Radomski Bieg WOŚP

Radom - Zalew Borki
10.01.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Figura Oliwia1.Figura Oliwia48900:17:10:00Radom1 okrążenia
2. Jóźwik Marek2.Jóźwik Marek49100:18:12:00RadomBiegiem Radom!
3. Rutka Patrycja3.Rutka Patrycja47900:18:35:00TomaszówDzieci
4. Baćmaga Grzegorz4.Baćmaga Grzegorz49600:18:56:00
5. Suwała Anna5.Suwała Anna43500:23:20:00RadomTREND GLASS RUNNING TEAM
6. Płatos Ewelina6.Płatos Ewelina41400:23:20:00RadomUKS Technik Radom
7. Marcinkowski Miłosz7.Marcinkowski Miłosz47300:24:55:00Radom
8. Borkowska Hanna8.Borkowska Hanna44400:25:04:00RadomBiegiem Radom!
9. Przytycki Mateusz9.Przytycki Mateusz47600:26:53:00Radom
10. Woźniak Karolina10.Woźniak Karolina47500:26:53:00Radom
11. Kolasiński Hubert11.Kolasiński Hubert49300:27:51:001 okrążenia
12. Bownir Krzysztof12.Bownir Krzysztof43900:31:09:00Radom
13. Chojnacka Małgorzata13.Chojnacka Małgorzata42600:33:00:00Zalesice
14. Chojnacki Filip14.Chojnacki Filip42700:33:00:001 okrążenia
15. Lachowska Zuzanna15.Lachowska Zuzanna46200:39:10:001 okrążenia
16. Lachowska Katarzyna16.Lachowska Katarzyna46300:39:10:00
17. Lachowski Arkadiusz17.Lachowski Arkadiusz46400:39:10:00
18. Frydler Bartosz18.Frydler Bartosz46600:39:27:00RadomGREEN DUCKS Radom
19. Wieczorek Paweł19.Wieczorek Paweł48100:40:32:00RadomTREN GLASS RUNING TEAM
20. Dąbrowski Rafał20.Dąbrowski Rafał46000:42:47:00Radom
21. Wasiak Michał21.Wasiak Michał45300:45:30:00RadomTREN GLASS RUNNING TEAM
22. Tuzimek Jakub22.Tuzimek Jakub42300:45:57:00
23. Boruch Iwona23.Boruch Iwona42100:46:08:00Radom
24. Iwański Ryszard24.Iwański Ryszard48600:46:45:00RadomBiegiem Radom!
25. Chamerski Jerzy25.Chamerski Jerzy43000:48:20:00Radom
26. Prasek Teresa26.Prasek Teresa47100:49:24:00Białobrzegi
27. Jakubczyk Zbigniew27.Jakubczyk Zbigniew44800:49:35:00Radom
28. Pałys Przemysław28.Pałys Przemysław48400:50:21:00Radom
29. Lipczyńska Marta29.Lipczyńska Marta44100:51:17:00Radom
30. Kowalik Piotr30.Kowalik Piotr48300:51:27:00Radom
31. Woźniak Marcin31.Woźniak Marcin44900:52:43:00Radom
32. Wolińska Renata32.Wolińska Renata44000:53:15:00Radom
33. Podkowa Jarek33.Podkowa Jarek49400:53:22:00
34. Bojara Robert34.Bojara Robert45000:54:50:00
35. Mazowski Olgierd35.Mazowski Olgierd41800:55:55:002 okrążenia
36. Waśniewska Karolina36.Waśniewska Karolina48200:56:18:00RadomBiegiem Radom!
37. Michalska Paulina37.Michalska Paulina44300:57:17:00Radom
38. Brzeski Mirosław38.Brzeski Mirosław49000:57:28:00RadomBiegiem Radom!
39. Wojaszek Sławomir39.Wojaszek Sławomir47701:01:41:00Radom
40. Morawski Mirosław40.Morawski Mirosław48801:11:22:00RadomBiegiem Radom!
41. Karczewski Andrzej41.Karczewski Andrzej48701:12:43:00RadomBiegiem Radom!
42. Fajdek Stefan42.Fajdek Stefan48501:12:43:00RadomBiegiem Radom!
43. Rutka Joanna43.Rutka Joanna48001:12:58:00
44. Kowalczyk Janusz44.Kowalczyk Janusz41501:13:40:00RadomBiegiem Radom!
45. Imiołek Anna45.Imiołek Anna47001:14:02:00Kępiny
46. Raszewski Jacek46.Raszewski Jacek44601:14:08:00Radom
47. Głogowski Zbigniew47.Głogowski Zbigniew43601:14:08:00Radom
48. Kaim Łukasz48.Kaim Łukasz42201:14:50:00RadomBiegiem Radom!
49. Spartowicz Jerzy49.Spartowicz Jerzy43101:19:51:00Radom
50. Fierzbik Artur50.Fierzbik Artur49701:21:03:00
51. Walczak Jerzy51.Walczak Jerzy47801:23:30:00
52. Jemiołek Adam52.Jemiołek Adam44501:25:24:00Kępiny
53. Piękoś Maria53.Piękoś Maria49201:26:15:00Radom
54. Korczak Wicenty54.Korczak Wicenty49501:26:15:00
55. Bródka Paweł55.Bródka Paweł42001:36:00:00RadomBiegiem Radom!
56. Chycki Tomasz56.Chycki Tomasz43401:38:40:00RadomBiegiem Radom!
57. Pochylski Łukasz57.Pochylski Łukasz47201:39:57:00RadomJW4938
58. Gałek Marcin58.Gałek Marcin46901:42:42:00RadomBiegiem Radom!
59. Pilor Wojciech59.Pilor Wojciech43201:43:43:00RadomBiegiem Radom!
60. Garbacz Michał60.Garbacz Michał42401:45:45:00RadomCrossfit Radom
61. Bogudzki Andrzej61.Bogudzki Andrzej45101:47:47:00Radom
62. Orczykowski Dariusz62.Orczykowski Dariusz42801:47:47:00RadomBiegiem Radom!
63. Gomuła Grzegorz63.Gomuła Grzegorz43301:51:35:00RadomBiegiem Radom!
64. Gutkowski Tomasz64.Gutkowski Tomasz45201:53:39:00RadomTREND GLASS RUNNING TEAM
65. Wojtuniak Jarosław65.Wojtuniak Jarosław45901:53:40:00Małęczyn
66. Kurenda Andrzej66.Kurenda Andrzej47401:56:43:00RadomJW4938
67. Kowalik Rafał67.Kowalik Rafał46102:01:03:00RadomSparta
68. Zawacki Piotr68.Zawacki Piotr46702:01:46:00Radom
69. Prażmowski Adam69.Prażmowski Adam43802:05:00:00RadomBiegnę, żeby Bartek mógł biegać
70. Mazowski Tomasz70.Mazowski Tomasz41702:07:25:00
71. Zając Paweł71.Zając Paweł43702:10:40:00Jedlnia Letnisko
72. Lutek Radosław72.Lutek Radosław46802:15:07:00RadomBiegiem Radom!
73. Zychowicz Monika73.Zychowicz Monika45802:15:34:00RadomBiegiem Radom!
74. Połoński Andrzej74.Połoński Andrzej45402:18:17:00RadomBiegiem Radom!
75. Borkowski Jerzy75.Borkowski Jerzy44702:22:21:00RadomBiegiem Radom!
76. Twardowski Robert76.Twardowski Robert45702:22:21:00RadomBiegiem Radom!
77. Kępski Dominik77.Kępski Dominik42903:05:55:00RadomBiegiem Radom!
78. Kucharski Marcin78.Kucharski Marcin46503:15:22:00Radom
79. Kowalczyk Michał79.Kowalczyk Michał41603:43:43:00RadomBiegiem Radom!
80. Rusak Sławomir80.Rusak Sławomir45603:59:57:00
81. Bińkowski Leon81.Bińkowski Leon41904:48:40:00RadomBiegiem Radom!

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU