VI Bieg Pawła Lorensa

osrodek sportowy ZETKA Tychy ul.Sikorskiego
13.03.2016

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Kosek Paweł1.Kosek Paweł6700:33:04:40TychyWww.pawelkosek.com
2. Drąg Mateusz2.Drąg Mateusz2900:33:16:67TychyUks Chromik Mysłowice
3. Miśkowiec Tomasz3.Miśkowiec Tomasz14000:33:32:44Sucha Beskidzka
4. Kałużny Jakub4.Kałużny Jakub25600:34:13:54SopotOtk Rzeźnik
5. Szmajduch Mariusz5.Szmajduch Mariusz16800:34:42:42MysłowiceSilesia Runners Club
6. Wójcik Tomasz6.Wójcik Tomasz18200:34:47:34RudzeRudze
7. Dorighi Wojciech7.Dorighi Wojciech2800:35:11:52CisownicaOlza Cieszyn
8. Wójcik Paweł8.Wójcik Paweł18100:35:15:19BrzeszczeZadyszka Oświęcim
9. Wójcik Janusz9.Wójcik Janusz17900:35:16:32Raba WyżnaTc Orzeł Spytkowice
10. Nagło Piotr10.Nagło Piotr10500:35:28:67SosnowiecSolvere Team
11. Zapór Krzysztof11.Zapór Krzysztof18700:35:36:27Czechowice-Dziedzice
12. Szymura Grzegorz12.Szymura Grzegorz16900:35:39:30LeszczynyLeszczyny
13. Krzempek Aleksander13.Krzempek Aleksander7200:35:54:04Warszawa
14. Gajda Marcin14.Gajda Marcin2200:36:41:40Tychy40-Latek Tychy
15. Koziarz Przemysław15.Koziarz Przemysław7000:36:47:14JankowiceDon;t Give Up
16. Sarnicki Janusz16.Sarnicki Janusz10100:37:12:84Maków PodhalańskiMszana Dolna
17. Juraszek Andrzej17.Juraszek Andrzej5300:37:23:20UstrońUstronianka Ustroń
18. Malina Adam18.Malina Adam8900:37:44:17BojszowyNiezrzeszony
19. Sokół Łukasz19.Sokół Łukasz15700:37:47:97TychySokol Running Team
20. Szczurek Marcin20.Szczurek Marcin16600:37:49:54Dębowiec
21. Wójcik Wiesław21.Wójcik Wiesław18300:37:51:54RudzeRudze
22. Gadomski Kamil22.Gadomski Kamil4000:38:04:54KatowiceAwf Szikago
23. Lubnau Marek23.Lubnau Marek8200:38:14:74SosnowiecMarklan Sosnowiec
24. Leitner Rafał24.Leitner Rafał7900:38:22:57Rybnik
25. Osman Artur25.Osman Artur25400:38:44:64Łączna
26. Kobierska Agnieszka26.Kobierska Agnieszka11500:38:45:70GliwceAzs Awf Katowice
27. Cieślak Bartłomiej27.Cieślak Bartłomiej2100:38:59:77TychyRunhogs Tychy
28. Urbanek Zbyszek28.Urbanek Zbyszek17500:38:59:94Pszczyna
29. Szpak Damian29.Szpak Damian13100:39:10:67TychyTeam Papry 20
30. Olchawa Joanna30.Olchawa Joanna11800:39:33:94KrakówN
31. Palka Dawid31.Palka Dawid12300:39:39:54Tychy40-Latek / Kmp Tychy
32. Wdowiak Szymon32.Wdowiak Szymon17600:39:41:49Tychy42K.com.pl
33. Górak Henryk33.Górak Henryk3300:40:16:22Tychy40-Latek Tychy
34. Kubis Witold34.Kubis Witold7300:40:24:38Czarków
35. Buchta Krzysztof35.Buchta Krzysztof1700:41:10:97TychyTychy
36. Grabowski Cezary36.Grabowski Cezary11300:41:11:74Tychy
37. Żogała Jan37.Żogała Jan19400:41:12:47Katowice
38. Bojanowicz Dariusz38.Bojanowicz Dariusz1200:41:20:33Studzienice
39. Wysłuch Izabela39.Wysłuch Izabela18600:41:27:04SkoczówOlza Cieszyn/lks Pogórze
40. Zoran Henryk40.Zoran Henryk19500:41:27:24Ruda ŚląskaAds Masna Krytyczna
41. Szczepański Janusz41.Szczepański Janusz16500:41:41:92MysłowiceNiezrzeszony
42. Halska Ania42.Halska Ania4900:41:50:63CieszynOlza Cieszyn
43. Capik Piotr43.Capik Piotr1900:42:05:97Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice
44. Hryszko Kazimierz44.Hryszko Kazimierz4400:42:14:39Tychy40-Latek
45. Florkiewicz Sławomir45.Florkiewicz Sławomir3900:42:18:38Sosnowiec
46. Borkowski Przemysław46.Borkowski Przemysław1400:42:20:57SosnowiecTrenujtriathlon.pl
47. Matuszek Przemysław47.Matuszek Przemysław9200:42:21:87Cieszyn
48. Kącka Małgorzata48.Kącka Małgorzata25500:42:26:82KrakówAzs Awf Kraków
49. Łyczko Janusz49.Łyczko Janusz8500:42:27:02Bielsko-BiałaBiegamsobie
50. Nitka Jacek50.Nitka Jacek8800:42:32:77Tychy40-Latek Tychy
51. Brodacki Wieslaw51.Brodacki Wieslaw1500:42:33:00Tychy40-Latek Tychy
52. Plewniak Jerzy52.Plewniak Jerzy9900:42:43:37Tychy40-Latek Tychy
53. Skubis Grzegorz53.Skubis Grzegorz15600:42:57:12Tychy
54. Myszor Grzegorz54.Myszor Grzegorz10300:43:03:34Wyry
55. Kotarba Adrian55.Kotarba Adrian11600:43:07:67MyszkówAmbitni Amatorzy
56. Tochowicz Bartosz56.Tochowicz Bartosz17300:43:16:59GoleszówZinteam
57. Dworski Marek57.Dworski Marek3200:43:26:80GliwiceAkmb Pędziwiatr Gliwice
58. Konsek Paweł58.Konsek Paweł6300:43:41:12ŻoryŻory-Kleszczówka
59. Cieślak Jakub59.Cieślak Jakub2300:43:52:27TychyRunhogs Tychy
60. Stojanowski Dawid60.Stojanowski Dawid16100:44:03:00TychyRunhogs Tychy
61. Krawczyk Dawid61.Krawczyk Dawid11900:44:03:72WiesiołkaBiegaj Z Bananem
62. Muszyński Piotr62.Muszyński Piotr10200:44:07:67Bieruń
63. Michalak Mirosław63.Michalak Mirosław9300:44:08:17Tychy
64. Musiał Marzena64.Musiał Marzena9700:44:08:90Jaworzno
65. Książek Wiesław65.Książek Wiesław5500:44:10:20Tychy40-Latektychy
66. Colik Przemysław66.Colik Przemysław2400:44:18:89Tychy
67. Mróz Grzegorz67.Mróz Grzegorz24700:44:20:27TychyWarsztat Formy/40-Latek Tychy
68. Rybarz Artur68.Rybarz Artur14700:44:20:44BrzeszczeJakoś Leci-Szkoła Długich Dystansów, Brzeszcze
69. Sępioł Adam69.Sępioł Adam15000:44:32:20Tychy
70. Habiak Piotr70.Habiak Piotr4800:44:36:84Tychy
71. Kowalik Paweł71.Kowalik Paweł6900:44:47:02UstrońPrzystanekustron.pl
72. Adamczyk Tomasz72.Adamczyk Tomasz200:44:47:20Tychy40-Latek Tychy
73. Legi Leszek73.Legi Leszek12200:44:52:37Hażlach
74. Dawid Michał74.Dawid Michał2700:44:53:72Tychy40-Latek Tychy
75. Katolik Rafał75.Katolik Rafał5700:44:55:43TychyRunners Rock
76. Rogala Grzegorz76.Rogala Grzegorz14100:45:13:89Wyry
77. Blaszczak Henryk77.Blaszczak Henryk1100:45:17:52Tychy40-Latek Tychy
78. Saternus Lucjan78.Saternus Lucjan14900:45:17:87Oświęcim22Bpg
79. Fidor Damian79.Fidor Damian3600:45:19:12TychyRunhogs Tychy
80. Polko Roman80.Polko Roman25000:45:21:99TychyWkb Meta Lubliniec
81. Fijak Jerzy81.Fijak Jerzy3800:45:40:12Bielsko-BiałaK.s. Halny Węgierska Górka
82. Mrozik Dariusz82.Mrozik Dariusz9400:45:47:67Bojszowy
83. Fidor Michał83.Fidor Michał3700:45:51:20TychyRunhogs Tychy
84. Zdziebko Jan84.Zdziebko Jan18900:45:53:82Tychy
85. Adamowski Zbigniew85.Adamowski Zbigniew300:45:55:97MyszkówAmbitni Amatorzy
86. Kudła Jarosław86.Kudła Jarosław6600:46:02:54Poznań40-Latek Tychy/klub Biegacza Kp
87. Busz Rafał87.Busz Rafał1800:46:11:04UstronPrzystanekustron
88. Lorens Piotr88.Lorens Piotr100:46:12:60Tychy
89. Tomala Damian89.Tomala Damian12100:46:13:72Cieszyn
90. Starzycki Paweł90.Starzycki Paweł16000:46:26:07TychyChoma Sport Trener
91. Pijanowski Leszek91.Pijanowski Leszek13200:46:34:02KatowiceWww.rowerlech.pl
92. Massalski Michał92.Massalski Michał9100:46:38:94Cieszyn
93. Wiewióra Rafał93.Wiewióra Rafał25200:46:50:14Ruda Śląska
94. Kula Aneta94.Kula Aneta7400:46:52:20SosnowiecMarklan Sosnowiec
95. Kolenda Piotr95.Kolenda Piotr5900:46:54:84Chorzów
96. Zimnik Marek96.Zimnik Marek19300:47:04:99Tychy
97. Belowski Dariusz97.Belowski Dariusz700:47:06:99Tychy
98. Pawłowski Witold98.Pawłowski Witold13000:47:13:83Tychy
99. Nowak Stefan99.Nowak Stefan10800:47:15:74Tychy
100. Szklorz Sylwester100.Szklorz Sylwester16700:47:26:44Katowice
101. Dudziak Ryszard101.Dudziak Ryszard3000:47:48:47Sosnowiec
102. Zięba Łukasz102.Zięba Łukasz19100:47:50:43TychyRunhogs Tychy
103. Bauer Mirosław103.Bauer Mirosław500:48:06:64Tychy
104. Strauchman Roman104.Strauchman Roman16300:48:11:64TychyWarsztat Formy
105. Paszek Joanna105.Paszek Joanna12600:48:12:24Tychy
106. Noras Piotr106.Noras Piotr10600:48:15:40TychyMosir Tychy
107. Musiał Andrzej107.Musiał Andrzej9600:48:28:77Katowice
108. Świątek-Baczkowska Anna108.Świątek-Baczkowska Anna16400:48:39:29Sosnowiec
109. Dyrlaga Stanisław109.Dyrlaga Stanisław3400:48:48:30Węgierska GórkaKs Halny Węgierska Górka
110. Targiel Lukasz110.Targiel Lukasz17200:48:51:60TychyBoomerang Pub
111. Sówka Grzegorz111.Sówka Grzegorz15800:48:57:07Siemianowice Śląskie
112. Bogus Łukasz112.Bogus Łukasz1000:48:58:74Bieruń
113. Herok Renata113.Herok Renata5000:49:09:07TychyRunhogs Tychy
114. Czyżewski Robert114.Czyżewski Robert2600:49:13:44Warszawa
115. Łubis Michał115.Łubis Michał8400:49:22:07CzęstochowaUks Azymut Pabianice
116. Muszer Witold116.Muszer Witold7700:49:24:32Tychy40-Latek Tychy
117. Wiazania Marek117.Wiazania Marek17800:49:33:04Gliwice
118. Koprek Janusz118.Koprek Janusz6400:49:41:69Toszek-
119. Borek Mariusz119.Borek Mariusz24800:49:45:92Tychy
120. Baran Dawid120.Baran Dawid400:49:50:14Ćwiklice
121. Kula Mateusz121.Kula Mateusz11700:49:53:14LędzinyTerminal Logistyczny Promont
122. Gruszka Marian122.Gruszka Marian4600:50:02:74Knurów
123. Paszek Przemysław123.Paszek Przemysław12800:50:03:54Tychy
124. Jarzyna Adam124.Jarzyna Adam19700:50:11:63Polanka Wielka
125. Bierwiaczonek Krzysztof125.Bierwiaczonek Krzysztof900:50:13:54Tychy
126. Stolorz Katarzyna126.Stolorz Katarzyna16200:50:17:34Tychy
127. Chochorowska Aleksandra127.Chochorowska Aleksandra2000:50:17:67Tychy40-Latek Tychy
128. Parzych Katarzyna128.Parzych Katarzyna12400:50:32:02Rybnik
129. Okoński Kazimierz129.Okoński Kazimierz10900:50:38:13TychyPttk Tychy
130. Turkoniak Marzena130.Turkoniak Marzena17400:50:52:94Tychy
131. Domurat Zdzisław131.Domurat Zdzisław25100:50:56:27AlwerniaWataha Runners Alwernia
132. Pawlak Marek132.Pawlak Marek11100:51:09:20Tychy40-Latek Tychy
133. Bojdoł Wojciech133.Bojdoł Wojciech1300:51:09:67TychyIrons Tychy
134. Pala Mariusz134.Pala Mariusz12000:51:10:53PszczynaKoko Dżambo I Do Przodu
135. Kojder Rafał135.Kojder Rafał5800:51:20:99TychyTaurun Ciepło
136. Muc Tomasz136.Muc Tomasz9500:51:31:62Lędziny
137. Kołosiński Włodzimierz137.Kołosiński Włodzimierz6200:51:46:94ZwardońZwardoń
138. Wójcik Jerzy138.Wójcik Jerzy18000:51:50:39RudzeRudze
139. Gliniany Adam139.Gliniany Adam4200:51:51:53Wyry
140. Skibicki Krzysztof140.Skibicki Krzysztof15400:52:08:44OświęcimDamyrade
141. Roskowski Stanisław141.Roskowski Stanisław13300:52:15:82Tychy40-Latek Tychy Spla
142. Lenart Sylwia142.Lenart Sylwia8000:52:28:29Tychy
143. Szynalik Bogusz143.Szynalik Bogusz17000:52:31:07Jaworzno
144. Durok Przemysław144.Durok Przemysław3100:52:42:03Jedlina
145. Stukator Teresa145.Stukator Teresa20000:53:15:17Tychy40 Latek Tychy Spla
146. Kolny Łukasz146.Kolny Łukasz6000:53:32:92Tychy
147. Macholc Piotr147.Macholc Piotr8600:53:49:90Dąbrowa GórniczaDąbrowa Nordic Team
148. Paszek Adrian148.Paszek Adrian12500:53:51:07Tychy
149. Zieliński Marcin149.Zieliński Marcin19200:53:58:03TychyMz Sport Run Tychy
150. Muszyńska Bożena150.Muszyńska Bożena9800:54:04:17Bieruń
151. Leszczyńska Małgorzata151.Leszczyńska Małgorzata8100:54:12:44Gliwice
152. Zemła Piotr152.Zemła Piotr19000:54:33:52Gliwice
153. Jasińska Patrycja153.Jasińska Patrycja5200:54:40:74Tychy
154. Gibas Sławomir154.Gibas Sławomir24900:54:45:28Biała PodlaskaBieg Dla Pokoju
155. Wersel Jerzy155.Wersel Jerzy25300:55:02:60TychyTychy
156. Przyżycki Patryk156.Przyżycki Patryk13900:55:34:02TychyKlub Biegacza Kp
157. Gneza Karolina157.Gneza Karolina4500:55:38:22Mikołów
158. Różewicz Dariusz158.Różewicz Dariusz14500:55:41:40TychyPance
159. Paszek Paulina159.Paszek Paulina12700:55:43:72Tychy
160. Kołodziej Teresa160.Kołodziej Teresa6100:55:45:17KatowiceMaratończyk
161. Macoń Magdalena161.Macoń Magdalena8700:55:48:77TychyRunhogs Tychy
162. Małek Marzena162.Małek Marzena9000:55:52:39Tychy
163. Dzida Jakub163.Dzida Jakub3500:55:53:19Pszczyna
164. Morawiec Andrzej164.Morawiec Andrzej19600:56:26:82CiochowiceCiochowice Gmina Toszek
165. Pyrsch Agnieszka165.Pyrsch Agnieszka14400:56:30:52Tychy40-Latek Tychy
166. Kruczek Monika166.Kruczek Monika7100:56:56:53Tychy
167. Zazakowny Katarzyna167.Zazakowny Katarzyna18800:56:56:80TychyKlub Biegacza Kp
168. Nadrowski Tadeusz168.Nadrowski Tadeusz10400:57:19:37Zory
169. Wycisk Lidia169.Wycisk Lidia18500:57:33:14RybnikSport Profit Team Wrocław
170. Rosinski Pawel170.Rosinski Pawel14300:57:35:13Tychy
171. Kasperczyk Michał171.Kasperczyk Michał5600:57:42:97TychyNol-Tychy
172. Pawłowska Beata172.Pawłowska Beata12900:57:56:20Tychy
173. Sałagan Bogusław173.Sałagan Bogusław14800:58:51:54Tychy
174. Gliniany Małgorzata174.Gliniany Małgorzata4300:59:33:72Wyry
175. Różewicz Ewa175.Różewicz Ewa14600:59:45:78TychyPance
176. Berthelsen Beata176.Berthelsen Beata801:00:15:90SosnowiecFuchs Oil Team
177. Sierakowska Anna177.Sierakowska Anna15201:00:16:17GliwiceFuchs Oil Team
178. Gajewski Jaroslaw178.Gajewski Jaroslaw4101:00:16:50TychyFuchs Oil Team
179. Wuwer Andrzej179.Wuwer Andrzej18401:00:17:03RybnikFuchs Oil Team
180. Plucińska Edyta180.Plucińska Edyta13401:00:17:50SosnowiecFuchs Oil Team
181. Pluciński Paweł181.Pluciński Paweł13501:00:17:80SosnowiecFuchs Oil Team
182. Wiczok Agata182.Wiczok Agata17701:00:28:29Tychy
183. Staniszewska-Colik Magdalena183.Staniszewska-Colik Magdalena15901:00:50:14Tychy
184. Kamińska Anna184.Kamińska Anna5401:01:14:12Katowice
185. Noras Szymon185.Noras Szymon10701:01:22:74Tychy
186. Belowska Anna186.Belowska Anna601:02:39:64Tychy
187. Przybylski Andrzej187.Przybylski Andrzej13801:02:43:72SosnowiecAktywni
188. Przybylska Magdalena188.Przybylska Magdalena13701:02:43:90SosnowiecAktywni
189. Jankowski Marcin189.Jankowski Marcin5101:05:42:02GostyńAgat
190. Dec Tomasz190.Dec Tomasz11201:11:28:57GliwiceFuchs Oil Team
191. Łochowska-Piotrowicz Magda191.Łochowska-Piotrowicz Magda8301:13:54:28Tychy
192. Czado Paweł192.Czado Paweł2501:14:00:13Katowice
193. Sagan Irena193.Sagan Irena10001:15:31:87Tychy40-Latek Tychy

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU