XVIII Bieg Śladami Bogusława X

Łącko
01.05.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Andrzejczak Sławomir 1 10 km / M 16-100 Lędowo-Osiedle Grzesław Ustka
Zapłacone
Antosik Grażyna 2 10 km / K 16-100 Sławsko Ks Olszewski I Synowie
Zapłacone
Antosik Grzegorz 3 10 km / M 16-100 Masłowice Kb Bryza Postomino, Jw 1223
Zapłacone
Bąk Zbigniew 4 10 km / M 16-100 Darłowo Runnerswalde Darłowo
Zapłacone
Balcerzak Bogdan 5 10 km / M 16-100 Darłowo Zsm Darłowo
Zapłacone
Błach Piotr - 10 km / M 16-100 Sławoboze
Boczkowska Agnieszka - 10 km / K 16-100 Słupsk
Borzęcki Norbert - 10 km / M 16-100 Koszalin
Bożek Łukasz 6 10 km / M 16-100 Słupsk Zabiegany Morpol
Zapłacone
Breszka Monika - 10 km / K 16-100 Darłowo Drużyna Księżnej Zofii
Breszka Paweł 7 10 km / M 16-100 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Breszka Tomasz - 10 km / M 16-100 Darłowo Captain America Vs The Flash
Ciemny Dominik 8 10 km / M 16-100 Nacmierz Bryza Postomino
Zapłacone
Ciesielski Dawid 9 10 km / M 16-100 Dominek Bryza Postomino
Zapłacone
Czepiel Łukasz 10 10 km / M 16-100 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Czerwiec Anna - 10 km / K 16-100 Zaleskie Zabiegany Morpol
Damps Julita 11 10 km / K 16-100 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Dobrowolski Emil - 10 km / M 16-100 Chotomów Runemilrun.pl
Dudek Bartłomiej 12 10 km / M 16-100 Stary Kraków Bryza Postomino
Zapłacone
Dwulit Dominik 13 10 km / M 16-100 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Dwulit Jakub 14 10 km / M 16-100 Kępice Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Fabich Adrian 15 10 km / M 16-100 Ustka Aśnaebeam
Zapłacone
Gaweł Zbigniew 16 10 km / M 16-100 Słupsk Słupsk
Zapłacone
Gawron Piotr 17 10 km / M 16-100 Bytów Kb Goch Bytów
Zapłacone
Gierlach Jacek 18 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa Słupsk
Zapłacone
Grebienik Andrzej 19 10 km / M 16-100 Słupsk W.p.k Słoń Team
Zapłacone
Grygierek Adam - 10 km / M 16-100 Jastrzębie Zdrój Ksrg Zofiówka
Gwiazda Jarosław - 10 km / M 16-100 Słupsk 7Bow
Jabłoński Tomasz 20 10 km / M 16-100 Sławno Ar Spoko Sławno
Zapłacone
Januszewski Jacek - 10 km / M 16-100 Koszalin 17 Wog Koszalin
Jedruszczak Izabela 21 10 km / K 16-100 Sławno
Zapłacone
Kamelski Piotr 22 10 km / M 16-100 Sławno Sławno
Zapłacone
Kapała Leszek 23 10 km / M 16-100 Sławno Mks Święc Sławno
Zapłacone
Kasperski Dariusz 24 10 km / M 16-100 Bydlino
Zapłacone
Kazusek Jan 25 10 km / M 16-100 Sławno Bryza Postomino
Zapłacone
Klaybor Dawid - 10 km / M 16-100 Żagań 34 Bkpanc
Komoś Żaneta 26 10 km / K 16-100 Bydgoszcz
Zapłacone
Korpal Krzysztof 27 10 km / M 16-100 Rumia Runreda
Zapłacone
Kośla Justyna 28 10 km / K 16-100 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Kowalczyk Justyna 29 10 km / K 16-100 Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka
Zapłacone
Krasiński Witold 30 10 km / M 16-100 Koszalin
Zapłacone
Krawczuk-Kiełb Anna 31 10 km / K 16-100 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Kruszynski Stanislaw 32 10 km / M 16-100 Darłowo Runnerswalde.darłowo,klub Morsów
Zapłacone
Kulczyk Katarzyna 33 10 km / K 16-100 Sławsko Bryza Postomino
Zapłacone
Kurkul Janek 34 10 km / M 16-100 Pałówko Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Kurkul Karol 35 10 km / M 16-100 Pałówko
Zapłacone
Kurkul Przemysław 36 10 km / M 16-100 Pałówko Bryza Postomino
Zapłacone
Łagutko Kamila 37 10 km / K 16-100 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Majchrzak Łukasz 38 10 km / M 16-100 Ustka Cpsp
Zapłacone
Malinowski Adam 39 10 km / M 16-100 Pomiłowo 34 Mks Święc Ławno
Zapłacone
Mański Tomasz 40 10 km / M 16-100 Słupsk
Zapłacone
Masłowski Mateusz 41 10 km / M 16-100 Ustka 6. Wog
Zapłacone
Mazur Emiliusz 42 10 km / M 16-100 Darłowo Żyj Z Energią
Zapłacone
Metera Piotr 43 10 km / M 16-100 Darłowo Runnerswalde
Zapłacone
Mierzlikin Natalia - 10 km / K 16-100 Slupsk
Młynarczyk Zbyszek 44 10 km / M 16-100 Słupsk
Zapłacone
Nachyła Piotr 45 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa
Zapłacone
Pobłocka Bożena 46 10 km / K 16-100 Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork
Zapłacone
Pobłocka Katarzyna - 10 km / K 16-100 Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork
Pobłocka-Dobrowolska Kamila - 10 km / K 16-100 Lębork Uks Ekonomik-Maratończyk Lębork
Pobłocki Piotr 47 10 km / M 16-100 Lębork Uks Ekonomik Maratończyk Lębork
Zapłacone
Pojawa Monika 48 10 km / K 16-100 Słupsk Zabiegany Morpol
Zapłacone
Polechońska Emilia 49 10 km / K 16-100 Noskowo Brak
Zapłacone
Prędki Grzegorz 50 10 km / M 16-100 Darłowo Kb Bryza
Zapłacone
Przymorski Waldemar 51 10 km / M 16-100 Ustka W.p.k. Słoń Team Ustka
Zapłacone
Rajkowski Tomasz 52 10 km / M 16-100 Słupsk
Zapłacone
Rdziński Damian - 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa Słupsk
Rodzoch Daniel - 10 km / M 16-100 Puławy
Rogala Łukasz - 10 km / M 16-100 Słupsk
Rój Michał 53 10 km / M 16-100 Pieńkówko Zabiegany Morpol
Zapłacone
Rudnikowski Maciej 54 10 km / M 16-100 Darłowo Bieguzdrowiskowy.pl
Zapłacone
Słomski Zenon 55 10 km / M 16-100 Korzybie Korzybskie Rekiny
Zapłacone
Struś Artur 56 10 km / M 16-100 Wrześnica Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Sull Agnieszka 57 10 km / K 16-100 Wodnica Night Runners Słupsk
Zapłacone
Sull Kacper 58 10 km / M 16-100 Wodnica Night Runners Słupsk
Zapłacone
Szmigiero Agnieszka 59 10 km / K 16-100 Słupsk Żona Sebastiana
Zapłacone
Szmigiero Sebastian 60 10 km / M 16-100 Słupsk W.p.k Słoń Team
Zapłacone
Szołtysik Agnieszka 61 10 km / K 16-100 Ustka
Zapłacone
Szopiński Tomasz 62 10 km / M 16-100 Nacmierz Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Szymański Tomasz 63 10 km / M 16-100 Słupsk
Zapłacone
Telesiewicz Henryk 64 10 km / M 16-100 Sławno Olszewski I Synowie
Zapłacone
Tomczyk Patrycja 65 10 km / K 16-100 Darłowo Zabiegany Morpol
Zapłacone
Topoliński Ireneusz 66 10 km / M 16-100 Sławno Bryza Postomino
Zapłacone
Turczyn Grzegorz 67 10 km / M 16-100 Słupsk Night Runners Słupsk
Zapłacone
Wachholz Beata 68 10 km / K 16-100 Sławno Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Wartacz Jarosław 69 10 km / M 16-100 Machowino Zabiegany Morpol
Zapłacone
Wegner Przemysław 70 10 km / M 16-100 Ustka Zabiegany Morpol
Zapłacone
Wielgat Łukasz 71 10 km / M 16-100 Pieńkowo Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Wiernicki Remigiusz 72 10 km / M 16-100 Darłowo Darłowo
Zapłacone
Witkowski Krzysztof 73 10 km / M 16-100 Sławno Mks Święc Ławno
Zapłacone
Wódczak Katarzyna 74 10 km / K 16-100 Postomino Kb Bryza Postomino
Zapłacone
Woźniak Dariusz 75 10 km / M 16-100 Sławno Www.limo300C.com
Zapłacone
Woźniak Grzegorz 76 10 km / M 16-100 Ustka Grzesław Ustka Igmar Team
Zapłacone
Woźniak Honorata 77 10 km / K 16-100 Sławno Www.limo300C.com
Zapłacone
Zawierowska Ewelina 78 10 km / K 16-100 Ustka
Zapłacone
Ziółkowska Monika - 10 km / K 16-100 Słupsk Zabiegany Morpol
Żylicz Paweł 79 10 km / M 16-100 Słupsk Stopa Słupsk
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU