POBIEGNIJ DLA JULKI

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy-Paprocany ulica Sikorskiego
15.03.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Buczek Paweł1.Buczek Paweł2100:24:00:47Tychy
2. Górek Jacek2.Górek Jacek27600:24:21:05Tychy40-latek Tychy
3. Malina Adam3.Malina Adam11900:25:05:38BojszowyNIEZRZESZONY
4. Krosny Sebastian4.Krosny Sebastian9500:25:30:05MikołówBBL / STS Biegaton
5. Palka Dawid5.Palka Dawid16300:25:33:81Tychy40 - latek Tychy
6. Maciąg Daniel6.Maciąg Daniel11500:25:57:78TychyVege Runners
7. Ryniak Mariusz7.Ryniak Mariusz19200:26:02:38Tychy40-latek Tychy SPLA
8. Górak Henryk8.Górak Henryk32400:26:24:42Tychy40-latek Tychy
9. Piontek Patryk9.Piontek Patryk16800:26:40:26
10. Kontowicz Rafał10.Kontowicz Rafał8500:26:40:47MysłowiceMysłowicki Klub Biegacza No.IMysłowicki Klub Biegacza No.I
11. Dudzik Damian11.Dudzik Damian34000:27:10:85Mikołów
12. Nawrocki Tobiasz12.Nawrocki Tobiasz33600:27:25:85Tychy
13. Nowak Artur13.Nowak Artur14600:27:49:93SwietochlowiceTG Koliba-Progres
14. Pietras Tomasz14.Pietras Tomasz16600:27:59:23Tychy
15. Rowicki Jacek15.Rowicki Jacek18500:28:07:35Tychy
16. tarnawski andrzej16.tarnawski andrzej24300:28:08:68jaworznoathletes forge
17. Tytko Bartek17.Tytko Bartek35900:28:12:58Tychy
18. Pyrsch Zbigniew18.Pyrsch Zbigniew17800:28:18:97Tychy40-latek Tychy SPLA
19. Topolnicki Sławomir19.Topolnicki Sławomir28000:28:19:42Tychy
20. Gąsior Mateusz20.Gąsior Mateusz4200:28:22:98
21. Czapiewski Janusz21.Czapiewski Janusz33500:28:26:63Bieruń
22. kuszka Michał22.kuszka Michał10400:28:31:65MikołówBbl
23. Czyżewski Łukasz23.Czyżewski Łukasz2900:28:41:33Tychy
24. Surwiło Sandro24.Surwiło Sandro29200:28:44:47Tychy
25. Tomiak Bartosz25.Tomiak Bartosz34500:28:51:78Tychy
26. Kajzer Grzegorz26.Kajzer Grzegorz6900:29:03:67WF SportRun Team / TSR
27. Korecki Adam27.Korecki Adam8600:29:06:31Zabrze
28. Katolik Rafał28.Katolik Rafał28200:29:15:72Tychy
29. Masny Grzegorz29.Masny Grzegorz27900:29:18:08Gostyń
30. Malina Michalina30.Malina Michalina29000:29:19:72Bojszowy
31. Skrzypczyk Marcin31.Skrzypczyk Marcin28800:29:21:15Tychy
32. Czapnik Mateusz32.Czapnik Mateusz32600:29:24:38Tychy
33. Kubera Ryszard33.Kubera Ryszard9800:29:29:68TychyKubeRun
34. Młyński Krzysztof34.Młyński Krzysztof35200:29:32:45Tychy
35. Piechula Grzegorz35.Piechula Grzegorz28700:29:37:72Bojszowy
36. Kost Wojciech36.Kost Wojciech36100:29:46:75Tychy
37. Brożek Wojciech37.Brożek Wojciech1900:29:47:67
38. Marczykiewicz Mateusz38.Marczykiewicz Mateusz12100:29:52:53
39. Górecki Mieczysław39.Górecki Mieczysław27300:29:53:45Tychy40-latek Tychy
40. Zioło Paweł40.Zioło Paweł27100:29:54:83TychyWatra Team
41. Kobak Krzysztof41.Kobak Krzysztof32900:30:03:68Mysłowice
42. Błaszczak Henryk42.Błaszczak Henryk1500:30:09:33TYCHY40-latek Tychy SPLA
43. Święs Piotr43.Święs Piotr30400:30:16:33Tychy40-latek Tychy
44. Pawłowski Janusz44.Pawłowski Janusz33100:30:30:92Katowice
45. Dzik Dominik45.Dzik Dominik3900:30:32:42Tychy
46. Kaszuba Bogdan46.Kaszuba Bogdan7400:30:41:51Tychy40-latek Tychy SPLA
47. Kubiesa Piotr47.Kubiesa Piotr9900:30:44:78Tychy
48. Szymoł Michał48.Szymoł Michał32700:30:47:63Tychy
49. Dawid Michał49.Dawid Michał3200:30:48:58Tychy
50. KAJTOCH JOLANTA50.KAJTOCH JOLANTA6800:30:56:25WULKAN BIERUŃ
51. Ożdżyński Grzegorz51.Ożdżyński Grzegorz16200:30:59:28
52. Orzeł Paula52.Orzeł Paula15900:30:59:97Czeladz
53. STRAUCHMAN ROMAN53.STRAUCHMAN ROMAN22100:31:09:67TYCHYWARSZTAT FORMY
54. Nowak Stefan54.Nowak Stefan15000:31:17:78Tychy
55. Węgrzynowicz Radosław55.Węgrzynowicz Radosław30000:31:21:23Tychy
56. Grzegorzek Mateusz56.Grzegorzek Mateusz5000:31:22:47Mikołów
57. JARCZAK DAWID57.JARCZAK DAWID6300:31:26:01TYCHY
58. Boroja Drago58.Boroja Drago31500:31:29:48Serbia40latek U Freda
59. NITKA JACEK59.NITKA JACEK14500:31:30:58TYCHY40-latek Tychy SPLA
60. Szojda Daniel60.Szojda Daniel35300:31:33:01Tychy
61. guja boguslaw61.guja boguslaw5200:31:38:28jaworzno
62. Kubera Kacper62.Kubera Kacper34800:31:38:65Tychy
63. Sobolewski Zdzisław63.Sobolewski Zdzisław21200:31:39:18TychyNexteer Automotive
64. Bartuś Łukasz64.Bartuś Łukasz1100:31:48:02Tychy
65. Duda Łukasz65.Duda Łukasz35100:32:09:15Tychy
66. Panek Krzysztof66.Panek Krzysztof16400:32:10:95BieruńKris o Poranku
67. Komandera Krzysztof67.Komandera Krzysztof8400:32:12:95Świerczyniec
68. Kowalczyk Piotr68.Kowalczyk Piotr8900:32:21:88Tychy
69. Arndt Marcin69.Arndt Marcin400:32:22:56TychyBiegam Bo Nie Lubię
70. Chmura Dawid70.Chmura Dawid2300:32:24:63KatowiceGreen Arrow
71. Kojder Rafał71.Kojder Rafał8300:32:26:06TychyHarpagan Run
72. Dudek Magdalena72.Dudek Magdalena3600:32:31:18Tychy
73. Fidor Michał73.Fidor Michał30800:32:38:76Tychy
74. Lubowicka Anna74.Lubowicka Anna11100:32:39:58Tychy40-latek Tychy SPLA
75. Kaczor Radek75.Kaczor Radek6700:32:45:81ŚwiętochłowiceTG Koliba-Progress
76. Chodzidło Damian76.Chodzidło Damian2400:32:51:03Tychy
77. Rydz Piotr77.Rydz Piotr34100:33:14:56Tychy
78. Dudka Ewa78.Dudka Ewa3700:33:14:98Tychy40-latek Tychy SPLA
79. Golda Marek79.Golda Marek30600:33:19:65Tychy
80. WÓJCICKI RAFAŁ80.WÓJCICKI RAFAŁ25900:33:30:23OŚWIĘCIMCROSS THE LIMITS / HEALTHFULNES
81. Gorol Wojciech81.Gorol Wojciech31700:33:30:55Mikołów
82. Gorol Joanna82.Gorol Joanna31800:33:30:88Mikołów
83. Okoński Kazimierz83.Okoński Kazimierz15300:33:31:23
84. REUS JANUSZ84.REUS JANUSZ18100:33:31:55Tychy
85. Węgierek Krystian85.Węgierek Krystian25200:33:31:81
86. Gołąbek Agnieszka86.Gołąbek Agnieszka4400:33:43:48TychyBBL Mikołów
87. Sikora Mateusz87.Sikora Mateusz20100:33:53:95Lędziny
88. Paluszkiewicz Wiesław88.Paluszkiewicz Wiesław34600:33:56:13Tychy
89. JARCZAK ADAM89.JARCZAK ADAM6200:34:00:73TYCHY
90. Lisota Rafał90.Lisota Rafał31900:34:06:88Tychy
91. Skierski Adam91.Skierski Adam20400:34:12:25Katowice
92. Skierski Grzegorz92.Skierski Grzegorz33200:34:15:25Katowice
93. Płoskonka Dagmara93.Płoskonka Dagmara17100:34:15:62Tychy40-latek Tychy SPLA
94. Strzelecki Andrzej94.Strzelecki Andrzej22400:34:15:98Mikołówbiegaton mikołów/bbl mikołów
95. Mateja Wojciech95.Mateja Wojciech12400:34:21:58imielin
96. Stukator Teresa96.Stukator Teresa22700:34:28:58Tychy40-latek Tychy SPLA
97. Mucha Krzysztof97.Mucha Krzysztof13900:34:36:63Tychy
98. Kraszewski Waldemar98.Kraszewski Waldemar9400:34:38:67Tychy
99. michalski arek99.michalski arek13100:34:46:01
100. Łakwa Michał100.Łakwa Michał11300:34:46:37wola
101. Zapała Adam101.Zapała Adam26400:34:46:81TychyCykloholicy
102. Sojda Artur102.Sojda Artur21500:34:50:48Tychy
103. Mazurek Krzysztof103.Mazurek Krzysztof12900:34:54:63Tychy-
104. Jurecka Anna104.Jurecka Anna33000:34:56:65Katowice
105. Borkowska Sandra105.Borkowska Sandra1700:34:56:95Tychy
106. Janiszewska Jolanta106.Janiszewska Jolanta6000:34:57:51Tychy
107. Sobala Mariusz107.Sobala Mariusz21100:34:58:38Tychy
108. Dejneka Kamil108.Dejneka Kamil35700:34:59:23Tychy
109. Roskowski Stanisław109.Roskowski Stanisław30300:35:02:15Tychy
110. Lubowiecki Krzysztof110.Lubowiecki Krzysztof33700:35:04:75
111. Pyrsch Agnieszka111.Pyrsch Agnieszka17700:35:05:88Tychy40-latek Tychy SPLA
112. Czarnota Wojciech112.Czarnota Wojciech2700:35:07:51Tychy
113. Atraszkiewicz Anna113.Atraszkiewicz Anna500:35:10:47TychyGETRUN
114. Donigiewicz Ewa114.Donigiewicz Ewa3400:35:12:48Tychy
115. Szkuta Klaudia115.Szkuta Klaudia23500:35:14:45Tychy
116. Widuch Klaudia116.Widuch Klaudia25500:35:16:35Orzesze
117. Skrzypczyk Natalia117.Skrzypczyk Natalia20600:35:17:43Tychy
118. Jankowski Marcin118.Jankowski Marcin6100:35:18:58GostyńAGAT
119. Bittner Łukasz119.Bittner Łukasz29600:35:27:53Tychy
120. Świergot Arkadiusz120.Świergot Arkadiusz23000:35:27:85Tychy
121. Grzybek Agnieszka121.Grzybek Agnieszka29900:35:33:76Tychy
122. Kurski Ludwik122.Kurski Ludwik31400:35:37:26Tychy
123. Witman Maciej123.Witman Maciej31300:35:37:78Tychy
124. Wytrykus Dorota124.Wytrykus Dorota29400:35:41:48Katowice
125. Węgrzynowicz Klaudia125.Węgrzynowicz Klaudia25300:35:41:78Tychy
126. Owoc Anna126.Owoc Anna8800:35:48:73Tychy
127. Lipiecki Jacek127.Lipiecki Jacek30700:35:49:75Łaziska Górne
128. Marek Adam128.Marek Adam12200:35:52:35Tychy
129. Mlaskawa Edward129.Mlaskawa Edward27500:35:53:55Zabrze
130. Kiszewska Karolina130.Kiszewska Karolina7800:36:18:12
131. Lewandowski Wojciech131.Lewandowski Wojciech10800:36:18:55Tychy
132. Marczak Piotr132.Marczak Piotr28300:36:23:58Tychy
133. Atraszkiewicz Marcin133.Atraszkiewicz Marcin600:36:28:76TychySDG
134. Sitarz Marcin134.Sitarz Marcin20300:36:29:87Łaziska Górne
135. Ranik Ania135.Ranik Ania35400:36:31:58Tychy
136. Skulski Jakub136.Skulski Jakub20900:36:32:31Tychy
137. Danielczyk Patrycja137.Danielczyk Patrycja3000:36:32:76Tychy
138. Kruczek Monika138.Kruczek Monika9600:36:42:03tychy
139. Kaszuba Grażyna139.Kaszuba Grażyna7500:36:44:58Tychy40-latek Tychy SPLA
140. Sagan Marin140.Sagan Marin30200:37:07:45Tychy40-latek Tychy
141. Ryniak Joanna141.Ryniak Joanna19100:37:17:63Tychy40-latek Tychy SPLA
142. Zielinski Marcin142.Zielinski Marcin26700:37:30:68Tychy
143. Toczydłowski Łukasz143.Toczydłowski Łukasz24400:37:30:95Ruda Śląska
144. Rozenbajgier Robert144.Rozenbajgier Robert18800:37:31:28Tychy
145. Rurarz Aleksandra145.Rurarz Aleksandra18900:37:31:58Tychy
146. Wiatr Krystian146.Wiatr Krystian25400:37:31:93TychyWF SportRun TEAM
147. Michoński Wojciech147.Michoński Wojciech32100:37:38:22Tychy
148. Szymik- Kudłacik Renata148.Szymik- Kudłacik Renata24000:37:39:38Roczyny
149. Karpuk Zosia149.Karpuk Zosia7300:37:44:58tychy
150. Szmigiel Anna150.Szmigiel Anna28400:38:01:73Tychy
151. Cybulski Łukasz151.Cybulski Łukasz2600:38:14:52
152. Droździel Wojciech152.Droździel Wojciech3500:38:21:58Tychy
153. Iglikowska-Plewniak Grażyna153.Iglikowska-Plewniak Grażyna5700:38:22:08Tychy40-latek Tychy
154. Furgalski Łukasz154.Furgalski Łukasz4000:38:32:62Tychy
155. Kaleta Tomasz155.Kaleta Tomasz7000:38:32:92TychyTiger
156. Figura Sara156.Figura Sara33800:38:37:58Tychy
157. Pilch Julia157.Pilch Julia33900:38:37:83
158. SZYMURA Kuba158.SZYMURA Kuba24200:39:01:68Orzesze
159. SZYMURA AGATA159.SZYMURA AGATA24100:39:06:98Orzesze
160. Maciąg Paulina160.Maciąg Paulina11600:39:59:63tychy
161. NOWAK MAGDALENA161.NOWAK MAGDALENA14800:39:59:85TYCHY
162. Bieniasz Krzysztof162.Bieniasz Krzysztof1400:40:00:08Tychy
163. Gawronska Dorota163.Gawronska Dorota4300:40:02:65Katowice
164. Kmiecik Artur164.Kmiecik Artur8100:40:04:57Tychy
165. Szabat Anna165.Szabat Anna23200:40:06:75Tychy
166. Mateja Barbara166.Mateja Barbara34300:40:09:53Goczałkowice
167. Macoń Magdalena167.Macoń Magdalena11800:40:14:62Tychy
168. Herok Renata168.Herok Renata5500:40:15:03Tychy
169. Michalak Katarzyna169.Michalak Katarzyna32300:40:22:68Tychy
170. Loska Anita170.Loska Anita11000:40:24:05Piasek
171. Kozik Łukasz171.Kozik Łukasz9100:40:55:56Tychy
172. Sikorski Piotr172.Sikorski Piotr20200:40:55:95TychyWF Sport Run Team
173. Dawid Michał173.Dawid Michał22000:41:02:47Tychy
174. Żółkiewicz Grzegorz174.Żółkiewicz Grzegorz27200:41:02:78Tychy
175. Piechula Katarzyna175.Piechula Katarzyna32500:41:03:18Tychy
176. Różańska Joanna176.Różańska Joanna18700:41:08:83Orzesze
177. Mendelska Magdalena177.Mendelska Magdalena13000:41:10:75Lędziny
178. Kurska Matylda178.Kurska Matylda31600:41:12:22Tychy
179. Kozłowska Ewa179.Kozłowska Ewa9200:41:22:53Tychy
180. Brzęk Artur180.Brzęk Artur2000:41:22:83Tychy
181. SZYDŁOWSKA MONIKA181.SZYDŁOWSKA MONIKA23900:41:32:48TYCHY
182. Lenkiewicz Iwona182.Lenkiewicz Iwona10700:41:33:27Tychy
183. STANIEWSKI DARIUSZ183.STANIEWSKI DARIUSZ21700:41:35:48TYCHY
184. Należniak Bernadeta184.Należniak Bernadeta34700:41:51:23Tychy
185. Belowska Anna185.Belowska Anna1200:42:14:31Tychy
186. Rolnik Paweł186.Rolnik Paweł18200:42:23:37Tychy
187. Loska Aleksandra187.Loska Aleksandra10900:42:23:65PiasekPolitechnika Śląska
188. Kosoń Joanna188.Kosoń Joanna8700:42:37:88Tychy
189. Owoc Anna189.Owoc Anna16100:42:56:25Tychy
190. Witek Marta190.Witek Marta25700:43:02:38
191. Staniszewska-Colik Magdalena191.Staniszewska-Colik Magdalena21800:43:16:33
192. Złomaniec Robert192.Złomaniec Robert27000:43:16:55TYCHY
193. Wisek Hanna193.Wisek Hanna31200:43:16:76Tychy
194. Baron Urszula194.Baron Urszula32200:43:16:98Tychy
195. Przesór Michał195.Przesór Michał32800:43:17:33Tychy
196. Pietrasiuk Dariusz196.Pietrasiuk Dariusz28100:43:17:87Tychy
197. Cichowska Weronika197.Cichowska Weronika2500:43:18:45TychyMOSM TYCHY
198. Baradziej Bartłomiej198.Baradziej Bartłomiej700:43:21:26TychyTERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT
199. Skrzypczyk Julia199.Skrzypczyk Julia20500:43:21:56Tychy
200. Grabowska Monika200.Grabowska Monika4600:43:21:98
201. Gołąbek Dariusz201.Gołąbek Dariusz30900:43:37:48Tychy
202. Opala Ksenia202.Opala Ksenia15600:44:00:75Tychy
203. ZAZULA JOANNA203.ZAZULA JOANNA26600:44:01:31TYCHY
204. Mielczarek Wojciech204.Mielczarek Wojciech13200:44:13:25TychyWF SPORTrun Team
205. Czyszczoń Andrzej205.Czyszczoń Andrzej2800:44:13:62TychyWF SportRun Team
206. Brożek Teresa206.Brożek Teresa1800:44:13:98TychyWF SportRun Team
207. Matyaszewska-Bołdys Agnieszka207.Matyaszewska-Bołdys Agnieszka12500:44:14:35TychyWarsztat Formy
208. Burzawa Piotr208.Burzawa Piotr2200:44:14:85tychy40-latek/ Warsztat formy
209. Henkelman Ewelina209.Henkelman Ewelina5400:44:16:78Siemianowice Śląśkie
210. Samonek Janusz210.Samonek Janusz19500:44:17:26TychyWF Sportrun Tychy
211. Zapolnik Agnieszka211.Zapolnik Agnieszka26500:44:19:23katowice
212. KOZIK ANNA212.KOZIK ANNA9000:44:20:56GOCZAŁKOWICE-ZDRÓJ
213. Grzebniewska Judyta213.Grzebniewska Judyta4900:44:21:55TychySport RUN
214. Tomala Łukasz214.Tomala Łukasz24700:44:23:06TychyWF Sportrun Team
215. Kocurek Łukasz215.Kocurek Łukasz32000:44:23:58
216. Gołaszewska Karolina216.Gołaszewska Karolina29700:44:23:59Tychy
217. Strzoda Katarzyna217.Strzoda Katarzyna22500:44:23:61Mikołów
218. Kozłowski Patryk218.Kozłowski Patryk9300:44:23:63Katowice
219. Anczykowski Nikodem219.Anczykowski Nikodem300:44:23:65TychyTYSKIE SINICE
220. Strojecka Małgorzata220.Strojecka Małgorzata22300:44:23:67TychyWarsztat Formy
221. strzoda magdalena221.strzoda magdalena22600:44:23:69orzesze
222. Moskwa Przemysław222.Moskwa Przemysław13700:44:23:71TychyWF SportRun Team
223. Wrona Klaudia223.Wrona Klaudia26000:44:23:73JaworznoWF SportRun TEAM
224. Szturc Łukasz224.Szturc Łukasz23800:44:23:75Jaworzno
225. Grzelak Remigiusz225.Grzelak Remigiusz5100:44:23:76
226. Kolbuch Adam226.Kolbuch Adam29300:44:23:78Tychy
227. Bieg Marek227.Bieg Marek1300:44:23:80Tychy
228. domanik Joanna228.domanik Joanna3300:44:23:82Tychy
229. Grzybek Adrian229.Grzybek Adrian30100:44:24:08Tychy
230. SĘKOWSKI DAMIAN230.SĘKOWSKI DAMIAN19900:44:27:68TYCHYWF SPORTRUN TEAM
231. Niemcewicz Katarzyna231.Niemcewicz Katarzyna14300:46:26:43Tychy
232. Niemcewicz Magdalena232.Niemcewicz Magdalena14400:46:27:38Tychy
233. Pikiewicz Justyna233.Pikiewicz Justyna16700:46:41:88Tychy
234. Bielawki Bartosz234.Bielawki Bartosz36500:47:17:48Tychy
235. walter Małgorzata235.walter Małgorzata25000:48:06:08
236. walter michał236.walter michał25100:48:06:55
237. Orlicka Magdalena237.Orlicka Magdalena15700:48:37:38RADZISZÓW
238. Achtelik-Arndt Magdalena238.Achtelik-Arndt Magdalena100:48:42:55TychyBiegam Bo Nie Lubię
239. Buszta-Stryczek Barbara239.Buszta-Stryczek Barbara29100:48:43:51Tychy
240. Kmiecik Anna240.Kmiecik Anna8000:50:46:73Tychy
241. Ociepa Maciej241.Ociepa Maciej36300:50:57:13Tychy
242. Poloczek Emilia242.Poloczek Emilia29500:52:14:67Tychy
243. Poloczek Marta243.Poloczek Marta28900:52:19:95TychyTyskie Sinice
244. Górska Katarzyna244.Górska Katarzyna4500:52:20:18Tychy
245. Nowakowski Dariusz245.Nowakowski Dariusz15100:52:38:38TychyTyskie Kije Włóczykije
246. Sagan Irena246.Sagan Irena19400:52:52:98Tychy40-latek Tychy SPLA
247. Rajch Patrycja247.Rajch Patrycja18000:53:53:58TychyWarsztat Formy
248. Łukasiewicz Zdzisław248.Łukasiewicz Zdzisław11400:57:19:97Tychy
249. Ptak Łucja249.Ptak Łucja27700:57:20:28Tychy40-latek Tychy
250. Strazecka Karolina250.Strazecka Karolina22200:59:39:35Tychy
251. Świergot Alicja251.Świergot Alicja22900:59:39:88Tychy
252. Wojnar Katarzyna252.Wojnar Katarzyna34401:00:35:62Tychy
253. Kulczyk-Szymańska anna253.Kulczyk-Szymańska anna10101:00:35:78tychy
254. Ługowska Ewa254.Ługowska Ewa35001:00:36:03
255. Kujawa Boguslawa255.Kujawa Boguslawa31101:03:31:88Tychy
256. Dutka Elżbieta256.Dutka Elżbieta28501:03:32:22
257. Wojciechowska Elżbieta257.Wojciechowska Elżbieta34201:03:32:48Tychy
258. Pelic Małgorzata258.Pelic Małgorzata16501:05:23:28Tychy-
259. Mazur Małgorzata259.Mazur Małgorzata35501:05:23:47Chełm Śląski
260. Barnuś Maria260.Barnuś Maria1001:07:59:58TychyGRUBY TEAM
261. Sierpińska Krystyna261.Sierpińska Krystyna33401:07:59:78Tychy
262. Zdrojewska Aneta262.Zdrojewska Aneta30501:09:01:43Tychy
263. Trochonowicz Katarzyna263.Trochonowicz Katarzyna28601:09:02:05Tychy
264. Socha Dorota264.Socha Dorota21301:11:05:85TychyWF SportRun TEAM
265. Socha Mariusz265.Socha Mariusz21401:11:06:22TychyWF SportRun TEAM

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU