XXVII Perła Paprocan

Tychy OW Paprocany
19.03.2017

Wyniki

Aktualna Klasyfikacja / i kategoria

Brak wyników
Nazwisko i imięl.p.Nazwisko i imięNrCzasKrajMiejscowośćKlub
1. Bukała Dawid1.Bukała Dawid80800:24:00:61Bieruń
2. Piekut Mariusz2.Piekut Mariusz31400:26:26:06TychySolitary Man
3. Grabowski Szymon3.Grabowski Szymon89500:28:34:36Tychy
4. Śmiałowicz Maja4.Śmiałowicz Maja76400:29:54:31Miedźna
5. Starzycki Paweł5.Starzycki Paweł400:30:16:77TychyChoma Sport Trener
6. Soliński Rafał6.Soliński Rafał55300:30:33:30Bytom
7. Kosecki Michał7.Kosecki Michał104400:30:35:80Tychy
8. Lorens Piotr8.Lorens Piotr55900:30:37:64Tychy
9. Żołna Andrzej9.Żołna Andrzej30900:30:48:34Tychy
10. Wolfman Andrzej10.Wolfman Andrzej3600:31:05:96TychyWolna Wataha Biegowa
11. Cieślak Jakub11.Cieślak Jakub110700:31:50:32TychyRunhogs Tychy
12. Biernat Jan12.Biernat Jan74300:32:45:06Tychy
13. Oprzondek Piotr13.Oprzondek Piotr32700:32:49:73Tychy
14. Ludynia Piotr14.Ludynia Piotr9400:33:37:89TychyGim 11 Tychy
15. Adamczyk Tomasz15.Adamczyk Tomasz47500:33:56:22TychyCa
16. Kawka Maciej16.Kawka Maciej56800:34:02:39ChorzówEticod
17. Just Weronika17.Just Weronika88100:34:06:28Tychy
18. Ziaja Marcin18.Ziaja Marcin73700:34:25:65Tychy
19. Boroń Tomek19.Boroń Tomek4700:34:57:46TychyRunhogs Tychy
20. Perz Patryk20.Perz Patryk73900:35:29:23Tychy
21. Gawełek Jarosław21.Gawełek Jarosław85100:35:30:18Tychy
22. Makselan Michał22.Makselan Michał58000:35:32:60KatowiceStabilio Domy Team
23. Czapska Agnieszka23.Czapska Agnieszka50500:35:39:35TychyGim 11 Tychy
24. Grosman Natalia24.Grosman Natalia91300:35:52:71Bieruń
25. Ogrodnik Damian25.Ogrodnik Damian109400:35:55:70Piekary Śląskie
26. Kościelnicki Maciej26.Kościelnicki Maciej38000:36:00:05RusociceRock Lighters Team
27. Rutkowski Szymon27.Rutkowski Szymon68200:36:39:66Tychy
28. Grosman Paweł28.Grosman Paweł91400:36:58:01Bieruń
29. Banaś Tomasz29.Banaś Tomasz88000:37:01:78Tychy
30. Stalmach Przemysław30.Stalmach Przemysław43500:37:08:15BojszowyWolna Wataha Biegowa
31. Czapska Gabriela31.Czapska Gabriela50600:37:28:05TychyGim 11 Tychy
32. Palka Krzysztof32.Palka Krzysztof6400:37:30:89Tychy
33. Kucia Kamil33.Kucia Kamil88600:37:50:91TychyWarsztat Formy
34. Nogaj Piotr34.Nogaj Piotr23800:38:08:48Tychy
35. Nowak Patryk35.Nowak Patryk27200:38:12:41Wałbrzych
36. Mazurczyk Alina36.Mazurczyk Alina90600:39:15:15Tychy
37. Skudlik Tomasz37.Skudlik Tomasz89700:39:26:88Ruda Śląska
38. Syrocki Arkadiusz38.Syrocki Arkadiusz68000:39:28:67Tychy
39. Szelec Magda39.Szelec Magda31100:39:42:47Tychy
40. Biernat Arkadiusz40.Biernat Arkadiusz74200:39:47:57Warszawa
41. Faba Mateusz41.Faba Mateusz90300:39:49:78ŻoryMafabas
42. Bryła Dariusz42.Bryła Dariusz17500:39:54:92Tychy
43. Guz Daria43.Guz Daria14700:40:02:90Tychy
44. Żadziłko Anna44.Żadziłko Anna35300:40:03:03Tychy
45. Okoń Monika45.Okoń Monika87400:40:27:36Knurów
46. Kawa Paweł46.Kawa Paweł67000:40:28:77Tychy
47. Perz Agata47.Perz Agata27000:40:32:96TychyBanana Team
48. Okoń Zdzisław48.Okoń Zdzisław87500:40:39:75Knurów
49. Paszek Piotr49.Paszek Piotr25600:41:08:96Katowice
50. Owsiak Anna50.Owsiak Anna78900:41:14:63Mikołów
51. Kasperczyk Michał51.Kasperczyk Michał2700:41:16:47TychyNol-Tychy
52. Torous Paweł52.Torous Paweł26000:41:40:93Tychy
53. Sumera Justyna53.Sumera Justyna86300:41:41:09Tychy
54. Tomczyk Aleksandra54.Tomczyk Aleksandra22000:41:41:39Tychy
55. Hachuła Łukasz55.Hachuła Łukasz110000:41:44:29Tychy
56. Przybyła Violetta56.Przybyła Violetta31300:41:47:73Tychy
57. Hajduga Tomasz57.Hajduga Tomasz48900:41:48:28TychyStabilio Domy Team
58. Matera Ola58.Matera Ola60300:41:54:50Tychy
59. Serafin Leszek59.Serafin Leszek52600:42:05:47Bytom
60. Pluta Joanna60.Pluta Joanna94900:42:12:87Bielsko-BiałaRandstad Biega
61. Bierski Michał61.Bierski Michał47700:42:16:62TychyNexteer
62. Paszek Barbara62.Paszek Barbara25400:42:25:59Katowice
63. Warchulska-Kopeć Joanna63.Warchulska-Kopeć Joanna45400:42:40:31Tychy
64. Palej Piotr64.Palej Piotr72700:42:43:80Lędziny
65. Ludynia Agnieszka65.Ludynia Agnieszka9300:42:51:79Tychy
66. Galik Artur66.Galik Artur49900:42:54:59Dąbrowa Gónicza
67. Gańcorz Krzysztof67.Gańcorz Krzysztof39900:43:05:63TychyTerminal Logistyczny Promont
68. Adryszak Andrzej68.Adryszak Andrzej53700:43:06:48Bieruń
69. Gordo Gordo69.Gordo Gordo53800:43:07:09Dąbrowa Górnicza
70. Ławiński Sławomir70.Ławiński Sławomir77200:43:08:16Tychy
71. Gajownik Darek71.Gajownik Darek82600:43:09:48Tychy
72. Żółty Dawid72.Żółty Dawid51000:43:14:19Tychy
73. Wata Marta73.Wata Marta4400:43:18:42TychyWarsztat Formy
74. Górecka Zuzanna74.Górecka Zuzanna31800:43:44:47RudnikiIce Invaders
75. Karoń Wojciech75.Karoń Wojciech31700:43:44:99ZawiercieIce Invaders
76. Grzesiak Agnieszka76.Grzesiak Agnieszka111000:44:02:36Tychy
77. Dziuba Magda77.Dziuba Magda47800:44:04:27TychyGim 11 Tychy
78. Sekta Sławomir78.Sekta Sławomir94800:44:06:01Kobielice
79. Stencel Anna79.Stencel Anna45200:44:06:20Studzienice
80. Stencel Mariusz80.Stencel Mariusz45300:44:06:32Studzienice
81. Białek Anna81.Białek Anna28900:44:27:21Tychy
82. Kowalcze Jan82.Kowalcze Jan37900:44:30:12KatowicePato Kato Running Team
83. Szymczyńska Konstancja83.Szymczyńska Konstancja17800:44:31:86Katowice
84. Biernacki Makymilian84.Biernacki Makymilian110900:44:33:49Tychy
85. Biernacki Robert85.Biernacki Robert110800:44:33:50Tychy
86. Wacławik Marek86.Wacławik Marek76700:44:38:36Tychy
87. Pawlik Antek87.Pawlik Antek51500:44:48:21TychySzkoła Podstawowa Nr 10 Tychy
88. Pawlik Marcin88.Pawlik Marcin51600:44:49:73Tychy
89. Faba Malwina89.Faba Malwina90200:44:51:66ŻoryMafabas
90. Janota Eliza90.Janota Eliza9000:44:57:20Tychy
91. Winczakiewicz Michał91.Winczakiewicz Michał87800:45:13:74KatowicePko Bank Polski
92. Żywioł Daniel92.Żywioł Daniel43000:45:15:24TychyDayco Poland
93. Hopkowicz Szymon Paweł93.Hopkowicz Szymon Paweł50200:45:20:34Lędziny
94. Madejski Piotr94.Madejski Piotr42900:45:20:82ŁąkaDayco
95. Gdaniec Dawid95.Gdaniec Dawid81100:45:29:41Tychy
96. Krzysztofik Joanna96.Krzysztofik Joanna42500:45:35:18Tychy
97. Golda Justyna97.Golda Justyna67600:45:37:78TychyMulti Biuro
98. Kurek Jarek98.Kurek Jarek70400:45:53:10Orzesze
99. Loska Beata99.Loska Beata8200:46:22:64Babice
100. Jureczko Aleksandra100.Jureczko Aleksandra25300:46:23:62TychyGim 11 Tychy
101. Pałac Natalia101.Pałac Natalia42400:46:23:87TychyGim 11 Tychy
102. Gomolińska-Senczenko Agata102.Gomolińska-Senczenko Agata38700:46:25:64BytomNothing To Fear
103. Kępińska Katarzyna103.Kępińska Katarzyna90000:46:32:10TychyW&w
104. Należniak Bernadeta104.Należniak Bernadeta59600:46:40:24Tychy40Latek
105. Marekwia Celestyna105.Marekwia Celestyna76600:46:54:48Pszczyna
106. Janz Anna106.Janz Anna85900:46:54:76Pszczyna
107. Palka Aleksandra107.Palka Aleksandra6300:47:21:49Tychy
108. Haberny Rafał108.Haberny Rafał70200:47:32:29Bielsko-BiałaUltra Beskid Sport
109. Handzel Gosia109.Handzel Gosia88900:47:32:33Bielsko Biała
110. Bartz Magdalena110.Bartz Magdalena14200:47:34:03TychyWarsztat Formy
111. Drzał Magdalena111.Drzał Magdalena43600:47:39:01TychyDayco Poland
112. Lisiecka Izabela112.Lisiecka Izabela42800:47:39:24Katowice
113. Zachariasz Agata113.Zachariasz Agata67700:47:40:72SosnowiecZabiegani
114. Ogórek Aneta114.Ogórek Aneta93000:47:50:04Tychy
115. Józefczuk Aleksandra115.Józefczuk Aleksandra82300:47:58:16BieruńSkb ''waluś
116. Kwinta Joanna116.Kwinta Joanna14900:48:05:88Katowice
117. Bajorowicz Katarzyna117.Bajorowicz Katarzyna52700:48:18:02Tychy
118. Szałowska-Perz Martyna118.Szałowska-Perz Martyna51800:48:20:43Tychy
119. Wasztyl Barbara119.Wasztyl Barbara62600:48:23:97Katowice-
120. Przesór Barbara120.Przesór Barbara49800:48:25:76Brzezinka
121. Kruczek Kasia121.Kruczek Kasia9600:48:29:78Gostyń
122. Strauchman Michał122.Strauchman Michał5400:48:30:20TychyWarsztat Formy
123. Wuwer Szymon123.Wuwer Szymon64500:48:54:94RybnikFuchs Oil Team
124. Greń Karolina124.Greń Karolina10300:49:02:81Brenna
125. Lossa Wojciech125.Lossa Wojciech8000:49:06:21Tychy
126. Wolnik Anna126.Wolnik Anna65300:49:10:25Tychy
127. Karbowiak Barbara127.Karbowiak Barbara55700:49:11:32GliwiceNa Przekór Sobie
128. Ptak Joanna128.Ptak Joanna38600:49:14:97Tychy
129. Bielewicz Krystyna129.Bielewicz Krystyna40400:49:25:69Tychy
130. Moskwa Przemysław130.Moskwa Przemysław900:49:34:15Tychy
131. Szojda Ola131.Szojda Ola15100:49:34:54Tychy
132. Popiołek Lech132.Popiołek Lech72000:49:36:07Jasienica
133. Popiołek Przemysław133.Popiołek Przemysław71900:49:36:31Jasienica
134. Kwinta Tomasz134.Kwinta Tomasz12000:49:41:96Katowice
135. Ziaja Małgorzata135.Ziaja Małgorzata41900:49:56:08Tychy
136. Owoc Anna136.Owoc Anna15200:49:56:89Tychy
137. Zajączkowska Barbara137.Zajączkowska Barbara25200:50:02:32TychyGim 11 Tychy
138. Chmiel Paula138.Chmiel Paula41800:50:02:38TychyGim 11 Tychy
139. Grabowska Anna139.Grabowska Anna41700:50:02:69TychyGim 11 Tychy
140. Gąsiorek Martyna140.Gąsiorek Martyna102700:50:04:40TychyGim 11 Tychy
141. Krajewski Paweł141.Krajewski Paweł37500:50:23:59BytomFuchs Oil Team
142. Kupfer Aleksandra142.Kupfer Aleksandra37400:50:24:85Ruda ŚląskaFuchs Oil Team
143. Absyl Katarzyna143.Absyl Katarzyna34700:50:31:02Tychy
144. Szczurek Marta144.Szczurek Marta60400:50:55:34Tychy
145. Pudełko Monika145.Pudełko Monika2800:50:56:47TychyPtaszek&chomik-The Running Twins
146. Muchowska Maria146.Muchowska Maria200:50:56:54GliwiceNiezrzeszona
147. Brudek Grzegorz147.Brudek Grzegorz37600:51:00:12Gliwice
148. Rębisz Janusz148.Rębisz Janusz54000:51:14:53Gliwice
149. Siwiec Krzysztof149.Siwiec Krzysztof59500:51:19:83Mysłowice
150. Mulawa Julia150.Mulawa Julia83200:51:26:76Pszczyna
151. Drozdek Aleksandra151.Drozdek Aleksandra69400:52:33:86Częstochowa
152. Hrycyszyn Mikołaj152.Hrycyszyn Mikołaj87200:52:43:11Gliwice
153. Wesołowska Anna153.Wesołowska Anna109200:53:03:35Tychy
154. Strauchman Marta154.Strauchman Marta5100:54:45:16TychyWarsztat Formy
155. Hrycyszyn Piotr155.Hrycyszyn Piotr87000:54:45:56Gliwice
156. Wolańska Wiktoria156.Wolańska Wiktoria93700:54:53:35Tychy
157. Jendrysko Barbara157.Jendrysko Barbara66700:55:27:60Tychy
158. Gruszka Karolina158.Gruszka Karolina22100:57:13:22Mikołów
159. Gruszka Mariusz159.Gruszka Mariusz20900:57:15:76Mikołów
160. Wolny Tymoteusz160.Wolny Tymoteusz2101:04:24:80Tychy
161. Wolny Leszek161.Wolny Leszek1701:04:26:07Tychy
162. Hrycyszyn Staś162.Hrycyszyn Staś87101:06:55:37Gliwice
163. Krawiec Katarzyna163.Krawiec Katarzyna2201:11:03:15TychyLeat Dream Team

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU