczecinek
Gabrych Maciej 311 10 km / M 30-39 Bydgoszcz Bydgoszcz
Zapłacone
Gajek Artur 52 10 km / M 40-49 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Galicki Robert 312 10 km / M 40-49 Bobolice
Zapłacone
Galińska Katarzyna 313 10 km / K 40-49 Stalowa Wola
Zapłacone
Gałkowska Patrycja 53 10 km / K 16-19 Sławsko Bryza Postomino
Zapłacone
Garbadzka Agata 54 10 km / K 20-29 Cisowo
Zapłacone
Garski Dawid 55 10 km / M 20-29 Bytów Mlks Baszta Bytów
Zapłacone
Gasior Pawel 314 10 km / M 30-39 Susz Rozbiegany Susz
Zapłacone
Gaweł Zbigniew 56 10 km / M 60-100 Słupsk Miasto Słupsk
Zapłacone
Gawiecka Mariola 57 10 km / K 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Gawiecki Piotr 58 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Gawrysiak Przemysław 59 10 km / M 40-49 Włodarka
Zapłacone
Głąbik Marcin 60 10 km / M 30-39 Chorzów
Zapłacone
Goliński Łukasz 61 10 km / M 30-39 Świdwin K.b. Sprint Świdwin
Zapłacone
Golovnitskii Oleksandr - 10 km / M 40-49 Luck Mk Luchesk-Lkb Rudnik
Gońka Krzysztof 62 10 km / M 20-29 Koszalin Decathlon Koszalin
Zapłacone
Gontarz Wojciech 63 10 km / M 20-29 Darłowo Ślęzakteam
Zapłacone
Górniak Stanisław 64 10 km / M 50-59 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Górny Robert - 10 km / M 30-39 Imielno Imielno
Gostomczyk Krzysztof 315 10 km / M 30-39 Slawno
Zapłacone
Grabowska-Lesisz Aneta - 10 km / K 30-39 Koszalin
Grabowski Rafał 316 10 km / M 30-39 Korzybie Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Grachel Darek 317 10 km / M 20-29 Słupsk #natrasieteam.pl
Zapłacone
Grędziszewski Waldemar 318 10 km / M 50-59 Morąg
Zapłacone
Grochowalski Rafał 65 10 km / M 30-39 Świdwin K.b.sprint Świdwin
Zapłacone
Grzelak Kacper 319 10 km / M 16-19 Gryfino
Zapłacone
Grzelak Karina 320 10 km / K 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Grzelak Ryszard - 10 km / M 30-39 Gryfino Kb Hermes Gryfino
Zapłacone
Grzesik Eugeniusz 321 10 km / M 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Gutowski Sebastian 66 10 km / M 30-39 Swidwin Gucior-Run
Zapłacone
Gwiazda Jarosław 67 10 km / M 40-49 Słupsk 7Bow
Zapłacone
Gzela Olga 68 10 km / K 30-39 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Hajduk Jan 322 10 km / M 30-39 Czeladź
Zapłacone
Hanula Piotr 69 10 km / M 40-49 Darłowo Błękitny Patrol Wwf
Zapłacone
Harbutiak Monika 70 10 km / K 20-29 Cisowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Hausman Andrzej 71 10 km / M 60-100 Koszalin Ksr Roweria
Zapłacone
Hawkins Joanna 72 10 km / K 30-39 Axminster
Zapłacone
Hawkins Simon 73 10 km / M 40-49 Axminster
Zapłacone
Heller Zdzisław 74 10 km / M 60-100 Koszalin Niezrzeszony
Zapłacone
Herman Arkadiusz 323 10 km / M 40-49 Słupsk
Zapłacone
Hurnowicz Joanna - 10 km / K 20-29 Police
Ilecka Joanna 75 10 km / K 40-49 Koszalin
Zapłacone
Iukhymchuk Mykola 76 10 km / M 30-39 Łuck Achilles Leszno
Zapłacone
Iveruk Mykhaylo - 10 km / M 40-49 Rivne Lkb Rudnik
Iwaniec Dariusz 77 10 km / M 40-49 Sierakowo Tkkf Koszalin
Zapłacone
Jabłoński Tomasz 78 10 km / M 30-39 Sławno Spoko Sławno
Zapłacone
Jamioł Anna - 10 km / K 30-39 Kielce
Janasiak Agnieszka 425 10 km / K 30-39
Zapłacone
Jankowska Justyna 324 10 km / K 30-39 Słupsk Mróweczki
Zapłacone
Jankowski Jarosław 79 10 km / M 50-59 Hilchenbach, Niemcy
Zapłacone
Jankowski Marcin - 10 km / M 40-49 Szczecin
Zapłacone
Janowicz Jerzy - 10 km / M 60-100 Leszno Achilles Leszno
Janowicz Jerzy - 10 km / M 50-59 Leszno Achilles Leszno
Janowicz Paulina - 10 km / K 30-39 Stare Bojanowo
Jarosz Roman 80 10 km / M 50-59 Wałcz 100 Bł
Zapłacone
Jarosz Wiesław 81 10 km / M 40-49 Koszalin Jw. 1223 Koszalin/blog
Zapłacone
Jaroszewicz Marta - 10 km / K 30-39 Szczecin
Jaruga Artur 325 10 km / M 30-39 Koszalin ------
Zapłacone
Jasieniecki Piotr 326 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Jaskulska Mirela 327 10 km / K 50-59 Grudziądz
Zapłacone
Jaskulski Kazimierz 328 10 km / M 50-59 Grudziądz
Zapłacone
Jaworski Robertjj 329 10 km / M 40-49 Pieszcz
Zapłacone
Jędraszczyk Marek 82 10 km / M 40-49 Słupsk
Zapłacone
Jedruszczak Izabela 83 10 km / K 30-39 Sławno
Zapłacone
Kachlicki Kamil 84 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Kaczmarek Agnieszka 330 10 km / K 40-49 Koszalin
Zapłacone
Kaczmarek Krzysztof 85 10 km / M 20-29 Szczecin Bros Team
Zapłacone
Kaczmarek Maciej 86 10 km / M 20-29 Szczecin Bros Team
Zapłacone
Kaleta Adam 87 10 km / M 20-29 Kowalewice
Zapłacone
Kamelski Piotr 88 10 km / M 40-49 Sławno Olszewscy I Synowie
Zapłacone
Kamieniecki Rafał 331 10 km / M 30-39 Ustka Tupot-Ustka
Zapłacone
Kańduła Mariusz 89 10 km / M 40-49 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Kaniowski Jacek 90 10 km / M 40-49 Sławno W.p.k.słon Team Ustka
Zapłacone
Kapera Monika - 10 km / K 20-29 Pila Azs-Awf Katowice
Karnicki Zygmunt 91 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Kasperski Arkadiusz 92 10 km / M 40-49 Olsztyn Akm Olsztyn/sklepbiegowy.com
Zapłacone
Kasperski Dariusz 93 10 km / M 40-49 Bydlino
Zapłacone
Kasprzyk Radosław 332 10 km / M 20-29 Dulowa
Zapłacone
Kawałek Piotr 333 10 km / M 40-49 Słupsk Gryf24.pl
Zapłacone
Kazimierczak Leszek 334 10 km / M 30-39 Niekłonice Cssp Koszalin
Zapłacone
Kaźmierczak-Molik Anna 94 10 km / K 20-29 Sieraków
Zapłacone
Kędzior Marek 335 10 km / M 30-39 Rypin Kb Lech Rypin
Zapłacone
Kępka Mirosław 95 10 km / M 40-49 Świdwin K.b.sprint Świdwin
Zapłacone
Kilar Tomasz 336 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Klatka Andrzej - 10 km / M 50-59 Lubań
Klatka Łukasz - 10 km / M 16-19 Lubań Sl Gks Olsza Olszyna
Klimczyński Rafał 96 10 km / M 30-39 Warszawa
Zapłacone
Kloskowski Dariusz - 10 km / M 40-49 Słupsk Night Runners Słupsk
Kluczewska Emila 97 10 km / K 30-39 Bytów Ścigał Team
Zapłacone
Kobosko Paweł - 10 km / M 40-49 Rajsko Zadyszka Oświęcim
Kociołek Robert 98 10 km / M 50-59 Słupsk
Zapłacone
Kokot Paweł 99 10 km / M 30-39 Zielona Góra Harpagan Zg
Zapłacone
Kolanko Zbigniew 337 10 km / M 50-59 Gniezno 1962
Zapłacone
Kołakowski Dariusz 100 10 km / M 40-49 Świdwin K.b. Sprint Świdwin
Zapłacone
Kołtun Łukasz 101 10 km / M 30-39 Słupsk Rezerwowe Psy
Zapłacone
Komar Agnieszka 338 10 km / K 30-39 Sławno Spoko Sławno
Zapłacone
Konkel Joanna 102 10 km / K 50-59 Sławno Mks "święc" Sławno
Zapłacone
Konopka Lukasz - 10 km / M 30-39 Kowalewice Osp Kowalewice
Koprek Łukasz - 10 km / M 30-39 Żnin Słoneczny Patrol Koszalin
Korab Szymon 339 10 km / M 30-39 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Korcz Daniel 103 10 km / M 30-39 Jaworzno Triathlon X-Team
Zapłacone
Korowaj Paula 104 10 km / K 30-39 Zbychowo Navigatoria
Zapłacone
Kościelniak Robert - 10 km / M 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Kośla Justyna 105 10 km / K 30-39 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Kotas Roman 340 10 km / M 40-49 Wrocław Kotastrofa
Zapłacone
Kowalczyk Mariusz - 10 km / M 40-49 Koszalin Brak
Zapłacone
Kowalczyk Piotr 106 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Kowalski Tomek - 10 km / M 30-39 Darłowo Stocznia Darłowo M&w
Kozak Robert 341 10 km / M 30-39 Wałbrzych Ronal Polska Run
Zapłacone
Kozłowiecka Małgorzata 107 10 km / K 50-59 Koszalin
Zapłacone
Kozłowiecki Waldemar - 10 km / M 60-100 Koszalin Tkkf Koszalin
Kozłowski Zbigniew 342 10 km / M 40-49 Kamieniec Ofiary Kamieńca
Zapłacone
Kożyczkowski Witold - 10 km / M 20-29 Bytów
Krakowiak Paweł 108 10 km / M 40-49 Darłowo Laboratorium Vita
Zapłacone
Krasiński Witold 109 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Krawczuk Szymon 110 10 km / M 30-39 Gleźnowo Gepard Gleźnowo
Zapłacone
Krawczuk-Kiełb Anna 111 10 km / K 40-49 Wiekowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Krawiec Krzysztof - 10 km / M 50-59 Objazda
Krawiec Mateusz - 10 km / M 20-29 Objazda
Kruglenia Aleksandr 112 10 km / M 30-39 Mińsk Achilles Leszno
Zapłacone
Krupiński Krzysztof - 10 km / M 50-59 Koszalin E-Urolog.eu
Kruszynski Stanislaw 113 10 km / M 50-59 Darłowo Runnswalde .klub Morsów Darło
Zapłacone
Krzewińska Małgorzata 114 10 km / K 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Krzyzagorska Beata 343 10 km / K 50-59 Poznan Niezrzeszona
Zapłacone
Kubera Marcin - 10 km / M 30-39 Ruda Slaska Kuberun
Kubiński Rafał 344 10 km / M 50-59 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Kuchczyński Krzysztof 115 10 km / M 30-39 Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta
Zapłacone
Kuchnicka Katarzyna 345 10 km / K 30-39 Rypin Kb Lech Rypin/night Runners Rypin
Zapłacone
Kuczyński Piotr 346 10 km / M 60-100 Poznań Nkb Chyży Nowy Tomyśl
Zapłacone
Kuczyński Rafał 116 10 km / M 40-49 Leszno 3 Krewetki Upasione
Zapłacone
Kukieła Tomasz 117 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Kukliński Jakub - 10 km / M 30-39 Kraków
Kulczyk Katarzyna 118 10 km / K 30-39 Sławsko Bryza Postomino
Zapłacone
Kulczyk Paweł 119 10 km / M 40-49 Chrzanów
Zapłacone
Kułakowski Dawid 120 10 km / M 30-39 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Kuprewicz Grzegorz 121 10 km / M 30-39 Koszalin Jw 1223
Zapłacone
Kurek Adrian 122 10 km / M 30-39 Manowo
Zapłacone
Kurek Aneta 123 10 km / K 40-49 Manowo
Zapłacone
Kurek Krzysztof 124 10 km / M 40-49 Miłkowice
Zapłacone
Kurkul Ala 347 10 km / K 20-29 Pałówko
Zapłacone
Kurkul Alicja - 10 km / K 20-29 Pałówko Sandały Team
Kurkul Janek 125 10 km / M 16-19 Pałówko Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Kurkul Przemek 126 10 km / M 20-29 Pałówko Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Kurnakowski Michał 127 10 km / M 30-39 Chorzów Biegacze Mogą Dłużej
Zapłacone
Kurowska Izabela - 10 km / K 30-39 Berkanowo Fitoski Team
Kutkowska Ilona - 10 km / K 30-39 Łowicz
Kuźniewicz Andrzej 128 10 km / M 40-49 Kołobrzeg Wopr Kołobrzeg
Zapłacone
Kuźniewicz Monika 129 10 km / K 30-39 Stojowice
Zapłacone
Lapko Anna 130 10 km / K 30-39 Swidwin
Zapłacone
Laska Agnieszka 131 10 km / K 40-49 Sławno Mks Święc Sławno
Zapłacone
Laska Anna 132 10 km / K 30-39 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Laska Marcin 133 10 km / M 30-39 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Leska Antonina - 10 km / K 16-19 Bełchatów Bełchatowski Klub Lekkoatletyczny
Zapłacone
Lewandowski Adam 134 10 km / M 30-39 Darłowo
Zapłacone
Lewandowski Marek 135 10 km / M 30-39 Inowrocław
Zapłacone
Lewandowski Piotr 348 10 km / M 30-39 Złocieniec
Zapłacone
Lewandowski Remigiusz 136 10 km / M 50-59 Złotów Złotów
Zapłacone
Lewiński Krzysztof 137 10 km / M 50-59 Nowe Miasto Nad Pilicą Biegiem Przez Polskę
Zapłacone
Lipiński Mateusz - 10 km / M 16-19 Słupsk
Litwin Karolina 138 10 km / K 20-29 Wilkowice Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Ludew Joanna 349 10 km / K 30-39 Brzesko
Zapłacone
Ludwa Michał 139 10 km / M 30-39 Tarnów
Zapłacone
Lupke Marcin 140 10 km / M 20-29 Rusko Studio13 Darłowo
Zapłacone
Łagutko Kamila 141 10 km / K 30-39 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Łucka Anna 350 10 km / K 40-49 Grudziadz Akademia Biegania
Zapłacone
Madej Krzysztof 351 10 km / M 30-39 Kuleszewo Mróweczki
Zapłacone
Madejczyk Marlena 352 10 km / K 20-29 Cisowo
Zapłacone
Madejczyk Marta 353 10 km / K 40-49 Cisowo
Zapłacone
Madry Dariusz 142 10 km / M 50-59 Swarzędz
Zapłacone
Mainka Jacek 354 10 km / M 30-39 Warszawa
Zapłacone
Makarski Michał - 10 km / M 30-39 Zajezierze
Malesza-Housin Joanna 355 10 km / K 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Marciniak Michał 356 10 km / M 20-29 Polanów
Zapłacone
Marciniak Tomasz 143 10 km / M 30-39 Piła
Zapłacone
Marcinkiewicz Mariusz 144 10 km / M 30-39 Łódź Sportera Ocr Team
Zapłacone
Marczak Andrzej 145 10 km / M 50-59 Żelkowo
Zapłacone
Marczak Małgorzata 146 10 km / K 50-59 Żelkowo
Zapłacone
Marczykowski Kamil 147 10 km / M 20-29 Złotów Mkm Runners
Zapłacone
Matulewicz Piotr 357 10 km / M 40-49 Białystok
Zapłacone
Matuszewska Urszula 148 10 km / K 16-19 Kielce
Zapłacone
Matysiuk Grzegorz 358 10 km / M 40-49 Słupsk 7Bow
Zapłacone
Mazur Emiliusz 149 10 km / M 40-49 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Mazurek Barbara 150 10 km / K 30-39 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Mazurkiewicz Tomasz 151 10 km / M 30-39 Nowa Sól Gedia
Zapłacone
Mazurowska Joanna 152 10 km / K 20-29 Tychowo
Zapłacone
Megger Agata 153 10 km / K 40-49 Siemianice
Zapłacone
Meissner Bogusław 154 10 km / M 50-59 Świdwin K.b. Sprint Świdwin
Zapłacone
Metera Piotr 155 10 km / M 30-39 Darłowo Runnerswalde
Zapłacone
Miązek Anna 156 10 km / K 30-39 Lubin Biegająca Kasta Miedziowego Miasta/ Łączka Team Legnica
Zapłacone
Micerski Tomasz 157 10 km / M 40-49 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Mieczkowska Małgorzata 158 10 km / K 30-39 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Mierzwa Witold 159 10 km / M 40-49 Darłowo
Zapłacone
Mikinka Magdalena 160 10 km / K 30-39 Sławno
Zapłacone
Miklasińska Monika 161 10 km / K 30-39 Sławno Olszewski I Synowie
Zapłacone
Misiura Emil - 10 km / M 20-29 Słowino
Zapłacone
Mizera Agnieszka - 10 km / K 40-49 Lędowo Osiedle Byledobiec Anin
Moczynski Leszek - 10 km / M 60-100 Bydgoszcz Biegam Dla Bydgoszczy
Modrzejewska Lidia 359 10 km / K 40-49 Grabów Nad Prosną Najlepsza Mama
Zapłacone
Modrzejewski Roman 360 10 km / M 40-49 Grabów Nad Prosną Kings Of Metal
Zapłacone
Molesztak Tomasz 361 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Mordacz Marcin 362 10 km / M 30-39 Darłowo Porzecze Biega
Zapłacone
Mordacz Tomasz 363 10 km / M 30-39 Darłowo 1987
Zapłacone
Moszyński Jacek - 10 km / M 50-59 Koszalin Tkkf Koszalin
Mowczan Regina - 10 km / K 30-39 Wałcz
Zapłacone
Mrugalski Stanisław 162 10 km / M 50-59 Miastko
Zapłacone
Murzyn Tomasz 163 10 km / M 40-49 Warszawa
Zapłacone
Myśliwiec Magdalena - 10 km / K 20-29 Tychy
Nędzusiak Dariusz 364 10 km / M 50-59 Aleksandrów Kujawski
Zapłacone
Nieckarz Krzysztof 164 10 km / M 30-39 Sławno
Zapłacone
Nieckarz Monika 165 10 km / K 30-39 Sławno
Zapłacone
Niezgoda Piotr - 10 km / M 30-39 Szczecin 1987
Zapłacone
Noga Barbara 166 10 km / K 20-29 Wilkowiecko Kb Florian Zajączki Drugie
Zapłacone
Norek Ryszard 365 10 km / M 60-100 Sławno
Zapłacone
Nowaczyk Christian 167 10 km / M 20-29 Bobolin
Zapłacone
Nowak Adrian 168 10 km / M 30-39 Golina Kb Wartko
Zapłacone
Nowak Dariusz 366 10 km / M 40-49 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Nowak Katarzyna 169 10 km / K 30-39 Golina Kb Wartko
Zapłacone
Nowak Marcin - 10 km / M 30-39 Kołobrzeg
Nowakowski Rafał 367 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Noworolnik Paweł 368 10 km / M 30-39 Gliwice Pędzące Misie
Zapłacone
Okseniuk Oksana - 10 km / K 20-29 Luck Mk Luchesk-Lkb Rudnik
Okseniuk Sergii - 10 km / M 30-39 Luck Mk Luchesk-Lkb Rudnik
Olczak Krzysztof 170 10 km / M 30-39 Sianów
Zapłacone
Olejniczak Krzysztof 171 10 km / M 50-59 Gostyń Agrozi Ziółkowo
Zapłacone
Oleszczuk Dominik - 10 km / M 30-39 Szczecin
Oleszek Jerzy 172 10 km / M 40-49 Grabno Grzesław Ustka Igmar Team
Zapłacone
Opala Beata 173 10 km / K 40-49 Otwock
Zapłacone
Opala Jarosław 174 10 km / M 30-39 Otwock
Zapłacone
Ordak Iwona 175 10 km / K 30-39 Stary Jarosław
Zapłacone
Ordak Sławomir 176 10 km / M 30-39 Stary Jarosław
Zapłacone
Orlikowski Tadeusz 369 10 km / M 60-100 Gdynia Parkrun Gdynia
Zapłacone
Orzechowski Kamil 370 10 km / M 20-29 Koszalin Tkkf Koszalin
Zapłacone
Osobniak Ryszard 177 10 km / M 60-100 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Panek Adelina - 10 km / K 20-29 Darłowo
Panek Urszula - 10 km / K 30-39 Darłowo
Parwanicki Wiktor 178 10 km / M 60-100 Wlynkowko
Zapłacone
Patryarcha Piotr 179 10 km / M 40-49 Sosnowiec
Zapłacone
Pawełczak Mateusz 180 10 km / M 20-29 Złochowice Kb Florian Zajączki Drugie
Zapłacone
Pękała Piotr 181 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Piasecki Leszek - 10 km / M 30-39 Lipno Fsd Run
Piechnik Maria 182 10 km / K 30-39 Trzemeszno
Zapłacone
Piechota Elżbieta 371 10 km / K 40-49 Wałcz Biegam Dla Siebie
Zapłacone
Piechota Mariusz 372 10 km / M 40-49 Wałcz
Zapłacone
Piechota Robert 183 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Pietrzak Mariola 184 10 km / K 50-59 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Pietrzycki Andrzej 373 10 km / M 60-100 Słupsk Niezrzeszony
Zapłacone
Pietrzyk Paulina - 10 km / K 20-29 Sianów
Piłczyński Zbigniew 374 10 km / M 50-59 Słupsk Niezrzeszony
Zapłacone
Płaza Ryszard 185 10 km / M 40-49 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Płoski Krzysztof 186 10 km / M 40-49 Bobolin 1Rblog Wałcz/skład Darłowo
Zapłacone
Pochranowicz Barbara - 10 km / K 40-49 Dębno
Zapłacone
Polak Szymon 375 10 km / M 40-49 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Prędki Grzegorz 187 10 km / M 30-39 Darłowo Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Protasiewicz Robert 376 10 km / M 40-49 Cewlino
Zapłacone
Prusakiewicz Marzena 188 10 km / K 40-49 Września Września
Zapłacone
Puścian Krzysztof 189 10 km / M 40-49 Manowo Gimnazjum W Manowie
Zapłacone
Pyc Paweł 190 10 km / M 30-39 Lublin
Zapłacone
Radtke Rafał - 10 km / M 30-39 Bytów Klub Biegacza Goch Bytów
Ratajewska Agnieszka 377 10 km / K 30-39 Świdwin Fitoski Team
Zapłacone
Ratajewski Arkadiusz 378 10 km / M 30-39 Świdwin
Zapłacone
Remplakowska Małgorzata 379 10 km / K 30-39 Rosnowo We Run
Zapłacone
Remplakowski Krzysztof 380 10 km / M 40-49 Rosnowo We Run
Zapłacone
Rodko Marta 381 10 km / K 30-39 Czeladź Sekcja Piaski
Zapłacone
Rogala Lukasz 382 10 km / M 30-39 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Rogoza Mateusz 191 10 km / M 20-29 Zielin 22 Night Runners Słupsk
Zapłacone
Rogozinski Henryk 192 10 km / M 40-49 Buk Bukowski Klub Biegacza
Zapłacone
Roman Rafał 193 10 km / M 40-49 Sławno
Zapłacone
Roman Sylwia 194 10 km / K 30-39 Sławno Mks Święc Sławno
Zapłacone
Romański Piotr 383 10 km / M 40-49 Piotrków Trybunalski
Zapłacone
Romas Czesław 195 10 km / M 60-100 Gorzów
Zapłacone
Rosa Agnieszka 196 10 km / K 40-49 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Rosa Sławomir 197 10 km / M 40-49 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Roszkowski Tomasz 198 10 km / M 40-49 Darłowo
Zapłacone
Rudnikowski Maciej 199 10 km / M 40-49 Darłowo Bieguzdrowiskowy.pl
Zapłacone
Rudnow Michał 200 10 km / M 30-39 Mysłowice Rudbikers
Zapłacone
Ruszczyński Lukasz 201 10 km / M 30-39 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Rutkowska Katarzyna - 10 km / K 20-29 Bialystok Ambasador Bialystok Biega
Zapłacone
Ryba Paweł 202 10 km / M 40-49 Grabno
Zapłacone
Rybalchenko Oleksii 384 10 km / M 40-49 Kharkov Achilles Leszno
Zapłacone
Rybalchenko Tetiana 385 10 km / K 30-39 Kharkov Achilles Leszno
Zapłacone
Rybarczyk Jan 203 10 km / M 50-59 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Rychter Wiesław 386 10 km / M 60-100 Elbląg Buchalter
Zapłacone
Rydlewski Marek 204 10 km / M 40-49 Ciele Run Bydgoszcz
Zapłacone
Sajko Bartosz 205 10 km / M 30-39 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Salamon Lidia 206 10 km / K 20-29 Domaradz
Zapłacone
Sawicki Piotr 207 10 km / M 40-49 Darłowo
Zapłacone
Schmidt Malgorzata 387 10 km / K 20-29 Bydgoszcz Run Bdg
Zapłacone
Scigocki Waldemar 208 10 km / M 40-49 Bydgoszcz
Zapłacone
Siadak Arkadiusz 388 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Siedler Martin 209 10 km / M 20-29 Kolobrzeg Sv Donsbruggen 06
Zapłacone
Siemiątkowski Robert 210 10 km / M 30-39 Darłowo Drogerie Jasmin Darłowo
Zapłacone
Siemieniak Joanna 211 10 km / K 40-49 Bogatynia
Zapłacone
Siemieniak Roman 212 10 km / M 50-59 Bogatynia
Zapłacone
Sieniawski Jarosław 213 10 km / M 40-49 Bonin
Zapłacone
Sieracki Krzysztof 214 10 km / M 30-39 Bydgoszcz Alternatywa Bike Team
Zapłacone
Sikorska Grażyna 389 10 km / K 50-59 Kurowo
Zapłacone
Sikorski Witold 390 10 km / M 50-59 Rosnowo Kb Run 42
Zapłacone
Skałecki Robert 215 10 km / M 40-49 Świdwin
Zapłacone
Skierka Grzegorz - 10 km / M 30-39 Kwasowo
Skowyrski Janusz - 10 km / M 50-59 Biesiekierz Tkkfkoszalin
Skrzypczak Bogusław - 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Skrzypczak Maria 216 10 km / K 20-29 Poznań Eurokos
Zapłacone
Skrzypkowska Agnieszka 391 10 km / K 30-39 Rozłogi
Zapłacone
Śledź Andrzej 217 10 km / M 40-49 Słupsk Wł Słupsk
Zapłacone
Ślusarczyk Grażyna 218 10 km / K 50-59 Kraków Azs Awf Kraków Masters
Zapłacone
Ślusarczyk Jerzy 219 10 km / M 50-59 Kraków Azs Awf Kraków Masters
Zapłacone
Słomski Zenon 392 10 km / M 60-100 Korzybie Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Smagowski Wojciech 220 10 km / M 30-39 Rabino Kb Sprint Świdwin
Zapłacone
Sobala Anna - 10 km / K 30-39 Koszalin
Sobczak Szymon 221 10 km / M 20-29 Skierniewice Parkrun Skierniewice
Zapłacone
Sobczyk Damian 222 10 km / M 20-29 Wilkowice Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Sobiech Robert 393 10 km / M 40-49 Białystok
Zapłacone
Sobstel Krystian 223 10 km / M 30-39 Koszalin Jw 3775
Zapłacone
Sominka Andrzej 224 10 km / M 40-49 Darłowo Ssb(Sobiesambiegam)
Zapłacone
Somska Małgorzata 225 10 km / K 30-39 Świnoujście
Zapłacone
Soroczyński Cezary 394 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Sowa Anna 226 10 km / K 40-49 Warszawa
Zapłacone
Srokosz Sebastian 227 10 km / M 30-39 Chmielnik Run Team Chmielnik
Zapłacone
Stankiewicz Mariusz 395 10 km / M 30-39 Stary Jarosław Domikomp
Zapłacone
Stankiewicz Wiesław - 10 km / M 50-59 Koszalin
Staszewski Jan 228 10 km / M 50-59 Zakrzewo Zakrzewo
Zapłacone
Staszyńska Marianna 396 10 km / K 60-100 Bialogard Btc,,orzeł''
Zapłacone
Stefańska Magdalena - 10 km / K 30-39 Warszawa
Zapłacone
Stelmach Gabriela 229 10 km / K 40-49 Mysiadło
Zapłacone
Stepanenko Pawel - 10 km / M 20-29 Luck Mk Luchesk-Lkb Rudnik
Stępień Karolina 230 10 km / K 20-29 Łódź
Zapłacone
Stopa Marcin 231 10 km / M 30-39 Kanin
Zapłacone
Straszak Lukasz - 10 km / M 30-39 Piekary Slaskie Straszakteam Poland
Struś Artur 232 10 km / M 50-59 Wrześnica Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Strzelecki Zbigniew 233 10 km / M 60-100 Korzybie Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Sull Kacper - 10 km / M 16-19 Wodnica Night Runners Słupsk
Zapłacone
Sułkowska Sylwia 234 10 km / K 30-39 Zielona Góra Harpagan Zg
Zapłacone
Świercz Dariusz - 10 km / M 50-59 Wałcz Wałecka Ściema
Zapłacone
Swietlicka Aleksandra 235 10 km / K 20-29 Slawkow
Zapłacone
Świetlik Tomasz 236 10 km / M 50-59 Koszalin
Zapłacone
Śwital Leszek - 10 km / M 40-49 Chodzież Morsy Margonin Pch_Run
Świtek Kaitek - 10 km / M 30-39 Darłowo Kaito Systems.pl
Sworek Dawid 237 10 km / M 20-29 Poznan
Zapłacone
Szabla Ewelina 238 10 km / K 30-39 Koszalin
Zapłacone
Szamrej Wojciech 397 10 km / M 50-59 Koszalin
Zapłacone
Szaniecka Magdalena 239 10 km / K 40-49 Daleszyce
Zapłacone
Szaniecki Piotr 240 10 km / M 40-49 Daleszyce
Zapłacone
Szastak Damian 241 10 km / M 40-49 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
Zapłacone
Szczeblewski Józef 398 10 km / M 60-100 Manowo
Zapłacone
Szczepaniak Jacek 242 10 km / M 50-59 Kępice Lub Wybierz Z Listy
Zapłacone
Szelest Barbara 243 10 km / K 30-39 Mysłowice Mysłowicki Klub Biegacza No. I
Zapłacone
Szeremeta Anna 244 10 km / K 30-39 Ruda Śląska Szombierki Runners/cidry Lotajom
Zapłacone
Szewczuk Pawel 399 10 km / M 30-39 Rosnowo
Zapłacone
Szkatulski Tomasz 245 10 km / M 20-29 Darłowo Runnerswalde Darłowo
Zapłacone
Szkopek Angelika 246 10 km / K 20-29 Łódź
Zapłacone
Szmulik Marta 247 10 km / K 30-39 Sosnowiec
Zapłacone
Szmulik Michał 248 10 km / M 30-39 Sosnowiec
Zapłacone
Szopiński Tomasz 249 10 km / M 30-39 Nacmierz Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Szubert Agnieszka - 10 km / K 30-39 Ustronie Morskie Kołobrzeg Biega
Zapłacone
Szubert Julia 400 10 km / K 16-19 Ustronie Morskie Kołobrzeg Biega
Zapłacone
Szubert Marcin 401 10 km / M 40-49 Ustronie Morskie
Zapłacone
Szukała Krzysztof - 10 km / M 30-39 Poznań Redcor Expedition Team
Szulc Tomasz 250 10 km / M 20-29 Szczecin
Zapłacone
Szymański Kacper 251 10 km / M 16-19 Gleźnowo Gleźnowo
Zapłacone
Szymański Piotr 252 10 km / M 40-49 Rosnowo
Zapłacone
Szyszkowski Tomasz 253 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin
Zapłacone
Telesiewicz Henryk 402 10 km / M 60-100 Sławno Olszewski I Synowie
Zapłacone
Tokarska Iwona 403 10 km / K 30-39 Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania
Zapłacone
Tokarski Joachim 404 10 km / M 30-39 Kudowa Zdrój Kudowscy Miłośnicy Biegania
Zapłacone
Tomczak Dominik 405 10 km / M 40-49 Słupsk Csmw Ustka
Zapłacone
Tomicka Małgorzata 254 10 km / K 30-39 Koszalin Babeczki Koszalin
Zapłacone
Turczyn Grzegorz 406 10 km / M 40-49 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Turczyn Tomasz - 10 km / M 40-49 Sławno Dziennik Sławieński
Zapłacone
Turkiewicz Maciej 408 10 km / M 16-19 Lubań
Zapłacone
Turowski Grzegorz 255 10 km / M 40-49 Grodków
Zapłacone
Tutus Michał 409 10 km / M 30-39 Koszalin Jw 1223
Zapłacone
Tymiec Przemysław 256 10 km / M 30-39 Katowice Mysłowicki Klub Biegacza No. I
Zapłacone
Urbański Tomasz 257 10 km / M 40-49 Białogard
Zapłacone
Vitovszik Vasylyna - 10 km / K 20-29 Luck Mk Luchesk-Lkb Rudnik
Walczak Rafał 410 10 km / M 40-49 Koszalin
Zapłacone
Walkowski Krystian 411 10 km / M 30-39 Piła
Zapłacone
Walo Zbigniew 258 10 km / M 50-59 Koszalin X
Zapłacone
Wasilewski Krzysztof 259 10 km / M 30-39 Katowice
Zapłacone
Wasyłyk Łukasz 260 10 km / M 30-39 Czarnków Kb Aktywni Krzyż Wielkopolski
Zapłacone
Waszek Marzena - 10 km / K 30-39 Świdwin Fitoski Team
Wawrzyniak Karolina - 10 km / K 20-29 Darłowo
Wegner Przemysław 261 10 km / M 30-39 Ustka
Zapłacone
Wencel Robert - 10 km / M 40-49 Darłowo
Wiatrzyk Krzysztof 262 10 km / M 40-49 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Widoniak Rafał 263 10 km / M 40-49 Koszalin Biegnijmy.pl
Zapłacone
Wieczorek Sławomir 264 10 km / M 40-49 Słupsk
Zapłacone
Wiekieta Marek 412 10 km / M 40-49 Siemianowice Śląskie
Zapłacone
Wielgat Łukasz 265 10 km / M 30-39 Pieńkowo Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Wiernicki Lukasz 266 10 km / M 30-39 Darłowo
Zapłacone
Wiernicki Remigiusz 267 10 km / M 30-39 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Wierzbicki Sylwester 268 10 km / M 30-39 Domasławice
Zapłacone
Wiesiolek Grzegorz 413 10 km / M 40-49 Warszawa
Zapłacone
Wilczewski Mariusz 269 10 km / M 30-39 Sławsko Mks Świec Sławno
Zapłacone
Wilczyńska Agata - 10 km / K 40-49 Wałcz
Zapłacone
Wiliński Marek 270 10 km / M 50-59 Świdwin K.b Świdwin
Zapłacone
Wilkowski Krzysztof 271 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Winiarczyk-Jadach Beata 414 10 km / K 30-39 Kraków O2Fitness Wieliczka
Zapłacone
Wisniewska Katarzyna 415 10 km / K 40-49 Rypin 1977
Zapłacone
Wisniewski Jakub 416 10 km / M 16-19 Rypin Kb Lech Rypin
Zapłacone
Wiśniewski Radosław 272 10 km / M 30-39 Płock Wzgórze Tumskie
Zapłacone
Włodarczyk Artur - 10 km / M 40-49 Jeżyczki Pinek Hasa Jeżyczki
Zapłacone
Włodarczyk Józef 273 10 km / M 50-59 Koszalin
Zapłacone
Włodarczyk Kamil 274 10 km / M 20-29 Darłowo
Zapłacone
Wódczak Katarzyna 275 10 km / K 20-29 Postomino Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Wójcicki Grzegorz 276 10 km / M 30-39 Sławno 1983
Zapłacone
Wojciechowska Małgorzata 277 10 km / K 40-49 Kretomino
Zapłacone
Wójcik Damian - 10 km / M 40-49 Darłowo Runnerswalde Darłowo
Zapłacone
Wojnar Jacek 278 10 km / M 30-39 Łańcut Łańcut Biega
Zapłacone
Wojtanowicz Bartosz 279 10 km / M 30-39 Sosnowiec
Zapłacone
Wójtowicz Andrzej 280 10 km / M 60-100 Kietrz Ksks Gryf Kietrz
Zapłacone
Wolińska Marta 281 10 km / K 40-49 Piła
Zapłacone
Wolna Barbara - 10 km / K 40-49 Wrocław
Zapłacone
Wolny Kamil - 10 km / M 16-19 Wrocław
Zapłacone
Wołowiec Przemek 417 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Woźniak Dariusz 418 10 km / M 40-49 Sławno Www.limo300C.com
Zapłacone
Woźniak Grzegorz 282 10 km / M 40-49 Ustka Grzesław Ustka Igmar Team
Zapłacone
Woźniak Honorata - 10 km / K 40-49 Sławno Www.limo300C.com
Woźniak Monika 283 10 km / K 30-39 Siemianice
Zapłacone
Wróblewski Mateusz 419 10 km / M 20-29 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Wybraniec Karolina 284 10 km / K 20-29 Słupsk
Zapłacone
Yakimovicz Nataliya - 10 km / K 40-49 Luck Mk Luchesk-Lkb Rudnik
Zaczyński Grzegorz 420 10 km / M 40-49 Starachowice
Zapłacone
Zagała Marta 285 10 km / K 30-39 Dąbrowa Górnicza
Zapłacone
Zagała Piotr 286 10 km / M 30-39 Dąbrowa Górnicza
Zapłacone
Zalewski Grzegorz - 10 km / M 30-39 Ustka Grzesław Ustka Igmar Team
Zarębski Maciej 287 10 km / M 40-49 Ustka
Zapłacone
Zarzycki Dariusz 288 10 km / M 30-39 Ustka Ustka
Zapłacone
Zawada Andrzej 421 10 km / M 50-59 Wodnica Wybrzeże Objazda
Zapłacone
Zdrowiecki Artur 289 10 km / M 30-39 Koszalin
Zapłacone
Zielińska Joanna 422 10 km / K 40-49 Rypin Kb Lech Rypin
Zapłacone
Ziental Grzegorz 290 10 km / M 40-49 Sosnowiec
Zapłacone
Żukowski Cezary 291 10 km / M 30-39 Koszalin Rozbiegany Koszalin Migawkowe.pl
Zapłacone
Żur Marek - 10 km / M 30-39 Łąka Kac Runners
Żurawik Marcin 423 10 km / M 30-39 Koło Saint Gobain Squad
Zapłacone
Zych Dorota 424 10 km / K 40-49 Sławno
Zapłacone
Żyjewski Krzysztof 292 10 km / M 30-39 Olsztyn Achilles Biega
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

40.00

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU