V Panewnicki Dziki Bieg 19.04

ul. Owsiana 40-780 Katowice
17.05.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Marekwica Jakub1.Marekwica Jakub30600:20:13:17Biegam Bo Muszę Katowice
2. Kubała Sebastian2.Kubała Sebastian49800:20:47:95Świętochłowice
3. Michałkiewicz Patryk3.Michałkiewicz Patryk49400:20:49:25Gliwice
4. Koenig Krzysztof4.Koenig Krzysztof29000:22:03:33Katowice
5. Małyska Paweł5.Małyska Paweł55400:22:49:47Ruda Śląska
6. Łoskot Klaudiusz6.Łoskot Klaudiusz38400:22:57:10Katowice
7. Laskowski Tomasz7.Laskowski Tomasz3100:23:00:93Fc 24 Gliwice
8. Nawicki Adam8.Nawicki Adam17900:23:49:83Ruda Śląska
9. Piróg Krzysztof9.Piróg Krzysztof3200:23:53:25TRANOIS
10. Kulpa Marek10.Kulpa Marek6200:24:04:40Bbl Mikołów
11. Michałkiewicz Bogdan11.Michałkiewicz Bogdan49300:24:07:51
12. Krzystała Maciej12.Krzystała Maciej8700:24:11:72Bytom
13. Zagaska Katarzyna13.Zagaska Katarzyna44000:24:27:07Dąbrowa Górnicza
14. Sitko Krzysztof14.Sitko Krzysztof32000:24:29:17Skpb Katowice
15. Bytomski Jerzy15.Bytomski Jerzy42200:24:45:22Ruda Śląska
16. Piróg Wojciech16.Piróg Wojciech3000:24:51:92Dąbrowa GórniczaTravois
17. Papesz Tomasz17.Papesz Tomasz11300:24:57:73Opel Activ Team Ruda Śląska
18. Kopieniok Mateusz18.Kopieniok Mateusz6800:24:58:27Ruda Śląska
19. Socha Tymon19.Socha Tymon51300:25:02:33Tl Pogoń Ruda Śląska
20. Korzeniowski Grzegorz20.Korzeniowski Grzegorz35500:25:39:32Bytom Mysłowice
21. Żydek Rafał21.Żydek Rafał24300:25:40:07ChorzówJigsawrooms.pl Chorzów
22. Adamiec Marcin22.Adamiec Marcin34400:25:41:17Ruda Śląska
23. Adamiec Wiktor23.Adamiec Wiktor34300:25:41:42Ruda Śląska
24. Wronecka Emilia24.Wronecka Emilia16400:25:55:97Sport w Wielkim Mieście
25. Kaszyca Danuta25.Kaszyca Danuta24000:25:57:77Jankowice
26. Jabłoński Krzysztof26.Jabłoński Krzysztof5000:25:59:65Jigsaw Rooms Katowice
27. Król Wiktor27.Król Wiktor3800:26:08:63Katowice
28. Piętka Maciek28.Piętka Maciek4000:26:08:95Katowie
29. Konopka Piotr29.Konopka Piotr16500:26:18:67Orzesze
30. Gubisz Martyna30.Gubisz Martyna50200:26:23:35Chorzów
31. Kaczmarczyk Krzysztof31.Kaczmarczyk Krzysztof51500:26:29:37Chorzów
32. Rurańska Agnieszka32.Rurańska Agnieszka53800:26:36:65Katowice
33. Pawłowski Marceli33.Pawłowski Marceli30800:26:44:03Bytom
34. Bujok Sabina34.Bujok Sabina51400:26:49:02Katowice
35. Kałuski Jakub35.Kałuski Jakub17400:26:58:32Katowice
36. Bień Rafał36.Bień Rafał38700:26:59:07Katowice
37. Jagusz Grzegorz37.Jagusz Grzegorz46900:27:07:51Mikołów
38. Leśnikowski Dawid38.Leśnikowski Dawid46300:27:36:97Uks Lider Katowice
39. Wiśniewski Paweł39.Wiśniewski Paweł9100:27:38:67Gliwice
40. Hospod Marta40.Hospod Marta32300:27:39:86Katowice
41. Władowska Magdalena41.Władowska Magdalena38300:27:42:47Zabrze
42. Bartos Przemysław42.Bartos Przemysław17000:27:44:86Zabrze
43. Małyska Agata43.Małyska Agata55300:27:46:15Ruda Śląska
44. Kłosowicz Piotr44.Kłosowicz Piotr56500:27:47:77Sosnowiec
45. Marzec Agata45.Marzec Agata46800:27:49:67Katowice
46. Loba Tomasz46.Loba Tomasz4900:27:52:77Katowice Szosser
47. Smolec Katarzyna47.Smolec Katarzyna49200:28:07:23Tychy
48. Tomko Piotr48.Tomko Piotr46700:28:08:13Katowice
49. Jochymczyk Monika49.Jochymczyk Monika24600:28:14:97Imielin
50. Bienek Dariusz50.Bienek Dariusz9300:28:28:05Ruda Śląska
51. Hałaszuk Michał51.Hałaszuk Michał9400:28:28:30Mikołów
52. Walczak Agnieszka52.Walczak Agnieszka41500:28:32:03Olkusz Biega
53. Peciak Kamila53.Peciak Kamila19100:28:42:13Zabrze
54. Popielnicki Marcin54.Popielnicki Marcin4400:28:48:13Bytom
55. Wielak Jacek55.Wielak Jacek29100:28:57:28Kijowa Drużyna
56. Rogala Magdalena56.Rogala Magdalena54500:29:12:03Sosnowiec
57. Kraus Sebastian57.Kraus Sebastian11000:29:16:73Bytom
58. Żmudziński Kajetan58.Żmudziński Kajetan18200:29:40:97KAtowice
59. Socha Marlena59.Socha Marlena51100:29:41:97Ruda Śląska
60. Malżycka Anna60.Malżycka Anna30700:29:43:57Katowice
61. Koczur Aleksandra61.Koczur Aleksandra18800:30:02:85Katowice
62. Kiek Michał62.Kiek Michał18900:30:05:77Bytom
63. Czempas Bartłomiej63.Czempas Bartłomiej3500:30:12:00Jedz Budyń
64. Dewalski Tomasz64.Dewalski Tomasz1100:30:22:03Ruda Śląska
65. Staroń Mateusz65.Staroń Mateusz23600:30:27:32Mikołów
66. Stawowy Damian66.Stawowy Damian35700:30:45:23Drużyna Biegowa
67. Tyrtania Tobiasz67.Tyrtania Tobiasz16800:30:55:03
68. Tyrtania Sylwia68.Tyrtania Sylwia16700:30:55:27BoruszowiceBor Team Boruszowice
69. Pańczyk Władysław69.Pańczyk Władysław44700:31:04:82Wyry
70. Sidło-Stawowy Agata70.Sidło-Stawowy Agata35900:31:08:57Drużyna Biegowa
71. Kołodziejczyk Sabina71.Kołodziejczyk Sabina46400:31:10:93Chorzów
72. Famuła Anna72.Famuła Anna41900:31:14:32Katowice
73. Wojtyczok Katarzyna73.Wojtyczok Katarzyna54600:31:27:45Tychy
74. Jabłońska Marzena74.Jabłońska Marzena54400:31:31:80Harpagan Sosnowiec
75. Duczyński Kacper75.Duczyński Kacper41000:31:40:37Katowice
76. Poloczek Izabela76.Poloczek Izabela37400:31:43:87Mikołów
77. Skonieczny Mieszko77.Skonieczny Mieszko37500:31:45:22
78. Nogalski Tymoteusz78.Nogalski Tymoteusz15900:31:59:47Katowice
79. Nogalski Krzysztof79.Nogalski Krzysztof16000:32:01:87Katowice
80. Kot Krzysztof80.Kot Krzysztof31100:32:44:70Katowice
81. Sadura Agata81.Sadura Agata14800:32:45:20Bielsko-Biała
82. Korzeniowski Michał82.Korzeniowski Michał35600:32:58:17BytomBytom Miechowice
83. Waduła Agnieszka83.Waduła Agnieszka17700:33:13:22Ruda Śląska
84. Kurzyk Iwona84.Kurzyk Iwona4100:33:16:86Katowice
85. Kurzyk Rafał85.Kurzyk Rafał4200:33:17:47Katowice
86. Michalczyk Mikołaj86.Michalczyk Mikołaj30000:33:18:51KAtowice
87. Michalczyk Konrad87.Michalczyk Konrad29900:33:19:10Katowice
88. Majek Agnieszka88.Majek Agnieszka27900:33:40:68Katowice
89. Majek Maria89.Majek Maria28100:33:43:38Katowice
90. Wójcik Jerzy90.Wójcik Jerzy55600:33:43:73Katowice
91. Rachwol Dariusz91.Rachwol Dariusz44800:34:07:18Katowice
92. Stanaszek Laura92.Stanaszek Laura37200:34:09:88Twig Road Runners
93. Picheń Agata93.Picheń Agata39800:34:21:13Katowice
94. Michalczyk Amelia94.Michalczyk Amelia29800:34:32:05KAtowice
95. Michalczyk Karolina95.Michalczyk Karolina29700:34:32:32Katowice
96. Modzelewska Marzena96.Modzelewska Marzena50600:34:39:98Tegelen
97. Sosin Kajetan97.Sosin Kajetan14300:34:44:37Biegam, Żeby Bartek Mógł Biegać
98. Sosin Adam98.Sosin Adam14200:34:45:12Biegnę Żeby Bartek Mógł Biegać
99. Trojcha Magdalena99.Trojcha Magdalena11100:34:47:98Bytom
100. Juszczak-Wiśniewska Agata100.Juszczak-Wiśniewska Agata9200:35:00:65Gliwice
101. Małyska Iwona101.Małyska Iwona55500:35:21:12Ruda Śląska
102. Famuła Marek102.Famuła Marek41700:35:34:28Katowice
103. Botor Adrian103.Botor Adrian56100:35:45:68Mikołów
104. Magrejan Agnieszka104.Magrejan Agnieszka56700:35:50:83Wola
105. Wierzbicka Sylwia105.Wierzbicka Sylwia38800:37:06:97Żory
106. Strzelczyk Barbara106.Strzelczyk Barbara56000:37:25:18Mikołów
107. Brol Marcin107.Brol Marcin8400:37:25:98Sport W Wielkim Mieście
108. Jóskowski Jakub108.Jóskowski Jakub39300:38:00:62Ruda Śląska
109. Jóskowski Jonatan109.Jóskowski Jonatan39400:38:00:78Ruda Śląska
110. Cichy Zbigniew110.Cichy Zbigniew24800:38:00:95Czeladź
111. Maziakowski Jan111.Maziakowski Jan26100:38:01:12Piekary Śląskie
112. Maziakowski Krzysztof112.Maziakowski Krzysztof26200:38:01:27Maziakowski Runners Team
113. Maciąg Daniel113.Maciąg Daniel36900:38:43:58TychyVege Runners
114. Jóskowska Jagoda114.Jóskowska Jagoda39500:38:45:58Ruda Śląska
115. Zyg Mateusz115.Zyg Mateusz31200:39:13:15Katowice
116. Pudalik Kuba116.Pudalik Kuba57000:39:21:48Katowice Ligota
117. Bonczek Magdalena117.Bonczek Magdalena26000:39:35:22Piekary Ślaskie
118. Mazur Marek118.Mazur Marek14900:39:37:87Łaziska Górne
119. Mazur Dorota119.Mazur Dorota15200:39:37:88Łaziska Górne
120. Tyrtania Bartosz120.Tyrtania Bartosz16900:40:44:78
121. Gebler Przemysław121.Gebler Przemysław32600:40:48:18Katowice
122. Madejczyk Marek122.Madejczyk Marek50500:41:01:33Katowice-Ligota
123. Wlewosz Grzegorz123.Wlewosz Grzegorz57600:41:11:68Siemianowice Śląskie
124. Pudalik Szymek124.Pudalik Szymek56900:41:57:15Katowice LigotaBo lubię
125. Pudalik Danuta125.Pudalik Danuta57100:41:57:68Biegam Bo Lubię Katowice
126. Darmosz Wojciech126.Darmosz Wojciech54800:42:39:03KAtowice
127. Szatniewska Agnieszka127.Szatniewska Agnieszka57300:42:43:18Będzin
128. Turek Mateusz128.Turek Mateusz57400:42:43:85Będzin
129. Komuda Oliwier129.Komuda Oliwier5700:43:13:15Bytom
130. Komuda Tomasz130.Komuda Tomasz5600:43:13:45Bytom
131. Bejm Jarosław131.Bejm Jarosław53900:44:10:32Katowice
132. Socha Michał132.Socha Michał51200:44:10:95
133. Buszman Piotr133.Buszman Piotr22700:44:18:65KatowiceAHP Running Team Katowice
134. Pyrzanowski Mateusz134.Pyrzanowski Mateusz24700:44:21:02Jaworzno
135. Błaszczyk Piotr135.Błaszczyk Piotr39900:44:53:78Run 4Fun Katowice
136. Koziołek Olga136.Koziołek Olga10500:45:36:15Panorama Fitness Katowice
137. Płaczek Paweł137.Płaczek Paweł38900:45:36:58Katowice
138. Wójcik Agnieszka138.Wójcik Agnieszka39100:45:50:97Katowice
139. Moj Krzysztof139.Moj Krzysztof7900:45:51:63Ruda Śląska
140. Moj Lena140.Moj Lena8100:45:56:18Ruda Śląska
141. Warski Patryk141.Warski Patryk17300:46:06:15Katowice
142. Urgacz Anna142.Urgacz Anna51900:46:16:62Katowice
143. Stypka Anna143.Stypka Anna52000:46:17:07Katowice
144. Moj Martyna144.Moj Martyna8000:46:17:37Ruda Śląska
145. Matyszczuk Zuzanna145.Matyszczuk Zuzanna46100:46:17:38Katowice
146. Stanoszek Katarzyna146.Stanoszek Katarzyna37100:46:23:23
147. Stanaszek Liwia147.Stanaszek Liwia37000:46:25:38Twig Road Runners
148. Poniatowski Wojciech148.Poniatowski Wojciech47400:46:48:05Katowice
149. Mazur Agnieszka149.Mazur Agnieszka15000:46:54:38Łaziska Górne
150. Holewa Rafał150.Holewa Rafał32200:47:00:68Caballo Blanco
151. Sewera Sebastian151.Sewera Sebastian11400:47:08:18Katowice Kostuchna
152. Mikoś Magdalena152.Mikoś Magdalena22500:47:15:28Katowice
153. Gorczyński Adam153.Gorczyński Adam14100:47:17:38Katowice
154. Bogusławska Aleksandra154.Bogusławska Aleksandra25200:47:28:68Katowice
155. Mazur Katarzyna155.Mazur Katarzyna15100:47:31:75Łaziska Górne
156. Wielek Lidia156.Wielek Lidia29300:47:32:15Katowice
157. Zębala Bartłomiej157.Zębala Bartłomiej13700:48:12:95
158. Maślonka Michał158.Maślonka Michał30400:48:14:08Katowice
159. Płaczek Natalia159.Płaczek Natalia39000:48:38:08Katowice
160. Wojcik Łukasz160.Wojcik Łukasz18000:48:39:28Katowice
161. Urbańczyk Janusz161.Urbańczyk Janusz33200:48:54:23Grzybowa Biega
162. Łączek Bartłomiej162.Łączek Bartłomiej44100:49:14:22Dyszka Katowice
163. Harewski Andrzej163.Harewski Andrzej9500:50:01:48Wujek Biega
164. Majek Krzysztof164.Majek Krzysztof28000:50:02:58Tkkf Timken
165. Szymczak Ewa165.Szymczak Ewa7200:50:41:17Dare2Run.pl
166. Bomba Julia166.Bomba Julia7000:50:41:55Dare2Run.plDare2Run.pl
167. Bomba Robert167.Bomba Robert7100:50:41:98Dare2Run.pl
168. Szczepański Michał168.Szczepański Michał48300:50:42:77Katowice
169. Albrycht Adam169.Albrycht Adam47100:51:20:35Bytom
170. Frukacz Robert170.Frukacz Robert51600:51:20:78Ruda Śląska
171. Bednarz Paweł171.Bednarz Paweł6100:51:24:65Mikołów
172. Sokołowski Stanisław172.Sokołowski Stanisław20100:51:28:63Katowice
173. Magrejan Anna173.Magrejan Anna57900:51:37:00Tychy
174. Biegun Piotr174.Biegun Piotr21300:51:41:98Night Runners Śląsk
175. Kurzyk Piotr175.Kurzyk Piotr3900:51:46:53Katowice
176. Smolec Marek176.Smolec Marek49100:52:17:37Tychy
177. Rolnik Remigiusz177.Rolnik Remigiusz47000:52:18:55Mikołów
178. Żytkowska Iwona178.Żytkowska Iwona24400:52:37:38Bbl Mikołów
179. Vanaga-Besser Santa179.Vanaga-Besser Santa12200:52:59:75Uks Lider Katowice
180. Pucek Tomasz180.Pucek Tomasz57700:53:00:18Chorzów
181. Głowacka Marta181.Głowacka Marta53700:53:09:99Katowice
182. Kęsicki Robert182.Kęsicki Robert4600:53:15:17Katowice
183. Jarecka Monika183.Jarecka Monika31400:53:22:97Siemianowice Śląskie
184. Adamska Jagoda184.Adamska Jagoda37700:54:12:28Zabrze
185. Syma Franciszek185.Syma Franciszek53100:54:24:25Myszków
186. Syma Sebastian186.Syma Sebastian53000:54:25:35Myszków
187. Kot Sylwia187.Kot Sylwia53200:54:26:22Myszków
188. Łabus Daniel188.Łabus Daniel55700:54:30:63Ruda Śląska
189. Gryc Kamila189.Gryc Kamila52100:54:36:72Drużyna Biegowa
190. Kręczyński Jacek190.Kręczyński Jacek23700:55:00:03Gliwice
191. Duras Wioletta191.Duras Wioletta18500:55:00:05Katowice
192. Juczek Justyna192.Juczek Justyna18600:55:00:07Gliwice AWF
193. Helm Marzena193.Helm Marzena18300:55:00:09Ruda Śląska
194. Koziołek Tomasz194.Koziołek Tomasz10300:55:16:97Panorama Fitness Katowice
195. Ceremuga Zbigniew195.Ceremuga Zbigniew9700:55:17:23Mikołów
196. Smagorowicz Artur196.Smagorowicz Artur2600:55:27:38Olkuszbiega.pl
197. Lebioda Paweł197.Lebioda Paweł25400:55:29:99Katowice
198. Walczak Dariusz198.Walczak Dariusz41600:55:30:62OlkuszOlkusz Biega
199. Franik Leszek199.Franik Leszek9900:55:31:25Mikołów
200. Sobczak Paweł200.Sobczak Paweł12900:55:33:38Katowice
201. Koryciak Katarzyna201.Koryciak Katarzyna46600:55:44:77Katowice
202. Wielek Anna202.Wielek Anna29400:55:55:88Katowice
203. Wielek Jan203.Wielek Jan29200:55:56:47Katowice
204. Staroń Marek204.Staroń Marek23400:55:58:48Mikołów
205. Augustyniak Piotr205.Augustyniak Piotr28400:56:06:92Chorzów
206. Pasieka Aleksander206.Pasieka Aleksander36500:56:09:08Po Robocie Katowice
207. Małyszek Maja207.Małyszek Maja19800:56:16:93Siemianowice Śląskie
208. Małyszek Magdalena208.Małyszek Magdalena19600:56:17:23Biegam Bo Muszę Siemianowice Śląskie
209. Darmosz Anna209.Darmosz Anna54700:56:31:22Katowice
210. Darmosz Mikołaj210.Darmosz Mikołaj55000:56:31:77Katowice
211. Zwardoń Lucjan211.Zwardoń Lucjan40000:56:32:53Ruda Śląska
212. Rogala Tomasz212.Rogala Tomasz57500:56:33:07Ruda Śląska
213. Kuczborski Jarosław213.Kuczborski Jarosław42500:56:33:48Harpagan Sosnowiec
214. Eszyk Jerzy214.Eszyk Jerzy34700:56:36:27Katowice
215. Klar Maria215.Klar Maria47800:56:36:53Katowice
216. Grobarczyk Anna216.Grobarczyk Anna45000:56:38:78Świętochłowice
217. Jarecki Ryszard217.Jarecki Ryszard32400:56:39:87Siemianowice Śląskie
218. Fulara Paweł218.Fulara Paweł35200:56:51:18Po Robocie Katowice
219. Maciuła Rafał219.Maciuła Rafał30200:56:54:02Jigsawrooms.pl Dąbrowa Górnicza
220. Jurek Łukasz220.Jurek Łukasz52400:56:57:37Olkusz
221. Prodelok Katarzyna221.Prodelok Katarzyna30300:57:02:07Wisła
222. Matecki Maciej222.Matecki Maciej4500:57:08:82Pyskowice
223. Kies Tomasz223.Kies Tomasz12000:57:21:82Mysłowice
224. Kies Grzegorz224.Kies Grzegorz46500:57:23:17Mysłowice
225. Zieliński Maciej225.Zieliński Maciej52900:57:59:52Siemianowice Śląskie
226. Binasik Agnieszka226.Binasik Agnieszka48900:58:09:33KatowiceIga Katowice
227. Czajka Aleksander227.Czajka Aleksander55200:58:12:55Mikołów
228. Drużyński Mirosław228.Drużyński Mirosław28500:58:30:17Ruda Śląska
229. Kozakiewicz Tomasz229.Kozakiewicz Tomasz22000:58:51:37
230. Mazurek Tomasz230.Mazurek Tomasz22100:58:52:13
231. Sidło Urszula231.Sidło Urszula35800:58:57:68Drużyna Biegowa
232. Borzycka - Świerzy Bogusława232.Borzycka - Świerzy Bogusława39200:59:01:28Katowice
233. Murray Luba233.Murray Luba53500:59:13:45Katowice
234. Helm Marzena234.Helm Marzena12800:59:26:48Ruda Śląska
235. Szeszko Dorota235.Szeszko Dorota42700:59:34:37Gliwice
236. Nicińska Katarzyna236.Nicińska Katarzyna38101:00:32:67Ruda Śląska
237. Marcak Mateusz237.Marcak Mateusz56201:01:19:25Katowice
238. Lisak Wiktor238.Lisak Wiktor32801:01:20:23Katowice
239. Szwajgiel Tomasz239.Szwajgiel Tomasz2701:01:26:42Olkusz Biega
240. Badnarczyk Marcin240.Badnarczyk Marcin48601:01:38:38Mikołów
241. Kawa Joanna241.Kawa Joanna10201:01:38:58Mysłowice
242. Janiczek Tadeusz242.Janiczek Tadeusz1601:02:10:27CzeladźTkkf Mosir Czeladź
243. Tyrtania Tomasz243.Tyrtania Tomasz16601:02:13:23BoruszowiceBor Team Boruszowice
244. Krzon Edyta244.Krzon Edyta33901:03:17:07Ruda Śląska
245. Koszutski Tomasz245.Koszutski Tomasz38001:03:34:93Ruda Śląska
246. Szczypka Magdalena246.Szczypka Magdalena47601:03:54:88Katowice
247. Szczypka Piotr247.Szczypka Piotr47501:03:55:17Katowice
248. Szopa Romuald248.Szopa Romuald45601:04:17:78Awf Katowice
249. Żurecka Joanna249.Żurecka Joanna26501:04:24:48Chorzów
250. Zapała Ryszard250.Zapała Ryszard11801:04:44:08Katowice
251. Modzelewski Michał251.Modzelewski Michał34201:04:48:08Katowice
252. Pęcka Beata252.Pęcka Beata51001:04:49:25Sosnowiec
253. Nowok Jerzy253.Nowok Jerzy27601:04:57:38Ruda Śląska
254. Zgoda Joanna254.Zgoda Joanna52601:04:58:18Siemianowice Śląskie
255. Szendzielorz Aleksandra255.Szendzielorz Aleksandra31001:05:08:58Świętochłowice
256. Komuda Maksymilian256.Komuda Maksymilian5501:05:18:28Bytom
257. Moj Jacek257.Moj Jacek17501:05:52:28Kspz Polarex
258. Zambrzycki Maciej258.Zambrzycki Maciej45801:06:09:23ZabrzeNight Runners Zabrze
259. Zambrzycka Magdalena259.Zambrzycka Magdalena45701:06:09:45Zabrze
260. Wolińska-Złotoś Danuta260.Wolińska-Złotoś Danuta54101:06:26:75Świętochłowice
261. Szczepański Rafał261.Szczepański Rafał35001:07:12:72Opel Active Team
262. Mikoś Marcin262.Mikoś Marcin22601:07:31:08Wujek Biega Katowice
263. Lejdy Robert263.Lejdy Robert45201:07:40:68Katowice
264. Ołdakowski Leszek264.Ołdakowski Leszek11601:07:50:55Katowice
265. Eszyk Aleksandra265.Eszyk Aleksandra34801:08:30:88Katowice
266. Szczypka Sabina266.Szczypka Sabina47201:09:17:45Katowice
267. Florecka Jolanta267.Florecka Jolanta26401:10:02:05GliwiceAkmb Pędziwiatr Gliwice
268. Góźdź Artur268.Góźdź Artur7401:10:38:38Ruda Śląska
269. Stanaszek Grzegorz269.Stanaszek Grzegorz37301:11:14:58Twig Road Runners
270. Krypczyk Michał270.Krypczyk Michał27201:11:18:25Chorzów
271. Gocyła Piotr271.Gocyła Piotr40601:12:04:35Kraków
272. Kaszyca Paweł272.Kaszyca Paweł43201:12:06:53Igloo Bochnia
273. Moj Anna273.Moj Anna17601:12:53:35Polarex
274. Kryszk Krzysztof274.Kryszk Krzysztof6901:13:02:05Katowice
275. Szeszko Sławomir275.Szeszko Sławomir42801:13:34:23Gliwice
276. Urlik Rafał276.Urlik Rafał28301:14:08:05KatowiceFc Szyszolandia Katowice
277. Kuczmik Grażyna277.Kuczmik Grażyna45101:14:27:23Katowice
278. Kulik Adam278.Kulik Adam42601:14:45:18Chorzów
279. Łopatka Kazimierz279.Łopatka Kazimierz40201:15:03:58Piekary Śląskie
280. Prusek Michał280.Prusek Michał33001:15:31:48ChorzówStadion Śląski Chorzów
281. Kmieć Adam281.Kmieć Adam12701:15:40:62Grzybowa Biega
282. Duczyńska Wiktoria282.Duczyńska Wiktoria41201:15:43:48Katowice
283. Hajda Marek283.Hajda Marek21401:17:13:88PtakowiceMC Dramatal
284. Stachowicz Karolina284.Stachowicz Karolina12501:18:31:92ChorzówBiegamy Na Stadionie Śląskim
285. Loch Robert285.Loch Robert36801:19:08:53Ligockie Lisy
286. Cybula Stanisław286.Cybula Stanisław32501:19:28:72Chorzów
287. Basa Przemysław287.Basa Przemysław40901:19:37:95Ruda ŚląskaKrs Tkkf Jastrząb
288. Wienzek Robert288.Wienzek Robert15801:19:55:75Katowice
289. Szałas Ewa289.Szałas Ewa50401:20:07:78Katowice
290. Krupa Krzysztof290.Krupa Krzysztof43601:20:23:97Siemianowice Śląskie
291. Raczyńska Małgorzata291.Raczyńska Małgorzata49901:21:08:42MysłowicePowerade Team Mysłowice
292. Machajska Patrycja292.Machajska Patrycja20901:21:31:18Katowice
293. Mieszkowski Przememysław293.Mieszkowski Przememysław801:21:31:78Ymaa KatowiceYmaa Katowice
294. Broll Jacek294.Broll Jacek51701:22:18:88Fabrika Nordika
295. Pasieka Przemysław295.Pasieka Przemysław36301:22:19:47Po Robocie Katowice
296. Szendera Jarosław296.Szendera Jarosław8501:22:19:95Knurów
297. Szendera Dawid297.Szendera Dawid8601:22:32:17Knurów
298. Leśnikowski Krzysztof298.Leśnikowski Krzysztof46201:22:35:88Chorzów
299. Głuszek Andrzej299.Głuszek Andrzej41301:22:43:05Ruda ŚląskaKrs Tkkf Jastrząb
300. Różański Marek300.Różański Marek42401:22:43:78Ruda ŚląskaKrs Tkkf Jastrząb
301. Mordarski Piotr301.Mordarski Piotr50701:23:45:52Katawice
302. Ziarnik Artur302.Ziarnik Artur13301:24:08:18Tychy
303. Pyrk Katarzyna303.Pyrk Katarzyna24501:24:14:28Katowice
304. Seweryn Katarzyna304.Seweryn Katarzyna31301:24:33:65Katowice
305. Stefańczyk-Dąbrowska Patrycja305.Stefańczyk-Dąbrowska Patrycja39701:24:34:02Katowice
306. Wolanin Maciej306.Wolanin Maciej5301:24:43:57Jaworzno
307. Darmosz Agnieszka307.Darmosz Agnieszka54901:24:58:42Katowice
308. Mańczak Maciej308.Mańczak Maciej45501:25:32:48Panewniki
309. Majer Jarosław309.Majer Jarosław4301:25:40:58Wyry
310. Świerkot Paweł310.Świerkot Paweł13001:25:56:33Chorzów
311. Lebioda Adam311.Lebioda Adam13401:26:29:83Wujek Biega Katowice
312. Sabuda Lucjan312.Sabuda Lucjan3301:26:33:52Irons Tychy
313. Mejer Krzysztof313.Mejer Krzysztof22801:26:41:72Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
314. Bednarczyk Jacek314.Bednarczyk Jacek48401:27:24:02Wujek BiegaWujek Biega
315. Trzewicarz Mariusz315.Trzewicarz Mariusz40501:27:26:93Tkkf Timken
316. Lisak Wojciech316.Lisak Wojciech12301:27:38:92Katowice
317. Lipman Wieńczysław317.Lipman Wieńczysław33101:28:05:05Katowice
318. Niedziela Krzysztof318.Niedziela Krzysztof43301:28:27:85Ruda Śląska
319. Witek Dariusz319.Witek Dariusz3701:28:36:45Wujek Biega
320. Łapot Dariusz320.Łapot Dariusz22901:28:41:28Katowice
321. Ciszyński Marek321.Ciszyński Marek25001:28:43:33KatowiceStart Katowice
322. Piernik Radosław322.Piernik Radosław43901:28:45:586300 Świętochłowice
323. Jonik Łukasz323.Jonik Łukasz11901:28:46:23Azs Awf Katowice Mtb Team
324. Murray Alex324.Murray Alex53601:28:52:48Doliniarze.com
325. Ochwat Adam325.Ochwat Adam26701:29:10:02Katowice
326. Trzęsimiech Adam326.Trzęsimiech Adam19201:29:31:97Sosnowiec
327. Malina Łukasz327.Malina Łukasz10701:29:32:87Weblon Runners Katowice
328. Pawełek Barbara328.Pawełek Barbara10101:29:35:68Świętochłowice
329. Adamski Krzysztof329.Adamski Krzysztof37601:29:40:33Zabrze
330. Sajda Teofila330.Sajda Teofila27301:30:02:42Katowice
331. Szylewska Ewa331.Szylewska Ewa50301:30:02:75KatowiceKb Józefinka Katowice
332. Kałuża Agnieszka332.Kałuża Agnieszka31601:30:07:88Siemianowice Śląskie
333. Szpak Dariusz333.Szpak Dariusz27701:30:30:32Bytom
334. Fojt Krzysztof334.Fojt Krzysztof34601:30:43:88Apr 69 Orzesze
335. Sowa Łukasz335.Sowa Łukasz2901:30:48:83Katowice
336. Dąbrowska Marta336.Dąbrowska Marta27401:30:55:27Tychy
337. Iwanyszyn Tomasz337.Iwanyszyn Tomasz49001:31:11:37Katowice
338. Szeszko Marek338.Szeszko Marek21801:31:12:82Ruda ŚląskaKrs Tkkf Jastrząb
339. Seniuk Stanisław339.Seniuk Stanisław43501:31:13:67Ahilles
340. Niciński Dariusz340.Niciński Dariusz38201:31:17:076300
341. Dudek Agnieszka341.Dudek Agnieszka37801:31:19:73Ruda Śląska
342. Kłusek Paweł342.Kłusek Paweł5901:31:30:33Sosnowiec
343. Ulbrich Paweł343.Ulbrich Paweł50001:31:42:92Chorzów
344. Kamińska Ewelina344.Kamińska Ewelina17201:31:49:35Katowice
345. Kołodziej Wiktoria345.Kołodziej Wiktoria28801:32:00:08
346. Jóskowski Rafał346.Jóskowski Rafał39601:32:02:57Ruda Śląska
347. Nalepa Marta347.Nalepa Marta47901:32:06:43Zabrze
348. Nalepa Marcin348.Nalepa Marcin48001:32:07:48Zabrze
349. Wiater Tomasz349.Wiater Tomasz33601:32:08:63Chorzów
350. Kołodziej Urszula350.Kołodziej Urszula28601:32:14:02
351. Ciesiołka Marian351.Ciesiołka Marian1001:32:16:47Bytom
352. Kałuża Sławomir352.Kałuża Sławomir31501:32:30:52Siemianowice Śląskie
353. Małyszczuk Zuzanna353.Małyszczuk Zuzanna46001:32:57:65Katowice
354. Pawłowski Sebastian354.Pawłowski Sebastian22401:33:01:45Chorzów
355. Stefański Jarosław355.Stefański Jarosław15301:33:06:15Siemianowice Śląskie
356. Walasik Jarosław356.Walasik Jarosław20301:33:12:62Jaworzno
357. Kurzeja Łukasz357.Kurzeja Łukasz13101:33:13:12Ruda Śląska
358. Piróg Konrad358.Piróg Konrad40101:33:30:05Dąbrowa Górnicza
359. Małyszek Leszek359.Małyszek Leszek19501:33:36:68Siemianowice Śląskie
360. Tytko Batłomiej360.Tytko Batłomiej53401:34:13:58Tychy40 latek Tychy / irons.pl
361. Buczkowski Mariusz361.Buczkowski Mariusz12401:34:21:18Katowice
362. Kulej Jarosław362.Kulej Jarosław20701:34:25:65ChorzówStadion Śląski Chorzów
363. Wieczorek Damian363.Wieczorek Damian48101:34:33:33Night Runners Śląsk
364. Krzun Andrzej364.Krzun Andrzej17801:34:47:52Ruda Śląska
365. Krzon Ireneusz365.Krzon Ireneusz34001:34:48:78Ruda ŚląskaKrs Tkkf Jastrząb
366. Kunicki Sebastian366.Kunicki Sebastian7501:35:00:18KatowiceEuroprestige Katowice
367. Honkisz Julia367.Honkisz Julia101:35:02:48KatowiceULTRASPIRE POLSKA / AZS AWF KATOWICE
368. Mucha Cezary368.Mucha Cezary56601:35:02:83Sne Bytom Biegam Z Jezusem Radzionków
369. Mróz Jarosław369.Mróz Jarosław41401:35:42:83Żory
370. Niestrój Tomasz370.Niestrój Tomasz36701:36:15:73Siemianowice Śląskie
371. Wiener Marcin371.Wiener Marcin47301:36:27:67Katowice
372. Luft Michał372.Luft Michał8201:37:35:76Team Kacper Katowice
373. Rajda Aneta373.Rajda Aneta43701:37:41:58Ruda ŚląskaKrs Tkkf Jastrząb
374. Nowak Łukasz374.Nowak Łukasz2001:38:00:47Knurów
375. Szczotka Katarzyna375.Szczotka Katarzyna4801:38:00:91Pszczyna
376. Kostrzewska Małgorzata376.Kostrzewska Małgorzata10601:38:28:63Katowice
377. Urbańczyk Grzegorz377.Urbańczyk Grzegorz52801:38:43:93Siemanowice Śląskie
378. Adamczyk Mirosław378.Adamczyk Mirosław13901:38:44:22Himountain TeamHimountain Team
379. Zgoda Bogusław379.Zgoda Bogusław52701:38:44:56Siemianowice Śląskie
380. Bobla Walenty380.Bobla Walenty42101:39:11:45Bieruń
381. Koszela Piotr381.Koszela Piotr42301:39:19:68Katowice
382. Madera Marcin382.Madera Marcin20201:40:06:48Katowice
383. Kicun Maciej383.Kicun Maciej10001:40:25:25Night Runners
384. Żerebecki Kamil384.Żerebecki Kamil52201:40:27:75Katowice
385. Czempos Artur385.Czempos Artur3601:40:30:36Jedz Budyń
386. Lis Paweł386.Lis Paweł18101:40:35:52
387. Dudek Sebastian387.Dudek Sebastian1501:40:37:26KatowiceRun For Fun
388. Włodarski Tomasz388.Włodarski Tomasz40301:40:37:98Katowice
389. Janczura Marcin389.Janczura Marcin50801:40:48:08Katowice
390. Złotoś Mariusz390.Złotoś Mariusz54001:40:53:78Henkel Running TeamHenkel Running Team
391. Łozińska Edyta391.Łozińska Edyta44901:41:03:23Miechowicka Grupa Biegowa
392. Kaleja Mateusz392.Kaleja Mateusz57801:41:07:76
393. Guja Bogusław393.Guja Bogusław301:41:12:91Jaworzno
394. Majek Zbigniew394.Majek Zbigniew6001:41:19:15Chorzów Wprawia W Ruch
395. Jończyk Wioletta395.Jończyk Wioletta27801:41:20:62Katowice
396. Mikita Kinga396.Mikita Kinga47701:41:38:95Katowice
397. Gordel Monika397.Gordel Monika44301:41:40:18Ruda Śląska
398. Gruda Marlena398.Gruda Marlena22301:42:19:57Zabrze
399. Musialik Jan399.Musialik Jan21501:42:28:38ZabrzeMC Dramatal
400. Grund Damian400.Grund Damian53301:42:39:38KatowiceWydział Biegowy Śow Katowice
401. Michalak Mirosław401.Michalak Mirosław30101:42:40:88Tychy
402. Golda Piotr402.Golda Piotr16101:42:44:85Gliwice
403. Szabla Marcin403.Szabla Marcin42901:42:49:58Grzybowa Biega
404. Piłat Jarosław404.Piłat Jarosław23901:42:50:16Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
405. Skrzypczak Anna405.Skrzypczak Anna15501:42:54:97Night Runners Katowice
406. Skrzypczak Mirosław406.Skrzypczak Mirosław15401:42:55:68Night Runners Katowice
407. Chrzanowski Czesław407.Chrzanowski Czesław901:43:34:56Hdk-Pck Przy Kwk Mysłowice-Wesoła
408. Szulc-Wylężek Barbara408.Szulc-Wylężek Barbara35301:43:38:73Piekary Śląskie
409. Szefer Wiktor409.Szefer Wiktor36201:44:25:63Ruda Śląska
410. Nowak Jacek410.Nowak Jacek50101:44:30:88Katowice
411. Wieczorek Krzysztof411.Wieczorek Krzysztof27501:44:47:95MysłowiceTruchtacz Mysłowice
412. Niedbał Dawid412.Niedbał Dawid11201:44:59:38Katowice
413. Famuła Tomasz413.Famuła Tomasz42001:45:07:55Katowice
414. Ryguła Łukasz414.Ryguła Łukasz43801:45:58:28Biegaton Mikołów
415. Ochwat Aleksandra415.Ochwat Aleksandra26601:46:07:92Ads Masna Krytyczna
416. Malejka Katarzyna416.Malejka Katarzyna7301:46:08:17Ads Masna Krytyczna
417. Kinel Jacek417.Kinel Jacek701:46:15:61Ads Masna Krytyczna
418. Szendzielorz Adam418.Szendzielorz Adam30901:46:45:92Świętochłowice
419. Fulara Izabela419.Fulara Izabela35101:46:50:88Po Robocie Katowice
420. Florecki Andrzej420.Florecki Andrzej26301:47:00:38GliwiceAkmb Pędziwiatr Gliwice
421. Nogórski Marcin421.Nogórski Marcin19001:47:06:75Prestor Trwam
422. Szczypka Wojciech422.Szczypka Wojciech14701:47:10:48Katowice
423. Kozik Anna423.Kozik Anna19301:47:25:58Katowice
424. Sitko Adam424.Sitko Adam15601:47:27:03Chorzów
425. Górski Marcin425.Górski Marcin34501:47:55:72
426. Szmit Jerzy426.Szmit Jerzy25101:48:39:56Siemianowice Śląskie
427. Mokrzycki Patryk427.Mokrzycki Patryk8301:49:19:88Saint-Gobain Squad
428. Kunicki Zbigniew428.Kunicki Zbigniew27001:49:45:07Europrestige
429. Jonek Leszek429.Jonek Leszek56401:49:55:53Katowice
430. Goleński Rafał430.Goleński Rafał55801:50:10:67Katowice
431. Tyka Edward431.Tyka Edward21201:50:32:33Świętochłowice
432. Loranc Natalia432.Loranc Natalia23301:50:35:68Jedz Budyń
433. Szeszko Dorota433.Szeszko Dorota21701:51:07:88Ruda ŚląskaKrs Tkkf Jastrząb
434. Kłusek Jacek434.Kłusek Jacek5801:51:16:22Sosnowiec
435. Czajka Dagmara435.Czajka Dagmara55101:51:16:75Mikołów
436. Szymański Jacek436.Szymański Jacek6501:51:45:13Warszawa
437. Gordel Marcin437.Gordel Marcin44201:52:02:93Ruda Śląska
438. Surman Krzysztof438.Surman Krzysztof6701:52:43:43RybnikBBD Energetyk Rybnik
439. - -439.- -44401:53:36:32
440. Pasieka Paulina440.Pasieka Paulina36401:53:41:55Po Robocie Katowice
441. Krypczyk Katarzyna441.Krypczyk Katarzyna27101:54:29:81Chorzów
442. Ciosek Beata442.Ciosek Beata25801:54:30:02Chorzów
443. Brodziak Arkadiusz443.Brodziak Arkadiusz34101:55:03:72Katowice
444. Dudek Mariusz444.Dudek Mariusz37901:55:18:33Ruda Śląska
445. Hodur Jacek445.Hodur Jacek25601:55:23:98Kkb Dystans Kraków
446. Janik Barbara446.Janik Barbara6601:55:44:03Rybnik
447. Sosna Jerzy447.Sosna Jerzy32101:57:05:66Siemianowice Śląskie
448. Siekierski Grzegorz448.Siekierski Grzegorz43101:57:51:53Katowice
449. Szczyrbowski Piotr449.Szczyrbowski Piotr12101:58:33:26Rybnik
450. Bąk Joanna450.Bąk Joanna15701:58:55:25Chorzów
451. Bolęba Piotr451.Bolęba Piotr32901:58:56:15Pttk Siemion Siemianowice
452. Kurkowska Aldona452.Kurkowska Aldona13502:02:59:95ChorzówStadion Śląski Chorzów
453. Patyk Joanna453.Patyk Joanna13602:03:07:73Chorzów
454. Jurecka Anna454.Jurecka Anna8802:03:48:31Authongum Club Maraton
455. Bednarczyk Agnieszka455.Bednarczyk Agnieszka48502:04:04:93Mikołów
456. Kunicka Justyna456.Kunicka Justyna26902:04:16:93Europrestige
457. Zaborowski Jakub457.Zaborowski Jakub20802:05:33:48Zawodzie Fenomenos
458. Marek Ewa458.Marek Ewa2302:12:11:15Katowice

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU