Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

XXIV PERŁA PAPROCAN NW

Tychy, Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany

18.10.2015r.

Zawody zakończone - wyniki nieoficjalne.

Bieg Perła Paprocan to próba połączenia zawodów z treningiem biegowym. Zawodnicy przebiegają okrążenia po wytyczonej pętli o długości ok. 7 km (dookoła jeziora Paprocany) i mogą poprzestać już na takim dystansie lub pokonać jego dowolne wielokrotności – aż po maraton.
Co więcej, nie ma potrzeby deklarowania przed biegiem, jaki dystans planujemy pokonać – tak jak to bywa na treningach, swoje zamierzenia można modyfikować w zależności od możliwości, chęci i warunków pogodowych. Osoby, które pokonają minimum półmaraton, otrzymają medale pamiątkowe. W zamierzeniu organizatorów bieg nie ma być rywalizacją, lecz formą aktywnego i zdrowego spędzania wolnego czasu i bardziej niż wyniki liczyć się powinny atmosfera biegu i doborowe towarzystwo biegaczy.

Oświadczenia i Regulamin: http://dostartu.pl/statute_files/109.pdf

WAŻNE!
Prosimy o zwrócenie uwagi na punkt 4. regulaminu:
4. Za zgłoszenie uważa się wykonanie przez zawodnika kolejno dwóch czynności:
----a) wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej Perły Paprocan www.perlapaprocan.pl
----b) dokonanie wpłaty za zestaw startowy na konto organizatora za pośrednictwem PayU (koszt przelania opłaty startowej leży po stronie organizatora).

Zawodnicy, którzy uiścili opłatę startową, przenoszeni są automatycznie z Listy zgłoszeniowej na Listę startową. Tylko zawodnicy znajdujący się na Liście startowej będą mogli wystartować w XXIV Perle Paprocan