Silesiaman Triathlon Katowice 1/4 IM

Katowice
27.08.2017

Opłać swój udział

Brak zawodów
Nazwisko i imięNazwisko i imięOpłataKlas./Kat.KrajMiejscowośćKlub 
Adaszewska WiktoriaAdaszewska Wiktoria T / K 30-39Dąbrowa Górnicza
Albrecht ArkadiuszAlbrecht Arkadiusz T / M 40-49Jastrzębie-ZdrójGb Galopujące Ślimaki
Bąk-Cesarz DamianBąk-Cesarz Damian T / M 40-49Gliwice
Bielan JakubBielan Jakub T / M 18-29WrocławTmt-Triathlon Mietków
Biernacki KrystianBiernacki Krystian T / M 30-39WrocławGvt
Bies TomaszBies Tomasz T / M 40-49HecznarowiceKęckie Harpagany
Bomba MarcinBomba Marcin T / M 18-29Siemianowice Slaskie
Buchliński PiotrBuchliński Piotr T / M 30-39KrzepiceSigmapak Team
Buczek MateuszBuczek Mateusz T / M 30-39MikołówTwomark / Bajtel-Point.pl
Bugaj GrzegorzBugaj Grzegorz T / M 40-49MysłowiceTravois
Cetnar GrzegorzCetnar Grzegorz T / M 40-49Katowice
Cetnar GrzegorzCetnar Grzegorz T / M 40-49Katowice
Cholewa SebastianCholewa Sebastian T / M 30-39Świętochłowice
Chwaja MichałChwaja Michał T / M 30-39ChrzanówKuźnia Triathlonu
Cichowicz ŁukaszCichowicz Łukasz T / M 18-29Sosnowiec
Cwetler JakubCwetler Jakub T / M 18-29Zabrzeg42Doszczescia.pl
Czaja JarosławCzaja Jarosław T / M 30-39BytomFuture Processing Running Team
Deszyński DamianDeszyński Damian T / M 30-39Gliwice
Dorczak JarosławDorczak Jarosław T / M 30-39Zabrze
Dudoń RafalDudoń Rafal T / M 30-39Wadowice
Dyduch MaciejDyduch Maciej T / M 40-49KanieDzikie Chomiki
Fielhauer MateuszFielhauer Mateusz T / M 18-29RacibórzEasy Run Racibórz
Filipkowski GrzegorzFilipkowski Grzegorz T / M 30-39KatowiceRatownik Górniczy Team
Fortuna PiotrFortuna Piotr T / M 18-29TargowiskoKce!
Gajewski DariuszGajewski Dariusz T / M 30-39Piekary Śląskie
Gałuszka RadosławGałuszka Radosław T / M 40-49Czechowice-DziedziceŻuliki
Gałuszka RadosławGałuszka Radosław T / M 40-49Czechowice-DziedziceŻuliki
Gawenda DariuszGawenda Dariusz T / M 40-49Kobiór
Gładysz ArturGładysz Artur T / M 30-39TychyRunhogs Tychy
Grzybczyk MichałGrzybczyk Michał T / M 40-49Nowe ChechłoTarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
Hryszko KazimierzHryszko Kazimierz T / M 50-99Tychy40-Latek
Hudziec SebastianHudziec Sebastian T / M 40-49Zory
Ilnicka-Loza AleksandraIlnicka-Loza Aleksandra T / K 40-49BytomGrupa Nomax
Juszczyk PawełJuszczyk Paweł T / M 18-29Kotórz Wielki
Kaczor BartoszKaczor Bartosz T / M 30-39Bielsko Biała
Kałuża ŁukaszKałuża Łukasz T / M 30-39Bielsko-BiałaBeskidy Tri Sport Team
Kania DominikKania Dominik T / M 30-39KatowiceR.r. Martin Pisz Już Te Książki
Kania KarolKania Karol T / M 30-39Jastrzębie ZdrójXrunners
Kapela MariuszKapela Mariusz T / M 40-49BytomChop Ze Żelaza Tri Team
Kiełbasa TomaszKiełbasa Tomasz T / M 30-39Bielsko-Biała*
Koim RobertKoim Robert T / M 30-39Ruda Śląska
Koncki AndrzejKoncki Andrzej T / M 30-39Rybnik
Konieczny ArkadiuszKonieczny Arkadiusz T / M 18-29Pszczyna
Kowalski JakubKowalski Jakub T / M 30-39WarszawaTrinergy
Kowalski MarcinKowalski Marcin T / M 30-39Sosnowiec3Flow Triathlon Team
Kozak AdamKozak Adam T / M 50-99SiemianowiceKuźnia Triathlonu
Kozak DominikaKozak Dominika T / K 18-29Siemianowice ŚląskieKuźnia Triathlonu
Kozubski KrzysztofKozubski Krzysztof T / M 18-29Sosnowiec
Krzak SzymonKrzak Szymon T / M 18-29Gliwice
Krzesaj MariuszKrzesaj Mariusz T / M 30-39Kędzierzyn-KoźleMultifit
Kunikowski PawełKunikowski Paweł T / M 40-49Chorzów
Lis PawełLis Paweł T / M 30-39Katowice
Łoza WojciechŁoza Wojciech T / M 40-49BytomGrupa Nomax
Madej RafałMadej Rafał T / M 40-49BrzeskoBosir Brzesko
Marciniak DamianMarciniak Damian T / M 18-29Pszczyna
Masiuk JakubMasiuk Jakub T / M 30-39PabianiceWalraven/at Team
Mazurek MariuszMazurek Mariusz T / M 30-39Bielsko-BiałaKęckie Harpagany
Michalczyk KarolinaMichalczyk Karolina T / K 30-39KatowiceMirazraceteam
Mielimonka DorotaMielimonka Dorota T / K 18-29RacibórzBrooklyn Gym
Nowakowski KrzysztofNowakowski Krzysztof T / M 30-39Ruda Śląska
Nowakowski KrzysztofNowakowski Krzysztof T / M 30-39Ruda Śląska
Nowakowski MateuszNowakowski Mateusz T / M 18-29Katowice
Okoń TomaszOkoń Tomasz T / M 18-29Tychy
Pacan TomaszPacan Tomasz T / M 40-49Bytom
Pajak TomaszPajak Tomasz T / M 30-39Krakow
Pańkowski BartłomiejPańkowski Bartłomiej T / M 40-49CzeladźTymbar Team
Pelczyk JustynaPelczyk Justyna T / M 40-49Szczecin
Petryk JakubPetryk Jakub T / M 30-39KatowiceAmatorka Totalna
Piotrowski AleksanderPiotrowski Aleksander T / M 18-29Katowice
Płaczek AndrzejPłaczek Andrzej T / M 40-49ŻoryNiezrzeszony
Podgórski TomaszPodgórski Tomasz T / M 30-39Gliwice
Proń AdamProń Adam T / M 40-49KatowiceIpronman
Ptak WojciechPtak Wojciech T / M 30-39Ząbkowice SląskieLitwin Triathlon Team
Rokiel TomaszRokiel Tomasz T / M 30-39Olkusz
Rosikoń TomekRosikoń Tomek T / M 30-39GliwiceTs Metal
Rybak PawełRybak Paweł T / M 40-49Tarnowskie GóryTarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
Rydel DominikaRydel Dominika T / K 18-29Kraków
Samin PrzemekSamin Przemek T / M 40-49KatowiceGo Sport
Sandberg DawidSandberg Dawid T / M 18-29Bytom
Sitek GrzegorzSitek Grzegorz T / M 40-49Tarnowskie GoryTarnogórkie Towarzystwo Triathlonowe
Skowron MarcinSkowron Marcin T / M 40-49Bytom
Skrzypek KrzysztofSkrzypek Krzysztof T / M 40-49Katowice
Sobczuk KacperSobczuk Kacper T / M 18-29PyskowiceGrupa Max
Sokołowski GrzegorzSokołowski Grzegorz T / M 18-29BrzegPolaris
Stobierski PrzemekStobierski Przemek T / M 40-49MichalowiceKt Water Knights
Strenziok DariuszStrenziok Dariusz T / M 50-99Tarnowskie GóryTarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
Strenziok DariuszStrenziok Dariusz T / M 50-99Tarnowskie GóryTarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
Strugielski JakubStrugielski Jakub T / M 18-29SzczecinRs Opony Team
Surma HenrykSurma Henryk T / M 30-39KętyKęckie Harpagany
Szczygiel JarekSzczygiel Jarek T / M 30-39Stanisław Dolny
Szmajduch MariuszSzmajduch Mariusz T / M 30-39MysłowiceSilesia Runners Club
Szweda DorotaSzweda Dorota T / K 40-49Chorzów
Tomaszewicz KrzysztofTomaszewicz Krzysztof T / M 30-39Tychy
Turek TomaszTurek Tomasz T / M 30-39Kraków
Twaruszka MarcinTwaruszka Marcin T / M 30-39Ruda Śląska
Wienzek RobertWienzek Robert T / M 40-49KatowiceAglar Kaowice
Wodniak MariuszWodniak Mariusz T / M 30-39Wrocław
Zaczyk MarcinZaczyk Marcin T / M 40-49Chorzów
Zawadzki ŁukaszZawadzki Łukasz T / M 30-39MierzęciceEnter Air Runners Club
Zdancewicz AnnaZdancewicz Anna T / K 30-39Katowice
Ziomkowski JanZiomkowski Jan T / M 18-29Wadowice
Zober MarekZober Marek T / M 30-39Siemianowice ŚląskieChop Ze Żelaza Tri Team

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

150.00

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU