V Panewnicki Dziki Bieg Nordic Walking

ul. Owsiana 40-780 Katowice
17.05.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Słomian Leszek1.Słomian Leszek7800:37:14:97Katowice
2. Majek Zdzisław2.Majek Zdzisław6400:38:30:28Katowice
3. Kurek Edward3.Kurek Edward40400:38:31:43Katowice
4. Rurański Jerzy4.Rurański Jerzy21600:38:38:36ChorzówStadion Śląski Chorzów
5. Warchalska Teresa5.Warchalska Teresa1300:39:48:30ChorzówStadion Śląski Chorzów
6. Schaefer Zygmunt6.Schaefer Zygmunt20500:42:16:41Polonia Piekary Śląskie
7. Kulej Sławomira7.Kulej Sławomira20600:42:24:38ChorzówStadion Śląski Chorzów
8. Dylewski Andrzej8.Dylewski Andrzej24900:42:26:10Dąbrowa Nordic Team
9. Bogusławski Andrzej9.Bogusławski Andrzej25500:42:30:98Katowice
10. Bednarz Jerzy10.Bednarz Jerzy14400:42:32:38Chorzów
11. Wilczyńska Jolanta11.Wilczyńska Jolanta41100:42:51:00Katowice
12. Spałek Bożena12.Spałek Bożena17100:42:52:41Mikołów
13. Wiśniewski Sławomir13.Wiśniewski Sławomir8900:43:03:30
14. Karbowiak Katarzyna14.Karbowiak Katarzyna14000:43:38:28Katowice
15. Kurpet Zygmunt15.Kurpet Zygmunt5100:43:40:31Jastrzębie Zdrój
16. Pawełczyk Janina16.Pawełczyk Janina400:44:04:51ChorzówStadion Śląski Chorzów
17. Schmidt Dariusz17.Schmidt Dariusz36000:44:33:30Łaziska Górne
18. Ozga-Dewalska Mariola18.Ozga-Dewalska Mariola1200:44:40:91Ruda Śląska
19. Królikowska-Łoskot Danuta19.Królikowska-Łoskot Danuta4700:44:44:66KatowiceStadion Śląski Chorzów
20. Staroń Małgorzata20.Staroń Małgorzata23500:45:08:01Mikołów
21. Bednarz Magdalena21.Bednarz Magdalena14600:45:17:00Chorzów
22. Pindral-Bednarz Beata22.Pindral-Bednarz Beata14500:45:19:21Chorzów
23. - -23.- -36100:45:23:51
24. Kurzeja Agnieszka24.Kurzeja Agnieszka33500:45:30:61Ruda Śląska
25. Uhlig Ewa25.Uhlig Ewa23100:45:46:28ChorzówStadion Śląski Chorzów
26. Maciuk Helena26.Maciuk Helena23200:45:46:70ChorzówStadion Śląski Chorzów
27. Banasik Barbara27.Banasik Barbara16200:45:47:22Mikołów
28. Urbańczyk Ewa28.Urbańczyk Ewa33300:47:44:98GrzybowaGrzybowa Biega
29. Krzeptowska Renata29.Krzeptowska Renata33400:47:45:41Mysłowice
30. Wiktorzak Elżbieta30.Wiktorzak Elżbieta44500:47:48:18ChorzówStadion Śląski Chorzów
31. Kosiedowska Barbara31.Kosiedowska Barbara23800:47:57:16ChorzówStadion Śląski Chorzów
32. Haśnik Teresa32.Haśnik Teresa49700:48:03:11Grzybowa Biega
33. Sobik Aniela33.Sobik Aniela24100:48:21:26Jankowice
34. Hynek Zofia34.Hynek Zofia26800:48:49:61Ruda Śląska
35. Chlund Joanna35.Chlund Joanna31800:49:39:51Chorzów
36. Moczydlany Barbara36.Moczydlany Barbara20400:49:49:06Stadion Śląski
37. Koziołek Krystyna37.Koziołek Krystyna10400:50:50:85Panorama Fitness
38. Jurek Magdalena38.Jurek Magdalena52300:51:11:11Olkusz
39. Milka Marta39.Milka Marta52500:51:12:35Olkusz
40. Ołdakowska Ewa40.Ołdakowska Ewa11500:51:52:61Katowice
41. Wiśniewska Marzanna41.Wiśniewska Marzanna9000:51:52:63Zabrze
42. Rygulski Andrzej42.Rygulski Andrzej48700:51:53:31Łaziska Górne
43. Zyg Jolanta43.Zyg Jolanta48200:51:53:32Katowice
44. Harewska Iwona44.Harewska Iwona9600:53:37:51Wujek Biega
45. Kościelny Lidia45.Kościelny Lidia18700:55:11:60Będzin AWF
46. Łukasik Jacek46.Łukasik Jacek18400:55:12:10Sączów
47. Muchacka Małgorzata47.Muchacka Małgorzata11700:55:12:51Katowice
48. Pasieka Ewa48.Pasieka Ewa36600:55:12:68Po Robocie
49. Kurpet Bogusława49.Kurpet Bogusława5200:59:21:50Jastrzębie Zdrój
50. Peryga Eugenia50.Peryga Eugenia28901:00:16:61Katowice
51. Wolny Anielka51.Wolny Anielka601:00:19:06Stadion śląski
52. Wolny Leszek52.Wolny Leszek501:00:19:50KatowiceStadion Śląski Chorzów
53. Famuła Ewa53.Famuła Ewa41801:00:38:40Katowice
54. Małyszek Alina54.Małyszek Alina19701:07:24:50Katowice
55. Baraniok Krzysztof55.Baraniok Krzysztof30501:08:55:71ChorzówStadion Śląski Chorzów
56. Ścibisz Bogdan56.Ścibisz Bogdan2801:18:46:11Tkkf Czeladź
57. Szczepańska Anna57.Szczepańska Anna34901:18:48:11Sucha Góra
58. Zdrzałek Mariusz58.Zdrzałek Mariusz7601:19:16:08Świętochłowice
59. Zdrzałek Małgorzata59.Zdrzałek Małgorzata7701:19:24:31ŚwiętochłowiceStadion Śląski Chorzów
60. Wolniewicz Izabela60.Wolniewicz Izabela10901:19:48:46Fabrika Nordika
61. Wienzek Robert61.Wienzek Robert15801:19:48:48Katowice
62. Kmieć Elżbieta62.Kmieć Elżbieta12601:20:00:21Grzybowa Biega
63. Krzystała Janina63.Krzystała Janina45901:20:02:01ChorzówStadion Śląski Chorzów
64. Korzeniowska Joanna64.Korzeniowska Joanna35401:20:14:05Bytom-Miechowice
65. Koczubiej Zofia65.Koczubiej Zofia45301:20:32:58Harpagan Sosnowiec
66. Pasek Zygmunt66.Pasek Zygmunt43001:21:44:36Leśne Ludki Żarki Letnisko
67. Drobiazgiewicz Maria67.Drobiazgiewicz Maria50901:24:20:01ChorzówStadion Śląski Chorzów
68. Bogusławska Katarzyna68.Bogusławska Katarzyna25301:24:25:96Katowice
69. Mejer Krzysztof69.Mejer Krzysztof22801:26:51:21Krs Tkkf Jastrząb Ruda Śląska
70. Wiktor Marek70.Wiktor Marek58001:26:54:56MK Team
71. Kapica Klaudia71.Kapica Klaudia58101:26:56:60Mk Team Sport W Wielkim Mieście
72. Hajzer Izabela72.Hajzer Izabela13801:26:58:81Himountain Team
73. Kołodziej Anna73.Kołodziej Anna28701:27:52:50
74. Osadnik Adam74.Osadnik Adam28201:28:23:36Bytom
75. Furmanik Teresa75.Furmanik Teresa2101:29:43:25Katowice
76. Pucher Jadwiga76.Pucher Jadwiga2201:29:43:60Katowice
77. Wojtkowiak Zenon77.Wojtkowiak Zenon44601:29:53:26Ruda Śląska
78. Hefeman Ewa78.Hefeman Ewa29601:30:22:01Katowice
79. Cieśla Urszula79.Cieśla Urszula29501:30:25:00Truchtacz Mysłowice
80. Chrapek Urszula80.Chrapek Urszula33801:30:59:30Rudzica
81. Stachowiak Sebastian81.Stachowiak Sebastian1701:31:06:81Katowice
82. Srokowski Jan82.Srokowski Jan1901:31:08:40Katowice
83. Majek Krystyna83.Majek Krystyna6301:31:32:11Katowice
84. Leśniok Katarzyna84.Leśniok Katarzyna54301:33:09:75Katowice
85. Leśniok Anna85.Leśniok Anna54201:33:10:60Katowice
86. Nieśmieć Aleksandra86.Nieśmieć Aleksandra22201:39:26:31Katowice
87. Kaczmarczyk Maria87.Kaczmarczyk Maria9801:40:32:85ChorzówStadion Śląski Chorzów
88. Lebioda Paweł88.Lebioda Paweł25401:40:33:20Katowice
89. Broll Jacek89.Broll Jacek51701:41:45:21Fabrika Nordika
90. - -90.- -38501:41:50:71
91. Janasiak Izabela91.Janasiak Izabela38601:41:52:91Katowice
92. Broll Sabina92.Broll Sabina51801:41:57:21Ruda ŚląskaFabrika Nordika
93. Makowski Marek93.Makowski Marek40801:47:50:91Tychy
94. Górski Marcin94.Górski Marcin34501:47:50:93
95. Pilarski Krzysztof95.Pilarski Krzysztof48801:56:39:30Łaziska Górne
96. Wolniewicz Katarzyna96.Wolniewicz Katarzyna10801:58:38:19Fabrika Nordika
97. Raczyńska Aleksandra97.Raczyńska Aleksandra1401:59:45:69Stadion Śląski
98. Stachowiak Beata98.Stachowiak Beata1802:06:33:39Katowice
99. Kupibida Bogusława99.Kupibida Bogusława21902:06:58:74Silesia Nordik Team
100. Gębska Elżbieta100.Gębska Elżbieta5402:17:42:23Dąbrowa Nordic Team
101. Majcherczyk Maciej101.Majcherczyk Maciej23002:18:11:01Grzmiące Kije Będzin
102. Hermasz Stefan102.Hermasz Stefan49602:20:13:87Piekary Śląskie
103. Hałas Marcin103.Hałas Marcin33702:20:39:17Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
104. Golańska Aleksandra104.Golańska Aleksandra55902:22:46:95Katowice
105. Kacorzyk Władysław105.Kacorzyk Władysław13202:22:58:84Kw Gliwice
106. Puszer Marian106.Puszer Marian40702:25:29:60Siemianowice Śląskie
107. Warzocha Danuta107.Warzocha Danuta2502:33:57:92Ruda ŚląskaEnergia Ruda Śląska
108. Witkowska Maria108.Witkowska Maria3402:36:54:07KatowiceStadion Śląski Chorzów
109. Thomalla Bogdan109.Thomalla Bogdan202:37:18:30Obr Tomchen Zabrze
110. Rencz Małgorzata110.Rencz Małgorzata25902:39:42:95Orzesze
111. Domżalska Ludmiła111.Domżalska Ludmiła2402:40:06:87Ruda Śląska

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU