Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

XXVII Perła Paprocan

Tychy OW Paprocany

19.03.2017r.

Kategoria

  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Kobiety 18-64
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Kobiety 6-17
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Kobiety 65-99
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Mężczyźni 18-64
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Mężczyźni 6-17
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Mężczyźni 65-99
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Kobiety 18-64
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Kobiety 6-17
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Kobiety 65-99
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Mężczyźni 18-64
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Mężczyźni 6-17
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Mężczyźni 65-99

Miasto

  • Babice
  • Bąków
  • Bielawa
  • Bielsko-Biala
  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bobrowniki
  • Bojszowy
  • Brenna
  • Brzeg
  • Brzeszcze
  • Brzezinka
  • Bytom
  • Chorzów
  • Cieszyn
  • Czeladź
  • Czerwionka-Leszczyny
  • Dąbrowa Górnicza
  • Dankowice
  • Frydek
  • Gdańsk
  • Gilowice
  • Gliwice
  • Goczałkowice
  • Goczałkowice Zdroj
  • Goczałkowice-Zdrój
  • Gostyń
  • Jasienica
  • Jastrzebie Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jawiszowice
  • Jaworze
  • Jaworzno
  • Kalety
  • Katowice
  • Kobiór
  • Kościelisko
  • Kraków
  • Krzeszowice
  • Laski
  • Lędziny
  • Łąka
  • Łaziska Górne
  • Łódź
  • Miedźna
  • Międzyrzecze
  • Mikolów
  • Mikołów
  • Mysłowice
  • Oława
  • Opole
  • Orzesze
  • Oświęcim
  • Paniówki
  • Piasek
  • Piekary Śląskie
  • Pierściec
  • Pisarzowice
  • Poreba Wielka
  • Preczów
  • Prudnik
  • Przeciszów
  • Pszczyna
  • Radlin
  • Radostowice
  • Rokitno Szlacheckie
  • Ruda Śląska
  • Ruda Śląski
  • Rudniki
  • Rudołtowice
  • Rybnik
  • Rydułtowy
  • Serby
  • Serock
  • Siemianowice Slaskie
  • Siewierz
  • Sosnowiec
  • Studzienice
  • Studzionka
  • Świdnica
  • Świerczyniec
  • Świętochłowice
  • Toruń
  • Trzciany
  • Trzyciąż
  • Tychy
  • Tyxhy
  • Ustroń
  • Wałbrzych
  • Warszawa
  • Wilkowice
  • Witkowice
  • Wodzisław Śląski
  • Wola
  • Wrocław
  • Ząbki
  • Zabrze
  • Zabrzeg
  • Zawiercie
  • Zgierz
  • Żory
  • Żywiec

Nazwa klubu

  • -
  • #czeladzchodzi
  • #rusz4Litery
  • 10 Stopień Żasilania
  • 1982
  • 40 Latek Tychy
  • 40-Latek Tychy
  • 40Latek Tychy
  • Ads Masna Krytyczna
  • Akmb Pędziwiatr Gliwice
  • Aktywnasylwetka.pl
  • Aktywni Sportowo 2015 Bąków
  • Amator
  • Amator Katowice
  • Apn Gks Tychy
  • Apr69
  • Atemi Bielsko
  • Azyl
  • Banana Team
  • Be Happy
  • Beactive Team
  • Biegam Bo Lubię Ząbki Team
  • Brooklyn Fans
  • Brykająca Grupa Biegowa
  • Carpe Diem
  • Chillaut
  • Chillout
  • Chodzę Bo Lubie
  • Choma Sport Trener
  • Chop Ze Żelaza Tri Team
  • Czarna Kometa
  • Dąbrowa Nordic Team
  • Dalej Biegam
  • Dani Biega Bez Granic
  • Dare2Run
  • Db77 Consulting
  • Dlazdrowia
  • Doliniarze.com
  • Drużyna Mojacukrzyca.pl
  • Fabrikanordika
  • Forever Young Łódź
  • Fuchs Oil Team
  • Fulfill Dreams Team Pszczyna
  • Galaxy Transport
  • Gim 11 Tychy
  • Grupa Biegowa Chtmo
  • Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
  • Hrmax
  • Ice Invaders
  • Irons Tychy
  • It-Technologies.pl
  • Kac Runners
  • Kaziki
  • Kb Mosir Jastrzębie
  • Klub Biegacza Kp
  • Klub Biegacza Trw
  • Klub Szare Morsy
  • Kobiety 5+
  • Kobiety Na 5 +
  • Kobiety Na 5+
  • Kobiety Na 5+_
  • Kogucik50
  • Krk Krowodrza
  • Ks Piast
  • Labraks Run Team
  • Lear Dream Team
  • Learning Dream Team
  • Leat Dream Team
  • Leje Na Pokład
  • Los Trepos Companieros
  • Matki, Żony I Kochanki !
  • Messer
  • Mk Team
  • Muzeum Miejskie W Tychach
  • Mysłowic Klub Biegaczy No.i
  • Mysłowicki Klub Biegacza No.i
  • Natura Biegu Katowice
  • Nexteer
  • Niezrzeszona
  • Niezrzeszony
  • Night Runners Gliwice
  • Nol-Tychy
  • Oddział Prewencji Policji W Katowicach
  • Okb Zadyszka
  • Okb Zadyszka/ks Kandahar
  • Opel Active Team
  • Orange Polska
  • Oś H
  • Osoba Niepełnosprawna
  • Patykiem Pisane 505
  • Piter Elmax
  • Pko Bank Polski
  • Press Glass Biegamy I Wspieramy
  • Ptaszek@chomik-The Running Twins
  • Ptaszek&chomik-The Running Twins
  • Pttk Tychy
  • Radlinioki W Biegu
  • Relaks Wieluń
  • Remagum
  • Road Maraton Team
  • Rst
  • Runhogs / Sportowe Tychy
  • Runhogs Irons Tychy
  • Runhogs Tychy
  • Sgs Team
  • Sie Doleci
  • Silesia Winter Swimming
  • Śląski Klub Karate Goliat
  • Smart
  • Solitary Man
  • Stabilio Domy Team
  • Sts Biegaton Mikołów
  • Świerczyniec Biega
  • Szare Morsy
  • Tarahumara
  • Team Papry
  • Team Papry 20
  • Team Papry 20 / Irons Tychy
  • Terminal Logistyczny Promont
  • Terminal Logistyczny Promont 40 Latek Tychy
  • Travois
  • Tt
  • Tta Bieruń
  • Tubes International Gliwice
  • Tyska Galeria Sportu
  • Vege Runners
  • W Pogoni Za Duchem
  • Warsztat Formy
  • Włóczy-Kijki
  • Wolna Wataha Biegowa
  • Woszk W Zakopanem
  • Wskrzeszenie.pl
  • Www.hyh.pl
  • Zespół Szkół Nr 7 W Tychach
  • Zf
  • Zf Trw
  • Zf-Trw

1.

Dagmara Ackermann

Mysłowice

B, K 18-64

0

2.

Grzegorz Adamczak

Katowice

B, M 18-64

Travois

0

3.

Małgorzata Antczak

Tychy

NW, K 6-17

0

4.

Katarzyna Bałacka

Ząbki

B, K 18-64

Biegam Bo Lubię Ząbki Team

0

5.

Jacek Bałacki

Ząbki

B, M 18-64

Biegam Bo Lubię Ząbki Team

0

6.

Irena Baran

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Klub Szare Morsy

0

7.

Magdalena Bartz

Tychy

B, K 18-64

Warsztat Formy

0

8.

Mateusz Bartz

Tychy

B, M 6-17

Warsztat Formy

0

9.

Sławomir Bartz

Tychy

B, M 18-64

Warsztat Formy

0

10.

Szymon Bartz

Tychy

NW, M 6-17

Warsztat Formy

0

11.

Teresa Bartz

Tychy

NW, K 65-99

Warsztat Formy

0

12.

Anna Belowska

Tychy

B, K 18-64

0

13.

Dariusz Belowski

Tychy

B, M 18-64

0

14.

Anna Białek

Tychy

B, K 18-64

0

15.

Krzysztof Bieniasz

Tychy

B, M 18-64

0

16.

Jarosław Bieniok

Katowice

B, M 18-64

Natura Biegu Katowice

0

17.

Anna Bienioszek

Mikołów

B, K 18-64

0

18.

Lu Bittner

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

0

19.

Wojciech Bojdoł

Tychy

B, M 18-64

Runhogs Irons Tychy

0

20.

Luiza Boroń

Tychy

B, K 18-64

Runhogs Tychy

0

21.

Tomek Boroń

Tychy

B, M 18-64

Runhogs Tychy

0

22.

Jolanta Borończyk

Sosnowiec

B, K 18-64

0

23.

Małgorzata Brożek

Tychy

NW, K 65-99

Warsztat Formy

0

24.

Teresa Brożek

Tychy

B, K 18-64

Warsztat Formy

0

25.

Dariusz Bryła

Tychy

B, M 18-64

0

26.

Adam Buchała

Przeciszów

B, M 18-64

0

27.

Sonia Buczyńska

Katowice

B, K 6-17

0

28.

Joanna Budzik

Oława

B, K 18-64

0

29.

Piotr Burzawa

Tychy

B, M 18-64

0

30.

Łukasz Chodór

Dąbrowa Górnicza

B, M 18-64

0

31.

Alicja Cholewa-Zawadzka

Mikołów

NW, K 18-64

Tyska Galeria Sportu

0

32.

Arkadiusz Chrobaczyński

Tychy

B, M 18-64

0

33.

Krystyna Chromik

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

0

34.

Klaudia Chrószcz

Bieruń

B, K 18-64

0

35.

Natalia Cisło

Tychy

B, K 18-64

0

36.

Grzegorz Cituk

Tychy

B, M 18-64

0

37.

Jan Cofała

Tychy

B, M 18-64

Leje Na Pokład

0

38.

Małgorzata Cudek

Bieruń

B, K 18-64

0

39.

Maciej Czech

Katowice

B, M 18-64

0

40.

Lubomir Czerniak

Laski

B, M 18-64

Czarna Kometa

0

41.

Adam Czerny

Katowice

B, M 18-64

0

42.

Michał Czupkieiwcz

Opole

B, M 18-64

0

43.

Dominik Czyż

Serock

B, M 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

0

44.

Justyna Dalecka

Ruda Śląska

NW, K 18-64

Fabrikanordika

0

45.

Dawid Demidowicz

Radlin

B, M 18-64

Radlinioki W Biegu

0

46.

Katarzyna Drozdek

Tychy

B, K 18-64

Team Papry 20

0

47.

Beata Dróżdż

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

0

48.

Marek Dworski

Gliwice

B, M 18-64

Akmb Pędziwiatr Gliwice

0

49.

Małgorzata Dybowska

Chorzów

B, K 18-64

0

50.

Seweryn Dybowski

Chorzów

NW, M 18-64

0

51.

Anna Dzida

Pszczyna

B, K 18-64

0

52.

Jakub Dzida

Pszczyna

B, M 18-64

0

53.

Emilian Dziuba

Mikołów

B, M 18-64

Sts Biegaton Mikołów

0

54.

Adam Frej

Łąka

B, M 18-64

0

55.

Andrzej Fudala

Pisarzowice

B, M 18-64

Carpe Diem

0

56.

Kaja Gąsior

Chorzów

B, K 18-64

0

57.

Robert Gawlik

Tychy

B, M 18-64

0

58.

Lesław Gawlina

Ruda Śląska

B, M 18-64

0

59.

Jacek Gendziwełna

Piekary Śląskie

B, M 18-64

Messer

0

60.

Dominika Gładysz

Dąbrowa Górnicza

B, K 18-64

0

61.

Łukasz Gładysz

Dąbrowa Górnicza

NW, M 18-64

0

62.

Tadeusz Głupczyk

Warszawa

B, M 18-64

Grupa Biegowa Parkrun Warszawa

0

63.

Hubert Goc

Tychy

B, M 6-17

Lear Dream Team

0

64.

Marek Goc

Tychy

B, M 18-64

Lear Dream Team

0

65.

Łukasz Gocal

Tychy

B, M 18-64

0

66.

Wiesław Gocałek

Tychy

B, M 18-64

Niezrzeszony

0

67.

Piotr Golicz

Ruda Śląska

B, M 18-64

Doliniarze.com

0

68.

Tomasz Gołaszewski

Gliwice

B, M 18-64

0

69.

Zuzanna Górecka

Rudniki

B, K 18-64

Ice Invaders

0

70.

Janusz Gorecki

Gliwice

B, M 18-64

0

71.

Katarzyna Grabiańska

Katowice

B, K 18-64

0

72.

Karolina Greń

Brenna

B, K 18-64

0

73.

Wacław Greń

Brenna

B, M 18-64

0

74.

Michał Grondys

Gliwice

B, M 18-64

Akmb Pędziwiatr Gliwice

0

75.

Paweł Grondys

Wrocław

B, M 18-64

0

76.

Karolina Gruszka

Mikołów

B, K 6-17

0

77.

Mariusz Gruszka

Mikołów

B, M 18-64

0

78.

Judyta Grzebniewska

Tychy

B, K 18-64

Team Papry 20

0

79.

Jakub Gutek

Pszczyna

B, M 18-64

0

80.

Daria Guz

Tychy

B, K 18-64

0

81.

Marcin Hajduk

Tychy

B, M 18-64

0

82.

Paulina Hamerla

Ruda Śląska

B, K 18-64

0

83.

Małgorzata Hedrych

Serby

B, K 18-64

0

84.

Kamil Hernas

Tychy

B, M 18-64

0

85.

Renata Herok

Tychy

B, K 18-64

Runhogs Tychy

0

86.

Tadeusz Hładki

Czerwionka-Leszczyny

B, M 18-64

Fuchs Oil Team

0

87.

Eliza Janota

Tychy

B, K 18-64

0

88.

Edyta Jaromin

Kobiór

NW, K 18-64

0

89.

Krzysztof Jaromin

Kobiór

B, M 6-17

Śląski Klub Karate Goliat

0

90.

Marcin Jaros

Czeladź

B, M 18-64

Oddział Prewencji Policji W Katowicach

0

91.

Justyna Jaworek

Trzciany

B, K 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

0

92.

Piotr Jędrzejewski

Katowice

B, M 18-64

0

93.

Krzysztof Jesionek

Katowice

B, M 18-64

0

94.

Małgorzata Jesionek

Katowice

B, K 18-64

0

95.

Adam Johna

Tychy

B, M 18-64

0

96.

Tomasz Jokiel

Świerczyniec

B, M 18-64

Świerczyniec Biega

0

97.

Aleksandra Jureczko

Tychy

B, K 6-17

Gim 11 Tychy

0

98.

Marcin Kalita

Kościelisko

B, M 18-64

Woszk W Zakopanem

0

99.

Agnieszka Kania

Bielsko-Biała

B, K 18-64

0

100.

Jacek Kapłon

Tychy

B, M 18-64

Ice Invaders

0

101.

Wojciech Karoń

Zawiercie

B, M 18-64

Ice Invaders

0

102.

Michał Kasperczyk

Tychy

B, M 18-64

Nol-Tychy

0

103.

Sylwia Katana

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

0

104.

Regina Kiełbasa

Lędziny

NW, K 18-64

0

105.

Dariusz Kierski

Pszczyna

B, M 18-64

0

106.

Wioletta Klemens

Gostyń

B, K 18-64

0

107.

Adam Klima

Tychy

B, M 18-64

Runhogs / Sportowe Tychy

0

108.

Mariusz Kmiecik

Jaworzno

B, M 18-64

0

109.

Grzegorz Knopp

Siemianowice Śląskie

NW, M 18-64

Niezrzeszony

0

110.

Joanna Kołodziej

Ruda Śląski

NW, K 18-64

Fabrikanordika

0

111.

Agnieszka Konarzewska

Tychy

NW, K 18-64

Chodzę Bo Lubie

0

112.

Damian Konarzewska

Tychy

B, M 18-64

0

113.

Grzegorz Konik

Przeciszów

B, M 18-64

Okb Zadyszka/ks Kandahar

0

114.

Krzysztof Konik

Przeciszów

B, M 6-17

Okb Zadyszka

0

115.

Iwona Kopczyk

Tychy

NW, K 18-64

0

116.

Kasia Kopczyk

Tychy

B, K 18-64

0

117.

Krzysztof Kopczyk

Tychy

B, M 18-64

0

118.

Barbara Kopia

Tychy

NW, K 18-64

Muzeum Miejskie W Tychach

0

119.

Piotr Kopiec

Bielsko-Biała

B, M 18-64

0

120.

Przemysław Kopiec

Tychy

B, M 18-64

0

121.

Szymon Kopiec

Mikolów

B, M 18-64

0

122.

Tomasz Kośla

Brzeg

B, M 18-64

0

123.

Grażyna Kosowska

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

0

124.

Aleksandra Kotarska

Kalety

NW, K 18-64

0

125.

Paweł Kotarski

Kalety

NW, M 18-64

0

126.

Bartek Kowalski

Świdnica

B, M 18-64

0

127.

Sylwester Kozieł

Tychy

B, M 18-64

0

128.

Katarzyna Krawiec

Tychy

B, K 18-64

Leat Dream Team

0

129.

Krzysztof Krawiec

Tychy

B, M 18-64

0

130.

Halina Krowicka

Zabrze

NW, K 65-99

Relaks Wieluń

0

131.

Artur Kruczek

Tychy

B, M 18-64

0

132.

Kasia Kruczek

Gostyń

B, K 18-64

0

133.

Monika Kruczek

Tychy

B, K 18-64

Team Papry 20

0

134.

Sabina Krybus-Goraus

Radostowice

NW, K 18-64

0

135.

Benedykt Krzczuk

Tychy

B, M 18-64

0

136.

Mariusz Kubica

Tychy

B, M 18-64

0

137.

Katarzyna Kubin

Mikołów

B, K 18-64

0

138.

Alicja Kuchta

Katowice

B, K 18-64

Remagum

0

139.

Mirosław Kuchta

Katowice

B, M 18-64

Remagum

0

140.

Tomasz Kuźniarz

Tychy

B, M 18-64

0

141.

Joanna Kwinta

Katowice

B, K 18-64

0

142.

Tomasz Kwinta

Katowice

B, M 18-64

0

143.

Mariusz Lebioda

Katowice

B, M 18-64

Silesia Winter Swimming

0

144.

Tadeusz Lechowicz

Jastrzębie-Zdrój

B, M 18-64

Szare Morsy

0

145.

Sylwia Lenart

Tychy

B, K 18-64

0

146.

Piotr Lesiecki

Zabrze

B, M 6-17

Road Maraton Team

0

147.

Tomasz Lesiecki

Zabrze

B, M 18-64

Road Maraton Team

0

148.

Magdalena Lewandowska

Dąbrowa Górnicza

B, K 18-64

0

149.

Damian Liszka

Katowice

B, M 18-64

0

150.

Bożena Litwińska

Tychy

B, K 18-64

0

151.

Sławomir Litwiński

Tychy

B, M 18-64

0

152.

Paweł Lorek

Gilowice

B, M 18-64

0

153.

Beata Loska

Babice

B, K 18-64

0

154.

Jan Loska

Babice

B, M 18-64

0

155.

Michał Loska

Tychy

B, M 18-64

0

156.

Wojciech Lossa

Tychy

B, M 18-64

0

157.

Łukasz Lubowicki

Tychy

B, M 18-64

40-Latek Tychy

0

158.

Agnieszka Ludynia

Tychy

B, K 18-64

0

159.

Piotr Ludynia

Tychy

B, M 6-17

Gim 11 Tychy

0

160.

Mariola Łanucha

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety 5+

0

161.

Magdalena Łochowska-Piotrowicz

Tychy

B, K 18-64

Team Papry

0

162.

Barbara Łyczko

Mysłowice

NW, K 18-64

0

163.

Józef Łyscarz

Katowice

B, M 18-64

Wskrzeszenie.pl

0

164.

Marcin Maćkowski

Goczałkowice-Zdrój

B, M 18-64

-

0

165.

Przemysław Maga

Jasienica

B, M 18-64

0

166.

Sabina Mai-Matacz

Tychy

B, K 18-64

Runhogs Tychy

0

167.

Lucja Maj

Jastrzebie-Zdroj

NW, K 65-99

Kobiety Na 5 +

0

168.

Marek Makowski

Tychy

NW, M 18-64

0

169.

Angelika Malicka

Rokitno Szlacheckie

B, K 18-64

0

170.

Franciszek Małek

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

0

171.

Marzena Małek

Tychy

B, K 18-64

Team Papry 20 / Irons Tychy

0

172.

Adrian Maryjosz

Żory

B, M 18-64

-

0

173.

Ola Matuszczyk

Orzesze

NW, K 18-64

Muzeum Miejskie W Tychach

0

174.

Katarzyna Matuszewska

Katowice

B, K 18-64

Ads Masna Krytyczna

0

175.

Michał Matuszewski

Katowice

B, M 18-64

Ads Masna Krytyczna

0

176.

Adrian Mencner

Bąków

B, M 18-64

Aktywni Sportowo 2015 Bąków

0

177.

Szymon Miech

Ustroń

B, M 18-64

0

178.

Adam Migdoł

Żory

B, M 18-64

0

179.

Karolina Mikulska

Bieruń

B, K 6-17

0

180.

Marek Mioducki

Zabrze

B, M 18-64

0

181.

Krzysztof Moj

Ruda Śląska

B, M 18-64

0

182.

Anna Mokwińska

Sosnowiec

B, K 18-64

0

183.

Natalia Mokwińska

Sosnowiec

B, K 6-17

0

184.

Przemysław Moskwa

Tychy

B, M 18-64

0

185.

Mariusz Mrochem

Ruda Śląska

B, M 18-64

0

186.

Wojciech Mucha

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

0

187.

Maria Muchowska

Gliwice

B, K 65-99

Niezrzeszona

0

188.

Monika Musioł

Tychy

B, K 18-64

0

189.

Agnieszka Muszyńska

Tychy

B, K 18-64

0

190.

Bożena Muszyńska

Bieruń

B, K 18-64

0

191.

Michał Muszyński

Tychy

B, M 18-64

0

192.

Piotr Muszyński

Bieruń

B, M 18-64

0

193.

Barbara Myśliwiec

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

0

194.

Robert Nidecki

Poreba Wielka

B, M 18-64

0

195.

Andrzej Niemiec

Goczałkowice-Zdrój

NW, M 18-64

0

196.

Marian Niesler

Bytom

B, M 18-64

Niezrzeszony

0

197.

Nina Nitka

Tychy

B, K 18-64

Galaxy Transport

0

198.

Piotr Nogaj

Tychy

B, M 18-64

0

199.

Patryk Nowak

Wałbrzych

B, M 18-64

0

200.

Piotr Nowak

Tychy

B, M 18-64

0

201.

Tomasz Nowak

Gostyń

B, M 18-64

0

202.

Piotr Nurski

Sosnowiec

B, M 18-64

0

203.

Piotr Okoń

Tychy

B, M 18-64

0

204.

Kazimierz Okoński

Tychy

B, M 18-64

Pttk Tychy

0

205.

Anna Olbińska

Tychy

B, K 18-64

0

206.

Marcin Opolski

Tychy

B, M 18-64

Vege Runners

0

207.

Piotr Oprzondek

Tychy

B, M 18-64

0

208.

Ola Orkwiszewska

Bieruń

B, K 18-64

0

209.

Agnieszka Osior

Tychy

B, K 18-64

0

210.

Grzegorz Ostaszewski

Tychy

B, M 18-64

0

211.

Anna Owoc

Tychy

B, K 18-64

0

212.

Jerzy Pasternak

Tychy

B, M 18-64

Irons Tychy

0

213.

Barbara Paszek

Katowice

B, K 18-64

0

214.

Tomasz Paszek

Katowice

B, M 6-17

0

215.

Patryk Pawlicki

Zgierz

B, M 18-64

0

216.

Beata Pawłowska

Tychy

B, K 18-64

0

217.

Witold Pawłowski

Tychy

B, M 18-64

0

218.

Piotr Petelczyc

Tychy

B, M 18-64

Piter Elmax

0

219.

Tomasz Petkiewicz

Mikołów

B, M 18-64

Sts Biegaton Mikołów

0

220.

Dominika Petrus

Katowice

B, K 18-64

0

221.

Karolina Petrus

Katowice

B, K 18-64

0

222.

Ryszard Petrus

Katowice

B, M 18-64

0

223.

Amelia Petrykowska

Brzezinka

NW, K 18-64

0

224.

Jacek Pichner

Oświęcim

B, M 18-64

0

225.

Rafał Piekarski

Tychy

B, M 18-64

Runhogs Tychy

0

226.

Mariusz Piekut

Tychy

B, M 18-64

Solitary Man

0

227.

Daria Pietruczuk

Zabrze

B, K 18-64

0

228.

Iwona Pindel

Żywiec

B, K 18-64

0

229.

Paweł Pindel

Żywiec

B, M 18-64

0

230.

Remigiusz Plewa

Gostyń

B, M 18-64

0

231.

Rafał Płaszczyca

Tychy

NW, M 18-64

0

232.

Michał Podziemski

Tychy

B, M 18-64

0

233.

Marzena Poniewierska

Tychy

B, K 18-64

Sie Doleci

0

234.

Adam Poniewierski

Tychy

B, M 18-64

Sie Doleci

0

235.

Tadeusz Prządka

Chorzów

B, M 18-64

#rusz4Litery

0

236.

Dominika Ptaszek

Katowice

B, K 18-64

Ptaszek@chomik-The Running Twins

0

237.

Monika Pudełko

Tychy

B, K 18-64

Ptaszek&chomik-The Running Twins

0

238.

Sebastian Putiwski

Rokitno Szlacheckie

B, M 18-64

0

239.

Agnieszka Pyrsch

Tychy

B, K 18-64

40-Latek Tychy

0

240.

Zbigniew Pyrsch

Tychy

B, M 18-64

40-Latek Tychy

0

241.

Marek Pyzik

Gliwice

B, M 18-64

Opel Active Team

0

242.

Tomasz Pyzik

Gliwice

B, M 18-64

Drużyna Mojacukrzyca.pl

0

243.

Agata Rakoczy

Tychy

B, K 18-64

40Latek Tychy

0

244.

Ewa Robaszyńska

Bobrowniki

B, K 18-64

0

245.

Adam Rubiniec

Siemianowice Slaskie

B, M 18-64

Messer

0

246.

Natalia Rubiniec

Siemianowice Slaskie

B, K 18-64

0

247.

Karol Ryszka

Katowice

B, M 18-64

Chop Ze Żelaza Tri Team

0

248.

Irena Sagan

Tychy

NW, K 65-99

40 Latek Tychy

0

249.

Marian Sagan

Tychy

NW, M 65-99

40 Latek Tychy

0

250.

Anna Seget-Bieniasz

Tychy

B, K 18-64

0

251.

Tomasz Siedlaczek

Tychy

B, M 18-64

Sgs Team

0

252.

Iwona Sierzputowska

Mikołów

NW, K 18-64

Natura Biegu Katowice

0

253.

Patrycja Siewierska

Frydek

B, K 18-64

0

254.

Adam Siewierski

Frydek

B, M 18-64

0

255.

Michał Simon

Tychy

B, M 18-64

0

256.

Małgorzata Simon-Grecka

Tychy

NW, K 18-64

0

257.

Agnieszka Skoczek

Cieszyn

B, K 18-64

Chillout

0

258.

Szymon Skowroński

Tychy

B, M 18-64

0

259.

Marek Skrzelowski

Katowice

B, M 18-64

0

260.

Rafał Skwarczyński

Sosnowiec

B, M 18-64

0

261.

Tomasz Ślusarczyk

Piasek

B, M 18-64

Warsztat Formy

0

262.

Ryszard Słomiany

Dąbrowa Górnicza

B, M 18-64

0

263.

Krzysztof Soból

Jawiszowice

NW, M 18-64

Patykiem Pisane 505

0

264.

Michał Socha

Toruń

B, M 18-64

0

265.

Adam Sokół

Katowice

B, M 18-64

Fuchs Oil Team

0

266.

Aleksandra Spała

Tychy

B, K 18-64

0

267.

Damian Stary

Ruda Śląska

B, M 18-64

Ads Masna Krytyczna

0

268.

Paweł Starzycki

Tychy

B, M 18-64

Choma Sport Trener

0

269.

Janusz Stępniak

Katowice

B, M 18-64

Amator Katowice

0

270.

Marzena Stojanowska

Tychy

B, K 18-64

0

271.

Dawid Stojanowski

Tychy

B, M 18-64

Runhogs Tychy

0

272.

Marta Strauchman

Tychy

B, K 6-17

Warsztat Formy

0

273.

Michał Strauchman

Tychy

B, M 6-17

Warsztat Formy

0

274.

Roman Strauchman

Tychy

B, M 18-64

Warsztat Formy

0

275.

Paweł Stroczyński

Tychy

B, M 18-64

0

276.

Agnieszka Sularz

Siewierz

B, K 18-64

0

277.

Magdalena Surdziel

Tychy

B, K 18-64

0

278.

Marcin Świątek

Bielsko-Biała

B, M 18-64

Amator

0

279.

Joanna Synowiec

Krzeszowice

B, K 18-64

0

280.

Andrzej Szczerba

Sosnowiec

B, M 18-64

Kaziki

0

281.

Hanna Szelec

Tychy

NW, K 6-17

0

282.

Magda Szelec

Tychy

B, K 18-64

0

283.

Adam Szojda

Tychy

B, M 18-64

0

284.

Ola Szojda

Tychy

B, K 18-64

0

285.

Adrian Szołtysek

Paniówki

B, M 18-64

0

286.

Barbara Szweda

Radostowice

NW, K 18-64

0

287.

Dariusz Szyja

Siemianowice Śląskie

B, M 18-64

Ads Masna Krytyczna

0

288.

Paweł Szymański

Tyxhy

B, M 18-64

0

289.

Konstancja Szymczyńska

Katowice

B, K 18-64

0

290.

Dominika Talarczyk

Łaziska Górne

B, K 18-64

0

291.

Marta Talarczyk

Łaziska Górne

B, K 18-64

0

292.

Krzysztof Tomaszewicz

Tychy

B, M 18-64

0

293.

Aleksandra Tomczyk

Tychy

B, K 6-17

0

294.

Rafał Tomczyk

Tychy

B, M 18-64

0

295.

Artur Torba

Bojszowy

B, M 18-64

0

296.

Wiesław Torbiński

Jastrzębie-Zdrój

B, M 18-64

0

297.

Paweł Torous

Tychy

B, M 18-64

0

298.

Wojciech Trojanowski

Tychy

B, M 18-64

0

299.

Piotr Urbanek

Lędziny

B, M 18-64

0

300.

Rafał Urbanek

Tychy

B, M 18-64

0

301.

Tomasz Urbaś

Jasienica

B, M 18-64

0

302.

Mariusz Urbasik

Rydułtowy

B, M 18-64

0

303.

Grzegorz Wala

Wilkowice

B, M 18-64

0

304.

Leszek Waliczek

Rudołtowice

B, M 18-64

Azyl

0

305.

Marek Walkiewicz

Tychy

B, M 18-64

Ks Piast

0

306.

Przemyslaw Walukiewicz

Tychy

B, M 18-64

Brooklyn Fans

0

307.

Marta Wata

Tychy

B, K 18-64

Warsztat Formy

0

308.

Klaudia Węgrzynowicz

Tychy

B, K 18-64

Team Papry 20

0

309.

Wojciech Wereszczak

Żory

B, M 18-64

0

310.

Piotr Wesołowski

Bielawa

B, M 18-64

0

311.

Marek Wiązania

Gliwice

B, M 18-64

0

312.

Agata Wiczok

Tychy

B, K 18-64

Team Papry 20

0

313.

Jacek Więzik

Witkowice

B, M 18-64

Kogucik50

0

314.

Justyna Wiśniewska

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+_

0

315.

Magdalena Wiszniewska

Tychy

B, K 18-64

0

316.

Dariusz Wiszniewski

Tychy

B, M 18-64

0

317.

Małgorzata Wojciechowska

Gostyń

B, K 18-64

0

318.

Marta Wójcik

Tychy

B, K 18-64

Galaxy Transport

0

319.

Tomek Wójcik

Tychy

B, M 18-64

0

320.

Damian Wojtasik

Tychy

B, M 18-64

Oś H

0

321.

Marcin Wójtowicz

Siemianowice Śląskie

B, M 18-64

0

322.

Bartosz Wojtynek

Gliwice

B, M 18-64

0

323.

Krystyna Wolak

Jastrzębie-Zdrój

NW, K 65-99

Kobiety Na 5+

0

324.

Andrzej Wolfman

Tychy

B, M 18-64

Wolna Wataha Biegowa

0

325.

Katarzyna Wolniewicz

Ruda Śląska

NW, K 18-64

Fabrikanordika

0

326.

Leszek Wolny

Tychy

B, M 18-64

0

327.

Maciej Wolny

Katowice

B, M 18-64

0

328.

Tymoteusz Wolny

Tychy

B, M 6-17

0

329.

Bogusława Wróblewska

Radostowice

NW, K 18-64

0

330.

Andrzej Zabiegliński

Jastrzębie-Zdrój

B, M 18-64

Kb Mosir Jastrzębie

0

331.

Jacek Zacharko

Tychy

B, M 18-64

0

332.

Agnieszka Zając

Tychy

B, K 18-64

Stabilio Domy Team

0

333.

Barbara Zajączkowska

Tychy

B, K 6-17

Gim 11 Tychy

0

334.

Michał Zakrzewski

Katowice

B, M 18-64

0

335.

Dariusz Zawadzki

Radlin

B, M 18-64

Radlinioki W Biegu

0

336.

Karol Zawadzki

Radlin

B, M 18-64

Radlinioki W Biegu

0

337.

Piotr Zawadzki

Mikołów

NW, M 18-64

Tyska Galeria Sportu

0

338.

Katarzyna Zazakowny

Tychy

B, K 18-64

0

339.

Mariusz Zębik

Tychy

B, M 18-64

0

340.

Matylda Żebrowska

Mysłowice

B, K 18-64

Mysłowicki Klub Biegacza No.i

0

341.

Michał Żerdka

Bieruń

B, M 18-64

Brykająca Grupa Biegowa

0

342.

Marcin Zieliński

Tychy

B, M 18-64

0

343.

Edward Zobek

Sosnowiec

NW, M 65-99

Osoba Niepełnosprawna

0

344.

Andrzej Żołna

Tychy

B, M 18-64

0

345.

Jakub Żołna

Pszczyna

B, M 18-64

Fulfill Dreams Team Pszczyna

0

346.

Agnieszka Zoń

Bielsko-Biała

B, K 18-64

0

347.

Sabina Zontek

Bielsko-Biała

B, K 18-64

Amator

0

348.

Artur Żyrkowski

Bojszowy

B, M 18-64

0