VII Grand Prix Radomia - Planty [Mężczyźni]

Radom - Stadion MOSiR
19.04.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Jagieło Michał1.Jagieło Michał5700:16:52:11LubieniaLUBIENIA
2. Grabda Karol2.Grabda Karol13600:17:02:15MirówBiegiem Radom!
3. Kamusiński Paweł3.Kamusiński Paweł6100:17:24:32Radomwindoor radom
4. Wójcik Bartłomiej4.Wójcik Bartłomiej12500:17:28:12RadomRLTL ZTE Radom
5. Leśniewski Andrzej5.Leśniewski Andrzej7100:17:28:54ZwoleńPolitechnika Warszawska
6. Orman Tomasz6.Orman Tomasz15100:17:55:10Szydłowiec
7. Soból Krzysztof7.Soból Krzysztof9700:18:05:03SadekLKBRUDNIK
8. Kowalczyk Michał8.Kowalczyk Michał12900:18:13:24Radomwww.biegoholik.pl
9. Kacprzak Andrzej9.Kacprzak Andrzej5800:18:23:14RadomBiegiem Radom!
10. Gałek Marcin10.Gałek Marcin13200:18:29:41ZdziechówBiegiem Radom!
11. Wojtuniak Rafał11.Wojtuniak Rafał13800:18:30:03MałęczynBiegiem Radom!
12. Rusak Sławomir12.Rusak Sławomir9100:18:31:24RadomBiegiem Radom!
13. Prażmowski Adam13.Prażmowski Adam8600:18:40:12RadomBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ
14. Serafin Piotr14.Serafin Piotr9300:18:41:12Wojciechów
15. Nowak Przemysław15.Nowak Przemysław7900:18:49:32Radom
16. Gałasiewicz Igor16.Gałasiewicz Igor19500:18:51:24
17. Kiepiel Grzegorz17.Kiepiel Grzegorz6400:19:29:02Jedlnia Letnisko
18. Szymczyk Paweł18.Szymczyk Paweł10300:19:40:26MałęczynZST Radom
19. Myrta Andrzej19.Myrta Andrzej15200:19:44:62Radom
20. Bartkiewicz Tomasz20.Bartkiewicz Tomasz14900:19:44:87Radom
21. Goździewski Adrian21.Goździewski Adrian12100:20:03:21RadomUKS Technik Radom
22. Posuniak Kacper22.Posuniak Kacper8500:20:04:51Radom
23. Rejmer Krzysztof23.Rejmer Krzysztof8900:20:11:72RadomUKS Technik Radom
24. Tarkowski Radosław24.Tarkowski Radosław14800:20:15:06Radom
25. Rękawik Krzysztof25.Rękawik Krzysztof11900:20:15:14SkaryszewRekiny Fitnesu Radom
26. Bródka Paweł26.Bródka Paweł14100:20:15:42RadomBiegiem Radom!
27. Domińczak Łukasz27.Domińczak Łukasz15400:20:18:24Radom
28. Rychlicki Waldemar28.Rychlicki Waldemar13500:20:23:63Augustów
29. Pająk Kacper29.Pająk Kacper8000:20:26:15RadomSzkuner
30. Majkuciński Marek30.Majkuciński Marek7300:20:29:15RadomBiegiem Radom!
31. Wojcieszek Sławomir31.Wojcieszek Sławomir10800:20:30:32Radom
32. Pankowski Tomasz32.Pankowski Tomasz8200:20:32:45RadomRekiny Fitnessu Radom
33. Stysiek Piotr33.Stysiek Piotr15300:20:36:34RadomBiegiem Radom!
34. Czerwiec Artur34.Czerwiec Artur15500:20:43:15Radom
35. Madej Artur35.Madej Artur7200:20:43:45Radom
36. Stysiek Maciej36.Stysiek Maciej10100:20:49:16Radom
37. Brewczyński Wojciech37.Brewczyński Wojciech11600:20:56:13RadomWARTA
38. Dziuk Dariusz38.Dziuk Dariusz5100:21:00:34
39. Wątły Mateusz39.Wątły Mateusz12000:21:04:16SzydłowiecRLTL ZTE Radom
40. Górka Paweł40.Górka Paweł12300:21:04:34Radom
41. Pawelec Norbert41.Pawelec Norbert8300:21:05:43RadomPMP POLAND
42. Hernik Aleksander42.Hernik Aleksander5600:21:06:07Słupica
43. Gregorek Tomasz43.Gregorek Tomasz12400:21:08:13RadomTrend Glass Runing Team
44. Borkowski Daniel44.Borkowski Daniel14600:21:12:41Radom
45. Matraszek Maciej45.Matraszek Maciej15600:21:21:16Radom
46. Fit Tomasz46.Fit Tomasz5200:21:31:03Radom
47. Gruszczyński Przemysław47.Gruszczyński Przemysław13100:21:31:19RadomRLTL ZTE Radom
48. Kądziela Konrad48.Kądziela Konrad6000:21:33:49Radom
49. Włodek Damian49.Włodek Damian10700:21:37:14RadomBiegiemnatrening.pl
50. Pająk Michał50.Pająk Michał8100:21:38:69RadomSzkuner
51. Wieczorek Paweł51.Wieczorek Paweł10600:21:42:18RadomTrend Glass Running Team
52. Świercz Robert52.Świercz Robert11800:22:06:87Warszawa
53. Prokop Michał53.Prokop Michał8700:22:08:32Radom
54. Krawczyk Sławomir54.Krawczyk Sławomir6700:22:26:19Radom
55. Lachowski Arkadiusz55.Lachowski Arkadiusz6900:22:35:42
56. Walczak Mikołaj56.Walczak Mikołaj10400:22:38:34
57. Małek Arkadiusz57.Małek Arkadiusz7400:22:42:36RadomPMP POLAND
58. Brodalka Jacek58.Brodalka Jacek4500:22:56:43RadomSimlock24.pl
59. Bilski Robert59.Bilski Robert4200:22:57:16RadomPMP Poland
60. Zawadzki Piotr60.Zawadzki Piotr11100:23:08:14Radom
61. Romanowicz Marcin61.Romanowicz Marcin9000:23:14:16Radom
62. Gregorczyk Karol62.Gregorczyk Karol5400:23:27:94Ludwinów
63. Ćmiel Dominik63.Ćmiel Dominik4800:23:31:16Radom
64. Sulikowski Artur64.Sulikowski Artur10200:23:44:36Radom
65. Miernik Jacek65.Miernik Jacek7700:23:59:67Radom
66. Kaczmarski Jacek66.Kaczmarski Jacek5900:24:00:16Radom
67. Szymczyk Mariusz67.Szymczyk Mariusz14200:24:00:32Radom
68. Kowalczyk Zbigniew68.Kowalczyk Zbigniew6500:24:00:85Radom
69. Przerwa Konrad69.Przerwa Konrad8800:24:01:34SołtykówLecę bo chcę
70. Jaskólski Michał70.Jaskólski Michał11200:24:02:41Radom
71. Bidas Piotr71.Bidas Piotr4100:24:15:19Radom
72. Kapusta Marcin72.Kapusta Marcin6200:24:17:63Radom
73. Chojnacki Tomasz73.Chojnacki Tomasz4700:24:21:14Radom
74. Adamski Zbigniew74.Adamski Zbigniew3800:24:34:48Radom
75. Zdral Zbigniew75.Zdral Zbigniew14500:25:01:34Radom
76. Konieczny Sylwester76.Konieczny Sylwester13300:25:07:19Szydłowiec
77. Lenardt Wojciech77.Lenardt Wojciech7000:25:09:85Radom
78. Stankiewicz Mirosław78.Stankiewicz Mirosław9900:25:39:17Sadków
79. Czaban Krzysztof79.Czaban Krzysztof4900:26:11:22Radom
80. Krawczyk Marek80.Krawczyk Marek11300:26:36:15RadomMKB PRZYJACIELE
81. Czerwiński Dariusz81.Czerwiński Dariusz11400:26:36:69RadomMKB PRZYJACIELE
82. Michalec Wojciech82.Michalec Wojciech7600:26:52:39Radom
83. Woźniak Marcin83.Woźniak Marcin14700:27:41:46Radom
84. Czerwiec Waldemar84.Czerwiec Waldemar5000:28:22:27RadomSimple SA

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU