XXIV PERŁA PAPROCAN NW

Tychy, Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany
18.10.2015

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Ryś Adam1.Ryś Adam600:54:00:18Tychy
2. Anderko Monika2.Anderko Monika86800:54:20:32ĆwikliceSPOT Pszczyna
3. Taska Grażyna3.Taska Grażyna91100:54:31:23ĆwikliceSPOT Pszczyna
4. Różycki Jan4.Różycki Jan100500:56:28:33Tychy
5. Wachowiak Marian5.Wachowiak Marian78700:56:37:32JaworznoRADCA
6. Ławińska Katarzyna6.Ławińska Katarzyna52100:59:47:15Tychy
7. Bartosiewicz Julia7.Bartosiewicz Julia99101:00:47:15Tychy
8. Pach Zuzanna8.Pach Zuzanna99701:00:55:04Tychy
9. Stańczyk Krystyna9.Stańczyk Krystyna76701:01:04:18Wola
10. Pach Barbara10.Pach Barbara99801:01:15:81Kobior
11. Machnio Aneta11.Machnio Aneta32801:02:11:28Tychygim.3 tychy
12. Motyka Joanna12.Motyka Joanna26101:02:14:22Tychygim.3 tychy
13. Stachoń Monika13.Stachoń Monika33701:02:14:71Tychygim.3 Tychy
14. Chorążewicz Natalia14.Chorążewicz Natalia32101:03:20:84Tychygim.3 tychy
15. Lewandowska Agata15.Lewandowska Agata32701:03:23:67Tychygim.3 tychy
16. Smolorz Jadwiga16.Smolorz Jadwiga91701:03:40:65Frednowy
17. Wac Jolanta17.Wac Jolanta33201:04:25:30Tychygim.3tychy
18. Michalik Ewa18.Michalik Ewa40701:04:28:75TychyElżbieta Dutka
19. Bień Agnieszka19.Bień Agnieszka32001:04:33:92TychyGim.3 Tychy
20. Wojtowicz Barbara20.Wojtowicz Barbara8001:04:40:65Imielin
21. Swoszowski Adam21.Swoszowski Adam18401:04:52:59Chełmek
22. Swoszowska Barbara22.Swoszowska Barbara71301:04:52:73ChełmekMaflow
23. Loska Weronika23.Loska Weronika32601:06:03:73TychyGIM 3 TYCHY
24. Mordarska Ewa24.Mordarska Ewa7401:06:23:48Katowice
25. Dzirba Aleksandra25.Dzirba Aleksandra32301:06:49:94Tychygim.3 tychy
26. Grzesiak Janina26.Grzesiak Janina81701:07:13:66TychyKLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA
27. Pelic Małgorzata27.Pelic Małgorzata29501:07:13:69Tychy
28. Kozyra Aleksandra28.Kozyra Aleksandra56901:08:32:75TychyTyskie Szpilki w Bizniesie
29. Pastuszka Wiktoria29.Pastuszka Wiktoria33001:08:43:46Tychygim. 3 Tychy
30. Pucher Monika30.Pucher Monika33501:08:48:57Tychygim.3 tychy
31. Szala Teresa31.Szala Teresa82201:08:50:58Łaziska Górne
32. Dutka Elżbieta32.Dutka Elżbieta40001:08:58:12KatowiceKLUB ZDROWEGO ODŻYWIANIA
33. Grzesica Paulina33.Grzesica Paulina32401:09:15:90Tychygim.3 Tychy
34. Kustwan Agata34.Kustwan Agata32501:09:16:02Kobiórgim.3 Tychy
35. Wolech Zofia35.Wolech Zofia44801:10:59:86Ankamaty
36. Fidor Helena36.Fidor Helena48401:11:00:49TychyRUNHOGS Tychy
37. Kowal Danuta37.Kowal Danuta100601:58:01:63TychyWF SportRun Team
38. Brożek Małgorzata38.Brożek Małgorzata98901:58:02:09TychyWF SportRun Team
39. Seredyński Sławomir39.Seredyński Sławomir16802:00:04:36Pszczyna
40. Wieczorek Katarzyna40.Wieczorek Katarzyna73002:00:23:62KatowiceRadca
41. Rybacka Anna41.Rybacka Anna44702:07:42:96Zator-------
42. Fidor Stanisław42.Fidor Stanisław48702:11:49:59TychyRUNHOGS Tychy
43. Kalinowski Andrzej43.Kalinowski Andrzej68402:14:14:73Bielsko Biała
44. Schroder Karol44.Schroder Karol60702:28:46:06KatowiceSILESIA NORDIC TEAM
45. Makowski Marek45.Makowski Marek902:33:57:50Tychy
46. Zięba Agnieszka46.Zięba Agnieszka64602:40:02:28TychyRUNHOGS TYCHY
47. Budzyń Anna47.Budzyń Anna89402:41:41:17Maków PodhalańskiSPEED TEAM
48. Budzyń Wiesław48.Budzyń Wiesław89502:41:41:53Maków PodhalańskiSPEED TEAM
49. Kupibida Boguslawa49.Kupibida Boguslawa81902:43:21:94KatowiceSilesia Nordic Team
50. Buszta Barbara50.Buszta Barbara90902:45:27:65Tychy
51. Błaszkiewicz Tomasz51.Błaszkiewicz Tomasz9002:45:29:45Tychy
52. Płaszczyca Rafał52.Płaszczyca Rafał21302:46:58:56Tychy
53. Olczykowski Sebastian53.Olczykowski Sebastian90002:52:14:57Węglówka
54. Pędziwiatr Ewa54.Pędziwiatr Ewa37602:52:38:16KatowiceKijowa Drużyna
55. Krowicka Halina55.Krowicka Halina31502:54:25:08Zabrze
56. Niemiec Andrzej56.Niemiec Andrzej36202:54:30:43Goczałkowice-Zdrój
57. Gawrońska Dorota57.Gawrońska Dorota81802:54:44:32KatowiceWarsztat Formy Sport Run
58. Matyaszewska-Bołdys Agnieszka58.Matyaszewska-Bołdys Agnieszka81302:55:00:56TychyWarsztat Formy Sport Run
59. Moskwa Izabela59.Moskwa Izabela22402:55:00:57TychyWF SportRun Team
60. Biernacki Jacek60.Biernacki Jacek81402:57:30:06TychyWarsztat Formy Sport Run
61. Pędziwiatr Maria61.Pędziwiatr Maria37902:58:41:75KatowiceKIJOWA DRUŻYNA
62. Wielek Anna62.Wielek Anna49302:59:10:01KatowiceKijowa Drużyna
63. Sagan Irena63.Sagan Irena62302:59:49:57Tychy40-latek Tychy SPLA
64. Kopacz Stanisław64.Kopacz Stanisław24403:00:04:79Tychy
65. Mróz Edyta65.Mróz Edyta73803:12:05:95TychyWarsztat Formy
66. Mróz Krystyna66.Mróz Krystyna73903:12:07:00TychyWarsztat Formy
67. Knapik Agnieszka67.Knapik Agnieszka11903:12:35:74Tychy
68. Kopia Barbara68.Kopia Barbara27603:12:38:61Tychy
69. Skutela Barbara69.Skutela Barbara93903:12:47:58TychyCA BROKER/CA AKTYWNI
70. Norek Monika70.Norek Monika83903:12:57:28Tychy
71. Maturska Joanna71.Maturska Joanna83803:13:02:21Krzeszowice
72. Zobek Edward72.Zobek Edward38503:35:28:83509708704Sosnowiec
73. Socha Mariusz73.Socha Mariusz9603:44:40:71TychyWF SportRun TEAM
74. Smolorz Ireneusz74.Smolorz Ireneusz91503:44:59:98Tychy

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU