XXIII Perła Paprocan - NW

Tychy Paprocany
22.03.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Kurek Edward1.Kurek Edward70100:54:11:28Katowicemosir czeladz
2. Poloczek Marta2.Poloczek Marta87600:55:04:47Tychytyskie sinice
3. Poloczek Emilia3.Poloczek Emilia87700:56:33:43Tychy
4. Ryś Adam4.Ryś Adam57900:56:40:48
5. Marciniak Anna5.Marciniak Anna80900:57:41:62Tychy
6. Tyczewska Teresa6.Tyczewska Teresa88600:58:30:22Gliwice
7. Kokot Stefan7.Kokot Stefan86100:59:24:68Tychyamator
8. Kalinowski Andrzej8.Kalinowski Andrzej91600:59:59:22Bielsko Biała
9. Kurcok Joanna9.Kurcok Joanna86701:01:47:95Tychyharrisdent
10. Kubera Jolanta10.Kubera Jolanta86801:02:02:87TychyKuberun
11. Swoszowski Adam11.Swoszowski Adam89101:02:36:68Chełmek
12. Nowak Jakub12.Nowak Jakub87501:02:42:57Tychy
13. Brzoza Joanna13.Brzoza Joanna84501:02:43:09TychyGIMNAZJUM NR 3 TYCHY
14. Siewior Julia14.Siewior Julia85101:02:44:09Tychy
15. Sępioł Magdalena15.Sępioł Magdalena86901:02:45:28TychyWF Sportrun Team
16. Lewandowska Agata16.Lewandowska Agata83401:02:48:44Tychygim3
17. Oprzondek Julia17.Oprzondek Julia90901:02:48:85Tychy
18. Sipurzyńska Julia18.Sipurzyńska Julia88901:02:49:88TychyGIMNAZJUM 3 TYCHY
19. Chorążewicz Natalia19.Chorążewicz Natalia83301:02:50:85Tychygim3
20. Pastuszka Wiktoria20.Pastuszka Wiktoria83501:02:55:07Tychygim3
21. Rosenbeiger Oliwia21.Rosenbeiger Oliwia87301:02:56:48Tychy
22. Haśnik Renata22.Haśnik Renata84301:03:40:67Mysłowice -Wesoła
23. Pszczółka- Cichoń Natasza23.Pszczółka- Cichoń Natasza86201:03:59:58Tychy
24. Stypka Anna24.Stypka Anna88001:04:04:25Katowice
25. Rzeszutek Sylwia25.Rzeszutek Sylwia83701:04:05:59Mikołów
26. Papierzyńska Barbara26.Papierzyńska Barbara81201:04:27:08Tychy
27. Obłąk Lidia27.Obłąk Lidia81801:04:28:35Tychy
28. Żuczek Jolanta28.Żuczek Jolanta83901:04:44:75TychycA broker/ca aktywni
29. Bednarz Daria29.Bednarz Daria83201:05:36:18Tychygim3
30. Wojnar Katarzyna30.Wojnar Katarzyna82001:05:40:83TychyTyskie szpilki w biznesie
31. Kulczyk-Szymańska Anna31.Kulczyk-Szymańska Anna81001:05:41:15TychyTyskie szpilki w biznesie
32. Mikołajczyk Ewa32.Mikołajczyk Ewa91701:05:41:59Tychystowarzyszenie tyskie szpilki
33. Wojciechowska Elżbieta33.Wojciechowska Elżbieta92201:05:42:27Tychy
34. Motyka Joanna34.Motyka Joanna82301:05:43:47Tychygim3
35. Skapczyk Oliwia35.Skapczyk Oliwia83601:05:53:73Tychygim3
36. Stawska Katarzyna36.Stawska Katarzyna91301:07:04:07Mysłowice -Wesoła-
37. Kochmańska Elżbieta37.Kochmańska Elżbieta84101:07:15:85Tychy---------------
38. Smolorz Jadwiga38.Smolorz Jadwiga84801:07:43:27Mysłowiece
39. Kosecki Michał39.Kosecki Michał56301:08:30:73Tychy
40. Koślacz Kamila40.Koślacz Kamila90201:09:29:28Tychy
41. Szamota Laura41.Szamota Laura88401:09:30:38Tychy
42. Sójka Ewelina42.Sójka Ewelina87901:10:07:98TychyTyskie szpilki
43. Zdrojewska Aneta43.Zdrojewska Aneta89701:10:09:72Tychy
44. Pietrzyk Katarzyna44.Pietrzyk Katarzyna87801:10:13:24TychyTyskie szpilki
45. Dutka Elzbieta45.Dutka Elzbieta92101:11:23:87Tychy
46. Dąbek Elżbieta46.Dąbek Elżbieta85301:12:23:18Tychy
47. Knapik Teresa47.Knapik Teresa82101:12:26:47Tychy
48. Olbrich Daria48.Olbrich Daria88201:12:57:82Ruda Śląska
49. Antczak Barbara49.Antczak Barbara87201:13:16:64TychySIWY DYM
50. Pietrasiuk Halina50.Pietrasiuk Halina21101:13:18:92TychySIWY DYM
51. Pelic Małgorzata51.Pelic Małgorzata80301:13:44:75Tychy
52. Żukowski Czesław52.Żukowski Czesław90801:14:24:37Tychyoratorium seniora pw. św. rodzina
53. Kopczyk Iwona53.Kopczyk Iwona88101:14:26:77Tychy
54. Kwinta Joanna54.Kwinta Joanna85501:14:40:78Katowice
55. Socha Teresa55.Socha Teresa71301:14:49:48TychyWF SPORTON TEAM
56. Cieślak Natalia56.Cieślak Natalia92701:19:27:38
57. Jeleń Iwona57.Jeleń Iwona81101:22:54:28Pszczynaniezrzeszona
58. Grotecka Danuta58.Grotecka Danuta90401:24:21:84TychyORATORIUM SENIORA PW. ŚW. RODZINA
59. Dutkowska Helena59.Dutkowska Helena90301:24:23:38Tychyoratorium seniora pw. św. rodziny
60. Pomper Krystyna60.Pomper Krystyna90501:40:49:43Tychyoratorium seniora pw. św. rodzina
61. Zięba Agnieszka61.Zięba Agnieszka89601:46:58:18Tychyfit klub agnes
62. Mazur Kaja62.Mazur Kaja85401:52:33:92PorębaJURA.PL
63. Kryut Rafał63.Kryut Rafał88301:55:05:68Pszczyna
64. Seredyński Sławomir64.Seredyński Sławomir84601:57:18:85Pszczyna
65. Kostka Elżbieta65.Kostka Elżbieta87401:59:56:05Tychy
66. Kądziołka Emilia66.Kądziołka Emilia85001:59:56:73GliwiceOstatni na mecie
67. Brożek Małgorzata67.Brożek Małgorzata85201:59:57:78Tychywf sportrun team
68. Mużelak-Mazurek Barbara68.Mużelak-Mazurek Barbara88702:02:59:27Tychy
69. Płaszczyca Rafał69.Płaszczyca Rafał81302:05:21:68Tychy
70. Wujek Agata70.Wujek Agata80402:10:43:87Miedźna
71. Kwinta Tomasz71.Kwinta Tomasz85602:16:31:47Katowice
72. Gawrońska Agnieszka72.Gawrońska Agnieszka81402:16:37:34Dąbrowa Górnicza
73. Kuchta Rafał73.Kuchta Rafał91102:18:26:28ChełmekSilesia Nordic Team
74. Sobkowska Teresa74.Sobkowska Teresa91902:20:07:78Łodygowiceks halny węgierska górka
75. Bryndza Krzysztof75.Bryndza Krzysztof88502:24:14:08Maków Podhalańskispeed team
76. Dzikołowska Katarzyna76.Dzikołowska Katarzyna1102:25:01:17
77. Wierzbicka Sylwia77.Wierzbicka Sylwia44102:25:02:02
78. Schröder Karol78.Schröder Karol95902:26:04:37Silesia Nordic Team
79. Sobkowski Janusz79.Sobkowski Janusz92002:31:08:22ŁodygowiceSilesia nordic team
80. Makowski Marek80.Makowski Marek80102:31:57:38Tychy
81. Mól Wioletta81.Mól Wioletta71702:32:27:87Czeladźsilesia nordic team
82. Job Andrzej82.Job Andrzej86602:37:59:98Łaziska
83. Sitko Stanisław83.Sitko Stanisław80702:40:00:13Uciechowice 27
84. Zyznawska - Sitko Stanisława84.Zyznawska - Sitko Stanisława80802:40:00:87Uciechowice 27
85. Polewczak Mariusz85.Polewczak Mariusz92402:40:45:98ZawiercieClleo Instytut zdrowia i urody
86. Czorny Jacek86.Czorny Jacek22602:40:51:17Rybnik
87. Buszta- Stryczek Barbara87.Buszta- Stryczek Barbara91202:40:53:92Tychy
88. Turek Joanna88.Turek Joanna55802:40:56:92
89. Kupibiela Bogusława89.Kupibiela Bogusława95802:41:57:25Silesia Nordik Team
90. Polewczak Aneta90.Polewczak Aneta92302:44:36:65ZawiercieClleo Instytut zdrowia i urody
91. Grzegorzek Mateusz91.Grzegorzek Mateusz89902:47:13:58Mikołów
92. Serwotka Jan92.Serwotka Jan81602:47:57:38Wodzisław ŚląskifORMA wODZISŁAW śLĄSKI
93. Kubacka Jolanta93.Kubacka Jolanta80502:48:32:12Tychyrun jarecky run
94. Winikajtis Mariusz94.Winikajtis Mariusz37402:48:36:38Rybnik
95. Paszek Joanna95.Paszek Joanna31402:48:40:18Tychy
96. Kozieł Anna96.Kozieł Anna31702:48:41:18CiepielówDokąd tak cągle idę?
97. Łuczak Anna97.Łuczak Anna81902:48:42:28Palowice
98. Pipiro Grażyna98.Pipiro Grażyna85802:48:57:53JastrzebieuKS ZSZ jEDYNKA
99. Budzyń Anna99.Budzyń Anna91802:49:30:78Maków Podhalańskispeed team
100. Kaszuba Grażyna100.Kaszuba Grażyna93202:50:22:08Tychy40-latek tycjhy
101. Wolniewicz Izabela101.Wolniewicz Izabela98802:52:22:13Ruda Śląskafabrika nordika
102. Czuchański Tadeusz102.Czuchański Tadeusz19002:55:12:78Tychy
103. Szymik Grażyna103.Szymik Grażyna82802:55:15:35Bełk
104. Białas Bożena104.Białas Bożena30002:55:43:98
105. Gembala Violetta105.Gembala Violetta81702:55:58:38Bełk
106. Pałka Leszek106.Pałka Leszek71602:56:05:65Wrocław
107. Sagan Irena107.Sagan Irena80002:56:36:95Tychy40-latek
108. Łyczak Jolanta108.Łyczak Jolanta89002:58:17:28Sosnowiec
109. Wujek Joanna109.Wujek Joanna82502:58:39:78MiedźnaMAFLOW
110. Białas Patrycja110.Białas Patrycja83002:59:29:04Orzesze
111. Piwowarczyk Małgorzata111.Piwowarczyk Małgorzata82603:00:12:48OświęcimMAFLOW
112. Pędziwiatr Ewa112.Pędziwiatr Ewa32803:00:19:93KatowiceKijowa Drużyna
113. Wolniewicz Katarzyna113.Wolniewicz Katarzyna98703:02:03:02Ruda ŚląskaFabrikanordika
114. Gralińska Magda114.Gralińska Magda98603:02:29:28Ruda Śląskafabrika nordika
115. Daniluk Lidia115.Daniluk Lidia58903:02:55:07Kijowa Drużyna
116. Dukat Zygmunt116.Dukat Zygmunt91503:03:37:25Myslowice
117. Pipiro Grzegorz117.Pipiro Grzegorz85903:03:52:52JastrzebieuKS ZSZ jEDYNKA
118. Kozak Sławomir118.Kozak Sławomir85703:04:56:87Zawiercie
119. Biernacki Jacek119.Biernacki Jacek84903:07:39:06Tychywf sportrun team
120. Ługowska Ewa120.Ługowska Ewa86403:07:39:57Tychyalpebike.pl
121. Wojtowicz Barbara121.Wojtowicz Barbara91403:12:52:27Imielin
122. Bednarek Marzena122.Bednarek Marzena84403:14:16:65Tychy
123. Jorgen-Wójcik Małgorzata123.Jorgen-Wójcik Małgorzata84203:14:17:58Tychy
124. Przybylski Piotr124.Przybylski Piotr90003:15:01:47Mysłowice
125. Skutela Barbara125.Skutela Barbara84003:17:47:38TychycA broker/ca aktywni
126. Kucap Justyna126.Kucap Justyna83803:17:48:53GłębowiceCA aktywni/ CA BRoker
127. Pfeifer-Niedźwiedza Katarzyna127.Pfeifer-Niedźwiedza Katarzyna86303:24:21:24Mysłowice
128. Barańska-Dejas Ewa128.Barańska-Dejas Ewa90103:24:21:75MysłowiceNIEZRZESZONA
129. Zobek Edward129.Zobek Edward82903:25:32:25Sosnowiec
130. Kopia Katarzyna130.Kopia Katarzyna87003:29:03:97Tychy
131. Mróz Krystyna131.Mróz Krystyna86503:31:03:38TychyWF sportrun team
132. Knapik Agnieszka132.Knapik Agnieszka82203:35:05:38Tychy
133. Kopia Barbara133.Kopia Barbara83103:45:12:53Tychy
134. Smolorz Ireneusz134.Smolorz Ireneusz84703:45:40:12Mysłowiece
135. Socha Mariusz135.Socha Mariusz88803:45:41:53TychyWF sportrun Team
136. Harlender Joanna136.Harlender Joanna89303:54:37:17Gliwice
137. Furmanik Marzena137.Furmanik Marzena89403:54:39:18Gliwice
138. Dolińska Joanna138.Dolińska Joanna89203:54:41:54Gliwice
139. Żogała Magdalena139.Żogała Magdalena79104:05:19:32Katowice
140. Żogała Barbara140.Żogała Barbara79204:05:30:68Katowice

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU