Nie masz konta? Załóż konto.
Problem z logowaniem? Resetuj hasło

Wróć do logowania

Masz już konto? Zaloguj się

XXVII Perła Paprocan

Tychy OW Paprocany

19.03.2017r.

Kategoria

  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Kobiety 18-64
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Kobiety 6-17
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Kobiety 65-99
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Mężczyźni 18-64
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Mężczyźni 6-17
  • Bieg 7,14, 21, 28, 35, 42 km, Mężczyźni 65-99
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Kobiety 18-64
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Kobiety 6-17
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Kobiety 65-99
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Mężczyźni 18-64
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Mężczyźni 6-17
  • Nordic Walking 7,14, 21 km, Mężczyźni 65-99

Miasto

  • Babice
  • Bąków
  • Bielawa
  • Bielsko-Biala
  • Bielsko-Biała
  • Bieruń
  • Bobrowniki
  • Bojszowy
  • Brenna
  • Brzeg
  • Brzeszcze
  • Brzezinka
  • Bytom
  • Chorzów
  • Cieszyn
  • Czeladź
  • Czerwionka-Leszczyny
  • Dąbrowa Górnicza
  • Dankowice
  • Frydek
  • Gdańsk
  • Gilowice
  • Gliwice
  • Goczałkowice
  • Goczałkowice Zdroj
  • Goczałkowice-Zdrój
  • Gostyń
  • Jasienica
  • Jastrzebie Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jawiszowice
  • Jaworze
  • Jaworzno
  • Kalety
  • Katowice
  • Kobiór
  • Kościelisko
  • Kraków
  • Krzeszowice
  • Laski
  • Lędziny
  • Łąka
  • Łaziska Górne
  • Łódź
  • Miedźna
  • Międzyrzecze
  • Mikolów
  • Mikołów
  • Mysłowice
  • Oława
  • Opole
  • Orzesze
  • Oświęcim
  • Paniówki
  • Piasek
  • Piekary Śląskie
  • Pierściec
  • Pisarzowice
  • Poreba Wielka
  • Preczów
  • Prudnik
  • Przeciszów
  • Pszczyna
  • Radlin
  • Radostowice
  • Rokitno Szlacheckie
  • Ruda Śląska
  • Ruda Śląski
  • Rudniki
  • Rudołtowice
  • Rybnik
  • Rydułtowy
  • Serby
  • Serock
  • Siemianowice Slaskie
  • Siewierz
  • Sosnowiec
  • Studzienice
  • Studzionka
  • Świdnica
  • Świerczyniec
  • Świętochłowice
  • Toruń
  • Trzciany
  • Trzyciąż
  • Tychy
  • Tyxhy
  • Ustroń
  • Wałbrzych
  • Warszawa
  • Wilkowice
  • Witkowice
  • Wodzisław Śląski
  • Wola
  • Wrocław
  • Ząbki
  • Zabrze
  • Zabrzeg
  • Zawiercie
  • Zgierz
  • Żory
  • Żywiec

Nazwa klubu

  • -
  • #czeladzchodzi
  • #rusz4Litery
  • 10 Stopień Żasilania
  • 1982
  • 40 Latek Tychy
  • 40-Latek Tychy
  • 40Latek Tychy
  • Ads Masna Krytyczna
  • Akmb Pędziwiatr Gliwice
  • Aktywnasylwetka.pl
  • Aktywni Sportowo 2015 Bąków
  • Amator
  • Amator Katowice
  • Apn Gks Tychy
  • Apr69
  • Atemi Bielsko
  • Azyl
  • Banana Team
  • Be Happy
  • Beactive Team
  • Biegam Bo Lubię Ząbki Team
  • Brooklyn Fans
  • Brykająca Grupa Biegowa
  • Carpe Diem
  • Chillaut
  • Chillout
  • Chodzę Bo Lubie
  • Choma Sport Trener
  • Chop Ze Żelaza Tri Team
  • Czarna Kometa
  • Dąbrowa Nordic Team
  • Dalej Biegam
  • Dani Biega Bez Granic
  • Dare2Run
  • Db77 Consulting
  • Dlazdrowia
  • Doliniarze.com
  • Drużyna Mojacukrzyca.pl
  • Fabrikanordika
  • Forever Young Łódź
  • Fuchs Oil Team
  • Fulfill Dreams Team Pszczyna
  • Galaxy Transport
  • Gim 11 Tychy
  • Grupa Biegowa Chtmo
  • Grupa Biegowa Parkrun Warszawa
  • Hrmax
  • Ice Invaders
  • Irons Tychy
  • It-Technologies.pl
  • Kac Runners
  • Kaziki
  • Kb Mosir Jastrzębie
  • Klub Biegacza Kp
  • Klub Biegacza Trw
  • Klub Szare Morsy
  • Kobiety 5+
  • Kobiety Na 5 +
  • Kobiety Na 5+
  • Kobiety Na 5+_
  • Kogucik50
  • Krk Krowodrza
  • Ks Piast
  • Labraks Run Team
  • Lear Dream Team
  • Learning Dream Team
  • Leat Dream Team
  • Leje Na Pokład
  • Los Trepos Companieros
  • Matki, Żony I Kochanki !
  • Messer
  • Mk Team
  • Muzeum Miejskie W Tychach
  • Mysłowic Klub Biegaczy No.i
  • Mysłowicki Klub Biegacza No.i
  • Natura Biegu Katowice
  • Nexteer
  • Niezrzeszona
  • Niezrzeszony
  • Night Runners Gliwice
  • Nol-Tychy
  • Oddział Prewencji Policji W Katowicach
  • Okb Zadyszka
  • Okb Zadyszka/ks Kandahar
  • Opel Active Team
  • Orange Polska
  • Oś H
  • Osoba Niepełnosprawna
  • Patykiem Pisane 505
  • Piter Elmax
  • Pko Bank Polski
  • Press Glass Biegamy I Wspieramy
  • Ptaszek@chomik-The Running Twins
  • Ptaszek&chomik-The Running Twins
  • Pttk Tychy
  • Radlinioki W Biegu
  • Relaks Wieluń
  • Remagum
  • Road Maraton Team
  • Rst
  • Runhogs / Sportowe Tychy
  • Runhogs Irons Tychy
  • Runhogs Tychy
  • Sgs Team
  • Sie Doleci
  • Silesia Winter Swimming
  • Śląski Klub Karate Goliat
  • Smart
  • Solitary Man
  • Stabilio Domy Team
  • Sts Biegaton Mikołów
  • Świerczyniec Biega
  • Szare Morsy
  • Tarahumara
  • Team Papry
  • Team Papry 20
  • Team Papry 20 / Irons Tychy
  • Terminal Logistyczny Promont
  • Terminal Logistyczny Promont 40 Latek Tychy
  • Travois
  • Tt
  • Tta Bieruń
  • Tubes International Gliwice
  • Tyska Galeria Sportu
  • Vege Runners
  • W Pogoni Za Duchem
  • Warsztat Formy
  • Włóczy-Kijki
  • Wolna Wataha Biegowa
  • Woszk W Zakopanem
  • Wskrzeszenie.pl
  • Www.hyh.pl
  • Zespół Szkół Nr 7 W Tychach
  • Zf
  • Zf Trw
  • Zf-Trw

1.

Katarzyna Absyl

Tychy

B, K 18-64

2.

Katarzyna Absyl

Tychy

B, K 18-64

3.

Ewelina Aksamit

Mysłowice

B, K 18-64

Mysłowic Klub Biegaczy No.i

4.

Joanna Arwar

Tychy

B, K 18-64

Nexteer

5.

Katarzyna Bajorowicz

Tychy

B, K 18-64

6.

Katarzyna Bajorowicz

Tychy

NW, K 18-64

7.

Marek Baranek

Bytom

B, M 18-64

Opel Active Team

8.

Barbara Benedyk

Tychy

NW, K 18-64

Tt

9.

Grzegorz Bienioszek

Bieruń

B, M 18-64

Tta Bieruń

10.

Tomasz Błaszkiewicz

Tychy

NW, M 18-64

Aktywnasylwetka.pl

11.

Dawid Bobla

Tychy

B, M 18-64

Warsztat Formy

12.

Dominika Bonczyk

Tychy

NW, K 18-64

13.

Mirosław Bortel

Tychy

B, M 18-64

Terminal Logistyczny Promont 40 Latek Tychy

14.

Matylda Bortnowska

Tychy

B, K 18-64

15.

Szymon Botor

Katowice

B, M 18-64

16.

Ewelina Brodacka

Tychy

NW, K 18-64

17.

Jacek Broź

Tychy

B, M 18-64

Nexteer

18.

Tomasz Bujok

Sosnowiec

B, M 18-64

19.

Radosław Bury

Tychy

B, M 18-64

Nexteer

20.

Damian Chodzidło

Tychy

B, M 18-64

21.

Marek Chrobak

Zabrzeg

B, M 18-64

Zf-Trw

22.

Jaroslaw Chwaliszewski

Gliwice

B, M 18-64

Night Runners Gliwice

23.

Krzysztof Czekaj

Tychy

B, M 18-64

40 Latek Tychy

24.

Dariusz Czyrnek

Rybnik

B, M 18-64

25.

Agnieszka Czyżewska

Mikołów

NW, K 18-64

Muzeum Miejskie W Tychach

26.

Damian Długaj

Tychy

B, M 18-64

27.

Adrian Dziarnowski

Tychy

B, M 18-64

28.

Sandra Dziedzioch

Tychy

B, K 18-64

29.

Krzysztof F

Orzesze

B, M 18-64

Apr69

30.

Łukasz Fliś

Pszczyna

B, M 18-64

Fulfill Dreams Team Pszczyna

31.

Arkadiusz Franke

Tychy

B, M 18-64

Nexteer

32.

Łukasz Frydel

Bytom

B, M 18-64

Road Maraton Team

33.

Oskar Fułek

Tychy

B, M 18-64

Zespół Szkół Nr 7 W Tychach

34.

Jarosław Gajewski

Tychy

B, M 18-64

Fuchs Oil Team

35.

Arkadiusz Gastecki

Bojszowy

B, M 18-64

36.

Michał Gąszczak

Tychy

B, M 18-64

Runhogs Tychy

37.

Marta Giedwiłło

Tychy

B, K 18-64

38.

Iwona Gil

Dąbrowa Górnicza

B, K 18-64

39.

Adrian Glanowski

Bielsko-Biała

B, M 18-64

Zf Trw

40.

Magdalena Gładki

Pszczyna

NW, K 18-64

Włóczy-Kijki

41.

Adam Goebel

Kraków

B, M 18-64

Krk Krowodrza

42.

Wojciech Górnicki

Tychy

B, M 18-64

Dalej Biegam

43.

Mariusz Górski

Tychy

B, M 18-64

1982

44.

Joanna Gorzelak

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

45.

Dani Granica

Cieszyn

B, K 18-64

Dani Biega Bez Granic

46.

Leszek Grzyb

Łąka

B, M 18-64

Kac Runners

47.

Radek Grzywa

Tychy

B, M 18-64

48.

Aleksandra Helios

Tychy

B, K 18-64

49.

Sławomira Herda

Cieszyn

B, K 18-64

Chillaut

50.

Marcin Hofman

Tychy

B, M 18-64

51.

Wioletta Jankowska

Katowice

NW, K 18-64

Mk Team

52.

Andrzej Jankowski

Katowice

NW, M 18-64

Mk Team

53.

Marcin Januszek

Pierściec

B, M 18-64

54.

Wojciech Jarczyk

Mikołów

B, M 18-64

Labraks Run Team

55.

Justyna Jaworek

Trzciany

B, K 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

56.

Justyna Jaworek

Trzciany

B, K 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

57.

Justyna Jaworek

Trzciany

B, K 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

58.

Justyna Jaworek

Trzciany

B, K 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

59.

Justyna Jaworek

Trzciany

B, K 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

60.

Justyna Jaworek

Trzciany

B, K 18-64

Grupa Biegowa Chtmo

61.

Joanna Jojko

Cieszyn

B, K 18-64

62.

Jarosław Jopek

Tychy

B, M 18-64

63.

Magdalena Jurek

Sosnowiec

B, K 18-64

64.

Michal Jurkowski

Tychy

B, M 18-64

65.

Natalia Just-Waszut

Tychy

B, K 18-64

66.

Marek Kaczmarczyk

Tychy

B, M 18-64

Nexteer

67.

Tomasz Kansy

Gliwice

B, M 18-64

68.

Kornel Kasprowicz

Tychy

B, M 18-64

#rusz4Litery

69.

Marcin Kijas

Tychy

B, M 18-64

70.

Jakub Kilon

Brzeszcze

B, M 18-64

71.

Andrzej Klimczewski

Łódź

B, M 18-64

Forever Young Łódź

72.

Karol Kłosowski

Kraków

B, M 18-64

Los Trepos Companieros

73.

Wojtek Konarzewski

Tychy

B, M 6-17

74.

Kasia Koprowska

Tychy

B, K 18-64

Be Happy

75.

Piotr Kowalczyk

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

76.

Damian Kowalski

Tychy

B, M 18-64

Terminal Logistyczny Promont

77.

Marcin Kowalski

Tychy

B, M 18-64

Warsztat Formy

78.

Tomasz Kozioł

Tychy

B, M 18-64

79.

Tomasz Kruszyński

Tychy

B, M 18-64

80.

Mateusz Kubica

Tychy

B, M 18-64

81.

Elżbieta Kuczek

Międzyrzecze

B, K 18-64

82.

Mariusz Kur

Zawiercie

B, M 18-64

83.

Maciej Kurzeja

Tychy

B, M 18-64

84.

Paweł Lapczyk

Orzesze

B, M 18-64

85.

Grzegorz Lebuda

Tychy

B, M 18-64

86.

Sylwia Lebuda

Tychy

B, K 18-64

87.

Marek Ledwoń

Bieruń

B, M 18-64

88.

Monika Leki

Tychy

B, K 18-64

Team Papry 20

89.

Elżbieta Ligęza

Tychy

NW, K 18-64

90.

Janusz Ligęza

Tychy

NW, M 18-64

91.

Tomasz Lubecki

Oświęcim

B, M 18-64

92.

Barbara Łączyk

Czeladź

NW, K 18-64

#czeladzchodzi

93.

Jerzy Łączyk

Czeladź

NW, M 65-99

#czeladzchodzi

94.

Michał Łakwa

Tychy

B, M 18-64

95.

Sławomir Łuczak

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

96.

Jolanta Łyczak

Sosnowiec

NW, K 18-64

97.

Michał Maciejowski

Świętochłowice

B, M 18-64

98.

Sebastian Macioł

Bieruń

B, M 18-64

Tta Bieruń

99.

Katarzyna Majdiuk

Tychy

B, K 18-64

Nexteer

100.

Tomek Makoś

Jaworze

B, M 18-64

101.

Michał Makselan

Katowice

B, M 18-64

Stabilio Domy Team

102.

Paweł Malisak

Tychy

B, M 18-64

Www.hyh.pl

103.

Aleksandra Marek-Łukaszczuk

Wola

B, K 18-64

Beactive Team

104.

Renata Maryniok

Tychy

NW, K 18-64

105.

Jarosław Matuszak

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

106.

Barbara Medes

Wola

B, K 18-64

Matki, Żony I Kochanki !

107.

Marcin Michalewicz

Mysłowice

B, M 18-64

It-Technologies.pl

108.

Marcin Mieszczak

Żywiec

B, M 18-64

Zf Trw

109.

Jarosław Muchajer

Bielsko-Biala

B, M 18-64

Zf Trw

110.

Alex Murray

Tychy

B, M 18-64

Nexteer

111.

Andrzej Musioł

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

112.

Karolina Niemiec-Długaj

Tychy

NW, K 18-64

113.

Nina Nitka

Tychy

B, K 18-64

114.

Nina Nitka

Tychy

B, K 18-64

115.

Elżbieta Nowak

Tychy

NW, K 18-64

116.

Adaś Nowakowski

Tychy

B, M 18-64

Dlazdrowia

117.

Agnieszka Ociepa-Weiss

Tychy

NW, K 18-64

118.

Aleksandra Olbińska

Katowice

B, K 18-64

Zf Trw

119.

Robert Ołubek

Żory

B, M 18-64

Hrmax

120.

Grażyna Pająk

Goczałkowice

NW, K 18-64

Włóczy-Kijki

121.

Piotr Palej

Lędziny

B, M 18-64

122.

Aleksandra Palka

Tychy

B, K 6-17

123.

Krzysztof Palka

Tychy

B, M 6-17

124.

Janusz Paluch

Tychy

B, M 18-64

125.

Krystian Pasternak

Tychy

B, M 18-64

126.

Piotr Pastuszka

Bielsko-Biała

B, M 18-64

127.

Joanna Paszek

Tychy

B, K 18-64

128.

Piotr Paszek

Katowice

B, M 18-64

129.

Przemysław Paszek

Tychy

B, M 18-64

130.

Antek Pawlik

Tychy

B, M 6-17

131.

Marcin Pawlik

Tychy

B, M 18-64

132.

Izabela Perkowska

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

133.

Agata Perz

Tychy

B, K 18-64

Banana Team

134.

Michał Piech

Studzienice

B, M 18-64

135.

Dominika Piekorz

Tychy

B, K 18-64

136.

Jacek Piętak

Jaworzno

B, M 18-64

Press Glass Biegamy I Wspieramy

137.

Daniel Piętko

Bielsko-Biała

B, M 6-17

Atemi Bielsko

138.

Dariusz Piętko

Bielsko-Biała

B, M 18-64

139.

Barbara Piwiszkis

Jastrzebie Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

140.

Barbara Płaska

Jastrzębie-Zdrój

B, K 18-64

Kobiety Na 5+

141.

Klaudiusz Podyma

Tychy

B, M 18-64

142.

Marta Polaczek

Dąbrowa Górnicza

NW, K 18-64

Dąbrowa Nordic Team

143.

Beata Popielarska-Lewandowska

Bytom

B, K 18-64

W Pogoni Za Duchem

144.

Grzegorz Przyłucki

Preczów

B, M 18-64

10 Stopień Żasilania

145.

Darek Puchała

Chorzów

B, M 18-64

W Pogoni Za Duchem

146.

Arkadiusz Pyka

Paniówki

B, M 18-64

147.

Daria Rabenda

Tychy

B, K 18-64

148.

Jacek Rachwał

Trzyciąż

B, M 18-64

149.

Pawlik Rafał

Tychy

B, M 18-64

Nexteer

150.

Katarzyna Ryl-Nowakowska

Tychy

NW, K 18-64

151.

Wojciech Schmidt

Tychy

B, M 18-64

Orange Polska

152.

Józef Ścierski

Katowice

B, M 18-64

153.

Bartosz Siara

Sosnowiec

B, M 18-64

Dare2Run

154.

Paweł Siedmina

Dankowice

B, M 18-64

Zf

155.

Agata Sikora

Tychy

B, K 18-64

156.

Robert Sikora

Tychy

B, M 18-64

157.

Agnieszka Sitko

Radlin

B, K 18-64

Radlinioki W Biegu

158.

Dawid Sitko

Radlin

B, M 18-64

159.

Grażyna Słupińska

Tychy

NW, K 18-64

160.

Przemek Sołtysik

Tychy

B, M 18-64

Team Papry 20

161.

Sławomir Stasicki

Zabrzeg

B, M 18-64

Zf Trw

162.

Agnieszka Stefanek

Tychy

B, K 18-64

163.

Kamil Stroiński

Tychy

B, M 18-64

164.

Michał Strządała

Studzionka

B, M 18-64

Rst

165.

Janusz Suchan

Tychy

NW, M 18-64

166.

Arkadiusz Syrocki

Tychy

B, M 18-64

167.

Ilona Szendzielorz

Ruda Śląska

NW, K 18-64

Fabrikanordika

168.

Dorota Szkuat-Szymańska

Tychy

B, K 18-64

169.

Michał Szuplak

Tychy

B, M 18-64

Apn Gks Tychy

170.

Małgorzata Szwed

Tychy

B, K 18-64

171.

Piotr Szwed

Tychy

B, M 18-64

172.

Mariusz Tarasek

Wodzisław Śląski

B, M 18-64

Pko Bank Polski

173.

Adam Tkocz

Ruda Śląska

NW, M 18-64

Fabrikanordika

174.

Adam Tkocz

Ruda Śląska

NW, M 18-64

Fabrikanordika

175.

Alicja Tkocz

Ruda Śląska

NW, K 18-64

Fabrikanordika

176.

Daniel Toporczyk

Tychy

B, M 18-64

Warsztat Formy

177.

Regina Traczykiewicz

Tychy

B, K 18-64

178.

Katarzyna Trzop-Łakwa

Tychy

B, K 18-64

179.

Michał Tynek

Gdańsk

B, M 18-64

Klub Biegacza Trw

180.

Mateusz Ucherek

Rybnik

B, M 18-64

181.

Jolanta Ulczok

Miedźna

NW, K 18-64

Włóczy-Kijki

182.

Dominik Walendowski

Tychy

B, M 18-64

183.

Grażyna Wawrzyniak

Tychy

NW, K 18-64

Learning Dream Team

184.

Irek Widera

Łaziska Górne

B, M 18-64

185.

Tomasz Wilk

Tychy

B, M 18-64

Zf Trw

186.

Iwona Włodarczyk

Goczałkowice Zdroj

NW, K 18-64

187.

Jakub Wodniak

Bielsko-Biała

B, M 18-64

Zf Trw

188.

Mikołaj Wojciech

Pszczyna

B, M 6-17

189.

Tomasz Wojciechowski

Gostyń

B, M 18-64

190.

Dorota Wójcik

Tychy

B, M 18-64

Galaxy Transport

191.

Tomasz Wójcik

Tychy

B, M 18-64

Galaxy Transport

192.

Kacper Wolański

Tychy

B, M 6-17

193.

Krzysztof Wolny

Krakow

B, M 18-64

Smart

194.

Karol Wyród

Tychy

B, M 18-64

Tubes International Gliwice

195.

Michał Zaczkowski

Gliwice

B, M 18-64

196.

Anna Żadziłko

Tychy

B, K 18-64

197.

Jacek Zakrzewski

Dankowice

B, M 18-64

Tarahumara

198.

Lena Żdanow

Opole

B, K 18-64

199.

Wojtek Żebracki

Prudnik

B, M 18-64

200.

Michał Zellner

Tychy

B, M 18-64

Klub Biegacza Kp

201.

Sebastian Zioła

Tychy

B, K 18-64

Nexteer

202.

Andrzej Zubelewicz

Tychy

B, M 18-64

203.

Marcin Żurawik

Katowice

B, M 18-64

Db77 Consulting

Opłać zawody

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

25.00

(wymagany do płatności on-line)