VIII GRAND PRIX bieg VI FINAŁOWY

Ośrodek sportowy ZETKA Tychy-Paprocany ulica Sikorskiego
29.03.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Rosikoń Katarzyna1.Rosikoń Katarzyna45100:19:26:28Mysłowice
2. Loska Aleksandra2.Loska Aleksandra52200:21:05:13PiasekPolitechnika Śląska
3. Malina Michalina3.Malina Michalina9700:22:04:96BojszowyGTS Bojszowy
4. Poniewierska Marzena4.Poniewierska Marzena30000:24:27:70TYCHYSie Doleci
5. Brzoza Marta5.Brzoza Marta11300:25:09:83Tychy
6. Rakoczy Agata6.Rakoczy Agata45900:25:33:89Tychy40 latek tychy
7. Donigiewicz Ewa7.Donigiewicz Ewa46200:25:35:23Tychy
8. Płoskonka Dagmara8.Płoskonka Dagmara46800:25:45:46TYCHY40-latek Tychy/ KB KP
9. Stukator Teresa9.Stukator Teresa24600:25:49:28Tychy40-latek Tychy
10. Wilk Brabara10.Wilk Brabara19800:26:00:26Tychy
11. Kaleta Agnieszka11.Kaleta Agnieszka4400:26:15:01
12. Tomaszewicz Barbara12.Tomaszewicz Barbara49800:26:22:06Tychy
13. Piechula Katarzyna13.Piechula Katarzyna47400:26:23:83Tychy
14. Pyrsch Agnieszka14.Pyrsch Agnieszka33400:27:15:76Tychy40-latek Tychy SPLA
15. Ryniak Joanna15.Ryniak Joanna51100:27:36:24Tychy40-latek Tychy SPLA
16. Kaszuba Grażyna16.Kaszuba Grażyna48400:27:52:93Tychy40-latek Tychy SPLA
17. Muszyńska Joanna17.Muszyńska Joanna50500:28:08:00Tychy40-latek Tychy SPLA
18. Herok Renata18.Herok Renata32500:28:10:73TychyRUNHOGS Tychy
19. Śmigiel Anna19.Śmigiel Anna49100:28:12:69Tychy
20. Loska Anita20.Loska Anita33600:28:40:93Piasek
21. Romańczuk Marta21.Romańczuk Marta49700:28:45:66Tychy
22. Traczykiewicz Regina22.Traczykiewicz Regina32300:28:47:53Tychy
23. Golda Justyna23.Golda Justyna35100:29:06:31TychyMulti Biuro
24. Jarczyk Anna24.Jarczyk Anna34800:29:15:31Mikołów
25. Macoń Magdalena25.Macoń Magdalena25900:29:20:96TychyRUNHOGS TYCHY
26. Belowska Anna26.Belowska Anna9800:29:52:26Tychy
27. Kajzer Joanna27.Kajzer Joanna19300:29:56:78
28. Kuć Monika28.Kuć Monika35000:29:58:83KatowiceKlubik Biegacza
29. Kozubska-Bryś Anna29.Kozubska-Bryś Anna40600:30:07:16ŚwierczyniecRUNHOGS Tychy
30. Witek Marta30.Witek Marta49600:30:24:96Tychy
31. Należniak Bernadeta31.Należniak Bernadeta21800:31:43:53Tychy40-latek Tychy
32. Dziuba Magda32.Dziuba Magda14500:32:05:06Tychy
33. Jadwiszczyk Kinga33.Jadwiszczyk Kinga18400:32:09:88Mikołów
34. Topolnicki Szymon34.Topolnicki Szymon86600:32:10:56Tychy
35. Biziorek Anna35.Biziorek Anna14800:32:42:03Wola
36. Gągałka Katarzyna36.Gągałka Katarzyna16600:33:23:06Katowiceklubik biegacza
37. Hasiuk Justyna37.Hasiuk Justyna45300:33:51:43Bielsko-BiałaZSS Bielsko-Biała
38. Buszta Joanna38.Buszta Joanna48200:33:51:61Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała
39. Mzyk Krystyna39.Mzyk Krystyna6800:35:51:78Tychy40-latek Tychy SPLA
40. Kubek Sandra40.Kubek Sandra12100:35:52:06Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała
41. Zięba Agnieszka41.Zięba Agnieszka30800:36:09:86TychyFIT KLUB AGNES AGNIESZKA ZIĘBA
42. Jarczyk Marcin42.Jarczyk Marcin81000:36:12:01Mikołów
43. Smoleń Jarosław43.Smoleń Jarosław74400:36:19:86Mysłowic
44. Wygoda Agnieszka44.Wygoda Agnieszka21700:36:50:89Tychy
45. Szmajduch Mariusz45.Szmajduch Mariusz88400:36:52:21mysłowicesilesia runners club / JCI TEAM
46. Kosibór Krzysztof46.Kosibór Krzysztof89200:37:19:29Bielsko-Biała
47. Maciąg Daniel47.Maciąg Daniel89300:37:38:89TychyVege Runners
48. Sagan Irena48.Sagan Irena47500:37:40:51Tychy40-latek Tychy SPLA
49. Malina Adam49.Malina Adam74700:38:14:18Bojszowyniezrzeszony
50. Szereniawa Paweł50.Szereniawa Paweł81800:38:24:86Mysłowice
51. Drąg Mateusz51.Drąg Mateusz85900:38:30:21Tychy
52. Pawłowski Piotr52.Pawłowski Piotr68700:38:42:33Tychy40-latek Tychy SPLA
53. Rajek Sebastian53.Rajek Sebastian74600:38:55:31Tychy
54. Rodenko Anna54.Rodenko Anna12000:39:00:58Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała
55. Proksa Robert55.Proksa Robert84600:39:17:61MysłowiceUKS Chromik Mysłowice
56. Rakoczy Rafał56.Rakoczy Rafał84500:39:33:76Tychy40-latek Tychy SPLA
57. Dziuba Andrzej57.Dziuba Andrzej80000:39:45:16Tychy
58. Szerszeń Artur58.Szerszeń Artur87100:39:51:41Tychy
59. Górak Henryk59.Górak Henryk73600:40:31:38Tychy40-latek Tychy SPLA
60. Kauf Damian60.Kauf Damian85700:41:04:76Tychy
61. Ptak Łucja61.Ptak Łucja55600:41:14:59Tychy40-latek Tychy
62. Grabowski Cezary62.Grabowski Cezary79100:41:47:93
63. Hajewski Tomasz63.Hajewski Tomasz73700:41:49:23KatowiceTriathlon Dąbrowa
64. Kazimierczak Mateusz64.Kazimierczak Mateusz74500:41:51:56Mikołów
65. Kocoń Marcin65.Kocoń Marcin89000:41:56:01Tychy
66. Bryś Piotr66.Bryś Piotr63000:41:59:43ŚwierczyniecRUNHOGS Tychy
67. Reguła Kamil67.Reguła Kamil72000:42:10:53Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała
68. Mróz Grzegorz68.Mróz Grzegorz85500:42:13:23TychyWF Sportrun Team
69. Bierski Jan69.Bierski Jan82100:42:24:76Pogwizdów
70. Wójcik Grzegorz70.Wójcik Grzegorz82600:42:34:31Świerczyniec
71. Dudzik Damian71.Dudzik Damian84200:42:35:83Mikołów
72. Bugajski Jerzy72.Bugajski Jerzy87000:42:37:91Tychy
73. Topolnicki Sławomir73.Topolnicki Sławomir85100:42:50:76Tychy40-latekTychy
74. Cieślak Bartłomiej74.Cieślak Bartłomiej86900:43:25:70TYCHYRUNHOGS Tychy
75. Pietras Tomasz75.Pietras Tomasz82900:43:32:61TychyDla Izuni i Adasia
76. Hryszko Kazimierz76.Hryszko Kazimierz90500:43:36:98Tychy40-latek Tychy
77. Czekaj Krzysztof77.Czekaj Krzysztof76800:43:41:73Tychy40-latek Tychy SPLA
78. Ptak Zdzisław78.Ptak Zdzisław89800:43:44:18Tychy40-latek Tychy
79. Bortel Mirosław79.Bortel Mirosław85300:44:02:36Tychy4o latek Tychy Festiwal Biegowy Krynica
80. Adamczyk Grzegorz80.Adamczyk Grzegorz87600:44:09:01MikołówSTS Biegaton
81. Maguda Damian81.Maguda Damian89900:44:11:13Tychy
82. Pyrsch Zbigniew82.Pyrsch Zbigniew75300:44:19:53Tychy40-latek Tychy SPLA
83. Rowicki Jacek83.Rowicki Jacek79500:44:31:81Tychy
84. Pobożniak Krzysztof84.Pobożniak Krzysztof74200:44:46:18Tychy40-latek Tychy
85. Sztykiel Jakub85.Sztykiel Jakub64700:44:49:23Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała
86. Plewniak Jerzy86.Plewniak Jerzy90300:44:54:5040-latek TYCHY
87. Gawełek Szymon87.Gawełek Szymon84300:45:08:98Ligota
88. Dorczak Mateusz88.Dorczak Mateusz83300:45:24:63mikołówsts biegaton mikołów/bbl mikołów
89. Żerdka Michał89.Żerdka Michał87900:45:28:83Tychy
90. Wiernek Tomasz90.Wiernek Tomasz79000:45:37:61
91. Saganowski Marcin91.Saganowski Marcin82000:46:00:38Katowicerun-log.com
92. KATOLIK RAFAŁ92.KATOLIK RAFAŁ87500:46:06:53TYCHYRUNNERS ROCK
93. Masny Grzegorz93.Masny Grzegorz87300:46:23:83Gostyń
94. Ryniak Mariusz94.Ryniak Mariusz74000:46:27:31Tychy40-latek Tychy SPLA
95. Kaleta Karol95.Kaleta Karol79300:46:27:68
96. Zięba Arkadiusz96.Zięba Arkadiusz75000:46:28:20Tychy
97. Łyński Krzysztof97.Łyński Krzysztof74900:46:36:88Tychy
98. Hajduga Kamil98.Hajduga Kamil83500:46:39:41Tychy
99. Sałak Seweryn99.Sałak Seweryn74100:46:44:83Tychy
100. Wyród Karol100.Wyród Karol90800:46:48:93Tychy
101. Granek Wojciech101.Granek Wojciech85400:46:50:70Tychy
102. Belowski Dariusz102.Belowski Dariusz81600:46:53:33Tychy
103. Szłapa Adam103.Szłapa Adam73800:47:01:81Tychy
104. Sufranowicz Jerzy104.Sufranowicz Jerzy85600:47:12:83Dąbrowa GórniczaTriathlon D.G
105. Górecki Mieczysław105.Górecki Mieczysław74300:47:19:51Tychy40-latek Tychy
106. Zięba Łukasz106.Zięba Łukasz88500:47:23:18TychyRUNHOGS
107. Fors Robert107.Fors Robert90400:47:37:91Tychy40-latek Tychy SPLA
108. Wilk Damian108.Wilk Damian82500:47:48:56Tychy
109. Bojarski Krzysztof109.Bojarski Krzysztof88100:47:53:48Tychy
110. Święs Piotr110.Święs Piotr86100:48:06:61Kobiór40 -latek Tychy
111. BLASZCZAK HENRYK111.BLASZCZAK HENRYK88300:48:27:21TYCHY40-latek Tychy SPLA
112. STARZYCKI PAWEŁ112.STARZYCKI PAWEŁ84000:49:41:39tychytychy
113. Waligóra Andrzej113.Waligóra Andrzej83200:50:49:73LIBIĄŻBIEGAM BO LUBIĘ
114. Soliszewski Mateusz114.Soliszewski Mateusz80800:51:24:78Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała
115. Pietrzak Krzysztof115.Pietrzak Krzysztof80400:51:26:29Katowice
116. Trzcionka Dawid116.Trzcionka Dawid77300:51:30:33Tychy
117. Dawid Michał117.Dawid Michał86400:51:34:28Tychy
118. Okoński Kazimierz118.Okoński Kazimierz91000:51:48:01TychyPTTK TYCHY
119. Boroja Drago119.Boroja Drago81200:51:48:21Serbia40latek U Freda
120. Kaczor Sebastian120.Kaczor Sebastian80200:52:33:49TychyKOCHAM CIĘ ASIU
121. Strzelecki Andrzej121.Strzelecki Andrzej87700:53:22:16Mikołówsts biegaton mikołów/bbl mikołów
122. Roskowski Stanisław122.Roskowski Stanisław90000:53:33:59Tychy40-latek Tychy
123. Ficek Darek123.Ficek Darek71500:54:03:96Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała
124. Mucha Wojciech124.Mucha Wojciech83900:55:01:88Tychy
125. Lenard Darek125.Lenard Darek73900:55:13:20Łaziska Górne
126. Pendolski Franciszek126.Pendolski Franciszek87200:55:36:03KatowiceKB Józefinka Katowice
127. Wersel Jerzy127.Wersel Jerzy85200:57:00:23Tychy40-latek Tychy
128. Sagan Marian128.Sagan Marian83000:57:57:51Tychy40-latek Tychy SPLA
129. Noworol Paweł129.Noworol Paweł84900:57:58:56Tychy
130. Fokt Rafał130.Fokt Rafał85800:58:26:33Tychy
131. Żółkiewicz Grzegorz131.Żółkiewicz Grzegorz80100:58:29:61Tychy
132. Hawełek Marcin132.Hawełek Marcin70601:02:45:21Bielsko-BiałaZSS Bielsko Biała

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU