Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Silesiaman Triathlon Katowice Duathlon

Dolina 3 stawów

09.04.2017r.

Kategoria

  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Kobiety 18-29
  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Kobiety 30-39
  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Kobiety 40-49
  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Kobiety 50-59
  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Mężczyźni 18-29
  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Mężczyźni 30-39
  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Mężczyźni 40-49
  • Duatlhlon 5 km / 22km / 3km, Mężczyźni 50-59

Miasto

  • Będzin
  • Bielsko Biała
  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bytom
  • Chojnów
  • Chorzów
  • Chrzanów
  • Czeladź
  • Częstochowa
  • Dąbrowa Górnicza
  • Dobczyce
  • Gliwice
  • Godziszka
  • Grodzisk Wielkopolski
  • Halemba
  • Jankowice
  • Jaworzno
  • Jelenia Góra
  • Katowice
  • Klikuszowa
  • Kraków
  • Malinowice
  • Mazańcowice
  • Mikołów
  • Myslenice
  • Mysłowice
  • Nowy Sacz
  • Opole
  • Piekary Śląskie
  • Pszczyna
  • Ruda Śląska
  • Rudze
  • Rybnik
  • Siemianowce Śląskie
  • Siemianowice Slaskie
  • Sosnowiec
  • Strzelce Opolskie
  • Świerklaniec
  • Świętochłowice
  • Tarnowskie Góry
  • Twierdza Modlin
  • Tychy
  • Wolica
  • Wrocław
  • Zabrze
  • Żory

Nazwa klubu

  • -
  • 4M
  • Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa
  • Akwedukt Kielce
  • Alpebike.pl
  • Amator
  • Autobike.com.pl
  • Azs Uś Katowice
  • Cycling Jura
  • D:s
  • Działamy Działamy
  • Europa Ubezpieczenia
  • Ewsasz
  • Funbikerun.pl
  • Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
  • Gmina Strzelce Opolskie
  • Gomola Trans Airco
  • Gto Oława
  • Ino Jo
  • Interfit
  • Ipronman
  • It-Technlogies.pl
  • K+S
  • Katowice
  • Kukuczsport.pl
  • Kuźnia Triathlonu
  • Laski, Wino I Kasyno
  • Night Runners Zabrze
  • Oberschlesien Team Rohol Tarnowskie Góry
  • Olivkovelove Fotografia , Opp Katowice
  • Partner 2000
  • Rudze Don't Give Up
  • Saint-Gobain Squad
  • Sim-Reklama
  • The North Face
  • Training&motivation
  • Trnx Triathlon Team
  • Tymbar Team
  • Vege Runners
  • Warsztat Formy
  • Www.ciaglebiec.pl
  • Xc 80
  • Znpower

1.

Dariusz Bienioszek

Jankowice

1, M 18-29

Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

2.

Sylwia Bienioszek

Jankowice

1, K 18-29

Laski, Wino I Kasyno

3.

Marcin Błaszczyk

Kraków

1, M 30-39

4.

Rafał Bogus

Częstochowa

1, M 40-49

Cycling Jura

5.

Szymon Bogus

Częstochowa

1, M 18-29

Akwedukt Kielce

6.

Paweł Borek

Kraków

1, M 18-29

-

7.

Mariusz Bratek

Częstochowa

1, M 18-29

Zapłacone

8.

Tomasz Bujok

Sosnowiec

1, M 30-39

9.

Tomasz Bujok

Sosnowiec

1, M 30-39

10.

Szymon Caputa

Godziszka

1, M 30-39

K+S

11.

Grzegorz Cetnar

Katowice

1, M 30-39

12.

Michał Chwaja

Chrzanów

1, M 30-39

Kuźnia Triathlonu

13.

Kamil Cynk

Kraków

1, M 18-29

Znpower

14.

Mateusz Czempiel

Piekary Śląskie

1, M 18-29

15.

Artur Czernik

Bieruń

1, M 30-39

Gomola Trans Airco

16.

Orestes Dymek

Jaworzno

1, M 30-39

17.

Agnieszka Feć

Kraków

1, K 30-39

Xc 80

18.

Autobike Grabowski

Chrzanów

1, M 50-59

Autobike.com.pl

19.

Darek Grycz

Twierdza Modlin

1, M 18-29

Funbikerun.pl

20.

Natalia Jarawka

Sosnowiec

1, K 30-39

Zapłacone

21.

Krzysztof Jesionek

Katowice

1, M 30-39

22.

Jarosław Jopek

Tychy

1, M 40-49

D:s

23.

Kalina Kamińska-Sikorska

Wrocław

1, K 40-49

Europa Ubezpieczenia

24.

Marek Kilarski

Bielsko Biała

1, M 40-49

The North Face

Zapłacone

25.

Anita Kisiel

Częstochowa

1, K 40-49

Aktywna Ekipa Calypso Częstochowa

26.

Tomasz Korczyński

Świętochłowice

1, M 18-29

27.

Andrzej Kornaś

Kraków

1, M 30-39

Kukuczsport.pl

28.

Patrycja Kotas

Katowice

1, K 18-29

29.

Jan Kowalski

Katowice

1, M 18-29

30.

Rafał Krawczyk

Sosnowiec

1, M 40-49

31.

Laurencjusz Krzystolik

Pszczyna

1, M 40-49

32.

Kamil Kucia

Tychy

1, M 30-39

Warsztat Formy

33.

Paweł Lis

Katowice

1, M 30-39

34.

Arek Ługowski

Tychy

1, M 30-39

Alpebike.pl

35.

Dariusz Łukowski

Strzelce Opolskie

1, M 50-59

Gmina Strzelce Opolskie

36.

Dariusz Łukowski

Strzelce Opolskie

1, M 50-59

Gmina Strzelce Opolskie

37.

Artur Machowski

Bielsko-Biała

1, M 40-49

38.

Dawid Machura

Świerklaniec

1, M 18-29

Zapłacone

39.

Sebastian Machura

Chorzów

1, M 18-29

40.

Mateusz Malinowski

Mysłowice

1, M 30-39

41.

Robert Matysiak

Mazańcowice

1, M 40-49

Training&motivation

42.

Michał May-Majewski

Gliwice

1, M 30-39

4M

43.

Marcin Michalewicz

Mysłowice

1, M 30-39

It-Technlogies.pl

Zapłacone

44.

Jacek Murzyński

Gliwice

1, M 40-49

Sim-Reklama

45.

Krzysztof Nowakowski

Ruda Śląska

1, M 30-39

46.

Grzegorz Noworyta

Rudze

1, M 18-29

Rudze Don't Give Up

47.

Adam Nykaza

Klikuszowa

1, M 50-59

Amator

48.

Roman Odoszewski

Gliwice

1, M 40-49

49.

Bartek Opioła

Ruda Śląska

1, M 30-39

50.

Paweł Panek

Dąbrowa Górnicza

1, M 30-39

51.

Paweł Panek

Dąbrowa Górnicza

1, M 30-39

52.

Bartłomiej Pańkowski

Czeladź

1, M 40-49

Tymbar Team

53.

Jakub Petryk

Katowice

1, M 30-39

54.

Grzegorz Podoba

Myslenice

1, M 30-39

55.

Ewelina Popczyk

Sosnowiec

1, K 40-49

56.

Adam Proń

Katowice

1, M 40-49

Ipronman

57.

Robert Puzoń

Bielsko-Biała

1, M 30-39

58.

Mariusz Reczko

Malinowice

1, M 40-49

Zapłacone

59.

Mariusz Reczko

Malinowice

1, M 40-49

60.

Piotr Renke

Rybnik

1, M 40-49

Zapłacone

61.

Rafał Roskosz

Tarnowskie Góry

1, M 30-39

Oberschlesien Team Rohol Tarnowskie Góry

62.

Rafał Roskosz

Tarnowskie Góry

1, M 30-39

Oberschlesien Team Rohol Tarnowskie Góry

63.

Kamil Sajak

Dobczyce

1, M 18-29

64.

Robert Saternus

Mysłowice

1, M 18-29

Azs Uś Katowice

65.

Aleksandra Sikora

Wrocław

1, K 18-29

66.

Rafał Sikora

Zabrze

1, M 30-39

Night Runners Zabrze

Zapłacone

67.

Piotr Sikorski

Wrocław

1, M 40-49

68.

Krzysztof Śmigla

Kraków

1, M 40-49

69.

Maciej Smoczyński

Mikołów

1, M 30-39

Saint-Gobain Squad

70.

Maciej Smoczyński

Mikołów

1, M 30-39

Saint-Gobain Squad

71.

Agnieszka Sosnowska

Sosnowiec

1, K 30-39

72.

Tomasz Szczeszak

Dąbrowa Górnicza

1, M 30-39

Ewsasz

73.

Marek Szendzielorz

Gliwice

1, M 30-39

74.

Mateusz Tadeusz

Grodzisk Wielkopolski

1, M 30-39

Zapłacone

75.

Tomasz Tronina

Katowice

1, M 30-39

Trnx Triathlon Team

Zapłacone

76.

Aleksandra Wander

Świętochłowice

1, K 30-39

Interfit

77.

Przemysław Wańha

Mikołów

1, M 30-39

78.

Tomasz Wiechecki

Katowice

1, M 30-39

Działamy Działamy

79.

Piotr Więczkowski

Katowice

1, M 30-39

Partner 2000

Zapłacone

80.

Paweł Włosek

Będzin

1, M 40-49

81.

Jacek Wojnarowski

Nowy Sacz

1, M 30-39

82.

Jacek Wolny

Tarnowskie Góry

1, M 40-49

83.

Michał Zajdel

Halemba

1, M 30-39

Ino Jo

84.

Paweł Znak

Będzin

1, M 30-39

85.

Robert Zugaj

Katowice

1, M 30-39

Www.ciaglebiec.pl

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

100.00

(wymagany do płatności on-line)