Silesiaman Triathlon Katowice 1/2 IM

Katowice
27.08.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Banasik Piotr - T / M 30-39 Katowice
Berger Dariusz - T / M 30-39 Warszawa
Zapłacone
Bijak Mariusz - T / M 30-39 Sosnowiec Harpagan Sosnowiec
Borgus Bartosz - T / M 30-39 Warszawa
Chobot Krzysztof - T / M 30-39 Częstochowa
Cruz Hugo - T / M 18-29 Krakow
Czyżycki Piotrek - T / M 18-29 Tarnów
Dittmann Grzegorz - T / M 18-29 Katowice
Dominikowski Krzysztof - T / M 30-39 Świdnica Niezrzeszony
Zapłacone
Dzieciuch Michał - T / M 30-39 Przeginia Duchowna
Faulhaber Szymon - T / M 40-49 Katowice Castorama One Team
Zapłacone
Filuś Stanisław - T / M 50-99 Mysłowice Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
Giba Grzegorz - T / M 40-49 Jastrzebie-Zdrój Gb Galopujące Slimaki
Giba Grzegorz - T / M 40-49 Jastrzebie-Zdrój Gb Galopujące Slimaki
Godlewski Krzysztof - T / M 30-39 Żarów Gvt
Gruszka Michał - T / M 40-49 Siemianowce Śląskie Kuźnia Triathlonu
Hermanowicz Marek - T / M 30-39 Dobrzeń Wielki Lzs Tor Dobrzeń Wielki
Iwan Michał - T / M 30-39 Wrocław Rowerowa Doiib
Iwan Michał - T / M 30-39 Wrocław
Iwan Michał - T / M 30-39 Wrocław
Janiszewski Wojciech - T / M 18-29 Kraków
Jarnot Bartłomiej - T / M 30-39 Oświęcim Ciepłe Bambosze
Jelonek Łukasz - T / M 30-39 Wrocław
Katan Tomek - T / M 30-39 Mysłowice Bieg Spełnionych Marzeń
Kisiel Anita - T / K 40-49 Częstochowa Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
Koenig Krzysztof - T / M 30-39 Katowice
Koenig Krzysztof - T / M 30-39 Katowice
Kołodziejczyk Jakub - T / M 30-39 Częstochowa
Kopytko Marcin - T / M 30-39 Chorzów
Kozdra Krzysztof - T / M 50-99 Kraków Niezrzeszony
Kozdra Krzysztof - T / M 50-99 Kraków Niezrzeszony
Zapłacone
Krawczyk Maciej - T / M 30-39 Biłgoraj
Zapłacone
Krokiewicz Marek - T / M 30-39 Katowice
Zapłacone
Kryzia Grzegorz - T / M 40-49 Dąbrowa Górnicza W Pogoni Za Duchem
Łuczak Sebastian - T / M 30-39 Sochaczew Team99
Łysuniec Marcin - T / M 30-39 Wroclaw 161Crew
Machowska Joanna - T / K 30-39 Chorzów
Maciejczyk Marcin - T / M 30-39 Zabrze
Zapłacone
Maćkowski Marcin - T / M 40-49 Goczałkowice-Zdrój -
Zapłacone
Malaczewski Łukasz - T / M 30-39 Wrocław Gvt
Malinowski Przemek - T / M 40-49 Rybnik
Zapłacone
Maliszewski Mieszko - T / M 30-39 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza Tri Team
Malita Piotr - T / M 50-99 Krakow
Zapłacone
Masarczyk Szymon - T / M 18-29 Knurów
Zapłacone
Matysiak Robert - T / M 40-49 Mazańcowice Training&motivation
Mazurkiewicz Jerzy - T / M 30-39 Wrocław Night Runners Wrocław
Mazurkiewicz Jerzy - T / M 30-39 Wrocław Night Runners Wrocław
Michalewicz Marcin - T / M 30-39 Mysłowice It-Technlogies.pl
Zapłacone
Michalewski Dariusz - T / M 30-39 Gogolin
Mikoś Marcin - T / M 30-39 Katowice Wujek Biega
Zapłacone
Młodzik Daniel - T / M 40-49 Sosnowiec
Zapłacone
Najder Marek - T / M 30-39 Mysłowice
Niemczok Izabela - T / K 30-39 Imielin
Nikiel Marcin - T / M 30-39 Bielsko-Biała Niezrzeszony
Zapłacone
Nowak Wojciech - T / M 18-29 Gliwice Wowo
Zapłacone
Odróbka Stanisław - T / M 30-39 Siemianowice Śląskie Chop Ze Żelaza
Pałetko Marek - T / M 30-39 Jasienica Dolna Nysa Biega
Zapłacone
Pałetko Marek - T / M 30-39 Jasienica Dolna Nysa Biega
Pałka Krzysztof - T / M 40-49 Żory Hrmax Żory
Zapłacone
Papież Szymon - T / M 18-29 Białka -
Pietrzak Błażej - T / M 30-39 Wrocław Gvt
Zapłacone
Pijanowski Krzysztof - T / M 30-39 Ostróda Gtt Gliwice
Płaza Artur - T / M 30-39 Wrocław
Zapłacone
Połetek Michał - T / M 30-39 Częstochowa
Pośpiech Paweł - T / M 18-29 Siemianowice Śląskie
Zapłacone
Proń Adam - T / M 40-49 Katowice Ipronman
Pryga Grzegorz - T / M 30-39 Nysa
Ptak Wojciech - T / M 30-39 Ząbkowice Sląskie Litwin Triathlon Team
Zapłacone
Rakoczy Rafał 30 T / M 30-39 Tychy 40 Latek Tychy
Zapłacone
Reczko Mariusz - T / M 50-99 Malinowice
Zapłacone
Renke Piotr - T / M 40-49 Rybnik
Zapłacone
Romik Grzegorz - T / M 40-49 Bielsko-Biała ;)
Zapłacone
Rzepecki Dariusz - T / M 30-39 Sosnowiec Triathlon X-Team
Sadowski Aleksander - T / M 40-49 Brzozowa
Soter Bartłomiej - T / M 18-29 Czeladź
Sowa Andrzej - T / M 40-49 Chorzów Katowice
Zapłacone
Sporek Piotr - T / M 18-29 Kędzierzyn-Koźle
Stermach Irek 204 T / M 50-99 Wrocław
Zapłacone
Szczyrbowski Michał - T / M 30-39 Rybnik Akademiarolkarza.pl
Szweda Benjamin - T / M 18-29 Chorzów
Targoni Pawel - T / M 40-49 Frydek
Ulfik Jerzy - T / M 50-99 Zabrze Długobiegacze
Zapłacone
Visentin Eric - T / M 40-49 Wrocław Tmt
Walukiewicz Dariusz - T / M 40-49 41-103 Siemianowice Śląskie
Wania Mirek - T / M 30-39 Bytom
Zapłacone
Więczkowski Piotr - T / M 30-39 Katowice Partner 2000
Zapłacone
Zając Piotr - T / M 30-39 Chełm
Zięba Mieczysław - T / M 50-99 Wodzisław Śląski Zespół Dżem
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

250.00

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU