Kyndra Trail III Edycja Zimowa

Jastrzębie-Zdrój
04.02.2017

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Luźniak Damian1.Luźniak Damian2600:24:56:71PogwizdówOlza Cieszyn
2. Giżyński Damian2.Giżyński Damian2700:25:18:62Jastrzębie-ZdrójGalopujące Ślimaki
3. Żurek Paweł3.Żurek Paweł2400:25:43:67HullRunteam Pawłowice
4. Lapczyk Jacek4.Lapczyk Jacek2500:25:52:63Marklowice Górne
5. Wróbel Marcin5.Wróbel Marcin3800:26:41:09PawłowiceMtb Pressing Team
6. Małka Bartosz6.Małka Bartosz4700:26:43:35Knurów
7. Kania Karol7.Kania Karol3100:26:48:03Jastrzębie ZdrójXrunners
8. Kubala Tomasz8.Kubala Tomasz600:27:05:01MarklowiceMtb Pressing Team
9. Koguciuk Grzegorz9.Koguciuk Grzegorz800:27:32:03Jastrzębie-ZdrójMtb Pressing Team
10. Dawidowicz Krzysztof10.Dawidowicz Krzysztof400:27:43:71Jastrzebie ZdrójMtb Pressing Team
11. Lorenz Marcin11.Lorenz Marcin5300:28:50:24Jastrzębie ZdrójGb Galopujące Ślimaki
12. Gołębiewski Artur12.Gołębiewski Artur3200:28:59:11PawłowiceMtb Pressing Team
13. Kiepiela Dawid13.Kiepiela Dawid1000:29:23:17Jastrzębie ZdrojKlub Biegacza Fartlek
14. Kania Artur14.Kania Artur4000:29:45:31Jastrzębie ZdrójXrunners
15. Garus Krzysiek15.Garus Krzysiek300:29:50:22Jastrzębie ZdrójKsrg Zofiówka
16. Sutkowski Marcin16.Sutkowski Marcin5100:30:18:74ŚwierklanyAkademia Biegania Świerklany
17. Piech Michał17.Piech Michał1400:30:59:78StudzieniceAlustal
18. Grucel Damian18.Grucel Damian3500:31:00:54Jastrzębie-ZdrójGbc Runners
19. Rumpel Krzysztof19.Rumpel Krzysztof4300:31:39:74Czyżowice
20. Czyż Leszek20.Czyż Leszek200:31:47:33Ochaby Wielkie
21. Sikora Anna21.Sikora Anna100:31:47:73UstrońWolfteam
22. Pankowski Dariusz22.Pankowski Dariusz900:32:25:23Jastrzębie-ZdrójNight Runners
23. Marszałek Hanna23.Marszałek Hanna3000:32:35:91Marklowice Górne
24. Połeć Krzysztof24.Połeć Krzysztof4400:32:38:74Jastrzębie-ZdrójGalopujące Ślimaki
25. Rajski Jacek25.Rajski Jacek4500:32:55:93Pawłowice
26. Nalepka Ewa26.Nalepka Ewa6600:33:46:10
27. Nalepka Zdzisław27.Nalepka Zdzisław16600:33:46:10
28. Kuglarz Szymon28.Kuglarz Szymon1300:34:03:58Wodzisław Śl
29. Kopciowska-Wątroba Joanna29.Kopciowska-Wątroba Joanna1100:34:18:38Jastrzębie Zdrój
30. Bębenek Marcin30.Bębenek Marcin3900:34:43:50Jastrzębie ZdrójGb Galopujące Ślimaki
31. Menżyk Joanna31.Menżyk Joanna2000:35:06:83Mysłowice
32. Foks Mateusz32.Foks Mateusz3700:35:11:15WarszowiceRunteam Pawłowice
33. Bystrykowski Marcin33.Bystrykowski Marcin1600:35:24:93Jastrzębie-Zdrój
34. Dankiewicz Magdalena34.Dankiewicz Magdalena2200:35:45:41PawłowiceRunteam Pawłowice
35. Foks Damian35.Foks Damian3600:36:05:41WarszowiceRunteam
36. Zarzycka Ewa36.Zarzycka Ewa4100:36:54:81Jastrzębie ZdrójSaltus Sport Team
37. Dawidowicz Monika37.Dawidowicz Monika500:37:39:96Jastrzebie-ZdrójMtb Pressing Team
38. Cofalik Gabriela38.Cofalik Gabriela5000:37:53:73ŚwierklanyAkademia Biegania W Świerklanach
39. Pełka Urszula39.Pełka Urszula4900:38:52:84ŚwierklanyAkademia Biegania W Świerklanach
40. Gorzelak Joanna40.Gorzelak Joanna4600:38:57:09Jastrzębie-ZdrójKobiety Na 5+
41. Gnaś Anna41.Gnaś Anna14600:38:57:09Jastrzębie-ZdrójKobiety Na 5+
42. Lerch Bożena42.Lerch Bożena3400:39:33:00Jastrzębie-ZdrójRunteam
43. Frydecka Mirosława43.Frydecka Mirosława4800:39:59:14ŚwierklanyAkademia Biegania W Świerklanach
44. Zurek Patrycja44.Zurek Patrycja2300:40:28:74HullRunteam Pawłowice
45. Rodziak Marcin45.Rodziak Marcin2900:40:31:23RacibórzSzare Morsy
46. Lerch Maria46.Lerch Maria3300:40:32:83Jastrzębie-Zdrój
47. Zachariasz Michał47.Zachariasz Michał1200:41:12:82Jastrzębie ZdrójMtb Pressing Team
48. Marszalik Zuzanna48.Marszalik Zuzanna2100:41:33:98PawłowiceRunteam Pawłowice
49. Kopiec ( Pluta) Izabela49.Kopiec ( Pluta) Izabela11900:41:42:54SkrzyszówInter Rope Team
50. Czernicka Magdalena50.Czernicka Magdalena1900:41:42:54ZwonowiceInter Rope Team
51. Giżyńska Katarzyna51.Giżyńska Katarzyna16500:41:53:91Jastrzębie ZdrójKobiety Na 5+
52. Bajcar Beata52.Bajcar Beata6500:41:53:91ChybieKobiety Na 5+
53. Lipinski Daniel53.Lipinski Daniel6700:46:31:83JastrzebieRunteam Pawłowice
54. Lipińska Monika54.Lipińska Monika16700:46:31:83Jastrzębie ZdrójRunteam Pawłowice
55. Myśliwiec Barbara55.Myśliwiec Barbara1500:54:38:69Jastrzębie-ZdrójKobiety Na 5+
56. Grzelak Patrycja56.Grzelak Patrycja5200:55:51:58Jastrzębie-Zdrój
57. Wilk Dawid57.Wilk Dawid1801:04:48:83ZabrzeNight Runners Zabrze
58. Wabnic Klaudia58.Wabnic Klaudia1701:05:48:64ChorzówNight Runners Zabrze

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU