Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Silesiaman Triathlon Katowice 1/2 IM

Katowice

27.08.2017r.

Kategoria

  • Triathlon 1/2 IM, Kobiety 18-29
  • Triathlon 1/2 IM, Kobiety 30-39
  • Triathlon 1/2 IM, Kobiety 40-49
  • Triathlon 1/2 IM, Kobiety 50-99
  • Triathlon 1/2 IM, Mężczyźni 18-29
  • Triathlon 1/2 IM, Mężczyźni 30-39
  • Triathlon 1/2 IM, Mężczyźni 40-49
  • Triathlon 1/2 IM, Mężczyźni 50-99

Miasto

  • 41-103 Siemianowice Śląskie
  • Biłgoraj
  • Brzozowa
  • Chorzów
  • Częstochowa
  • Dobrzeń Wielki
  • Goczałkowice-Zdrój
  • Gogolin
  • Jasienica Dolna
  • Jastrzebie-Zdrój
  • Katowice
  • Knurów
  • Krakow
  • Malinowice
  • Mazańcowice
  • Mysłowice
  • Ostróda
  • Rybnik
  • Siemianowce Śląskie
  • Siemianowice Śląskie
  • Sochaczew
  • Sosnowiec
  • Świdnica
  • Wodzisław Śląski
  • Wrocław
  • Zabrze
  • Żarów
  • Żory

Nazwa klubu

  • -
  • Akademiarolkarza.pl
  • Bieg Spełnionych Marzeń
  • Castorama One Team
  • Gb Galopujące Slimaki
  • Gtt Gliwice
  • Gvt
  • Harpagan Sosnowiec
  • Hrmax Żory
  • It-Technlogies.pl
  • Katowice
  • Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
  • Kuźnia Triathlonu
  • Lzs Tor Dobrzeń Wielki
  • Niezrzeszony
  • Night Runners Wrocław
  • Nysa Biega
  • Partner 2000
  • Team99
  • Training&motivation
  • Triathlon X-Team
  • Zespół Dżem

1.

Mariusz Bijak

Sosnowiec

T, M 30-39

Harpagan Sosnowiec

2.

Grzegorz Dittmann

Katowice

T, M 18-29

3.

Stanisław Filuś

Mysłowice

T, M 50-99

Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza

4.

Grzegorz Giba

Jastrzebie-Zdrój

T, M 40-49

Gb Galopujące Slimaki

5.

Krzysztof Godlewski

Żarów

T, M 30-39

Gvt

6.

Michał Gruszka

Siemianowce Śląskie

T, M 40-49

Kuźnia Triathlonu

7.

Marek Hermanowicz

Dobrzeń Wielki

T, M 30-39

Lzs Tor Dobrzeń Wielki

8.

Michał Iwan

Wrocław

T, M 30-39

9.

Michał Iwan

Wrocław

T, M 30-39

10.

Łukasz Jelonek

Wrocław

T, M 30-39

11.

Tomek Katan

Mysłowice

T, M 30-39

Bieg Spełnionych Marzeń

12.

Krzysztof Koenig

Katowice

T, M 30-39

13.

Marcin Kopytko

Chorzów

T, M 30-39

14.

Krzysztof Kozdra

Kraków

T, M 50-99

Niezrzeszony

15.

Sebastian Łuczak

Sochaczew

T, M 30-39

Team99

16.

Marcin Maciejczyk

Zabrze

T, M 30-39

Zapłacone

17.

Marcin Maćkowski

Goczałkowice-Zdrój

T, M 40-49

-

18.

Łukasz Malaczewski

Wrocław

T, M 30-39

Gvt

19.

Robert Matysiak

Mazańcowice

T, M 40-49

Training&motivation

20.

Jerzy Mazurkiewicz

Wrocław

T, M 30-39

Night Runners Wrocław

21.

Jerzy Mazurkiewicz

Wrocław

T, M 30-39

Night Runners Wrocław

22.

Marcin Michalewicz

Mysłowice

T, M 30-39

It-Technlogies.pl

Zapłacone

23.

Dariusz Michalewski

Gogolin

T, M 30-39

24.

Marek Pałetko

Jasienica Dolna

T, M 30-39

Nysa Biega

25.

Krzysztof Pijanowski

Ostróda

T, M 30-39

Gtt Gliwice

26.

Michał Połetek

Częstochowa

T, M 30-39

27.

Paweł Pośpiech

Siemianowice Śląskie

T, M 18-29

28.

Mariusz Reczko

Malinowice

T, M 50-99

Zapłacone

29.

Piotr Renke

Rybnik

T, M 40-49

Zapłacone

30.

Dariusz Rzepecki

Sosnowiec

T, M 30-39

Triathlon X-Team

31.

Aleksander Sadowski

Brzozowa

T, M 40-49

32.

Andrzej Sowa

Chorzów

T, M 40-49

Katowice

Zapłacone

33.

Michał Szczyrbowski

Rybnik

T, M 30-39

Akademiarolkarza.pl

34.

Benjamin Szweda

Chorzów

T, M 18-29

35.

Dariusz Walukiewicz

41-103 Siemianowice Śląskie

T, M 40-49

36.

Piotr Więczkowski

Katowice

T, M 30-39

Partner 2000

Zapłacone

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

250.00

(wymagany do płatności on-line)