XXII Edycja Perły Paprocan - Nordic Walking

Tychy
19.10.2014

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Stasiak Joanna1.Stasiak Joanna54800:54:04:80Tychy40 Latek Tychy
2. Podgórska Stanisława2.Podgórska Stanisława56900:57:35:71-
3. Kowalska Monika3.Kowalska Monika57000:57:36:88-
4. Bezak Anna4.Bezak Anna51100:58:29:20Orzeszebrak
5. Gomoliszek Karolina5.Gomoliszek Karolina51700:59:32:23Tychygimnazjum 3
6. Skapczyk Oliwia6.Skapczyk Oliwia52700:59:32:38Tychygimnazjum nr. 3 tychy
7. Kokot Stefan7.Kokot Stefan54700:59:33:88Tychy
8. Szymczyk Katarzyna8.Szymczyk Katarzyna53700:59:47:73Katowice
9. Kolny Ewa9.Kolny Ewa55200:59:57:40Tychy
10. Lewicka Katarzyna10.Lewicka Katarzyna55800:59:59:95-
11. Malicka Ewelina11.Malicka Ewelina55301:00:24:71Tychy
12. Klebach-Parys Małgorzata12.Klebach-Parys Małgorzata61901:00:40:73-
13. Więzik Grzegorz13.Więzik Grzegorz55001:02:33:48Katowice
14. Matyaszewski Maciej14.Matyaszewski Maciej55401:02:41:03-
15. Płaszczyca Rafał15.Płaszczyca Rafał55501:02:59:25Tychy
16. Wianecka Bogumiła16.Wianecka Bogumiła56801:03:20:38Opole
17. Ryś Adam17.Ryś Adam57701:03:21:18-
18. Kopiecka Katarzyna18.Kopiecka Katarzyna57501:04:58:08Tychy
19. Kubacki Jarosław19.Kubacki Jarosław53001:05:35:77Tychyrun jarecky run
20. Kubacka Jolanta20.Kubacka Jolanta52901:05:35:80Tychy
21. Dawlik Halina21.Dawlik Halina55901:05:56:45-
22. Jankowska Anna22.Jankowska Anna56701:06:18:65-
23. Bańkowska Anna23.Bańkowska Anna70201:06:49:08-
24. Kubek Dorota24.Kubek Dorota50901:06:55:45Kobiór
25. Urgacz Anna25.Urgacz Anna51401:07:20:05Lubliniec
26. Stypka Anna26.Stypka Anna51301:07:20:20Katowice
27. Kochmańska Elżbieta27.Kochmańska Elżbieta53801:07:42:03Tychy____________
28. Kochmański Lech28.Kochmański Lech53901:07:42:15Tychy________________________
29. Kroczek Ewa29.Kroczek Ewa54101:07:55:01Tychy
30. Motyka Joanna30.Motyka Joanna51601:08:04:12Tychygimnazjum3
31. Szymiczek Emilia31.Szymiczek Emilia51901:08:04:28Tychygimnazjum3
32. Kopacz Stanisław32.Kopacz Stanisław56401:08:08:63Tychy
33. Z Ewa33.Z Ewa70101:08:29:83-
34. Kocibowska Beata34.Kocibowska Beata69901:08:29:95-
35. Smolorz Jadwiga35.Smolorz Jadwiga54601:08:55:38Mysłowice
36. Kwapisz Wiesława36.Kwapisz Wiesława55701:09:04:13-
37. Adamczewska Ewa37.Adamczewska Ewa56601:11:16:95Tychy
38. Papierzyńska Barbara38.Papierzyńska Barbara52501:12:16:51Tychy
39. Dutka Elżbieta39.Dutka Elżbieta51001:12:23:10TychykLUB zDROWEGO oDŻYWIANIA
40. Rihouet Richard40.Rihouet Richard54401:13:48:30Bielsko Bialahutchinson
41. Rihouet Rheaume41.Rihouet Rheaume39501:14:18:78Bielsko-Biala
42. Grotecka Danuta42.Grotecka Danuta53301:15:03:63TychyOratorium Seniora św. Tychy
43. Czupała Marian43.Czupała Marian53101:15:03:80TychyOratorium Seniora św. Tychy
44. Kopczyk Iwona44.Kopczyk Iwona55101:15:16:03Tychy
45. Dutkowska Helena45.Dutkowska Helena53201:18:17:45TychyOratorium Seniora św. Tychy
46. Żukowski Czesław46.Żukowski Czesław53501:18:23:45TychyOratorium Seniora św. Tychy
47. Piłat Krzysztof47.Piłat Krzysztof56201:27:38:80-
48. Zając Agnieszka48.Zając Agnieszka81702:14:59:12-
49. Socha Mariusz49.Socha Mariusz50702:16:10:93Tychywww.sportrun.pl
50. Mencewicz Paweł50.Mencewicz Paweł54902:22:48:10GołkowiceForma wodzisław ślaski
51. Duda Krzysztof51.Duda Krzysztof69702:25:12:75MikołówNW SPEED MIKOŁÓW
52. Reclik Jarosław52.Reclik Jarosław51502:25:46:95SkrzyszówForma wodzisław
53. Świta Jarosław53.Świta Jarosław54202:32:27:75Wodzisław Śl.FORMA WODZISŁAW
54. Sobkowski Janusz54.Sobkowski Janusz56002:34:22:31Łodygowiceks halny węgierska górka
55. Makowski Marek55.Makowski Marek50402:36:57:65Tychy
56. Woźniak Bartłomiej56.Woźniak Bartłomiej56302:45:07:45Toszek
57. Moskwa Przemysław57.Moskwa Przemysław52402:46:30:68Tychywarsztat formy
58. Świdziński Andrzej58.Świdziński Andrzej51202:46:36:08Tychy
59. Dębowska Iwona59.Dębowska Iwona54302:46:45:68Wodzisław Śl.FORMA WODZISŁAW
60. Czuchański Tadeusz60.Czuchański Tadeusz57402:49:10:63Tychy
61. Buszta-Stryczek Barbara61.Buszta-Stryczek Barbara56102:49:33:21Tychy
62. Sobala Witold62.Sobala Witold54002:51:27:00ChorzówBrygada biegowa bezdech
63. Partyka Teresa63.Partyka Teresa57802:51:38:73Kruszynanordic walking kruszyna
64. Stelmach Zbigniew64.Stelmach Zbigniew53602:52:29:50Oświęcimniezrzeszony
65. Cegła Zbyszko65.Cegła Zbyszko52202:52:29:68Piasecznoniezrzeszony
66. Poloczek Marta66.Poloczek Marta52602:52:30:00Tychy
67. Baczyński Marcin67.Baczyński Marcin57202:58:46:70-
68. Drozd Maria68.Drozd Maria58103:00:03:13Kruszynanordic walking kruszyna
69. Zięba Agnieszka69.Zięba Agnieszka57103:02:29:70Tychy
70. Sagan Irena70.Sagan Irena72003:05:22:73Tychy40-latek Tychy
71. Skutela Barbara71.Skutela Barbara50803:08:06:95TychyCA Aktywni/CA BROKER
72. Fitt Rafał72.Fitt Rafał59303:08:07:21-
73. Kopacz Lilla73.Kopacz Lilla56503:20:52:10Tychy
74. Pająk Paulina74.Pająk Paulina52103:21:12:90Jastrzębie Zdrój
75. Smolorz Ireneusz75.Smolorz Ireneusz54503:21:13:01Mysłowice
76. Piksa Kazimierz76.Piksa Kazimierz57903:24:40:83BrzegNorkic Walking Kruszyna
77. Łuczyszyn Stanisława77.Łuczyszyn Stanisława58003:24:41:15Brzegnordic walking kruszyna
78. Macyszyn Magdalena78.Macyszyn Magdalena50603:25:46:85Wręczyca Wlk.Fani 07 ZGłoś się
79. Lata Beata79.Lata Beata66403:34:40:85-
80. Lipik-Oliwa Anna80.Lipik-Oliwa Anna66603:37:15:62-
81. Barańska-Dejas Ewa81.Barańska-Dejas Ewa55603:39:07:13Mysłowice
82. Żogała Magdalena82.Żogała Magdalena50203:46:52:35Katowice

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU