XXIV PERŁA PAPROCAN

Tychy, Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany
18.10.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Białas Szymon1.Białas Szymon61800:26:38:70TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
2. Osławski Tomasz2.Osławski Tomasz98700:28:17:59Tychy
3. Bartyzel Dariusz3.Bartyzel Dariusz69200:29:36:60KobiórMaflow
4. Stępniewski Artur4.Stępniewski Artur1800:30:43:41Tychy
5. Litwin Marek5.Litwin Marek34500:31:01:76Sosnowiec
6. Urbanek Łukasz6.Urbanek Łukasz71400:31:14:66Bieruń NowyMaflow
7. Ćwiękała Dawid7.Ćwiękała Dawid25100:31:39:27Tychy
8. Szweda Piotr8.Szweda Piotr13800:31:45:31Katowice
9. Nguyen Duy Mateusz9.Nguyen Duy Mateusz63800:31:47:89TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
10. Chromik Tomasz10.Chromik Tomasz69600:33:12:47GóraMaflow
11. Boroń Tomasz11.Boroń Tomasz3500:33:14:34Tychy"Ledwo żywi"
12. Starzycki Paweł12.Starzycki Paweł1700:33:29:52TychyTYCHY
13. Bauer Artur13.Bauer Artur52600:33:33:46Katowice
14. Dybowski Seweryn14.Dybowski Seweryn56700:35:08:08Chorzów
15. Bednarczyk Paweł15.Bednarczyk Paweł13500:35:31:26Katowice
16. Janik Tomasz16.Janik Tomasz31300:35:35:03Tychy
17. Puchała Dariusz17.Puchała Dariusz30300:35:48:84ChorzówW Pogoni za Duchem
18. Schmidt Wojciech18.Schmidt Wojciech77900:35:49:03Tychy
19. Rakoczy Agata19.Rakoczy Agata100:35:51:79TychyEKOBET TEAM
20. Gajda Grzegorz20.Gajda Grzegorz41700:35:54:65Tychy
21. Mucha Wojciech21.Mucha Wojciech77600:35:55:56
22. Goik Wojtek22.Goik Wojtek34000:36:02:13Jastrzębie Zdrój
23. Rowicki Bartek23.Rowicki Bartek20000:36:02:81Tychy
24. Schmidt Mariusz24.Schmidt Mariusz43700:36:05:68Sosnowiec
25. Irczyk Bartłomiej25.Irczyk Bartłomiej70000:36:05:71RadlinMaflow
26. Waluda Przemysław26.Waluda Przemysław84200:36:17:11Świętochłowice
27. Sojda Artur27.Sojda Artur9400:36:20:89Tychy
28. Sabat Tomasz28.Sabat Tomasz71100:36:26:25WolaMaflow
29. Musioł Andrzej29.Musioł Andrzej38900:36:38:45Tychy-Wygorzele
30. Jany Agata30.Jany Agata87500:36:53:48Katowice
31. Sobolewski Zdzisław31.Sobolewski Zdzisław98300:36:56:63TychyNEXTEER
32. Kostrzewa Jakub32.Kostrzewa Jakub44400:37:02:19Oświęcim-BrzezinkaTeam Brzezinka
33. Wójcik Andrzej33.Wójcik Andrzej71500:37:08:80BieruńMaflow
34. Jobczyk Bogusław34.Jobczyk Bogusław70100:37:09:76TychyMaflow
35. Śleziona Piotr35.Śleziona Piotr1600:37:20:61TychyCHOP ZE ŻELAZA Tri Team/Pracownia masażu Tychy
36. Janas Paweł36.Janas Paweł75400:37:45:00Tychy
37. Przyżycki Patryk37.Przyżycki Patryk66600:37:54:26Tychy
38. Stor Daniel38.Stor Daniel55800:38:13:13Tychy
39. Andreczko Adam39.Andreczko Adam69000:38:14:64BestwinaMaflow
40. Szymczuk Marek40.Szymczuk Marek10400:38:21:43BiałystokOSIEMSIEDEM
41. Kasperczyk Michał41.Kasperczyk Michał18500:38:22:05Tychy
42. Kempska Agnieszka42.Kempska Agnieszka88300:38:54:72Tychy
43. Baran Krzysztof43.Baran Krzysztof69300:39:04:84TychyMaflow
44. Szmigiel Bartłomiej44.Szmigiel Bartłomiej98200:39:11:70TychyNEXTEER
45. Murak Dariusz45.Murak Dariusz3200:39:12:16Jankowice
46. Nowakowska Joanna46.Nowakowska Joanna55600:39:36:14Świerczyniec
47. Gocal Łukasz47.Gocal Łukasz35700:39:38:07Tychy
48. Jasnoch Bogumiła48.Jasnoch Bogumiła83100:39:42:26Mikołów
49. Jaworska Patrycja49.Jaworska Patrycja50500:39:47:62Bielsko-Biała
50. Herok Renata50.Herok Renata64400:40:12:39TychyRUNHOGS Tychy
51. Kociński Bartosz51.Kociński Bartosz5900:40:18:91CzęstochowaPRAWNIK
52. Łaskawski Grzegorz52.Łaskawski Grzegorz22600:40:43:81Tychy
53. Wata Marta53.Wata Marta62500:40:46:36Tychy
54. Dzida Anna54.Dzida Anna53000:41:04:51Pszczyna
55. Prażmowski Łukasz55.Prażmowski Łukasz13700:41:08:83Wyry
56. Romańczuk Marta56.Romańczuk Marta35300:41:14:70TychyBoJakNieMyToKto
57. Witosza Adam57.Witosza Adam60400:41:17:43Katowice
58. Krzempek Bogusława58.Krzempek Bogusława73400:41:23:07Bielsko-BiałaWapienica TEAM
59. Gwiazdowicz Ryszard59.Gwiazdowicz Ryszard83400:41:27:41Koszęcin
60. Konarzewski Łukasz60.Konarzewski Łukasz95800:41:37:06TychyHENRYK KANIA RUN TEAM
61. Belowska Anna61.Belowska Anna8500:41:51:73TychyO
62. Kolasa Aneta62.Kolasa Aneta35400:41:54:66TychyBoJakNieMyToKto
63. Jankowski Marcin63.Jankowski Marcin7000:42:04:30GostyńAGAT
64. Pitlok Michał64.Pitlok Michał41400:42:08:42Jankowice
65. Kruczek Artur65.Kruczek Artur81500:42:16:53Tychy
66. Mąsior Robert66.Mąsior Robert48200:42:22:65TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
67. Szelec Magdalena67.Szelec Magdalena33300:42:28:02Tychy
68. Przyłucki Jarosław68.Przyłucki Jarosław83700:42:33:93Tychy
69. Magdziak Ewelina69.Magdziak Ewelina67900:42:39:03Tychy
70. Jaszczyk Piotr70.Jaszczyk Piotr49200:42:42:66Gostyń
71. Wojtak Magdalena71.Wojtak Magdalena80400:42:46:46Tychy
72. Podbioł Michalina72.Podbioł Michalina44000:42:48:32Orzesze
73. Skoczylas Paulina73.Skoczylas Paulina54900:42:50:61Tychy
74. Suchogórski Adam74.Suchogórski Adam36100:42:51:02Tychy
75. Kamecki Wojciech75.Kamecki Wojciech42800:42:51:44Świebodzice
76. Kudłacik Kaja Weronika76.Kudłacik Kaja Weronika54800:42:52:89TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
77. Pyrkosz Ewa77.Pyrkosz Ewa45300:43:00:42Sosnowiec
78. Guła Agnieszka78.Guła Agnieszka88400:43:00:78Mysłowice
79. Juroszek Oliwia79.Juroszek Oliwia79400:43:00:82Pawłowice
80. Golda Justyna80.Golda Justyna45600:43:06:90TychyMulti biuro
81. Wiesner Joanna81.Wiesner Joanna45400:43:09:18KatowiceMulti Biuro Tychy
82. Piecuch Grzegorz82.Piecuch Grzegorz96600:43:10:50Tychy
83. Kuś Kornelia83.Kuś Kornelia65300:43:22:56PszczynaSPOT
84. Ludynia Agnieszka84.Ludynia Agnieszka99600:43:28:12Tychy
85. Bartula Sylwia85.Bartula Sylwia69100:43:50:88LibiążMaflow
86. Wiórek - Frąckowiak Monika86.Wiórek - Frąckowiak Monika16900:43:51:06Tychy
87. Porębska Monika87.Porębska Monika43400:43:55:79Tychy
88. Urdzoń Justyna88.Urdzoń Justyna61400:44:09:54Rudołtowice
89. Bania Janusz89.Bania Janusz5300:44:19:21TychyGRUPA JANEWA
90. Świerczewski Jan90.Świerczewski Jan41900:44:19:60SosnowiecW POGONI ZA DUCHEM
91. Czajkowski Maciej91.Czajkowski Maciej92700:44:28:24ChorzówRADCA
92. Sołtysik Karolina92.Sołtysik Karolina28000:44:28:74Tychy
93. Ranik Anna93.Ranik Anna26900:44:31:55Tychy
94. Gocyła Piotr94.Gocyła Piotr52400:44:36:58Dąbrowa GórniczaLear
95. Furman Krzysztof95.Furman Krzysztof19500:44:36:60Sosnowiec
96. Stor Anna96.Stor Anna19600:44:37:09Tychy
97. Russo Sylwia97.Russo Sylwia31100:44:46:45TychyLir Drim Tim
98. Hankiewicz Mirosław98.Hankiewicz Mirosław69900:44:48:98TychyMaflow
99. Fidor Magdalena99.Fidor Magdalena35900:44:52:28TychyRUNHOGS Tychy
100. Matejek Katarzyna100.Matejek Katarzyna72100:44:55:67LibiążMaflow
101. Loska Aleksandra101.Loska Aleksandra34900:44:56:03Tychy
102. Jursa Marek102.Jursa Marek49000:45:09:11TychyLEAR Dream Team
103. Rucińska Sylwia103.Rucińska Sylwia80700:45:16:92Tychy
104. Gil Iwona104.Gil Iwona76900:45:20:06Dąbrowa Górnicza
105. Szulik-Wiktorczyk Katarzyna105.Szulik-Wiktorczyk Katarzyna54600:45:21:00PszczynaSPOT PSZCZYNA
106. Witek Marta106.Witek Marta13400:45:23:76Tychy
107. Sypuła Danuta107.Sypuła Danuta83000:45:24:94Katowice
108. Tomczyk Piotr108.Tomczyk Piotr93600:45:36:06Bielsko-Biała
109. Łaskawska Kinga109.Łaskawska Kinga22700:45:37:81Tychy
110. Sikorski Dawid110.Sikorski Dawid61000:45:40:82TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
111. Rataj Beata111.Rataj Beata68100:45:43:76Katowice
112. Polak Oktawia112.Polak Oktawia52500:45:45:13Będzin
113. Szwed Monika113.Szwed Monika58700:45:53:99Tychy
114. Hofman Marcin114.Hofman Marcin58600:45:54:52Tychy
115. Brachaczek Ewa115.Brachaczek Ewa95100:45:57:13PszczynaHENRYK KANIA RUN TEAM
116. Kowalik Marta116.Kowalik Marta95200:46:18:32BrzeszczeHENRYK KANIA RUN TEAM
117. Drywa Kamil117.Drywa Kamil40900:46:18:59Łaziska Górne
118. Brzozowicz Jerzy118.Brzozowicz Jerzy56800:46:21:39690630284Chorzów
119. Piszczek Kinga119.Piszczek Kinga63300:46:28:22Bielsko-BiałaECI BIELSKO-BIAŁA
120. Sierocka Patrycja120.Sierocka Patrycja5800:46:34:42TychyTerminal Logistyczny PROMONT
121. Kobiela Jacek121.Kobiela Jacek97200:46:34:66Katowice
122. Kalvoda Małgorzata122.Kalvoda Małgorzata54200:46:35:07WiedeńPolonia Austria
123. Łata Łukasz123.Łata Łukasz96500:46:42:12Dąbrowa Tarnowska
124. Poniewierski Adam124.Poniewierski Adam2600:46:53:84TychySie Doleci
125. Kaczor Joanna125.Kaczor Joanna16200:46:59:11TychyKOCHAM CIĘ BASTUSIU
126. Jarlaczyńska Hanna126.Jarlaczyńska Hanna92800:46:59:75TychyŚląskie Towarzystwo Strzeleckie
127. Raff Mateusz127.Raff Mateusz84400:47:11:43Tychy
128. Walasek Marcin128.Walasek Marcin92100:47:14:66Tychy
129. Koźlik Mariola129.Koźlik Mariola79100:47:18:85Wodzisław Śląski
130. Pietrzyk Iwona130.Pietrzyk Iwona39000:47:22:96TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
131. Dziedzioch Sandra131.Dziedzioch Sandra39300:47:23:47TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
132. Domagała Łukasz132.Domagała Łukasz96700:47:27:52Tychy
133. Prycińska Justyna133.Prycińska Justyna43000:47:29:90SosnowiecKLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA, TYSKIE SZPILKI W BIZNESIE
134. Jarlaczyńska Zuzanna134.Jarlaczyńska Zuzanna93000:47:44:16TychyŚląskie Towarzystwo Strzeleckie
135. Przybylska Dorota135.Przybylska Dorota80900:47:49:19SosnowiecAktywni
136. Zachariasz Agata136.Zachariasz Agata27200:47:49:20SosnowiecAktywni
137. Folta Renata137.Folta Renata93200:48:07:72SosnowiecHarpagan Sosnowiec
138. Heitzman Kamila138.Heitzman Kamila60200:48:15:78Chorzów
139. Zacna Joanna139.Zacna Joanna95300:48:26:13OsiekHENRYK KANIA RUN TEAM
140. Krajewski Karol140.Krajewski Karol54300:48:27:96SosnowiecFUCHS OIL TEAM
141. Janik Alina141.Janik Alina70200:48:43:43Bieruń NowyMaflow
142. Świerczewski Krzysztof142.Świerczewski Krzysztof42300:48:59:93SosnowiecW Pogoni Za Duchem
143. Polak Justyna143.Polak Justyna91600:49:11:06Czeladz
144. Krzempek Marcin144.Krzempek Marcin73300:49:54:27Bielsko-BiałaWapienicki TEAM
145. Broż Marek145.Broż Marek24900:50:01:51TychyLEAR Dream Team
146. Szymczak Justyna146.Szymczak Justyna52300:50:03:56Tychy
147. Krawczyk Tomasz147.Krawczyk Tomasz64900:50:19:71Bieruń
148. Nowak Sandra148.Nowak Sandra15800:50:25:55SosnowiecW pogoni za duchem
149. Sypniewski Janusz149.Sypniewski Janusz86200:51:21:06Bielsko-Biała
150. Pięta Aleksandra150.Pięta Aleksandra69800:52:07:28TychyLear
151. Wałcerz Robert151.Wałcerz Robert49100:52:09:15TychyLEAR Dream Team
152. Pałac Natalia152.Pałac Natalia99500:52:12:57Tychy
153. Jureczko Aleksandra153.Jureczko Aleksandra99300:52:13:09Tychy
154. Krzysztofik Monika154.Krzysztofik Monika48900:52:17:86TychyLEAR Dream Team
155. Litwin Ewelina155.Litwin Ewelina87300:52:46:10KobiórAmec Foster Wheeler Running Team
156. Bunio Bartłomiej156.Bunio Bartłomiej84500:52:47:17Bojszowy
157. Bunio Gabriela157.Bunio Gabriela84600:52:47:51Bojszowy
158. Belowski Michał158.Belowski Michał8700:53:00:56TychyO
159. Janiga Beata159.Janiga Beata31800:53:05:42SosnowiecW pogoni za duchem
160. Jochemczyk Aleksandra160.Jochemczyk Aleksandra65000:53:06:62Bierna
161. Pacuła Aleksandra161.Pacuła Aleksandra47600:54:32:56PszczynaSPOT Pszczyna
162. Kozioł Magdalena162.Kozioł Magdalena700:54:36:93Tychy
163. Hrycyszyn Mikołaj163.Hrycyszyn Mikołaj58300:55:33:35Pyskowice
164. Paszek Joanna164.Paszek Joanna85000:56:50:90Tychy
165. Dyrdół Hanna165.Dyrdół Hanna90500:56:50:91Tychy
166. Wojtoń-Stawicka Małgorzata166.Wojtoń-Stawicka Małgorzata51400:59:09:66Pawłowice
167. Chudobska Paulina167.Chudobska Paulina32200:59:21:11Tychygim.3 Tychy
168. Bugajski Jerzy168.Bugajski Jerzy82500:59:57:27Tychy
169. Batoryna Aleksander169.Batoryna Aleksander77501:02:54:36BędzinRADCA
170. Pietras Tomasz170.Pietras Tomasz53601:04:24:86Tychydla Wojtusia, Adasia i Izuni
171. Trojanek Krzysztof171.Trojanek Krzysztof87901:04:45:34Siemianowice Śląskie
172. Stawicka Aleksandra172.Stawicka Aleksandra51301:05:53:27Pawłowice
173. Wałęsiak Jakub173.Wałęsiak Jakub65701:06:10:09Tychy
174. Stawicki Szymon174.Stawicki Szymon51501:06:30:69Jastrzębie Zdrój
175. Żurawik Marcin175.Żurawik Marcin70901:07:40:01KatowiceMaflow
176. Zięba Łukasz176.Zięba Łukasz23201:11:54:41TychyRUNHOGS TYCHY
177. Nowakowski Adam177.Nowakowski Adam53301:11:58:77Tychy
178. Stopa Michał178.Stopa Michał43301:12:21:37TychyUlicaFinansowa.pl
179. Baradziej Bartłomiej179.Baradziej Bartłomiej5501:12:26:10TychyTERMINAL LOGISTYCZNY PROMONT
180. Babińska Justyna180.Babińska Justyna66301:13:20:88RoczynyECI BIELSKO-BIAŁA
181. Lapczyk Paweł181.Lapczyk Paweł27901:13:50:81Orzesze
182. Wąsowicz Łukasz182.Wąsowicz Łukasz89601:14:06:23Tychy
183. Woźniak Mariusz183.Woźniak Mariusz10701:14:28:06Tychy
184. Drożdżewski Michał184.Drożdżewski Michał90601:15:44:04Woszczyce
185. Kawalec Grzegorz185.Kawalec Grzegorz29301:15:50:04Orzesze
186. Łach Piotr186.Łach Piotr63601:15:59:20Jaworzno
187. Stacha Paweł187.Stacha Paweł25201:16:11:60Tychy
188. Różański Tomasz188.Różański Tomasz98001:16:11:66TychyNEXTEER
189. Słota Magdalena189.Słota Magdalena17501:18:13:75Tychy
190. Kulesza Bartosz190.Kulesza Bartosz44501:18:39:77Tychy
191. Kijas Marcin191.Kijas Marcin20501:19:07:11TychyNEXTEER
192. Jankowski Krzysztof192.Jankowski Krzysztof82901:19:11:20Tychy
193. Mróz Małgorzata193.Mróz Małgorzata4601:19:20:23KatowiceMESSER
194. Cepak Katarzyna194.Cepak Katarzyna23401:19:54:79TychyNEXTEER
195. Traczykiewicz Regina195.Traczykiewicz Regina28401:19:59:05Tychy
196. Lisicki Kamil196.Lisicki Kamil4101:20:08:70Czechowice-DziedziceRozbiegamY To Miasto Czechowice-Dziedzice
197. Wilsz Magdalena197.Wilsz Magdalena63001:20:30:24Bielsko-BiałaECI BIELSKO-BIAŁA
198. Jarmowska Agnieszka198.Jarmowska Agnieszka95001:20:30:26TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
199. Lasota Maciej199.Lasota Maciej86601:21:20:62Katowice
200. Bojdoł Robert200.Bojdoł Robert85101:21:22:13TychyBojdoł Bosch Service
201. Kasprowicz Agnieszka201.Kasprowicz Agnieszka94701:21:34:36TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
202. Żółkiewicz Grzegorz202.Żółkiewicz Grzegorz3801:21:41:51Tychy
203. Kaczmarczyk Marek203.Kaczmarczyk Marek39101:21:56:99Żory
204. Mondry Paweł204.Mondry Paweł6601:22:33:20Ruda Śląska
205. Menżyk Dawid205.Menżyk Dawid77401:22:50:80Studzionka
206. Brachaczek Monika206.Brachaczek Monika96201:22:51:06PszczynaHENRYK KANIA RUN TEAM
207. Jarlaczyńska Jolanata207.Jarlaczyńska Jolanata92901:23:02:17TychySie doleci
208. Krawiec Katarzyna208.Krawiec Katarzyna15601:23:05:31Tychy
209. Bartnik Sebastian209.Bartnik Sebastian17201:23:07:56Jastrzębie-Zdrójniezrzeszony
210. Okręglicka Beata210.Okręglicka Beata61301:23:14:12TychyUrtica Team
211. Damaszek Ewa211.Damaszek Ewa68501:23:14:98Katowice
212. Leściorz Katarzyna212.Leściorz Katarzyna89301:24:07:19Tychy
213. Domagała Rafał213.Domagała Rafał50101:24:07:65Tychy
214. Urbańczyk Maciej214.Urbańczyk Maciej67301:24:28:72Dąbrowa Górnicza
215. Piłat Eugeniusz215.Piłat Eugeniusz90301:24:29:16Katowice
216. Kocoń Robert216.Kocoń Robert31401:24:59:06RoztropiceLear Dream Team
217. Wiktorczyk Paweł217.Wiktorczyk Paweł77301:25:09:08PszczynaSPOT Pszczyna
218. Biegun Piotr218.Biegun Piotr82601:25:11:89KatowiceCrossFit Wilanów
219. Wolanin Maciej219.Wolanin Maciej19201:25:18:24Jaworzno
220. Zacharko Jacek220.Zacharko Jacek2201:25:19:25Tychy
221. Nadstawek Tomasz221.Nadstawek Tomasz46801:25:37:75Tychy
222. Konik Krzysztof222.Konik Krzysztof15201:25:40:08Przeciszów
223. Macoń Magdalena223.Macoń Magdalena5101:26:00:84TychyRUNHOGS
224. Lewandowska Aneta224.Lewandowska Aneta53501:26:02:35Orzesze
225. Ławiński Sławomir225.Ławiński Sławomir27001:26:11:76Tychy
226. Majeran Iwona226.Majeran Iwona43201:26:21:97Bieruń
227. Szczypiór Roman227.Szczypiór Roman39601:26:39:56Lędziny
228. Piękoś Magdalena228.Piękoś Magdalena39701:27:15:79Bielsko-BiałaPIĘKOŚ DREAM TEAM
229. Rybacki Łukasz229.Rybacki Łukasz63501:27:38:65Tychy
230. Kuciel Paweł230.Kuciel Paweł72401:27:48:99TenczynekKnee Breakers
231. Kupczewski Krystian231.Kupczewski Krystian54401:27:54:21Czechowice DziedziceRozbiegamy to miasto Czechowice-Dziedzice
232. Hajduk Krzysztof232.Hajduk Krzysztof36301:28:40:24Czechowice DziedziceRytm Czechowice Dziedzice Rozbiegamy to miasto
233. Zienkiewicz Dominik233.Zienkiewicz Dominik78101:29:15:14Tychy
234. Hristova-Kosobudzka Daria234.Hristova-Kosobudzka Daria77201:29:46:60PszczynaSPOT
235. Mrajca Tomáš235.Mrajca Tomáš80101:29:53:60Frýdlant Nad OstravicíMK Seitl Ostrava
236. Mordarski Piotr236.Mordarski Piotr7501:30:34:36Katowice
237. Latusek Marek237.Latusek Marek24101:31:13:06Łaziska GórneFormacja Śląsk
238. Łasicka Katarzyna238.Łasicka Katarzyna37801:32:22:59Chorzów
239. Warcholik Marek239.Warcholik Marek29901:32:25:89Katowice
240. Zbąski Bartłomiej240.Zbąski Bartłomiej61201:32:31:88Ruda Śląska
241. Maciejewski Marek241.Maciejewski Marek83301:32:31:89MysłowiceTruchtacz Mysłowice
242. Karpowicz Dariusz242.Karpowicz Dariusz62101:32:52:27Świętochłowice
243. Bednarczyk Marcin243.Bednarczyk Marcin83201:33:10:67Katowice
244. Dobrzyniecki Tomasz244.Dobrzyniecki Tomasz91301:33:20:43TychySportRun TEAM
245. Hachuła Anna245.Hachuła Anna40201:33:24:57Tychy
246. Gigoń Dariusz246.Gigoń Dariusz57001:33:41:47Jaworzno
247. Inn Ewa247.Inn Ewa90801:33:44:19Katowice
248. Trybus Michał248.Trybus Michał50801:34:27:66Tychy
249. Mych Bartosz249.Mych Bartosz77701:34:34:51Tychy
250. Makowiak Jan250.Makowiak Jan72301:35:04:88Dziergowice-
251. Danel Adam251.Danel Adam35101:35:30:50Tychy
252. Górski Mariusz252.Górski Mariusz50601:35:35:28Tychy-
253. Kucharski Mariusz253.Kucharski Mariusz4201:35:37:02Golasowice
254. Kula Katarzyna254.Kula Katarzyna70401:35:37:64TychyMaflow
255. Nosidlak Iwona255.Nosidlak Iwona21901:35:41:74Ruda Śląska
256. Torba Artur256.Torba Artur96801:35:44:53Bojszowy
257. Toporczyk Daniel257.Toporczyk Daniel55201:36:28:06Tychytrend BIERUŃ
258. Drożdżewska Katarzyna258.Drożdżewska Katarzyna90701:36:36:90Woszczyce
259. Hryszko Kazimierz259.Hryszko Kazimierz61101:36:51:60
260. Cieślak Bartłomiej260.Cieślak Bartłomiej65601:36:56:50TychyRUNHOGS TYCHY
261. Tomaszewicz Krzysztof261.Tomaszewicz Krzysztof41201:37:15:54Tychy
262. Groński Mirosław262.Groński Mirosław38301:37:22:57Łaziska GórneBBL Mikołów
263. Pawliczek Mariusz263.Pawliczek Mariusz14601:37:25:27Jastrzębie-Zdrój
264. Gładysz Artur264.Gładysz Artur96101:37:29:57TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
265. Mróz Grzegorz265.Mróz Grzegorz1501:37:52:27TychyWF Sportrun team
266. Kubek Mirosław266.Kubek Mirosław23901:37:54:95Kobiór
267. Polaczek Tomasz267.Polaczek Tomasz56401:38:08:93Bojszowyamator
268. Kryszk Krzysztof268.Kryszk Krzysztof14001:38:16:32Katowice
269. Tomaszewski Bartosz269.Tomaszewski Bartosz59601:38:24:36Świętochłowice
270. Michalak Maria270.Michalak Maria3001:38:26:05Bestwina
271. Szturc Klaudia271.Szturc Klaudia60501:38:36:14Jaworzno
272. Szołtysek Adrian272.Szołtysek Adrian46701:38:52:69PaniówkiEvent 360 Running Team
273. Komandera Krzysztof273.Komandera Krzysztof18201:38:59:20ŚwierczyniecŚwierczyniec
274. Skrzypczyk Marcin274.Skrzypczyk Marcin45901:39:51:86Tychy
275. Lesiecki Tomasz275.Lesiecki Tomasz66801:39:58:54Zabrze
276. Jarczyk Wojciech276.Jarczyk Wojciech28601:40:01:10MikołówNIGHT RUNNERS
277. Loska Aleksandra277.Loska Aleksandra30401:40:02:09Piasek
278. Bojanowicz Dariusz278.Bojanowicz Dariusz52801:40:02:22Studzienice
279. Barchanowski Rafał279.Barchanowski Rafał74401:40:19:24SosnowiecRun Farał Run
280. Jarosz Dariusz280.Jarosz Dariusz67701:40:19:81StudzionkaRST
281. Strządała Michał281.Strządała Michał56601:40:21:88StudzionkaSTUDZIONKA RUNNING TEAM
282. Orkwiszewska Ola282.Orkwiszewska Ola24201:40:30:02BieruńTTA
283. Misala Łukasz283.Misala Łukasz85801:40:57:54Zabrze
284. Bortel Mirosław284.Bortel Mirosław2301:41:24:40TychyTerminal Logistyczny Promont 40 latek Tychy
285. Botor Michał285.Botor Michał5401:41:29:36Tychy
286. Tytko Bartek286.Tytko Bartek45101:41:45:57TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
287. Lorens Piotr287.Lorens Piotr10201:41:48:32Tychy
288. Ziobro Iwona288.Ziobro Iwona42501:41:50:43TychyBonanza Tychy
289. Ziobro Artur289.Ziobro Artur42401:41:50:44TychyBonanza Tychy
290. Stroiński Kamil290.Stroiński Kamil100101:41:53:16Tychy
291. Dobiczek Łukasz291.Dobiczek Łukasz82401:41:58:94Lędziny-
292. Walkowski Kamil292.Walkowski Kamil59301:41:59:98Wilamowice
293. Boba Marcin293.Boba Marcin51201:42:06:57Tychy
294. Szczotka Katarzyna294.Szczotka Katarzyna64201:42:31:74PszczynaSpot Pszczyna
295. Brzozowicz Jakub295.Brzozowicz Jakub87101:42:32:46Świętochłowice
296. Surdziel Miłosz296.Surdziel Miłosz78401:42:44:18TychyRadca
297. Zwoliński Przemysław297.Zwoliński Przemysław57601:42:48:83TychyRunnersTrip
298. Radzioch Andrzej298.Radzioch Andrzej80601:42:58:34TychyTychy
299. Bober Tomasz299.Bober Tomasz38201:43:03:12Tychy
300. Wójcik Błażej300.Wójcik Błażej22101:43:08:02ŻoryŻAK SP15 ŻORY
301. Pyrsch Zbigniew301.Pyrsch Zbigniew75601:43:17:78Tychy40-latek Tychy
302. Belowski Dariusz302.Belowski Dariusz8601:43:17:87TychyO
303. Wójcik Adrian303.Wójcik Adrian22001:43:20:66ŻoryPracownia Projektowa INSAN-PROJEKT Żory
304. Nowak Stefan304.Nowak Stefan63901:43:45:96Tychy
305. Szczepański Janusz305.Szczepański Janusz68201:43:57:19Mysłowice
306. Lis Mariusz Jakub306.Lis Mariusz Jakub15301:43:59:79SosnowiecKalinowa City Sosnowiec
307. Kuczyk Szymon307.Kuczyk Szymon86901:44:18:16Siemianowice Śląskie
308. Łuczak Radosław308.Łuczak Radosław4301:44:31:40Tychy40 latek
309. Hejduk Tomasz309.Hejduk Tomasz31901:44:52:65Tychy
310. Kaduk Sandra310.Kaduk Sandra94501:44:55:64ChorzówEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
311. Bartosiewicz Katarzyna311.Bartosiewicz Katarzyna67601:45:01:28Tychy
312. Kupfer Aleksandra312.Kupfer Aleksandra80501:45:01:43Ruda ŚlaskaFuchs Oil Team
313. Drosik Szymon313.Drosik Szymon86001:45:14:01Katowice
314. Kucięba Karol314.Kucięba Karol97101:45:19:46Będzon
315. Krzempek Krzysztof315.Krzempek Krzysztof73201:45:31:04Bielsko-BiałaWapienicki TEAM
316. Stroczyński Paweł316.Stroczyński Paweł1901:45:32:12Tychy
317. Rejszel Łukasz317.Rejszel Łukasz10501:45:34:42Tychy
318. Arndt Marcin318.Arndt Marcin301:45:41:19TychyBIEGAM BO NIE LUBIĘ
319. Burda Marcin319.Burda Marcin46201:45:49:70ŻoryGEO-BUD
320. Migdoł Adam320.Migdoł Adam1001:45:59:16Żory
321. Cieślak Jakub321.Cieślak Jakub37101:46:03:60TychyRunhogs
322. Nocuń Wioletta322.Nocuń Wioletta76501:46:10:36Tychy
323. Fidor Damian323.Fidor Damian48801:46:12:13TychyRUNHOGS Tychy
324. Jaworski Damian324.Jaworski Damian40401:46:19:69Mikołów
325. Haber Michał325.Haber Michał68901:46:25:60Mysłowice
326. Katolik Rafał326.Katolik Rafał52001:46:32:00TychyRUNNERS ROCK
327. Biegier Stanisław327.Biegier Stanisław34401:46:45:36Mikołów
328. Morchat Paweł328.Morchat Paweł4701:47:20:93BędzincAla naprzód!!!
329. Papesz Tomasz329.Papesz Tomasz23301:47:27:68Ruda ŚląskaOPEL ACTIVE TEAM
330. Witek Jacek330.Witek Jacek26801:47:39:76GliwiceOpel Active Team
331. Majos Adrian331.Majos Adrian34101:47:43:87Tychy
332. Pandel Grzegorz332.Pandel Grzegorz94601:48:05:47BoguszyceEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
333. Skupień Krzysztof333.Skupień Krzysztof29001:48:15:76Tychy
334. Kurek Michał334.Kurek Michał57301:48:20:08Tychy
335. Mulawa Izabela335.Mulawa Izabela74901:48:30:74Pszczyna
336. Zioła Sebastian336.Zioła Sebastian37501:48:34:59TychyNEXTEER
337. Nazim Tadeusz337.Nazim Tadeusz87401:48:38:06Kraków
338. Walkiewicz Marek338.Walkiewicz Marek7801:48:40:36Bieruń
339. Gawlik Zbigniew339.Gawlik Zbigniew22501:48:50:47Imielin
340. Podyma Klaudiusz340.Podyma Klaudiusz84101:48:51:76Tychy
341. Gorzelak Mateusz341.Gorzelak Mateusz37001:48:59:70KatowiceSierściuchy Niemiluchy
342. Okoń Piotr342.Okoń Piotr17001:49:21:93Tychy
343. Brożek Wojciech343.Brożek Wojciech9101:49:22:18Tychy
344. Oleksy Krzysztof344.Oleksy Krzysztof75701:49:26:17KatowiceADS Masna Krytyczna
345. Frątczak Sylwester345.Frątczak Sylwester49601:49:29:10Kędzierzyn-Koźle
346. Kapłon Julian346.Kapłon Julian13601:49:33:92Gliwice
347. Hamerla Adam347.Hamerla Adam10801:49:43:59Ruda Śląska
348. Kołodziej Wojciech348.Kołodziej Wojciech11201:49:52:33Tychy
349. Szczygieł Damian349.Szczygieł Damian4501:50:05:78Katowice
350. Golec Alicja350.Golec Alicja17801:50:14:66Węgierska GórkaKS HALNY WĘGIERSKA GÓRKA
351. Dzienny Adrian351.Dzienny Adrian45701:50:37:60Tychy
352. Kostyra Dawid352.Kostyra Dawid64501:50:42:13Bieruń
353. Smuda Ryszard353.Smuda Ryszard72901:50:49:57Tychy
354. Wizner Czesław354.Wizner Czesław48501:50:50:36MysłowiceOdlewnia Terlecki
355. Kania Marcin355.Kania Marcin62701:50:52:63Polanka Wielka
356. Sękowski Damian356.Sękowski Damian56201:50:52:79TychyWF SPORTRUN
357. Danielczyk Damian357.Danielczyk Damian3901:50:58:52Bielsko-Biała
358. Łasut Izabela358.Łasut Izabela44601:50:58:90Katowice
359. Żebrowska Matylda359.Żebrowska Matylda61701:50:59:56MysłowiceMysłowicki Klub Biegacza No.I
360. Sornek Tomasz360.Sornek Tomasz57101:50:59:64TychyGKS TYCHY OLDBOYS
361. Granica Dani361.Granica Dani74801:50:59:70CieszynVirtual Runner CLUB
362. Dróżdż Beata362.Dróżdż Beata89701:51:13:54Jastrzębie-ZdrójKlub Biegacza Fartlek
363. Murczek Piotr363.Murczek Piotr18001:51:21:02Bojszowy
364. Szymanek Robert364.Szymanek Robert10001:51:32:46TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
365. Michalak Mirosław365.Michalak Mirosław75001:51:33:41Tychy
366. Lis Krzysztof366.Lis Krzysztof21101:51:33:58MysłowiceEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
367. Muszyński Piotr367.Muszyński Piotr47001:51:45:41Bieruń
368. Wawrzeń Tomasz368.Wawrzeń Tomasz58101:51:59:48Łaziska GórneSTS Biegaton / BbL Mikołów
369. Golek Tomasz369.Golek Tomasz86501:51:59:99OrzeszeGol-Dent Team
370. Wojtukiewicz Artur370.Wojtukiewicz Artur20901:52:01:56Gliwice
371. Kurasz Joanna371.Kurasz Joanna27701:52:05:33ŚwiętochłowiceBiegamBoLubię Mikołów
372. Jureczko Damian372.Jureczko Damian19101:52:05:78Tychy
373. Bienioszek Grzegorz373.Bienioszek Grzegorz2401:52:09:39BieruńTTA BIERUŃ
374. Gefert Mateusz374.Gefert Mateusz1401:52:10:96
375. Macioł Sebastian375.Macioł Sebastian33801:52:12:71BieruńTTA Bieruń
376. Michalski Marcin376.Michalski Marcin42101:52:16:09Bytom
377. Szłapa Andrzej377.Szłapa Andrzej27801:52:30:80Tychy
378. Pałys Michał378.Pałys Michał22801:52:34:19TychyTeam Lucy Phare
379. Kolny Łukasz379.Kolny Łukasz50901:52:49:65Tychy
380. Więzik Jacek380.Więzik Jacek30901:53:07:39Wilamowice
381. Szczęśniak Przemysław381.Szczęśniak Przemysław29601:53:31:45Tychy
382. Gaża Stanisław382.Gaża Stanisław86301:53:33:01Tychy
383. Abram Leszek383.Abram Leszek10301:53:37:15TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
384. Wiśniewska Beata384.Wiśniewska Beata24701:53:37:48Siemianowice Śląskie
385. Hauke Irena385.Hauke Irena1201:53:41:84Bielsko-Biała
386. Meller Grzegorz386.Meller Grzegorz97401:53:44:21TychyNEXTEER
387. Petelczyc Piotr387.Petelczyc Piotr89101:53:57:63Tychy
388. Szczepaniak Paweł388.Szczepaniak Paweł6101:53:59:75TychyHarrisDent
389. Matusik Rafał389.Matusik Rafał56101:54:07:30Wola
390. Broź Jacek390.Broź Jacek100701:54:12:36TychyNEXTEER
391. Zyg Tomasz391.Zyg Tomasz5701:54:15:46Kobiór
392. Zając Sylwia392.Zając Sylwia28701:54:19:27Pilica
393. Szaton Boguslaw393.Szaton Boguslaw61601:54:23:50CzeladźMOSIR CZELADŹ
394. Postulka Adam394.Postulka Adam18901:54:26:09
395. Kubera Dawid395.Kubera Dawid76001:54:32:33Tychy
396. Mysłek Wioletta396.Mysłek Wioletta19801:54:55:26Tychy
397. Fic Roman397.Fic Roman62401:55:00:20TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
398. Kasprzycki Rajmund398.Kasprzycki Rajmund97601:55:05:58TychyNEXTEER
399. Wójcik Rafał399.Wójcik Rafał94401:55:07:40TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
400. Przybyło Mariusz400.Przybyło Mariusz92501:55:07:93Katowice
401. Bekus Marcin401.Bekus Marcin69401:55:10:59WolaMaflow
402. Kaleta Agnieszka402.Kaleta Agnieszka30101:55:24:57Tychy40-latek Tychy
403. Grzelak Iwona403.Grzelak Iwona94801:55:24:59Piotrków TrybunalskiEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
404. Fontinha Eugenio Hugo Miguel404.Fontinha Eugenio Hugo Miguel18301:55:40:81Lisbona
405. Matyja Grzegorz405.Matyja Grzegorz64701:55:47:97Oświęcim
406. Maczek-Gądek Monika406.Maczek-Gądek Monika43801:55:59:81SosnowiecAKTYWNI
407. Ścierski Józek407.Ścierski Józek19301:56:06:88Katowicetrenujtriathlon.pl
408. Szlązak Michał408.Szlązak Michał43601:56:09:39Tychy
409. Frydel Łukasz409.Frydel Łukasz59201:56:09:55BytomRoad Maraton Team
410. Wańczyk Grzegorz410.Wańczyk Grzegorz17601:56:10:56Tychy
411. Pałka Sonia411.Pałka Sonia4001:56:14:02Katowice
412. Michura Daniel412.Michura Daniel38401:56:23:62Tychy
413. Rurarz Aleksandra413.Rurarz Aleksandra11301:56:25:29Tychy
414. Maćkowski Marcin414.Maćkowski Marcin57801:56:34:35Goczałkowice-Zdrój
415. Kozioł Tomasz415.Kozioł Tomasz801:56:43:49Tychy
416. Ogórek Jacek416.Ogórek Jacek67401:56:45:39Porąbka
417. Sadlik Barbara417.Sadlik Barbara25001:56:45:47Kęty-
418. Hus Tomasz418.Hus Tomasz36501:56:49:99Żory
419. Gierez-Dobiczek Sylwia419.Gierez-Dobiczek Sylwia82301:56:50:00Lędziny-
420. Faron Joanna420.Faron Joanna38801:56:59:63MikołówHADES MIKOŁÓW
421. Faron Piotr421.Faron Piotr38601:56:59:76MikołówHADES MIKOŁÓW
422. Górski Krzysztof422.Górski Krzysztof54501:57:04:77Tychy
423. Kluwa Andrzej423.Kluwa Andrzej88501:57:11:57Tychy-
424. Swadźba Przemek424.Swadźba Przemek29701:57:15:38TychyNidec Running Team
425. Gawlas Witold425.Gawlas Witold78301:57:17:52Ustroń
426. Wandas Fabian426.Wandas Fabian58801:57:21:53KatowiceNight Runers Slask
427. Daniel Andrzej427.Daniel Andrzej13201:57:22:25Kędzierzyn-Koźle
428. Bierwiaczonek Krzysztof428.Bierwiaczonek Krzysztof64301:57:26:49Tychy
429. Trojanowski Wojciech429.Trojanowski Wojciech74001:57:27:66Tychy
430. Kapuśnik Iwona430.Kapuśnik Iwona55101:57:35:34Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
431. Urbańczyk Aleksandra431.Urbańczyk Aleksandra51901:57:36:10Tychy
432. Malinowski Marek432.Malinowski Marek62201:57:36:18Tychy
433. Fidor Michał433.Fidor Michał35801:57:45:66TychyRUNHOGS Tychy
434. Fidor Marzena434.Fidor Marzena98401:57:52:26TychyRUNHOGS
435. Kużaj Antoni435.Kużaj Antoni6901:57:58:37TychyMESSER
436. Kowal Beata436.Kowal Beata56001:58:09:05BytomMiechowicka Grupa Biegowa
437. Międzik Jacek437.Międzik Jacek55901:58:09:10BytomNOVUM BHP CONSULTING
438. Wojtynek Bartosz438.Wojtynek Bartosz7101:58:09:57Gliwice
439. Kopacz Jakub439.Kopacz Jakub82001:58:18:30Wroclawbrak
440. Jarzębowska Marlena440.Jarzębowska Marlena25701:58:18:63BędzinW Pogoni za duchem
441. Szerszeń Artur441.Szerszeń Artur98101:58:21:03TychyNEXTEER
442. Droździel Wojciech442.Droździel Wojciech84001:58:25:98Tychy
443. Pasternak Krystian443.Pasternak Krystian52201:58:29:23Tychy
444. Kmiecik Mariusz444.Kmiecik Mariusz72701:58:31:69Jaworzno
445. Galaś Andrzej445.Galaś Andrzej69701:58:39:00ChrzanówMaflow
446. Dzida Jakub446.Dzida Jakub68301:58:42:15Pszczyna
447. Gurbisz Roman447.Gurbisz Roman16001:58:50:93Tychy
448. Moczulski Michał448.Moczulski Michał3101:58:53:02Tychy
449. Jasnoch Adrian449.Jasnoch Adrian24301:58:54:18MikołówPeterFile
450. Lasoń Tomasz450.Lasoń Tomasz7701:59:04:46Łaziska Górne
451. Stasiak Krzysztof451.Stasiak Krzysztof98601:59:05:56TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
452. Kołodziej Tomasz452.Kołodziej Tomasz55401:59:06:60Katowice
453. Micelska Katarzyna453.Micelska Katarzyna79001:59:06:98Mikołów
454. Marcinowska Marta454.Marcinowska Marta58901:59:09:92Jaworzno
455. Marcinowski Tomasz455.Marcinowski Tomasz59001:59:10:04Jaworzno
456. Szulc Wojciech456.Szulc Wojciech36401:59:11:93Czechowice-DziedziceRytm Czechowice Dziedzice rozbiegamy to miasto
457. Gogol Sebastian457.Gogol Sebastian37201:59:26:13Orzesze
458. Chudyga Łukasz458.Chudyga Łukasz64101:59:26:31TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
459. Mondry Piotr459.Mondry Piotr6501:59:29:50Ruda Śląska
460. Brożek Teresa460.Brożek Teresa99001:59:33:92TychyWF SportRun Team
461. Podziemski Michał461.Podziemski Michał36701:59:33:95Tychy
462. Stańczyk Andrzej462.Stańczyk Andrzej49701:59:39:80WolaGórnik Wola
463. Pisarski Marek463.Pisarski Marek65201:59:43:61TychyLEAR Dream Team
464. Koźlik Jacek464.Koźlik Jacek79202:00:08:62Wodzisław Śląski
465. Lenart Sylwia465.Lenart Sylwia16402:00:10:66Tychy
466. Micelski Jacek466.Micelski Jacek78902:00:17:72Mikołów
467. Seredyńska Iwona467.Seredyńska Iwona16102:00:24:29Pszczyna
468. Gansiniec Ireneusz468.Gansiniec Ireneusz41602:00:36:49Mysłowice
469. Korus Agata469.Korus Agata86702:00:38:40MikołówBBL Mikołów
470. Meduna Zbigniew470.Meduna Zbigniew28502:00:51:93Oświęcim
471. Szymczyk Paweł471.Szymczyk Paweł86402:00:58:06Zabrze
472. Waliczek Leszek472.Waliczek Leszek60002:01:00:13Rudołtowice
473. Jochymczyk Monika473.Jochymczyk Monika20802:01:04:43Imielin
474. Węgrzynowicz Klaudia474.Węgrzynowicz Klaudia37702:01:10:45Tychy
475. Aksamit Ewelina475.Aksamit Ewelina88102:01:17:64MysłowiceMysłowicki Klub Biegacza No.I
476. Łagiewski Szymon476.Łagiewski Szymon26602:01:35:92Tychy
477. Kalinowska Jolanta477.Kalinowska Jolanta68602:01:38:18Bielsko Biała
478. Rynkiewicz Anna478.Rynkiewicz Anna57902:01:38:58Tychy
479. Powalska Izabela479.Powalska Izabela63202:01:53:76Bielsko-BiałaECI BIELSKO-BIAŁA
480. Marek Adam480.Marek Adam85502:01:56:95Tychy
481. Stojanowski Dawid481.Stojanowski Dawid88602:02:01:86TychyITQ
482. Adamik Magdalena482.Adamik Magdalena24502:02:04:21Tychy
483. Biegier Maria483.Biegier Maria39502:02:07:28Mikołów
484. Rynkiewicz Michał484.Rynkiewicz Michał58002:02:08:16Tychy
485. Muszyńska Bożena485.Muszyńska Bożena47102:02:10:34Bieruń
486. Niedziela Kamil486.Niedziela Kamil42202:02:13:86BytomMiechowicka Grupa Biegowa
487. Małek Marzena487.Małek Marzena98502:02:15:92TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
488. Donigiewicz Ewa488.Donigiewicz Ewa50702:02:18:00Tychy
489. Czech Maciej489.Czech Maciej90402:02:25:49Katowice
490. Ryszka Michał490.Ryszka Michał94302:02:26:61TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
491. Geeraerts Diederik491.Geeraerts Diederik54702:02:27:42Krakow
492. Kobylańska Joanna492.Kobylańska Joanna54102:02:27:54Krakow
493. Tomecki Rafał493.Tomecki Rafał88202:02:29:66MysłowiceMysłowicki Klub Biegacza No.I
494. Piechaczek Krzysztof494.Piechaczek Krzysztof26702:02:33:94Katowice
495. Sendor Maciej495.Sendor Maciej73602:02:34:46Kraków
496. Socha Dorota496.Socha Dorota9502:02:40:37TychyWF SportRun TEAM
497. Szota Marek497.Szota Marek48102:02:40:76Rudnik Mały
498. Komor Zbigniew498.Komor Zbigniew91202:02:41:24Ruda Śląska
499. Sałaciak Artur499.Sałaciak Artur74102:02:41:71TychyBieg o puchar Dziekana OIRP K-ce, kategoria: prawnik
500. Oskędra Maja500.Oskędra Maja85902:02:54:78Tychy
501. Paszek Paulina501.Paszek Paulina93502:03:16:52Tychy
502. Szafran Magdalena502.Szafran Magdalena94002:03:17:29LibiążCA AKTYWNI CA BROKER
503. Hipner Marcin503.Hipner Marcin47702:03:27:77BabiceSPOT Pszczyna
504. Skotnica Karolina504.Skotnica Karolina47502:03:28:29PszczynaSPOT Pszczyna
505. Piękoś Nina505.Piękoś Nina39802:03:29:68Bielsko-BiałaPIĘKOŚ DREAM TEAM
506. Nowińska Joanna506.Nowińska Joanna71802:03:36:28BieruńMaflow
507. Szturc Łukasz507.Szturc Łukasz48002:03:43:24Jaworzno
508. Klemens Wioletta508.Klemens Wioletta50202:03:43:87Gostyń
509. Osior Agnieszka509.Osior Agnieszka1102:04:06:49Tychy
510. Kania Jakub510.Kania Jakub49402:04:09:21Tychy
511. Winiarski Robert511.Winiarski Robert51602:04:10:59TychyOlcia i Maurycy ^_^
512. Pyrsch Agnieszka512.Pyrsch Agnieszka75502:04:11:12Tychy40-latek Tychy
513. Jagoda Adam513.Jagoda Adam39402:04:52:40ChorzówFUCHS OIL TEAM
514. Surdziel Magdalena514.Surdziel Magdalena11702:04:55:50Tychy
515. Wolanin Magdalena515.Wolanin Magdalena35202:05:00:09Jaworzno
516. Tęcza Marcin516.Tęcza Marcin12402:05:11:89Zabrze
517. Szala Janusz517.Szala Janusz82102:05:21:31Łaziska Górne
518. Skrzypczyk Paweł518.Skrzypczyk Paweł49502:05:33:04TychyCHRUPEK squad
519. Mrozicka-Łata Magdalena519.Mrozicka-Łata Magdalena96402:05:33:46Katowice
520. Kujawa Piotr520.Kujawa Piotr3602:05:37:25Tychy
521. Gasiński Bartłomiej521.Gasiński Bartłomiej86102:05:37:25KatowiceChorzowskie Centrum Sztuk i Sportów Walki
522. Kozłowska Ilona522.Kozłowska Ilona26302:05:37:41Libiąż-
523. Łach Żanetta523.Łach Żanetta63702:05:40:07Jaworzno
524. Hejna Izabela524.Hejna Izabela28102:05:40:80RadlinRadlin miasto z sercem
525. Sosnowski Karol525.Sosnowski Karol78502:05:47:49Katowice
526. Wilk Barbara526.Wilk Barbara14402:05:54:56TychyJajosty
527. Kurianowicz Wiesław527.Kurianowicz Wiesław60102:06:09:21GliwiceRADCA
528. Krajewski Tomasz528.Krajewski Tomasz62902:06:18:50RybnikLIGRA
529. Terlecki Józef529.Terlecki Józef55502:06:29:74GruszewniaMeta Lubliniec
530. Warliński Rafał530.Warliński Rafał93402:06:34:86Sosnowiec
531. Arwar Joanna531.Arwar Joanna97302:06:37:01MikołówNexteer
532. Duda Wojciech532.Duda Wojciech78802:07:01:42Tychy
533. Kopczyk Kasia533.Kopczyk Kasia55302:07:07:93Tychy
534. Kluska Krzysztof534.Kluska Krzysztof36902:07:08:10Tychy37latek
535. Pawłowski Witold535.Pawłowski Witold100302:07:15:80Tychy
536. Jankowiak Krzysztof536.Jankowiak Krzysztof53702:07:19:32Tychy
537. Szwajgiel Tomasz537.Szwajgiel Tomasz99902:07:19:46Olkusz
538. Stylok Barbara538.Stylok Barbara76302:07:35:75Lędziny
539. Wspaniały Nikodem539.Wspaniały Nikodem20602:07:42:58Tychy
540. Stafi Joanna540.Stafi Joanna96002:07:44:86PszczynaHENRYK KANIA RUN TEAM
541. Boroń Luiza541.Boroń Luiza17402:07:48:70Tychy"Ledwo żywi"
542. Kost Tomasz542.Kost Tomasz52902:07:50:75Tychy
543. Tomaszewski Paweł543.Tomaszewski Paweł59702:07:57:39Świętochłowice
544. Hamerla Paulina544.Hamerla Paulina11502:08:01:82Ruda Śląska
545. Błaż Tomasz545.Błaż Tomasz13102:08:24:17Bojszowy
546. Zienkiewicz Krystian546.Zienkiewicz Krystian78202:08:39:90Tychy
547. Ostaszewski Grzegorz547.Ostaszewski Grzegorz67502:08:46:95Tychy
548. Kulikowski Przemysław548.Kulikowski Przemysław60902:08:48:73TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
549. Wiczok Agata549.Wiczok Agata100402:08:52:70Mikołów (Śląskie)EKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
550. Kruczek Monika550.Kruczek Monika81102:08:53:81Tychy
551. Pawlik Jadwiga551.Pawlik Jadwiga6202:09:04:91Jasło
552. Feliksik Michał552.Feliksik Michał12902:09:07:47Jaworzno
553. Jarosz Barbara553.Jarosz Barbara63402:09:23:16JawiszowiceECI BIELSKO-BIAŁA
554. Mrochem Mariusz554.Mrochem Mariusz13002:09:23:35Ruda Ślaska
555. Balawender Agnieszka555.Balawender Agnieszka14102:09:28:57Łaziska Górne
556. Balawender Artur556.Balawender Artur14202:09:28:94Łaziska Górne
557. Zieliński Marcin557.Zieliński Marcin4802:09:29:84Tychy
558. Rowicki Jacek558.Rowicki Jacek19902:09:33:13Tychy
559. Miśkiewicz Anna559.Miśkiewicz Anna85702:09:48:12Bytom
560. Przybyłowski Marcin560.Przybyłowski Marcin60602:09:49:69Tychy
561. Pawłowska Beata561.Pawłowska Beata100202:09:49:81Tychy
562. Żyłka Kamil562.Żyłka Kamil49802:09:56:55Kobiór
563. Gugnacka Agata563.Gugnacka Agata66202:09:57:09Tychy
564. Zemła Krzysztof564.Zemła Krzysztof17102:10:03:08Chrzanów
565. Szota Marta565.Szota Marta94202:10:04:15TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
566. Latosiński Marcin566.Latosiński Marcin94102:10:06:49TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
567. Skowronek Karina567.Skowronek Karina92202:10:15:03Orzesze
568. Tiebler Marlena568.Tiebler Marlena87602:10:19:24Łaziska GórneBBL Mikołów
569. Grela Bożena569.Grela Bożena31202:10:29:35KatowiceWujek Biega
570. Kozok Małgorzata570.Kozok Małgorzata79502:10:29:59Łaziska GórneBBL Mikołów
571. Grela Dariusz571.Grela Dariusz21602:10:30:28Katowicewujek biega
572. Marczak Piotr572.Marczak Piotr81602:10:39:46Tychy
573. Loska Magdalena573.Loska Magdalena24002:10:53:24Goczałkowice-Zdrójsport to zdrowie
574. Stromczynski Maciej574.Stromczynski Maciej2002:11:03:99Zabrzeniezrzeszony
575. Gwóźdź Marcin575.Gwóźdź Marcin97002:11:20:00Będzin
576. Skrzypczyk Aleksandra576.Skrzypczyk Aleksandra30602:11:27:55Pszczynaspot pszczyna
577. Leziak Adam577.Leziak Adam34602:11:34:50Zabrze
578. Małek Beata578.Małek Beata50402:11:46:34KatowiceEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
579. Waleczek Krzysztof579.Waleczek Krzysztof65402:12:04:75Łąka-
580. Moskwa Przemysław580.Moskwa Przemysław22302:13:19:72TychyWF SportRun Team
581. Losoń Marta581.Losoń Marta48302:13:33:06Chełm Śląski
582. Nitka Nina582.Nitka Nina59402:13:39:41Katowice
583. Turkoniak Marzena583.Turkoniak Marzena43902:13:54:42Tychy
584. Grychtoł Artur584.Grychtoł Artur44102:13:57:61Orzesze Jaskowiceamator
585. Bula Dariusz585.Bula Dariusz53102:14:00:44Tychy
586. Pogoda Patrycja586.Pogoda Patrycja18102:14:06:66Chorzów
587. Mysłek Marcin587.Mysłek Marcin19702:14:25:06Tychy
588. Cetnar Grzegorz588.Cetnar Grzegorz79802:14:26:06Katowice
589. Wójcikowski Przemysław589.Wójcikowski Przemysław45502:14:40:21SławkówEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
590. Urbańczyk Anna590.Urbańczyk Anna66502:15:05:03Tychy
591. Dąbrowska Marta591.Dąbrowska Marta93302:15:14:58TychyNight Runners Zabrze
592. Sienkiewicz Anna592.Sienkiewicz Anna72802:15:49:81Tychy
593. Pasternak Jerzy593.Pasternak Jerzy14802:15:58:62Tychy
594. Wuwer Andrzej594.Wuwer Andrzej41102:16:02:25RybnikFUCHS OIL TEAM
595. Sokół Adam595.Sokół Adam87002:16:06:41KatowiceFUCHS OIL TEAM
596. Koczur Aleksandra596.Koczur Aleksandra61502:16:30:22Katowice
597. Wspaniały Filip597.Wspaniały Filip20702:16:34:94Tychy
598. Papiernik Mirosław598.Papiernik Mirosław58202:16:44:61BytomBiegamBoLubię
599. Wspaniały Arkadiusz599.Wspaniały Arkadiusz20402:16:54:91Tychy
600. Skowronek Maciej600.Skowronek Maciej92302:17:03:96Orzesze
601. Zajaczkowski Sebastian601.Zajaczkowski Sebastian18602:17:08:67Bielsko BiałaPAMPA TEAM, KB FARTLEK
602. Zajaczkowska Grażyna602.Zajaczkowska Grażyna13302:17:09:91Bielsko BiałaKB FARTLEK
603. Bobeł Artur603.Bobeł Artur66402:17:14:43Tychy
604. Jasiński Krzysztof604.Jasiński Krzysztof36602:17:18:77Bojszowy Nowe
605. Synowiec Joanna605.Synowiec Joanna40502:17:23:69Krzeszowice
606. Gajewski Jarosław606.Gajewski Jarosław15902:17:32:65TychyFuchs Oil Team
607. Herwy Jacek607.Herwy Jacek92402:17:35:61Katowice
608. Wichrowski Bartosz608.Wichrowski Bartosz18802:17:35:76WarszawaKlub Zbiegacza WolneWiatry
609. Szyja Tomasz609.Szyja Tomasz46902:17:40:42Tychy
610. Wojtysiak Jakub610.Wojtysiak Jakub77102:17:50:47Tychy
611. Stypa Jerzy611.Stypa Jerzy19002:17:55:74Grodzisk MazowieckiSTO-nogi Milanówek
612. Kawęcka Aleksandra612.Kawęcka Aleksandra19402:17:59:60Zabrze
613. Bieniasz Krzysztof613.Bieniasz Krzysztof402:18:23:69Tychy
614. Pacuła Piotr614.Pacuła Piotr47802:18:31:87KrakówSPOT Pszczyna
615. Hospod Marta615.Hospod Marta28302:18:43:15Katowice
616. Wala Aleksander616.Wala Aleksander84902:18:45:86RybnikOptimistic Education
617. Miszczyk Agnieszka617.Miszczyk Agnieszka11002:18:46:51Katowice
618. Nowożyn Joanna618.Nowożyn Joanna66002:18:55:96PszczynaSPOT Pszczyna
619. Izdebska Jolanta619.Izdebska Jolanta79902:19:04:22Mikołów
620. Najbor Rafał620.Najbor Rafał7902:19:11:54Czeladź
621. Dubaj Marcin621.Dubaj Marcin75202:19:20:74Bielsko-Biała
622. Hachuła Janek622.Hachuła Janek40302:19:49:59Tychy
623. Zazakowny Katarzyna623.Zazakowny Katarzyna65902:19:54:50Tychy
624. Szewczuk Mieczysław624.Szewczuk Mieczysław59902:19:59:68Tychy
625. Wichrowski Zbigniew625.Wichrowski Zbigniew9902:20:10:39Bielsko-BiałaKlub Zbiegacza WolneWiatry
626. Jopek Maciej626.Jopek Maciej80302:20:19:90Jastrzębie-ZdrójRADCA
627. Kaleta Karol627.Kaleta Karol30002:20:46:74Tychy40-latek Tychy
628. Draczyński Marek628.Draczyński Marek43102:20:53:93Tychy
629. Brząkała Beata629.Brząkała Beata99202:21:01:00Tychy
630. Owcarz Szymon630.Owcarz Szymon77002:21:13:26CynkówPaPo Katowice
631. Wasiołka Adam631.Wasiołka Adam4402:21:13:27KatowicePaPo Katowice
632. Malisak Paweł632.Malisak Paweł23002:21:28:40Tychywww.hyh.pl
633. Marciniec Sylwia633.Marciniec Sylwia96902:21:29:50Brzesko
634. Kozyra Piotr634.Kozyra Piotr10102:21:43:20KatowiceEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
635. Kołodziejczyk Ewelina635.Kołodziejczyk Ewelina89802:21:46:96KatowiceEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
636. Gąsior Mateusz636.Gąsior Mateusz97502:22:03:78TychyNEXTEER
637. Świerczewska Małgorzata637.Świerczewska Małgorzata41802:22:26:53SosnowiecW POGONI ZA DUCHEM
638. Panek Piotr638.Panek Piotr91802:22:26:53Jaworzno
639. Dobosz Monika639.Dobosz Monika59502:22:33:51Jaworzno
640. Deloch Magdalena640.Deloch Magdalena66102:22:34:11Jaworzno
641. Jurkulakova Dagmar641.Jurkulakova Dagmar25602:22:36:78Horni Kounice2015 Bąków
642. Pudełko Monika642.Pudełko Monika71002:23:02:09TychyMaflow
643. Ptaszek Dominika643.Ptaszek Dominika80802:23:02:09Tychy
644. Gabała Michał644.Gabała Michał12602:23:04:99SosnowiecW pogoni za duchem
645. Kurkowski Marek645.Kurkowski Marek85402:23:18:92Sosnowiec
646. Błażek Grzegorz646.Błażek Grzegorz26002:23:25:93Tychy
647. Stachura Katarzyna647.Stachura Katarzyna99402:23:29:16Katowice;
648. Loska Anita648.Loska Anita30502:23:34:45Piasek
649. Chacuś Adrian649.Chacuś Adrian67802:24:03:37TychyREST TEAM
650. Plucińska Edyta650.Plucińska Edyta28802:24:10:07SosnowiecFUCHS OIL TEAM
651. Pluciński Paweł651.Pluciński Paweł28902:24:10:28SosnowiecFUCHS OIL TEAM
652. Białoń Krzysztof652.Białoń Krzysztof51102:24:22:80Tychy
653. Janus Justyna653.Janus Justyna7602:24:23:67ChorzówNight Runners Śląsk
654. Zarzecki Piotr654.Zarzecki Piotr11602:24:40:73MysłowiceRADCA
655. Fornagiel Katarzyna655.Fornagiel Katarzyna21202:24:42:58Oświęcim
656. Berthelsen Beata656.Berthelsen Beata55702:24:55:43SosnowiecFUCHS OIL TEAM
657. Nowicka Zuzanna657.Nowicka Zuzanna24802:25:38:84Tychy
658. Suchoń Tomasz658.Suchoń Tomasz46502:25:40:43WyryEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
659. Pełka Michał659.Pełka Michał73502:25:55:93Michałowice
660. Bartnik Joanna660.Bartnik Joanna17302:26:21:88Jastrzębie-Zdrójniezrzeszona
661. Zalewski Paweł661.Zalewski Paweł72502:26:34:83RacibórzBBL Racibórz
662. Podemska Dominika662.Podemska Dominika30202:26:42:91Tychy
663. Stojanowski Paweł663.Stojanowski Paweł88902:27:10:74Tychy
664. Stojanowska Marzena664.Stojanowska Marzena88702:27:11:04Tychy
665. Bajorek Waldemar665.Bajorek Waldemar70802:27:14:04Rzepiennik Strzyżewski
666. Śmiłowska Ewa666.Śmiłowska Ewa92602:27:14:41Tychy
667. Szurek Paulina667.Szurek Paulina58402:28:24:80Moderówka
668. Gasińska Natalia668.Gasińska Natalia7302:28:32:84
669. Zdrojewicz Artur669.Zdrojewicz Artur66902:29:11:43TychyNie
670. Eszyk Aleksandra670.Eszyk Aleksandra40602:29:52:20Katowice
671. Pilawska Monika671.Pilawska Monika15002:30:04:52Sosnowiec
672. Greń Joanna672.Greń Joanna12102:31:54:64Zabrze
673. Woźniak Anna673.Woźniak Anna12202:31:56:64Bytom
674. Czok Konrad674.Czok Konrad75902:32:22:48Skarżyce
675. Kusz Grzegorz675.Kusz Grzegorz47402:32:24:69Tychy
676. Weintritt Anna676.Weintritt Anna49902:32:24:74Tychy
677. Dec Tomasz677.Dec Tomasz47202:33:07:39GliwiceFUCHS OIL TEAM
678. Sierakowska Anna678.Sierakowska Anna91002:33:16:03GliwiceFuchs OIL Team
679. Zając Piotr679.Zając Piotr71902:33:24:59BobrekMaflow
680. Kapłon Jacek680.Kapłon Jacek85202:34:44:58Tychy
681. Suchy Małgorzata681.Suchy Małgorzata62602:35:24:64Pszczyna
682. Rataj Monika682.Rataj Monika6402:35:56:79Mysłowice
683. Zimoch Katarzyna683.Zimoch Katarzyna81002:35:56:92Mysłowice
684. Łukasik Krzysztof684.Łukasik Krzysztof25302:35:58:89ChrzanówEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
685. Hejna Artur685.Hejna Artur28202:36:04:12RadlinRadlin miasto z sercem
686. Okoński Kazimierz686.Okoński Kazimierz41302:37:26:34TychyPTTK Tychy
687. Waszkiewicz Tomasz687.Waszkiewicz Tomasz1302:37:44:53Dąbrowa GórniczaW Pogoni Za Duchem
688. Jankowiak Anna688.Jankowiak Anna76402:37:47:62Wrocław
689. Dubowski Rafał689.Dubowski Rafał76602:37:48:74Białystok
690. Ulczok Magdalena690.Ulczok Magdalena58502:39:09:22PszczynaSPOT PSZCZYNA
691. Jaros Dariusz691.Jaros Dariusz89202:39:12:77Będzin
692. Cieślik Zosia692.Cieślik Zosia50002:39:38:37PszczynaSPOT Pszczyna
693. Książek Marek693.Książek Marek57702:41:39:59Katowice
694. Rabenda Dominika694.Rabenda Dominika23102:41:40:94Katowice
695. Wieczorek Damian695.Wieczorek Damian85302:43:20:21KatowiceNight Runners Śląsk
696. Matysiak Aleksandra696.Matysiak Aleksandra26502:43:58:31ŚwiebodziceW Pogoni Za Duchem
697. Sosna Grzegorz697.Sosna Grzegorz26402:44:11:16KatowiceHarpagan Sosnowiec
698. Zachariasz Marek698.Zachariasz Marek27102:45:58:36SosnowiecAktywni
699. Poniewierska Marzena699.Poniewierska Marzena2502:48:00:07TychySie Doleci
700. Szymański Paweł700.Szymański Paweł5002:48:22:56Tychy
701. Kuliński Tomasz701.Kuliński Tomasz46402:51:24:08KatowiceWKB META
702. Majewska Daria702.Majewska Daria25402:51:29:95Tychyrenifer77
703. Machowska Renata703.Machowska Renata25502:51:30:65Mysłowicerenifer77
704. Greń Kamil704.Greń Kamil12302:52:36:08Zabrze
705. Achtelik- Arndt Magdalena705.Achtelik- Arndt Magdalena202:53:47:89TychyBIEGAM BO NIE LUBIĘ
706. Szymura Grzegorz706.Szymura Grzegorz38702:54:07:43LeszczynyLeszczyny
707. Zubelewicz Andrzej707.Zubelewicz Andrzej29802:56:02:72Tychy
708. Nowak Mateusz708.Nowak Mateusz76202:56:05:17TychyRADCA
709. Wójcik Tomek709.Wójcik Tomek45802:56:23:91Tychy
710. Sabuda Lucjan710.Sabuda Lucjan88002:56:26:81KatowiceEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
711. Rajek Sebastian711.Rajek Sebastian10902:57:55:88Tychy
712. Janczura Marcin712.Janczura Marcin7202:59:08:30Katowice
713. Bobran Bartek713.Bobran Bartek83603:00:09:53MysłowiceDOLINIARZE.COM
714. Bandyk Ewa714.Bandyk Ewa27503:00:39:76TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
715. Krzak Karolina715.Krzak Karolina75103:01:50:51Bielsko-Biała
716. Malina Adam716.Malina Adam70603:01:54:21BojszowyMaflow
717. Lampa Ewa717.Lampa Ewa56303:02:53:17Siemianowice ŚląskieEnergoprojekt-Katowice SA
718. Sochor Milan718.Sochor Milan40803:03:38:81Nový Jičín, CzAtletický klub Emila Zátopka Kopřivnice
719. Stoszek Honza719.Stoszek Honza82703:03:49:43OstravaVZS Ostrava
720. Kapuśnik Tomasz720.Kapuśnik Tomasz55003:04:06:14Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
721. Grela Łukasz721.Grela Łukasz56503:04:27:64TychyEnergoprojekt-Katowice SA
722. Hołda Marek722.Hołda Marek16503:05:02:60Siemianowice Śląskie
723. Hejna Damian723.Hejna Damian31703:09:10:89Wodzisław ŚląskiRadlin - miasto z sercem
724. Przybylski Andrzej724.Przybylski Andrzej27403:09:37:11SosnowiecAktywni
725. Przybylska Magdalena725.Przybylska Magdalena27303:09:40:29SosnowiecAktywni
726. Krzczuk Benedykt726.Krzczuk Benedykt34303:09:57:02Tychy
727. Budweil Filip727.Budweil Filip61903:10:17:46Kraków
728. Zelech Rafał728.Zelech Rafał72003:10:30:73ChełmekMaflow
729. Kuczok Mirosław729.Kuczok Mirosław46303:12:57:31Wodzisław ŚląskiFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARATONY POLSKIE
730. Cieniecka Ewelina730.Cieniecka Ewelina69503:14:00:15WolaMaflow
731. Danikiewicz Michał731.Danikiewicz Michał65803:14:17:46Czechowice-DziedziceRozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice
732. Krause Dariusz732.Krause Dariusz15403:15:56:04RadlinForma Wodzisław Śląski/ Radlin
733. Rybacki Zbigniew733.Rybacki Zbigniew29403:19:31:70Dzierzgoń---
734. Wywalec-Bober Katarzyna734.Wywalec-Bober Katarzyna38103:22:46:90Mysłowice
735. Sambak Tadeusz735.Sambak Tadeusz60803:23:38:68BrzeszczeZadyszka Oświęcim / Parkrun Chrzanów
736. Jalůvka Tomáš736.Jalůvka Tomáš29103:25:10:16Branka U Opavy
737. Gadomski Kamil737.Gadomski Kamil35003:26:36:70Katowice
738. Obcowski Artur738.Obcowski Artur74203:26:40:64Stare SiołoRUN RUN OLESZYCE
739. Orlik Paweł739.Orlik Paweł21503:26:56:40Pawłowice
740. Orlik Anna740.Orlik Anna21403:26:57:52Pawłowice
741. Gawroński Marek741.Gawroński Marek80203:28:01:20ChorzówVenusianische Schwadron homosexuellen SS
742. Zambrzycki Maciej742.Zambrzycki Maciej93103:28:31:76ZabrzeNight Runners Zabrze
743. Szajna Marcin743.Szajna Marcin100003:29:04:26CieszynJKB GKS Jastrzębie
744. Herok Joanna744.Herok Joanna33903:30:47:58Bielsko-Biała
745. Sowa Łukasz745.Sowa Łukasz13903:32:22:46Katowice
746. Czapnik Mateusz746.Czapnik Mateusz503:32:58:75TychyBieganie - sposób na bycie lepszym
747. Buchta Krzysztof747.Buchta Krzysztof88803:33:51:89Tychy
748. Szymski Marian748.Szymski Marian50303:33:54:00ImielinTruchtacz-Mysłowice
749. Kocoń Arkadiusz749.Kocoń Arkadiusz30803:34:31:43Żywiec
750. Hrycyszyn Julia750.Hrycyszyn Julia47303:34:33:84PyskowiceOsoba prywatna
751. Pastuszka Piotr751.Pastuszka Piotr96303:36:45:70Bielsko-Biała
752. Piękoś Rafał752.Piękoś Rafał39903:38:17:90Bielsko-BiałaPIĘKOŚ DREAM TEAM
753. Wilk Damian753.Wilk Damian14303:38:28:53Tychyjajosty
754. Skudlik Tomasz754.Skudlik Tomasz97903:38:42:36Ruda Śląska
755. Noras Grzegorz755.Noras Grzegorz84303:39:07:79TychyBLOODRULLES
756. Murray Alexander756.Murray Alexander97803:39:39:94TychyNEXTEER
757. Grycman Kazimierz757.Grycman Kazimierz72203:40:23:37Ciechowice
758. Fyda Dominik758.Fyda Dominik79703:43:03:82Mikołów
759. Konik Grzegorz759.Konik Grzegorz10603:44:36:51PrzeciszówZadyszka Oświęcim
760. Mrówczyński Marek760.Mrówczyński Marek78003:45:39:41Tychy
761. Sobol Lucjan761.Sobol Lucjan53903:45:49:75Tarnobrzeg
762. Mencner Adrian762.Mencner Adrian26203:46:53:14Bąków2015 Bąków
763. Wójtowicz Marcin763.Wójtowicz Marcin2803:47:01:63Siemianowice ŚląskieMANK Bytków
764. Svozil Libor764.Svozil Libor80003:47:02:64HlučínMK Seitl Ostrava
765. Zięba Arkadiusz765.Zięba Arkadiusz44903:48:57:15TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
766. Koźlicki Krzysztof766.Koźlicki Krzysztof72603:49:47:13Ruda ŚląskaRuda Biega
767. Sitko Adam767.Sitko Adam51003:50:04:42RybnikSBD Energetyk Rybnik
768. Bzducha Marta768.Bzducha Marta39203:52:43:23Kędzierzyn-Koźle
769. Golec Ryszard769.Golec Ryszard17903:53:07:76ŻywiecPTTK Żywiec
770. Rachwał Jacek770.Rachwał Jacek87703:53:49:99Trzyciąż
771. Łyscarz Józef771.Łyscarz Józef87203:54:00:45KatowiceZoll Runners
772. Jalůvková Renáta772.Jalůvková Renáta29203:54:24:00Branka U Opavy
773. Rimpler Łukasz773.Rimpler Łukasz67003:54:28:33OrzeszeBiegnę dla Zuzi
774. Siwek Krzysztof774.Siwek Krzysztof75303:56:33:35Zloty Stok
775. Petkiewicz Tomasz775.Petkiewicz Tomasz84703:57:34:81MikołówKIA ETRANS
776. Sikorski Piotr776.Sikorski Piotr74703:58:00:97TychyWF SPORTRUN TEAM
777. Nowak Renata777.Nowak Renata37403:58:15:45Poręba Wielkaniezrzeszona
778. Nidecki Robert778.Nidecki Robert64803:58:43:17Poreba Wielka
779. Gemza Robert779.Gemza Robert82803:58:47:32RacibórzBBL Racibórz
780. Bazyl Adam780.Bazyl Adam59104:00:33:66Dąbrowa GórniczaSportowa Dąbrowa
781. Stanicka Monika781.Stanicka Monika74604:01:30:57TychyEKOBET TEAM BUDUJEMY FORMĘ
782. Stawicki Grzegorz782.Stawicki Grzegorz42004:04:52:67Pawłowice
783. Nowak Marcin783.Nowak Marcin22904:06:45:52Pszczyna
784. Stępniak Janusz784.Stępniak Janusz4904:06:50:57KatowiceAmator Katowice
785. Petrus Ryszard785.Petrus Ryszard3304:06:58:36Katowice
786. Nowak Jacek "zbiegomir"786.Nowak Jacek "zbiegomir"84804:08:02:68KatowiceNatura Biegu
787. Natkaniec Dariusz787.Natkaniec Dariusz59804:08:06:01Tychybrak
788. Szczerba Andrzej788.Szczerba Andrzej48604:08:33:68SosnowiecOdlewnia Terlecki
789. Bryndza Krzysztof789.Bryndza Krzysztof89004:10:09:18Maków PodhalańskiSPEED TEAM
790. Boroja Drago790.Boroja Drago18704:10:26:58FutogKlub 40-latek U Freda
791. Cepcer Janusz791.Cepcer Janusz15704:10:27:65Tychy1008/Randonneurspolska
792. Kaczor Sebastian792.Kaczor Sebastian76804:10:54:19TychyKocham cię Asiu
793. Szala Marcin793.Szala Marcin38004:11:30:31Łaziska GórneGůrny Ślůnsk
794. Ksepko Renata794.Ksepko Renata73104:13:20:83Bielsko BiałaWAPIENICA TEAM
795. Cisek Mirosław795.Cisek Mirosław87804:14:15:91Piaseczno
796. Ługowska Marzena796.Ługowska Marzena70504:15:12:74TychyMaflow
797. Stępień Marek797.Stępień Marek65104:16:12:22Poręba SpytkowskaBKB Victoria Brzesko
798. Krause Sylwia798.Krause Sylwia15504:16:31:60Radlin
799. Muc Tomasz799.Muc Tomasz3704:18:04:30Lędziny
800. Trzepizur Wojciech800.Trzepizur Wojciech64004:25:27:41TychyBloodrulles
801. Torłop Przemysław801.Torłop Przemysław40104:29:54:43Gdańsk
802. Zemsta Robert802.Zemsta Robert2904:32:05:23Zabrze
803. Golec Aleksandra803.Golec Aleksandra17704:34:16:28ŻywiecPTTK Żywiec
804. Pendolski Franciszek804.Pendolski Franciszek11104:40:38:82KatowiceKB Józefinka Katowice
805. Petrus Karolina805.Petrus Karolina2704:41:21:04Katowice
806. Grzegorzek Katarzyna806.Grzegorzek Katarzyna34204:44:54:36Bielsko-Biała
807. Karamucki Jacek807.Karamucki Jacek16304:44:57:87PolkowiceDrużyna Szpiku
808. Karlak Andrzej808.Karlak Andrzej57404:45:07:76WarszawaKB Galeria Warszawa
809. Grochowski Grzegorz809.Grochowski Grzegorz3404:54:02:51WarszawaBiegamy z Ochotą
810. Szkoda Beata810.Szkoda Beata68704:56:12:21Pszczyna
811. Głębocki Adam811.Głębocki Adam77804:57:27:46Wrocław
812. Kocoń Mirosława812.Kocoń Mirosława30705:30:10:75Żywiec

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU