Silesiaman Triathlon Katowice Duathlon

Dolina 3 stawów
09.04.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imięNazwisko i imięNrKlas./Kat.KrajMiejscowośćKlub
Będkowski PawełBędkowski Paweł01 / M 18-29Czeladź
Biedrawa TomaszBiedrawa Tomasz01 / M 30-39Katowice
Biellmann AlexandreBiellmann Alexandre01 / M 30-39Chorzow
Bienioszek SylwiaBienioszek Sylwia01 / K 18-29JankowiceLaski, Wino I Kasyno
Bogus RafałBogus Rafał01 / M 40-49CzęstochowaCycling Jura
Borek PawełBorek Paweł01 / M 18-29Kraków-
Bućko ArturBućko Artur01 / M 50-59Jelenia Góra
Bujok TomaszBujok Tomasz01 / M 30-39Sosnowiec
Caputa SzymonCaputa Szymon01 / M 30-39GodziszkaK+S
Chełminiak ArturChełminiak Artur01 / M 40-49ŚwiętochłowiceChop Ze Żelaza Tri Team
Chomik RafałChomik Rafał01 / M 30-39GliwiceT2 Triathlon Team
Chwaja MichałChwaja Michał01 / M 30-39ChrzanówKuźnia Triathlonu
Cieślar MaciejCieślar Maciej01 / M 40-49GliwiceAsseco Active Team
Ćwik DarekĆwik Darek01 / M 40-49Bielsko-BiałaHusse Team
Cynk KamilCynk Kamil01 / M 18-29KrakówZnpower
Czajka KrystianCzajka Krystian01 / M 30-39Żory
Czernik ArturCzernik Artur01 / M 30-39BieruńGomola Trans Airco
Drabiński MariuszDrabiński Mariusz01 / M 18-29JaworznoIron Mario
Duda JarosławDuda Jarosław01 / M 30-39Zabrze
Dygdoń PawełDygdoń Paweł01 / M 40-49KatowiceSoft-Pont
Famuła TomaszFamuła Tomasz01 / M 30-39KatowiceFuture Processing Running Team
Feć AgnieszkaFeć Agnieszka01 / K 30-39KrakówXc 80
Gawełczyk KamilGawełczyk Kamil01 / M 18-29Łaziska Górne
Gorczyca JakubGorczyca Jakub01 / M 40-49Rybnik
Gruszka MichałGruszka Michał01 / M 40-49Siemianowce ŚląskieKuźnia Triathlonu
Jędryka JanJędryka Jan01 / M 30-39Katowice
Juszczyk PawełJuszczyk Paweł01 / M 18-29Kotórz Wielki
Kapias KrystianKapias Krystian01 / M 40-49Gliwice
Karasiński ŁukaszKarasiński Łukasz01 / M 18-29GliwiceGliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
Klimas AdamKlimas Adam01 / M 30-39Gliwice
Kłos JanKłos Jan01 / M 30-39ChojnówGto Oława
Kocoń PawełKocoń Paweł01 / M 18-29Nowy Sącz
Koim RobertKoim Robert11 / M 30-39Ruda Śląska
Korcz DanielKorcz Daniel01 / M 30-39JaworznoTriathlon X-Team
Kotas AdamKotas Adam01 / M 18-29KatowiceFuture Processing Running Team
Kuczyk SzymonKuczyk Szymon01 / M 30-39Siemianowice ŚląskieChopzeżelaza
Kunikowski PawełKunikowski Paweł01 / M 40-49Chorzów
Kurtyka AgnieszkaKurtyka Agnieszka01 / K 30-39Dąbrowa Górnicza
Lesiński MarcinLesiński Marcin01 / M 40-49Bielsko BiałaSafetypoint.pl
Ligocki MichałLigocki Michał01 / M 30-39Siemianowice ŚląskieChop Ze Żelaza Tri Team
Liszka MateuszLiszka Mateusz01 / M 40-49Rybnik
Loron PierreLoron Pierre01 / M 18-29Cluny
Łusiak MariuszŁusiak Mariusz01 / M 30-39Gliwice
Machowski ArturMachowski Artur01 / M 40-49Bielsko-Biała
Maczała KrzysztofMaczała Krzysztof01 / M 18-29Jaworzno
Malinowski PrzemekMalinowski Przemek01 / M 40-49Rybnik
Maliszewski MieszkoMaliszewski Mieszko01 / M 30-39Siemianowice ŚląskieChop Ze Żelaza Tri Team
Michalewicz MarcinMichalewicz Marcin01 / M 30-39MysłowiceIt-Technlogies.pl
Michalik KatarzynaMichalik Katarzyna01 / K 18-29Rybnik
Mikoś MarcinMikoś Marcin01 / M 30-39KatowiceWujek Biega
Modzelewski MichałModzelewski Michał21 / M 30-39Katowice
Molendowski MichałMolendowski Michał01 / M 40-49Bytom
Możdżeń ŁukaszMożdżeń Łukasz01 / M 30-39Sosnowiec
Musialik DorotaMusialik Dorota01 / K 30-39Bielsko-BiałaVege Runners
Nowakowski KrzysztofNowakowski Krzysztof01 / M 30-39Ruda Śląska
Nykaza AdamNykaza Adam01 / M 50-59KlikuszowaAmator
Odróbka StanisławOdróbka Stanisław01 / M 30-39Siemianowice Śl.Chop Ze Żelaza
Orlik MateuszOrlik Mateusz01 / M 18-29Piekary ŚląskieOlivkovelove Fotografia , Opp Katowice
Orzechowski AdamOrzechowski Adam01 / M 30-39KatowiceMysłowicki Klub Biegacza No.1
Pałyga AgnieszkaPałyga Agnieszka01 / K 30-39SosnowiecFuture Processing Running Team
Perlak MagdalenaPerlak Magdalena01 / K 18-29Katowice
Pieczyński SzymonPieczyński Szymon01 / M 30-39Ostrów WielkopolskiKs.maraton Ostrów. Wlkp
Pieróg MarekPieróg Marek01 / M 40-49KnurówAsseco Active Team
Pikorski DominikPikorski Dominik01 / M 18-29ZabrzeTri Division Triathlon Team
Podoba GrzegorzPodoba Grzegorz01 / M 30-39Myslenice
Proń AdamProń Adam01 / M 40-49KatowiceIpronman
Ryszka KarolRyszka Karol01 / M 18-29KatowiceChop Ze Żelaza Tri Team
Samin PrzemekSamin Przemek01 / M 40-49KatowiceGo Sport
Sandberg DawidSandberg Dawid01 / M 18-29Bytom
Semow SylwiaSemow Sylwia01 / K 18-29KrakówKw Kraków
Sikora RafałSikora Rafał01 / M 30-39ZabrzeNight Runners Zabrze
Skrzynkowska JoannaSkrzynkowska Joanna01 / K 30-39Opole
Skrzynkowski PiotrSkrzynkowski Piotr01 / M 30-39Opole
Soter BartłomiejSoter Bartłomiej01 / M 18-29Sosnowiec
Sowa AndrzejSowa Andrzej01 / M 40-49ChorzówKatowice
Stalica WojciechStalica Wojciech01 / M 40-49CzęstochowaZts Izo-Erg Sa
Studziński TomaszStudziński Tomasz01 / M 18-29Bytom
Stwora DawidStwora Dawid01 / M 40-49Bielsko-Biała
Szczepanik MarcinSzczepanik Marcin01 / M 40-49Wolica
Szopa AdrianSzopa Adrian01 / M 30-39Częstochowa
Szurek SławomirSzurek Sławomir01 / M 40-49RydułtowyUks
Teofilak EdwardTeofilak Edward01 / M 50-59Trzebinia
Uchnast SebastianUchnast Sebastian01 / M 40-49Siemianowice SlaskieKuźnia Triathlonu
Wander AleksandraWander Aleksandra01 / K 30-39ŚwiętochłowiceInterfit
Wardęga SylwiaWardęga Sylwia01 / K 18-29Podegrodzie
Wiechecki TomaszWiechecki Tomasz01 / M 30-39KatowiceDziałamy Działamy
Włosek PawełWłosek Paweł01 / M 40-49Będzin
Wojnarowski JacekWojnarowski Jacek01 / M 30-39Nowy Sacz
Zajdel MichałZajdel Michał01 / M 30-39HalembaIno Jo
Znak PawełZnak Paweł01 / M 30-39Będzin
Zober MarekZober Marek01 / M 30-39Siemianowice ŚląskieChop Ze Żelaza Tri Team

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU