XXVII Perła Paprocan

Tychy OW Paprocany
19.03.2017

Opłać swój udział

Brak zawodów
Nazwisko i imięNazwisko i imięOpłataKlas./Kat.KrajMiejscowośćKlub 
Aksamit EwelinaAksamit Ewelina
Brak miejsc
B / MysłowiceMysłowic Klub Biegaczy No.i
Brak miejsc
Balura EdytaBalura Edyta
Brak miejsc
B / Lędziny
Brak miejsc
Bańka BeataBańka Beata
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Baranek MarekBaranek Marek
Brak miejsc
B / BytomOpel Active Team
Brak miejsc
Bazylewicz DanielBazylewicz Daniel
Brak miejsc
B / Katowice
Brak miejsc
Bednarski MariuszBednarski Mariusz
Brak miejsc
B / Toporowice
Brak miejsc
Benedyk BarbaraBenedyk Barbara
Brak miejsc
NW / TychyTt
Brak miejsc
Bobla DawidBobla Dawid
Brak miejsc
B / TychyWarsztat Formy
Brak miejsc
Borodin RobertBorodin Robert
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Bortnowska MatyldaBortnowska Matylda
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Boryniak PatrykBoryniak Patryk
Brak miejsc
B / Jastrzębie Zdrój
Brak miejsc
Botor SzymonBotor Szymon
Brak miejsc
B / Katowice
Brak miejsc
Bralich BarbaraBralich Barbara
Brak miejsc
B / Katowice
Brak miejsc
Brandys AnetaBrandys Aneta
Brak miejsc
B / TychyPerfekt Bieg
Brak miejsc
Brodacka EwelinaBrodacka Ewelina
Brak miejsc
NW / Tychy
Brak miejsc
Bujok TomaszBujok Tomasz
Brak miejsc
B / Sosnowiec
Brak miejsc
Chodzidło DamianChodzidło Damian
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Chwaliszewski JaroslawChwaliszewski Jaroslaw
Brak miejsc
B / GliwiceNight Runners Gliwice
Brak miejsc
Cisowska EwelinaCisowska Ewelina
Brak miejsc
B / Mikołów
Brak miejsc
Cisowski KamilCisowski Kamil
Brak miejsc
B / Mikołów
Brak miejsc
Ciszewski DawidCiszewski Dawid
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Cymerlik KrzysztofCymerlik Krzysztof
Brak miejsc
B / ŻoryGrupa Carbon
Brak miejsc
Cyrus BogdanCyrus Bogdan
Brak miejsc
NW / StrzebińSilesia Nordic Team
Brak miejsc
Czermak DamianCzermak Damian
Brak miejsc
B / Górki WielkieFuchs Oil Team
Brak miejsc
Czyrnek DariuszCzyrnek Dariusz
Brak miejsc
B / Rybnik
Brak miejsc
Czyżewska AgnieszkaCzyżewska Agnieszka
Brak miejsc
NW / MikołówMuzeum Miejskie W Tychach
Brak miejsc
Dabek DawidDabek Dawid
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Domagalik-Słomiany DominikaDomagalik-Słomiany Dominika
Brak miejsc
NW / Tarnowskie Góry4 Partners
Brak miejsc
Dziubański GrzegorzDziubański Grzegorz
Brak miejsc
B / PyskowiceOpel Active Team
Brak miejsc
Falfasinska KasiaFalfasinska Kasia
Brak miejsc
B / BytomNothing To Fear
Brak miejsc
Falfasiński ŁukaszFalfasiński Łukasz
Brak miejsc
B / BytomNothing To Fear
Brak miejsc
Fiszer AndrzejFiszer Andrzej
Brak miejsc
B / Katowice
Brak miejsc
Fliś ŁukaszFliś Łukasz
Brak miejsc
B / PszczynaFulfill Dreams Team Pszczyna
Brak miejsc
Fojt KrzysztofFojt Krzysztof
Brak miejsc
B / OrzeszeApr69
Brak miejsc
Fułek EwelinaFułek Ewelina
Brak miejsc
B / TychyRóża Wiatrów
Brak miejsc
Gabor KatarzynaGabor Katarzyna
Brak miejsc
B / Łaziska GórneNiezrzeszona
Brak miejsc
Gastecki ArkadiuszGastecki Arkadiusz
Brak miejsc
B / Bojszowy
Brak miejsc
Gil IwonaGil Iwona
Brak miejsc
B / Dąbrowa Górnicza
Brak miejsc
Gogol SebastianGogol Sebastian
Brak miejsc
B / OrzeszeFormacja Śląsk
Brak miejsc
Goj AdrianGoj Adrian
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Gołąb IgorGołąb Igor
Brak miejsc
B / Chorzów
Brak miejsc
Gołąb MarcinGołąb Marcin
Brak miejsc
B / Chorzów
Brak miejsc
Graj TomaszGraj Tomasz
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Granica DaniGranica Dani
Brak miejsc
B / CieszynDani Biega Bez Granic
Brak miejsc
Gunia MariuszGunia Mariusz
Brak miejsc
B / OświęcimZadyszka Oświęcim
Brak miejsc
Gurbisz AlinaGurbisz Alina
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Hamerlak SylwiaHamerlak Sylwia
Brak miejsc
B / TychyWarsztaty Formy
Brak miejsc
Hartel AnnaHartel Anna
Brak miejsc
B / Mikołów
Brak miejsc
Hartel MarcinHartel Marcin
Brak miejsc
B / Mikołów
Brak miejsc
Helios AleksandraHelios Aleksandra
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Herda SławomiraHerda Sławomira
Brak miejsc
B / CieszynChillaut
Brak miejsc
Hofman MarcinHofman Marcin
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Jalińska AnnaJalińska Anna
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Jasiński KrzysztofJasiński Krzysztof
Brak miejsc
B / Bojszowy Nowe
Brak miejsc
Jojko JoannaJojko Joanna
Brak miejsc
B / Cieszyn
Brak miejsc
Jonkisz EwelinaJonkisz Ewelina
Brak miejsc
B / Zabrzeg
Brak miejsc
Jurkowski MichalJurkowski Michal
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Just-Waszut NataliaJust-Waszut Natalia
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kaczyńska WioletaKaczyńska Wioleta
Brak miejsc
B / WolaBrak
Brak miejsc
Kansy TomaszKansy Tomasz
Brak miejsc
B / Gliwice
Brak miejsc
Kasprowicz KornelKasprowicz Kornel
Brak miejsc
B / Tychy#rusz4Litery
Brak miejsc
Kątny MonikaKątny Monika
Brak miejsc
B / Bieruń
Brak miejsc
Kempska AgnieszkaKempska Agnieszka
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kiziniewicz IrenaKiziniewicz Irena
Brak miejsc
NW / Ruda Śląska
Brak miejsc
Koczot BartłomiejKoczot Bartłomiej
Brak miejsc
B / Czerwionka-LeszczynyLuxtorpeda Czerwionka
Brak miejsc
Kolodziej PiotrKolodziej Piotr
Brak miejsc
B / Stalowa WolaNone
Brak miejsc
Komornicki MichałKomornicki Michał
Brak miejsc
B / Gliwice
Brak miejsc
Konarzewski WojtekKonarzewski Wojtek
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Koprowska KasiaKoprowska Kasia
Brak miejsc
B / TychyBe Happy
Brak miejsc
Kordys DorotaKordys Dorota
Brak miejsc
NW / Gostyń
Brak miejsc
Kościańska KatarzynaKościańska Katarzyna
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kościański SzymonKościański Szymon
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kosecki MichałKosecki Michał
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kowalski MarcinKowalski Marcin
Brak miejsc
B / TychyWarsztat Formy
Brak miejsc
Kozioł TomaszKozioł Tomasz
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kozok MałgorzataKozok Małgorzata
Brak miejsc
B / Łaziska GórneSts Biegaton Mikołow
Brak miejsc
Krawczyk BernadetaKrawczyk Bernadeta
Brak miejsc
B / RadostowiceSpot Pszczyna
Brak miejsc
Krawczyk DawidKrawczyk Dawid
Brak miejsc
B / WiesiółkaBiegaj Z Bananem
Brak miejsc
Krawczyk JacekKrawczyk Jacek
Brak miejsc
B / RadostowiceSpot Pszczyna
Brak miejsc
Krzystała ŁukaszKrzystała Łukasz
Brak miejsc
B / Czerwionka
Brak miejsc
Kubek DorotaKubek Dorota
Brak miejsc
B / Kobiór
Brak miejsc
Kubera RyszardKubera Ryszard
Brak miejsc
B / TychyTeam Papry 20
Brak miejsc
Kubica MateuszKubica Mateusz
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kuczek ElżbietaKuczek Elżbieta
Brak miejsc
B / Międzyrzecze
Brak miejsc
Kulak UrszulaKulak Urszula
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kurzeja BartoszKurzeja Bartosz
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kurzeja MaciejKurzeja Maciej
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Kwaśniewicz PrzemysławKwaśniewicz Przemysław
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Lalik MałgorzataLalik Małgorzata
Brak miejsc
B / Oświęcim
Brak miejsc
Lapczyk PawełLapczyk Paweł
Brak miejsc
B / Orzesze
Brak miejsc
Lazuka WojciechLazuka Wojciech
Brak miejsc
B / TychyStabilio
Brak miejsc
Ledwoń MarekLedwoń Marek
Brak miejsc
B / Bieruń
Brak miejsc
Leki MonikaLeki Monika
Brak miejsc
B / TychyTeam Papry 20
Brak miejsc
Lemańska Kampa BarbaraLemańska Kampa Barbara
Brak miejsc
B / Łaziska GórneSts Biegaton Mikołów
Brak miejsc
Leśniak MartynaLeśniak Martyna
Brak miejsc
B / TychyNexteer
Brak miejsc
Ligęza ElżbietaLigęza Elżbieta
Brak miejsc
NW / Tychy
Brak miejsc
Ligęza JanuszLigęza Janusz
Brak miejsc
NW / Tychy
Brak miejsc
Lubowiecki KrzysztofLubowiecki Krzysztof
Brak miejsc
B / Tychy-
Brak miejsc
Lutyński ZbigniewLutyński Zbigniew
Brak miejsc
B / Oświęcim
Brak miejsc
Łacny DariuszŁacny Dariusz
Brak miejsc
B / Łaziska Górne
Brak miejsc
Łączyk BarbaraŁączyk Barbara
Brak miejsc
NW / Czeladź#czeladzchodzi
Brak miejsc
Łączyk JerzyŁączyk Jerzy
Brak miejsc
NW / Czeladź#czeladzchodzi
Brak miejsc
Malisak PawełMalisak Paweł
Brak miejsc
B / TychyWww.hyh.pl
Brak miejsc
Mamok AleksandraMamok Aleksandra
Brak miejsc
B / Wola
Brak miejsc
Maryniok RenataMaryniok Renata
Brak miejsc
NW / Tychy
Brak miejsc
Matuszak JarosławMatuszak Jarosław
Brak miejsc
B / TychyTeam Papry 20
Brak miejsc
Michalak MarcinMichalak Marcin
Brak miejsc
B / Siemianowice ŚląskieCzorne Hanysy
Brak miejsc
Miernik BarbaraMiernik Barbara
Brak miejsc
B / Bieruń
Brak miejsc
Miernik PiotrMiernik Piotr
Brak miejsc
B / Bieruń
Brak miejsc
Miernik SaraMiernik Sara
Brak miejsc
B / BieruńWaluiś
Brak miejsc
Mikołajczyk BeataMikołajczyk Beata
Brak miejsc
NW / Tychy
Brak miejsc
Mikołajczyk MichałMikołajczyk Michał
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Mikołajczyk RobertMikołajczyk Robert
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Miler-Walczak MonikaMiler-Walczak Monika
Brak miejsc
B / Miedzyrzecze Dolne
Brak miejsc
Muzyk-Świętek PaulinaMuzyk-Świętek Paulina
Brak miejsc
B / Tychy40-Latek Tychy
Brak miejsc
Myśliwiec KrystianMyśliwiec Krystian
Brak miejsc
B / TychyPress Glass Biegam I Wspieramy
Brak miejsc
Najbor RafałNajbor Rafał
Brak miejsc
B / Czeladź#czeladzbiega
Brak miejsc
Nowak StefanNowak Stefan
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Odoszewski RomanOdoszewski Roman
Brak miejsc
B / GliwiceOdoteam
Brak miejsc
Paluch AgnieszkaPaluch Agnieszka
Brak miejsc
B / Mikołów
Brak miejsc
Papkala RafałPapkala Rafał
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Paszek PrzemysławPaszek Przemysław
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Perkowska IzabelaPerkowska Izabela
Brak miejsc
B / Jastrzębie-ZdrójKobiety Na 5+
Brak miejsc
Piech MichałPiech Michał
Brak miejsc
B / Studzienice
Brak miejsc
Piekorz DominikaPiekorz Dominika
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Polaczek MartaPolaczek Marta
Brak miejsc
NW / Dąbrowa GórniczaDąbrowa Nordic Team
Brak miejsc
Polaczek TomaszPolaczek Tomasz
Brak miejsc
B / BojszowyTta Bieruń
Brak miejsc
Poloczek TomaszPoloczek Tomasz
Brak miejsc
B / TychyTeampapry20
Brak miejsc
Popielarska-Lewandowska BeataPopielarska-Lewandowska Beata
Brak miejsc
B / BytomW Pogoni Za Duchem
Brak miejsc
Przyłucki GrzegorzPrzyłucki Grzegorz
Brak miejsc
B / Preczów10 Stopień Żasilania
Brak miejsc
Przystolik MagdalenaPrzystolik Magdalena
Brak miejsc
B / Katowice
Brak miejsc
Rabenda DariaRabenda Daria
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Rachwał JacekRachwał Jacek
Brak miejsc
B / Trzyciąż
Brak miejsc
Rafał PawlikRafał Pawlik
Brak miejsc
B / TychyNexteer
Brak miejsc
Rogowicz PiotrRogowicz Piotr
Brak miejsc
B / Dąbrowa GórniczaTruchtacz Mysłowice
Brak miejsc
Rozkwitalska AldonaRozkwitalska Aldona
Brak miejsc
B / Mikołów
Brak miejsc
Rutkowska AgnieszkaRutkowska Agnieszka
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Rydz MarekRydz Marek
Brak miejsc
B / Studzienice
Brak miejsc
Ryl-Nowakowska KatarzynaRyl-Nowakowska Katarzyna
Brak miejsc
NW / Tychy
Brak miejsc
Ścierski JózefŚcierski Józef
Brak miejsc
B / Katowice
Brak miejsc
Ścierski ŁukaszŚcierski Łukasz
Brak miejsc
B / Bieruń StarySodexo Running Poland
Brak miejsc
Serwotka JanSerwotka Jan
Brak miejsc
NW / Wodzisław ŚląskiForma Wodzisław Śląski
Brak miejsc
Sikora AgataSikora Agata
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Sikora RobertSikora Robert
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Skotnicka MariaSkotnicka Maria
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Śleziona PiotrŚleziona Piotr
Brak miejsc
B / TychyRunhogs Tychy
Brak miejsc
Śliwa MateuszŚliwa Mateusz
Brak miejsc
B / Czechowice-Dziedxice
Brak miejsc
Ślusaczyk KacperŚlusaczyk Kacper
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Słomiany PawełSłomiany Paweł
Brak miejsc
NW / Tarnowskie Góry4 Partners
Brak miejsc
Smuda KatarzynaSmuda Katarzyna
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Stec MarekStec Marek
Brak miejsc
B / UstrońAmator
Brak miejsc
Stefanek AgnieszkaStefanek Agnieszka
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Stellmach EwaStellmach Ewa
Brak miejsc
B / Zabrze
Brak miejsc
Stylok DawidStylok Dawid
Brak miejsc
B / Lędziny
Brak miejsc
Styś MarekStyś Marek
Brak miejsc
B / Gliwice
Brak miejsc
Świerc KrzysztofŚwierc Krzysztof
Brak miejsc
NW / ŚwiętochłowiceDrużyna Mojacukrzyca.pl
Brak miejsc
Szendzielorz IlonaSzendzielorz Ilona
Brak miejsc
NW / Ruda ŚląskaFabrikanordika
Brak miejsc
Szmurło KrzysztofSzmurło Krzysztof
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Szostak JoannaSzostak Joanna
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Szostak KingaSzostak Kinga
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Szostak TomaszSzostak Tomasz
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Szulc BartłomiejSzulc Bartłomiej
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Szulc DariuszSzulc Dariusz
Brak miejsc
B / BieruńBrykająca Grupa Biegowa
Brak miejsc
Szulc MartaSzulc Marta
Brak miejsc
B / BieruńBrykająca Grupa Biegowa
Brak miejsc
Szyburski StanisławSzyburski Stanisław
Brak miejsc
B / Zabrze
Brak miejsc
Szymuś MagdalenaSzymuś Magdalena
Brak miejsc
B / Bytom
Brak miejsc
Szymuś RafałSzymuś Rafał
Brak miejsc
B / Bytom
Brak miejsc
Tomanek PiotrTomanek Piotr
Brak miejsc
B / TychyDayco Poland
Brak miejsc
Tomaszek DorotaTomaszek Dorota
Brak miejsc
B / PszczynaTinsy
Brak miejsc
Tomaszewski PawełTomaszewski Paweł
Brak miejsc
B / Tychy
Brak miejsc
Tomczak JacekTomczak Jacek
Brak miejsc
B / KatowiceBiegnę Żeby Bartek Mógł Biegać
Brak miejsc
Ulczok JolantaUlczok Jolanta
Brak miejsc
NW / MiedźnaWłóczy-Kijki
Brak miejsc
Warzocha MirosławWarzocha Mirosław
Brak miejsc
B / Mikołów
Brak miejsc
Wawrzyniak GrażynaWawrzyniak Grażyna
Brak miejsc
NW / TychyLearning Dream Team
Brak miejsc
Węsierski SławekWęsierski Sławek
Brak miejsc
B / Katowice
Brak miejsc
Widera IrekWidera Irek
Brak miejsc
B / Łaziska Górne
Brak miejsc
Więcek BartoszWięcek Bartosz
Brak miejsc
B / Wodzisław Śląski
Brak miejsc
Wiśniewski DamianWiśniewski Damian
Brak miejsc
B / Tarnowskie GóryGoggle Pae Team
Brak miejsc
Włodarczyk IwonaWłodarczyk Iwona
Brak miejsc
NW / Goczałkowice Zdroj
Brak miejsc
Włodyka KarolinaWłodyka Karolina
Brak miejsc
B / Gliwice
Brak miejsc
Wojciech MikołajWojciech Mikołaj
Brak miejsc
B / Pszczyna
Brak miejsc
Wójcik DorotaWójcik Dorota
Brak miejsc
B / TychyGalaxy Transport
Brak miejsc
Wójcik TomaszWójcik Tomasz
Brak miejsc
B / TychyGalaxy Transport
Brak miejsc
Wojewoda ArturWojewoda Artur
Brak miejsc
B / Bielsko-BiałaRelax And Run
Brak miejsc
Wrocławski RafałWrocławski Rafał
Brak miejsc
NW / PorajRtb Tracker Podkowa Janów
Brak miejsc
Zemła IwonaZemła Iwona
Brak miejsc
NW / Malinowice
Brak miejsc
Żurawik MarcinŻurawik Marcin
Brak miejsc
B / KatowiceDb77 Consulting
Brak miejsc

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU