ZIMOWE GRAND PRIX SZCZYRKU edycja I

Szczyrk, SON, Juliany
27.01.2017

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miejscowość Klub Opłata
Aksamit Jan - N / M 9-10 Stryszawa
Zapłacone
Bandoła Kacper - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Biegun Krzysztof - N / M 20-35 Żabnica 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Cembala Jakub - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Cembala Weronika - N / K 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk
Chabrzyk Bartosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Cichy Adela - N / K 0-8 Istebna
Cichy Antoni - N / M 9-10 Istebna
Cichy Tomasz - N / M 36-55 Istebna Nartus
Ćwiklińska Joanna - N / K 9-10 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra
Zapłacone
Doruch Miłosz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Dyduch Agnieszka - N / K 36-55 Sucha Beskidzka
Zapłacone
Dyduch Janusz - N / M 36-55 Sucha Beskidzka
Zapłacone
Dyduch Marta - N / K 11-12 Sucha Beskidzka Mks Babia Góra
Zapłacone
Dyduch Michał - N / M 9-10 Sucha Beskidzka
Zapłacone
Falewicz Magdalena - N / K 20-35 Pszczyna
Zapłacone
Gajda Jakub - N / M 11-12 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gałaszek Jakub - N / M 20-35 Ustroń Banana Racing Team
Zapłacone
Gluza Maja - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Gluza Paweł - N / M 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Grzegorzek Emilia - N / K 13-15 Szczyrk Uks Orlik Szczyrk
Grzegorzek Karolina - N / K 0-8 Szczyrk Uks Orlik Szczyrk
Hamerlak Antoni - N / M 9-10 Szczyrk Uks 1
Zapłacone
Jakubiec Sebastian - N / M 16-19 Bielsko Biała
Zapłacone
Karczmarek Adam - N / M 20-35 Dąbrowa Górnicza Recover Piekary
Karczmarek Tomek - N / M 16-19 Dąbrowa Górnicza
Kliś Karol - N / M 16-19 Godziszka
Kocur Daniel - N / M 20-35 Bielsko Biała
Kotzian Monika - S / K 19-35 Czechowice-Dziedzice
Kowal Marcin - N / M 36-55 Puławy
Zapłacone
Kufel Kuba - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Kurowski Patryk - N / M 20-35 Meszna
Zapłacone
Kwiecień Ryszard - N / M 56-100 Sosnowiec
Laszczak Michał - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Libera-Cichy Aleksandra - N / K 36-55 Istebna
Luber Małgorzata - N / K 0-8 Bielsko-Biała
Zapłacone
Łoziński Patryk - N / M 0-8 Szczyrk Uks Orlik
Zapłacone
Madej Olivier - N / M 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Madej Pascal - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Matlak Emilia - N / K 16-19 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Matusik Maciej - N / M 16-19 Sosnowiec
Zapłacone
Matusik Marcin - N / M 36-55 Sosnowiec
Zapłacone
Matusik Sylwia - N / K 36-55 Sosnowiec
Zapłacone
Matusik Szymon - N / M 13-15 Sosnowiec
Zapłacone
Mika Edward - N / M 56-100 Meszna
Miłoś Slawomir - N / M 36-55 Jastrzębie-Zdrój
Zapłacone
Mrowiec Witold - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Niemiec Małgorzata - N / K 13-15 Katowice
Zapłacone
Noga Łukasz - N / M 36-55 Rybnik
Osak Aleksandra - N / K 0-8 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Osak Joanna - N / K 11-12 Bielsko-Biała Ks Live
Zapłacone
Pawlik Tomasz - N / M 20-35 Lipowa 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Pielak Krystian - N / M 16-19 Kazimierz Dolny
Zapłacone
Pinczer Tomasz - N / M 20-35 Bielsko-Biała
Prostak Aleksandra - N / K 16-19 Łodygowice
Przybyla Marcin - N / M 20-35 Szczyrk
Zapłacone
Przybyła Wojciech - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Rakoczy Rafał - N / M 36-55 Tychy
Rozner Julita - N / K 11-12 Buczkowice 43374
Zapłacone
Rozner Kuba - N / M 9-10 Buczkowice Uks Szczyrk
Zapłacone
Rutkowski Jakub - N / M 13-15 Szczyrk
Zapłacone
Sędłak Ania - N / K 11-12 Czechowice-Dz. Ks Beskidy
Sędłak Zosia - N / K 0-8 Czechowice-Dz. Ks Beskidy
Siedlaczek Dominika - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Siedlaczek Mateusz - N / M 0-8 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Siedlaczek Piotr - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Skolarz Damian - N / M 36-55 Cięcina
Zapłacone
Śliwa Filip - N / M 9-10 Słotwina Uks Szczyrk 1
Zapłacone
Sroka Bartosz - N / M 36-55 Bochnia 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Styrna Michał - N / M 9-10 Szczyrk Mks Skrzyczne
Zapłacone
Styrna Tomasz - N / M 36-55 Szczyrk
Zapłacone
Swadźba Tomasz - N / M 36-55 Wyry Fortuna Wyry
Zapłacone
Szczygieł Szymon - N / M 20-35 Imielin 18 Bielski Batalion Powietrznodesantowy
Zapłacone
Szczyrba Franciszek - N / M 0-8 Wodzisław Śląski
Zapłacone
Szczyrba Marek - N / M 20-35 Wodzisław Śląski
Zapłacone
Szymanek Daniel - N / M 36-55 Meszna
Zapłacone
Tarnawa Karolina - N / K 13-15 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Tarnawa Mateusz - N / M 9-10 Szczyrk Uks Szczyrk
Zapłacone
Tomankiewicz Natalia - N / K 11-12 Jaworzno Mks Skrzyczne
Zapłacone
Tusiewicz Mikołaj - N / M 9-10 Łodygowice Mms Dendysski
Zapłacone
Tyrcha Mirosław - N / M 36-55 Bielsko-Biała
Wełniak Grzegorz - N / M 36-55 Godziszka
Zapłacone
Wełniak Rafał - N / M 36-55 Rybarzowice
Wieczorek Hubert - N / M 0-8 Katowicew
Zapłacone
Wieczorek Maja - N / K 9-10 Katowice Mks Skrzyczne
Zapłacone
Zając Piotr - N / M 36-55 Szczyrk
Zapłacone

Imię i nazwisko

Miejscowość

Kategoria

Nazwa klubu

(wymagany do płatności on-line)

Zaloguj się

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Wróć do logowania

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konta obsługuje

DO:ST:AR:TU