Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

Silesiaman Triathlon Rybnik 1/4 IM

Rybnik

30.04.2017r.

Kategoria

  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 18-29
  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 30-39
  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 40-49
  • Triathlon 1/4 IM, Kobiety 50-99
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 18-29
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 30-39
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 40-49
  • Triathlon 1/4 IM, Mężczyźni 50-99

Miasto

  • 41-103 Siemianowice Śląskie
  • Brzękowice Dolne
  • Bytom
  • Chorzów
  • Cieszyn
  • Czeladź
  • Częstochowa
  • Dąbrowa Górnicza
  • Gliwice
  • Goczałkowice-Zdrój
  • Gomulin
  • Halemba
  • Iwanowice
  • Jankowice
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jeleśnia
  • Katowice
  • Mysłowice
  • Orzesze
  • Ostróda
  • Radlin
  • Radzionków
  • Rudniki
  • Rybnik
  • Siemianowice Śląskie
  • Sosnowiec
  • Świętochłowice
  • Szałsza
  • Wodzisław Śląski
  • Wrocław
  • Zabrze
  • Żory

Nazwa klubu

  • -
  • Akademiarolkarza.pl
  • Asseco Active Team
  • Azs Uś Katowice
  • Bhptaku Team
  • Ce Progress Żory
  • Cezis Team
  • Chop Ze Żelaza Tri Team
  • Gb Galopujące Slimaki
  • Gtt Gliwice
  • Gvt
  • Hrmax Żory
  • Ino Jo
  • Ks Forma Wodzisław Śląski
  • Laski, Wino I Kasyno
  • Miłek Triathlon Team
  • Nie Ma
  • Partner 2000
  • Radlinioki W Biegu
  • Sbd Energetyk Rybnik
  • Ti22Es
  • Totem Team Cieszyn
  • Toursport Running Team
  • Trenuj Triathlon/hrmax Żory
  • Triumf
  • Truchtem Po Ochajo
  • Www.macrologic.pl

1.

Dariusz Bienioszek

Jankowice

T, M 18-29

Laski, Wino I Kasyno

Zapłacone

2.

Michał Binkiewicz

Czeladź

T, M 30-39

3.

Patryk Ciupka

Żory

T, M 30-39

Trenuj Triathlon/hrmax Żory

4.

Grzegorz Dittmann

Katowice

T, M 18-29

5.

Jarosław Dorczak

Zabrze

T, M 30-39

6.

Marek Dziwoki

Rybnik

T, M 40-49

7.

Mateusz Gawełczyk

Świętochłowice

T, M 18-29

Cezis Team

8.

Grzegorz Giba

Jastrzebie-Zdrój

T, M 40-49

Gb Galopujące Slimaki

9.

Ania Halska

Cieszyn

T, K 30-39

Totem Team Cieszyn

10.

Tomasz Kacała

Rybnik

T, M 40-49

11.

Mariusz Kapela

Bytom

T, M 40-49

Chop Ze Żelaza Tri Team

12.

Marcin Kołoch

Żory

T, M 30-39

13.

Krzysztof Kretek

Żory

T, M 40-49

Ce Progress Żory

14.

Benjamin Kuciński

Katowice

T, M 30-39

15.

Paweł Kunikowski

Chorzów

T, M 40-49

16.

Marcin Maciejczyk

Zabrze

T, M 30-39

Zapłacone

17.

Marcin Maćkowski

Goczałkowice-Zdrój

T, M 40-49

-

18.

Grzegorz Michalski

Gomulin

T, M 40-49

Nie Ma

19.

Tomasz Nowicki

Jastrzębie-Zdrój

T, M 30-39

20.

Piotr Pawlica

Jeleśnia

T, M 30-39

21.

Piotr Pawlica

Jeleśnia

T, M 30-39

22.

Krzysztof Pijanowski

Ostróda

T, M 30-39

Gtt Gliwice

23.

Marek Piróg

Wrocław

T, M 30-39

Gvt

24.

Marek Pyka

Siemianowice Śląskie

T, M 40-49

Chop Ze Żelaza Tri Team

25.

Michał Rybczyński

Szałsza

T, M 30-39

Asseco Active Team

26.

Robert Saternus

Mysłowice

T, M 18-29

Azs Uś Katowice

27.

Adam Sitko

Rybnik

T, M 40-49

Sbd Energetyk Rybnik

28.

Szymon Suchanek

Częstochowa

T, M 18-29

29.

Jarosław Świta

Wodzisław Śląski

T, M 40-49

Ks Forma Wodzisław Śląski

30.

Michał Szczyrbowski

Rybnik

T, M 30-39

Akademiarolkarza.pl

31.

Tomasz Terech

Radzionków

T, M 40-49

Toursport Running Team

32.

Dariusz Walukiewicz

41-103 Siemianowice Śląskie

T, M 40-49

33.

Piotr Więczkowski

Katowice

T, M 30-39

Partner 2000

Zapłacone

34.

Karol Włóka

Rudniki

T, M 30-39

35.

Michał Zajdel

Halemba

T, M 30-39

Ino Jo

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

150.00

(wymagany do płatności on-line)