Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Silesiaman Triathlon Katowice 1/4 IM

Katowice

27.08.2017r.

Kategoria

  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 18-29
  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 30-39
  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 40-49
  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 50-99
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 18-29
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 30-39
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 40-49
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 50-99

Miasto

  • Będzin
  • Bielsko Biała
  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Chorzów
  • Częstochowa
  • Gliwice
  • Grodzisk Wielkopolski
  • Hecznarowice
  • Jankowice
  • Jastrzębie Zdrój
  • Katowice
  • Kędzierzyn-Koźle
  • Kęty
  • Krzepice
  • Łowczówek
  • Michalowice
  • Mikołów
  • Mysłowice
  • Nowe Chechło
  • Opole
  • Piekary Śląskie
  • Pszczyna
  • Racibórz
  • Radzionków
  • Ruda Śląska
  • Sosnowiec
  • Świerklaniec
  • Tarnowskie Góry
  • Tychy
  • Wrocław
  • Zabrze

Nazwa klubu

  • Beskidy Tri Sport Team
  • Brooklyn Gym
  • Ca Aktywni/ca Broker
  • Dw Pompa Team
  • Easy Run Racibórz
  • Fenix Tychy
  • Fracht Fwo
  • Future Processing Running Team
  • Ipronman
  • Kęckie Harpagany
  • Kt Water Knights
  • Laski, Wino I Kasyno
  • Multifit
  • Niezrzeszony
  • Night Runners Zabrze
  • No Exit Room
  • Sig Active
  • Sigmapak Team
  • Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
  • The North Face
  • Toursport Running Team
  • Travois
  • Triumf
  • Xrunners

1.

Damian Bąk-Cesarz

Gliwice

T, M 40-49

2.

Dariusz Bienioszek

Jankowice

T, M 18-29

Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

3.

Tomasz Bies

Hecznarowice

T, M 40-49

Kęckie Harpagany

4.

Mariusz Bratek

Częstochowa

T, M 18-29

Zapłacone

5.

Piotr Buchliński

Krzepice

T, M 30-39

Sigmapak Team

6.

Grzegorz Bugaj

Mysłowice

T, M 40-49

Travois

7.

Grzegorz Cetnar

Katowice

T, M 40-49

8.

Grzegorz Cetnar

Katowice

T, M 40-49

9.

Łukasz Cichowicz

Sosnowiec

T, M 18-29

10.

Jarosław Czaja

Bytom

T, M 30-39

Future Processing Running Team

11.

Damian Deszyński

Gliwice

T, M 30-39

12.

Mateusz Fielhauer

Racibórz

T, M 18-29

Easy Run Racibórz

13.

Piotr Grabowski

Tarnowskie Góry

T, M 40-49

Sig Active

14.

Michał Grzybczyk

Nowe Chechło

T, M 40-49

Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

15.

Natalia Jarawka

Sosnowiec

T, K 30-39

Zapłacone

16.

Bartosz Kaczor

Bielsko Biała

T, M 30-39

17.

Łukasz Kałuża

Bielsko-Biała

T, M 30-39

Beskidy Tri Sport Team

18.

Łukasz Kałuża

Bielsko-Biała

T, M 30-39

Beskidy Tri Sport Team

19.

Piotr Kamiński

Sosnowiec

T, M 30-39

Fracht Fwo

20.

Piotr Kamiński

Sosnowiec

T, M 30-39

Fracht Fwo

21.

Karol Kania

Jastrzębie Zdrój

T, M 30-39

Xrunners

22.

Marek Kilarski

Bielsko Biała

T, M 40-49

The North Face

Zapłacone

23.

Robert Koim

Ruda Śląska

T, M 30-39

24.

Krzysztof Kozubski

Sosnowiec

T, M 18-29

25.

Szymon Krzak

Gliwice

T, M 18-29

26.

Mariusz Krzesaj

Kędzierzyn-Koźle

T, M 30-39

Multifit

27.

Paweł Kunikowski

Chorzów

T, M 40-49

28.

Magdalena Kwosek

Katowice

T, K 30-39

No Exit Room

29.

Paweł Lis

Katowice

T, M 30-39

30.

Dawid Machura

Świerklaniec

T, M 18-29

Zapłacone

31.

Rafał Maciejewski

Tychy

T, M 18-29

Fenix Tychy

32.

Sławomir Mańka

Mikołów

T, M 30-39

33.

Dorota Mielimonka

Racibórz

T, K 18-29

Brooklyn Gym

34.

Krzysztof Nowakowski

Ruda Śląska

T, M 30-39

35.

Aleksander Piotrowski

Katowice

T, M 18-29

36.

Adam Proń

Katowice

T, M 40-49

Ipronman

37.

Dawid Sandberg

Bytom

T, M 18-29

38.

Rafał Sikora

Zabrze

T, M 30-39

Night Runners Zabrze

Zapłacone

39.

Przemek Stobierski

Michalowice

T, M 40-49

Kt Water Knights

40.

Dariusz Strenziok

Tarnowskie Góry

T, M 50-99

Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

41.

Henryk Surma

Kęty

T, M 30-39

Kęckie Harpagany

42.

Dorota Szweda

Chorzów

T, K 40-49

43.

Mateusz Tadeusz

Grodzisk Wielkopolski

T, M 30-39

Zapłacone

44.

Tomasz Terech

Radzionków

T, M 40-49

Toursport Running Team

45.

Mariusz Wodniak

Wrocław

T, M 30-39

46.

Marcin Zaczyk

Chorzów

T, M 40-49

47.

Anna Zdancewicz

Katowice

T, K 30-39

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

150.00

(wymagany do płatności on-line)