Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Silesiaman Triathlon Pszczyna 1/8 IM

Pszczyna

21.05.2017r.

Kategoria

  • Triathlon, Kobiety 18-29
  • Triathlon, Kobiety 30-39
  • Triathlon, Kobiety 40-49
  • Triathlon, Kobiety 50-99
  • Triathlon, Mężczyźni 18-29
  • Triathlon, Mężczyźni 30-39
  • Triathlon, Mężczyźni 40-49
  • Triathlon, Mężczyźni 50-99

Miasto

  • Bielsko Biała
  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bojszowy
  • Bytom
  • Chorzów
  • Chrzanów
  • Cieszyn
  • Czeladź
  • Częstochowa
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gliwice
  • Goczałkowice
  • Goczałkowice-Zdrój
  • Gogolin
  • Grodzisk Wielkopolski
  • Halemba
  • Hecznarowice
  • Heddesheim
  • Jankowice
  • Jastrzębie Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jawiszowice
  • Katowice
  • Kęty
  • Kielce
  • Knurów
  • Kraków
  • Lędziny
  • Limanowa
  • Lubomia
  • Lusina
  • Łąka
  • Malinowice
  • Marklowice Górne
  • Międzyrzecze Górne
  • Mikołów
  • Mysłowice
  • Nowe Chechło
  • Opole
  • Ostróda
  • Pawłowice
  • Piasek
  • Pszczyna
  • Racibórz
  • Radlin
  • Rybnik
  • Siemianowce Śląskie
  • Siemianowice Slaskie
  • Siewierz
  • Sosnowiec
  • Świerklaniec
  • Świętochłowice
  • Szałsza
  • Szarlejka
  • Tarnowskie Góry
  • Tychy
  • Wadowice
  • Warszawa
  • Więckowice
  • Wroclaw
  • Wyry
  • Zabrze
  • Zebrzydowice
  • Żory

Nazwa klubu

  • -
  • --
  • #janadaltymzyje
  • 3Flow Triathlon Team/uks Ożarowice
  • 40 Latek Tychy
  • Asseco Active Team
  • Beskidy Tri Sport Team
  • Btm Runners
  • Ca Aktywni/ca Broker
  • Cezis Team
  • Easy Run Racibórz
  • Fenix Tychy
  • Fire'k Team
  • Fire'k Team/ Trek Bielsko—Biała
  • Gb Galopujące Ślimaki
  • Gliwickie Towarzystwo Triathlonowe/ Passiva.pl
  • Gogolin
  • Gomola Trans Airco
  • Gtt Gliwice
  • Hrmax Żory
  • Ib Katowice
  • Infusion
  • Inger Pszczyna
  • Ino Jo
  • Ipronman
  • Ja Ma Ga
  • Jarmołowicz Team
  • Katowice
  • Kęckie Harpagany
  • Kombo Kurczaki
  • Krs Triathlon Dąbrowa Górnicza
  • Kuźnia Triathlonu
  • Laski, Wino I Kasyno
  • Magneti Marelli Poland
  • Mg Sport
  • Miłek Triathlon Team
  • Morsy Brena
  • Niezrzeszony
  • Night Runners Zabrze
  • Partner 2000
  • Pozytywnie Aktywni
  • Radlinioki W Biegu
  • Sig Active
  • Sosnowiec
  • Speed Team Brzeszcze
  • Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe
  • Team Damiko/triathlon X Team
  • The North Face
  • Trenuj Triathlon
  • Triathlon Dąbrowa Górnicza
  • Triathlon Training Center
  • Trnx Triathlon Team
  • Ultratata
  • Warsztat Formy

1.

Rafał Bartosik

Wroclaw

T, M 18-29

2.

Tyberiusz Bielański

Katowice

T, M 40-49

Asseco Active Team

3.

Dariusz Bienioszek

Jankowice

T, M 18-29

Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

4.

Sylwia Bienioszek

Jankowice

T, K 18-29

Laski, Wino I Kasyno

5.

Tomasz Bies

Hecznarowice

T, M 30-39

Kęckie Harpagany

6.

Michał Binkiewicz

Czeladź

T, M 30-39

7.

Ewa Błońska-Polak

Tarnowskie Góry

T, K 30-39

Btm Runners

8.

Paweł Borek

Kraków

T, M 18-29

-

9.

Mateusz Borysiuk

Jastrzębie Zdrój

T, M 30-39

10.

Mariusz Bratek

Częstochowa

T, M 18-29

Zapłacone

11.

Hanna Chamczyk

Więckowice

T, K 40-49

12.

Dariusz Chlebek

Zebrzydowice

T, M 40-49

13.

Maciej Cieślar

Gliwice

T, M 40-49

Asseco Active Team

14.

Artur Czernik

Bieruń

T, M 30-39

Gomola Trans Airco

15.

Przemysław Darmoń

Zabrze

T, M 18-29

16.

Mateusz Fielhauer

Racibórz

T, M 18-29

Easy Run Racibórz

17.

Jacek Gaim

Sosnowiec

T, M 40-49

Ib Katowice

18.

Mateusz Gawełczyk

Świętochłowice

T, M 18-29

Cezis Team

19.

Janusz Gawinkowski

Żory

T, M 30-39

Ja Ma Ga

20.

Grzegorz Giba

Jastrzebie-Zdrój

T, M 40-49

Gb Galopujące Slimaki

21.

Piotr Grabowski

Tarnowskie Góry

T, M 40-49

Sig Active

22.

Michał Gruszka

Siemianowce Śląskie

T, M 40-49

Kuźnia Triathlonu

23.

Michał Grygier

Pszczyna

T, M 30-39

Mg Sport

24.

Michał Grzybczyk

Nowe Chechło

T, M 40-49

Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

25.

Joanna Hartman

Lubomia

T, K 30-39

Trenuj Triathlon

26.

Patrycjusz Hartman

Lubomia

T, M 30-39

Trenuj Triathlon

27.

Krzysztof Herz

Tychy

T, M 18-29

28.

Natalia Jarawka

Sosnowiec

T, K 30-39

Zapłacone

29.

Artur Jarmołowicz

Kielce

T, M 40-49

Jarmołowicz Team

30.

Łukasz Kałuża

Bielsko-Biała

T, M 30-39

Beskidy Tri Sport Team

31.

Robert Kęsicki

Katowice

T, M 30-39

Ultratata

32.

Marek Kilarski

Bielsko Biała

T, M 40-49

The North Face

Zapłacone

33.

Krzysztof Koenig

Katowice

T, M 30-39

34.

Grzegorz Kołeczko

Łąka

T, M 40-49

Inger Pszczyna

35.

Janusz Kornes

Sosnowiec

T, M 40-49

Triathlon Dąbrowa Górnicza

36.

Janusz Kornes

Sosnowiec

T, M 40-49

Triathlon Dąbrowa Górnicza

37.

Szymon Krzak

Gliwice

T, M 18-29

38.

Laurencjusz Krzystolik

Pszczyna

T, M 40-49

39.

Katarzyna Kwiecień

Siewierz

T, K 30-39

3Flow Triathlon Team/uks Ożarowice

40.

Krystian Kwiecień

Siewierz

T, M 30-39

3Flow Triathlon Team/uks Ożarowice

41.

Grzegorz Lazarek

Pszczyna

T, M 30-39

Mg Sport

42.

Dawid Machura

Świerklaniec

T, M 18-29

Zapłacone

43.

Marcin Maciejczyk

Zabrze

T, M 30-39

Zapłacone

44.

Rafał Maciejewski

Tychy

T, M 18-29

Fenix Tychy

45.

Katarzyna Maciejowska-Bączek

Międzyrzecze Górne

T, K 40-49

46.

Sławomir Mańka

Mikołów

T, M 30-39

47.

Ewa Marek

Kraków

T, K 18-29

48.

Ewa Marek

Kraków

T, K 18-29

49.

Daniel Matras

Limanowa

T, M 18-29

Miłek Triathlon Team

50.

Anna Nielaba

Mikołów

T, K 30-39

51.

Marcin Nielaba

Mikołów

T, M 40-49

52.

Andrzej Nowacki

Lusina

T, M 40-49

53.

Grzegorz Ogierman

Cieszyn

T, M 30-39

Morsy Brena

54.

Tomasz Okoń

Tychy

T, M 18-29

55.

Dariusz Olma

Jawiszowice

T, M 40-49

Speed Team Brzeszcze

56.

Aleksandra Parszewska

Bytom

T, K 18-29

Btm Runners

57.

Marcin Piątek

Zabrze

T, M 30-39

Asseco Active Team

58.

Marek Pieróg

Knurów

T, M 40-49

Asseco Active Team

59.

Grzegorz Pietraszewski

Gliwice

T, M 30-39

Triathlon Training Center

60.

Grzegorz Pietraszewski

Gliwice

T, M 30-39

Triathlon Training Center

61.

Krzysztof Pijanowski

Ostróda

T, M 30-39

Gtt Gliwice

62.

Adam Przybyla

Heddesheim

T, M 50-99

63.

Kamil Radomski

Szarlejka

T, M 30-39

Pozytywnie Aktywni

64.

Rafał Rakoczy

Tychy

T, M 30-39

40 Latek Tychy

65.

Mariusz Reczko

Malinowice

T, M 40-49

Zapłacone

66.

Piotr Renke

Rybnik

T, M 40-49

Zapłacone

67.

Rafcio Rmf4Rt

Gogolin

T, M 18-29

Gogolin

68.

Michał Rybczyński

Szałsza

T, M 30-39

Asseco Active Team

69.

Rafał Sikora

Zabrze

T, M 30-39

Night Runners Zabrze

Zapłacone

70.

Tomasz Ślusarczyk

Piasek

T, M 40-49

71.

Krzysztof Śmigla

Kraków

T, M 40-49

72.

Andrzej Sowa

Chorzów

T, M 40-49

Katowice

Zapłacone

73.

Tadeusz Stuchlik

Tarnowskie Góry

T, M 40-49

74.

Wojciech Szprycha

Bielsko-Biała

T, M 30-39

75.

Benjamin Szweda

Chorzów

T, M 18-29

76.

Mateusz Tadeusz

Grodzisk Wielkopolski

T, M 30-39

Zapłacone

77.

Elżbieta Tokarska

Opole

T, K 30-39

--

78.

Magdalena Tokarska

Opole

T, K 30-39

79.

Jacek Tokarz

Katowice

T, M 30-39

80.

Dorota Tomaszek

Pszczyna

T, K 30-39

81.

Tomasz Tronina

Katowice

T, M 30-39

Trnx Triathlon Team

Zapłacone

82.

Sławek Twaróg

Marklowice Górne

T, M 40-49

83.

Sebastian Uchnast

Siemianowice Slaskie

T, M 40-49

Kuźnia Triathlonu

84.

Sebastian Widlarz

Wadowice

T, M 40-49

Niezrzeszony

85.

Piotr Więczkowski

Katowice

T, M 30-39

Partner 2000

Zapłacone

86.

Michał Zajdel

Halemba

T, M 30-39

Ino Jo

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

100.00

(wymagany do płatności on-line)