Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Tychy, Paprocany

26.02.2017r.

Kategoria

  • Bieg Główny, Kobiety 1-99
  • Bieg Główny, Mężczyźni 1-99
  • Bieg wokół Jeziora Paprocańskiego, Kobiety 1-99
  • Bieg wokół Jeziora Paprocańskiego, Mężczyźni 1-99

Miasto

  • Balin
  • Bełk
  • Bielany
  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bieruń Stary
  • Bojszowy
  • Bojszowy Nowe
  • Bronów
  • Brzeszcze
  • Brzezinka
  • Chorzów
  • Chrzanów
  • Chybie
  • Cieszyn
  • Ćwiklice
  • Czechowice-Dzedzice
  • Czechowice-Dziedzice
  • Częstochowa
  • Gilowice
  • Gliwice
  • Goczalkowice-Zdroj
  • Góra
  • Gostyń
  • Imielin
  • Jankowice
  • Jastrzębie
  • Jastrzębie Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jawiszowice
  • Jaworzno
  • Katowice
  • Knurów
  • Kobiernice
  • Kobiór
  • Kraków
  • Ktowice
  • Lędziny
  • Libiąż
  • Łąka
  • Łaziska Górne
  • Łękawica
  • Międzyrzecze
  • Mikolow
  • Mikołów
  • Milówka
  • Mysłowice
  • Nowosielce
  • Nowy Sącz
  • Orły
  • Orzesze
  • Oświęcim
  • Ożarowice
  • Piasek
  • Płaza
  • Porąbka
  • Poręba Wielka
  • Pszczyna
  • Ruda Śląska
  • Rybnik
  • Rzeszów
  • Siemianowice Ślaskie
  • Siewierz
  • Sosnowiec
  • Stara Wieś
  • Świerczyniec
  • Toszek
  • Tychy
  • Wilkowice
  • Włodawa
  • Wola
  • Wyry
  • Zabrze
  • Zabrzeg
  • Żory

Nazwa klubu

  • -
  • 1979
  • 40 Latek Tychy
  • 40-Latek / K M P Tychy
  • 40-Latek Tychy
  • 40-Latek Tychy/sp37
  • 40Latek Tychy
  • Ads Masna Krytyczna
  • Aktywnasylwetka.pl
  • Amator
  • Apn Gks Tychy
  • Apn Gks Tychy 2004
  • Azs Legion Katowice
  • Bb Runners
  • Bbl Mikołów
  • Be Happy
  • Biegaj Z Trenerem
  • Biegam Bo Lubie :d
  • Biegam Z Mamą
  • Biegam Z Siostrą
  • Brak
  • Brooklyn Fans
  • Brykająca Grupa Biegowa
  • Centrum Dobrego Widzenia
  • Ch Beck
  • Choma Sport Trener
  • Chrzanów
  • Córcia Tatusia
  • Crossfit Rybniik
  • Cwałujące Dziadki
  • Cykloholicy
  • Daleko Jeszcze?
  • Don't Give Up / Runonline.pl
  • Drużyna Miszczóf
  • Europejska Federacja Yoshinkan Aikido
  • Ewunia Running Team
  • Faudana/team Papry
  • Feniks
  • Firek Team
  • Fulfill Dreams Team Pszczyna
  • Galopujące Ślimaki
  • Gks
  • Gks Tychy
  • Gks Tychy Os. Ohio
  • Husaria Race Team
  • Ipronman
  • Jw Nil
  • Jw Nil Krakow
  • Kaczmarek-Electric
  • Klub Biegacza Kp
  • Klub Turystyki Kolarskiej Gronie
  • Km Psp Gliwice
  • Kmiecik Team
  • Kobiety Na 5+
  • Kobiety Na 5+
  • Kobiór Aktywni
  • Łaziskie Karlusy
  • M&m
  • Mamy Ruszamy
  • Miłosz Team
  • Modelarnia Biega
  • Niezrzeszona
  • Niezrzeszony
  • Nocna Furia
  • Nol-Tychy
  • Opdc
  • Orzeł-Rudze
  • Pance
  • Patykiem Pisane 505
  • Perfekt Bieg
  • Piter Elmax
  • Przemyski Klub Biegacza
  • Pttk Tychy
  • Quechua Team
  • R
  • Raiffeisen Polbank Sport Team
  • Rebellion Of Free Runners
  • Róża Wiatrów
  • Rozbiegamy To Miasto
  • Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
  • Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice
  • Run-Log.com
  • Runhogs
  • Runhogs / Sportowe Tychy
  • Runhogs Tychy
  • Runtek44
  • Rzeszowskie Gazele I Gepardy
  • Silesia Ultra Mountain Team
  • Sodexo Running Poland
  • Sokół Running Team
  • Sp Nr 10
  • Speed Team Brzeszcze
  • Spla
  • Sportowe Homera
  • Sportowe Tychy
  • Sportowe Tychy Team
  • Spot Pszczyna
  • Sto
  • Stowarzyszenie " Sportowe Tychy "
  • Stowarzyszenie " Sportowe Tychy " Oraz Stowarzyszenie Kibiców " Tyski Fan"
  • Stowarzyszenie Sportowe Tychy
  • Sts Biegaton Mikołów
  • Sts Club
  • Świerczyniec Running
  • Team Papry 20
  • Techniki Lakiernicze
  • Tng'03
  • Tp20
  • Truchtacz
  • Tta Bieruń
  • Tychy
  • Tychy Knights
  • Tyski Fan
  • Tyskie Stowarzyszenie Sportowe
  • Uśmiechnięty Człowiek :)
  • Vital Force
  • Warsztat Formy
  • Wielka Polska
  • Wild Runners Club
  • Winko Team
  • Wkb Meta Lubliniec
  • Wolna Wataha Biegowa
  • Z Tatą I Mamą :)
  • Zf Trw
  • Zf-Trw
  • Zhp

1.

Kazimierz Adamczyk

Tychy

Główny, M 1-99

Spla

2.

Magda Adamik

Tychy

Paprocany, K 1-99

Team Papry 20

3.

Nikodem Anczykowski

Tychy

Główny, M 1-99

Tp20

4.

Hania Badura

Katowice

Główny, K 1-99

5.

Beata Bajcar

Chybie

Paprocany, K 1-99

Kobiety Na 5+

6.

Edyta Balura

Lędziny

Główny, K 1-99

7.

Dawid Baran

Ćwiklice

Główny, M 1-99

8.

Jacek Baran

Gliwice

Paprocany, M 1-99

9.

Tomasz Baran

Oświęcim

Główny, M 1-99

10.

Adam Baranowski

Tychy

Główny, M 1-99

Team Papry 20

11.

Tomasz Baranowski

Tychy

Główny, M 1-99

12.

Grzegorz Bartnicki

Bielsko-Biała

Paprocany, M 1-99

13.

Mateusz Basa

Tychy

Główny, M 1-99

14.

Sławomir Baster

Chrzanów

Paprocany, M 1-99

Chrzanów

15.

Ryszard Białas

Tychy

Paprocany, M 1-99

16.

Sebastian Białas

Tychy

Paprocany, M 1-99

17.

Alina Bielec

Bojszowy

Główny, K 1-99

18.

Leszek Bielec

Bojszowy

Główny, M 1-99

19.

Marcin Biełka

Tychy

Główny, M 1-99

Sportowe Tychy

20.

Ewa Biernacka

Tychy

Główny, K 1-99

21.

Piotr Biesiekierski

Tychy

Główny, M 1-99

22.

Artur Biskup

Bieruń

Paprocany, M 1-99

23.

Łukasz Bittner

Tychy

Główny, M 1-99

Team Papry 20

24.

Henryk Blaszczak

Tychy

Główny, M 1-99

40-Latek Tychy

25.

Tomasz Błaszkiewicz

Tychy

Główny, M 1-99

Aktywnasylwetka.pl

26.

Mateusz Bodek

Stara Wieś

Paprocany, M 1-99

Winko Team

27.

Krzysztof Bojarski

Tychy

Paprocany, M 1-99

Bbl Mikołów

28.

Szymon Bojdoł

Tychy

Główny, M 1-99

29.

Julianna Boroń

Tychy

Główny, K 1-99

Runhogs Tychy

30.

Luiza Boroń

Tychy

Paprocany, K 1-99

R

31.

Tomek Boroń

Tychy

Główny, M 1-99

Runhogs Tychy

32.

Kasia Borowska

Tychy

Główny, K 1-99

Gks Tychy

33.

Patryk Boryczko

Tychy

Główny, M 1-99

Gks Tychy

34.

Barbara Bralich

Katowice

Paprocany, K 1-99

35.

Aneta Brandys

Tychy

Paprocany, K 1-99

Perfekt Bieg

36.

Maciej Broda

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sportowe Tychy Team

37.

Krzysztof Buchta

Tychy

Główny, M 1-99

Klub Biegacza Kp

38.

Michał Bucki

Tychy

Paprocany, M 1-99

39.

Marcin Buczyński

Ruda Śląska

Paprocany, M 1-99

Sto

40.

Sławomir Budny

Tychy

Paprocany, M 1-99

41.

Roman Bugiel

Tychy

Główny, M 1-99

Tychy

42.

Andrzej Bulanda

Bieruń

Paprocany, M 1-99

43.

Sławomir Buturla

Tychy

Paprocany, M 1-99

Stowarzyszenie Sportowe Tychy

44.

Artur Chmielewski

Tychy

Paprocany, M 1-99

Brak

45.

Lucyna Chorąży

Brzeszcze

Paprocany, K 1-99

46.

Agnieszka Chrobak

Zabrzeg

Główny, K 1-99

Zf-Trw

47.

Marek Chrobak

Zabrzeg

Paprocany, M 1-99

Zf-Trw

48.

Szymon Chromik

Bielany

Paprocany, M 1-99

49.

Klaudia Chrószcz

Bieruń

Paprocany, K 1-99

50.

Ewa Ciszewska

Siewierz

Główny, K 1-99

Ewunia Running Team

51.

Dawid Ciszewski

Tychy

Paprocany, M 1-99

52.

Szymon Ćwik

Zabrze

Paprocany, M 1-99

53.

Szymon Ćwik

Zabrze

Główny, M 1-99

54.

Elżbieta Cywińska

Świerczyniec

Główny, K 1-99

55.

Robert Cywiński

Świerczyniec

Główny, M 1-99

56.

Zbigniew Czana

Bielsko-Biała

Paprocany, M 1-99

57.

Sylwia Czech

Piasek

Główny, K 1-99

Wild Runners Club

58.

Damian Czechowski

Bieruń

Główny, M 1-99

Sportowe Homera

59.

Sebastian Czerwinski

Tychy

Paprocany, M 1-99

60.

Joanna Czop

Nowy Sącz

Paprocany, K 1-99

Sportowe Tychy Team

61.

Maciej Danek

Kobiernice

Paprocany, M 1-99

62.

Jacek Dec

Kraków

Główny, M 1-99

63.

Piotr Drabek

Bielsko-Biała

Paprocany, M 1-99

64.

Piotr Drabek

Bielsko-Biała

Główny, M 1-99

65.

Grzegorz Drąg

Tychy

Paprocany, M 1-99

Gks Tychy Os. Ohio

66.

Marcin Drozd

Tychy

Paprocany, M 1-99

67.

Magdalena Drozdowska

Tychy

Główny, K 1-99

Brak

68.

Jarosław Duda

Tychy

Główny, M 1-99

Tyskie Stowarzyszenie Sportowe

69.

Magdalena Duda

Tychy

Główny, K 1-99

Sp Nr 10

70.

Wojciech Duda

Tychy

Główny, M 1-99

71.

Dariusz Dudek

Katowice

Paprocany, M 1-99

Ch Beck

72.

Justyna Dul

Zory

Główny, K 1-99

Kmiecik Team

73.

Łukasz Dymarek

Toszek

Główny, M 1-99

Km Psp Gliwice

74.

Adrian Dziarnowski

Tychy

Paprocany, M 1-99

75.

Jakub Dzida

Pszczyna

Paprocany, M 1-99

76.

Emilian Dziuba

Mikołów

Paprocany, M 1-99

Sts Biegaton Mikołów

77.

Martyna Dziudziel

Kraków

Główny, K 1-99

78.

Marta Dzwoniarkiewicz

Tychy

Główny, K 1-99

79.

Andrzej Eichner

Łaziska Górne

Główny, M 1-99

Łaziskie Karlusy

80.

Piotr Fiołek

Tychy

Główny, M 1-99

81.

Iwona Firek

Bielsko-Biała

Paprocany, K 1-99

Firek Team

82.

Łukasz Fliś

Pszczyna

Paprocany, M 1-99

Fulfill Dreams Team Pszczyna

83.

Marcel Fors

Tychy

Główny, M 1-99

Z Tatą I Mamą :)

84.

Robert Fors

Tychy

Główny, M 1-99

Jw Nil Krakow

85.

Teresa Fors

Tychy

Główny, K 1-99

86.

Agnieszka Frykacz

Tychy

Główny, K 1-99

87.

Agnieszka Frykacz

Tychy

Główny, K 1-99

88.

Szymon Frykacz

Tychy

Główny, M 1-99

89.

Zuzanna Frykacz

Tychy

Główny, K 1-99

90.

Ewelina Fułek

Tychy

Główny, K 1-99

Róża Wiatrów

91.

Katarzyna Gabor

Łaziska Górne

Główny, K 1-99

Niezrzeszona

92.

Piotr Gacki

Tychy

Paprocany, M 1-99

Vital Force

93.

Zbigniew Galos

Płaza

Główny, K 1-99

94.

Arkadiusz Gałan

Tychy

Paprocany, M 1-99

Cykloholicy

95.

Arkadiusz Gałan

Tychy

Główny, M 1-99

Cykloholicy

96.

Adrian Gałka

Kraków

Główny, M 1-99

97.

Michał Gałkiewicz

Katowice

Paprocany, M 1-99

98.

Monika Gałkiewicz

Katowice

Paprocany, K 1-99

99.

Artur Gaża

Tychy

Główny, M 1-99

100.

Szymon Gembala

Bełk

Paprocany, M 1-99

Crossfit Rybniik

101.

Katarzyna Giżyńska

Jastrzębie Zdrój

Paprocany, K 1-99

Kobiety Na 5+

102.

Damian Giżyński

Jastrzębie-Zdrój

Paprocany, M 1-99

Galopujące Ślimaki

103.

Magdalena Głąb

Tychy

Paprocany, K 1-99

104.

Maciej Głowacki

Oświęcim

Paprocany, M 1-99

105.

Karolina Gneza

Mikołów

Paprocany, K 1-99

106.

Piotr Gneza

Mikołów

Paprocany, M 1-99

107.

Hubert Goc

Tychy

Paprocany, M 1-99

108.

Marek Goc

Tychy

Paprocany, M 1-99

109.

Wiesław Gocałek

Tychy

Główny, M 1-99

Niezrzeszony

110.

Justyna Gołąb

Tychy

Paprocany, K 1-99

111.

Radoslaw Gołąb

Tychy

Paprocany, M 1-99

112.

Marek Gołębiewski

Tychy

Główny, M 1-99

Europejska Federacja Yoshinkan Aikido

113.

Marcin Gołosz

Tychy

Paprocany, M 1-99

Gks Tychy

114.

Szymon Gondzik

Bieruń

Główny, M 1-99

115.

Bartłomiej Gorol

Tychy

Paprocany, M 1-99

Tyski Fan

116.

Barabra Gos

Mysłowice

Paprocany, K 1-99

117.

Barbara Grabala

Tychy

Paprocany, K 1-99

Team Papry 20

118.

Renata Grabowska

Tychy

Główny, K 1-99

119.

Adam Grabowski

Tychy

Główny, M 1-99

Azs Legion Katowice

120.

Kamil Grabowski

Tychy

Główny, M 1-99

Azs Legion Katowice

121.

Claudia Grabowy

Lędziny

Główny, K 1-99

122.

Damian Gralak

Tychy

Paprocany, M 1-99

123.

Damian Gralak

Tychy

Główny, M 1-99

124.

Krzysztof Greguła

Tychy

Paprocany, M 1-99

Stowarzyszenie Sportowe Tychy

125.

Damian Groborz

Tychy

Główny, M 1-99

Opdc

126.

Natalia Grosman

Bieruń

Paprocany, K 1-99

127.

Paweł Grosman

Bieruń

Paprocany, M 1-99

128.

Dawid Gruszczyk

Tychy

Paprocany, M 1-99

Husaria Race Team

129.

Karolina Gruszka

Mikołów

Główny, K 1-99

130.

Mariusz Gruszka

Pszczyna

Główny, M 1-99

131.

Janusz Gryc

Tychy

Paprocany, M 1-99

132.

Magdalena Gryc

Tychy

Paprocany, K 1-99

133.

Łukasz Gudz

Tychy

Główny, M 1-99

134.

Robert Habelski

Tychy

Paprocany, M 1-99

Stowarzyszenie Sportowe Tychy

135.

Robert Habelski

Tychy

Główny, M 1-99

Stowarzyszenie Sportowe Tychy

136.

Rafał Haberny

Bielsko-Biała

Główny, M 1-99

137.

Rafał Haberny

Bielsko-Biała

Paprocany, M 1-99

138.

Anna Hadasz

Tychy

Główny, K 1-99

139.

Paweł Hadasz

Tychy

Główny, M 1-99

140.

Piotr Hadasz

Tychy

Główny, M 1-99

141.

Edyta Hejduk

Tychy

Główny, K 1-99

142.

Malwina Hejduk

Tychy

Główny, K 1-99

Biegam Z Mamą

143.

Tomasz Hejduk

Tychy

Paprocany, M 1-99

Techniki Lakiernicze

144.

Aleksandra Helios

Tychy

Główny, K 1-99

145.

Kamil Hernas

Tychy

Paprocany, M 1-99

146.

Renata Herok

Tychy

Główny, K 1-99

Runhogs Tychy

147.

Maciej Holona

Rybnik

Paprocany, M 1-99

Amator

148.

Adrian Hornik

Tychy

Paprocany, M 1-99

149.

Anna Hutyra

Orzesze

Paprocany, K 1-99

150.

Dariusz Jabłoński

Czechowice-Dziedzice

Główny, M 1-99

Modelarnia Biega

151.

Dariusz Jabłoński

Czechowice-Dziedzice

Paprocany, M 1-99

Modelarnia Biega

152.

Mateusz Jacak

Tychy

Główny, M 1-99

153.

Grzegorz Jacek

Tychy

Główny, M 1-99

154.

Paweł Janas

Tychy

Główny, M 1-99

Stowarzyszenie " Sportowe Tychy "

155.

Marcin Jankowski

Gostyń

Paprocany, M 1-99

156.

Jarosław Janusz

Czechowice-Dziedzice

Paprocany, M 1-99

157.

Monika Janusz

Czechowice-Dziedzice

Główny, K 1-99

158.

Anna Janz

Pszczyna

Paprocany, K 1-99

159.

Zdzichu Jarczok

Pszczyna

Paprocany, M 1-99

160.

Mateusz Jaromin

Tychy

Paprocany, M 1-99

161.

Katarzyna Jasica

Jaworzno

Paprocany, K 1-99

162.

Krzysztof Jasiński

Świerczyniec

Paprocany,

Świerczyniec Running

163.

Bogumiła Jasnoch

Mikołów

Główny, K 1-99

164.

Magdalena Jaworska

Pszczyna

Paprocany, K 1-99

Spot Pszczyna

165.

Magdalena Jaworska

Pszczyna

Główny, K 1-99

Spot Pszczyna

166.

Przemysław Jaworski

Tychy

Paprocany, M 1-99

167.

Bogusław Jobczyk

Tychy

Główny, M 1-99

168.

Małgorzata John

Łaziska Górne

Paprocany, K 1-99

Silesia Ultra Mountain Team

169.

Adam Johna

Tychy

Paprocany, M 1-99

170.

Tomasz Jokiel

Świerczyniec

Główny, M 1-99

171.

Monika Jucha

Bielsko-Biała

Paprocany, K 1-99

Feniks

172.

Paweł Jura

Sosnowiec

Główny, M 1-99

Brak

173.

Weronika Just

Tychy

Paprocany, K 1-99

174.

Wioleta Kaczyńska

Wola

Główny, K 1-99

Brak

175.

Agnieszka Kaleta

Tychy

Paprocany, K 1-99

40 Latek Tychy

176.

Karol Kaleta

Tychy

Paprocany, M 1-99

40 Latek Tychy

177.

Mateusz Kalita

Tychy

Główny, M 1-99

178.

Martyna Karp

Tychy

Główny, K 1-99

179.

Michał Kasperczyk

Tychy

Paprocany, M 1-99

Nol-Tychy

180.

Michal Kasprzak

Mikolow

Paprocany, M 1-99

181.

Szymon Kastelik

Gilowice

Paprocany, M 1-99

Sts Club

182.

Patrycjusz Kaszuba

Tychy

Główny, M 1-99

Tychy Knights

183.

Sylwia Kaszuba

Libiąż

Główny, K 1-99

184.

Kamil Kazimierski

Tychy

Główny, M 1-99

185.

Kamil Kazimierski

Tychy

Paprocany, M 1-99

186.

Monika Kaźmierczak

Tychy

Główny, K 1-99

187.

Agnieszka Kiełkowska

Jastrzębie

Paprocany, K 1-99

Kobiety Na 5+

188.

Olimpia Kijak

Kobiór

Paprocany, K 1-99

Kobiór Aktywni

189.

Anna Kilian

Tychy

Główny, K 1-99

190.

Maciej Klaczak

Oświęcim

Paprocany, M 1-99

191.

Mateusz Kleta

Bieruń

Paprocany, M 1-99

M&m

192.

Tomasz Klim

Jastrzębie-Zdrój

Paprocany, M 1-99

193.

Adam Klima

Tychy

Paprocany, M 1-99

Runhogs / Sportowe Tychy

194.

Gaspar Klimas

Tychy

Główny, M 1-99

Apn Gks Tychy 2004

195.

Piotr Klimas

Tychy

Główny, M 1-99

Centrum Dobrego Widzenia

196.

Marek Klimczak

Oświęcim

Paprocany, M 1-99

Rebellion Of Free Runners

197.

Piotr Klimczak

Balin

Paprocany, M 1-99

198.

Rafał Klinger

Orły

Główny, M 1-99

Przemyski Klub Biegacza

199.

Weronika Klinger

Orły

Paprocany, K 1-99

Przemyski Klub Biegacza

200.

Agnieszka Kliś

Tychy

Paprocany, K 1-99

Sportowe Tychy

201.

Dariusz Kliszewski

Częstochowa

Paprocany, M 1-99

202.

Damian Klobuch

Oświęcim

Paprocany, M 1-99

203.

Bożena Kluba

Tychy

Główny, K 1-99

204.

Oktawia Kluba

Tychy

Główny, K 1-99

205.

Patrycja Kluba

Tychy

Główny, K 1-99

206.

Sabina Kluk

Tychy

Paprocany, K 1-99

207.

Marcin Kmiecik

Zory

Główny, M 1-99

Kmiecik Team

208.

Piotr Ko

Tychy

Główny, M 1-99

Team Papry 20

209.

Roksana Kolonko

Międzyrzecze

Paprocany, K 1-99

Speed Team Brzeszcze

210.

Agata Kołoczek

Czechowice-Dziedzice

Paprocany, K 1-99

Rozbiegamy To Miasto-Czechowice-Dziedzice

211.

Justyna Komańska

Tychy

Główny, K 1-99

212.

Sławomir Komraus

Pszczyna

Paprocany, M 1-99

Wild Runners Club

213.

Przemysław Kopiec

Tychy

Paprocany, M 1-99

Wolna Wataha Biegowa

214.

Kasia Koprowska

Tychy

Główny, K 1-99

Be Happy

215.

Jerzy Kopta

Kraków

Główny, M 1-99

Cwałujące Dziadki

216.

Tomasz Koślacz

Tychy

Paprocany, M 1-99

217.

Marcin Kotyrba

Mysłowice

Paprocany, M 1-99

Run-Log.com

218.

Robert Kowal

Bieruń Stary

Paprocany, M 1-99

Biegam Bo Lubie :d

219.

Andrzej Kowalczyk

Tychy

Paprocany, M 1-99

Team Papry 20

220.

Oliwia Kowalska

Tychy

Główny, K 1-99

221.

Jacek Kowalski

Tychy

Paprocany, M 1-99

Kaczmarek-Electric

222.

Przemysław Koziarz

Jankowice

Paprocany, M 1-99

Don't Give Up / Runonline.pl

223.

Przemysław Koziarz

Jankowice

Główny, M 1-99

Don't Give Up / Runonline.pl

224.

Tomasz Kozioł

Tychy

Paprocany, M 1-99

225.

Krzysztof Kozłowski

Tychy

Paprocany, M 1-99

Niezrzeszony

226.

Małgorzata Kozok

Łaziska Górne

Główny, K 1-99

Sts Biegaton Mikołow

227.

Tomasz Krawczyk

Tychy

Główny, M 1-99

228.

Marcin Krawiec

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sto

229.

Artur Kruczek

Tychy

Paprocany, M 1-99

230.

Monika Kruczek

Tychy

Paprocany, K 1-99

Team Papry 20

231.

Benedykt Krzczuk

Tychy

Paprocany, M 1-99

232.

Rafał Krzystolik

Tychy

Główny, M 1-99

233.

Artur Ksiondz

Orzesze

Główny, M 1-99

234.

Krystian Ksiondz

Orzesze

Główny, M 1-99

235.

Kamila Kuc

Tychy

Paprocany, K 1-99

Mamy Ruszamy

236.

Adam Kuchta

Gostyń

Główny, M 1-99

237.

Ewa Kuchta

Gostyn

Główny, K 1-99

238.

Elżbieta Kuczek

Międzyrzecze

Paprocany, K 1-99

239.

Wioleta Kulicka

Tychy

Główny, K 1-99

240.

Danuta Kurzak

Mikołów

Paprocany, K 1-99

241.

Mateusz Kurzak

Mikołów

Paprocany, M 1-99

242.

Dawid Kurzok

Wyry

Paprocany, M 1-99

Amator

243.

Aleksander Kuś

Tychy

Paprocany, M 1-99

Wielka Polska

244.

Patrycja Kuś

Bielsko-Biała

Główny, K 1-99

245.

Patrycja Kuś

Bielsko-Biała

Paprocany, K 1-99

246.

Mirosław Kutek

Tychy

Paprocany, M 1-99

Brak

247.

Przemysław Kwaśniewicz

Tychy

Paprocany, M 1-99

248.

Tadeusz Kwaśniewski

Lędziny

Paprocany, M 1-99

Team Papry 20

249.

Zbigniew Kwiecień

Tychy

Paprocany, M 1-99

Faudana/team Papry

250.

Michał Larwa

Tychy

Paprocany, M 1-99

251.

Rafał Lasota

Tychy

Paprocany, M 1-99

252.

Rafał Lasota

Tychy

Główny, M 1-99

253.

Krzysztof Legieżyński

Gliwice

Główny, M 1-99

254.

Mariusz Lesniewski

Tychy

Paprocany, M 1-99

255.

Kamil Lewicki

Tychy

Główny, M 1-99

-

256.

Krystian Lewicki

Tychy

Główny, M 1-99

257.

Damian Lisowski

Bierun

Paprocany, M 1-99

258.

Aleksandra Lizińczyk

Tychy

Główny, K 1-99

Sportowe Tychy Team

259.

Adik Loska

Tychy

Paprocany, M 1-99

Gks

260.

Magdalena Loska

Goczalkowice-Zdroj

Paprocany, K 1-99

261.

Szymon Łaciak

Mikołów

Paprocany, M 1-99

Nocna Furia

262.

Bartosz Łukaszewski

Tychy

Paprocany, M 1-99

263.

Artur Machowski

Bielsko-Biała

Paprocany, M 1-99

264.

Szymon Maciej

Tychy

Główny, M 1-99

265.

Marek Maciejewski

Mysłowice

Paprocany, M 1-99

Truchtacz

266.

Anna Madej

Bojszowy Nowe

Główny, K 1-99

267.

Michał Madej

Bojszowy Nowe

Główny, M 1-99

268.

Mirosław Maj

Bielsko-Biała

Paprocany, M 1-99

269.

Marcin Majdziak

Brzeszcze

Główny, M 1-99

270.

Sylwester Majewski

Tychy

Główny, M 1-99

271.

Magdalena Major

Tychy

Paprocany, K 1-99

Sportowe Tychy

272.

Jagoda Malik

Tychy

Główny, K 1-99

273.

Iwona Maliszak

Tychy

Główny, K 1-99

274.

Celestyna Marekwia

Pszczyna

Paprocany, K 1-99

275.

Katarzyna Markowicz

Gostyń

Główny, K 1-99

276.

Aleksandra Maryniok

Tychy

Paprocany, K 1-99

277.

Agnieszka Matyaszewska-Bołdys

Tychy

Paprocany, K 1-99

Team Papry 20

278.

Antonina Mazurek-Przystał

Tychy

Główny,

Klub Turystyki Kolarskiej Gronie

279.

Dominika Mędrala

Cieszyn

Główny, K 1-99

280.

Patrycja Michałek

Imielin

Paprocany, K 1-99

281.

Tadeusz Michniewicz

Knurów

Główny, M 1-99

Niezrzeszony

282.

Aleksandra Michta

Tychy

Główny, K 1-99

283.

Bartosz Michta

Tychy

Główny, M 1-99

284.

Justyna Mikosz

Tychy

Paprocany, K 1-99

Cykloholicy

285.

Karolina Mikulska

Bieruń

Paprocany, K 1-99

286.

Karolina Mikulska

Bieruń

Główny, K 1-99

287.

Jakub Miłkowski

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sportowe Tychy

288.

Mariusz Mojżyszek

Bronów

Paprocany, M 1-99

Biegam Z Siostrą

289.

Mariusz Mojżyszek

Bronów

Główny, M 1-99

Biegam Z Siostrą

290.

Przemysław Moskwa

Tychy

Paprocany, M 1-99

291.

Rafał Mrózek

Łękawica

Paprocany, M 1-99

292.

Krzysztof Mucha

Tychy

Paprocany, M 1-99

Team Papry 20

293.

Maria Muchowska

Gliwice

Główny, K 1-99

Niezrzeszona

294.

Andrzej Musioł

Tychy

Główny, M 1-99

Team Papry 20

295.

Ligia Mynarska

Bielsko-Biała

Główny, K 1-99

Daleko Jeszcze?

296.

Sylwester Mynarski

Bielsko-Biała

Główny, M 1-99

Daleko Jeszcze?

297.

Krystian Myśliwiec

Tychy

Paprocany, M 1-99

298.

Marcin Natanek

Tychy

Paprocany, M 1-99

299.

Dominika Nita

Mikołów

Główny, K 1-99

300.

Sabina Nita-Tchorz

Mikołów

Główny, K 1-99

301.

Beata Norek-Ciszak

Tychy

Paprocany, K 1-99

302.

Piotr Nowak

Tychy

Paprocany, M 1-99

303.

Tadeusz Nowak

Katowice

Główny, M 1-99

Brak

304.

Zenon Nowak

Tychy

Główny, M 1-99

305.

Adaś Nowakowski

Tychy

Paprocany, M 1-99

306.

Anna Nowicka

Tychy

Główny, K 1-99

307.

Paweł Noworol

Tychy

Paprocany, M 1-99

308.

Adam Ocylok

Oświęcim

Paprocany, M 1-99

Niezrzeszony

309.

Adam Ocylok

Oświęcim

Główny, M 1-99

Niezrzeszony

310.

Kazimierz Okoński

Tychy

Główny, M 1-99

Pttk Tychy

311.

Jakub Omelka

Gostyń

Główny, M 1-99

312.

Michał Opoka

Tychy

Główny, M 1-99

313.

Piotr Oprzondek

Tychy

Główny, M 1-99

314.

Stanisław Orlicki

Tychy

Paprocany, M 1-99

Orzeł-Rudze

315.

Grzegorz Ostaszewski

Tychy

Paprocany, M 1-99

316.

Dawid Palka

Tychy

Główny, M 1-99

40-Latek / K M P Tychy

317.

Karina Papiernik

Jaworzno

Główny, K 1-99

318.

Rafał Papkala

Tychy

Paprocany, M 1-99

319.

Joanna Paszek

Tychy

Paprocany, K 1-99

320.

Przemysław Paszek

Tychy

Paprocany, M 1-99

321.

Bożena Pepek

Żory

Paprocany, K 1-99

322.

Adrianna Pęszor

Piasek

Paprocany, K 1-99

323.

Piotr Petelczyc

Tychy

Paprocany, M 1-99

Piter Elmax

324.

Marcin Peter

Katowice

Główny, M 1-99

325.

Magdalena Piątek

Ożarowice

Główny, K 1-99

326.

Ewa Piechocińska

Tychy

Paprocany, K 1-99

Sportowe Tychy

327.

Tomasz Piekiełko

Brzezinka

Główny, M 1-99

328.

Dominika Piekorz

Tychy

Paprocany, K 1-99

329.

Jacek Pikuła

Bieruń

Główny, M 1-99

330.

Robert Pisarski

Tychy

Paprocany, M 1-99

331.

Robert Pisarski

Tychy

Główny, M 1-99

332.

Bogusław Piskulak

Tychy

Paprocany, M 1-99

333.

Bogusław Piskulak

Tychy

Główny, M 1-99

334.

Anna Piwko

Czechowice-Dziedzice

Paprocany, K 1-99

Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

335.

Grażyna Plewniak

Tychy

Główny, K 1-99

40-Latek Tychy

336.

Rafał Płaszczyca

Tychy

Główny, M 1-99

337.

Roman Polko

Tychy

Paprocany, M 1-99

Wkb Meta Lubliniec

338.

Dariusz Pompa

Tychy

Paprocany, M 1-99

339.

Andrzej Proć

Balin

Główny, M 1-99

Rebellion Of Free Runners

340.

Wojciech Proć

Chrzanów

Główny, M 1-99

Rebellion Of Free Runners

341.

Adam Proń

Katowice

Paprocany, M 1-99

Ipronman

342.

Anna Przybyła

Tychy

Główny, K 1-99

343.

Violetta Przybyła

Tychy

Główny, K 1-99

344.

Marta Pyka

Sosnowiec

Paprocany, K 1-99

345.

Michał Pyka

Sosnowiec

Paprocany, M 1-99

346.

Agnieszka Radwańska

Bojszowy

Główny, K 1-99

347.

Mateusz Raff

Tychy

Główny, M 1-99

348.

Monika Raff

Tychy

Główny, K 1-99

Runhogs Tychy

349.

Sebastian Rajek

Tychy

Paprocany, M 1-99

350.

Rafał Rakoczy

Tychy

Paprocany, M 1-99

40Latek Tychy

351.

Jakub Razmus

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sto

352.

Paweł Rech

Tychy

Paprocany, M 1-99

353.

Jarosław Reguła

Tychy

Główny, M 1-99

354.

Łukasz Rejszel

Tychy

Paprocany, M 1-99

Runtek44

355.

Agnieszka Rękas

Tychy

Główny, K 1-99

356.

Robert Rojek

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sportowe Tychy

357.

Aneta Rojowska

Tychy

Paprocany, K 1-99

358.

Dawid Rosół

Tychy

Paprocany, M 1-99

359.

Dariusz Różewicz

Tychy

Paprocany, M 1-99

Pance

360.

Ewa Różewicz

Tychy

Paprocany, K 1-99

Pance

361.

Ireneusz Ruchała

Tychy

Główny, M 1-99

Stowarzyszenie " Sportowe Tychy " Oraz Stowarzyszenie Kibiców " Tyski Fan"

362.

Andrzej Rygulski

Łaziska Górne

Główny, M 1-99

363.

Igor Ryniak

Tychy

Główny, M 1-99

40-Latek Tychy/sp37

364.

Joanna Ryniak

Tychy

Główny, K 1-99

40-Latek Tychy

365.

Mariusz Ryniak

Tychy

Główny, M 1-99

40-Latek Tychy

366.

Irena Sagan

Tychy

Główny, K 1-99

40 Latek Tychy

367.

Marian Sagan

Tychy

Główny, M 1-99

40 Latek Tychy

368.

Sławomir Sałek

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sportowe Tychy Team

369.

Maciek Sarnowski

Tychy

Paprocany, M 1-99

370.

Łukasz Ścierski

Bieruń

Paprocany, M 1-99

Sodexo Running Poland

371.

Rafał Sebrala

Chorzów

Paprocany, M 1-99

Sto

372.

Adam Sępioł

Tychy

Paprocany, M 1-99

Team Papry 20

373.

Paulina Serafin

Rzeszów

Paprocany, K 1-99

Rzeszowskie Gazele I Gepardy

374.

Maja Sikorska

Tychy

Główny, K 1-99

Zhp

375.

Kamil Sitarz

Libiąż

Paprocany, M 1-99

376.

Dominika Skaźnik

Piasek

Paprocany, K 1-99

377.

Dominika Skaźnik

Piasek

Główny, K 1-99

378.

Emilia Skęczek

Czechowice-Dziedzice

Główny, K 1-99

Rozbiegamy To Miasto

379.

Julia Skęczek

Czechowice-Dziedzice

Główny, K 1-99

380.

Marcin Skęczek

Czechowice-Dziedzice

Główny, M 1-99

Rozbiegamy To Miasto

381.

Emilia Skęzek

Czechowice-Dziedzice

Główny, K 1-99

Rozbiegamy To Miasto

382.

Emilia Skęzek

Czechowice-Dziedzice

Główny, K 1-99

Rozbiegamy To Miasto

383.

Szymon Skowroński

Tychy

Paprocany, M 1-99

384.

Anna Skubis

Tychy

Główny, K 1-99

385.

Bartłomiej Skubis

Tychy

Główny, M 1-99

386.

Grzegorz Skubis

Tychy

Główny, M 1-99

387.

Grzegorz Skworc

Siemianowice Ślaskie

Główny, M 1-99

388.

Weronika Ślęzak

Zabrze

Paprocany, K 1-99

389.

Piotr Śleziona

Tychy

Paprocany, M 1-99

Runhogs Tychy

390.

Krzysztof Soból

Jawiszowice

Główny, M 1-99

Patykiem Pisane 505

391.

Sławomir Sojka

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sportowe Tychy

392.

Łukasz Sokół

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sokół Running Team

393.

Rafał Sokołowski

Tychy

Główny, M 1-99

Gks Tychy

394.

Michał Sopicki

Tychy

Główny, M 1-99

395.

Mateusz Stachurski

Bielsko-Biała

Główny, M 1-99

Bb Runners

396.

Przemysław Stalmach

Bojszowy

Paprocany, M 1-99

Wolna Wataha Biegowa

397.

Adam Staniczek

Tychy

Paprocany, M 1-99

Amator

398.

Magdalena Staniszewska-Colik

Tychy

Główny, K 1-99

399.

Andrzej Staniszewski

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sto

400.

Paweł Starzycki

Tychy

Paprocany, M 1-99

Choma Sport Trener

401.

Izabela Staszczyszyn

Tychy

Główny, K 1-99

Zhp

402.

Sebastian Stelmaszyk

Ktowice

Paprocany, M 1-99

Raiffeisen Polbank Sport Team

403.

Michał Strauchman

Tychy

Główny, M 1-99

Warsztat Formy

404.

Roman Strauchman

Tychy

Główny, M 1-99

Warsztat Formy

405.

Paweł Stroczyński

Tychy

Paprocany, M 1-99

406.

Kamil Stroiński

Tychy

Paprocany, M 1-99

407.

Magdalena Strzelczyk

Tychy

Paprocany, K 1-99

Team Papry 20

408.

Mateusz Strzeżyk

Bieruń

Paprocany, M 1-99

409.

Teresa Stukator

Tychy

Główny, K 1-99

40 Latek Tychy

410.

Grzegorz Stylok

Tychy

Paprocany, M 1-99

411.

Dariusz Stypułkowski

Bieruń

Paprocany, M 1-99

Uśmiechnięty Człowiek :)

412.

Janusz Suchan

Tychy

Główny, M 1-99

413.

Ilona Sukacz

Tychy

Główny, K 1-99

Gks Tychy

414.

Iwona Sukacz

Tychy

Główny, K 1-99

Gks Tychy

415.

Marek Sukacz

Tychy

Główny, M 1-99

Gks Tychy

416.

Tomasz Sukacz

Tychy

Główny, M 1-99

Gks Tychy

417.

Justyna Sumera

Tychy

Paprocany, K 1-99

418.

Marcin Świątek

Bielsko-Biała

Paprocany, M 1-99

Amator

419.

Łukasz Światły

Tychy

Główny, M 1-99

Tng'03

420.

Piotr Święs

Kobiór

Główny, M 1-99

40-Latek Tychy

421.

Danuta Sypuła

Mikołów

Główny, K 1-99

422.

Arkadiusz Syrocki

Tychy

Paprocany, M 1-99

423.

Marek Szafiński

Tychy

Paprocany, M 1-99

424.

Marek Szafiński

Tychy

Główny, M 1-99

425.

Laura Szamota

Tychy

Główny, K 1-99

426.

Grzegorz Szczepaniak

Tychy

Główny, M 1-99

Gks Tychy

427.

Sylwester Szklorz

Katowice

Paprocany, M 1-99

Ads Masna Krytyczna

428.

Michał Sznerch

Tychy

Główny, M 1-99

429.

Damian Szpak

Tychy

Główny, M 1-99

Team Papry 20

430.

Mateusz Szubert

Poręba Wielka

Paprocany, M 1-99

Tta Bieruń

431.

Michał Szuplak

Tychy

Główny, M 1-99

Apn Gks Tychy

432.

Barbara Szuster

Mikołów

Paprocany, K 1-99

Silesia Ultra Mountain Team

433.

Barbara Szuster

Mikołów

Główny, K 1-99

Silesia Ultra Mountain Team

434.

Renata Szwed

Czechowice-Dzedzice

Paprocany, K 1-99

Zf Trw

435.

Renata Szwed

Czechowice-Dzedzice

Główny, K 1-99

Zf Trw

436.

Marcin Szweda

Tychy

Główny, M 1-99

Gks Tychy

437.

Katarzyna Szweda-Kuboszek

Łąka

Główny, K 1-99

Spot Pszczyna

438.

Waldemar Szydłowski

Tychy

Główny, M 1-99

1979

439.

Marcin Szyja

Tychy

Paprocany, M 1-99

440.

Michał Szykut

Tychy

Paprocany,

Sportowe Tychy

441.

Barbara Szypuła

Świerczyniec

Główny, K 1-99

Świerczyniec Running

442.

Daniel Tabor

Tychy

Główny, M 1-99

443.

Mateusz Tchorz

Mikołów

Główny, M 1-99

444.

Marcin Terlikowski

Chorzów

Główny, M 1-99

445.

Kamil Tomalka

Tychy

Główny, M 1-99

446.

Basia Tomaszewicz

Tychy

Paprocany, K 1-99

447.

Krzysztof Tomaszewicz

Tychy

Paprocany, M 1-99

448.

Krzysztof Tomaszewicz

Tychy

Główny, M 1-99

449.

Piotr Czesław Tomczyk

Piasek

Paprocany, M 1-99

Wild Runners Club

450.

Dawid Tomf

Tychy

Główny, M 1-99

451.

Marcin Torba

Tychy

Paprocany, M 1-99

452.

Teresa Torba

Tychy

Paprocany, K 1-99

453.

Paweł Torous

Tychy

Paprocany, M 1-99

454.

Artur Truty

Tychy

Główny, M 1-99

455.

Magdalena Ulczok

Góra

Paprocany, K 1-99

Spot Pszczyna

456.

Sebastian Uranek

Łaziska Górne

Główny, M 1-99

Łaziskie Karlusy

457.

Dorota Urbańczyk

Bielsko-Biała

Główny, K 1-99

Rebellion Of Free Runners

458.

Marek Wacławik

Tychy

Główny, M 1-99

459.

Grzegorz Wagner

Milówka

Paprocany, M 1-99

460.

Barbara Wala

Wilkowice

Paprocany, K 1-99

461.

Grzegorz Wala

Wilkowice

Paprocany, M 1-99

462.

Karolina Wala

Wilkowice

Paprocany, K 1-99

463.

Patrycja Walaszek

Czechowice-Dziedzice

Paprocany, K 1-99

Spot Pszczyna

464.

Patrycja Walaszek

Czechowice-Dziedzice

Główny, K 1-99

Spot Pszczyna

465.

Katarzyna Walecka

Pszczyna

Paprocany, K 1-99

Spot Pszczyna

466.

Katarzyna Walecka

Pszczyna

Główny, K 1-99

Spot Pszczyna

467.

Patryk Walerowicz

Libiąż

Główny, M 1-99

468.

Marek Waliczek

Pszczyna

Paprocany, M 1-99

469.

Przemek Walukiewicz

Tychy

Paprocany, M 1-99

Brooklyn Fans

470.

Szymon Wdowiak

Lędziny

Główny, M 1-99

Spla

471.

Agata Wiczok

Tychy

Paprocany, K 1-99

Team Papry 20

472.

Sylwia Wieczorek

Mikołów

Główny, K 1-99

473.

Ewa Wika

Tychy

Główny, K 1-99

474.

Sebastian Wika

Tychy

Paprocany, M 1-99

40-Latek Tychy

475.

Michał Wiktorzak

Oświęcim

Paprocany, M 1-99

Quechua Team

476.

Bogusława Wioska

Bierun

Główny, K 1-99

477.

Bogusława Wioska

Bierun

Paprocany, K 1-99

478.

Mirella Wiśniowska

Knurów

Główny, K 1-99

Biegaj Z Trenerem

479.

Magdalena Wiszniewska

Tychy

Paprocany, K 1-99

480.

Dariusz Wiszniewski

Tychy

Paprocany, M 1-99

481.

Agata Wójcik

Tychy

Główny, K 1-99

482.

Tomasz Wójcik

Tychy

Paprocany, M 1-99

483.

Damian Wojtasik

Tychy

Paprocany, M 1-99

484.

Przemysław Wojtkowski

Tychy

Główny, M 1-99

485.

Michalina Wojtyka

Tychy

Główny, K 1-99

486.

Anna Wolna

Tychy

Główny, K 1-99

Miłosz Team

487.

Aleksandra Woźniak

Tychy

Główny, K 1-99

488.

Mariusz Woźniak

Tychy

Paprocany, M 1-99

489.

Mariusz Woźniak

Tychy

Główny, M 1-99

490.

Daniel Wozny

Kobior

Główny, M 1-99

-

491.

Dorota Wozny

Kobior

Główny, K 1-99

-

492.

Bartosz Wrzos

Włodawa

Główny, M 1-99

Jw Nil

493.

Adrian Wygrabek

Tychy

Główny, M 1-99

494.

Kamil Wykręt

Porąbka

Paprocany, M 1-99

Drużyna Miszczóf

495.

Patrycjusz Wysocki

Bieruń

Paprocany, M 1-99

496.

Joanna Zając

Tychy

Główny, K 1-99

Stowarzyszenie " Sportowe Tychy "

497.

Piotr Żak

Tychy

Paprocany, M 1-99

Sto

498.

Katarzyna Żarska

Jastrzębie-Zdrój

Paprocany, K 1-99

Kobiety Na 5+

499.

Kasia Zazakowny

Tychy

Główny, K 1-99

Team Papry 20

500.

Agnieszka Zbrzeska

Tychy

Paprocany, K 1-99

501.

Michał Żerdka

Bieruń

Główny, M 1-99

Brykająca Grupa Biegowa

502.

Agnieszka Zięba

Tychy

Główny, K 1-99

Runhogs

503.

Agnieszka Zięba

Tychy

Paprocany, K 1-99

Sportowe Tychy Team

504.

Łukasz Zięba

Tychy

Główny, M 1-99

Runhogs Tychy

505.

Marcin Zieliński

Nowosielce

Główny, M 1-99

506.

Marcin Zieliński

Tychy

Paprocany, M 1-99

507.

Sebastian Zioła

Tychy

Paprocany, M 1-99

508.

Zuzanna Zioła

Tychy

Główny, K 1-99

Córcia Tatusia

509.

Mateusz Żłobiński

Tychy

Główny, M 1-99

510.

Agnieszka Złociak

Tychy

Główny, K 1-99

511.

Kuba Złociak

Tychy

Główny, M 1-99

512.

Kamil Żmuda

Tychy

Paprocany, M 1-99

Gks Tychy

513.

Andrzej Żołna

Tychy

Paprocany, M 1-99

514.

Jakub Żołna

Pszczyna

Paprocany, M 1-99

Fulfill Dreams Team Pszczyna

515.

Monika Żołna

Tychy

Paprocany, K 1-99

516.

Sabina Zontek

Bielsko-Biała

Paprocany, K 1-99

Amator

517.

Natalia Żukowska

Paprocany, K 1-99

518.

Patrycja Zwonik

Mikołów

Główny, K 1-99