Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Kyndra Trail III Edycja Zimowa

Jastrzębie-Zdrój

04.02.2017r.

Kategoria

  • Płeć, Kobiety 0-100
  • Płeć, Mężczyźni 0-100

Miasto

  • Bluszczów
  • Chorzów
  • Chybie
  • Czyżowice
  • Gaszowice
  • Hażlach
  • Hull
  • Jastrzebie
  • Jastrzebie Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Katowice
  • Knurów
  • Krostoszowice
  • Łąka
  • Marklowice
  • Marklowice Górne
  • Mysłowice
  • Ochaby Wielkie
  • Pawłowice
  • Pierściec
  • Pogwizdów
  • Racibórz
  • Skrzyszów
  • Świerklany
  • Ustroń
  • Warszowice
  • Wodzisław Śl
  • Wodzisław Śląski
  • Zabrze
  • Zwonowice

Nazwa klubu

  • Akademia Biegania Świerklany
  • Akademia Biegania W Świerklanach
  • Brak
  • Galopujące Ślimaki
  • Gb Galopujące Ślimaki
  • Gbc Runners
  • Inov-8
  • Inter Rope Team
  • Ipronman
  • Kac Runners
  • Kb Mosir Jastrzębie-Zdrój
  • Klub Biegacza Fartlek
  • Kobiety Na 5+
  • Kobiety Na 5+
  • Ks Forma Wodzisław
  • Ksrg Zofiówka
  • Mtb Pressing
  • Mtb Pressing Team
  • Night Runners
  • Night Runners Zabrze
  • Olza Cieszyn
  • Runteam
  • Runteam Pawłowice
  • Saltus Sport Team
  • Szare Morsy
  • Wolfteam
  • Xrunners

1.

Beata Bajcar

Chybie

Pł, K 0-100

Kobiety Na 5+

0

2.

Aleksandra Banaszewska

Jastrzębie-Zdrój

Pł, K 0-100

Gbc Runners

0

3.

Aldona Baran

Jastrzebie-Zdrój

Pł, K 0-100

0

4.

Marcin Bębenek

Jastrzębie Zdrój

Pł, M 0-100

Gb Galopujące Ślimaki

0

5.

Olga Biegun

Jastrzębie

Pł, K 0-100

0

6.

Zdzisław Bojda

Pierściec

Pł, M 0-100

0

7.

Marcin Bystrykowski

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

0

8.

Aleksander Chromik

Bluszczów

Pł, M 0-100

Ks Forma Wodzisław

0

9.

Katarzyna Chruszcz

Jastrzębie Zdrój

Pł, K 0-100

Kobiety Na 5+

0

10.

Gabriela Cofalik

Świerklany

Pł, K 0-100

Akademia Biegania W Świerklanach

0

11.

Magdalena Czernicka

Zwonowice

Pł, K 0-100

Inter Rope Team

0

12.

Leszek Czyż

Ochaby Wielkie

Pł, M 0-100

0

13.

Magdalena Dankiewicz

Pawłowice

Pł, K 0-100

Runteam Pawłowice

0

14.

Krzysztof Dawidowicz

Jastrzebie Zdrój

Pł, M 0-100

Mtb Pressing Team

0

15.

Monika Dawidowicz

Jastrzebie-Zdrój

Pł, K 0-100

Mtb Pressing Team

0

16.

Damian Foks

Warszowice

Pł, M 0-100

Runteam

0

17.

Mateusz Foks

Warszowice

Pł, M 0-100

Runteam Pawłowice

0

18.

Mirosława Frydecka

Świerklany

Pł, K 0-100

Akademia Biegania W Świerklanach

0

19.

Krzysiek Garus

Jastrzębie Zdrój

Pł, M 0-100

Ksrg Zofiówka

0

20.

Katarzyna Giżyńska

Jastrzębie Zdrój

Pł, K 0-100

Kobiety Na 5+

0

21.

Damian Giżyński

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

Galopujące Ślimaki

0

22.

Anna Gnaś

Jastrzębie-Zdrój

Pł, K 0-100

Kobiety Na 5+

0

23.

Joanna Gorzelak

Jastrzębie-Zdrój

Pł, K 0-100

Kobiety Na 5+

0

24.

Damian Grucel

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

Gbc Runners

0

25.

Patrycja Grzelak

Jastrzębie-Zdrój

Pł, K 0-100

0

26.

Leszek Grzyb

Łąka

Pł, M 0-100

Kac Runners

0

27.

Asia Habram

Wodzisław Śląski

Pł, K 0-100

0

28.

Artur Kania

Jastrzębie Zdrój

Pł, M 0-100

Xrunners

0

29.

Karol Kania

Jastrzębie Zdrój

Pł, M 0-100

Xrunners

0

30.

Dawid Kiepiela

Jastrzębie Zdroj

Pł, M 0-100

Klub Biegacza Fartlek

0

31.

Zbigniew Kiszka

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

Mtb Pressing Team

0

32.

Joanna Kopciowska-Wątroba

Jastrzębie Zdrój

Pł, K 0-100

0

33.

Sylwia Kopel

Jastrzębie Zdrój

Pł, K 0-100

Kobiety Na 5+

0

34.

Karol Kopertowski

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

0

35.

Izabela Kopiec ( Pluta)

Skrzyszów

Pł, K 0-100

Inter Rope Team

0

36.

Tomasz Kubala

Marklowice

Pł, M 0-100

Mtb Pressing Team

0

37.

Szymon Kuglarz

Wodzisław Śl

Pł, M 0-100

0

38.

Jacek Lapczyk

Marklowice Górne

Pł, M 0-100

0

39.

Bożena Lerch

Jastrzębie-Zdrój

Pł, K 0-100

Runteam

0

40.

Maria Lerch

Jastrzębie-Zdrój

Pł, K 0-100

0

41.

Monika Lipińska

Jastrzębie Zdrój

Pł, K 0-100

Runteam Pawłowice

0

42.

Daniel Lipinski

Jastrzebie

Pł, M 0-100

Runteam Pawłowice

0

43.

Marcin Lorenz

Jastrzębie Zdrój

Pł, M 0-100

Gb Galopujące Ślimaki

0

44.

Damian Luźniak

Pogwizdów

Pł, M 0-100

Olza Cieszyn

0

45.

Bartosz Małka

Knurów

Pł, M 0-100

0

46.

Łukasz Marczyk

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

Mtb Pressing Team

0

47.

Zuzanna Marszalik

Pawłowice

Pł, K 0-100

Runteam Pawłowice

0

48.

Hanna Marszałek

Marklowice Górne

Pł, K 0-100

0

49.

Marcin Mazur

Świerklany

Pł, M 0-100

Mtb Pressing

0

50.

Joanna Menżyk

Mysłowice

Pł, K 0-100

0

51.

Barbara Myśliwiec

Jastrzębie-Zdrój

Pł, K 0-100

Kobiety Na 5+

0

52.

Dariusz Pankowski

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

Night Runners

0

53.

Wojceich Probst

Hażlach

Pł, M 0-100

Inov-8

0

54.

Adam Proń

Katowice

Pł, M 0-100

Ipronman

0

55.

Agnieszka Proń

Katowice

Pł, K 0-100

0

56.

Jacek Rajski

Pawłowice

Pł, M 0-100

0

57.

Marcin Rodziak

Racibórz

Pł, M 0-100

Szare Morsy

0

58.

Krzysztof Rumpel

Czyżowice

Pł, M 0-100

0

59.

Anna Sikora

Ustroń

Pł, K 0-100

Wolfteam

0

60.

Magda Stużyńska

Krostoszowice

Pł, K 0-100

Mtb Pressing Team

0

61.

Marcin Sutkowski

Świerklany

Pł, M 0-100

Akademia Biegania Świerklany

0

62.

Piotr Szczepanik

Jastrzebie Zdrój

Pł, M 0-100

Klub Biegacza Fartlek

0

63.

Łukasz Tyniec

Jastrzębie-Zdrój

Pł, M 0-100

Kb Mosir Jastrzębie-Zdrój

0

64.

Klaudia Wabnic

Chorzów

Pł, K 0-100

Night Runners Zabrze

0

65.

Dawid Wilk

Zabrze

Pł, M 0-100

Night Runners Zabrze

0

66.

Marcin Wróbel

Pawłowice

Pł, M 0-100

Mtb Pressing Team

0

67.

Michał Zachariasz

Jastrzębie Zdrój

Pł, M 0-100

Mtb Pressing Team

0

68.

Ewa Zarzycka

Jastrzębie Zdrój

Pł, K 0-100

Saltus Sport Team

0

69.

Mariusz Zawisz

Gaszowice

Pł, M 0-100

Brak

0

70.

Patrycja Zurek

Hull

Pł, K 0-100

Runteam Pawłowice

0

71.

Paweł Żurek

Hull

Pł, M 0-100

Runteam Pawłowice

0